Divi - en to hu translation catalogue (4449 entries)

en: %1$s %2$s Layout
hu: %1$s %2$s Elrendezés

en: %1$s Alternating Background Color
hu: %1$s váltakozó háttérszín

en: %1$s Archive Page
hu: %1$s Archívumoldal

en: %1$s Attributes
hu: %1$s Attribútumok

en: %1$s Author
hu: %1$s Szerző

en: %1$s Background
hu: %1$s háttér

en: %1$s Background Color
hu: %1$s háttérszín

en: %1$s Border Color
hu: %1$s szegélyszín

en: %1$s Border Radius
hu: %1$s szegély sugár

en: %1$s Border Width
hu: %1$s szegély szélesség

en: %1$s Box Shadow
hu: %1$s Box árnyék

en: %1$s Categories
hu: %1$s Kategóriák

en: %1$s Comment Count
hu: %1$s Hozzászólások Száma

en: %1$s Excerpt
hu: %1$s Kivonat

en: %1$s Focus Background Color
hu: %1$s Fókusz háttérszín

en: %1$s Focus Text Color
hu: %1$s Fókuszszöveg színe

en: %1$s Font
hu: %1$s betűtípus

en: %1$s Icon
hu: %1$s ikon

en: %1$s Icon Color
hu: %1$s ikon szín

en: %1$s Icon Placement
hu: %1$s ikon elhelyezés

en: %1$s Letter Spacing
hu: %1$s betűköz

en: %1$s Line Height
hu: %1$s sorköz

en: %1$s Link
hu: %1$s Hivatkozás

en: %1$s Modified Date
hu: %1$s Módosítás Dátuma

en: %1$s Name
hu: %1$s Neve

en: %1$s Publish Date
hu: %1$s Közzététel Dátuma

en: %1$s Relationship
hu: %1$s kapcsolat

en: %1$s Tags
hu: %1$s Címkék

en: %1$s Text Alignment
hu: %1$s szövegigazítás

en: %1$s Text Color
hu: %1$s szövegszín

en: %1$s Text Size
hu: %1$s betűméret

en: %1$s Title
hu: %1$s Cím

en: %1$s in Specific %2$s
hu: %1$s Egy Adott %2$s Esetén

en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
hu[0]: %1$s értékelés – %2$s
hu[1]: %1$s értékelés – %2$s

en: %1$s with Specific %2$s
hu: %1$s Adott %2$s Értékkel

en: %1$s/Archive Title
hu: %1$s/Archívum Címe

en: %1$s: The value may not be greater than %2$d characters.
hu: %1$s: Az érték nem lehet hosszabb %2$d karakternél.

en: %1$s: The value must be at least %2$d characters.
hu: %1$s: Az értéknek legalább %2$d karakter hosszúnak kell lennie.

en: %1s %2s Alignment
hu: %1s %2s Igazítás

en: %1s Margin
hu: %1s Margó

en: %1s Padding
hu: %1s Kitöltés

en: %2$s estimated time remaining: %1$dmin
hu: %2$s becsült hátralévő idő: %1$d perc

en: %d image From Unsplash
hu: %d Kép Az Unsplashről

en: %d selected
hu: %d kiválasztva

en: %s Admin Label
hu: %s Admin Címke

en: %s Alignment
hu: %s Igazítás

en: %s Animation
hu: %s Animáció

en: %s Animation Delay
hu: %s Animáció Késleltetése

en: %s Animation Direction
hu: %s Animáció Irány

en: %s Animation Duration
hu: %s Animáció Időtartama

en: %s Animation Intensity
hu: %s Animáció Intenzitása

en: %s Animation Repeat
hu: %s Animáció Ismétlése

en: %s Animation Speed Curve
hu: %s Animáció Sebességgörbéje

en: %s Animation Starting Opacity
hu: %s Animáció Kezdő Átlátszatlansága

en: %s Animation Style
hu: %s Animáció Stílusa

en: %s Background
hu: %s Háttér

en: %s Background Color
hu: %s Háttérszín

en: %s Background Image
hu: %s Háttérkép

en: %s Background Image Blend
hu: %s Háttérkép Keverése

en: %s Background Image Position
hu: %s Háttérkép Pozíciója

en: %s Background Image Repeat
hu: %s Háttérkép Ismétlése

en: %s Background Image Size
hu: %s Háttérkép Mérete

en: %s Background Mask
hu: %s Háttérmaszk

en: %s Background Pattern
hu: %s Háttérminta

en: %s Background Video Height
hu: %s Háttérvideó Magassága

en: %s Background Video MP4
hu: %s Háttérvideó MP4

en: %s Background Video Webm
hu: %s Háttérvideó Webm

en: %s Background Video Width
hu: %s Háttérvideó Szélessége

en: %s Blend
hu: %s Keverés

en: %s Blur
hu: %s Elmosás

en: %s Border
hu: %s Szegély

en: %s Border Color
hu: %s Szegélyszín

en: %s Border Radius
hu: %s Szegély Sugara

en: %s Border Style
hu: %s Szegélystílus

en: %s Border Styles
hu: %s Szegélystílusok

en: %s Border Weight
hu: %s Szegély Vastagság

en: %s Border Width
hu: %s Szegélyvastagság

en: %s Bottom Sticky Limit
hu: %s Alsó Rögzítési Határ

en: %s Box Shadow
hu: %s Dobozárnyék

en: %s Box Shadow Blur Strength
hu: %s Dobozárnyék Elmosás Erőssége

en: %s Box Shadow Horizontal Position
hu: %s Dobozárnyék Vízszintes Pozíció

en: %s Box Shadow Position
hu: %s Dobozárnyék Pozíció

en: %s Box Shadow Spread Strength
hu: %s Dobozárnyék Kiterjedés Erőssége

en: %s Box Shadow Vertical Position
hu: %s Dobozárnyék Függőleges Pozíció

en: %s Breakpoint
hu: %s Töréspont

en: %s Brightness
hu: %s Fényerő

en: %s Button
hu: %s Gomb

en: %s CSS Class
hu: %s CSS-Osztály

en: %s CSS ID
hu: %s CSS-Azonosító

en: %s Color
hu: %s Szín

en: %s Conditions
hu: %s Feltételek

en: %s Contrast
hu: %s Kontraszt

en: %s Custom CSS
hu: %s Egyéni CSS

en: %s Default Preset
hu: %s Alapértelmezett Előbeállítás

en: %s Disable on
hu: %s Letiltása

en: %s Element Label
hu: %s Elem Címke

en: %s Filters
hu: %s Szűrők

en: %s Font
hu: %s Betűtípus

en: %s Font Size
hu: %s Betűméret

en: %s Font Style
hu: %s Betűstílus

en: %s Font Weight
hu: %s Betűvastagság

en: %s Gradient Direction
hu: %s Színátmenet Iránya

en: %s Gradient Length
hu: %s Színátmenet Hossza

en: %s Gradient Position
hu: %s Színátmenet Pozíciója

en: %s Gradient Stops
hu: %s Színátmenet Megállók

en: %s Gradient Type
hu: %s Színátmenet Típusa

en: %s Heading Level
hu: %s Címsorszint

en: %s Height
hu: %s Magasság

en: %s Horizontal Offset
hu: %s Vízszintes Eltolás

en: %s Horizontal Overflow
hu: %s Vízszintes Túlcsordulás

en: %s Hue
hu: %s Árnyalat

en: %s ID & Classes
hu: %s Azonosító És Osztályok

en: %s Icon
hu: %s Ikon

en: %s Icon Color
hu: %s Ikon Színe

en: %s Icon Placement
hu: %s Ikon Elhelyezése

en: %s Image Height
hu: %s Képmagasság

en: %s Image Horizontal Offset
hu: %s Kép Vízszintes Eltolása

en: %s Image Vertical Offset
hu: %s Kép Függőleges Eltolása

en: %s Image Width
hu: %s Képszélesség

en: %s Interactions
hu: %s Interakciók

en: %s Invert
hu: %s Inverz

en: %s Item Indent
hu: %s Elem Behúzás

en: %s Letter Spacing
hu: %s Betűköz

en: %s Line Color
hu: %s Vonal Színe

en: %s Line Height
hu: %s Sormagasság

en: %s Line Style
hu: %s Vonal Stílusa

en: %s Link
hu: %s Hivatkozás

en: %s Link Target
hu: %s Hivatkozás Célja

en: %s Link URL
hu: %s Hivatkozás URL-je

en: %s Margin
hu: %s Margó

en: %s Mask Aspect Ratio
hu: %s Maszk Oldalarány

en: %s Mask Blend Mode
hu: %s Maszk Keverési Mód

en: %s Mask Color
hu: %s Maszk Színe

en: %s Mask Height
hu: %s Maszk Magasság

en: %s Mask Horizontal Offset
hu: %s Maszk Vízszintes Eltolás

en: %s Mask Position
hu: %s Maszk Pozíció

en: %s Mask Size
hu: %s Maszk Mérete

en: %s Mask Transform
hu: %s Maszk Transzformáció

en: %s Mask Vertical Offset
hu: %s Maszk Függőleges Eltolás

en: %s Mask Width
hu: %s Maszk Szélesség

en: %s Max Height
hu: %s Max. Magasság

en: %s Max Width
hu: %s Max. Szélesség

en: %s Min Height
hu: %s Min. Magasság

en: %s Module
hu: %s Modul

en: %s Motion Effect Trigger
hu: %s Mozgáseffekt Indító

en: %s Name
hu: %s Neve

en: %s Not Supported
hu: %s Nem Támogatott

en: %s Offset From Surrounding Sticky Elements
hu: %s Eltolás a Környező Rögzített Elemektől

en: %s Offset Origin
hu: %s Eltolás Kiindulópontja

en: %s Opacity
hu: %s Átlátszóság

en: %s Padding
hu: %s Belső Margó

en: %s Parallax Method
hu: %s Parallax Módszer

en: %s Pattern Blend Mode
hu: %s Minta Keverési Mód

en: %s Pattern Color
hu: %s Minta Színe

en: %s Pattern Height
hu: %s Minta Magasság

en: %s Pattern Horizontal Offset
hu: %s Minta Vízszintes Eltolás

en: %s Pattern Repeat
hu: %s Minta Ismétlése

en: %s Pattern Repeat Origin
hu: %s Minta Ismétlés Kiindulópontja

en: %s Pattern Size
hu: %s Minta Mérete

en: %s Pattern Transform
hu: %s Minta Transzformáció

en: %s Pattern Vertical Offset
hu: %s Minta Függőleges Eltolás

en: %s Pattern Width
hu: %s Minta Szélesség

en: %s Placeholder Text
hu: %s Helykitöltő Szöveg

en: %s Position
hu: %s Pozíció

en: %s Preset
hu: %s előre beállított

en: %s Preset 1
hu: %s 1. előbeállítás

en: %s Presets
hu: %s Előbeállítások

en: %s Relationship
hu: %s Kapcsolat

en: %s Repeat Gradient
hu: %s Színátmenet Ismétlése

en: %s Saturate
hu: %s Telítettség

en: %s Scroll Effects
hu: %s Görgetési Effektek

en: %s Scroll Transform Effects
hu: %s Görgetési Transzformációs Effektek

en: %s Sepia
hu: %s Szépia

en: %s Settings
hu: %s Beállítások

en: %s Shadow Color
hu: %s Árnyékszín

en: %s Size
hu: %s Méret

en: %s Sizing
hu: %s Méretezés

en: %s Spacing
hu: %s Térköz

en: %s State
hu: %s Állapot

en: %s Sticky Bottom Offset
hu: %s Rögzített Alsó Eltolás

en: %s Sticky Position
hu: %s Rögzített Pozíció

en: %s Sticky Top Offset
hu: %s Rögzített Felső Eltolás

en: %s Style
hu: %s Stílus

en: %s Style Position
hu: %s Stílus Pozíciója

en: %s Style Type
hu: %s Stílustípus

en: %s Text
hu: %s Szöveg

en: %s Text Alignment
hu: %s Szövegigazítás

en: %s Text Color
hu: %s Szövegszín

en: %s Text Shadow
hu: %s Szövegárnyék

en: %s Text Shadow Blur Strength
hu: %s Szövegárnyék Elmosás Erőssége

en: %s Text Shadow Color
hu: %s Szövegárnyék Színe

en: %s Text Shadow Horizontal Length
hu: %s Szövegárnyék Vízszintes Hossza

en: %s Text Shadow Vertical Length
hu: %s Szövegárnyék Függőleges Hossza

en: %s Text Size
hu: %s Szövegméret

en: %s Toggle Gradient
hu: %s Színátmenet Kapcsoló

en: %s Toggle Mask
hu: %s Maszk Ki-/Bekapcsolása

en: %s Toggle Pattern
hu: %s Minta Ki-/Bekapcsolása

en: %s Top Sticky Limit
hu: %s Felső Rögzítési Határ

en: %s Transform
hu: %s Transzformáció

en: %s Transforms
hu: %s Transzformációk

en: %s Transition
hu: %s Átmenet

en: %s Transition Default and Sticky Styles
hu: %s Átmenet Alapértelmezett és Rögzített Stílusok Között

en: %s Transition Delay
hu: %s Átmenet Késleltetése

en: %s Transition Duration
hu: %s Átmenet Időtartama

en: %s Transition Speed Curve
hu: %s Átmenet Sebességgörbéje

en: %s Use Parallax Effect
hu: %s Parallax Hatás Használata

en: %s Vertical Offset
hu: %s Függőleges Eltolás

en: %s Vertical Overflow
hu: %s Függőleges Túlcsordulás

en: %s Visibility
hu: %s Láthatóság

en: %s Weight
hu: %s Vastagság

en: %s Width
hu: %s Szélesség

en: %s Z Index
hu: %s Z-Index

en: %s are given a border to separate them from normal text. Pick a color to use for that border.
hu: A(z) %s szegélyt kap, hogy elkülönüljön a normál szövegtől. Válaszd ki a szegély színét.

en: %s are given a border to separate them from normal text. You can increase or decrease the size of that border using this setting.
hu: A(z) %s szegélyt kap, hogy elkülönüljön a normál szövegtől. Ezzel a beállítással növelheted vagy csökkentheted a szegély méretét.

en: %s by %s
hu: %s – %s

en: %s quantity
hu: %s mennyiség

en: %s result
hu: %s találat

en: %s: The field is required.
hu: %s: A mező kötelező.

en: %s: The selected value is invalid.
hu: %s: A kiválasztott érték érvénytelen.

en: %s: The selected value is not exist.
hu: %s: A kiválasztott érték nem létezik.

en: %s: The value may only contain letters and numbers.
hu: %s: Az érték csak betűket és számokat tartalmazhat.

en: %s: The value may only contain letters.
hu: %s: Az érték csak betűket tartalmazhat.

en: %s: The value may only contain numbers.
hu: %s: Az érték csak számokat tartalmazhat.

en: %s: The value must be a valid email address.
hu: %s: Az értéknek érvényes e-mail-címnek kell lennie.

en: &laquo; Older Entries
hu: &laquo; Régebbi bejegyzések

en: (Copy)
hu: (Másolat)

en: (estimated for %s)
hu: (becsült, %s alapján)

en: + Select Category, Tags, ...
hu: + Kategória, Címkék, ... kiválasztása

en: + Select posts
hu: + Bejegyzések kiválasztása

en: , Reset after
hu: , Reset után

en: 0 Comments
hu: 0 hozzászólás

en: 0 comments
hu: 0 hozzászólás

en: 0 items
hu: 0 elem

en: 08.06.1999 (m.d.Y)
hu: 1999.08.06. (m.d.Y)

en: 08/06/1999 (m/d/Y)
hu: 1999.08.06. (m/d/Y)

en: 1 Column
hu: 1 oszlop

en: 1 Comment
hu: 1 hozzászólás

en: 1 comment
hu: 1 hozzászólás

en: 2 Column
hu: 2 Oszlop

en: 2 Columns
hu: 2 Oszlop

en: 3 Columns
hu: 3 Oszlop

en: 3D Diamonds
hu: 3D gyémántok

en: 4 Columns
hu: 4 Oszlop

en: 404 Error Page
hu: 404-es Hibaoldal

en: 404 Page
hu: 404-es Oldal

en: 404 error pages do not have editable page settings.
hu: A 404-es hibaoldalakhoz nem tartoznak szerkeszthető oldalbeállítások.

en: 5 Columns
hu: 5 Oszlop

en: 6 Aug, 1999 (j M, Y)
hu: 1999. aug. 6. (j M, Y)

en: 6 Columns
hu: 6 Oszlop

en: <p class="description">Select a menu that should be used in the module. <a href="%s" target="_blank">Click here to create new menu</a>.</p>
hu: <p class="description">Válassz egy menüt, amelyet a modul használjon. <a href="%s" target="_blank">Kattints ide új menü létrehozásához</a>.</p>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
hu: <span class="meta-nav">&larr;</span> Régebbi hozzászólások

en: <strong>Woo Billing Address Module</strong> and <strong>Woo Shipping Address Module</strong> must be added to this page to allow users to submit orders.
hu: A rendelés leadásának engedélyezéséhez hozzá kell adni ehhez az oldalhoz a(z) <strong>Woo Billing Address Module</strong> és a(z) <strong>Woo Shipping Address Module</strong> modult.

en: <strong>Woo Billing Address Module</strong> must be added to this page to allow users to submit orders.
hu: A rendelés leadásának engedélyezéséhez hozzá kell adni ehhez az oldalhoz a(z) <strong>Woo Billing Address Module</strong> modult.

en: A Module
hu: Egy Modul

en: A Post Content module is required in order to add unique content within the Theme Builder template. Once a Post Content module has been added to the template, you will be able to add unique post content within that area for each post using the template.
hu: Egy Bejegyzés Tartalma modul szükséges ahhoz, hogy egyedi tartalmat adhass hozzá a Theme Builder sablonon belül. Miután hozzáadtál egy Bejegyzés Tartalma modult a sablonhoz, ezen a területen minden bejegyzéshez egyedi bejegyzéstartalmat tudsz hozzáadni a sablon használatával.

en: A Row
hu: Egy Sor

en: A Section
hu: Egy Szakasz

en: A Specific URL Parameter
hu: Egy adott URL-paraméter

en: A backup exists for the Theme Builder that is newer than the version you are currently viewing. This backup was captured during your previous editing session, but you never saved it. Would you like to restore this backup and continue editing where you left off?
hu: A Theme Builder egy újabb biztonsági mentése is elérhető annál a verziónál, amelyet jelenleg megtekintesz. Ez a mentés az előző szerkesztési munkamenet során készült, de nem mentetted el. Szeretnéd visszaállítani ezt a mentést, és ott folytatni a szerkesztést, ahol abbahagytad?

en: A global color can't equal itself
hu: Egy globális szín nem lehet önmaga

en: A name to associate with the account when displayed in the account select field.
hu: A fiókhoz társítandó név, amikor megjelenik a fiókválasztó mezőben.

en: A valid URL should start with a #
hu: Egy érvényes URL-nek #-tel kell kezdődnie

en: ACF Groups
hu: ACF Csoportok

en: AI Agent
hu: AI-ügynök

en: AI Image
hu: AI-kép

en: AI Quick Action
hu: AI Gyorsművelet

en: Above
hu: Fölött

en: Above Title
hu: Cím felett

en: Absolute
hu: Abszolút

en: Accordion
hu: Harmonika

en: Accordion Item
hu: Harmonikaelem

en: Accordion Items
hu: Harmonikaelemek

en: Accordions
hu: harmonikák

en: Account
hu: Fiók

en: Account Link URL
hu: Fiókhivatkozás URL-címe

en: Account Name
hu: Fióknév

en: Action
hu: Szakasz

en: Action Icons On Hover
hu: Műveletikonok megjelenítése rámutatáskor

en: Actions
hu: Műveletek

en: Activate Preset
hu: Aktiválja az Előbeállítást

en: Active Groups
hu: Aktív Csoportok

en: Active Link Color
hu: Aktív link színe

en: Active Menu Link
hu: Aktív menü link

en: Active Portfolio Filter
hu: Aktív portfólió szűrő

en: Active Tab
hu: Aktív fül

en: Active Tab Background Color
hu: Aktív fül háttérszín

en: Active Tab Text
hu: Aktív Lap Szövege

en: Active Tab Text Color
hu: Aktív lapszöveg színe

en: Actual Size
hu: Tényleges méret

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Add %s
hu: %s Hozzáadása

en: Add API Key
hu: API-kulcs Hozzáadása

en: Add Attribute
hu: Attribútum Hozzáadása

en: Add Audio
hu: Hang Hozzáadása

en: Add Background Color
hu: Háttérszín

en: Add Background Gradient
hu: Háttér színátmenet

en: Add Background Image
hu: Háttérkép

en: Add Background Mask
hu: Háttérmaszk hozzáadása

en: Add Background Pattern
hu: Háttérminta hozzáadása

en: Add Background Video
hu: Beállítás háttérvideóként

en: Add Canvas
hu: Vászon hozzáadása

en: Add Checkbox
hu: Jelölőnégyzet Hozzáadása

en: Add Column
hu: Oszlop Hozzáadása

en: Add Condition
hu: Feltétel hozzáadása

en: Add Cookie
hu: Süti Hozzáadása

en: Add Custom Body
hu: Egyéni Törzsrész Hozzáadása

en: Add Custom Footer
hu: Egyéni Lábléc Hozzáadása

en: Add Custom Header
hu: Egyéni Fejléc Hozzáadása

en: Add Element
hu: Elem Hozzáadása

en: Add Element Above
hu: Elem Hozzáadása Fölé

en: Add Element Below
hu: Elem Hozzáadása Alá

en: Add Element Inside
hu: Elem Hozzáadása Belsejébe

en: Add From Library
hu: Hozzáadás a Könyvtárból

en: Add From Sets Library
hu: Hozzáadás A Készletek Könyvtárából

en: Add Fullwidth Section
hu: Teljes Szélességű Szakasz Hozzáadása

en: Add Gallery Images
hu: Galériaképek

en: Add Global Body
hu: Globális Törzsrész Hozzáadása

en: Add Global Color
hu: Globális szín hozzáadása

en: Add Global Font
hu: Globális Betűtípus Hozzáadása

en: Add Global Footer
hu: Globális Lábléc Hozzáadása

en: Add Global Header
hu: Globális Fejléc Hozzáadása

en: Add Global Image
hu: Globális Kép Hozzáadása

en: Add Global Link
hu: Globális Hivatkozás Hozzáadása

en: Add Global Number
hu: Globális Szám Hozzáadása

en: Add Global Text
hu: Globális Szöveg Hozzáadása

en: Add Grid Offset Rule
hu: Rácseltolás Szabály Hozzáadása

en: Add Image
hu: Kép

en: Add Interaction
hu: Interakció Hozzáadása

en: Add Layout
hu: Elrendezés hozzáadása

en: Add Media
hu: Média hozzáadása

en: Add Meta Query
hu: Meta Lekérdezés Hozzáadása

en: Add Module
hu: Modul Hozzáadása

en: Add New
hu: Új Hozzáadása

en: Add New %s
hu: %s hozzáadása

en: Add New %s Or Row
hu: Új %s Vagy Sor Hozzáadása

en: Add New Body Template
hu: Új Törzsrész Sablon Hozzáadása

en: Add New Footer Template
hu: Új Lábléc Sablon Hozzáadása

en: Add New Fullwidth Row
hu: Új Teljes Szélességű Sor Hozzáadása

en: Add New Global Canvas
hu: Új Globális Vászon Hozzáadása

en: Add New Header Template
hu: Új Fejléc Sablon Hozzáadása

en: Add New Item
hu: Új elem hozzáadása

en: Add New Module
hu: Új modul hozzáadása

en: Add New Module Or Row
hu: Új Modul Vagy Sor Hozzáadása

en: Add New Preset
hu: Új előbeállítás hozzáadása

en: Add New Row
hu: Új sor hozzáadása

en: Add New Section
hu: Új szakasz hozzáadása

en: Add New Template
hu: Új Sablon Hozzáadása

en: Add New Theme Builder
hu: Új Theme Builder Hozzáadása

en: Add New Theme Builder Item
hu: Új Theme Builder Elem Hozzáadása

en: Add Page
hu: Oldal Hozzáadása

en: Add Placeholder Content To New Modules
hu: Adjon hozzá helyőrző tartalmat az új modulokhoz

en: Add Preset
hu: Előbeállítás Hozzáadása

en: Add Radio
hu: Választógomb Hozzáadása

en: Add Regular Section
hu: Normál Szakasz Hozzáadása

en: Add Specialty Section
hu: Speciális szakasz hozzáadása

en: Add To Category
hu: Hozzáadás A Kategóriához

en: Add To Tags
hu: Hozzáadás A Címkékhez

en: Add Video
hu: Videó

en: Add a review
hu: Értékelés Hozzáadása

en: Add custom HTML after the element wrapper.
hu: Adj hozzá egyéni HTML-t az elem burkolója után.

en: Add custom HTML before the element wrapper.
hu: Adj hozzá egyéni HTML-t az elem burkolója elé.

en: Add from Library
hu: Hozzáadás a Könyvtárból

en: Add to %1$s Library
hu: Hozzáadás A(z) %1$s Könyvtárhoz

en: Add to Categories
hu: Hozzáadás Kategóriákhoz

en: Add to Library
hu: Hozzáadás a könyvtárhoz

en: Add to Tags
hu: Hozzáadás Címkékhez

en: Add two or more color stops to your gradient background. Each stop can be dragged to any position on the gradient bar. From each color stop to the next the color is interpolated into a smooth gradient.
hu: Adjon hozzá két vagy több színpontot a gradiens hátteréhez. Minden megállót a gradiens sáv tetszőleges pozíciójába lehet húzni. Minden színmegállótól a következőig a szín sima gradienssé interpolálódik.

en: Add/Delete Item
hu: Elem Hozzáadása/Törlése

en: Added %s
hu: %s Hozzáadva

en: Added Column
hu: Oszlop Hozzáadva

en: Added Flex Column
hu: Flex Oszlop Hozzáadva

en: Added Flex Grid
hu: Flex Rács Hozzáadva

en: Added Group Preset
hu: Csoportbeállításkészlet Hozzáadva

en: Added Module Preset
hu: Modulbeállításkészlet Hozzáadva

en: Added Row
hu: Sor Hozzáadva

en: Added Specialty Section
hu: Speciális Szakasz Hozzáadva

en: Added template
hu: Sablon hozzáadva

en: Additional Information
hu: További Információk

en: Additional information
hu: További Információk

en: Address Line 2
hu: Cím 2. Sora

en: Adjust how sensitive the mirror movement is to mouse position
hu: Állítsa be, mennyire legyen érzékeny a tükrözött mozgás az egér pozíciójára

en: Adjust the background style of the button by customizing the background color, gradient, and image.
hu: Állítsa be a gomb háttérstílusát a háttérszín, a színátmenet és a kép testreszabásával.

en: Adjust the background style of this element by customizing the background color, gradient, image, video, pattern and mask.
hu: Állítsa be ennek az elemnek a háttérstílusát a háttérszín, a színátmenet, a kép, a videó, a minta és a maszk testreszabásával.

en: Adjust the height of the featured image.
hu: Állítsa be a kiemelt kép magasságát.

en: Adjust the height of the person's portrait photo within the testimonial.
hu: Állítsa be a személy portréfotójának magasságát az ajánláson belül.

en: Adjust the horizontal spacing between child elements. This gap applies between columns in both flex and grid layouts.
hu: Állítsa be a gyermekelemek közötti vízszintes térközt. Ez a hézag oszlopok között érvényes mind flex, mind rács elrendezésben.

en: Adjust the max height of the featured image.
hu: Állítsa be a kiemelt kép maximális magasságát.

en: Adjust the max width of the featured image.
hu: Állítsa be a kiemelt kép maximális szélességét.

en: Adjust the size of the carousel arrows.
hu: Állítsd be a körhinta nyilainak méretét.

en: Adjust the size of the dot navigation.
hu: Állítsd be a pontnavigáció méretét.

en: Adjust the spacing between each column in this row.
hu: Az oszlopok közötti térköz beállítása ebben a sorban.

en: Adjust the vertical spacing between child elements. This gap applies between rows in both flex and grid layouts.
hu: Állítsd be a gyermekelemek közötti függőleges térközt. Ez a hézag flex és grid elrendezésekben is a sorok között érvényes.

en: Adjust the width of the content within the blurb.
hu: Állítsa be a tartalom szélességét a folton belül.

en: Adjust the width of the featured image.
hu: Állítsa be a kiemelt kép szélességét.

en: Adjust the width of the image within the table.
hu: Állítsa be a kép szélességét a táblázatban.

en: Adjusting the grayscale filter will allow you to change the color saturation of the map.
hu: A szürkeárnyalatos szűrő beállítása lehetővé teszi a térkép színtelítettségének módosítását.

en: Admin Label
hu: Admin címke

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: Advanced
hu: Haladó

en: Advanced Settings
hu: Speciális Beállítások

en: After
hu: Utána

en: After Every 10th Action
hu: Minden 10. cselekvés után

en: After Every 20th Action
hu: Minden 20. cselekvés után

en: After Every 30th Action
hu: Minden 30. cselekvés után

en: After Every 40th Action
hu: Minden 40. cselekvés után

en: After Every Action
hu: Minden művelet után

en: After Image
hu: Utána Kép

en: After Label
hu: Utána Címke

en: After Number of Times
hu: Az alkalmak száma után

en: Alert
hu: Riasztás

en: Align Columns
hu: Oszlopok Igazítása

en: Align Content
hu: Tartalom Igazítása

en: Align Items
hu: Elemek Igazítása

en: Align Self
hu: Önigazítás

en: Align grid items within their cells horizontally. Controls how items are positioned along the inline (row) axis within their grid area, offering options like start, center, end, and stretch.
hu: A rácselemeket vízszintesen igazítja a cellájukon belül. Azt szabályozza, hogyan helyezkednek el az elemek a soron belüli (inline) tengely mentén a rácsterületükön, olyan opciókkal, mint a kezdet, közép, vég és nyújtás.

en: Align image to the left, right or center.
hu: Igazítsa a képet balra, jobbra vagy középre.

en: Align the %1$s to the left, right, center or justify.
hu: Igazítsa a %1$s t balra, jobbra, középpontba vagy igazolja.

en: Align the %s to the left, right, center or justify.
hu: Igazítsd a(z) %s elemet balra, jobbra, középre vagy sorkizártra.

en: Align the module to the left, right or center.
hu: Igazítsa a modult balra, jobbra vagy középre.

en: Align this item within its grid cell horizontally.
hu: Igazítsa ezt az elemet vízszintesen a rácscellán belül.

en: Align this item within its grid cell vertically.
hu: Igazítsa ezt az elemet függőlegesen a rácscellán belül.

en: Align to the left, right, center or justify.
hu: Igazítsd balra, jobbra, középre vagy sorkizártra.

en: Align you button to the left, right or center of the module.
hu: Igazítsd a gombot a modul bal, jobb oldalához vagy középre.

en: Align your button to the left, right or center of the module.
hu: Igazítsa a gombot balra, jobbra vagy középre.

en: Alignment
hu: Összehangolás

en: All
hu: Összes

en: All
hu: Összes

en: All %1$s
hu: Minden %1$s

en: All %1$s Pages
hu: Minden %1$s Oldal

en: All Archive Pages
hu: Minden Archívumoldal

en: All Attributes
hu: Összes Attribútum

en: All Author Pages
hu: Minden Szerzőoldal

en: All Body Templates
hu: Minden Törzsrész Sablon

en: All Borders
hu: Minden Szegély

en: All Categories
hu: Összes kategória

en: All Containers
hu: Minden Tároló

en: All Date Pages
hu: Minden Dátumoldal

en: All Day
hu: Egész nap

en: All Divi users can store up to %s items to their Divi Cloud for free. To save more items to your cloud and unlock unlimited storage, upgrade your Divi Cloud membership today. If you build Divi websites for a living, Divi Cloud is an awesome add-on and an amazing time saver. You are going to love it!
hu: Minden Divi felhasználó ingyenesen legfeljebb %s elemet tárolhat a Divi Cloud-ban. Ha több elemet szeretnél menteni a felhődbe, és feloldani a korlátlan tárhelyet, frissítsd a Divi Cloud előfizetésedet még ma. Ha Divi weboldalakat építesz megélhetésből, a Divi Cloud egy szuper kiegészítő és hatalmas időmegtakarítás. Imádni fogod!

en: All Elements
hu: Minden Elem

en: All Footer Templates
hu: Minden Lábléc Sablon

en: All Header Templates
hu: Minden Fejléc Sablon

en: All Modified Fields
hu: Összes Módosított Mező

en: All Modules
hu: Minden modul

en: All Option Groups
hu: Összes Beállításcsoport

en: All Presets
hu: Összes beállításkészlet

en: All Templates
hu: Minden Sablon

en: All Theme Builder Items
hu: Minden Theme Builder Elem

en: All Theme Builders
hu: Minden Theme Builder

en: All Variables
hu: Összes változó

en: All available options selected
hu: Minden elérhető beállítás ki van választva

en: All content created in the Divi Builder will be lost. Previous content will be restored. Do you wish to proceed?
hu: A Divi Builder-ben létrehozott összes tartalom elvész. A korábbi tartalom visszaáll. Folytatod?

en: All of your current page content will be lost. Do you wish to proceed?
hu: Minden jelenlegi oldaltartalma el fog veszni. Akarja folytatni?

en: All of your current role settings will be set to defaults. Do you wish to proceed?
hu: Az összes jelenlegi szerepkör-beállítás visszaáll az alapértelmezett értékekre. Folytatja?

en: All options selected. Type to add custom tags.
hu: Minden beállítás ki van választva. Gépeljen egyéni címkék hozzáadásához.

en: All values must have units
hu: Minden értékhez mértékegység szükséges

en: All videos should be uploaded in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers. Upload the .MP4 version here.
hu: Az összes videót mindkét .MP4 .WEBM formátumban kell feltölteni, hogy minden böngészőben maximális kompatibilitást biztosítsanak. Töltse fel az .MP4 verziót ide.

en: All videos should be uploaded in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers. Upload the .WEBM version here.
hu: Az összes videót mindkét .MP4 .WEBM formátumban kell feltölteni, hogy minden böngészőben maximális kompatibilitást biztosítsanak. Töltse fel a .WEBM verziót ide.

en: Allow video to be paused by other players when they begin playing
hu: Megállítja a videót, amikor más lejátszók elindulnak

en: Allow video to be paused while it is not in the visible area.
hu: Megállítja a videót, amikor más lejátszók elindulnak

en: Allowed Symbols
hu: Megengedett Szimbólumok

en: Alphanumeric Only (A-Z, 0-9)
hu: Csak alfanumerikus karakterek (A-Z, 0-9)

en: Also Save All %d Modules as Individual Items
hu: A(z) %d Modul Mentése Egyedi Elemként Is

en: Also Save All %d Rows as Individual Items
hu: A(z) %d Sor Mentése Egyedi Elemként Is

en: Also Save All %d Sections as Individual Items
hu: A(z) %d Szakasz Mentése Egyedi Elemként Is

en: An active link is the page currently being visited. You can pick a color to be applied to active links to differentiate them from other links.
hu: Az aktív link az oldal, amelyet jelenleg látogat. Kiválaszthatja az aktív hivatkozásokra alkalmazandó színt, hogy megkülönböztesse őket más linkektől.

en: An error has occurred while saving the Global Presets settings. Various problems can cause a save to fail, such as a lack of server resources, firewall blockages or plugin conflicts or server misconfiguration. You can try saving again by clicking Try Again, or you can download a backup of your unsaved defaults by clicking Download Backup. A backup can be helpful when contacting our Support Team.
hu: Hiba történt a Global Presets beállításainak mentése közben. Különféle problémák okozhatják a mentés sikertelenségét, például a kiszolgálói erőforrások hiánya, a tűzfal blokkolása vagy a beépülő modulok ütközése vagy a szerver hibás konfigurációja. Megpróbálhatja újra a mentést az Újrapróbálkozás lehetőségre kattintva, vagy letöltheti a nem mentett alapértelmezett értékek biztonsági másolatát a Biztonsági másolat letöltése lehetőségre kattintva. A biztonsági másolat hasznos lehet, ha felveszi a kapcsolatot ügyfélszolgálati csapatunkkal.

en: An error has occurred while saving your page. Various problems can cause a save to fail, such as a lack of server resources, firewall blockages, plugin conflicts or server misconfiguration. You can try saving again by clicking Try Again, or you can download a backup of your unsaved page by clicking Download Backup. Backups can be restored using the portability system while next editing your page.
hu: Hiba lépett fel az oldal mentésekor. A hibát több probléma is okozhatja, például szerver erőforrás hiány, tűzfal letiltás, plugin konfliktusok, vagy szerver rossz konfigurációja. Megpróbálhatja újra a mentést az Újrapróbálra kattintva, vagy letöltheti a backup-ot a nem mentett változtatásaihoz a Backup Letöltése gombra kattintva. A Backup fájlokat a következő szerkesztésnél feltöltheti.

en: An error occurred while processing the shortcode.
hu: Hiba történt a shortcode feldolgozása közben.

en: An error occurred while uploading the font file. We detected that the 'fileinfo' PHP extension is not loaded in your server. Enabling the extension may help.
hu: Hiba történt a betűtípusfájl feltöltése közben. Észleltük, hogy a 'fileinfo' PHP-bővítmény nincs betöltve a szervereden. A bővítmény engedélyezése segíthet.

en: An introduction to the Fullwidth Menu module
hu: Bevezetés a Fullwidth Menu modulba

en: An introduction to the Menu module
hu: Bevezetés a menü modulhoz

en: An unknown error occurred while uploading the font file. Please try again.
hu: Ismeretlen hiba történt a betűtípusfájl feltöltése közben. Kérjük, próbáld újra.

en: And %1$s More
hu: És Még %1$s

en: Animation
hu: Animáció

en: Animation Delay
hu: Animáció

en: Animation Direction
hu: Színátmenet iránya

en: Animation Duration
hu: Animáció

en: Animation Intensity
hu: Animáció

en: Animation Repeat
hu: Animáció

en: Animation Speed
hu: Animáció Sebessége

en: Animation Speed Curve
hu: Animáció

en: Animation Starting Opacity
hu: Animáció Az opacitás elindítása

en: Animation Style
hu: Animáció

en: Annually
hu: Évente

en: Anti-Spam Provider Account Setup Documentation
hu: A Levélszemét-szűrő fiók beállítási dokumentációja

en: Any
hu: Bármelyik

en: Any %1$s Link
hu: Bármely %1$s Hivatkozás

en: Any URL Parameter
hu: Bármely URL-paraméter

en: App View
hu: Alkalmazásnézet

en: Append Above
hu: Hozzáfűzés Felülre

en: Append Below
hu: Hozzáfűzés Alulra

en: Append To Main Canvas
hu: Hozzáfűzés A Fő Vászonhoz

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Apply "Sticky Offset" to the nearest Sticky Element above or below this element.
hu: A „Rögzítési eltolás” alkalmazása a legközelebbi rögzített elemre az elem felett vagy alatt.

en: Apply Changes
hu: Módosítások Alkalmazása

en: Apply Motion Effects To Child Elements
hu: Alkalmazzon mozgási effektusokat a gyermekelemekre

en: Apply Structure Template
hu: Struktúra Sablon Alkalmazása

en: Apply a vertical or horizontal slant to the element, stretching it in either direction.
hu: Alkalmazzon függőleges vagy vízszintes döntést az elemre, megnyújtva azt bármelyik irányba.

en: Apply coupon
hu: Kupon alkalmazása

en: Apply “Sticky Offset” to the nearest Sticky Element above or below this element
hu: Alkalmazza a „Sticky Offset”-et a legközelebbi ragadós elemre az elem felett vagy alatt

en: Applying the grayscale filter will change the map colors to black and white.
hu: A szürkeárnyalatos szűrő alkalmazása a térkép színeit fekete-fehérre változtatja.

en: Arch
hu: Boltív

en: Archive Pages
hu: Archívumoldalak

en: Are You Sure?
hu: Biztos vagy ebben?

en: Are you sure you want to delete the preset "%s"? This action cannot be undone.
hu: Biztosan törli a(z) "%s" beállításkészletet? Ez a művelet nem vonható vissza.

en: Are you sure you want to move "%s" to the trash?
hu: Biztosan a kukába helyezi ezt: "%s"?

en: Are you sure?
hu: Biztos benne?

en: Arrow
hu: Nyilak

en: Arrow 2
hu: Nyilak

en: Arrow 3
hu: Nyilak

en: Arrow Color
hu: Nyíl szín

en: Arrow Position
hu: Nyíl Pozíciója

en: Arrow Size
hu: Nyíl Mérete

en: Arrows
hu: Nyilak

en: Artist
hu: Művész

en: Artist Name
hu: Előadó Neve

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Ask me anything about building your page.
hu: Kérdezz bármit az oldalad felépítéséről.

en: Assign As Default
hu: Beállítás Alapértelmezettként

en: Assign Preset as Default
hu: Előbeállítás hozzárendelése alapértelmezettként

en: Assign Presets
hu: Előbeállítások Hozzárendelése

en: Assign a unique CSS ID to the element which can be used to assign custom CSS styles from within your child theme or from within Divi's custom CSS inputs.
hu: Rendeljen egyedi CSS-azonosítót az elemhez, amely az egyedi CSS-stílusok hozzárendeléséhez használható a gyermek témájából vagy a Divi egyedi CSS-bemeneteiből.

en: Assign any number of CSS Classes to the element, separated by spaces, which can be used to assign custom CSS styles from within your child theme or from within Divi's custom CSS inputs.
hu: Hozzárendeljen számot CSS osztályokhoz az elemhez, elválasztva szóközzel, amely felhasználható egyéni CSS stílusok hozzárendelésére a gyermek témájából vagy a Divi egyedi CSS bemeneteiből.

en: Assigned layout to template
hu: Elrendezés hozzárendelve a sablonhoz

en: Asymmetric
hu: Aszimmetrikus

en: Asymmetric 2
hu: Aszimmetrikus 2

en: Asymmetric 3
hu: Aszimmetrikus 3

en: Asymmetric 4
hu: Aszimmetrikus 4

en: Attribute
hu: Tulajdonság

en: Attribute Body
hu: Attribútum törzse

en: Attribute Name
hu: Attribútum Neve

en: Attribute Row
hu: Attribútum sor

en: Attribute Text
hu: Attribútumszöveg

en: Attribute Title
hu: Attribútum címe

en: Attribute Type To Extend
hu: Kibővítendő Attribútumtípus

en: Attribute Value
hu: Attribútum Értéke

en: Attribute name is required.
hu: Az attribútumnév megadása kötelező.

en: Attributes
hu: Attribútumok

en: Audio
hu: Audió

en: Audio Content
hu: Audió tartalom

en: Audio Cover Art
hu: Audió lemezborító

en: Audio File
hu: Hangfájl

en: Audio Meta
hu: Audió metaadatok

[ctx: Audio Module meta information]
en: by %1$s
hu: készítette: %1$s

en: Audio Title
hu: Hanganyag cím

en: Audios
hu: Hangok

en: Aug 6, 1999 (M j, Y)
hu: 1999. aug. 6. (M j, Y)

en: August 06, 1999 (F d, Y)
hu: 1999. augusztus 06. (F d, Y)

en: Authentication Required
hu: Hitelesítés szükséges

en: Author
hu: Szerző

en: Author Archive Page
hu: Szerző Archívumoldala

en: Author Bio
hu: Szerző Bemutatkozása

en: Author Page Link
hu: Szerző Oldalhivatkozása

en: Author Profile Picture
hu: Szerző Profilképe

en: Author Text
hu: Szerző Szövege

en: Author Website
hu: Szerző Weboldala

en: Author details can be modified from the user profile page.
hu: A szerző adatai a felhasználói profiloldalon módosíthatók.

en: Auto
hu: kocsi

en: Auto Height Rows
hu: Automatikus Magasságú Sorok

en: Auto Width Columns
hu: Automatikus Szélességű Oszlopok

en: Automatic Animation
hu: Automatikus animáció

en: Automatic Animation Speed (in ms)
hu: Automatikus animáció sebessége (milliszekundumban)

en: Automatic Carousel Rotation
hu: Automatikus körforgó forgás

en: Automatic Carousel Rotation Speed (in ms)
hu: Automatikus körforgó forgási sebessége (milliszekundumban)

en: Automatic Rotation
hu: Automatikus Forgatás

en: Automatic Rotation Speed
hu: Automatikus Forgatás Sebessége

en: Available on backorder
hu: Utánrendelhető

en: Avatar
hu: Profilkép

en: Average
hu: Átlagos

en: Back To Preset Manager
hu: Vissza az Előbeállítás-kezelőhöz

en: Back to parent
hu: Vissza a szülőhöz

en: Background
hu: Háttér

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Background Gradient
hu: Háttér színátmenet

en: Background Image
hu: Háttérkép

en: Background Image Blend
hu: Háttérkép keverése

en: Background Image Height
hu: Háttér kép magassága

en: Background Image Horizontal Offset
hu: Háttérkép Vízszintes eltolás

en: Background Image Position
hu: Háttérkép pozíció

en: Background Image Repeat
hu: Háttérkép ismétlődése

en: Background Image Size
hu: Háttérkép méret

en: Background Image Vertical Offset
hu: Háttér kép függőleges eltolás

en: Background Image Width
hu: Háttér kép szélessége

en: Background Mask
hu: Háttér maszk

en: Background Overlay Color
hu: Háttérkép átfedés szín

en: Background Pattern
hu: Háttér minta

en: Background Preview:
hu: Háttér előnézete:

en: Background Settings
hu: Háttérbeállítások

en: Background Video
hu: Háttérvideó MP4

en: Background Video Height
hu: Háttérvideó magasság

en: Background Video MP4
hu: Háttérvideó MP4

en: Background Video Webm
hu: Háttérvideó Webm

en: Background Video Width
hu: Háttérvideó szélesség

en: Background images can be blended with the background color, merging the two and creating unique effects.
hu: A háttérképek összekeverhetők a háttérszínnel, egyesítve a kettőt és egyedi hatásokat hozva létre.

en: Backup Exists
hu: Biztonsági Mentés Elérhető

en: Backward
hu: Visszafelé

en: Bar
hu: Bár

en: Bar Background Color
hu: Sáv háttérszín

en: Bar Counter
hu: Sáv számláló

en: Bar Counters
hu: Sáv számlálók

en: Base Device
hu: Alapértelmezett Eszköz

en: Based on
hu: Alapja

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
hu: Legyél az első, aki értékeli: &ldquo;%s&rdquo;

en: Bean
hu: Bab

en: Before
hu: Előtte

en: Before Image
hu: Előtte Kép

en: Before Label
hu: Előtte Címke

en: Before you can download Premade Layouts from the Divi Library you must authenticate your Elegant Themes subscription.
hu: Mielőtt letölthetnéd az előre elkészített elrendezéseket a Divi könyvtárából, hitelesítened kell a Elegant Themes előfizetésedet.

en: Before/After Image
hu: Előtte/Utána Kép

en: Before/After Images
hu: Előtte/Utána Képek

en: Below
hu: Alatt

en: Below Title
hu: Cím alatt

en: Best Selling Products
hu: Népszerű termékek

en: Binary
hu: Bináris

en: Bio/Description
hu: Bemutatkozás/Leírás

en: Biography
hu: Életrajz

en: Blades
hu: Pengék

en: Blend Mode
hu: Mentett modul

en: Block
hu: Blokk

en: Block quotes are given a border to separate them from normal text. Pick a color to use for that border.
hu: A blokk idézetek határokat kapnak a normál szövegtől való elválasztáshoz. Válasszon egy színt, amely az adott szegélyhez használható.

en: Block quotes are given a border to separate them from normal text. You can increase or decrease the size of that border using this setting.
hu: A blokk idézetek határokat kapnak a normál szövegtől való elválasztáshoz. Ezzel a beállítással növelheti vagy csökkentheti a szegély méretét.

en: Blockquote
hu: Idézetblokk

en: Blockquote Border Color
hu: Fókusz szegély szín

en: Blockquote Border Weight
hu: Blokkszegély határ

en: Blogs
hu: Blogok

en: Blue
hu: Kék

en: Blur
hu: Fülszöveg

en: Blur by this amount.
hu: Az összeg elmosódik.

en: Blurb
hu: Fülszöveg

en: Blurb Content
hu: Fülszöveg tartalom

en: Blurb Image
hu: Fülszöveg kép

en: Blurb Title
hu: Fülszöveg cím

en: Blurbs
hu: blurbs

en: Body
hu: Főtörzs

en: Body Area
hu: Testterület

en: Body Template
hu: Törzsrész Sablon

en: Body Templates
hu: Törzsrész Sablonok

en: Body Text
hu: Törzsszöveg

en: Body Text Color
hu: Főtörzs Szövegszín

en: Body: %s
hu: Törzsszöveg: %s

en: Bold
hu: Félkövér Szöveg

en: Bold 700
hu: Félkövér 700

en: Border
hu: Szegély

en: Border Bottom
hu: Alsó Szegély

en: Border Color
hu: Szegélyszín

en: Border Left
hu: Bal Szegély

en: Border Radius
hu: Szegély Sugara

en: Border Right
hu: Jobb Szegély

en: Border Style
hu: Szegély stílus

en: Border Styles
hu: Szegély stílus

en: Border Top
hu: Felső Szegély

en: Border Weight
hu: Szegély Vastagság

en: Border Width
hu: Szegély szélesség

en: Borders support various different styles, each of which will change the shape of the border element.
hu: A határok különböző stílusokat támogatnak, amelyek mindegyike megváltoztatja a határelem alakját.

en: Bottom
hu: Lent

en: Bottom Border Color
hu: Gomb es határ szín

en: Bottom Border Style
hu: Szegély stílus

en: Bottom Border Width
hu: Szegély szélesség

en: Bottom Center
hu: Középen alul

en: Bottom Left
hu: Bal alul

en: Bottom Right
hu: Jobb alul

en: Bottom Sticky Limit
hu: Alsó ragadós határ

en: Bottom To Top
hu: Lentről fel

en: Bottom of Element
hu: Az elem alja

en: Bounce
hu: Visszapattanások

en: Box Shadow
hu: Box árnyék

en: Box Shadow Blur Strength
hu: Doboz árnyék elmosódása

en: Box Shadow Horizontal Position
hu: Box árnyék vízszintes pozíció

en: Box Shadow Position
hu: Kezdő pozíció

en: Box Shadow Spread Strength
hu: Box Shadow Spread erősség

en: Box Shadow Vertical Position
hu: Kezdő pozíció

en: Brand New
hu: Vadonatúj

en: Breakpoint
hu: Töréspont

en: Breakpoint Enter
hu: Töréspont Belépés

en: Breakpoint Exit
hu: Töréspont Kilépés

en: Breakpoints
hu: Töréspontok

en: Brightness
hu: Fényesség

en: Browser
hu: Böngésző

en: Build Custom Body
hu: Egyéni Törzsrész Készítése

en: Build Custom Footer
hu: Egyéni Lábléc Készítése

en: Build Custom Header
hu: Egyéni Fejléc Készítése

en: Build Global Body
hu: Globális Törzsrész Készítése

en: Build Global Footer
hu: Globális Lábléc Készítése

en: Build Global Header
hu: Globális Fejléc Készítése

en: Build New Template
hu: Új Sablon Készítése

en: Build On The Front End
hu: Építés A Felületen

en: Build With AI
hu: Építsd AI-val

en: Build your page from the ground up. Don't worry, you can access our premade layouts at any time.
hu: Építse fel az oldalát az alapoktól. Ne aggódjon, az előre elkészített elrendezéseinket bármikor elérheti.

en: Builder
hu: Szerkesztő

en: Builder Default Interaction Mode
hu: A Builder Alapértelmezett Interakciós Módja

en: Builder Default View Mode
hu: Builder alapértelmezett nézet mód

en: Builder History
hu: Builder Előzmények

en: Builder Interface
hu: Szerkesztő Felület

en: Builder Interface Animations
hu: Builder Felületanimációk

en: Builder Keyboard Shortcuts
hu: Builder Billentyűparancsok

en: Builder Settings
hu: Szerkesztő Beállításai

en: Bullet
hu: Lövedék

en: Bullet Color
hu: Pont szín

en: Button
hu: Gomb

en: Button #1
hu: 1. Gomb

en: Button #1 Link URL
hu: 1. Gomb Link URL

en: Button #2
hu: 2. Gomb

en: Button #2 Link URL
hu: 2. Gomb Link URL

en: Button Alignment
hu: Gombok igazítása

en: Button Box Shadow
hu: Gomb doboz árnyék

en: Button Icon
hu: Gomb Ikon

en: Button Icon Color
hu: Gombikon Színe

en: Button Icon Placement
hu: Gomb Ikon Elhelyezése

en: Button One
hu: Gomb #1

en: Button Text
hu: Gomb Szövege

en: Button Two
hu: Gomb #2

en: Button and Border Color
hu: Gomb es határ szín

en: Buttons
hu: gombok

en: By adjusting the ending position of the gradient, you can control how quickly or slowly each color transitions, and where the transition begins.
hu: A gradiens véghelyzetének beállításával szabályozhatja, hogy az egyes színátmenetek milyen gyorsan vagy lassan, és hol kezdődik az átmenet.

en: By adjusting the starting position of the gradient, you can control how quickly or slowly each color transitions, and where the transition begins.
hu: A gradiens kiindulási helyzetének beállításával szabályozhatja, hogy az egyes színátmenetek milyen gyorsan vagy lassan, és hol kezdődik az átmenet.

en: By default, animations will only play once. If you would like to loop your animation continuously you can choose the Loop option here.
hu: Alapértelmezés szerint az animációk csak egyszer kerülnek lejátszásra. Ha szeretné folyamatosan animálni az animációt, itt választhatja ki a Loop opciót.

en: By default, button icons are displayed on hover. If you would like button icons to always be displayed, then you can enable this option.
hu: Alapértelmezés szerint a gombikonok a lebegőn jelennek meg. Ha azt szeretné, hogy a gombikonok mindig megjelenjenek, engedélyezheti ezt az opciót.

en: By default, elements will extend the full width of their parent element. If you would like to set a custom static width, you can do so using this option.
hu: Alapértelmezés szerint az elemek kiterjesztik a szülőelem teljes szélességét. Ha egyéni statikus szélességet szeretne beállítani, akkor ezt az opciót használhatja.

en: By default, your main canvas and all local canvases will be exported, along with any global canvases appended to your main canvas or targeted by your main canvas with interactivity.
hu: Alapértelmezetten a fő vászon és az összes helyi vászon exportálásra kerül, valamint a fő vászonhoz csatolt vagy a fő vászon által interaktivitással célzott globális vásznak is.

en: By increasing the starting opacity, you can reduce or remove the fade effect that is applied to all animation styles.
hu: A kezdő átlátszóság növelésével csökkentheti vagy eltávolíthatja az összes animációs stílusra alkalmazott fakulási hatást.

en: CSS Class
hu: CSS osztály

en: CSS ID
hu: CSS azonosító

en: CSS ID & Classes
hu: CSS Azonosító és Osztályok

en: CSS Snippet
hu: CSS kódrészlet

en: CSS added here will target the following class: %s
hu: Az itt hozzáadott CSS a következő osztályt célozza: %s

en: CSS syntax error.
hu: CSS szintaktikai hiba.

en: Call
hu: Hívás

en: Call To Action
hu: Cselekvésre felhívás gomb

en: Call To Actions
hu: Hívás műveletekre

en: Cancel
hu: Mégse

en: Cancel Changes
hu: Módosítások Elvetése

en: Cannot create a revision of a revision
hu: Nem lehet egy revízióról revíziót létrehozni

en: Cannot hook block to itself.
hu: Nem lehet a blokkot saját magához csatolni.

en: Canvas
hu: Vászon

en: Canvas Grid View
hu: Vászon rácsnézet

en: Canvas ID is required.
hu: A vászonazonosító megadása kötelező.

en: Canvas Name
hu: Vászon Neve

en: Canvas Portal
hu: Vászonportál

en: Canvas Portals
hu: Vászonportálok

en: Canvas Settings
hu: Vászon beállításai

en: Capitalize
hu: Minden Szó Nagybetűs

en: Captcha Field
hu: Hitelesítő Mező

en: Captcha Text
hu: Hitelesítő szöveg

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Caption Text
hu: Feliratszöveg

en: Caret
hu: Hiányjel

en: Carousel
hu: Körforgó

en: Carousel Active Slide
hu: Körhinta Aktív Dia

en: Carousel Arrows
hu: Körhinta Nyilak

en: Carousel Container
hu: Körhinta Konténer

en: Carousel Dots
hu: Körhinta Pontok

en: Carousel Item
hu: Körhintaelem

en: Carousel Item Title
hu: Körhintaelem Címe

en: Carousel Item Title Text
hu: Körhintaelem Címszövege

en: Carousel Settings
hu: Körhinta Beállítások

en: Carousel Slide
hu: Körhinta Dia

en: Carousel Title
hu: Körhinta Címe

en: Carousel Track
hu: Körhinta Sáv

en: Cart
hu: kocsi

en: Cart Quantity
hu: Kosár mennyisége

en: Cart Quantity Text
hu: Kosár mennyisége szöveg

en: Cart Totals Table
hu: Kosár Összes táblázat

en: Cart Totals Table Cell
hu: Kosár összesített táblázat cellája

en: Cart Totals Table Row
hu: Kosár végösszegek táblázat sora

en: Cart totals
hu: Kosárösszesítő

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Categories Separator
hu: Kategóriák Elválasztója

en: Category
hu: Kategória

en: Category 1
hu: Kategória 1

en: Category 2
hu: Kategória 2

en: Category 3
hu: Kategória 3

en: Category Description
hu: Kategória Leírása

en: Category Image
hu: Kategória Képe

en: Category Page
hu: Kategória oldal

en: Category Type
hu: Kategória Típusa

en: Center
hu: Közép

en: Center Left
hu: Középen balra

en: Center Mode
hu: Középre Igazított Mód

en: Center Right
hu: Középen jobbra

en: Center the active slide and show partial slides on either side.
hu: Igazítsd középre az aktív diát, és jeleníts meg részleges diákat mindkét oldalon.

en: Centered
hu: középre

en: Centimeters (cm)
hu: centiméter (cm)

en: Change API Key
hu: API kulcs módosítása

en: Change Column Structure
hu: Oszlopszerkezet módosítása

en: Change Gutter Width
hu: Szegély Szélességének Megváltoztatása

en: Change the direction of the gradient by choosing a starting position within a 360 degree range.
hu: Változtassa meg a gradiens irányát egy 360 fokos tartományon belüli kiindulási helyzet kiválasztásával.

en: Changed Column Structure
hu: Oszlopszerkezet Módosítva

en: Changed Flex Column Structure
hu: Flex Oszlopszerkezet Módosítva

en: Changes made to variables will affect all instances across your entire site. Do you wish to proceed?
hu: A változók módosításai az egész webhelyen minden példányra hatással lesznek. Folytatja?

en: Character
hu: Karakter

en: Checkbox
hu: Jelölőnégyzet

en: Checkboxes
hu: Jelölőnégyzet

en: Checkerboard
hu: Sakktábla

en: Checkout
hu: Pénztár

en: Checkout Button
hu: Pénztár gomb

en: Chevrons
hu: Chevronok

en: Child Module
hu: Gyermekmodul

en: Children
hu: Gyermekek

en: Children of Specific %1$s
hu: Egy Adott %1$s Gyermekei

en: Choose Column
hu: Oszlop Kiválasztása

en: Choose File
hu: Válasszon fájlt

en: Choose Files
hu: Válassza a Fájlok lehetőséget

en: Choose Font Files
hu: Válasszon fájlt

en: Choose Layout
hu: Elrendezés kiválasztása

en: Choose Library
hu: Könyvtár Kiválasztása

en: Choose a Background Image
hu: Háttérkép kiválasztása

en: Choose a Background Video MP4 File
hu: Válasszon ki egy MP4 háttérvideó fájlt

en: Choose a Background Video WEBM File
hu: Válasszon ki egy WEBM háttérvideó fájlt

en: Choose a Premade Layout
hu: Előre Elkészített Elrendezés Kiválasztása

en: Choose a color for the carousel arrows.
hu: Válassz színt a körhinta nyilaihoz.

en: Choose a color for the dot navigation.
hu: Válassz színt a pontnavigációhoz.

en: Choose a color for the slider arrows inside the circle.
hu: Válasszon színt a körön belüli csúszkanyilakhoz.

en: Choose a color for the slider circle and line.
hu: Válasszon színt a csúszka köréhez és vonalához.

en: Choose a custom field. Custom fields must be defined in your email provider account.
hu: Válassz egy egyéni mezőt. Az egyéni mezőket az e-mail-szolgáltatói fiókodban kell létrehozni.

en: Choose a custom font to use for the %s. All Google web fonts are available, or you can upload your own custom font files.
hu: Válassz egyéni betűtípust a(z) %s szövegéhez. Az összes Google webes betűtípus elérhető, vagy feltöltheted saját egyéni betűtípusfájljaidat.

en: Choose a custom font to use for the button. All Google web fonts are available, or you can upload your own custom font files.
hu: Válasszon egy egyéni betűtípust a gomb használatához. A Google összes webes betűtípusa elérhető, vagy feltöltheti saját egyéni betűkészletfájljait.

en: Choose a custom font to use for the text. All Google web fonts are available, or you can upload your own custom font files.
hu: Válassz egyéni betűtípust a szöveghez. Az összes Google webes betűtípus elérhető, vagy feltöltheted saját egyéni betűtípusfájljaidat.

en: Choose a list. If you don't see any lists, click "Add" to add an account.
hu: Válasszon egy AWeber listát. Amennyiben nem lát egyetlen listát sem, kattintson a "Add" gombra AWeber fiók hozzáadásához.

en: Choose a preset for the selected module
hu: Válasszon Készletet A Kiválasztott Modulhoz

en: Choose a service provider.
hu: Válasszon szolgáltatót.

en: Choose a title of your login box.
hu: Adjon címet a bejelentkezés doboznak.

en: Choose an Image
hu: Kép kiválasztása

en: Choose an account or click "Add" to add a new account.
hu: Válasszon egy fiókot, vagy kattintson a "Hozzáadás" gombra új fiók hozzáadásához.

en: Choose an icon for the left navigation arrow.
hu: Válassz ikont a bal oldali navigációs nyílhoz.

en: Choose an icon for the right navigation arrow.
hu: Válassz ikont a jobb oldali navigációs nyílhoz.

en: Choose an icon for this list item.
hu: Válassz ikont ehhez a listaelemhez.

en: Choose an icon for your link.
hu: Válassz ikont a hivatkozásodhoz.

en: Choose an icon to display
hu: Válassz egy megjelenítendő ikont

en: Choose an icon to display for the scroll down button.
hu: Válasszon ki egy ikont a lefelé görgetés gomb számára.

en: Choose an icon to display with your blurb.
hu: Válasszon egy megjelenítendő ikont a fülszöveghez.

en: Choose an icon to display.
hu: Válassz egy megjelenítendő ikont.

en: Choose from hundreds of premade layouts, start from any of your saved layouts, or clone an existing page.
hu: Válasszon több száz előre elkészített elrendezés közül, kezdje el bármelyik mentett elrendezésből, vagy klónozzon egy meglévő oldalt.

en: Choose how grid columns should be sized. Equal width columns create uniform columns, auto columns size to content, and manual gives you complete control with custom CSS grid syntax.
hu: Válaszd ki, hogyan legyenek méretezve a rácsoszlopok. Az egyenlő szélességű oszlopok egységes oszlopokat hoznak létre, az automatikus oszlopok a tartalomhoz igazodnak, a kézi pedig teljes vezérlést ad egyéni CSS grid szintaxissal.

en: Choose how grid rows should be sized. Auto height adjusts to content, equal height creates uniform rows, minimum height sets a baseline, and fixed height maintains consistent row dimensions.
hu: Válassza ki, hogyan legyenek méretezve a rácssorok. Az automatikus magasság a tartalomhoz igazodik, az egyenlő magasság egységes sorokat hoz létre, a minimális magasság alapértéket állít be, a rögzített magasság pedig állandó sorméreteket tart fenn.

en: Choose how many columns to display.
hu: Adja meg a megjelenítendő oszlopok számát.

en: Choose how many posts you would like to display in the slider.
hu: Válassza ki mennyi bejegyzést szeretné megjeleníteni a csúszkán.

en: Choose how many posts you would like to offset by
hu: Válassza ki, hogy hány bejegyzést szeretne átugrani. Pl.: amennyiben az oldalon rendelkezik már egy teljes szélességű blog modullal, amely 3 bejegyzést jelenít meg, majd az oldalhoz hozzáadna még egy rácsos blog modult duplikált bejegyzések nélkül, akkor adja meg a 3-as számot. Így az első blog modulban megjelenített bejegyzések nem jelennek meg a rácsos modulban.

en: Choose how many posts you would like to skip. These posts will not be shown in the feed.
hu: Válassza ki, hogy hány hozzászólást szeretne átugrani. Ezek a bejegyzések nem jelennek meg a feedben.

en: Choose how many products you would like to skip. These products will not be shown in the feed.
hu: Válassza ki, hány terméket szeretne kihagyni. Ezek a termékek nem jelennek meg a feedben.

en: Choose how many times the shape divider should repeat. Setting to 1x will remove all repetition.
hu: Válassza ki, hogy hányszor ismételje meg az alakváltozót. Az 1x-es beállítással az összes ismétlés megszűnik.

en: Choose how much posts you would like to display per page.
hu: Válassza ki, hogy hány bejegyzés jelenjen meg oldalanként.

en: Choose how the animation should play.
hu: Válaszd ki, hogyan játssza le az animációt.

en: Choose how the dropdown menu should be aligned relative to the parent module.
hu: Válassza ki, hogyan igazodjon a legördülő menü a szülőmodulhoz képest.

en: Choose how the dropdown should be positioned.
hu: Válassza ki, hogyan legyen elhelyezve a legördülő.

en: Choose how the target element responds to mouse movement
hu: Válassza Ki, Hogyan Reagáljon A Célelem Az Egérmozgásra

en: Choose how to compare the meta value. Options include equals, not equals, greater than, less than, and other comparison operators for filtering posts.
hu: Válassza ki, hogyan hasonlítsa össze a metaértéket. A lehetőségek közé tartozik az egyenlő, nem egyenlő, nagyobb mint, kisebb mint, valamint egyéb összehasonlító operátorok a bejegyzések szűréséhez.

en: Choose how to sort the posts in your loop. Select the field that will be used to determine the order of the displayed content.
hu: Válaszd ki, hogyan legyenek rendezve a bejegyzések a ciklusodban. Válaszd ki azt a mezőt, amely meghatározza a megjelenített tartalom sorrendjét.

en: Choose how your products should be ordered.
hu: Válassza ki, hogy a termékek milyen módon legyenek rendezve.

en: Choose posts of which post type you would like to display.
hu: Válassza ki azokat a hozzászólásokat, amelyeknek a megjelenítését meg szeretné jeleníteni.

en: Choose the CSS grid property to apply to the targeted items
hu: Válaszd ki a célzott elemekre alkalmazandó CSS-rácstulajdonságot

en: Choose the Column Class for this module when inside a flex layout.
hu: Válassza ki a modul Oszlop Osztályát, amikor flex elrendezésben van.

en: Choose the HTML5 element to use for the element wrapper.
hu: Válaszd ki az elem burkolásához használt HTML5 elemet.

en: Choose the alignment of the dot navigation.
hu: Válaszd ki a pontnavigáció igazítását.

en: Choose the direction to sort your posts. Descending shows the newest or highest values first, while ascending shows the oldest or lowest values first.
hu: Válaszd ki a bejegyzések rendezési irányát. A csökkenő sorrend a legújabb vagy legmagasabb értékeket mutatja először, míg a növekvő a legrégebbi vagy legalacsonyabb értékeket.

en: Choose the font weights supported by your font. Select "All" if you don't know this information or if your font includes all weights.
hu: Válassza ki a betűtípus által támogatott betűméreteket. Válassza az "All" lehetőséget, ha nem ismeri ezt az információt, vagy ha a betűtípus tartalmazza az összes súlyt.

en: Choose the images that you would like to appear in the image gallery.
hu: Válassza ki a képgalériában megjeleníteni kívánt képeket.

en: Choose the layout style for this element. Flexbox enables advanced layout options with direction, alignment, and spacing controls.
hu: Válassza ki az elem elrendezésstílusát. A Flexbox speciális elrendezési lehetőségeket kínál irány-, igazítás- és térközvezérléssel.

en: Choose the playback direction of the animation.
hu: Válaszd ki az animáció lejátszási irányát.

en: Choose the point of origin for all transformations. This will affect around which point the object is rotated, moved and resized.
hu: Válassza ki az origó pontját az összes transzformációhoz. Ez befolyásolja, hogy az objektum mely pont körül forog, mozog és méreteződik át.

en: Choose the position of the carousel arrows.
hu: Válaszd ki a körhinta nyilainak pozícióját.

en: Choose the position of the dot navigation.
hu: Válaszd ki a pontnavigáció pozícióját.

en: Choose the scope of where to look for matching fields.
hu: Válaszd ki a keresési hatókört az egyező mezőkhöz.

en: Choose the scope of where to look for target modules.
hu: Válaszd ki a keresési hatókört a célmodulokhoz.

en: Choose the social network
hu: Közösségi hálózat kiválasztása

en: Choose the thumbnail size to use for the featured image.
hu: Válaszd ki a kiemelt képhez használandó bélyegkép méretét.

en: Choose the type of content to query for your loop. Select Post Type to display things like blog posts and products, Terms to display things like categories and tags, Users to display lists of users, or Menu to loop through WordPress menu items.
hu: Válaszd ki, milyen típusú tartalmat kérdezzen le a ciklusod. A Bejegyzéstípus választásával például blogbejegyzéseket és termékeket jeleníthetsz meg; a Kifejezések opcióval kategóriákat és címkéket; a Felhasználók opcióval felhasználói listákat; a Menü opcióval pedig WordPress menüpontokon ciklikusan végighaladhatsz.

en: Choose the type of field
hu: Válassza ki a mező típusát

en: Choose the width of each sidebar widget.
hu: Válaszd ki az egyes oldalsáv-widgetek szélességét.

en: Choose to have this element remain a fixed distance from the top or bottom edge of the browser window as the user scrolls
hu: Válassza ki, hogy ez az elem rögzített távolságra maradjon a böngészőablak felső vagy alsó szélétől, amíg a felhasználó görget

en: Choose to have this element remain a fixed distance from the top or bottom edge of the browser window as the user scrolls.
hu: Válassza ki, hogy az elem görgetés közben a böngészőablak felső vagy alsó szélétől állandó távolságra maradjon.

en: Choose what action should be performed
hu: Válassza Ki, Milyen Művelet Legyen Végrehajtva

en: Choose what data (if any) to include in the redirect URL as query arguments.
hu: Válassza ki, hogy milyen adatok (ha vannak ilyenek) az átirányítási URL-be a lekérdezés argumentumaként szerepeljenek.

en: Choose what happens when a site visitor has been successfully subscribed to your list.
hu: Válassza ki, mi történik, ha egy webhely látogatója sikeresen feliratkozott a listára.

en: Choose when the animation should be triggered.
hu: Válaszd ki, mikor induljon el az animáció.

en: Choose when the dropdown should be displayed.
hu: Válassza ki, mikor jelenjen meg a legördülő.

en: Choose when this interaction should be triggered
hu: Válassza Ki, Mikor Fusson Le Ez Az Interakció

en: Choose when to display this element based on a set of conditions. Multiple conditions can be added. Date & Time condition is based on your timezone settings in your <a href="%1$s" target="_blank" title="WordPress General Settings">WordPress General Settings</a>
hu: Adja meg, hogy mikor jelenítse meg ezt az elemet egy adott feltétel alapján. Több feltétel is hozzáadható. A dátum és idő feltétele a <a href="%1$s" target="_blank" title="A WordPress általános beállításai">A WordPress általános beállításai</a> megadott időzóna-beállításokon alapul

en: Choose where the button icon should be displayed within the button.
hu: Válassza ki, hogy a gombon melyik ikon jelenik meg.

en: Choose where the dropdown menu should be positioned relative to the parent module.
hu: Válassza ki, hol helyezkedjen el a legördülő menü a szülőmodulhoz képest.

en: Choose where you would like the background image to be positioned within this element. You may want to position the background based on the the image's focus point.
hu: Válassza ki, hová szeretné helyezni a háttérképet ebbe az elembe. Előfordulhat, hogy a hátteret a kép fókuszpontja alapján helyezheti el.

en: Choose whether any or all of the rules should be fulfilled
hu: Válaszd ki, hogy a szabályok egyikének, vagy mindegyikének kell-e teljesülnie

en: Choose whether or not the quote icon should be visible.
hu: Válassza ki, hogy az idézet ikon látható legyen vagy sem.

en: Choose whether or not this toggle should start in an open or closed state.
hu: Válassza ki, hogy a kapcsoló állapota kezdetben nyitott vagy zárt legyen.

en: Choose whether the slider moves horizontally or vertically.
hu: Válassza ki, hogy a csúszka vízszintesen vagy függőlegesen mozogjon.

en: Choose whether to append this canvas above or below the main content on the front end.
hu: Válassza ki, hogy ez a vászon a fő tartalom fölé vagy alá kerüljön az előnézetben.

en: Choose whether you would like the shadow to appear outside your module, lifting the module up from the page, or inside the module, setting the module downwards within the page.
hu: Válassza ki, hogy az árnyékot megjeleníti-e a modulon kívül, emelje fel a modult az oldalról, vagy a modul belsejében, és állítsa a modult lefelé az oldalon.

en: Choose which breakpoint should trigger this interaction
hu: Válassza Ki, Melyik Töréspont Indítsa Ezt Az Interakciót

en: Choose which categories you would like to include in the feed.
hu: Válassza ki, hogy melyik kategóriák jelenjenek meg a modulban.

en: Choose which categories you would like to include in the slider.
hu: Válassza ki mely kategóriákat szeretné megjeleníteni a csúszkán.

en: Choose which categories you would like to include.
hu: Válassza ki, hogy mely kategóriák jelenjenek meg.

en: Choose which element to extend attributes from.
hu: Válaszd ki, melyik elemből szeretnél attribútumokat kibővíteni.

en: Choose which element to find and replace values from.
hu: Válaszd ki, mely elemből szeretnél értékeket keresni és cserélni.

en: Choose which modified fields to extend from the source element.
hu: Válaszd ki, mely módosított mezőket szeretnéd kibővíteni a forráselemből.

en: Choose which module should receive the effect
hu: Válassza Ki, Melyik Modul Kapja Az Effektust

en: Choose which option group to extend from the source elements.
hu: Válaszd ki, mely beállításcsoportot szeretnéd kibővíteni a forráselemekből.

en: Choose which side of the page your sidebar will be on. This setting controls text orientation and border position.
hu: Válassza ki, hogy a lap melyik oldalán helyezkedjen el az oldalsáv. Ez a beállítás irányítja a szöveg és a szegély pozícióját.

en: Choose which type of products you would like to display.
hu: Válaszd ki, milyen típusú termékeket szeretnél megjeleníteni.

en: Choose which types of attributes to copy.
hu: Válaszd ki, mely attribútumtípusokat szeretnéd másolni.

en: Choose which types of elements to extend to.
hu: Válaszd ki, mely elemtípusokra szeretnéd kiterjeszteni.

en: Choose which types of elements to search within.
hu: Válaszd ki, mely elemtípusokon belül keressen.

en: Choose your desired portfolio layout style.
hu: Válassza ki a kívánt portfólió elrendezés stílusát.

en: Choosing "Cover" will force the image to fill the entire background area, clipping the image when necessary. Choosing "Fit" will ensure that the entire image is always visible, but can result in blank spaces around the image. When set to "Actual Size," the image will not be resized at all.
hu: A "Borító" kiválasztása arra kényszeríti a képet, hogy töltse ki a teljes háttérterületet, szükség esetén a képet kivágva. A "Fit" kiválasztása biztosítja, hogy a teljes kép mindig látható legyen, de üres helyet eredményezhet a kép körül. Ha az "Aktuális méret" értékre van állítva, a kép egyáltalán nem lesz átméretezve.

en: Chromium Browsers (Chrome, Edge, etc)
hu: Chromium böngészők (Chrome, Edge stb.)

en: Circle
hu: Kör

en: Circle Background Color
hu: Kör háttérszíne

en: Circle Background Opacity
hu: Kör háttér opacitás

en: Circle Color
hu: Kör szín

en: Circle Counter
hu: Kör számláló

en: Circle Counter Title
hu: Kör számláló cím

en: Circle Counters
hu: Körszámlálók

en: Circular
hu: Kör alakú

en: Clear
hu: Törlés

en: Clear , Save to Library, Import, Export
hu: Törlés, Mentés A Könyvtárba, Importálás, Exportálás

en: Clear Layout
hu: Elrendezés Törlése

en: Cleared Layout
hu: Elrendezés Törölve

en: Click
hu: Kattintás

en: Click Here
hu: Kattints Ide

en: Click Mode
hu: Kattintási Mód

en: Click here
hu: Kattintások

en: Click here to login
hu: Kattints ide a bejelentkezéshez

en: Clone
hu: Klónozás

en: Cloned %s
hu: %s Klónozva

en: Cloned Column
hu: Oszlop Klónozva

en: Close
hu: Bezárás

en: Close Active Tab
hu: Aktív Lap Bezárása

en: Close All
hu: Összes Bezárása

en: Close Edit Canvas Modal
hu: Szerkesztővászon Szerkesztése Modal Bezárása

en: Close Extend Attributes Modal
hu: Attribútumok Kibővítése Modal Bezárása

en: Close History Modal
hu: Előzmények Ablak Bezárása

en: Close Modal
hu: Módbeli Bezárás

en: Close Page Settings Modal
hu: Oldalbeállítások Modális Bezárása

en: Close Responsive & State Picker
hu: Reszponzív És Állapotválasztó Bezárása

en: Close Right Click Options
hu: Helyi Menü Bezárása

en: Close Search
hu: Keresés Bezárása

en: Close Tab
hu: Lap Bezárása

en: Close Tab Group
hu: Lapcsoport Bezárása

en: Closed Icon
hu: Zárt ikon

en: Closed Title
hu: Zárt cím

en: Closed Title Text
hu: Zárt Cím Szövege

en: Closed Title Text Color
hu: Zárt címszöveg színe

en: Closed Toggle Background Color
hu: Zárt kapcsoló háttérszíne

en: Clouds
hu: felhők

en: Clouds 2
hu: Felhők 2

en: Code
hu: Kód

en: Code AI
hu: Kód AI

en: Code Snippet
hu: Kódrészlet

en: Code With AI
hu: Kód AI-val

en: Codes
hu: kódok

en: Collapse
hu: Összecsukás

en: Collapse All
hu: Összes Összecsukása

en: Collapse Empty Columns
hu: Üres Oszlopok Összecsukása

en: Collapse Table Gutters and Borders
hu: Asztali ereszcsatornák és szegélyek összecsukása

en: Collapse Table Gutters and Borders.
hu: Asztali ereszcsatornák és szegélyek összecsukása.

en: Color
hu: Szín

en: Color Burn
hu: Sötét Szín

en: Color Dodge
hu: Világos Szín

en: Color Filters
hu: Színszűrők

en: Color Palette Settings
hu: Színpaletta Beállításai

en: Color Picker
hu: Színválasztó

en: Color Scheme
hu: Színséma

en: Colors
hu: Színek

en: Column
hu: Oszlop

en: Column %s Background Mask Aspect Ratio
hu: %s oszlop Háttérmaszk képarány

en: Column %s Background Mask Blend Mode
hu: %s oszlop Háttérmaszk keverési mód

en: Column %s Background Mask Color
hu: %s oszlop Háttérmaszk színe

en: Column %s Background Mask Height
hu: %s oszlop Háttérmaszk magassága

en: Column %s Background Mask Horizontal Offset
hu: %s oszlop Háttérmaszk Vízszintes eltolás

en: Column %s Background Mask Position
hu: %s oszlop Háttérmaszk helyzete

en: Column %s Background Mask Size
hu: %s oszlop Háttérmaszk mérete

en: Column %s Background Mask Style
hu: %s oszlop Háttérmaszk stílusa

en: Column %s Background Mask Transform
hu: %s oszlop Háttérmaszk átalakítás

en: Column %s Background Mask Vertical Offset
hu: %s oszlop Háttérmaszk függőleges eltolás

en: Column %s Background Mask Width
hu: %s oszlop Háttérmaszk szélessége

en: Column %s Background Pattern Blend Mode
hu: %s oszlop Háttérminta keverési mód

en: Column %s Background Pattern Color
hu: %s oszlop háttérminta színe

en: Column %s Background Pattern Height
hu: %s oszlop háttérminta magassága

en: Column %s Background Pattern Horizontal Offset
hu: %s oszlop Háttérminta Vízszintes eltolás

en: Column %s Background Pattern Repeat
hu: %s oszlop háttérminta ismétlése

en: Column %s Background Pattern Repeat Origin
hu: %s oszlop háttérminta ismétlési eredete

en: Column %s Background Pattern Size
hu: %s oszlop háttérminta mérete

en: Column %s Background Pattern Style
hu: %s oszlop háttérminta stílusa

en: Column %s Background Pattern Transform
hu: %s oszlop Háttérminta átalakítás

en: Column %s Background Pattern Vertical Offset
hu: %s oszlop háttérminta függőleges eltolás

en: Column %s Background Pattern Width
hu: %s oszlop háttérminta szélessége

en: Column 1
hu: Oszlop 1

en: Column 1 Before
hu: 1. Oszlop Előtte

en: Column 1 Main Element
hu: 1. Oszlop Fő Elem

en: Column 2
hu: Oszlop 2

en: Column 2 Before
hu: 2. Oszlop Előtte

en: Column 2 Main Element
hu: 2. Oszlop Fő Elem

en: Column 3
hu: Oszlop 3

en: Column 3 Before
hu: 3. Oszlop Előtte

en: Column 3 Main Element
hu: 3. Oszlop Fő Elem

en: Column Class
hu: Oszlop Osztály

en: Column End
hu: Oszlop Vége

en: Column Inner
hu: Belső Oszlop

en: Column Label
hu: Oszlopcímke

en: Column Layout
hu: Oszlop elrendezés

en: Column Link Target
hu: Oszlop link cél

en: Column Link URL
hu: Oszlophivatkozás URL

en: Column Minimum Width
hu: Oszlop Minimális Szélessége

en: Column Reverse
hu: Fordított Oszlop

en: Column Span
hu: Oszlopátfedés

en: Column Start
hu: Oszlop Kezdete

en: Column Width
hu: Oszlopszélesség

en: Column Widths
hu: Oszlopszélességek

en: Columns
hu: Oszlopok

en: Comma-separated list of post types to get taxonomies for. If empty, returns taxonomies for all post types.
hu: Vesszővel elválasztott bejegyzéstípus-lista, amelyekhez taxonómiákat kérsz. Ha üres, az összes bejegyzéstípus taxonómiáit adja vissza.

en: Command Center
hu: Parancsközpont

en: Commands
hu: Parancsok

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Comment Avatar
hu: Hozzászólás

en: Comment Body
hu: Hozzászólás törzs

en: Comment Content
hu: Hozzászólás tartalma

en: Comment Count
hu: Hozzászólások Száma

en: Comment Count Text
hu: Hozzászólásszám Szövege

en: Comment Meta
hu: Hozzászólás meta

en: Comment Text
hu: Hozzászólás Szövege

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Comments Count
hu: Hozzászólások száma

en: Common
hu: Általános

en: Company
hu: Cég

en: Company Link Target
hu: Cég link cél

en: Company Link URL
hu: Vállalati link URL

en: Company Text
hu: Cég Szövege

en: Compare
hu: Összehasonlítás

en: Compare: %s
hu: Összehasonlítás: %s

en: Comparison operator.
hu: Összehasonlítási operátor.

en: Complete your purchase using the pop-up to upgrade Divi Cloud.
hu: A Divi Cloud frissítéséhez fejezd be a vásárlást a felugró ablakban.

en: Conditional Logic
hu: Feltételes Logika

en: Conditions
hu: Körülmények

en: Confetti
hu: Konfetti

en: Configuration Error: Invalid data.
hu: Konfigurációs hiba: Érvénytelen adatok.

en: Configuration Error: Invalid provider.
hu: Konfigurációs hiba: Érvénytelen szolgáltató.

en: Configuration Error: No list has been selected for this form.
hu: Konfigurációs hiba: Ehhez az űrlaphoz nincs lista kiválasztva.

en: Configure import options for your layout.
hu: Konfigurálja az elrendezés importálási beállításait.

en: Confirm
hu: Megerősítés

en: Conical
hu: Kúpos

en: Contact Button
hu: Kapcsolat gomb

en: Contact Form
hu: Kapcsolati űrlap

en: Contact Forms
hu: Kapcsolati űrlapok

en: Contact Title
hu: Kapcsolat cím

en: Contacting your host and asking them to increase the following PHP variables may help: memory_limit, max_execution_time, upload_max_filesize, post_max_size, max_input_time, max_input_vars. In addition, auditing your firewall error log (such as ModSecurity) may reveal false positives that are preventing saves from completing.
hu: A szolgáltatója felkeresése és a következő PHP változók növelése lehet, hogy segít: memory_limit, max_execution_time, upload_max_filesize, post_max_size, max_input_time, max_input_vars. Továbbá, a tűzfalal hibakönyvének a vizsgálata (mint például a ModSecurity) felfedheti a hibás részeket, amelyek megakadályozzák a mentést.

en: Container
hu: Tároló

en: Contains
hu: Tartalmaz

en: Contains (LIKE)
hu: Tartalmazza (LIKE)

en: Content
hu: Tartalom

en: Content Area
hu: Tartalom területe

en: Content Area Background Color
hu: Tartalom terület háttérszíne

en: Content Attributes
hu: Tartalmi Attribútumok

en: Content Display
hu: Tartalom mutatása

en: Content Length
hu: Tartalom hossza

en: Content Max Width
hu: Tartalom maximális szélessége

en: Content Settings
hu: Tartalombeállítások

en: Content Width
hu: Tartalom

en: Content cannot be empty.
hu: A tartalom nem lehet üres.

en: Content conversion encountered a fatal error.
hu: A tartalom konvertálása végzetes hibába ütközött.

en: Content conversion failed: %s
hu: A tartalom konvertálása sikertelen: %s

en: Content entered here will appear below the subheading text.
hu: Az itt megadott tartalom a fejléc alatt fog megjelenni.

en: Content migration encountered a fatal error.
hu: A tartalom migrálása végzetes hibába ütközött.

en: Content migration failed: %s
hu: A tartalom migrálása sikertelen: %s

en: Continue Automatic Slide on Hover
hu: Automatikus lapozás folytatása egérmutató alatt

en: Continue Editing
hu: Szerkesztés Folytatása

en: Contrast
hu: Vezérlők

en: Contributor
hu: Közreműködő

en: Control how child elements are aligned. For flex layouts, this aligns items along the cross axis. For grid layouts, this aligns items within their cells vertically.
hu: Szabályozza a gyermekelemek igazítását. Flex elrendezéseknél ez a kereszt tengely mentén igazítja az elemeket. Rács (grid) elrendezéseknél ez függőlegesen igazítja az elemeket a celláikon belül.

en: Control how child elements are distributed along the main axis. For flex layouts, this distributes items along the main axis. For grid layouts, this aligns the entire grid within its container horizontally.
hu: Szabályozza, hogyan oszlanak el a gyermekelemek a fő tengely mentén. Flex elrendezésben ez az elemeket a fő tengely mentén osztja el. Rács elrendezésben ez a teljes rácsot igazítja vízszintesen a tárolón belül.

en: Control how content is aligned along the cross axis. For flex layouts, this aligns wrapped lines when there is extra space. For grid layouts, this aligns the entire grid within its container vertically.
hu: Szabályozza, hogyan igazodik a tartalom a kereszt tengely mentén. Flex elrendezéseknél ez a tördelődő sorokat igazítja, ha van extra hely. Rács (grid) elrendezéseknél ez függőlegesen igazítja a teljes rácsot a konténerén belül.

en: Control how grid items fill empty spaces in the grid. Dense packing attempts to fill gaps with smaller items, while sparse maintains the natural document order.
hu: Szabályozza, hogyan töltsék ki a rácselemek az üres helyeket a rácsban. A sűrű kitöltés megpróbálja a réseket kisebb elemekkel kitölteni, míg a ritkás megtartja a természetes dokumentumsorrendet.

en: Control how many projects are displayed. Leave blank or use 0 to not limit the amount.
hu: Szabályozza, hogy hány projekt jelenjen meg. Hagyja üresen vagy használja a 0 számot, ha nem szeretné korlátozni a mennyiséget.

en: Control how this element behaves within a flexbox container. Choose "Shrink to Fit" to allow the element to shrink when space is limited, "Grow to Fill" to expand and fill available space, or "Custom" for manual control.
hu: Szabályozza, hogyan viselkedjen ez az elem egy flexbox tárolón belül. Válassza a „Zsugorítás a tartalomhoz” opciót, hogy az elem szűk hely esetén összemenjen, a „Növelés kitöltésig” opciót az elérhető hely kitöltéséhez, vagy az „Egyéni” opciót a kézi beállításhoz.

en: Control the auto-placement algorithm for grid items. Choose row to fill rows first, or column to fill columns first. This determines how items automatically flow when not explicitly positioned.
hu: Szabályozza a rácselemek automatikus elhelyezési algoritmusát. Válassza a sort, ha először a sorokat töltse fel, vagy az oszlopot, ha először az oszlopokat. Ez határozza meg, hogyan áramlanak automatikusan az elemek, ha nincsenek kifejezetten pozicionálva.

en: Control the direction in which child elements are arranged. Choose row for horizontal layout, column for vertical layout, or their reverse variants.
hu: Szabályozza, milyen irányban rendeződnek a gyermekelemek. Válassza a sort a vízszintes elrendezéshez, az oszlopot a függőlegeshez, vagy ezek fordított változatait.

en: Control the playback speed of the animation.
hu: Az animáció lejátszási sebességének szabályozása.

en: Control the size of the icon by increasing or decreasing the font size
hu: Az ikon méretét a betűméret növelésével vagy csökkentésével szabályozhatod

en: Control the size of the icon by increasing or decreasing the font size.
hu: A betűméret növelésével vagy csökkentésével szabályozza az ikon méretét.

en: Control the stacking order of this canvas. Canvases with higher z-index values will appear above canvases with lower z-index values.
hu: A vászon egymásra rétegződési sorrendjének szabályozása. A magasabb z-index értékű vásznak a kisebb z-index értékű vásznak felett jelennek meg.

en: Control whether child elements should wrap to new lines when they exceed the container width. No wrap keeps items on a single line, wrap allows items to move to new lines, and wrap reverse wraps in reverse order.
hu: Szabályozza, hogy a gyermekelemek új sorokba törjenek-e, amikor túllépik a konténer szélességét. A törés nélkül egy sorban tartja az elemeket, a tördelés új sorokba engedi őket, a fordított tördelés pedig fordított sorrendben tördel.

en: Controls
hu: Vezérlők

en: Controls the CSS rendering order. Higher numbers are printed last and take precedence.
hu: A CSS-megjelenítés sorrendjét szabályozza. A nagyobb számok kerülnek kiírásra utoljára, és elsőbbséget élveznek.

en: Controls the display of the apartment (address_2) field in checkout.
hu: A pénztári emelet/ajtó (address_2) mező megjelenítését szabályozza.

en: Controls the display of the company field in checkout.
hu: A pénztári cégnévmező megjelenítését szabályozza.

en: Controls the display of the phone field in checkout.
hu: A pénztári telefonszámmező megjelenítését szabályozza.

en: Conversion Failed
hu: Konvertálás sikertelen

en: Conversion completed. Item moved to the Rows library.
hu: Az átalakítás befejeződött. Az elem áthelyezve a Rows könyvtárba.

en: Conversion completed. Item moved to the Sections library.
hu: Az átalakítás befejeződött. Az elem áthelyezve a Szekciók könyvtárba.

en: Convert Module To Row
hu: Modul konvertálása sorba

en: Convert Module To Section
hu: Konvertálja a modult szakaszba

en: Convert Row To Section
hu: Sor konvertálása szakaszba

en: Convert Selected Modules To Group
hu: Kijelölt Modulok Csoporttá Alakítása

en: Convert To Global
hu: Átalakítás globálisra

en: Cookie
hu: Aprósütemény

en: Cookie Does Not Exist
hu: Cookie nem létezik

en: Cookie Exists
hu: Cookie létezik

en: Cookie Name
hu: Cookie név

en: Cookie Value
hu: Cookie-érték

en: Cookie Value Does Not Equal
hu: A cookie értéke nem egyenlő

en: Cookie Value Equals
hu: Cookie értéke egyenlő

en: Copied %s
hu: %s Másolva

en: Copied Modules
hu: Modulok Másolva

en: Copy
hu: Másolás

en: Copy %1$s
hu: %1$s Másolása

en: Copy %1$s Attributes
hu: %1$s Attribútumainak Másolása

en: Copy All Attributes
hu: Összes Attribútum Másolása

en: Copy Attributes
hu: Attribútumok Másolása

en: Copy Children
hu: Gyermekek Másolása

en: Copy From Template
hu: Másolás Sablonból

en: Copy Item Styles
hu: Elemstílusok Másolása

en: Copy Module
hu: Modul Másolása

en: Copy Module Style
hu: Modulstílus Másolása

en: Copy Parent
hu: Szülő Másolása

en: Copy-Paste Module
hu: Modul Másolása-Beillesztése

en: Corner Blob
hu: Sarokfolt

en: Corner Lake
hu: Sarok-tó

en: Corner Paint
hu: Sarokfesték

en: Corner Square
hu: Sarok tér

en: Count
hu: Darabszám

en: Countdown Timer
hu: Visszaszámláló

en: Countdown Timers
hu: Visszaszámlálás időzítők

en: Counter Amount
hu: Számláló összeg

en: Counter Container
hu: Számláló konténer

en: Counter Title
hu: Számláló cím

en: Coupon Form
hu: Kupon űrlap

en: Coupon code
hu: Kuponkód

en: Coupon:
hu: Kupon:

en: Coupon: DIVI
hu: Kupon: DIVI

en: Cover
hu: Beborít (Cover)

en: Create New Category
hu: Új Kategória Létrehozása

en: Create New Category/Categories
hu: Új kategória/kategóriák létrehozása

en: Create New Tag
hu: Új Címke Létrehozása

en: Create New Tag(s)
hu: Új címke(ek) létrehozása

en: Create Template
hu: Sablon Létrehozása

en: Create Your Page
hu: Oldal Létrehozása

en: Create rules to target and style specific child grid items using nth-child selectors. Define custom positioning, spanning, and layout properties for individual grid items to create complex, asymmetrical grid layouts.
hu: Hozz létre szabályokat a rács adott gyermekelemeinek célzásához és formázásához nth-child szelektorokkal. Adj meg egyéni pozicionálást, átfogást és elrendezéstulajdonságokat az egyes rácselemekhez, hogy összetett, aszimmetrikus rácselrendezéseket hozhass létre.

en: Created Group
hu: Csoport Létrehozva

en: Creating Preview Link...
hu: Előnézeti hivatkozás létrehozása...

en: Crosses
hu: Keresztek

en: Cubes
hu: Kocka

en: Currency
hu: Pénznem

en: Currency & Frequency
hu: Pénznem És Gyakoriság

en: Currency & Frequency Text
hu: Pénznem És Gyakoriság Szövege

en: Current %1$s Link
hu: Jelenlegi %1$s Hivatkozás

en: Current Category
hu: Aktuális kategória

en: Current Date
hu: Mai Dátum

en: Current Element
hu: Aktuális Elem

en: Current Element & Children
hu: Aktuális Elem és Gyermekei

en: Current Element & Descendants
hu: Aktuális Elem és Leszármazottai

en: Current page
hu: Aktuális Oldal

en: Current page URL for deriving current_page loop context in Visual Builder.
hu: Az aktuális oldal URL-je az current_page cikluskörnyezet meghatározásához a Visual Builder-ben.

en: Current page main loop type from settings context for current_page query resolution.
hu: Az aktuális oldal fő ciklustípusa a beállítások környezetéből az current_page lekérdezés feloldásához.

en: Current page number.
hu: Aktuális oldalszám.

en: Current:
hu: Jelenlegi:

en: Curve
hu: Ív

en: Curve 2
hu: 2. görbe

en: Custom
hu: Egyéni

en: Custom Body
hu: Egyéni Törzsrész

en: Custom CSS
hu: Egyéni CSS

en: Custom CSS Settings
hu: Egyéni CSS Beállítások

en: Custom Condition
hu: Egyéni Feltétel

en: Custom Date Format
hu: Egyéni Dátumformátum

en: Custom Field
hu: Egyéni Mező

en: Custom Field Value
hu: Egyéni mező értéke

en: Custom Fields
hu: Egyéni Mezők

en: Custom Footer
hu: Egyéni Lábléc

en: Custom Header
hu: Egyéni Fejléc

en: Custom Link Text
hu: Egyéni Hivatkozásszöveg

en: Custom Order (WooCommerce)
hu: Egyéni Sorrend (WooCommerce)

en: Custom Size
hu: Egyedi méret

en: Custom Taxonomy Name
hu: Alapértelmeszett rendszertani név

en: Custom field name
hu: Egyéni mező neve

en: Custom field value
hu: Egyéni mező értéke

en: Custom nth-child Rule
hu: Egyéni nth-child Szabály

en: Customize Builder Settings Toolbar
hu: Builder Beállítások Eszköztár Testreszabása

en: Customize Settings Toolbar
hu: Beállítások Eszköztár Testreszabása

en: Cut
hu: Kivágás

en: Cut %1$s
hu: %1$s Kivágása

en: Cut Children
hu: Gyermekek Kivágása

en: Cut Module
hu: Modul Kivágása

en: Cut Parent
hu: Szülő Kivágása

en: D
hu: N

en: Daily
hu: Napi

en: Dark
hu: Sötét

en: Dark Text Color
hu: Sötét szöveg szín

en: Darken
hu: Sötétítés

en: Dashboard
hu: Vezérlőpult

en: Dashed
hu: Szaggatott

en: Date
hu: Dátum

en: Date & Time
hu: Dátum idő

en: Date Archive
hu: Dátum archívum

en: Date Format
hu: Dátumformátum

en: Date archive pages do not have editable page settings.
hu: A dátumarchívum oldalakhoz nem tartoznak szerkeszthető oldalbeállítások.

en: Date: new to old
hu: Dátum: újtól a régiig

en: Date: old to new
hu: Dátum: régitől az újig

en: DateTime
hu: Dátum-Idő

en: Day(s)
hu: Nap(ok)

en: Day: %s
hu: Nap: %s

en: Days
hu: Napok

en: Decimal
hu: Tizedes

en: Decrease
hu: Csökkentés

en: Decrease Font Size
hu: Betűméret csökkentése

en: Decrease Module Bottom Padding
hu: Modul Alsó Belső Margójának Csökkentése

en: Decrease Module Bottom Padding by 10px
hu: Modul Alsó Belső Margójának Csökkentése 10px-szel

en: Decrease Module Left Padding
hu: Modul Bal Belső Margójának Csökkentése

en: Decrease Module Left Padding by 10px
hu: Modul Bal Belső Margójának Csökkentése 10px-szel

en: Decrease Module Padding
hu: Csökkentse a modul kitöltését

en: Decrease Module Padding By 10px
hu: Modul padding csökkentése 10x-rel

en: Decrease Module Right Padding
hu: Modul Jobb Belső Margójának Csökkentése

en: Decrease Module Right Padding by 10px
hu: Modul Jobb Belső Margójának Csökkentése 10px-szel

en: Decrease Module Top Padding
hu: Modul Felső Belső Margójának Csökkentése

en: Decrease Module Top Padding by 10px
hu: Modul Felső Belső Margójának Csökkentése 10px-szel

en: Decrease Row Bottom Padding
hu: Sor Alsó Belső Margójának Csökkentése

en: Decrease Row Bottom Padding by 10px
hu: Sor Alsó Belső Margójának Csökkentése 10px-szel

en: Decrease Row Left Padding
hu: Sor Bal Belső Margójának Csökkentése

en: Decrease Row Left Padding by 10px
hu: Sor Bal Belső Margójának Csökkentése 10px-szel

en: Decrease Row Padding
hu: Sor Kiterjesztés Csökkentése

en: Decrease Row Padding By 10px
hu: Sor kihagyás csökkentése 10px

en: Decrease Row Right Padding
hu: Sor Jobb Belső Margójának Csökkentése

en: Decrease Row Right Padding by 10px
hu: Sor Jobb Belső Margójának Csökkentése 10px-szel

en: Decrease Row Top Padding
hu: Sor Felső Belső Margójának Csökkentése

en: Decrease Row Top Padding by 10px
hu: Sor Felső Belső Margójának Csökkentése 10px-szel

en: Decrease Section Bottom Padding
hu: Szakasz Alsó Belső Margójának Csökkentése

en: Decrease Section Bottom Padding by 10px
hu: Szakasz Alsó Belső Margójának Csökkentése 10px-szel

en: Decrease Section Left Padding
hu: Szakasz Bal Belső Margójának Csökkentése

en: Decrease Section Left Padding by 10px
hu: Szakasz Bal Belső Margójának Csökkentése 10px-szel

en: Decrease Section Padding
hu: Szakasz Kiterjesztés Csökkentése

en: Decrease Section Padding By 10px
hu: Szakasz kihagyás csökkentése 10px

en: Decrease Section Right Padding
hu: Szakasz Jobb Belső Margójának Csökkentése

en: Decrease Section Right Padding by 10px
hu: Szakasz Jobb Belső Margójának Csökkentése 10px-szel

en: Decrease Section Top Padding
hu: Szakasz Felső Belső Margójának Csökkentése

en: Decrease Section Top Padding by 10px
hu: Szakasz Felső Belső Margójának Csökkentése 10px-szel

en: Decrease the opacity of the unfilled space of the circle to make the color fade into the background.
hu: Csökkentse a kör betöltetlen térének átlátszatlanságát, hogy a szín elhalványuljon a háttérben.

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Default (Menu ordering + name)
hu: Alapértelmezett (menüsorrend + név)

en: Default Interaction Mode
hu: Alapértelmezett Interakciós Mód

en: Default Preset
hu: Alapértelmezett előbeállítás

en: Default Sorting
hu: Alapértelmezett rendezés

en: Default State
hu: Alapértelmezett Állapot

en: Default Website Template
hu: Alapértelmezett Webhely Sablon

en: Define a number for the circle counter. (Don't include the percentage sign, use the option below.). <strong>Note: You can use only natural numbers from 0 to 100</strong>
hu: Adjon meg egy számot a kör számlálóhoz. (Ne tartalmazza a százalékjelet, használja a lenti opciót.) <strong>Megjegyzés: Csak természetes számokat adhat meg 0-tól 100-ig</strong>

en: Define a number for the counter. (Don't include the percentage sign, use the option below.)
hu: Határozzon meg egy számot a számlálóhoz. (Ne tartalmazzon százalékjelet, használja a lenti opciót.)

en: Define a percentage for this bar.
hu: Adjon meg egy százalékot a sávhoz.

en: Define a sub title for the table if desired.
hu: Határozza meg a táblázat alcímét, amennyiben szeretne alcímet.

en: Define a title for the pricing table.
hu: Határozza meg az ártáblázat címét.

en: Define a title for your contact form.
hu: Határozzon meg egy címet a kapcsolat űrlapnak.

en: Define a title.
hu: Adjon meg egy címet.

en: Define an album name.
hu: Adja meg az album címét.

en: Define an artist name.
hu: Adja meg az előadó nevét.

en: Define custom text for the next link. You can use the %title% variable to include the post title. Leave blank for default.
hu: Adj meg egyedi szöveget a következő hivatkozáshoz. A bejegyzés címének beillesztéséhez használhatod a %title% változót. Hagyd üresen az alapértelmezetthez.

en: Define custom text for the next link. You can use the <strong>%title</strong> variable to include the post title. Leave blank for default.
hu: Határozza meg az alap szöveget a következő linkhez. Használhatja a <strong>%title</strong> kifejezést a bejegyzés címének alkalmazásához. Hagyja üresen az alapértelmezett beállításokhoz.

en: Define custom text for the previous link. You can use the %title% variable to include the post title. Leave blank for default.
hu: Adj meg egyedi szöveget az előző hivatkozáshoz. A bejegyzés címének beillesztéséhez használhatod a %title% változót. Hagyd üresen az alapértelmezetthez.

en: Define custom text for the previous link. You can use the <strong>%title</strong> variable to include the post title. Leave blank for default.
hu: Határozza meg az alap üzenetet az előző linkhez. Használhatja a <strong>%title</strong> kifejezést a bejegyzés címének alkalmazásához. Hagyja üresen az alapértelmezett beállításokhoz.

en: Define how bright the colors should be.
hu: Határozza meg a dia címét.

en: Define how distinct bright and dark areas should be.
hu: Határozzuk meg, hogy a világos és sötét területek milyenek lehetnek.

en: Define how intense the color saturation should be.
hu: Határozza meg a dia címét.

en: Define how much this element should grow relative to other flex items when there is extra space available. A higher value means the element will take up more of the available space compared to other items. Set to 0 to prevent growing.
hu: Add meg, mennyire növekedjen ez az elem a többi flex elemhez képest, ha extra hely áll rendelkezésre. A magasabb érték azt jelenti, hogy az elem több rendelkezésre álló helyet fog elfoglalni a többi elemhez képest. Állítsd 0-ra a növekedés megakadályozásához.

en: Define how much this element should shrink relative to other flex items when there is insufficient space. A higher value means the element will shrink more compared to other items. Set to 0 to prevent shrinking.
hu: Add meg, mennyire zsugorodjon ez az elem a többi flex elemhez képest, ha nincs elég hely. A magasabb érték azt jelenti, hogy az elem jobban zsugorodik a többi elemhez képest. Állítsd 0-ra a zsugorodás megakadályozásához.

en: Define how transparent or opaque this should be.
hu: Határozza meg, hogy ez milyen átlátható vagy átlátszatlan legyen.

en: Define the animation settings that will be applied as the user scrolls. The animation begins when the element enters the browser viewport and ends when it leaves the viewport
hu: Add meg az animáció beállításait, amelyek a felhasználó görgetése közben alkalmazódnak. Az animáció akkor indul, amikor az elem belép a böngésző nézetablakába, és akkor ér véget, amikor elhagyja a nézetablakot

en: Define the audio file for use in the module. To remove an audio file from the module, simply delete the URL from the settings field.
hu: Határozza meg a modulban használandó hangfájlt. Hangfájl eltávolításához a modulból egyszerűen törölje az URL-t a beállítások mezőből.

en: Define the column template using CSS grid-template-columns syntax. Use values like "1fr 2fr 1fr" for proportional columns, "200px auto 100px" for mixed units, or "repeat(3, 1fr)" for repeated patterns.
hu: Határozza meg az oszlonsablont a CSS grid-template-columns szintaxisával. Használjon például „1fr 2fr 1fr” értékeket arányos oszlopokhoz, „200px auto 100px” értékeket vegyes mértékegységekhez, vagy „repeat(3, 1fr)” értéket ismétlődő mintákhoz.

en: Define the length of automatically generated excerpts. Leave blank for default ( 270 )
hu: Határozza meg az automatikusan létrehozott címkék hosszát. Hagyja üresen az alapértelmezett hosszhoz (270)

en: Define the length you want your gradient to span in a unit of your choice. If the length of the gradient is at any time less than the size of the container, the last color stop in the gradient will fill the remaining space.
hu: Add meg, mekkora hosszon fusson a színátmenet a választott mértékegységben. Ha a színátmenet hossza bármikor kisebb, mint a tároló mérete, a színátmenet utolsó színmegállója kitölti a fennmaradó teret.

en: Define the method, used for the parallax effect.
hu: Határozza meg a parallax hatáshoz használt módszert.

en: Define the number of images that should be displayed per page.
hu: Határozza meg az oldalanként megjelenítendő képek számát.

en: Define the number of products that should be displayed per page.
hu: Határozza meg az oldalanként megjelenítendő projektek számát.

en: Define the number of projects that should be displayed per page.
hu: Határozza meg az oldalanként megjelenítendő projektek számát.

en: Define the row template using CSS grid-template-rows syntax. Use values like "auto 200px auto" for mixed sizing, "repeat(3, 1fr)" for equal proportions, or specific measurements for precise control.
hu: Határozza meg a sorsablont a CSS grid-template-rows szintaxisával. Használjon például „auto 200px auto” értékeket vegyes méretezéshez, „repeat(3, 1fr)” értéket egyenlő arányokhoz, vagy konkrét mértékeket a pontos vezérléshez.

en: Define the size for implicit columns that are automatically created when grid items are placed outside the explicitly defined grid. This controls the width of overflow columns.
hu: Határozza meg az implicit oszlopok méretét, amelyek automatikusan jönnek létre, amikor a rácselemek a kifejezetten definiált rácson kívülre kerülnek. Ez a túlcsorduló oszlopok szélességét szabályozza.

en: Define the size for implicit rows that are automatically created when grid items are placed outside the explicitly defined grid. This controls the height of overflow rows.
hu: Határozza meg az implicit sorok méretét, amelyek automatikusan jönnek létre, amikor a rácselemek a kifejezetten definiált rácson kívülre kerülnek. Ez a túlcsorduló sorok magasságát szabályozza.

en: Define the text for the slide button
hu: Határozza meg a dián megjelenő gomb szövegét

en: Define the text of the form submit button.
hu: Add meg az űrlap beküldéséhez használt gombon található szöveget.

en: Define the text which will be displayed on the login button.
hu: Add meg a bejelentkezés gombon megjelenő szöveget.

en: Define the title text for your slide.
hu: Határozza meg a dia címét.

en: Define the unique ID of this field. You should use only English characters without special characters and spaces.
hu: Határozza meg ennek a mezőnek az egyedi azonosítóját. Csak az angol abc betűit használhatja speciális karakterek és szóközöz nélkül.

en: Define the units of your gradient stop positions.
hu: Határozza meg a gradiens megállási pozícióinak mértékegységeit.

en: Define the vertical offset distance from the bottom edge of the browser window
hu: Határozza meg a függőleges eltolási távolságot a böngészőablak alsó szélétől

en: Define the vertical offset distance from the bottom edge of the browser window.
hu: Adja meg a függőleges eltolás távolságát a böngészőablak alsó szélétől.

en: Define the vertical offset distance from the top edge of the browser window
hu: Határozza meg a függőleges eltolás távolságát a böngészőablak felső szélétől

en: Define the vertical offset distance from the top edge of the browser window.
hu: Adja meg a függőleges eltolás távolságát a böngészőablak felső szélétől.

en: Define whether or not the field should be visible.
hu: Állítsd be, hogy a mező látható legyen-e.

en: Define whether the field should be required or optional
hu: Határozza meg, hogy a mező kötelező vagy választható legyen

en: Delay before the effect is executed
hu: Késleltetés Az Effektus Végrehajtása Előtt

en: Delete
hu: Törlés

en: Delete %1$s
hu: %1$s Törlése

en: Delete %s
hu: %s Törlése

en: Delete Canvas
hu: Vászon törlése

en: Delete Global Color
hu: Globális szín törlése

en: Delete Global Layout
hu: Globális Elrendezés Törlése

en: Delete Gradient
hu: Színátmenet Törlése

en: Delete Grid Offset Rule
hu: Rácseltolás Szabály Törlése

en: Delete Item
hu: Elem Törlése

en: Delete Module
hu: Modul törlése

en: Delete Preset
hu: Előbeállítás törlése

en: Delete Template
hu: Sablon Törlése

en: Deleted template
hu: Törölt sablon

en: Dense
hu: Sűrű

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Description
hu: Leírás

en: Description Type
hu: Leírás típusa

en: Design
hu: Tervezés

en: Design Attributes
hu: Dizájnattribútumok

en: Design Settings
hu: Dizájn Beállítások

en: Design Settings and Advanced Module Settings
hu: Tervezési beállítások és speciális modulbeállítások

en: Desktop
hu: Asztali

en: Desktop View
hu: Asztali Nézet

en: Detach From Global
hu: Leválasztás a globálisról

en: Detach From Variable
hu: Leválasztás A Változóról

en: Device
hu: Eszköz

en: Diagonal
hu: Átlós

en: Diagonal Bars 2
hu: Átlós rudak 2

en: Diagonal Lines
hu: Átlós vonalak

en: Diagonal Pills
hu: Átlós tabletták

en: Diagonal Stripes
hu: Átlós csíkok

en: Diagonal Stripes 2
hu: Átlós csíkok 2

en: Diamonds
hu: Gyémántok

en: Difference
hu: Különbség

en: Direction
hu: Irány

en: Disable Builder
hu: Builder Letiltása

en: Disable Global
hu: Globális mód kikapcsolása

en: Disable Item
hu: Elem Letiltása

en: Disable Preset
hu: Előbeállítás letiltása

en: Disable Template
hu: Sablon Letiltása

en: Disable on
hu: Tiltás

en: Disable this option if you want to ignore manually defined excerpts and always generate it automatically.
hu: Kapcsolja ki ezt a lehetőséget, ha figyelmen kívül szeretné hagyni a kézzel beállított címkéket és mindig automatikusan szeretné létrehozni azokat.

en: Disabled Button
hu: Letiltott gomb

en: Disabled On
hu: Letiltva

en: Disabled template
hu: Letiltott sablon

en: Disabling bullets will remove the bullet points that appear next to each list item within the pricing table's feature area.
hu: A golyók letiltása eltávolítja az egyes listaelemek mellett megjelenő pontokat az árképzési táblázat jellemzői területén.

en: Disabling the author avatar will remove the profile picture from the module.
hu: A szerző avatarának letiltása eltávolítja a profilképet a modulból.

en: Disabling the border separator will remove the solid line that appears to the left or right of sidebar widgets.
hu: A szegélyleválasztó letiltása eltávolítja az oldalsáv-widgetek bal vagy jobb oldalán megjelenő szilárd vonalat.

en: Disabling the comment count will remove the number of comments from the top of the module.
hu: A megjegyzések számának letiltása eltávolítja a modul tetején található megjegyzések számát.

en: Disabling the reply button will prevent visitors from creating threaded comments.
hu: A válaszgomb letiltása megakadályozza, hogy a látogatók menetes megjegyzéseket hozzanak létre.

en: Disc
hu: Lemez

en: Discard & Exit
hu: Elvetés és kilépés

en: Discard All Changes
hu: Összes módosítás elutasítása

en: Display Again After
hu: Újra Megjelenítés Ennyi Idő Után

en: Display Conditions
hu: Megjelenítési feltételek

en: Display Name
hu: Megjelenített Név

en: Display Only If
hu: Csak akkor jelenik meg, ha

en: Display Only If Author
hu: Csak Szerző Esetén Jelenjen Meg

en: Display Only If Browser
hu: Csak böngésző esetén jelenítse meg

en: Display Only If Category Page
hu: Csak akkor jelenjen meg, ha kategóriaoldal

en: Display Only If Current Date
hu: Csak akkor jelenjen meg, ha aktuális dátum

en: Display Only If Logged In Status
hu: Csak Bejelentkezési Állapot Esetén Jelenjen Meg

en: Display Only If Operating System
hu: Csak operációs rendszer esetén jelenítse meg

en: Display Only If Post Category
hu: Csak akkor jelenjen meg, ha bejegyzés kategória

en: Display Only If Post Tag
hu: Csak akkor jelenjen meg, ha felad címke

en: Display Only If Post Type
hu: Csak a bejegyzés típusa esetén jelenítse meg

en: Display Only If Tag Page
hu: Csak akkor jelenítse meg, ha az oldalt címkézi

en: Display Only If User
hu: Csak felhasználó esetén jelenítse meg

en: Display Only If User Role
hu: Csak felhasználói szerepkör esetén jelenítse meg

en: Display Only on
hu: Csak Itt Jelenjen Meg

en: Display Only on Date Archives
hu: Megjelenítés csak a dátumarchívumban

en: Display Order
hu: Megjelenítési Sorrend

en: Display a message.
hu: Captcha megjelenítése

en: Display dot navigation for the carousel.
hu: Pontnavigáció megjelenítése a körhintán.

en: Display if all conditions are true
hu: Megjelenítés, ha minden feltétel igaz

en: Display if any condition is true
hu: Jelenítse meg, ha valamelyik feltétel igaz

en: Display navigation arrows on the carousel.
hu: Navigációs nyilak megjelenítése a körhintán.

en: Display posts for the current page. Useful on archive and index pages.
hu: Megjeleníti az aktuális oldal hozzászólásait. Hasznos archív és indexlapokon.

en: Divi Builder Layout
hu: Divi Builder Elrendezés

en: Divi Builder Layouts
hu: Divi Builder Elrendezések

en: Divi Documentation
hu: Divi Dokumentáció

en: Divi Icons
hu: Divi ikonok

en: Divi Library
hu: Divi Könyvtár

en: Divi Role Editor
hu: Divi Szerepkör-Szerkesztő

en: Divi Role Editor Settings
hu: Divi Szerepkör-Szerkesztő Beállításai

en: Divi Theme Builder Set
hu: Divi Theme Builder Készlet

en: Divi Theme Builder Template
hu: Divi Theme Builder Sablon

en: Divi Theme Builder Templates
hu: Divi Theme Builder Sablonok

en: Divider
hu: Elválasztó

en: Divider Arrangement
hu: Elválasztó vastagság

en: Divider Color
hu: Szegélyszín

en: Divider Flip
hu: Elválasztó

en: Divider Height
hu: Elválasztó vastagság

en: Divider Horizontal Repeat
hu: Megosztó vízszintes ismétlés

en: Divider Style
hu: Elválasztó stílus

en: Divider Weight
hu: Elválasztó vastagság

en: Dividers
hu: Elválasztó

en: Dividers can be placed either above or below section content. If placed above section content, then modules and rows within the section will be hidden behind the divider when they overlap.
hu: Az elválasztók a szekciótartalom fölött vagy alatt helyezhetők el. Ha a szekciótartalom fölé kerül, akkor a szakaszon belüli modulok és sorok elrejtődnek az osztó mögött, amikor átfedik őket.

en: Division require one value to be unitless
hu: Az osztáshoz az egyik értéknek mértékegység nélkülinek kell lennie

en: Do Not Stick
hu: Ne ragaszkodj

en: Does Not Contain
hu: Nem tartalmaz

en: Does Not Contain (NOT LIKE)
hu: Nem Tartalmazza (NOT LIKE)

en: Does not Contain
hu: Nem tartalmaz

en: Does not Equal
hu: Nem egyenlő

en: Does not Exist
hu: Nem létezik

en: Don't Append
hu: Ne fűzze hozzá

en: Don't Restore
hu: Ne Állítsa Vissza

en: Don't display on
hu: Ne jelenítse meg

en: Don't display on posts authored by
hu: Ne jelenjen meg a következő bejegyzésekben:

en: Don't display on search results for
hu: Ne jelenjen meg a keresési eredmények között

en: Don't display to
hu: Ne jelenítse meg

en: Don't display to users who have
hu: Ne jelenítse meg azoknak a felhasználóknak, akik rendelkeznek

en: Don't display to users who have visited
hu: Ne jelenítse meg azoknak a felhasználóknak, akik meglátogatták

en: Dot Alignment
hu: Pontok Igazítása

en: Dot Color
hu: Pont Színe

en: Dot Navigation
hu: Pontnavigáció

en: Dot Navigation Color
hu: Dot navigációs szín

en: Dot Position
hu: Pontok Pozíciója

en: Dot Size
hu: Pontméret

en: Dotted
hu: Pontozott

en: Double
hu: Dupla

en: Down
hu: Lefelé

en: Download Backup
hu: Backup Letöltése

en: Download Backup Before Importing
hu: Biztonsági Mentés Letöltése Importálás Előtt

en: Downwards
hu: Lefelé

en: Draft
hu: Piszkozat

en: Drag n Drop
hu: Fogd És Vidd

en: Drag to resize
hu: Húzd az átméretezéshez

en: Dragged module
hu: Áthúzott modul

en: Dropdown
hu: Legördülő

en: Dropdown Alignment
hu: Legördülő Igazítás

en: Dropdown Direction
hu: Legördülő Irány

en: Dropdown Menu
hu: Leeső Menü linkek

en: Dropdown Menu Active Link Color
hu: A legördülő menü aktív link színe

en: Dropdown Menu Animation
hu: Legördülő menü animáció

en: Dropdown Menu Background Color
hu: Legördülő menü háttérszín

en: Dropdown Menu Container
hu: Leeső Menü tartály

en: Dropdown Menu Direction
hu: A legördülő menü iránya

en: Dropdown Menu Line Color
hu: Legördülő menü vonalszín

en: Dropdown Menu Links
hu: Leeső Menü linkek

en: Dropdown Menu Text Color
hu: Legördülő menü betűszín

en: Dropdown Menus
hu: Legördülő menük

en: Dropdown Offset
hu: Legördülő Eltolás

en: Dropdown Position
hu: Legördülő Pozíció

en: Dropdowns
hu: Legördülők

en: Duplicate
hu: Másolat

en: Duplicate %1$s
hu: %1$s Duplikálása

en: Duplicate %s
hu: %s Duplikálása

en: Duplicate Canvas
hu: Vászon duplikálása

en: Duplicate Grid Offset Rule
hu: Rácseltolás Szabály Duplikálása

en: Duplicate Item
hu: Elem Duplikálása

en: Duplicate Module
hu: Modul duplikálás

en: Duplicate Template
hu: Sablon Duplikálása

en: Duplicate property "%s" found.
hu: Duplikált "%s" tulajdonság található.

en: Duplicated layout
hu: Duplikált elrendezés

en: Duplicated template
hu: Duplikált sablon

en: Dynamic Content
hu: Dinamikus tartalom

en: Dynamic Content Custom Fields
hu: Dinamikus Tartalom Egyéni Mezői

en: Dynamic Posts
hu: Dinamikus Bejegyzések

en: Ease
hu: nyugalom

en: Ease-In
hu: Könnyű-In

en: Ease-In-Out
hu: Könnyű-In-Out

en: Ease-Out
hu: Könnyű és kijelentkezés

en: Edit
hu: szerkesztése

en: Edit %1$s Layout
hu: %1$s Elrendezés Szerkesztése

en: Edit %s
hu: %s Szerkesztése

en: Edit Attribute
hu: Attribútum Szerkesztése

en: Edit Body Template
hu: Főtörzs Sablon Szerkesztése

en: Edit Borders
hu: Szegélyek Szerkesztése

en: Edit Buttons
hu: Gombok Szerkesztése

en: Edit Canvas
hu: Vászon Szerkesztése

en: Edit Canvas Settings
hu: Szerkesztővászon Beállításainak Szerkesztése

en: Edit Colors
hu: Színek Szerkesztése

en: Edit Configuration
hu: Konfiguráció Szerkesztése

en: Edit Content
hu: Tartalom Szerkesztése

en: Edit Element Above
hu: Fenti Elem Szerkesztése

en: Edit Element Below
hu: Lenti Elem Szerkesztése

en: Edit First Child Element
hu: Első Gyermekelem Szerkesztése

en: Edit Fonts
hu: Betűtípusok Szerkesztése

en: Edit Footer Template
hu: Lábléc Sablon Szerkesztése

en: Edit Global Canvas
hu: Globális Vászon Szerkesztése

en: Edit Global Color
hu: Globális szín szerkesztése

en: Edit Global Items
hu: Globális Elemek Szerkesztése

en: Edit Grid Offset Rule
hu: Rácseltolás Szabály Szerkesztése

en: Edit Header Template
hu: Fejléc Sablon Szerkesztése

en: Edit Image With AI
hu: Kép szerkesztése AI segítségével

en: Edit Interaction
hu: Interakció Szerkesztése

en: Edit Item
hu: Elem Szerkesztése

en: Edit Layout
hu: Elrendezés Szerkesztése

en: Edit Page
hu: Oldal Szerkesztése

en: Edit Parent Element
hu: Szülőelem Szerkesztése

en: Edit Post
hu: Bejegyzés Szerkesztése

en: Edit Preset
hu: Beállításkészlet Szerkesztése

en: Edit Profile
hu: Profil Szerkesztése

en: Edit Responsive Values
hu: Reszponzív Értékek Szerkesztése

[ctx: Edit Set using Theme Builder]
en: Edit Set
hu: Készlet Szerkesztése

en: Edit Snippet
hu: Kódrészlet szerkesztése

en: Edit Template
hu: Sablon Szerkesztése

en: Edit Template Layout
hu: Sablonelrendezés Szerkesztése

[ctx: Edit Template using Theme Builder]
en: Edit Template
hu: Sablon Szerkesztése

en: Edit Theme Builder
hu: Theme Builder Szerkesztése

en: Edit Theme Builder Item
hu: Theme Builder-Elem Szerkesztése

en: Edit With Divi
hu: Szerkesztés A Divi-vel

en: Edit With Theme Builder
hu: Szerkesztés a Theme Builder Segítségével

en: Edit with the Divi Builder
hu: Szerkesztés a Divi Builder-rel

en: Edited %s
hu: %s Szerkesztve

en: Edited %s Child Modules
hu: %s Gyermekmodulok Szerkesztve

en: Edited Local Attributes
hu: Helyi Attribútumok Szerkesztve

en: Editing: %s
hu: Szerkesztés: %s

en: Editor
hu: Szerkesztő

en: Effect Action
hu: Effektusművelet

en: Effects
hu: Effektek

en: Elegant Themes Support
hu: Elegant Themes Támogatás

en: Element
hu: Elem

en: Element Label
hu: Elem Címke

en: Element Type
hu: Elem Típusa

en: Elements
hu: Elemek

en: Ellipse
hu: Ellipszis

en: Elliptical
hu: Elliptikus

en: Email
hu: E-mail

en: Email Account
hu: E-mail Fiók

en: Email Address
hu: Email cím

en: Email Field
hu: Email mező

en: Email Fullwidth
hu: Oldal - teljes szélességű

en: Email Optin
hu: Email optin

en: Email Optins
hu: E-mail Optins

en: Email Provider Account Setup Documentation
hu: E-mail szolgáltató-fiók beállítása

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Enable %s
hu: %s engedélyezése

en: Enable Admin Bar
hu: Admin Sáv Engedélyezése

en: Enable Condition
hu: Feltétel engedélyezése

en: Enable Raw HTML
hu: Nyers HTML Engedélyezése

en: Enable Redirect URL
hu: URL átirányítás engedélyezése

en: Enable Template
hu: Sablon Engedélyezése

en: Enable Title
hu: Cím Engedélyezése

en: Enable loop functionality to dynamically display looping content from the database based on your query settings.
hu: A ciklusfunkció engedélyezése a lekérdezési beállítások alapján, hogy az adatbázisból dinamikusan, ismétlődő tartalmat jelenítsen meg.

en: Enable or disable pagination for this feed.
hu: Lapszámozás be- és kikapcsolása.

en: Enable this to make the animation loop infinitely.
hu: Engedélyezd ezt, hogy az animáció végtelenül ismétlődjön.

en: Enabled animated transitions between default and sticky styles when the element becomes "stuck".
hu: Animált átmenetek engedélyezése az alapértelmezett és a rögzített stílusok között, amikor az elem „beragad”.

en: Enabled animated transitions between default and sticky styles when the element becomes “stuck”
hu: Engedélyezett animált átmenetek az alapértelmezett és a ragadós stílusok között, amikor az elem „elakad”

en: Enabled template
hu: Engedélyezett sablon

en: Enabling conditional logic makes this field only visible when any or all of the rules below are fulfilled<br><strong>Note:</strong> Only fields with an unique and non-empty field ID can be used
hu: A feltételes logika bekapcsolásával ez a mező akkor lesz látható, ha a lenti szabályok egyike, vagy mindegyike teljesül. <br><strong>Figyelem:</strong> csak egyedi, vagy nem üres mező ID-vel rendelkező mezőket lehet használni.

en: Enabling this option will add borders to input fields when focused.
hu: Ha ezt az opciót engedélyezi, a fókuszáláskor a beviteli mezőkre határokat ad.

en: Enabling this will extend the input field to 100% of the width of the module.
hu: Ez engedélyezi a bemeneti mező 100% -át a modul szélességének.

en: Enabling this will make the carousel cycle through all slides automatically.
hu: Ennek engedélyezése esetén a körhinta automatikusan végiglépked az összes dián.

en: End
hu: Vége

en: End Position
hu: Záró pozíció

en: Ending
hu: Befejező

en: Ending %s
hu: Vég: %s

en: Ending Blur
hu: Az elmosódás befejezése

en: Ending Offset
hu: Befejező eltolás

en: Ending Opacity
hu: Az átlátszatlanság megszüntetése

en: Ending Rotation
hu: A forgatás befejezése

en: Ending Scale
hu: Befejező skála

en: Enhance
hu: Növelje

en: Enter Custom Attribute
hu: Egyéni Attribútum Megadása

en: Enter Custom Meta Key
hu: Egyéni Meta Kulcs Megadása

en: Enter Preview Mode
hu: Belépés előnézeti módba

en: Enter a name for your %s.
hu: Adjon nevet a(z) %s elemnek.

en: Enter a name for your canvas.
hu: Adjon nevet a vászonnak.

en: Enter a name for your exported file.
hu: Adja meg az exportált fájl nevét.

en: Enter an address for the map center point, and the address will be geocoded and displayed on the map below.
hu: Adjon meg egy címet a térkép központjának, és a cím meghatározásra kerül, majd lent megjelenik a térképen.

en: Enter an address for this map pin, and the address will be geocoded and displayed on the map below.
hu: Adjon meg egy címet a térképjelölőhöz és a cím meghatározásra kerül, majd lent megjelenik a térképen.

en: Enter custom nth-child pattern (e.g., 3n+1, 4n-1, 2n+3)
hu: Adj meg egyéni nth-child mintát (pl. 3n+1, 4n-1, 2n+3)

en: Enter meta key
hu: Meta Kulcs Megadása

en: Enter meta value
hu: Meta Érték Megadása

en: Enter the HTML attribute name (e.g., class, id, data-state, aria-expanded)
hu: Adja meg a HTML-attribútum nevét (pl. class, id, data-state, aria-expanded)

en: Enter the URL for the Button.
hu: Adja meg a gomb URL-jét.

en: Enter the attribute value to toggle/add/remove
hu: Adja meg a kapcsolandó/hozzáadandó/eltávolítandó attribútumértéket

en: Enter the cookie name (e.g., user_preference, theme_mode, cart_items)
hu: Adja meg a cookie nevét (pl. user_preference, theme_mode, cart_items)

en: Enter the cookie value to toggle/add/remove
hu: Adja meg a kapcsolandó/hozzáadandó/eltávolítandó cookie-értéket

en: Enter the custom field name (meta key) you want to query. This is the key stored in the post_meta table that identifies your custom field.
hu: Adja meg a lekérdezni kívánt egyéni mező nevét (meta kulcs). Ez a post_meta táblában tárolt kulcs, amely azonosítja az egyéni mezőt.

en: Enter the custom field value you want to match against. This is the value stored in the post_meta table that you want to filter posts by.
hu: Adja meg az egyeztetni kívánt egyéni mezőértéket. Ez a post_meta táblában tárolt érték, amely alapján a bejegyzéseket szűrni szeretné.

en: Enter the new value that will replace the found value.
hu: Add meg az új értéket, amely a megtalált értéket lecseréli.

en: Enter the numeric value for the grid property (e.g., column span: 1)
hu: Add meg a rácstulajdonság számszerű értékét (pl. oszlopátfogás: 1)

en: Enter the text for the Button.
hu: Adja meg a gomb szövegét.

en: Enter the text for this list item.
hu: Add meg a szöveget ehhez a listaelemhez.

en: Enter the value you want to find and replace.
hu: Add meg a keresni és cserélni kívánt értéket.

en: Enter your address to view shipping options.
hu: Add meg a címedet a szállítási lehetőségek megtekintéséhez.

en: Enter your page title here.
hu: Adja meg az oldal címét itt.

en: Entire Page
hu: Teljes Oldal

en: Equal Columns
hu: Egyenlő Oszlopok

en: Equal Fixed Width Columns
hu: Egyenlő Fix Szélességű Oszlopok

en: Equal Height Rows
hu: Egyenlő Magasságú Sorok

en: Equal Minimum Width Columns
hu: Egyenlő Minimális Szélességű Oszlopok

en: Equal Width Columns
hu: Egyenlő Szélességű Oszlopok

en: Equalize Column Heights
hu: Oszlopmagasságok kiegyenlítése

en: Equalizing columns heights will force all columns to assume the height of the tallest column in the row. All columns will have the same height, keeping their appearance uniform
hu: Az oszlopmagasságok kiegyenlítése arra kényszeríti az összes oszlopot, hogy a sor legmagasabb oszlopának magasságát vegye fel. Minden oszlop azonos magasságú lesz, így egységes marad a megjelenésük

en: Equals
hu: Egyenlő

en: Equals (=)
hu: Egyenlő (=)

en: Error when rendering Shortcode module with shortcode name %1$s and shortcode content %2$s
hu: Hiba a Shortcode modul renderelésekor a(z) %1$s nevű shortcode-dal és a következő shortcode tartalommal: %2$s

en: Even Items
hu: Páros Elemek

en: Events
hu: Események

en: Every Eighth Item
hu: Minden Nyolcadik Elem

en: Every Fifth Item
hu: Minden Ötödik Elem

en: Every Fourth Item
hu: Minden Negyedik Elem

en: Every Ninth Item
hu: Minden Kilencedik Elem

en: Every Other
hu: Minden más

en: Every Seventh Item
hu: Minden Hetedik Elem

en: Every Sixth Item
hu: Minden Hatodik Elem

en: Every Tenth Item
hu: Minden Tizedik Elem

en: Every Third Item
hu: Minden Harmadik Elem

en: Exceptions
hu: Kivételek

en: Excerpt
hu: Kivonat

en: Excerpt Length
hu: Idézet hossza

en: Exclude Categories
hu: Kategóriák kizárása

en: Exclude Current %s
hu: Aktuális %s Kizárása

en: Exclude Current Post
hu: Aktuális Bejegyzés Kizárása

en: Exclude From
hu: Kizárás Innen

en: Exclude From: %1$s
hu: Kizárás Innen: %1$s

en: Exclude Pages
hu: Oldalak kizárása

en: Exclude Posts
hu: Bejegyzések kizárása

en: Exclude Posts With Specific Terms
hu: Meghatározott Kifejezésekkel Rendelkező Bejegyzések Kizárása

en: Exclude Specific Posts
hu: Meghatározott Bejegyzések Kizárása

en: Excluded Item
hu: Kitárt elem

en: Excluded Item Text
hu: Kizárt Elem Szövege

en: Excluded Search Queries
hu: Kizárt keresési lekérdezések

en: Exclusion
hu: Kivétel

en: Execute Selected Option
hu: Kijelölt Opció Végrehajtása

en: Execute Selected Responsive State Picker Option
hu: Kiválasztott Reszponzív Állapotválasztó Beállítás Végrehajtása

en: Exist
hu: Létezik

en: Existing Page Layout
hu: Meglévő Oldalelrendezés

en: Existing Post Layout
hu: Meglévő Bejegyzéselrendezés

en: Exit
hu: Kilépés

en: Exit Builder
hu: Kilépés a Szerkesztőből

en: Exit Dropdown
hu: Kilépés a legördülő menüből

en: Exit Preview
hu: Kilépés Az Előnézetből

en: Exit Preview Mode
hu: Kilépés előnézeti módból

en: Exit To Dashboard
hu: Kilépés A Vezérlőpultra

en: Exit To Editor
hu: Kilépés A Szerkesztőbe

en: Exit To Front End
hu: Kilépés A Felhasználói Felületre

en: Exit To WordPress Dashboard
hu: Kilépés A WordPress Vezérlőpultra

en: Exit To WordPress Editor
hu: Kilépés A WordPress-szerkesztőbe

en: Exit Visual Builder
hu: Lépjen ki a Visual Builder

en: Exit to Backend
hu: Kilépés a Háttérfelületre

en: Exit to Backend Builder
hu: Kilépés a Backend Builder Felületre

en: Expand
hu: Kibontás

en: Expand All
hu: Összes Kibontása

en: Expand And Fill
hu: Bontsa ki és töltse ki

en: Expand Modal
hu: Modal expandálása

en: Export
hu: Exportálás

en: Export & Import
hu: Exportálás és importálás

en: Export Canvas
hu: Vászon exportálása

en: Export File Name
hu: Exportálandó fájl neve

en: Export Layout
hu: Elrendezés exportálása

en: Export Options
hu: Exportálási lehetőségek

en: Export Presets
hu: Előbeállítások Exportálása

en: Export Templates
hu: Sablonok Exportálása

en: Export Variables
hu: Változók Exportálása

en: Extend %1$s Attributes
hu: %1$s Attribútumainak Kiterjesztése

en: Extend %1$s Content Attributes
hu: %1$s Tartalmi Attribútumainak Kiterjesztése

en: Extend %1$s Design Attributes
hu: %1$s Dizájnattribútumainak Kiterjesztése

en: Extend %1$s Preset
hu: %1$s Alapbeállítás Kiterjesztése

en: Extend %1$s Presets
hu: %1$s Alapbeállítások Kiterjesztése

en: Extend %1$s Style Attributes
hu: %1$s Stílusattribútumainak Kiterjesztése

en: Extend All %1$s Attributes
hu: Összes %1$s Attribútum Kiterjesztése

en: Extend Attributes
hu: Attribútumok Kibővítése

en: Extend From Element
hu: Kibővítés Elemből

en: Extend Select Content Attributes
hu: Kijelölt Tartalmi Attribútumok Kiterjesztése

en: Extend Select Design Attributes
hu: Kijelölt Dizájnattribútumok Kiterjesztése

en: Extend Select Presets
hu: Kijelölt Alapbeállítások Kiterjesztése

en: Extend Select Style Attributes
hu: Kijelölt Stílusattribútumok Kiterjesztése

en: Extend To Element Type
hu: Kibővítés Elem Típusa

en: Extend To Location
hu: Kibővítés Helye

en: Extended Attributes
hu: Kibővített Attribútumok

en: External Article
hu: Külső Cikk

en: External Link
hu: Külső Hivatkozás

en: Facebook Profile Url
hu: Facebook profil URL

en: Fade
hu: Előtűnés

en: Fade In
hu: Előtűnés

en: Fading In and Out
hu: Be és ki

en: Fading in & Out
hu: Be- és kifakulás

en: Failed to create post.
hu: Nem sikerült létrehozni a bejegyzést.

en: Failed to create your layout. Please try again later.
hu: Nem sikerült létrehozni az elrendezést. Kérjük, próbálja meg később.

en: Failed to delete global canvas.
hu: Nem sikerült törölni a globális vásznat.

en: Failed to duplicate post.
hu: Nem sikerült duplikálni a bejegyzést.

en: Failed to duplicate your layout. Please try again later.
hu: Nem sikerült duplikálni az elrendezést. Kérjük, próbálja meg később.

en: Failed to load the Theme Builder.
hu: Nem sikerült betölteni a Theme Builder felületet.

en: Failed to load your existing items. Please try again later.
hu: Nem sikerült betölteni a meglévő elemeket. Kérjük, próbálja meg később.

en: Failed to move post to trash.
hu: Nem sikerült a bejegyzést a kukába helyezni.

en: Failed to update breakpoints.
hu: Nem sikerült frissíteni a töréspontokat.

en: Featured Background Color
hu: Kiemelt háttérszín

en: Featured Body Text Color
hu: Kiemelt testszöveg színe

en: Featured Bullet Color
hu: Kiemelt Bullet Color

en: Featured Currency & Frequency Text Color
hu: Kiemelt Pénznem És Gyakoriság Szövegszíne

en: Featured Excluded Item Color
hu: Kiemelt kizárt elem színe

en: Featured Header Background Color
hu: Kiemelt fejléc-háttérszín

en: Featured Image
hu: Kiemelt Kép

en: Featured Image Alt Text
hu: Kiemelt Kép Alt Szövege

en: Featured Image Height
hu: Kiemelt kép magassága

en: Featured Image Max Height
hu: Kiemelt kép maximális magassága

en: Featured Image Max Width
hu: Kiemelt kép maximális szélessége

en: Featured Image Overlay
hu: Kiválasztott kép kiemelése

en: Featured Image Placement
hu: Kiemelt kép elhelyezés

en: Featured Image Title Text
hu: Kiemelt Kép Címszövege

en: Featured Image Width
hu: Kiemelt képszélesség

en: Featured Price Text Color
hu: Kiemelt árszöveg

en: Featured Pricing Area Background Color
hu: Kiemelt árképzési terület háttérszíne

en: Featured Products
hu: Kiemelt termékek

en: Featured Subtitle Text Color
hu: Kiemelt feliratszöveg színe

en: Featured Table
hu: Kiemelt táblázat

en: Featured Title Text Color
hu: Kiemelt címszöveg színe

en: Featured pricing tables have a drop shadow that helps them stand out from the rest. This shadow can be disabled if you wish.
hu: Az ajánlott árképzési tábláknak van egy csepp árnyéka, amely segít kiemelkedni a többitől. Ez az árnyék kikapcsolható, ha kívánja.

en: Featuring a table will make it stand out from the rest.
hu: A kiemelt táblázat elkülönül a többitől.

en: Fetch
hu: Lekérés

en: Field
hu: Mező

en: Field Does Not Exist (NOT EXISTS)
hu: Mező Nem Létezik (NOT EXISTS)

en: Field Exists (EXISTS)
hu: Mező Létezik (EXISTS)

en: Field ID
hu: Mező azonosító

en: Field Information
hu: Mezőinformáció

en: Field Label
hu: Mezőcímke

en: Field Labels
hu: Mezőcímkék

en: Field Name
hu: Mező Neve

en: Field Options
hu: Mező Beállítások

en: Field to order results by (directly passed to the WordPress query)
hu: Mező a találatok rendezéséhez (közvetlenül átadva a WordPress-lekérdezésnek)

en: Fields
hu: Mezők

en: Fields Label Position
hu: Mezők címke pozíciója

en: Fields Placeholder
hu: Mezők Helyőrző

en: Fields Width
hu: Mezők szélessége

en: Filter
hu: Szűrő

en: Filter Color
hu: Szűrő Színe

en: Filter Criteria
hu: Szűrési kritériumok

en: Filter Criteria Text
hu: Szűrési Feltételek Szövege

en: Filter Global Color
hu: Globális Szín Szűrése

en: Filter posts based on post meta values. Use this to create complex queries that match posts with specific custom field data, such as showing only posts with a particular meta value.
hu: Bejegyzések szűrése a bejegyzés metaértékei alapján. Ezzel összetett lekérdezéseket hozhatsz létre, amelyek adott egyéni mezőadatokkal rendelkező bejegyzésekre illeszkednek, például csak egy meghatározott metaértékű bejegyzések megjelenítésére.

en: Filter the loop to exclude posts that have the specific taxonomy terms you specify. Use this to remove content with particular categories, tags, or other taxonomies from your results.
hu: Szűrje a ciklust úgy, hogy kizárja azokat a bejegyzéseket, amelyek rendelkeznek az Ön által megadott taxonómia-kifejezésekkel. Ezzel eltávolíthat adott kategóriákhoz, címkékhez vagy más taxonómiákhoz tartozó tartalmakat az eredményekből.

en: Filter the loop to only include posts that have the specific taxonomy terms you specify. Use this to narrow down your results to content with particular categories, tags, or other taxonomies.
hu: Szűrje a ciklust úgy, hogy csak azokat a bejegyzéseket tartalmazza, amelyek rendelkeznek az Ön által megadott taxonómia-kifejezésekkel. Ezzel leszűkítheti az eredményeket adott kategóriákhoz, címkékhez vagy más taxonómiákhoz tartozó tartalmakra.

en: Filterable Portfolio
hu: Szűrhető portfólió

en: Filterable Portfolios
hu: Szűrhető portfóliók

en: Filters
hu: Szűrő

en: Find
hu: Keresés

en: Find & Replace
hu: Keresés és csere

en: Find And Replace
hu: Keresés És Csere

en: Find And Replace Complete
hu: Keresés És Csere Kész

en: Find And Replace In Element Type
hu: Keresés És Csere Elem Típusa

en: Find And Replace In Location
hu: Keresés És Csere Helye

en: Find Value
hu: Keresett Érték

en: First & Last Name
hu: Keresztnév És Vezetéknév

en: First Instance of Every Month
hu: Minden hónap első példánya

en: First Item
hu: Első Elem

en: First Name
hu: Keresztnév

en: First Name Fullwidth
hu: Legyen teljes szélességű

en: Fit
hu: Illeszkedik (Fit)

en: Fixed
hu: Rögzített

en: Fixed Height Rows
hu: Fix Magasságú Sorok

en: Fixed Left Sidebar
hu: Oldal - bal oldalsáv

en: Fixed Right Sidebar
hu: Oldal - jobb oldalsáv

en: Flip
hu: Átfordul

en: Flip Horizontal
hu: Vízszintesen megfordít

en: Flip Vertical
hu: Függőleges megfordítás

en: Flip the divider horizontally or vertically to change the shape and its direction.
hu: Az alak és az irány megváltoztatásához vízszintesen vagy függőlegesen fordítsa el az osztót.

en: FlipBoard
hu: Flipboard

en: Floating
hu: Lebegő

en: Floating Minimum Size
hu: Lebegő minimális méret

en: Floating Squares
hu: Lebegő négyzetek

en: Follow
hu: Követés

en: Follow Button
hu: Követés gomb

en: Follow on %s
hu: Követés a(z) %s felületen

en: Font
hu: Betűtípus

en: Font Does not Exist.
hu: A Betűtípus Nem Létezik.

en: Font Families
hu: Betűcsaládok

en: Font Name
hu: Fióknév

en: Font Name Cannot be Empty and Cannot Contain Special Characters.
hu: A Betűtípus Neve Nem Lehet Üres, És Nem Tartalmazhat Speciális Karaktereket.

en: Font Name Cannot be Empty.
hu: A Betűtípus Neve Nem Lehet Üres.

en: Font Size (em)
hu: Betűméret (em)

en: Font Style
hu: Stílus másolása

en: Font Weight
hu: Lágy Fény

en: Font Weights
hu: Betűvastagságok

en: Font With This Name Already Exists. Please Use a Different Name.
hu: Már Létezik Ilyen Nevű Betűtípus. Kérjük, Használj Másik Nevet.

en: Fonts
hu: Betűtípusok

en: Footer
hu: Lábléc

en: Footer Template
hu: Lábléc Sablon

en: Footer Templates
hu: Lábléc Sablonok

en: Force Fullwidth
hu: Legyen teljes szélességű

en: Force Visible
hu: Láthatóság Kényszerítése

en: Force the element to be visible in specific contexts.
hu: Az elem láthatóságának kényszerítése meghatározott környezetekben.

en: Forgot your password?
hu: Elfelejtetted a jelszavad?

en: Form
hu: Forma

en: Form Background Color
hu: Űrlap Háttérszíne

en: Form Fields
hu: Űrlap mező

en: Form Notice
hu: Űrlap közlemény

en: Form Notice Background Color
hu: Űrlapértesítés Háttérszíne

en: Form Title
hu: Űrlap címe

en: Form Title Text
hu: Űrlap Cím Szövege

en: Forward
hu: Előre

en: Free Divi Cloud Limit Reached
hu: Elérte a Ingyenes Divi Cloud Korlátot

en: Free Form CSS
hu: Szabad Formájú CSS

en: Free-Form CSS
hu: Szabad formájú CSS

en: Frequency
hu: Gyakoriság

en: Friday
hu: péntek

en: From Hour
hu: Órától

en: From Minute
hu: Perctől

en: Full Size (Original)
hu: Teljes Méret (Eredeti)

en: Fullwidth
hu: Teljes Szélesség

en: Fullwidth Code
hu: Teljes szélességű kód

en: Fullwidth Codes
hu: Teljes szélességű kódok

en: Fullwidth Image
hu: Teljes szélességű kép

en: Fullwidth Images
hu: Teljes szélességű képek

en: Fullwidth Map
hu: Teljes szélességű térkép

en: Fullwidth Maps
hu: Teljes szélességű térképek

en: Fullwidth Menu
hu: Teljes szélességű menü

en: Fullwidth Menus
hu: Teljes szélességű menük

en: Fullwidth Module
hu: Teljes szélességű modul

en: Fullwidth Post Content
hu: Teljes szélességű üzenet tartalma

en: Fullwidth Post Contents
hu: Teljes Szélességű Bejegyzés Tartalma

en: Fullwidth Post Slider
hu: Teljes szélességű bejegyzés csúszka

en: Fullwidth Post Sliders
hu: Teljes szélességű csúszkák

en: Fullwidth Post Title
hu: Teljes szélességű bejegyzés cím

en: Fullwidth Post Titles
hu: Teljes szélességű postai címek

en: Fullwidth Section
hu: Teljes Szélességű Szakasz

en: Fullwidth Slider
hu: Teljes szélességű lapozó

en: Fullwidth Sliders
hu: Teljes szélességű csúszkák

en: Galleries
hu: galériák

en: Gallery
hu: Galéria

en: Gallery Item
hu: Galéria elem

en: Gallery Item Caption
hu: Galéria elemeinek feliratozása

en: Gallery Item Title
hu: Galéria elem cím

en: Gallery Pagination
hu: Galéria lapszámozása

en: General
hu: Általános

en: General Functionality
hu: Általános Funkciók

en: Generate & Replace
hu: Létrehozás és csere

en: Generate Automatically
hu: Automatikus generálás

en: Generate Content With AI
hu: Generáljon tartalmat mesterséges intelligencia segítségével

en: Generate From Video
hu: Generálás a videóból

en: Generate Section With AI
hu: Szakasz létrehozása AI-val

en: Generate With AI
hu: Generálás AI-val

en: Geocoder failed due to %s
hu: A geokódolás meghiúsult a következő miatt: %s

en: Get Unlimited Divi Cloud Storage
hu: Korlátlan Divi Cloud Tárhely Kérése

en: Give Me A Choice
hu: Adj egy választást

en: Give this element a blur effect so that it moves in and out of focus as the viewer scrolls through the page.
hu: Adjon elmosódási effektust ennek az elemnek, hogy a néző az oldalon görgetve be- és elmozduljon.

en: Give this element a scale effect so that it grows and shrinks as the viewer scrolls through the page.
hu: Adjon méretarányos hatást ennek az elemnek, hogy növekedjen és zsugorodik, ahogy a néző végiggörget az oldalon.

en: Give this element an opacity effect so that it fades in and out as the viewer scrolls through the page.
hu: Adjon átlátszatlansági effektust ennek az elemnek, hogy az elhalványuljon, amikor a néző végiggörget az oldalon.

en: Give this element horizontal motion so that it slides left or right as the viewer scrolls through the page.
hu: Adjon vízszintes mozgást ennek az elemnek, hogy balra vagy jobbra csússzon, miközben a néző az oldalon görget.

en: Give this element rotating motion so that it spins as the viewer scrolls through the page.
hu: Adjon forgó mozgást ennek az elemnek, hogy forogjon, miközben a néző végiggörget az oldalon.

en: Give this element vertical motion so that is moves faster or slower than the elements around it as the viewer scrolls through the page.
hu: Adjon függőleges mozgást ennek az elemnek, hogy gyorsabban vagy lassabban mozogjon, mint a körülötte lévő elemek, miközben a néző az oldalon görget.

en: Global
hu: Globális

en: Global Body
hu: Globális Főtörzs

en: Global Canvas
hu: Globális Vászon

en: Global Canvases
hu: Globális Vásznak

en: Global Colors
hu: Globális Színek

en: Global Fonts Weights
hu: Globális Betűvastagságok

en: Global Footer
hu: Globális Lábléc

en: Global Header
hu: Globális Fejléc

en: Global Variables
hu: Globális Változók

en: Global canvas not found.
hu: A globális vászon nem található.

en: Go Back
hu: Vissza

en: Go To
hu: Ugrás Ide

en: Go To A Module
hu: Ugrás Egy Modulra

en: Go To A Row
hu: Ugrás Egy Sorra

en: Go To A Section
hu: Ugrás Egy Szakaszra

en: Go To Layer
hu: Ugrás a réteghez

en: Go To a Section, Row or Module
hu: Ugrás Egy Szakaszra, Sorra Vagy Modulra

en: Go to Dashboard
hu: Ugrás A Vezérlőpultra

en: Go to Editor
hu: Ugrás A Szerkesztőbe

en: Good
hu: Jó

en: Google Maps script is not available on this page.
hu: A(z) Google Maps szkript nem érhető el ezen az oldalon.

en: Gradient
hu: Színátmenet

en: Gradient Direction
hu: Színátmenet iránya

en: Gradient End
hu: Színátmenet Vége

en: Gradient Length
hu: Színátmenet Hossza

en: Gradient Position
hu: Gradiens pozíció

en: Gradient Start
hu: Színátmenet Kezdete

en: Gradient Stops
hu: Gradiens megáll

en: Gradient Type
hu: Színátmenet Típusa

en: Gradient Unit
hu: Gradiens egység

en: Graph
hu: Grafikon

en: Graph 2
hu: 2. ábra

en: Graph 3
hu: 3. ábra

en: Graph 4
hu: 4. ábra

en: Grayscale Filter Amount (%)
hu: Szürkeárnyalatos szűrő mértéke (%)

en: Greater Than (>)
hu: Nagyobb Mint (>)

en: Greater Than or Equal (>=)
hu: Nagyobb Vagy Egyenlő (>=)

en: Green
hu: Zöld

en: Grid
hu: Rács

en: Grid Auto Columns
hu: Rács Automatikus Oszlopai

en: Grid Auto Rows
hu: Rács Automatikus Sorai

en: Grid Column Template
hu: Rács Oszlopsablon

en: Grid Density
hu: Rács Sűrűsége

en: Grid Direction
hu: Rács Irány

en: Grid Layout
hu: Rácsszerkezet

en: Grid Mode
hu: Rács Mód

en: Grid Offset Rule
hu: Rácseltolás Szabály

en: Grid Offset Rules
hu: Rács Eltolási Szabályok

en: Grid Row Template
hu: Rács Sorsablon

en: Grid Template Columns
hu: Rácssablon-oszlopok

en: Grid Tile Background Color
hu: Rács háttérszín

en: Grid View
hu: Rácsnézet

en: Groove
hu: Barázda

en: Group
hu: Csoport

en: Group Carousel
hu: Csoportos Körhinta

en: Group Carousels
hu: Csoportos Körhinták

en: Group Settings Into Closed Toggles
hu: Csoportos beállítások a zárt kapcsolókba

en: Groups
hu: Csoportok

en: Grow
hu: Növelés

en: Grow to Fill
hu: Növelés, Hogy Kitöltse

en: Gutter
hu: Hézag

en: Gutter Width
hu: Margó szélesség

en: HTML After
hu: HTML Utána

en: HTML Before
hu: HTML Előtte

en: HTML/JS Snippet
hu: HTML/JS kódrészlet

en: Hamburger Menu Icon Color
hu: Hamburger menü ikon színe

en: Hamburger Menu Icon Font Size
hu: Hamburger menü ikon betűméret

en: Hard Light
hu: Erős Fény

en: Has No Value
hu: Nincs Értéke

en: Has Not Visited a Specific Page
hu: Nem látogatott meg egy adott oldalt

en: Has Not Visited a Specific Post
hu: Nem látogatott meg egy adott bejegyzést

en: Has Visited a Specific Page
hu: Meglátogatott egy adott oldalt

en: Has Visited a Specific Post
hu: Meglátogatott egy adott bejegyzést

en: Header
hu: Fejléc

en: Header Container
hu: Fejléc konténer

en: Header Image
hu: Fejléc képe

en: Header Template
hu: Fejléc Sablon

en: Header Templates
hu: Fejléc Sablonok

en: Heading
hu: Címsor

en: Heading 1
hu: Címsor 1

en: Heading 2
hu: Címsor

en: Heading 3
hu: Címsor

en: Heading 4
hu: Címsor

en: Heading 5
hu: Címsor

en: Heading 6
hu: Címsor

en: Heading Container
hu: Címtár konténer

en: Heading Level
hu: Címsor szintje

en: Heading Text
hu: Alcím szöveg

en: Heading Text Color
hu: Címsor Szövegszín

en: Heading Text H1
hu: Címsorszöveg H1

en: Heading Text H2
hu: Címsorszöveg H2

en: Heading Text H3
hu: Címsorszöveg H3

en: Heading Text H4
hu: Címsorszöveg H4

en: Heading Text H5
hu: Címsorszöveg H5

en: Heading Text H6
hu: Címsorszöveg H6

en: Headings
hu: Címsorok

en: Headings: %s
hu: Címsorok: %s

en: Heavy
hu: Nehéz

en: Heavy 900
hu: Extra Vastag 900

en: Height
hu: Magasság

en: Help
hu: Súgó

en: Help Video
hu: Súgóvideó

en: Here you can add the current item to your Divi Library for later use.
hu: Itt hozzáadhatja az aktuális elemet a Divi Könyvtárhoz későbbi használatra.

en: Here you can adjust the easing method of your animation. Easing your animation in and out will create a smoother effect when compared to a linear speed curve.
hu: Itt állíthatja be az animáció leegyszerűsítési módját. Az animáció be- és kikapcsolása egyenletesebb hatást eredményez a lineáris sebesség görbéhez képest.

en: Here you can adjust the element's position left or right from its starting location, which may differ based on its offset origin.
hu: Itt állíthatja be az elem helyzetét a kiindulási helyétől balra vagy jobbra, ami az eltolási origótól függően eltérő lehet.

en: Here you can adjust the element's position upwards or downwards from its starting location, which may differ based on its offset origin.
hu: Itt állíthatja be az elem pozícióját felfelé vagy lefelé a kiindulási helyétől, ami az eltolási origótól függően eltérő lehet.

en: Here you can adjust the element's starting location within its parent container. You can further adjust the element's position using the offset controls.
hu: Itt állíthatja be az elem kezdő helyét a szülőtárolón belül. Az eltolásvezérlők segítségével tovább módosíthatja az elem helyzetét.

en: Here you can adjust the order in which posts are displayed.
hu: Itt tudja megadni a bejegyzések megjelenítésének sorrendjét.

en: Here you can choose Product Page Layout for WooCommerce.
hu: Itt választhatod ki a termékoldal elrendezését a WooCommerce számára.

en: Here you can choose between Description and short description to display.
hu: Itt választhat a megjelenítés és a leírás között.

en: Here you can choose from which corner this element is offset from. The vertical and horizontal offset adjustments will be affected based on the element's offset origin.
hu: Itt választhatja ki, hogy melyik sarokból legyen eltolva ez az elem. A függőleges és vízszintes eltolás beállítását az elem eltolási origója befolyásolja.

en: Here you can choose how to position the product meta.
hu: Itt kiválaszthatja, hogyan helyezze el a termék meta-ját.

en: Here you can choose icon size.
hu: Itt választhatod ki az ikon méretét.

en: Here you can choose icon width.
hu: Itt választhatja ki az ikon szélességét.

en: Here you can choose the direction that your sub-menus will open. You can choose to have them open downwards or upwards.
hu: Itt választhatja ki az almenük nyitásának irányát. A le és a fel irányokból választhat.

en: Here you can choose the element's position type. Absolutely positioned elements will float inside their parent elements. Fixed positioned elements will float within the browser viewport. Relatively positioned elements sit statically in their parent container, but can still be offset without disrupting surrounding elements.
hu: Itt kiválaszthatod az elem pozicionálásának típusát. Az abszolút pozicionált elemek a szülőelemükön belül „lebegnek”. A rögzített pozicionálású elemek a böngésző nézetablakához viszonyítva „lebegnek”. A relatív pozicionálású elemek statikusan helyezkednek el a szülőkonténerükben, de továbbra is eltolhatók a környező elemek megzavarása nélkül.

en: Here you can choose the element's position type. Absolutlely positioned elements will float inside their parent elements. Fixed positioned elements will float within the browser viewport. Relatively positioned elements sit statically in their parent container, but can still be offset without disrupting surrounding elements.
hu: Itt választhatja ki az elem pozíciótípusát. A teljesen elhelyezett elemek a szülőelemeikben lebegnek. A rögzített elhelyezett elemek a böngésző nézetablakban lebegnek. A viszonylag elhelyezett elemek statikusan helyezkednek el a szülőtárolójukban, de továbbra is eltolhatók a környező elemek megzavarása nélkül.

en: Here you can choose the image alignment.
hu: Itt választhatja ki a kép igazítását.

en: Here you can choose the size for all icons in this list.
hu: Itt választhatod ki a lista összes ikonjának méretét.

en: Here you can choose to display the title.
hu: Itt választhatja meg a cím megjelenítését.

en: Here you can choose when motion effects are triggered: When the top of the element enters into view, when the middle of the element enters into view, or when the bottom of the element enters into view.
hu: Itt választhatja ki, hogy a mozgási effektusok mikor jelenjenek meg: Mikor kerül nézetbe az elem teteje, mikor kerül nézetbe az elem közepe, vagy mikor kerül nézetbe az elem alja.

en: Here you can choose where to place the Featured Image.
hu: Itt választhatod ki, hová kerüljön a kiemelt kép.

en: Here you can choose where to place the icon.
hu: Itt választhatja ki az ikon helyét.

en: Here you can choose where to place the reviews link.
hu: Itt kiválaszthatja, hol helyezze el az értékelés linket.

en: Here you can choose whether background color setting above should be used or not.
hu: Itt kiválaszthatod, hogy a fenti háttérszín legyen alkalmazva, vagy sem.

en: Here you can choose whether icon set below should be used.
hu: Itt választhatja ki, hogy az alábbi ikon készlet használva legyen.

en: Here you can choose whether or not display the Author Name in Post Meta.
hu: Itt választhatod ki, hogy megjelenjen-e a szerző neve a bejegyzés metaadataiban.

en: Here you can choose whether or not display the Categories in Post Meta. Note: This option doesn't work with custom post types.
hu: Itt választhatja ki, hogy megjelenjenek-e a kategóriák a Post Meta-ban. Megjegyzés: Ez a lehetőség nem működik egyéni bejegyzéstípusokkal.

en: Here you can choose whether or not display the Comments Count in Post Meta.
hu: Itt választhatja ki, hogy megjelenjen-e a megjegyzés szám a metaadatok között.

en: Here you can choose whether or not display the Date in Post Meta.
hu: Itt választhatod ki, hogy megjelenjen-e a dátum a bejegyzés metaadataiban.

en: Here you can choose whether or not display the Featured Image.
hu: Itt választhatod ki, hogy megjelenjen-e a kiemelt kép.

en: Here you can choose whether or not display the Post Meta.
hu: Itt választhatod ki, hogy megjelenjen-e a bejegyzés metaadata.

en: Here you can choose whether or not display the Post Title.
hu: Itt választhatod ki, hogy megjelenjen-e a bejegyzés címe.

en: Here you can choose whether or not the image should have a space below it.
hu: Itt választhatja ki, hogy a kép alatt legyen tér vagy sem.

en: Here you can choose whether or not the image should open in Lightbox. Note: if you select to open the image in Lightbox, url options below will be ignored.
hu: Itt választhatja ki, hogy a kép megnyíljon-e az átvilágítódobozban. Megjegyzés: ha a kép átvilágítódobozban való megnyitását választja, a rendszer figyelmen kívül hagyja az alábbi URL-beállításokat.

en: Here you can choose whether or not the map will be draggable on mobile devices.
hu: Itt kiválaszthatja, hogy mobileszközökön a térkép húzható legyen-e vagy nem.

en: Here you can choose whether or not to display the Coupon code.
hu: Itt választhatja ki, hogy megjelenítse-e a kuponkódot vagy sem.

en: Here you can choose whether or not to display the Product image.
hu: Itt választhatja ki, hogy megjelenítse-e a termékképet vagy sem.

en: Here you can choose whether or not to display the Remove Item Icon.
hu: Itt választhatja ki, hogy megjelenjen-e az Elem eltávolítása ikon.

en: Here you can choose whether or not to display the Update cart button.
hu: Itt választhatja ki, hogy megjelenjen-e a Kosár frissítése gomb.

en: Here you can choose whether or not to include the follow button next to the icon.
hu: Itt választhatja ki, hogy szeretne-e egy követés gombot az ikon mellett vagy sem.

en: Here you can choose whether or not use the background color for the Title/Meta text.
hu: Itt választhatod ki, hogy a cím/meta szöveghez használja-e a háttérszínt.

en: Here you can choose whether or not your link opens in a new window
hu: Itt választhatja ki, hogy a hivatkozás új ablakban nyíljon meg vagy sem.

en: Here you can choose whether or not your link opens in a new window.
hu: Itt választhatod ki, hogy a hivatkozás új ablakban nyíljon-e meg.

en: Here you can choose whether the Categories should be added.
hu: Itt kiválaszthatja, hogy a kategóriákat hozzá kell-e adni.

en: Here you can choose whether the SKU should be added.
hu: Itt kiválaszthatja, hogy hozzáadja-e a SKU-t.

en: Here you can choose whether the Tags should be added.
hu: Itt kiválaszthatja, hogy a címkéket hozzá kell-e adni.

en: Here you can choose whether the custom reviews link should be added.
hu: Itt kiválaszthatja, hogy hozzá kell-e adni az egyedi vélemények linket.

en: Here you can choose whether the header is expanded to fullscreen size.
hu: Itt  választhatja ki, hogy a fejléc töltse ki a teljes képernyőt.

en: Here you can choose whether the percent sign should be added after the number set above.
hu: Itt választhatja ki, hogy a fent megadott szám mögé kerüljön-e százalékjel vagy sem.

en: Here you can choose whether the quantity field should be added before the Add to Cart button.
hu: Itt kiválaszthatja, hogy a mennyiségi mezőt hozzá kell-e adni a Hozzáadás a kosárhoz gomb előtt.

en: Here you can choose whether the scroll down button is shown.
hu: Itt választhatja ki, hogy megjelenjen-e a lefelé görgetés gomb.

en: Here you can choose whether the star rating should be added.
hu: Itt kiválaszthatja, hogy a csillagbesorolást hozzá kell adni.

en: Here you can choose whether the stock (displayed when product inventory is managed) should be visible or not.
hu: Itt kiválaszthatod, hogy a készlet (a raktárkészlet-kezelés használatakor megjelenítve) látható legyen-e.

en: Here you can choose whether the user should be redirected back to the current page after logging in.
hu: Itt kiválaszthatja, hogy a bejelentkezés után a felhasználót vissza kell-e irányítani az aktuális oldalra.

en: Here you can choose whether the zoom level will be controlled by mouse wheel or not.
hu: Itt választhatja ki, hogy a nagyítást irányíthatja-e az egérgörgő vagy sem.

en: Here you can choose whether your color should be light or dark. If you are working with a dark background, then your controls color should be light. If your background is light, then your controls color should be set to dark.
hu: Itt kiválaszthatod, hogy a szín világos vagy sötét legyen. Ha sötét háttérrel dolgozol, akkor a vezérlők színe legyen világos. Ha a háttér világos, akkor a vezérlők színe legyen sötétre állítva.

en: Here you can choose whether your text should be light or dark. If you are working with a dark background, then your text should be light. If your background is light, then your text should be set to dark.
hu: Itt választhatja ki, hogy a szöveg világos vagy sötét legyen. Ha sötét háttérrel dolgozik, akkor a szöveg legyen világos. Ha a háttér világos, a szöveg beállítása legyen sötét.

en: Here you can choose which action to execute on button click.
hu: Itt választhatod ki, milyen művelet fusson le gombkattintásra.

en: Here you can choose which types of characters are used to distinguish between each item in the %s.
hu: Itt kiválaszthatod, milyen karakterek különböztessék meg egymástól a(z) %s elemeit.

en: Here you can choose which types of characters are used to distinguish between each item in the list.
hu: Itt kiválaszthatod, milyen karakterek különböztessék meg egymástól a lista elemeit.

en: Here you can choose which types of characters are used to distinguish between each item in the ordered list.
hu: Itt kiválaszthatja, hogy milyen karaktereket használjon a rendezett lista minden egyes elemének megkülönböztetéséhez.

en: Here you can chose whether Sale Badge should be displayed or not.
hu: Itt kiválaszthatod, hogy az Akció Jelvény megjelenjen-e.

en: Here you can chose whether product  image should be displayed or not.
hu: Itt kiválaszthatod, hogy a termékkép megjelenjen-e.

en: Here you can chose whether product gallery should be displayed or not.
hu: Itt kiválaszthatod, hogy a termékgaléria megjelenjen-e.

en: Here you can control element overflow on the %s axis. If set to scroll, content that overflows static widths or heights will trigger a browser scrollbar. If set to hidden, content overflow will be clipped.
hu: Itt vezérelheti az elem túlcsordulását a %s tengelyen. Ha be van állítva a görgetés, a statikus szélességet vagy magasságot túlcsorduló tartalom böngésző görgetősávot indít. Ha rejtettre van állítva, a tartalom túlcsordulása le lesz vágva.

en: Here you can control element overflow on the X axis.
hu: Itt az elem túlcsordulását szabályozhatod az X tengelyen.

en: Here you can control element overflow on the Y axis.
hu: Itt az elem túlcsordulását szabályozhatod az Y tengelyen.

en: Here you can control element position on the z axis. Elements with higher z-index values will sit atop elements with lower z-index values.
hu: Itt vezérelheti az elem helyzetét a z tengelyen. A magasabb z-index értékekkel rendelkező elemek alacsonyabb z-index értékekkel ülnek a tetején.

en: Here you can control the corner radius of this element. Enable the link icon to control all four corners at once, or disable to define custom values for each.
hu: Itt vezérelheti ennek az elemnek a sarkát. Engedélyezze a hivatkozás ikonját, hogy egyszerre szabályozza az összes négy sarkot, vagy tiltsa le az egyéni értékek meghatározását.

en: Here you can create the breadcrumb text for the Home page.
hu: Itt létrehozhatja a kezdőlap szövegét.

en: Here you can create the content that will be used within the module
hu: Itt hozhatod létre a modulon belül használt tartalmat

en: Here you can create the content that will be used within the module.
hu: Itt készítheti el a modulban használt tartalmat.

en: Here you can create the link for the Home page.
hu: Itt létrehozhatja a kezdőlap linkjét.

en: Here you can define a custom color for all icons in this list.
hu: Itt egyéni színt adhatsz meg a lista összes ikonjához.

en: Here you can define a custom color for the button icon.
hu: Itt megadhatja a gomb ikonjának egyéni színét.

en: Here you can define a custom color for the icon.
hu: Itt megadhat egyéni színt az ikonhoz.

en: Here you can define a custom color for the overlay
hu: Itt tudja megadni az alapértelmezett színt a kiemeléshez

en: Here you can define a custom color for the overlay icon
hu: Itt tudja megadni az alapértelmezett ikon kiemelő színt

en: Here you can define a custom color for the overlay icon.
hu: Itt egyéni színt adhatsz meg a fedőréteg ikonjához.

en: Here you can define a custom color for the overlay.
hu: Itt egyéni színt adhatsz meg az átfedéshez.

en: Here you can define a custom color for the scroll down icon.
hu: Itt megadhat egyéni színt a görgetés lefelé mutató ikonhoz.

en: Here you can define a custom color for the social network icon.
hu: Itt megadhat egyéni színt a szociális hálózat ikonjára.

en: Here you can define a custom color for the zoom icon.
hu: Itt megadhat egyéni színt a zoom ikonhoz.

en: Here you can define a custom color for your hamburger menu icon.
hu: Itt meghatározhat egyéni színt a hamburger menü ikonjának.

en: Here you can define a custom color for your icon.
hu: Itt meghatározhat egy egyéni színt az ikonhoz.

en: Here you can define a custom color for your search icon.
hu: Itt meghatározhat egyéni színt a keresési ikonhoz.

en: Here you can define a custom color for your shopping cart icon.
hu: Itt meghatározhat egyéni színt a bevásárló kosár ikonjára.

en: Here you can define a custom icon for the overlay
hu: Itt tudja megadni az alapértelmezett ikont a kiemeléshez

en: Here you can define a custom icon for the overlay.
hu: Itt egyéni ikont adhatsz meg az átfedéshez.

en: Here you can define the Date Format in Post Meta. Default is 'M j, Y'.
hu: Itt megadhatod a dátumformátumot a bejegyzés metaadataiban. Az alapértelmezett: 'M j, Y'.

en: Here you can define the Icon alignment.
hu: Itt megadhatod az ikon igazítását.

en: Here you can define the alignment of Button.
hu: Itt megadhatja a gomb igazítását.

en: Here you can define the content that will be placed within the current tab.
hu: Itt határozhatja meg a tartalmat, ami a jelenlegi fülre kerül.

en: Here you can define the content that will be placed within the infobox for the pin.
hu: Itt meghatározhatja a tartalmat, amely a jelölő információs dobozába kerül.

en: Here you can define the custom pattern for the email Message. Fields should be included in following format - <strong>%%field_id%%</strong>. For example if you want to include the field with id = <strong>phone</strong> and field with id = <strong>message</strong>, then you can use the following pattern: <strong>My message is %%message%% and phone number is %%phone%%</strong>. Leave blank for default.
hu: Itt tudja meghatározni az alap mintáját az emailnek. A mezőket a következőképp kell kitölteni - <strong>%%field_id%%</strong>. Például, ha a <strong>phone</strong> és a <strong>message</strong> azonosítóval rendelkező mezőket szeretné használni, használhatja a következő sorokat: <strong>Az üzenetem %%message%% és a telefonszámom %%phone%%</strong>. Hagyja üresen az alapértelmezett beállításokhoz.

en: Here you can define whether previous and next posts must be within the same taxonomy term as the current post.
hu: Itt megadhatod, hogy az előző és a következő bejegyzés ugyanabban a taxonómiai kifejezésben legyen-e, mint az aktuális bejegyzés.

en: Here you can designate how fast the carousel rotates, if 'Automatic Carousel Rotation' option is enabled above. The higher the number the longer the pause between each rotation. (Ex. 1000 = 1 sec)
hu: Itt megadhatja, hogy milyen gyorsan forogjon a körforgó, ha az 'Automatikus körforgó forgás' opció engedélyezve van fent. Minél magasabb a szám, annál hosszabb a szünet a forgások között. (pl. 1000 = 1 másodprec)

en: Here you can designate how fast the slider fades between each slide, if 'Automatic Animation' option is enabled above. The higher the number the longer the pause between each rotation.
hu: Itt megadhatja, hogy milyen gyorsan lapozzon a lapozó, ha az “Automatikus animáció" engedélyezve van. Minél magasabb a szám, annál hosszabb a szünet a lapozások között.

en: Here you can save the current item and add it to your Divi Library for later use as well.
hu: Itt elmentheti az aktuális elemet, és hozzáadhatja a Divi Könyvtárhoz későbbi használatra is.

en: Here you can see a list of pre-made layout packs that ship with the Divi Builder. You can also access layouts that you have saved to your Divi Library. Choose the “Divi Builder Demo” layout pack to see the layouts it includes.
hu: Itt a Divi Builder csomagban található előre elkészített elrendezéscsomagok listáját láthatja. Elérheti a Divi Könyvtárba mentett elrendezéseket is. Válassza a „Divi Builder Demo” elrendezéscsomagot, hogy megtekintse a benne található elrendezéseket.

en: Here you can select the Page type.
hu: Itt választhatja ki az oldal típusát.

en: Here you can select the Product.
hu: Itt kiválaszthatja a terméket.

en: Here you can select the tabs that you would like to display.
hu: Itt kiválaszthatja a megjeleníteni kívánt lapokat.

en: Here you can select whether or not your section has an inner shadow. This can look great when you have colored backgrounds or background images.
hu: Itt választhatja ki, hogy a szakasz rendelkezzen-e belső árnyékkal. Ez jól mutat, ha színes háttérrel vagy háttérképpel rendelkezik.

en: Here you can set the Breadcrumb separator.
hu: Itt állíthatja be a Breadcrumb elválasztót.

en: Here you can set the background color for the active tab.
hu: Itt beállíthatod az aktív fül háttérszínét.

en: Here you can set the background color for the inactive tab.
hu: Itt beállíthatod az inaktív fül háttérszínét.

en: Here you can set the font for the active tab.
hu: Itt beállíthatod az aktív fül betűtípusát.

en: Here you can set the separator.
hu: Itt állíthatja be az elválasztót.

en: Heroes
hu: Hero-k

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Hidden Field
hu: Rejtett Mező

en: Hide Element
hu: Elem Elrejtése

en: Hide On Front End
hu: Elrejtés a Frontenden

en: Hide empty columns in the grid automatically. When enabled, columns without content will be removed from the layout, allowing remaining content to fill the available space.
hu: Az üres oszlopok automatikus elrejtése a rácsban. Bekapcsolva a tartalom nélküli oszlopok kikerülnek az elrendezésből, így a megmaradt tartalom kitöltheti a rendelkezésre álló helyet.

en: History
hu: Előzmények

en: History State Interval
hu: Előzményállapot-Időköz

en: Home
hu: Kezdőlap

en: Home Link
hu: Otthoni link

en: Home Text
hu: Otthoni szöveg

en: Homepage
hu: Kezdőlap

en: Homepage Link
hu: Kezdőoldal Hivatkozás

en: Homepage does not have editable page settings.
hu: A kezdőlaphoz nem tartoznak szerkeszthető oldalbeállítások.

en: Honeycomb
hu: Méhsejt

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Horizontal Gap
hu: Vízszintes Hézag

en: Horizontal Gutters
hu: Vízszintes ereszcsatornák

en: Horizontal Motion
hu: Vízszintes mozgás

en: Horizontal Offset
hu: Vízszintes eltolás

en: Horizontal Overflow
hu: Vízszintes túlcsordulás

en: Hour
hu: Óra

en: Hour(s)
hu: Óra(ák)

en: Hourly
hu: Óránként

en: Hours
hu: Órák

en: Hover
hu: Lebeg

en: Hover Icon Picker
hu: Ikon egérmutató alatt

en: Hover Mode
hu: Rámutatás Mód

en: Hover Overlay Color
hu: Átfedés színe egérmutató alatt

en: Hover State
hu: Lebegtetési Állapot

en: Hovered
hu: Rámutatáskor

en: How Does It Look?
hu: Hogy néz ki?

en: How do you want to load this Template?
hu: Hogyan szeretné betölteni ezt a sablont?

en: Hr
hu: Ó

en: Hue
hu: Színezet

en: ID
hu: Azonosító

en: IP Address
hu: Térképjelölő cím

en: Icon
hu: Ikon

en: Icon Alignment
hu: Ikon igazítás

en: Icon Color
hu: Ikon szín

en: Icon Element
hu: Ikon elem

en: Icon Font Size
hu: Ikon betűméret

en: Icon List
hu: Ikonos Lista

en: Icon List Item
hu: Ikonos Listaelem

en: Icon List Items
hu: Ikonos Listaelemek

en: Icon Lists
hu: Ikonos Listák

en: Icon Picker
hu: Ikonválasztó

en: Icon Size
hu: Ikon mérete

en: Icon Type
hu: Ikontípus

en: Icon Unicode
hu: Ikon Unicode

en: Icon Weight
hu: Ikonvastagság

en: Icons
hu: Ikonok

en: If defined, this element will stick to the bottom of this container, overriding its stickiness to the edge of the browser
hu: Ha meg van adva, ez az elem a tároló aljához fog tapadni, felülírva a böngésző széléhez való ragaszkodását

en: If defined, this element will stick to the bottom of this container, overriding its stickiness to the edge of the browser.
hu: Ha meg van adva, ez az elem a tároló aljához rögzül, felülírva a böngésző széléhez való rögzítést.

en: If defined, this element will stick to the top of this container, overriding its stickiness edge of the browser
hu: Ha meg van adva, ez az elem a tároló tetejéhez fog ragaszkodni, felülírva a böngésző ragadós szélét

en: If defined, this element will stick to the top of this container, overriding its stickiness edge of the browser.
hu: Ha meg van adva, ez az elem a tároló tetejéhez rögzül, felülírva a böngésző széléhez való rögzítést.

en: If defined, this slide image will appear to the left of your slide text. Upload an image, or leave blank for a text-only slide.
hu: Ha meghatározott, akkor ez a kép fog megjelenni a dia szöveg bal oldalán. Töltsön fel egy képet, vagy hagyja üresen a csak szöveges diához.

en: If defined, this video will appear to the left of your slide text. Enter youtube or vimeo page url, or leave blank for a text-only slide.
hu: Ha meg van adva, ez a videó a dia szövegétől balra fog megjelenni. Írja be a youtube vagy a vimeo oldal URL-jét , vagy hagyja üresen a csak szöveget tartalmazó diához.

en: If enabled, an overlay color and icon will be displayed when a visitors hovers over the featured image of a post.
hu: Amennyiben engedélyezve van, egy kiemelő szín és egy ikon fog megjelenni, amikor egy látogató áthalad egy bejegyzés kiválasztott képe felett.

en: If enabled, an overlay color and icon will be displayed when a visitors hovers over the image
hu: Amennyiben engedélyezve van, egy kiemelő szín és egy ikon jelenik meg amikor egy látogató áthalad a képen

en: If enabled, defined gradient stops will be repeated until the outer boundary of the background is reached.
hu: Ha engedélyezve van, a meghatározott gradiens-megállások ismétlődnek, amíg el nem éri a háttér külső határát.

en: If enabled, gradient will be positioned on top of background-image
hu: Ha engedélyezve van, a gradiens a háttérkép tetején kerül elhelyezésre

en: If enabled, the background will be a gradient.
hu: Ha engedélyezed, a háttér színátmenet lesz.

en: If enabled, the field will take 100% of the width of the content area, otherwise it will take 50%
hu: Amennyiben engedélyezve van, a mező a tartalom területének 100 %-át el fogja foglalni, máskülönben 50%-át

en: If enabled, the gradient will be placed above the background image.
hu: Ha engedélyezed, a színátmenet a háttérkép fölé kerül.

en: If enabled, your background image will stay fixed as your scroll, creating a fun parallax-like effect.
hu: Ha engedélyezett, a háttérkép fix lesz görgetés közben, létrehozva egy szórakoztató parallax-szerű hatást.

en: If the background image is smaller than the size of the element, you may want the image to repeat. This result will result in a background image pattern.
hu: Ha a háttérkép kisebb, mint az elem mérete, előfordulhat, hogy a kép ismétlődik. Ez az eredmény háttérképet eredményez.

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
hu: Ha korábban vásároltál nálunk, kérjük, add meg lent az adataidat. Ha új vásárló vagy, kérjük, folytasd a Számlázás szakaszban.

en: If you the carousel layout option is chosen and you would like the carousel to slide automatically, without the visitor having to click the next button, enable this option and then adjust the rotation speed below if desired.
hu: Ha azt szeretné, hogy a körforgó automatikusan forogjon anélkül, hogy a látogató a következő gombra kattintana, engedélyezze ezt az opciót és állítsa be lent a kívánt sebességet.

en: If you would like the slider to slide automatically, without the visitor having to click the next button, enable this option and then adjust the rotation speed below if desired.
hu: Ha azt szeretné, hogy a lapozó automatikusan lapozzon, anélkül, hogy a látogató a következő gombra kattintana, engedélyezze ezt az opciót és állítsa be lent a kívánt sebességet.

en: If you would like to add a delay before your animation runs you can designate that delay here in milliseconds. This can be useful when using multiple animated modules together.
hu: Ha késleltetést kíván adni az animációs futtatás előtt, akkor ezt a késleltetést ezredmásodpercben jelölheti meg. Ez hasznos lehet, ha több animált modult használunk együtt.

en: If you would like to adjust the date format, input the appropriate PHP date format here.
hu: Ha be akarja állítani a dátum formátumát, adja meg a megfelelő PHP dátum formátumot itt.

en: If you would like to control the size of the icon, you must first enable this option.
hu: Ha szeretné irányítani az ikon méretét, először engedélyeznie kell ezt az opciót.

en: If you would like to customize the appearance of this module's button, you must first enable custom button styles.
hu: Ha testreszabhatja a modul gombjának megjelenését, először engedélyeznie kell az egyéni gombstílusokat.

en: If you would like to make your logo a link, input your destination URL here.
hu: Ha linket szeretne készíteni a logójáról, ide írja be a cél URL-jét.

en: If you would like to use a subhead, add it here. Your subhead will appear below your title in a small font.
hu: Ha alcímet szeretne használni, adja meg itt. Az alcím a cím alatt fog megjelenni kisebb betűtípussal.

en: If you would like your image to be a link, input your destination URL here. No link will be created if this field is left blank.
hu: Ha azt szeretné, hogy a kép egy link legyen, írja be ide a cél URL-t. Ha ez a mező üresen marad, nem jön létre hivatkozás.

en: If you'd like to see a version that is fully compatible with Divi 5, consider letting the third-party developer know.
hu: Ha szeretnél egy olyan verziót, amely teljes mértékben kompatibilis a Divi 5-tel, érdemes jelezned ezt a külső fejlesztőnek.

en: If your pricing is subscription based, input the subscription payment cycle here.
hu: Ha az árai előfizetés alapúak, adja meg az előfizetés időszakosságát.

en: Ignore Sticky Posts
hu: Kiemelt Bejegyzések Figyelmen Kívül Hagyása

en: Image
hu: Kép

en: Image
hu: Kép

en: Image & Icon
hu: Lép és Ikon

en: Image & Video
hu: Kép és Videó

en: Image Alignment
hu: Kép igazítása

en: Image Animation
hu: Kép animáció

en: Image Count
hu: Képszám

en: Image Height
hu: Képmagasság

en: Image Horizontal Offset
hu: Kép Vízszintes Eltolása

en: Image Link Target
hu: Kép link cél

en: Image Order
hu: Képrendelés

en: Image Overlay
hu: Kép átfedés

en: Image Vertical Offset
hu: Kép Függőleges Eltolása

en: Image Width
hu: Kép maximális szélessége

en: Image or Icon
hu: Kép Vagy Ikon

en: Image/Icon
hu: Kép/Ikon

en: Image/Icon Animation
hu: Kép/ikon animáció

en: Image/Icon Placement
hu: Kép/ikon elhelyezkedése

en: Images
hu: Képek

en: Import
hu: Importálás

en: Import & Export
hu: Importálás és Exportálás

en: Import & Export Presets
hu: Beállításkészletek importálása és exportálása

en: Import & Export Variables
hu: Változók importálása és exportálása

en: Import Canvas
hu: Vászon Importálása

en: Import Design Presets?
hu: Tervezési előbeállítások importálása?

en: Import Divi Builder Templates
hu: Divi Builder Sablonok Importálása

en: Import Layout
hu: Elrendezés importálása

en: Import Options
hu: Importálási Beállítások

en: Import Presets
hu: Készletek Importálása

en: Import Templates
hu: Sablonok Importálása

en: Import To New Canvas
hu: Importálás Új Vászonra

en: Import Variables
hu: Változók Importálása

en: Import them as static layouts from the website they were exported from. This may take several minutes depending on the number of references being imported.
hu: Importálja őket statikus elrendezésekként abból a webhelyből, ahonnan exportálva lettek. Ez több percet is igénybe vehet az importált hivatkozások számától függően.

en: Imported Content
hu: Tartalom Importálva

en: Imported templates
hu: Importált sablonok

en: Improve With AI
hu: Javítás mesterséges intelligencia segítségével

en: In A New Tab
hu: Új Lapon

en: In List (IN)
hu: Listában Van (IN)

en: In Stock
hu: Raktáron

en: In Stock Text
hu: Készleten lévő szöveg

en: In The Current Tab
hu: Az Aktuális Lapon

en: In order for videos to be sized correctly, you must input the exact height (in pixels) of your video here.
hu: A videók megfelelő méretéhez meg kell adnia a videó pontos magasságát (pixelekben).

en: In order for videos to be sized correctly, you must input the exact width (in pixels) of your video here.
hu: A videók megfelelő méretéhez meg kell adnia a videó pontos szélességét (pixelekben).

en: Inactive Tab Background Color
hu: Inaktív fül háttérszín

en: Inches (in)
hu: hüvelyk (in)

en: Include Advanced Design settings
hu: Speciális Dizájnbeállítások Bevonása

en: Include All Global Canvases
hu: Minden Globális Vászon Belefoglalása

en: Include All Templates
hu: Összes Sablon Beemelése

en: Include IP Address
hu: Megjelenítendő kategóriák

en: Include the subscriber's ip address in the data sent to your email provider.
hu: Adja meg az előfizető IP-címét az e-mail szolgáltatójának küldött adatokba.

en: Included Categories
hu: Tartalmazott kategóriák

en: Included Tabs
hu: Beleértett Fülek

en: Incomplete chunk data received. Expected %1$d chunks, received %2$d chunks.
hu: Hiányos darabadat érkezett. Várt darabszám: %1$d, érkezett: %2$d.

en: Increase
hu: Növelés

en: Increase Font Size
hu: Betűméret növelése

en: Increase Module Bottom Padding
hu: Modul Alsó Belső Margójának Növelése

en: Increase Module Bottom Padding by 10px
hu: Modul Alsó Belső Margójának Növelése 10px-szel

en: Increase Module Left Padding
hu: Modul Bal Belső Margójának Növelése

en: Increase Module Left Padding by 10px
hu: Modul Bal Belső Margójának Növelése 10px-szel

en: Increase Module Padding
hu: Növelje a modul kitöltését

en: Increase Module Padding By 10px
hu: A modul kitöltésének növelése 10px-rel

en: Increase Module Right Padding
hu: Modul Jobb Belső Margójának Növelése

en: Increase Module Right Padding by 10px
hu: Modul Jobb Belső Margójának Növelése 10px-szel

en: Increase Module Top Padding
hu: Modul Felső Belső Margójának Növelése

en: Increase Module Top Padding by 10px
hu: Modul Felső Belső Margójának Növelése 10px-szel

en: Increase Row Bottom Padding
hu: Sor Alsó Belső Margójának Növelése

en: Increase Row Bottom Padding by 10px
hu: Sor Alsó Belső Margójának Növelése 10px-szel

en: Increase Row Left Padding
hu: Sor Bal Belső Margójának Növelése

en: Increase Row Left Padding by 10px
hu: Sor Bal Belső Margójának Növelése 10px-szel

en: Increase Row Padding
hu: Sor Kiterjesztés Növelése

en: Increase Row Padding By 10px
hu: Sor kihagyás növelése 10px

en: Increase Row Right Padding
hu: Sor Jobb Belső Margójának Növelése

en: Increase Row Right Padding by 10px
hu: Sor Jobb Belső Margójának Növelése 10px-szel

en: Increase Row Top Padding by 10px
hu: Sor Felső Belső Margójának Növelése 10px-szel

en: Increase Section Bottom Padding
hu: Szakasz Alsó Belső Margójának Növelése

en: Increase Section Bottom Padding by 10px
hu: Szakasz Alsó Belső Margójának Növelése 10px-szel

en: Increase Section Left Padding
hu: Szakasz Bal Belső Margójának Növelése

en: Increase Section Left Padding by 10px
hu: Szakasz Bal Belső Margójának Növelése 10px-szel

en: Increase Section Padding
hu: Szakasz Kiterjesztés Növelése

en: Increase Section Padding By 10px
hu: Szakasz kihagyás növelése 10px

en: Increase Section Right Padding
hu: Szakasz Jobb Belső Margójának Növelése

en: Increase Section Right Padding by 10px
hu: Szakasz Jobb Belső Margójának Növelése 10px-szel

en: Increase Section Top Padding
hu: Szakasz Felső Belső Margójának Növelése

en: Increase Section Top Padding by 10px
hu: Szakasz Felső Belső Margójának Növelése 10px-szel

en: Increase or decrease the height of the shape divider.
hu: Növelje vagy csökkentse az alakválasztó magasságát.

en: Increase or decrease the size of the %1$s text.
hu: A %1$s szöveg méretének növelése vagy csökkentése.

en: Increase or decrease the size of the %s text.
hu: Növeld vagy csökkentsd a(z) %s szöveg méretét.

en: Increase or decrease the size of the button text.
hu: Növelje vagy csökkentse a gomb szövegét.

en: Increase or decrease the size of the scroll down arrow that appears towards the bottom of the module.
hu: Növelje vagy csökkentse a modul alja felé mutató görgetés lefelé mutató nyíl méretét.

en: Increase or decrease the size of the text.
hu: Növeld vagy csökkentsd a szöveg méretét.

en: Increase or decrease the size of this element.
hu: Növelje vagy csökkentse ennek az elemnek a méretét.

en: Increase or decrease the thickness of the border around the button. Setting this value to 0 will remove the border entirely.
hu: Növelje vagy csökkentse a gomb vastagságát a gomb körül. Ha ezt az értéket 0-ra állítja, a teljes szegmens eltávolításra kerül.

en: Increasing indentation will push list items further towards the center of the text content, giving the list more visible separation from the the rest of the text.
hu: A növekvő mélyedés a listaelemeket a szöveges tartalom középpontjába tolja tovább, így a lista jobban láthatóvá válik a szöveg többi részétől.

en: Increasing the border radius will increase the roundness of the button's corners. Setting this value to 0 will result in squared corners.
hu: A szegélysugár növelése növeli a gombok sarkai körét. Ha ezt az értéket 0-ra állítja, akkor négyzet alakú sarkokat eredményez.

en: Increasing the border radius will increase the roundness of the overlay corners. Setting this value to 0 will result in squared corners.
hu: A határ sugarának növelése növeli az átfedési sarkok kerekességét. Ha ezt az értéket 0-ra állítja, akkor négyzet alakú sarkokat eredményez.

en: Increasing the divider weight will increase the thickness of the dividing line.
hu: Az osztó súlyának növelése növeli az elválasztó vonal vastagságát.

en: Increasing the spread strength will increase the density of the box shadow. Higher density results in a more intense shadow.
hu: A szórási szilárdság növelése növeli a doboz árnyékának sűrűségét. A nagyobb sűrűség intenzívebb árnyékot eredményez.

en: Increasing the width of the border will increase its size/thickness.
hu: A határ szélességének növelése növeli annak méretét / vastagságát.

en: Inherited Rule (Non-editable)
hu: Örökölt Szabály (Nem Szerkeszthető)

en: Inline
hu: Sorban

en: Inline Centered Logo
hu: Középre igazított logó

en: Inner Column
hu: Belső Oszlop

en: Inner Columns
hu: Belső Oszlopok

en: Inner Max Width
hu: Belső Max

en: Inner Row
hu: Belső Sor

en: Inner Rows
hu: Belső Sorok

en: Inner Shadow
hu: Belső árnyék megjelenítése

en: Inner Width
hu: Belső szélesség

en: Input
hu: Beviteli

en: Input Facebook Profile Url.
hu: Adja meg a Facebook profil URL.

en: Input Field
hu: Beviteli Mező

en: Input Fields
hu: Beviteli mezők

en: Input LinkedIn Profile Url.
hu: Add meg a LinkedIn-profil URL-jét.

en: Input Placeholder
hu: Helyőrző bevitele

en: Input X Profile Url.
hu: Add meg az X-profil URL-jét.

en: Input a title for the circle counter.
hu: Adja meg a kör számláló címét.

en: Input a title for the counter.
hu: Adjon meg egy címet a számlálóhoz.

en: Input the email address where messages should be sent.<br /><br /> Note: email delivery and spam prevention are complex processes. We recommend using a delivery service such as <a href="http://mandrill.com/">Mandrill</a>, <a href="https://sendgrid.com/">SendGrid</a>, or other similar service to ensure the deliverability of messages that are submitted through this form
hu: Adja meg azt az e-mail címet, ahová az üzeneteket küldeni kell.<br /><br /> Megjegyzés: az e-mail kézbesítés és a spamszűrés összetett folyamatok. Javasoljuk kézbesítési szolgáltatás használatát, például <a href="http://mandrill.com/">Mandrill</a>, <a href="https://sendgrid.com/">SendGrid</a> vagy más hasonló szolgáltatást, hogy biztosítsa az ezen az űrlapon keresztül beküldött üzenetek kézbesíthetőségét

en: Input the job title.
hu: Adja meg a szerző beosztását.

en: Input the main text content for your module here.
hu: Adja meg a modul szövegtartalmát itt.

en: Input the name of the company.
hu: Adja meg a szerző cégének nevét.

en: Input the name of the person.
hu: Add meg a személy nevét.

en: Input the name of the testimonial author.
hu: Adja meg az ajánlás írójának a nevét.

en: Input the person's position.
hu: Adja meg a személy beosztását.

en: Input the value of the product here.
hu: Adja meg a termék értékét itt.

en: Input your desired button text, or leave blank for no button.
hu: Adja meg a kívánt gomb szöveget, vagy hagyja üresen, ha nem szeretne gombot.

en: Input your desired button text.
hu: Andja hozzá a kívánt gomb feliratot.

en: Input your desired link text.
hu: Add meg a kívánt hivatkozásszöveget.

en: Input your main slide text content here.
hu: Adja meg a dia szöveget itt.

en: Input your value to action title here.
hu: Adja meg a gomb címét itt.

en: Insert
hu: Beszúrás

en: Insert %s
hu: %s Beszúrása

en: Insert %s Module
hu: %s Modul Beszúrása

en: Insert Dynamic Content
hu: Dinamikus Tartalom Beszúrása

en: Insert Existing Page Layout
hu: Meglévő Oldalelrendezés Beszúrása

en: Insert Existing Post Layout
hu: Meglévő Bejegyzéselrendezés Beszúrása

en: Insert Layout
hu: Elrendezés beszúrása

en: Insert Media
hu: Média beszúrása

en: Insert Module
hu: Modul beillesztése

en: Insert Module Or Row
hu: Modul Vagy Sor Beszúrása

en: Insert Premade Layout
hu: Előre Elkészített Elrendezés Beszúrása

en: Insert Row
hu: Sor beszúrása

en: Insert Saved Layout
hu: Mentett Elrendezés Beszúrása

en: Insert Saved Module
hu: Mentett Modul Beszúrása

en: Insert Saved Row
hu: Mentett Sor Beszúrása

en: Insert Saved Section
hu: Mentett Szekció Beszúrása

en: Insert Section
hu: Szakasz beszúrása

en: Insert Theme Builder Set
hu: Theme Builder-Készlet Beszúrása

en: Insert Theme Builder Template
hu: Theme Builder-Sablon Beszúrása

en: Inset
hu: Szegély belül

en: Inside
hu: Belül

en: Inspect
hu: Vizsgálat

en: Inspector
hu: Vizsgáló

en: Insufficient permission.
hu: Nincs megfelelő jogosultság.

en: Intensity effects how subtle or aggressive your animation will be. Lowering the intensity will create a smoother and more subtle animation while increasing the intensity will create a snappier more aggressive animation.
hu: Az intenzitás hatással van arra, hogy milyen finom vagy agresszív lesz az animáció. Az intenzitás csökkentése simább és finomabb animációt eredményez, miközben az intenzitás növelése egy agresszívabb, agresszívabb animációt eredményez.

en: Interaction
hu: Interakció

en: Interactions
hu: Interakciók

en: Interface Animations
hu: Felületanimációk

en: Interface Mode
hu: Felületmód

en: Invalid File format. You should be uploading a JSON file.
hu: Érvénytelen fájlformátum. Egy JSON fájlt kell feltöltenie.

en: Invalid Pin and address data. Please try again.
hu: Helytelen Pin és cím. Kérem próbálja újra.

en: Invalid Post ID.
hu: Érvénytelen Bejegyzésazonosító.

en: Invalid attribute name. Attribute names must contain only letters, numbers, hyphens, underscores, and colons.
hu: Érvénytelen attribútumnév. Az attribútumnevek csak betűket, számokat, kötőjeleket, aláhúzásjeleket és kettőspontokat tartalmazhatnak.

en: Invalid chunked request: missing required chunking parameters.
hu: Érvénytelen darabolt kérés: hiányoznak a kötelező darabolási paraméterek.

en: Invalid context parameter.
hu: Érvénytelen kontextusparaméter.

en: Invalid email
hu: Érvénytelen e-mail-cím

en: Invalid layout save target for current context.
hu: Érvénytelen elrendezésmentési cél a jelenlegi környezethez.

en: Invalid library item type.
hu: Érvénytelen könyvtárelem-típus.

en: Invalid non-chunked request: chunking parameters should not be present.
hu: Érvénytelen nem darabolt kérés: darabolási paraméterek nem szerepelhetnek benne.

en: Invalid nonce
hu: Érvénytelen nonce

en: Invalid nonce.
hu: Érvénytelen nonce.

en: Invalid parent setting specified.
hu: Érvénytelen szülőbeállítás lett megadva.

en: Invalid post ID.
hu: Érvénytelen bejegyzésazonosító.

en: Invalid post type.
hu: Érvénytelen bejegyzéstípus.

en: Invalid request. Missing required parameters %s.
hu: Érvénytelen kérés. Hiányzó kötelező paraméterek: %s.

en: Invalid unit is being used for calculation
hu: Érvénytelen mértékegység van használatban a számításhoz

en: Invert the hue, saturation, and brightness by this amount.
hu: Ezzel az összeggel fordítsa meg a színárnyalatot, a telítettséget és a fényerőt.

en: Inverted Chevrons
hu: Fordított Chevronok

en: Inverted Chevrons 2
hu: Fordított Chevron 2

en: Is After
hu: Utána

en: Is Any Value
hu: Bármilyen érték

en: Is Before
hu: Előtte van

en: Is Greater Than (numeric values only)
hu: Nagyobb, mint (csak numerikus értékek)

en: Is Less Than (numeric values only)
hu: Kisebb, mint (csak numerikus értékek)

en: Is Not
hu: Nem

en: Is Not On a Specific Date
hu: Nincs Egy Megadott Dátumon

en: Is On Specific Day(s) of the Week
hu: A hét meghatározott napján (napjain) van

en: Is On a Specific Date
hu: Egy adott napon

en: Is the First Day of the Month
hu: A hónap első napja

en: Is the Last Day of the Month
hu: A hónap utolsó napja

en: Italic
hu: Dőlt

en: Item
hu: Elem

en: Item Defaults
hu: Elem Alapértelmezések

en: Item Indent
hu: Elem Behúzás

en: Item Overlay
hu: Elem kiemelése

en: Item Title
hu: Elem címe

en: JSON-encoded main loop settings data from settings context for current_page query resolution.
hu: A beállítások környezetéből származó, JSON-kódolt fő ciklusbeállítási adatok az current_page lekérdezés feloldásához.

en: Job Title
hu: Beosztása

en: Justified
hu: Sorkizárt

en: Justify
hu: Sorkizárt

en: Justify Content
hu: Tartalom Igazítása

en: Justify Items
hu: Rácselemek Igazítása

en: Justify Self
hu: Önigazítás (Sorkizárás)

en: Keyboard Shortcuts
hu: Gyorsbillentyűk

en: Label
hu: Címke

en: Label Text
hu: Címkeszöveg

en: Label for the "after" image.
hu: Címke az „utána” képhez.

en: Label for the "before" image.
hu: Címke az „előtte” képhez.

en: Labels
hu: Címkék

en: Landscape
hu: Látvány

en: Large
hu: Nagy

en: Last Instance of Every Month
hu: Minden hónap utolsó példánya

en: Last Item
hu: Utolsó Elem

en: Last Modified Date
hu: Utolsó Módosítás Dátuma

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: Last Name Fullwidth
hu: Oldal - teljes szélességű

en: Last Used
hu: Legutóbb Használt

en: Last Used Position
hu: Kezdő pozíció

en: Last, First Name
hu: Vezetéknév, Keresztnév

en: Lastly, it is recommended that you temporarily disable all WordPress plugins and browser extensions and try to save again to determine if something is causing a conflict.
hu: Végezetül, ajánlott kikapcsolnia minden WordPress plugin-t és böngésző kiegészítőt ideiglenesen és megpróbálnia újra a mentést, így meg tudja határozni, hogy mi okozhatja a problémát.

en: Latest %1$s
hu: Legfrissebb %1$s

en: Latest Products
hu: legújabb termékek

en: Layers
hu: Rétegek

en: Layout
hu: Elrendezés

[ctx: Layout]
en: Add New
hu: Új Hozzáadása

en: Layout Details
hu: Szerkezetek

en: Layout Direction
hu: Elrendezés Irány

en: Layout Style
hu: Elrendezés Stílusa

en: Layout Wrapping
hu: Elrendezés Tördelése

en: Layout, Section, Row, Module
hu: Elrendezés, Szekció, Sor, Modul

en: Learn More
hu: További Információ

en: Leave a Reply to %s
hu: Válasz %s részére

en: Leave at 0 to remove restriction
hu: Hagyja 0-án a korlátozás feloldásához

en: Leave blank if you're using this module on a Project or Post. Otherwise type the taxonomy name to make the 'In the Same Category' option work correctly.
hu: Hagyd üresen, ha ezt a modult Projekt vagy Bejegyzés oldalon használod. Ellenkező esetben add meg a taxonómia nevét, hogy az „Azonos kategóriában” opció megfelelően működjön.

en: Left
hu: Bal

en: Left Aligned
hu: Balra igazítva

en: Left Arrow Icon
hu: Bal Nyíl Ikon

en: Left Border Color
hu: Szegélyszín

en: Left Border Style
hu: Szegély stílus

en: Left Border Width
hu: Szegély szélesség

en: Left Sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Left To Right
hu: Balról jobbra

en: Legacy
hu: Örökölt

en: Less Than (<)
hu: Kisebb Mint (<)

en: Less Than or Equal (<=)
hu: Kisebb Vagy Egyenlő (<=)

en: Letter Spacing
hu: Betűköz

en: Letter spacing adjusts the distance between each letter in the %1$s.
hu: A betűközköz a (z) %1$s egyes betűinek távolságát állítja be.

en: Letter spacing adjusts the distance between each letter in the %s.
hu: A betűköz a(z) %s betűi közötti távolságot állítja.

en: Letter spacing adjusts the distance between each letter in the button.
hu: A betűközköz a gomb minden betűjének távolságát állítja be.

en: Letter spacing adjusts the distance between each letter.
hu: A betűköz a betűk közötti távolságot állítja.

en: Letters Only (A-Z)
hu: Csak betűk (A-Z)

en: Library
hu: Könyvtár

en: Library Item Error
hu: Könyvtárelem-Hiba

en: Library Item Preview
hu: Könyvtárelem Előnézete

en: Library Item does not exist.
hu: A Könyvtárelem Nem Létezik.

en: Library Settings
hu: Könyvtár Beállításai

en: Library item does not exist. Click close to close this browser window.
hu: A könyvtárelem nem létezik. Kattintson a bezárásra a böngészőablak bezárásához.

en: Library item not found
hu: Könyvtárelem nem található

en: Light
hu: Világos

en: Light 300
hu: Könnyű 300

en: Light Text Color
hu: Világos szöveg szín

en: Lighten
hu: Világosítás

en: Lightness
hu: Világosság

en: Line
hu: Vonal

en: Line Color
hu: Címkeszín

en: Line Height
hu: Sormagasság

en: Line Icons
hu: Vonal ikonok

en: Line Position
hu: Sor pozíciója

en: Line Style
hu: Elválasztó stílus

en: Line height adjusts the distance between each line of the %1$s text. This becomes noticeable if the %1$s is long and wraps onto multiple lines.
hu: A vonalmagasság a %1$s szöveg minden sorának távolságát állítja be. Ez akkor válik észrevehetővé, ha a %1$s hosszú és több sorra tekercsel.

en: Line height adjusts the distance between each line of the %s text. This becomes noticeable if the %s is long and wraps onto multiple lines.
hu: A sormagasság a(z) %s szöveg sorai közötti távolságot állítja. Ez akkor válik igazán észrevehetővé, ha a(z) %s hosszú, és több sorba törik.

en: Line height adjusts the distance between each line of the text. This becomes noticeable if the text is long and wraps onto multiple lines.
hu: A sormagasság a szöveg sorai közötti távolságot állítja. Ez akkor válik igazán észrevehetővé, ha a szöveg hosszú, és több sorba törik.

en: Linear
hu: Lineáris

en: Linear gradients radiate in a single direction across one axis. Radial gradients radiate from the center of the background in the shape of a circle.
hu: A lineáris gradiensek egyetlen irányban sugároznak egy tengelyen. A sugárirányú gradiensek a háttér középpontjából kör alakúak.

en: Link Color
hu: Hivatkozás Színe

en: Link Destination
hu: Hivatkozás Célja

en: Link Name
hu: Hivatkozás Neve

en: Link Options
hu: Hivatkozás Beállításai

en: Link Target
hu: Link cél

en: Link Text
hu: Hivatkozás Szövege

en: Link To Taxonomy Pages
hu: Hivatkozás A Taxonómiaoldalakra

en: Link to Category Index Pages
hu: Hivatkozás A Kategóriaindex Oldalakra

en: Link to Comments Area
hu: Hivatkozás A Hozzászólások Részhez

en: Link to Tag Index Pages
hu: Hivatkozás A Címkeindex Oldalakra

en: LinkedIn Profile Url
hu: LinkedIn profil URL

en: Links
hu: Linkek

en: Links Text
hu: Linkek Szövege

en: List
hu: Lista

en: List View
hu: Listanézet

en: List of files selected for import. Click the X icon to remove a file.
hu: Az importálásra kijelölt fájlok listája. Kattintson az X ikonra egy fájl eltávolításához.

en: Load
hu: Betöltés

en: Load Code Snippets
hu: Kódrészletek Betöltése

en: Load From Library
hu: Betöltés a Könyvtárból

en: Load Layout
hu: Elrendezés Betöltése

en: Load Premade Layout
hu: Elrendezés betöltése

en: Load Template
hu: Sablon Betöltése

en: Loaded Canvas
hu: Betöltött Vászon

en: Loaded Page
hu: Betöltött Oldal

en: Loaded Preset
hu: Betöltött Készlet

en: Loaded Template
hu: Betöltött Sablon

en: Loaded Theme Builder
hu: Betöltött Theme Builder

en: Loading pre-made layouts is a great way to jump-start your new page. The Divi Builder comes with dozens of layouts to choose from, and you can find lots of great free layouts online too. You can save your favorite layouts to the Divi Library and load them on new pages or share them with the community. Click the highlighted button to open the layouts menu and select a pre-made layout.
hu: Az előre elkészített elrendezések betöltése remek módja annak, hogy gyorsan elindítsa az új oldalt. A Divi Builder több tucat elrendezést tartalmaz, amelyek közül választhat, és online is rengeteg nagyszerű ingyenes elrendezést találhat. Kedvenc elrendezéseit elmentheti a Divi Könyvtárba, majd betöltheti új oldalakon, vagy megoszthatja őket a közösséggel. Kattintson a kiemelt gombra az elrendezések menü megnyitásához, és válasszon egy előre elkészített elrendezést.

en: Loading...
hu: Betöltés...

en: Local Canvases
hu: Helyi vásznak

en: Location
hu: Elhelyezkedés

en: Lock %1$s
hu: %1$s Zárolása

en: Lock Item
hu: Elem Zárolása

en: Lock Module
hu: Modul Zárolása

en: Log In To Divi Cloud
hu: Bejelentkezés a Divi Cloud-ba

en: Log out
hu: Kijelentkezés

en: Logged In Status
hu: Bejelentkezés állapota

en: Logged in as %1$s
hu: Bejelentkezve mint %1$s

en: Logger
hu: Naplózó

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Login Button
hu: Bejelentkezési gomb

en: Login Description
hu: Bejelentkezés leírása

en: Login Fields
hu: Bejelentkezési mező

en: Login Form
hu: Bejelentkezési űrlap

en: Login Title
hu: Logó cím

en: Login To Divi Cloud
hu: Bejelentkezés A(z) Divi Cloud-ba

en: Logins
hu: Bejelentkezések

en: Logo Border Radius
hu: Logó Szegély Sugara

en: Logo Image
hu: Logo kép

en: Loop
hu: Ciklus

en: Loop %s Custom Field
hu: Ciklus %s Egyéni Mező

en: Loop %s Custom Fields
hu: Ciklus %s Egyéni Mezők

en: Loop Animation
hu: Animáció Ismétlése

en: Loop Dynamic Content
hu: Ciklus Dinamikus Tartalom

en: Loop Element
hu: Ciklus Elem

en: Loop ID
hu: Ciklus Azonosító

en: Loop Menu CSS Classes
hu: Loop Menü CSS-Osztályok

en: Loop Menu Description
hu: Loop Menü Leírás

en: Loop Menu Link
hu: Loop Menü Hivatkozás

en: Loop Menu Link Relationship
hu: Loop Menü Hivatkozáskapcsolat

en: Loop Menu Order
hu: Loop Menü Sorrend

en: Loop Menu Text
hu: Loop Menü Szöveg

en: Loop Menu Title Attribute
hu: Loop Menü Title Attribútum

en: Loop Meta Keys
hu: Ciklus Meta Kulcsok

en: Loop Position
hu: Pozíció A Ciklusban

en: Loop Post Terms
hu: Ciklusbejegyzés Kifejezései

en: Loop Post Title
hu: Ciklusbejegyzés Címe

en: Loop Product
hu: Ciklus Termék

en: Loop Product Current Price
hu: Ciklusteremék Jelenlegi Ára

en: Loop Product Link URL
hu: Ciklusteremék Hivatkozás URL

en: Loop Product Regular Price
hu: Ciklusteremék Normál Ára

en: Loop Product Sale Price
hu: Ciklusteremék Akciós Ára

en: Loop Product Terms
hu: Ciklusteremék Kifejezései

en: Loop Product Title
hu: Ciklusteremék Címe

en: Lost your password?
hu: Elfelejtetted a jelszavad?

en: Lottie Animation
hu: Lottie Animáció

en: Lottie Animation File
hu: Lottie Animációfájl

en: Lottie Animations
hu: Lottie Animációk

en: Luminosity
hu: Fényerő

en: Made Global %s
hu: Globálissá Téve: %s

en: Main Canvas
hu: Fő vászon

en: Main Element
hu: Fő elem

en: Main Query
hu: Fő Lekérdezés

en: Make Fullscreen
hu: Teljes képernyős

en: Make Fullwidth
hu: Teljes szélesség

en: Make Global
hu: Legyen Globális

en: Make Global Color
hu: Készítsen globális színt

en: Make Main Canvas
hu: Beállítás Fő Vászonként

en: Make Menu Links Fullwidth
hu: Teljes szélességű menü hivatkozások

en: Make Row Full Width
hu: Sor Teljes Szélességűvé Tétele

en: Make This Table Featured
hu: Táblázat kiemelése

en: Make global module attribute local
hu: Globális modulattribútum helyivé tétele

en: Make global module children local
hu: Globális modul alárendelt elemeinek helyivé tétele

en: Make sure you entered the correct captcha.
hu: Ellenőrizd, hogy helyesen adtad-e meg a captchát.

en: Make this canvas available across all posts.
hu: Tegye elérhetővé ezt a vásznat minden bejegyzésben.

en: Manage Global %s
hu: Globális %s Kezelése

en: Manage Global Colors
hu: Globális Színek Kezelése

en: Manage Template Assignments
hu: Sablonhozzárendelések Kezelése

en: Manual Height Rows
hu: Kézi Magasságú Sorok

en: Manual Input
hu: Kézi Megadás

en: Manual Width Columns
hu: Kézi Szélességű Oszlopok

en: Manually select specific posts to exclude from your loop. This allows you to remove particular posts from your results while keeping the rest of your query intact.
hu: Kézzel válasszon ki konkrét bejegyzéseket, amelyeket ki szeretne zárni a ciklusból. Így eltávolíthat bizonyos bejegyzéseket az eredményekből, miközben a lekérdezés többi része változatlan marad.

en: Manually select specific posts to include in your loop. This allows you to create a curated list of content by choosing individual posts rather than using broader queries.
hu: Kézzel válasszon ki konkrét bejegyzéseket, amelyeket fel szeretne venni a ciklusba. Így összeválogatott tartalomlistát készíthet egyes bejegyzések kijelölésével, a tágabb lekérdezések használata helyett.

en: Map
hu: Térkép

en: Map Center Address
hu: Térkép központi cím

en: Map Pin
hu: Térképtű

en: Map Pin Address
hu: Térképjelölő cím

en: Map Pins
hu: Térképtűk

en: Margin
hu: Margó

en: Margin adds extra space to the outside of the element, increasing the distance between the element and other items on the page.
hu: A margin extra teret ad az elem külső részéhez, növelve az elem és az oldal egyéb elemei közötti távolságot.

en: Marker
hu: Jelölő

en: Mask Aspect Ratio
hu: Maszk képarány

en: Mask Blend Mode
hu: Maszkkeverési mód

en: Mask Color
hu: Maszk színe

en: Mask Height
hu: Maszk magassága

en: Mask Horizontal Offset
hu: Maszk vízszintes eltolás

en: Mask Position
hu: Maszk helyzete

en: Mask Size
hu: Maszk mérete

en: Mask Style
hu: Maszk stílus

en: Mask Transform
hu: Maszk Transform

en: Mask Vertical Offset
hu: Maszk függőleges eltolás

en: Mask Width
hu: Maszk szélessége

en: Max Height
hu: Maximum magasság

en: Max Width
hu: Max. Szélesség

en: Maximum Length
hu: Maximum hossz

en: Maximum length: %1$d characters.
hu: Maximális hossz: %1$d karakter.

en: Media
hu: Média

en: Medium
hu: Közepes

en: Medium 500
hu: Közepes 500

en: Member Description
hu: Tag leírás

en: Member Image
hu: Tag kép

en: Member Position
hu: Tag beosztás

en: Member Social Links
hu: Tag közösségi linkek

en: Menu
hu: Menü

en: Menu ID to query (when query_type is menus).
hu: Lekérdezéshez használt Menüazonosító (ha a query_type értéke menus).

en: Menu Item
hu: Menüelem

en: Menu Item Offset
hu: Menüelem Eltolás

en: Menu Items Per Page
hu: Menüelemek Oldalanként

en: Menu Link
hu: Menü link

en: Menu Logo
hu: Menü logó

en: Menu Order
hu: Menü Sorrend

en: Menu Style
hu: Menü Stílusa

en: Menu Text
hu: Menüszöveg

en: Menu width is limited by your website content width. Enabling this option will extend the menu the full width of the browser window.
hu: A menü szélességét korlátozza a webhely tartalmának szélessége. Ennek az opciónak a bekapcsolása lehetővé teszi a menü teljes böngészőablak szélességét.

en: Menus
hu: menük

en: Message
hu: Üzenet

en: Message AI Agent...
hu: Üzenet az AI-ügynöknek...

en: Message Field
hu: Üzenet mező

en: Message Pattern
hu: Üzenet minta

en: Meta
hu: Metaadatok

en: Meta Key
hu: Meta Kulcs

en: Meta Key: %s
hu: Meta Kulcs: %s

en: Meta Layout
hu: Meta elrendezés

en: Meta Query
hu: Meta Lekérdezés

en: Meta Text
hu: Meta szöveg

en: Meta Value
hu: Meta Érték

en: Meta Value: %s
hu: Meta Érték: %s

en: Meta key to query.
hu: Lekérdezendő meta kulcs.

en: Meta query parameters for filtering posts by custom fields. Array of meta query clauses. Multiple clauses are combined with AND relation.
hu: Meta lekérdezési paraméterek a bejegyzések egyéni mezők szerinti szűréséhez. Meta lekérdezési feltételek tömbje. Több feltétel AND kapcsolatban kombinálódik.

en: Meta value to compare against.
hu: Összehasonlítandó meta érték.

en: Meta value type.
hu: Meta érték típusa.

en: Mid
hu: Középső

en: Mid %s
hu: Közép: %s

en: Mid Blur
hu: Középső elmosódás

en: Mid Offset
hu: Közép eltolás

en: Mid Opacity
hu: Közép átlátszóság

en: Mid Rotation
hu: Középső forgás

en: Mid Scale
hu: Középskála

en: Middle of Element
hu: Elem közepe

en: Millimeters (mm)
hu: Milliméter (mm)

en: Min
hu: Perc

en: Min Height
hu: Min. Magasság

en: Minimum Height Rows
hu: Minimális Magasságú Sorok

en: Minimum Length
hu: Minimum hossz

en: Minimum Score
hu: Minimális pontszám

en: Minimum length: %1$d characters.
hu: Minimális hossz: %1$d karakter.

en: Minute
hu: Perc

en: Minute(s)
hu: Perc(ek)

en: Minutes
hu: Percek

en: Mirror Mouse Movement
hu: Egérmozgás Tükrözése

en: Missing required parameter: `currentPage.id`.
hu: Hiányzó kötelező paraméter: `currentPage.id`.

en: Mobile Menu Background Color
hu: Mobil menü háttérszín

en: Mobile Menu Text Color
hu: Mobil menü szöveg színe

en: Modal
hu: Modális Ablak

en: Modified
hu: Módosítva

en: Modified Fields To Extend
hu: Kibővítendő Módosított Mezők

en: Modify
hu: Módosít

en: Modify how this element blends with any layers beneath it. To reset, choose the "Normal" option.
hu: Módosítsa azt, hogy az elem hogyan keveredik az alatta lévő rétegekkel. A visszaállításhoz válassza a "Normál" opciót.

en: Module
hu: Modul

en: Module %1$s are created using HTML headings. You can change the heading level for this module by choosing anything from H1 through H6. Higher heading levels are smaller and less significant.
hu: A (z) %1$s modul HTML fejlécek használatával jön létre. A modul fejlécszintjét megváltoztathatja a H1-től H6-ig. A magasabb címsorok kisebbek és kevésbé jelentősek.

en: Module %s are created using HTML headings. You can change the heading level for this module by choosing anything from H1 through H6. Higher heading levels are smaller and less significant.
hu: A(z) %s modul HTML címsorelemekkel készül. A modul címsorszintjét H1 és H6 között választhatod ki. A magasabb címsorszintek kisebbek és kevésbé hangsúlyosak.

en: Module Alignment
hu: Felsorolás

en: Module Elements
hu: Modul elemei

en: Module Link Target
hu: Modul link cél

en: Module Link URL
hu: Modul link URL

en: Module Presets
hu: Modulkészletek

en: Module Text
hu: Modul Szöveg

en: Module Use
hu: Modulhasználat

en: Module heading levels are created using HTML headings. You can change the heading level for this module by choosing anything from H1 through H6. Higher heading levels are smaller and less significant.
hu: A modul címsorszintjei HTML címsorokkal jönnek létre. A modul címsorszintjét H1 és H6 között választhatod ki. A magasabb címsorszintek kisebbek és kevésbé jelentősek.

en: Module mousetrap
hu: Modul egércsapda

en: Modules
hu: Modulok

en: Monday
hu: hétfő

en: Month: %s
hu: Hónap: %s

en: Monthly
hu: Havi

en: More
hu: Tovább

en: More Options
hu: További beállítások

en: Mountains
hu: tartalmaz

en: Mountains 2
hu: tartalmaz

en: Mouse Enter
hu: Egér Belépése

en: Mouse Exit
hu: Egér Kilépés

en: Mouse Wheel Zoom
hu: Nagyítás egérgörgővel

en: Move
hu: Mozog

en: Move Down
hu: Mozgatás Le

en: Move Item
hu: Elem Áthelyezése

en: Move Module Down
hu: Modul Lejjebb Mozgatása

en: Move Module To Bottom
hu: Modul Áthelyezése Alulra

en: Move Module To Parent
hu: Modul Áthelyezése A Szülőbe

en: Move Module To Top
hu: Modul Áthelyezése Felülre

en: Move Module Up
hu: Modul Feljebb Mozgatása

en: Move To Bottom
hu: Mozgatás Alulra

en: Move To Parent
hu: Mozgatás A Szülőhöz

en: Move To Top
hu: Mozgatás Felülre

en: Move Up
hu: Mozgatás Fel

en: Move the element in any direction without affecting the elements around it.
hu: Mozgassa az elemet bármely irányba anélkül, hogy a környező elemeket befolyásolná.

en: Move to Trash
hu: Áthelyezés A Kukába

en: Moved %s
hu: %s Áthelyezve

en: Moved Modules
hu: Modulok Áthelyezve

en: Movement Type
hu: Mozgástípus

en: Multi-Column
hu: Többoszlopos

en: Multi-Row
hu: Többsoros

en: Multiplication require one value to be unitless
hu: A szorzáshoz az egyik értéknek mértékegység nélkülinek kell lennie

en: Multiply
hu: Többszörözés

en: My Cloud
hu: Saját Felhő

en: My Divi Cloud
hu: Saját Divi Cloud

en: My Global %s
hu: Saját Globális %s

en: My Library
hu: Saját Könyvtár

en: Name
hu: Név

en: Name Field
hu: Név mező

en: Name Format
hu: Névformátum

en: Name Fullwidth
hu: Oldal - teljes szélességű

en: Name Your Font
hu: Nevezze el a betűtípust

en: Name, key, or label of the ACF repeater field to query (used when query_type is repeater)
hu: A lekérdezendő ACF ismétlődő mező neve, kulcsa vagy címkéje (a query_type = repeater esetén használatos)

en: Navigate
hu: Navigálás

en: Navigate Within Current Category
hu: Navigálás a jelenlegi kategóriában

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Navigation Arrows
hu: Navigációs nyilak

en: Network
hu: Hálózat

en: Never
hu: Soha

en: New Accordion Item
hu: Új Harmonikaelem

en: New Bar Counter
hu: Új sáv számláló

en: New Body Template
hu: Új Törzsszöveg Sablon

en: New Comment Title
hu: Új hozzászólás címe

en: New Contact Field
hu: Új Kapcsolatmező

en: New Field
hu: Új mező

en: New Footer Template
hu: Új Láblécsablon

en: New Global Canvas
hu: Új Globális Vászon

en: New Header Template
hu: Új Fejlécsablon

en: New Icon List Item
hu: Új Ikonos Listaelem

en: New Message From %1$s%2$s
hu: Új üzenet %1$s%2$s feladótól

en: New Module
hu: Új modul

en: New Preset From Current Styles
hu: Új Előbeállítás Az Aktuális Stílusokból

en: New Pricing Table
hu: Új ártáblázat

en: New Review Title
hu: Új áttekintési cím

en: New Row
hu: Új sor

en: New Section
hu: Új szakasz

en: New Slide
hu: Új dia

en: New Tab
hu: Új fül

en: New Template
hu: Új Sablon

en: New Theme Builder
hu: Új Theme Builder

en: New Theme Builder Item
hu: Új Theme Builder-Elem

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
hu: Újabb hozzászólások <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Next
hu: Következő

en: Next Entries &raquo;
hu: Újabb bejegyzések &raquo;

en: Next Entries »
hu: Következő Bejegyzések »

en: Next Link
hu: Következő link

en: Next Link Arrow
hu: Következő link nyíl

en: Next Page
hu: Következő Oldal

en: Next Post
hu: Következő bejegyzés

en: Nice Name
hu: Barátságos Név

en: Nickname
hu: Becenév

en: No
hu: Nem

en: No Animation
hu: Nincs animáció

en: No Canvas
hu: Nincs Vászon

en: No Column Class
hu: Nincs Oszloposztály

en: No File Selected.
hu: Nincs kiválasztott fájl.

en: No Font File Provided.
hu: Nincs Megadva Betűtípusfájl.

en: No Matches Found
hu: Nincs Találat

en: No Modules Found
hu: Nem Találhatók Modulok

en: No Preset
hu: Nincs Előbeállítás

en: No Presets Applied
hu: Nincsenek Előbeállítások Alkalmazva

en: No Repeat
hu: Nincs Ismétlés

en: No Results Found
hu: Nincs Találat

en: No Results Found.
hu: Nincs Találat.

en: No Sidebar
hu: Nincs Oldalsáv

en: No Thanks
hu: Nem köszönöm

en: No Wrap
hu: Törés Nélkül

en: No commands found
hu: Nem találhatók parancsok

en: No entries found.
hu: Nem találhatók bejegyzések.

en: No entry found.
hu: Nem található bejegyzés.

en: No field is selected
hu: Nincs kijelölt mező

en: No field selected
hu: Nincs mező kiválasztva

en: No fields found
hu: Nem találhatók mezők

en: No fields were found that match the specified find value.
hu: Nem található olyan mező, amely megfelel a megadott keresési értéknek.

en: No gallery images found for this product.
hu: Ehhez a termékhez nem találhatók galériaképek.

en: No global canvases found
hu: Nem találhatók globális vásznak

en: No global canvases found in Trash
hu: A Lomtárban nem találhatók globális vásznak

en: No layers exist for this search query.
hu: Nincsenek rétegek ehhez a keresési lekérdezéshez.

en: No library item found
hu: Nem található könyvtárelem

en: No matching options found
hu: Nem található egyező beállítás

en: No matching options. Press Enter to add as custom tag.
hu: Nincs egyező beállítás. Nyomja meg az Entert egyéni címkeként való hozzáadáshoz.

en: No modules found matching the selected criteria.
hu: Nem található modul a kiválasztott feltételeknek megfelelően.

en: No option groups available.
hu: Nincsenek elérhető opciócsoportok.

en: No options added.
hu: Nincsenek hozzáadott opciók.

en: No options available
hu: Nincsenek elérhető beállítások

en: No options found
hu: Nem találhatók beállítások

en: No post ID or content provided.
hu: Nincs megadva bejegyzésazonosító vagy tartalom.

en: No products were found matching your selection.
hu: A kiválasztásodnak megfelelő termékek nem találhatók.

en: No results found
hu: Nincs találat

en: No results found.
hu: Nincs találat.

en: Non-Standard Meta Keys
hu: Nem Szabványos Meta Kulcsok

en: Nonce verification failed. Please refresh the page and try again.
hu: A nonce ellenőrzése sikertelen. Frissítsd az oldalt, és próbáld újra.

en: None
hu: Nincs

en: Normal
hu: Normál

en: Not Equals (!=)
hu: Nem Egyenlő (!=)

en: Not In List (NOT IN)
hu: Nincs A Listában (NOT IN)

en: Not that bad
hu: Nem Rossz

en: Note: this action may take several minutes depending on the number of templates using this layout.
hu: Megjegyzés: ez a művelet több percet is igénybe vehet, attól függően, hány sablon használja ezt az elrendezést.

en: Note: this field is used to disable browser autofill during the form editing in VB
hu: Figyelem: ez a mező meg szokta akadályozni a böngésző automatikus kitöltését az űrlapok esetében

en: Nothing found
hu: Nem található semmi

en: Nothing found in Trash
hu: A Lomtárban nem található semmi

en: Number
hu: Szám

en: Number Counter
hu: Számláló

en: Number Counter Title
hu: Számláló cím

en: Number Counters
hu: Számszámlálók

en: Number Of Views
hu: Megtekintések Száma

en: Number Text
hu: Szám Szövege

en: Number of Columns
hu: Oszlopok Száma

en: Number of Rows
hu: Sorok Száma

en: Number of Views
hu: Megtekintések száma

en: Number of Words
hu: Szavak Száma

en: Number of items per page
hu: Elemek Száma Oldalanként

en: Number of menu items per page (used when query_type is menus)
hu: Menüpontok száma oldalanként (a query_type=menus esetén használatos)

en: Number of posts per page (used when query_type is post_type)
hu: Bejegyzések száma oldalanként (amikor a query_type post_type)

en: Number of posts per page.
hu: Bejegyzések száma oldalanként.

en: Number of repeater items per page (used when query_type is repeater)
hu: Ismétlődő elemek száma oldalanként (a query_type = repeater esetén használatos)

en: Number of slides to scroll at once.
hu: Az egyszerre görgetett diák száma.

en: Number of slides to show at once.
hu: Az egyszerre megjelenő diák száma.

en: Number of terms per page (used when query_type is terms)
hu: Kifejezések száma oldalanként (amikor a query_type terms)

en: Number of users per page (used when query_type is users)
hu: Felhasználók száma oldalanként (amikor a query_type users)

en: Numbers
hu: Számok

en: Numbers Only (0-9)
hu: Csak számok (0-9)

en: Numbers Text
hu: Számok Szövege

en: Numeric
hu: Numerikus

en: Odd Items
hu: Páratlan Elemek

en: Off
hu: Ki

en: Offset Columns
hu: Oszlopok Eltolása

en: Offset From Surrounding Sticky Elements
hu: Eltolás a környező ragadós elemektől

en: Offset Number
hu: Átugrás szám

en: Offset Origin
hu: Eltolási eredet

en: Offset Rule
hu: Eltolási Szabály

en: Offset Value
hu: Eltolás Értéke

en: Offset for menu items query (overrides page calculation)
hu: Eltolás a menüpontok lekérdezéséhez (felülírja az oldalszámítást)

en: Offset for posts query (overrides page calculation)
hu: Eltolás a bejegyzés-lekérdezéshez (felülírja az oldalszámítást)

en: Offset for repeater query (overrides page calculation)
hu: Eltolás az ismétlődő lekérdezéshez (felülírja az oldalszámítást)

en: Offset for terms query (overrides page calculation)
hu: Eltolás a kifejezés-lekérdezéshez (felülírja az oldalszámítást)

en: Offset for users query (overrides page calculation)
hu: Eltolás a felhasználó-lekérdezéshez (felülírja az oldalszámítást)

en: Old Price
hu: Régi ár

en: On
hu: Be

en: On Backorder
hu: Az utómegrendelésen

en: On Backorder Text
hu: A Megrendelés szövege

en: On Click
hu: Kattintáskor

en: On Hover
hu: Rámutatáskor

en: On Load
hu: Betöltéskor

en: On Top Of Section Content
hu: A szekció tartalmának tetején

en: On View
hu: Megjelenéskor

en: Once
hu: Egyszer

en: One or more posts not found.
hu: Egy vagy több bejegyzés nem található.

en: Only Display This Many Times
hu: Csak ezt jelenítse meg sokszor

en: Only Include Posts With Specific Terms
hu: Csak Meghatározott Kifejezésekkel Rendelkező Bejegyzések

en: Only Include Specific Posts
hu: Csak Meghatározott Bejegyzések

en: Only Replace Identical Fields
hu: Csak Azonos Mezők Cseréje

en: Only Show Icon On Hover for %1$s
hu: %1$s ikon megjelenítése csak egérmutató alatt

en: Only Show Icon On Hover for %s
hu: Az Ikon Csak Rámutatáskor Jelenjen Meg Ennél: %s

en: Only Show Icon On Hover for Button
hu: Az Ikon Csak Rámutatáskor Jelenjen Meg A Gombon

en: Only display
hu: Csak megjelenítés

en: Only display after
hu: Csak ezután jelenik meg

en: Only display before
hu: Csak előtte jelenjen meg

en: Only display on
hu: Csak a kijelző bekapcsolva

en: Only display on date archives after
hu: Csak ezután jelenik meg a dátumarchívumban

en: Only display on date archives before
hu: Csak a korábbi dátumarchívumban jelenik meg

en: Only display on first day of month
hu: Csak a hónap első napján jelenjen meg

en: Only display on last day of month
hu: Csak a hónap utolsó napján jelenjen meg

en: Only display on posts authored by
hu: Csak a szerző bejegyzéseinél jelenik meg

en: Only display on posts where
hu: Csak azokon a bejegyzéseken jelenjen meg, ahol

en: Only display on search results for
hu: Csak a keresési eredmények között jelenik meg:

en: Only display to
hu: Csak megjelenítés

en: Only display to logged in visitors
hu: Csak a bejelentkezett látogatók számára jelenik meg

en: Only display to logged out visitors
hu: Csak a kijelentkezett látogatók számára jelenik meg

en: Only display to users who have
hu: Csak azoknak a felhasználóknak jelenik meg, akik rendelkeznek

en: Only display to users who have visited
hu: Csak azoknak a felhasználóknak jelenik meg, akik meglátogatták

en: Only display to users who have visited
hu: Csak azoknak a felhasználóknak jelenjen meg, akik meglátogatták

en: Only letters allowed.
hu: Csak betűk engedélyezettek.

en: Only letters and numbers allowed.
hu: Csak betűk és számok engedélyezettek.

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
hu: Csak a bejelentkezett vásárlók írhatnak értékelést, akik megvásárolták ezt a terméket.

en: Only numbers allowed.
hu: Csak számok engedélyezettek.

en: Onsale
hu: Akciós címke

en: Oops! An Error Has Occurred
hu: Hoppá! Hiba történt

en: Oops, it looks like the current Theme Builder Template body layout is disabled.
hu: Hoppá, úgy tűnik, hogy az aktuális Theme Builder-sablon törzselrendezése le van tiltva.

en: Opacity
hu: Átlátszatlanság

en: Opacity Range
hu: Átlátszóság-tartomány

en: Open
hu: Megnyitás

en: Open %s
hu: %s Megnyitása

en: Open Add to Library
hu: Hozzáadás A Könyvtárhoz Megnyitása

en: Open All
hu: Összes Megnyitása

en: Open Clear Layout
hu: Üres Elrendezés Megnyitása

en: Open Command Center
hu: Parancsközpont Megnyitása

en: Open Help Panel
hu: Súgópanel Megnyitása

en: Open History
hu: Előzmények Megnyitása

en: Open Icon
hu: Nyissa meg az ikont

en: Open Layers
hu: Rétegek Megnyitása

en: Open Page Settings
hu: Oldal Beállítások Megnyitása

en: Open Portability Window
hu: Hordozhatósági Ablak Megnyitása

en: Open Recent
hu: Legutóbbi Megnyitása

en: Open Search
hu: Keresés Megnyitása

en: Open Settings
hu: Beállítások Megnyitása

en: Open Title Text Color
hu: Nyissa meg a címszöveg színét

en: Open Toggle
hu: Kinyitás

en: Open Toggle Background Color
hu: Nyitott kapcsoló háttérszíne

en: Open in Lightbox
hu: Megnyitás Lightboxban

en: Operating System
hu: Operációs rendszer

en: Opt-in Description
hu: Bejelentkezés leírása

en: Opt-in Form
hu: Bejelentkezési űrlap

en: Opt-in Form Fields
hu: Űrlap mező

en: Opt-in Title
hu: Árképzés cím

en: Option Enter
hu: Beállítás Megnyitása

en: Option Group
hu: Opciócsoport

en: Option Group Presets
hu: Opciócsoport-készletek

en: Option Group To Extend
hu: Kibővítendő Beállításcsoport

en: Option Move Down
hu: Beállítás Lejjebb Mozgatása

en: Option Move Left
hu: Beállítás Balra Mozgatása

en: Option Move Right
hu: Beállítás Jobbra Mozgatása

en: Option Move Up
hu: Beállítás Feljebb Mozgatása

en: Optional label for identification
hu: Opcionális címke az azonosításhoz

en: Optional label for identification in the rule list
hu: Opcionális címke a szabálylistában való azonosításhoz

en: Optional post ID for global module template context (enables selective sync conversion).
hu: Opcionális bejegyzésazonosító a globális modul sablonkörnyezetéhez (lehetővé teszi a szelektív szinkron konverzióját).

en: Options
hu: Beállítások

en: Options Group Presets Confirmation Modal Overlay
hu: Opciócsoport Előbeállítások Megerősítő Modál Átfedés

en: Orange
hu: Narancs

en: Order
hu: Sorrend

en: Order By
hu: Rendezés

en: Order direction (ascending or descending)
hu: Rendezési irány (növekvő vagy csökkenő)

en: Ordered List
hu: Rendezett Lista Beillesztése

en: Ordered List Item Indent
hu: Rendezett listaelem bevitele

en: Ordered List Style Position
hu: Rendezett lista stílus pozíció

en: Ordered List Style Type
hu: Rendezett lista stílus típusa

en: Orientation
hu: Tájolás

en: Other
hu: Egyéb

en: Out Of Stock
hu: Nincs raktáron

en: Out Of Stock Text
hu: Nincs Készleten Szöveg

en: Out of Stock Text
hu: Elfogyott szöveg

en: Outer Shadow
hu: Belső árnyék megjelenítése

en: Outset
hu: Szegély kívül

en: Outside
hu: Szegély kívül

en: Overflow
hu: Túlcsordulás

en: Overlay
hu: Átfedés

en: Overlay Background Color
hu: Átfedési háttérszín

en: Overlay Icon
hu: Átfedés ikon

en: Overlay Icon Color
hu: Ikon átfedő szín

en: Overlay Image
hu: Átfedő kép

en: Override Active Global Templates
hu: Aktív Globális Sablonok Felülbírálása

en: Override Existing Assignments
hu: Meglévő Hozzárendelések Felülbírálása

en: Override Existing Default Website Template
hu: Meglévő Alapértelmezett Webhely Sablon Felülbírálása

en: Override the default alignment for this specific element within its flex container. This allows individual elements to be aligned differently from the container's align-items setting.
hu: A flex konténeren belül felülírja az adott elem alapértelmezett igazítását. Így az egyes elemek eltérően igazíthatók a konténer align-items beállításától.

en: Padding
hu: Kitöltés

en: Padding adds extra space to the inside of the element, increasing the distance between the edge of the element and its inner contents.
hu: A padding extra teret ad az elem belsejéhez, növelve az elem szélének és belső tartalmának távolságát.

en: Page
hu: Oldal

en: Page Background Settings
hu: Oldal Háttérbeállításai

en: Page Bar Icons
hu: Oldalsáv Ikonok

en: Page Color Palette Settings
hu: Oldal Színpaletta-Beállításai

en: Page Creation Flow
hu: Oldallétrehozási Folyamat

en: Page Custom CSS Settings
hu: Oldal Egyéni CSS-Beállításai

en: Page Manager
hu: Oldalkezelő

en: Page Menu
hu: Oldal menü

en: Page Options
hu: Oldal Beállításai

en: Page Performance Settings
hu: Oldal Teljesítménybeállításai

en: Page Settings
hu: Oldal Beállításai

en: Page Spacing Settings
hu: Oldal Térközbeállításai

en: Page Title
hu: Oldalcím

en: Page Type
hu: Oldal típusa

en: Page Visit
hu: Oldallátogatás

en: Pagenavi
hu: Oldal navigáció

en: Pages
hu: Oldalak

en: Pagination
hu: Lapszámozás megjelenítése

en: Pagination Active Page
hu: Aktív oldalak megszámozása

en: Pagination Navigation
hu: Lapozási Navigáció

en: Pagination Text
hu: Lapozás Szövege

en: Paginations
hu: Lapozások

en: Paint
hu: Festék

en: Parallax Method
hu: Parallax módszer

en: Parent
hu: Szülő

en: Parent Action Icons On Hover
hu: Szülőművelet-ikonok Lebegtetéskor

en: Parent Action Icons On Hover
hu: Szülőelem műveletikonjai rámutatáskor

en: Parent Column
hu: Szülőoszlop

en: Parent Container
hu: Szülő Konténer

en: Parent Group
hu: Szülőcsoport

en: Parent Row
hu: Szülősor

en: Parent Section
hu: Szülőszakasz

en: Parentheticals must be closed
hu: A zárójelezett részeket le kell zárni

en: Password
hu: Jelszó

en: Paste %1$s
hu: %1$s Beillesztése

en: Paste %1$s %2$s Attributes
hu: %1$s %2$s Attribútumainak Beillesztése

en: Paste %1$s Above
hu: %1$s Beillesztése Fölé

en: Paste %1$s Attributes
hu: %1$s Attribútumainak Beillesztése

en: Paste %1$s Below
hu: %1$s Beillesztése Alá

en: Paste %1$s Content Attributes
hu: %1$s Tartalmi Attribútumainak Beillesztése

en: Paste %1$s Design Attributes
hu: %1$s Dizájnattribútumainak Beillesztése

en: Paste %1$s Inside
hu: %1$s Beillesztése Belülre

en: Paste %1$s Preset
hu: %1$s Alapbeállítás Beillesztése

en: Paste %1$s Presets
hu: %1$s Alapbeállítások Beillesztése

en: Paste %1$s Style Attributes
hu: %1$s Stílusattribútumainak Beillesztése

en: Paste All %1$s Attributes
hu: Összes %1$s Attribútum Beillesztése

en: Paste All Attributes
hu: Összes Attribútum Beillesztése

en: Paste Attributes
hu: Attribútumok Beillesztése

en: Paste Design Attributes
hu: Dizájnattribútumok Beillesztése

en: Paste Item Style
hu: Elemstílus Beillesztése

en: Paste Module
hu: Modul Beillesztése

en: Paste Module Style
hu: Modulstílus Beillesztése

en: Paste Select Content Attributes
hu: Kijelölt Tartalmi Attribútumok Beillesztése

en: Paste Select Design Attributes
hu: Kijelölt Dizájnattribútumok Beillesztése

en: Paste Select Presets
hu: Kijelölt Alapbeállítások Beillesztése

en: Paste Select Style Attributes
hu: Kijelölt Stílusattribútumok Beillesztése

en: Paste to %1$s
hu: Beillesztés Ide: %1$s

en: Pattern Blend Mode
hu: Mintakeverési mód

en: Pattern Color
hu: Minta színe

en: Pattern Height
hu: Minta magasság

en: Pattern Horizontal Offset
hu: Minta vízszintes eltolás

en: Pattern Repeat
hu: Minta ismétlés

en: Pattern Repeat Origin
hu: Mintaismétlési eredet

en: Pattern Size
hu: Minta mérete

en: Pattern Style
hu: Minta stílus

en: Pattern Transform
hu: Minta transzformáció

en: Pattern Vertical Offset
hu: Minta függőleges eltolás

en: Pattern Width
hu: Minta szélesség

en: Pause %s Video When Another Video Plays
hu: %s Videó Szüneteltetése, Amikor Egy Másik Videó Lejátszásra Kerül

en: Pause %s Video While Not In View
hu: %s Videó Szüneteltetése, Amíg Nincs Látómezőben

en: Pause Video When Another Video Plays
hu: Videó szüneteltetése egy másik videó lejátszásakor

en: Pause Video While Not In View
hu: Videó szüneteltetése a megtekintés közben

en: Pause automatic rotation when hovering over the carousel.
hu: Állítsd meg az automatikus forgatást, amikor a körhinta fölé viszed az egeret.

en: Pause on Hover
hu: Szünet Rámutatásra

en: Percent
hu: Százalék

en: Percent Container
hu: Százalék tároló

en: Percent Sign
hu: Százalékjel

en: Percent Text
hu: Százalék szöveg

en: Percentage
hu: Százalék

en: Percentage Text
hu: Százalék Szövege

en: Perfect
hu: Tökéletes

en: Performance Settings
hu: Teljesítménybeállítások

en: Person
hu: Személy

en: Persons
hu: személyek

en: Phone
hu: Telefon

en: Phone View
hu: Telefon Nézet

en: Phone Wide
hu: Telefon – Széles

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: Pick a Color
hu: Szín Kiválasztása

en: Pick a box shadow style to enable box shadow for this element. Once enabled, you will be able to customize your box shadow style further. To disable custom box shadow style, choose the None option.
hu: Válasszon egy doboz árnyékstílust, hogy engedélyezze az elem árnyékolását. Engedélyezés után a doboz árnyékstílusát testreszabhatja. Az egyedi doboz árnyékstílusának letiltásához válassza a Nincs opciót.

en: Pick a color to be applied to the background of dropdown menus. Dropdown menus appear when hovering over links with sub items.
hu: Válasszon egy színt, amelyet a legördülő menük hátterére kell alkalmazni. A legördülő menük akkor jelennek meg, ha az alcímekre mutató hivatkozások felett lebegnek.

en: Pick a color to be used for active links in dropdown menus. Dropdown menus appear when hovering over links with sub items.
hu: Válasszon egy színt, amelyet a legördülő menük aktív hivatkozásaihoz használ. A legördülő menük akkor jelennek meg, amikor az alelemekkel mutató hivatkozásokra mutatnak.

en: Pick a color to be used for links in dropdown menus. Dropdown menus appear when hovering over links with sub items.
hu: Válasszon egy színt, amelyet a legördülő menükben használhat. A legördülő menük akkor jelennek meg, ha az alcímekre mutató hivatkozások felett lebegnek.

en: Pick a color to be used for links in mobile menus.
hu: Válasszon színt a mobil menükben használt hivatkozásokhoz.

en: Pick a color to be used for the %1$s text.
hu: Válasszon egy színt a %1$s szöveghez.

en: Pick a color to be used for the %s text
hu: Válassz színt a(z) %s szöveghez.

en: Pick a color to be used for the alternating %1$s
hu: Válasszon egy színt a következőhöz: %1$s

en: Pick a color to be used for the background of button.
hu: Válassz egy színt a gomb hátteréhez.

en: Pick a color to be used for the border.
hu: Válasszon színt a határhoz.

en: Pick a color to be used for the button border.
hu: Válasszon egy színt a gombhatárhoz.

en: Pick a color to be used for the button text.
hu: Válasszon színt a gomb szövegéhez.

en: Pick a color to be used for the dividing line between links in dropdown menus. Dropdown menus appear when hovering over links with sub items.
hu: Válasszon színt a legördülő menükben lévő linkek közötti elválasztóvonalhoz. A legördülő menük akkor jelennek meg, ha az alcímekre mutató hivatkozások felett lebegnek.

en: Pick a color to be used for the remove icon.
hu: Válassza ki az eltávolítási ikon színét.

en: Pick a color to be used for the required field indicator.
hu: Válasszon egy színt a szükséges mezőjelzőhöz.

en: Pick a color to be used for the text
hu: Válassz színt a szöveghez.

en: Pick a color to be used for the text written inside input fields.
hu: Válasszon színt a beviteli mezők belsejében írt szöveghez.

en: Pick a color to be used in the unfilled space of the circle.
hu: Válasszon egy színt, amelyet a kör betöltetlen helyén használ.

en: Pick a color to fill the module's input fields.
hu: Válasszon színt a modul beviteli mezőinek kitöltéséhez.

en: Pick a color to fill the module's notice.
hu: Válasszon egy színt, amely kitölti a modul értesítését.

en: Pick a color to fill the module's radio buttons.
hu: Válasszon egy színt a modul rádiógombjainak kitöltéséhez.

en: Pick a color to fill the module's remove icon.
hu: Válasszon egy színt a modul eltávolítási ikonjának kitöltéséhez.

en: Pick a color to fill the module's selected radio button.
hu: Válasszon egy színt a modul kiválasztott választógombjának kitöltéséhez.

en: Pick a color to fill the module's table alternating cell.
hu: Válasszon egy színt a modul táblázatának váltakozó cellájának kitöltéséhez.

en: Pick a color to fill the module's table cell.
hu: Válasszon egy színt a modul táblázatcellájának kitöltéséhez.

en: Pick a color to fill the module's table header.
hu: Válasszon egy színt a modul táblázatának fejlécének kitöltéséhez.

en: Pick a color to fill the module's table row.
hu: Válasszon egy színt a modul táblázatsorának kitöltéséhez.

en: Pick a color to fill the module's table.
hu: Válasszon egy színt a modul táblázatának kitöltéséhez.

en: Pick a color to fill the module's tooltip.
hu: Válasszon egy színt a modul elemleírásának kitöltéséhez.

en: Pick a color to use behind the post title text. Reducing the color's opacity will allow the background image to show through while still increasing text readability.
hu: Válasszon egy színt, amellyel a címcím szövege mögött használható. A szín átlátszóságának csökkentése lehetővé teszi a háttérkép megjelenítését, miközben a szöveg olvashatósága még tovább nő.

en: Pick a color to use for the background area that appears behind the pricing text.
hu: Válasszon egy színt a háttérterülethez, amely az árképzés mögött jelenik meg.

en: Pick a color to use for the background behind pricing table titles.
hu: Válasszon egy színt, amelyet az ártáblázatok mögött álló háttérhez használ.

en: Pick a color to use for the background overlay. Decreasing the opacity will allow background images and gradients to show through while still keeping the text readable.
hu: Válasszon színt a háttérburkolathoz. Az opacitás csökkentése lehetővé teszi a háttérképek és a színátmenetek megjelenítését, miközben a szöveg olvasható marad.

en: Pick a color to use for the bullets that appear next to each list item within the pricing table's feature area.
hu: Válasszon egy színt, amelyet a listák elemei mellett megjelenő golyókhoz használhat az árképzési táblázat jellemzői területén.

en: Pick a color to use for the circular background area behind the quote icon.
hu: Válasszon színt az idézet ikon mögött található körkörös háttérterülethez.

en: Pick a color to use for the dot navigation that appears at the bottom of the slider to designate which slide is active.
hu: Válasszon egy színt a csúszka alján megjelenő pont navigációhoz, hogy kijelölje, melyik dia van aktív.

en: Pick a color to use for the icon that appears when hovering over a Carousel Item.
hu: Válassz egy színt az ikonhoz, amely a körhintaelem fölé húzásakor jelenik meg.

en: Pick a color to use for the icon that appears when hovering over a product.
hu: Válasszon ki egy színt, amelyet a termék fölött lebegő ikonra használ.

en: Pick a color to use for the overlay that appears behind the play icon when hovering over the video.
hu: Válasszon színt a lejátszás ikonja mögött megjelenő átfedéshez, ha a videó fölé húzódik.

en: Pick a color to use for the sale badge that appears on products that are on sale.
hu: Válassz színt a leárazott termékeken megjelenő akciós jelvényhez.

en: Pick a color to use for the sales bade that appears on products that are on sale.
hu: Válasszon egy színt, amelyet az eladásra kerülő termékeken megjelenő értékesítési áruhoz használ.

en: Pick a color to use for the section divider. By default, it will assume the color of the section above or below this section to ensure a smooth transition.
hu: Válasszon egy színt a szekciómegosztáshoz. Alapértelmezés szerint a szakasz át- vagy alatti szakaszának színe a sima átmenet biztosítása érdekében lesz.

en: Pick a color to use for the slider arrows that are used to navigate through each slide.
hu: Válasszon egy színt, amelyet a csúszka nyilakhoz használhat, amelyek segítségével az egyes diákon navigálhat.

en: Pick a text shadow style to enable text shadow for this element. Once enabled, you will be able to customize your text shadow style further. To disable custom text shadow style, choose the None option.
hu: Válasszon egy szöveges árnyékstílust a szöveg árnyékának engedélyezéséhez. Ha engedélyezve van, a szöveg árnyékstílusát testreszabhatja. Az egyéni szöveges árnyékstílus letiltásához válassza a Nincs opciót.

en: Pick a unique color to be used for the background of featured pricing tables. This helps featured tables stand out from the rest.
hu: Válasszon ki egy egyedi színt, amelyet a kiemelt árképzési táblázatok hátterében használhat. Ez segít a kiemelt asztalok kiemelkedésében.

en: Pick a unique color to be used for the menu background color when viewed on a mobile device.
hu: Válasszon ki egy egyedi színt, amelyet a menü háttérszínéhez használhat, ha egy mobileszközön néz.

en: Pick a unique color to use for body text in featured pricing tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
hu: Válasszon egyedi színt a testszöveghez a megjelenített árképzési táblázatokban. Az egyedülálló színek segíthetnek a kiemelt elemek kiemelésében a többi részből.

en: Pick a unique color to use for currency and frequency text within featured pricing tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
hu: Válasszon egyedülálló színt a pénznem és a frekvencia szövegek számára a megadott árképzési táblázatokban. Az egyedülálló színek segíthetnek a kiemelt elemek kiemelésében a többi részből.

en: Pick a unique color to use for excluded list items within featured pricing tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
hu: Válasszon ki egy egyedülálló színt a kizárt listaelemek számára a kiemelt árképzési táblázatokban. Az egyedülálló színek segíthetnek a kiemelt elemek kiemelésében a többi részből.

en: Pick a unique color to use for price text within featured pricing tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
hu: Válasszon ki egy egyedi színt, hogy az árszöveghez használható árképzési táblázatokat használjon. Az egyedülálló színek segíthetnek a kiemelt elemek kiemelésében a többi részből.

en: Pick a unique color to use for subtitles in featured pricing tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
hu: Válasszon egyedi színt a feliratozáshoz a megjelenített árképzési táblázatokban. Az egyedülálló színek segíthetnek a kiemelt elemek kiemelésében a többi részből.

en: Pick a unique color to use for the background area that appears behind the pricing text in featured tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
hu: Válasszon ki egy egyedi színt a háttérterülethez, amely az árazási szöveg mögött jelenik meg. Az egyedülálló színek segíthetnek a kiemelt elemek kiemelésében a többi részből.

en: Pick a unique color to use for the background behind pricing table titles in featured pricing tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
hu: Válasszon ki egy egyedi színt, amelyet a táblázatban szereplő árlisták mögött használhat a kiemelt árképzési táblázatokban. Az egyedülálló színek segíthetnek a kiemelt elemek kiemelésében a többi részből.

en: Pick a unique color to use for the bullets that appear next to each list items within featured tabes. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
hu: Válasszon ki egy egyedi színt, melyet a listák elemei mellett megjelenő golyókhoz használhat. Az egyedülálló színek segíthetnek a kiemelt elemek kiemelésében a többi részből.

en: Pick a unique color to use for title text in featured pricing tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
hu: Válasszon ki egy egyedi színt a címszöveghez a megjelenített árképzési táblázatokban. Az egyedülálló színek segíthetnek a kiemelt elemek kiemelésében a többi részből.

en: Pick an animation style to enable animations for this element. Once enabled, you will be able to customize your animation style further. To disable animations, choose the None option.
hu: Válasszon egy animációs stílust, hogy engedélyezze az animációkat az elemhez. Ha engedélyezve van, akkor az animációs stílust jobban testreszabhatja. Az animációk letiltásához válassza a Nincs opciót.

en: Pick an icon to be used for the button.
hu: Válassza ki a gombhoz használni kívánt ikont.

en: Pick from up to five different animation directions, each of which will adjust the starting and ending position of your animated element.
hu: Válasszon legfeljebb öt különböző animációs irányból, amelyek mindegyike beállítja az animált elem kezdő és befejező pozícióját.

en: Pills
hu: Tabletták

en: Pin
hu: Jelölő

en: Pinwheel
hu: Csavarkerék

en: Pixels
hu: Pixelek

en: Place Gradient Above Background Image
hu: Cím/meta háttérkép

en: Placeholder
hu: Helyőrző

en: Placeholder Text
hu: Helyőrző Szöveg

en: Play Button
hu: Lejátszás gomb

en: Play Icon
hu: Lejátszás Ikon

en: Play Mode
hu: Lejátszási Mód

en: Player Buttons
hu: Lejátszó gombok

en: Player Sliders
hu: Lejátszó csúszkák

en: Player Sliders Current
hu: Lejátszó csúszkák helyzete

en: Player Timer
hu: Lejátszó időzítő

en: Please %s
hu: Kérjük, %s

en: Please enter a %s
hu: Kérjük, adjon meg egy %s-t

en: Please enter your valid google map API key.
hu: Kérjük, adja meg érvényes Google Maps API-kulcsát.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
hu: Kérjük, töltsd ki fent az adataidat az elérhető fizetési módok megtekintéséhez.

en: Please input a valid email address.
hu: Kérjük, adjon meg érvényes e-mail-címet.

en: Please log in to Divi Cloud to save your layout.
hu: Kérjük, jelentkezz be a Divi Cloud-ba az elrendezés mentéséhez.

en: Please select at least one file.
hu: Kérjük, válasszon ki legalább egy fájlt.

en: Please, check the fields below to make sure you entered the correct information.
hu: Kérjük, ellenőrizze az alábbi mezőket, hogy biztosan a helyes adatokat adta meg.

en: Please, fill in the following fields:
hu: Kérjük, töltse ki az alábbi mezőket:

en: Please, fix the following errors:
hu: Kérjük, javítsa az alábbi hibákat:

en: Plugin Options
hu: Bővítmény Beállításai

en: Points (pt)
hu: Pontok (pont)

en: Polka Dots
hu: Pöttyös

en: Popularity (Sales)
hu: Népszerűség (Eladások)

en: Portability
hu: Hordozhatóság

en: Portfolio
hu: Portfólió

en: Portfolio Filters
hu: Portfólió szűrők

en: Portfolio Image
hu: Portfólió kép

en: Portfolio Pagination
hu: Portfolio lapszámozása

en: Portfolio Pagination Active
hu: Portfólió Lapozás Aktív

en: Portfolio Post Meta
hu: Portfólió bejegyzés metaadatok

en: Portfolio Title
hu: Portfólió cím

en: Portfolios
hu: portfóliók

en: Portrait
hu: Portré

en: Position
hu: Beosztás

en: Position Text
hu: Pozíció Szövege

en: Post
hu: Bejegyzés

en: Post Carousel
hu: Bejegyzés Körhinta

en: Post Carousels
hu: Bejegyzés Körhinták

en: Post Category
hu: Bejegyzés kategória

en: Post Content
hu: Hozzászólás tartalma

en: Post Contents
hu: Bejegyzés Tartalma

en: Post Count
hu: Bejegyzések Száma

en: Post ID is required.
hu: A bejegyzésazonosító kötelező.

en: Post IDs array is required.
hu: A bejegyzésazonosítók tömbje kötelező.

en: Post Info
hu: Bejegyzésinformáció

en: Post Meta
hu: Bejegyzés metaadatok

en: Post Name
hu: Bejegyzés Neve

en: Post Offset
hu: Bejegyzés Eltolás

en: Post Offset Number
hu: Postai eltolásszám

en: Post Slider
hu: Bejegyzés görgető

en: Post Sliders
hu: Posta csúszkák

en: Post Status
hu: Bejegyzés Állapota

en: Post Title
hu: Bejegyzés cím

en: Post Titles
hu: Címcímek közzététele

en: Post Type
hu: Bejegyzéstípus

en: Post Type Archive
hu: Bejegyzéstípus-archívum

en: Post Types
hu: Hozzászólás típusai

en: Post Visit
hu: Látogatás után

en: Post not found.
hu: A bejegyzés nem található.

en: Post type "%s" does not exist.
hu: A(z) "%s" bejegyzéstípus nem létezik.

en: Post type archive pages do not have editable page settings.
hu: A bejegyzéstípus-archívum oldalakhoz nem tartoznak szerkeszthető oldalbeállítások.

en: Post type is required.
hu: A bejegyzéstípus megadása kötelező.

en: Post type mismatch.
hu: Nem egyezik a bejegyzéstípus.

en: Post type to query (when query_type is post_type). Can be a single post type or comma-separated list. If empty, queries all post types.
hu: Lekérdezendő bejegyzéstípus (amikor a query_type post_type). Lehet egyetlen bejegyzéstípus vagy vesszővel elválasztott lista. Ha üres, minden bejegyzéstípust lekérdez.

en: Post type to query. Can be a single post type or comma-separated list (e.g., "post", "post,product,media"). If empty, queries all post types.
hu: Lekérdezendő bejegyzéstípus. Lehet egyetlen bejegyzéstípus vagy vesszővel elválasztott lista (pl. "post", "post,product,media"). Ha üres, minden bejegyzéstípust lekérdez.

en: Posts For Current Page
hu: Aktuális oldal hozzászólásai

en: Posts Per Page
hu: Bejegyzések Oldalanként

en: Posts by %s
hu: Bejegyzések %s szerzőtől

en: Posts for Current Page
hu: Bejegyzések Az Aktuális Oldalhoz

en: Premade Layout
hu: Előre Elkészített Elrendezés

en: Premade Layouts
hu: Beépített elrendezések

en: Preset
hu: Előre beállított

en: Preset 1
hu: Előbeállítás 1

en: Preset 2
hu: Előbeállítás 2

en: Preset 3
hu: Előbeállítás 3

en: Preset 4
hu: Előbeállítás 4

en: Preset 5
hu: Előbeállítás 5

en: Preset 6
hu: Előbeállítás 6

en: Preset 7
hu: Előbeállítás 7

en: Preset Manager
hu: Beállításkészlet-kezelő

en: Preset Name
hu: Előre beállított név

en: Preset Preview
hu: Előbeállítás Előnézete

en: Preset Settings
hu: Előre beállított beállítások

en: Presets
hu: Előbeállítások

en: Presets cannot be empty.
hu: Az előbeállítások nem lehetnek üresek.

en: Presets conversion encountered a fatal error.
hu: Az előbeállítások konvertálása végzetes hibába ütközött.

en: Presets conversion failed: %s
hu: Az előbeállítások konvertálása sikertelen: %s

en: Prev
hu: Előző

en: Prevent sticky posts from appearing at the top of your loop results. When enabled, sticky posts will be treated as regular posts and sorted according to your other ordering criteria.
hu: Megakadályozza, hogy a kiemelt bejegyzések a ciklus eredményeinek tetején jelenjenek meg. Engedélyezve a kiemelt bejegyzések normál bejegyzésként lesznek kezelve, és a többi rendezési feltételed szerint rendeződnek.

en: Prevent the current post from appearing in the loop results. This is useful when displaying related posts to avoid showing the same post that the visitor is currently viewing.
hu: Megakadályozza, hogy az aktuális bejegyzés megjelenjen a ciklus eredményeiben. Ez hasznos kapcsolódó bejegyzések megjelenítésekor, hogy ne jelenjen meg ugyanaz a bejegyzés, amelyet a látogató éppen megtekint.

en: Preview
hu: Előnézet

en: Preview Dropdown
hu: Előnézet legördülő menü

en: Preview On Front End
hu: Előnézet az előtéren

en: Preview Page
hu: Oldal Előnézete

en: Previous
hu: Előző

en: Previous Link
hu: Előző link

en: Previous Link Arrow
hu: Előző link nyíl

en: Previous Page
hu: Előző Oldal

en: Previous Post
hu: Előző bejegyzés

en: Price
hu: Ár

en: Price Text
hu: Ár szöveg

en: Pricing Area Background Color
hu: Árképzési terület háttérszíne

en: Pricing Button
hu: Árképzés gomb

en: Pricing Content
hu: Árképzés tartalom

en: Pricing Heading
hu: Árképzés címsor

en: Pricing Item
hu: Elem ára

en: Pricing Subtitle
hu: Felirat ára

en: Pricing Table
hu: Ártáblázat

en: Pricing Table Items
hu: Ártáblázat-elemek

en: Pricing Tables
hu: Ártáblázatok

en: Pricing Title
hu: Árképzés cím

en: Pricing Top
hu: Árképzés teteje

en: Primary Color
hu: Elsődleges Szín

en: Priority
hu: Prioritás

en: Privacy
hu: Magánélet

en: Product
hu: Termék

en: Product 1
hu: Termék 1

en: Product 2
hu: Termék 2

en: Product 3
hu: Termék 3

en: Product 4
hu: Termék 4

en: Product 5
hu: Termék 5

en: Product 6
hu: Termék 6

en: Product Additional Information
hu: Termék További Információi

en: Product Breadcrumb
hu: Termék Morzsamenü

en: Product Category
hu: Termékkategória

en: Product Content
hu: Termék Tartalom

en: Product Count
hu: Termék Szám

en: Product Description
hu: Termékleírás

en: Product Gallery Preview Unavailable
hu: A Termékgaléria Előnézete Nem Elérhető

en: Product ID
hu: Termékazonosító

en: Product ID.
hu: Termékazonosító.

en: Product Image
hu: Termék kép

en: Product Layout
hu: Termékelrendezés

en: Product Name
hu: Terméknév

en: Product Offset Number
hu: Termék eltolási szám

en: Product Price
hu: Termék Ára

en: Product Reviews
hu: Termékértékelések

en: Product Reviews Count
hu: Termékértékelések Száma

en: Product Row Layout
hu: Terméksor elrendezése

en: Product SKU
hu: Termék Cikkszáma

en: Product Short Description
hu: Termék Rövid Leírása

en: Product Stock Quantity
hu: Termék Készletmennyisége

en: Product Stock Status
hu: Termék Készletállapota

en: Product Title
hu: Termék címe

en: Product Title Text
hu: Termékcím Szövege

en: Product Type
hu: Terméktípus

en: Product image
hu: Termékkép

en: Product long description
hu: Termék Hosszú Leírása

en: Product name
hu: Terméknév

en: Product not found.
hu: A termék nem található.

[ctx: Product quantity input tooltip]
en: Qty
hu: Menny.

en: Progress bar
hu: Folyamatjelző sáv

en: Promo Button
hu: Promóció gomb

en: Promo Description
hu: Promóció leírás

en: Promo Title
hu: Promo cím

en: Public Display Name
hu: Nyilvános Megjelenített Név

en: Publish
hu: Közzététel

en: Publish Date
hu: Közzététel Dátuma

en: Publish Page
hu: Oldal Közzététele

en: Published
hu: Közzétéve

en: Purple
hu: Lila

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Query Type
hu: Lekérdezés Típusa

en: Queue elements/presets using %1$s and leverage ^>*+ operators. Filter on the fly with :filter.
hu: Elemek/előbeállítások sorba állítása a(z) %1$s használatával, és a ^>*+ operátorok kihasználása. Szűrés menet közben a :filterrel.

en: Quick Actions
hu: Gyors műveletek

en: Quote Icon
hu: Idézet ikon

en: Quote Icon Background Color
hu: Idézet ikon háttérszíne

en: Radio Button
hu: Rádiógomb

en: Radio Button Background Color
hu: Választógomb Háttérszíne

en: Radio Buttons
hu: Rádiógombok

en: Ramp
hu: Rámpa

en: Ramp 2
hu: Rámpa 2

en: Random
hu: Véletlenszerű

en: Random Order
hu: Véletlen sorrend

en: Rate&hellip;
hu: Értékelés&hellip;

en: Rating
hu: Értékelés

en: Rating Container
hu: Értékelési tároló

en: Rating Layout
hu: Értékelési elrendezés

en: Read More
hu: Bővebben

en: Read More Button
hu: Bővebben gomb

en: Read More Text
hu: Tovább Olvasom Szövege

en: Read more
hu: Bővebben

en: Recent
hu: Százalék

en: Red
hu: Piros

en: Redirect
hu: Továbbítás

en: Redirect To The Current Page
hu: Átirányítás az aktuális oldalra

en: Redirect URL
hu: URL átirányítás

en: Redirect URL Query
hu: URL átirányítás

en: Redirect to a custom URL.
hu: URL átirányítás

en: Redirect users after successful form submission.
hu: Felhasználók átirányítása egy sikeres űrlap beadás után.

en: Redo
hu: Újra

en: Registration Date
hu: Regisztráció Dátuma

en: Regular
hu: Rendszeres

en: Regular 400
hu: Normál 400

en: Regular Section
hu: Normál Szekció

en: Reimagine
hu: Képzeld újra

en: Relation
hu: Kapcsolat

en: Relationship
hu: Kapcsolat

en: Relative
hu: Relatív

en: Relink them to this website's global Header, Body, and/or Footer.
hu: Kapcsolja őket újra ehhez a webhelyhez tartozó globális Fejléc-, Törzsszöveg- és/vagy Lábléchez.

en: Remember me
hu: Emlékezz rám

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Remove Attribute
hu: Attribútum Eltávolítása

en: Remove Cookie
hu: Süti Eltávolítása

en: Remove Icon
hu: Ikon eltávolítása

en: Remove Icon Background Color
hu: Eltávolítás Ikon Háttérszíne

en: Remove Icon Color
hu: Eltávolítás Ikon Színe

en: Remove Icon Font Size
hu: Eltávolítás Ikon Betűmérete

en: Remove Preset
hu: Előbeállítás Eltávolítása

en: Remove Variable
hu: Változó Eltávolítása

en: Remove tag
hu: Címke eltávolítása

en: Remove this item
hu: Elem eltávolítása

en: Removed %s
hu: %s Eltávolítva

en: Removed Column
hu: Oszlop Eltávolítva

en: Removed Group Preset
hu: Csoportbeállításkészlet Eltávolítva

en: Removed Module Attribute
hu: Modulattribútum Eltávolítva

en: Removed Module Preset
hu: Modulbeállításkészlet Eltávolítva

en: Removed layout from template
hu: Elrendezés eltávolítva a sablonból

en: Rename Template
hu: Sablon Átnevezése

en: Renamed template
hu: Sablon átnevezve

en: Repeat
hu: Ismétlés

en: Repeat End
hu: Ismétlés Vége

en: Repeat Frequency
hu: Ismétlési frekvencia

en: Repeat Gradient
hu: Ismételje meg a Gradienst

en: Repeat X (horizontal)
hu: X ismétlése (vízszintesen)

en: Repeat Y (vertical)
hu: Y ismétlése (függőlegesen)

en: Repeat and Stretch
hu: Ismételje meg és nyújtsa

en: Repeat with space between
hu: Ismételje meg szóközzel

en: Repeater Offset
hu: Ismétlő Eltolás

en: Repeaters Per Page
hu: Ismétlők Oldalanként

en: Replace Existing Content.
hu: Meglévő Tartalom Lecserélése.

en: Replace Existing Preset
hu: Meglévő Készlet Cseréje

en: Replace Global Color
hu: Cserélje ki a Globális színt

en: Replace Value
hu: Csereérték

en: Replaced Attributes
hu: Cserélt Attribútumok

en: Replaced Group Preset
hu: Csoportbeállításkészlet Lecserélve

en: Replaced Module Attributes
hu: Modulattribútumok Lecserélve

en: Replaced Module Preset
hu: Modulbeállításkészlet Lecserélve

en: Reply Button
hu: Válasz gomb

en: Report This Error
hu: Jelentés a hibáról

en: Required Field
hu: Szükséges mező

en: Required Field Indicator Color
hu: Kötelező mezőjelző színe

en: Reset
hu: Szerepkörök visszaállítása

en: Reset %1$s %2$s
hu: %1$s %2$s Alaphelyzetbe Állítása

en: Reset %1$s %2$s Attributes
hu: %1$s %2$s Attribútumainak Alaphelyzetbe Állítása

en: Reset %1$s Attributes
hu: %1$s Attribútumainak Alaphelyzetbe Állítása

en: Reset %1$s Preset
hu: %1$s Alapbeállítás Alaphelyzetbe Állítása

en: Reset %s Column Structure
hu: %s Oszlopszerkezet Visszaállítása

en: Reset After Duration
hu: Visszaállítás az időtartam után

en: Reset All Attributes
hu: Összes Attribútum Alaphelyzetbe Állítása

en: Reset All Templates
hu: Összes Sablon Visszaállítása

en: Reset Attributes
hu: Attribútumok Alaphelyzetbe Állítása

en: Reset Content Attributes
hu: Tartalmi Attribútumok Alaphelyzetbe Állítása

en: Reset Design Attributes
hu: Dizájnattribútumok Alaphelyzetbe Állítása

en: Reset Exclude From Filters
hu: Kizárás a Szűrőkből Visszaállítása

en: Reset Field
hu: Mező visszaállítása

en: Reset Filters
hu: Szűrők Visszaállítása

en: Reset Presets
hu: Előbeállítások Alaphelyzetbe Állítása

en: Reset Roles
hu: Szerepkörök Visszaállítása

en: Reset Select Content Attributes
hu: Kijelölt Tartalmi Attribútumok Alaphelyzetbe Állítása

en: Reset Select Design Attributes
hu: Kijelölt Dizájnattribútumok Alaphelyzetbe Állítása

en: Reset Select Presets
hu: Kijelölt Alapbeállítások Alaphelyzetbe Állítása

en: Reset Select Style Attributes
hu: Kijelölt Stílusattribútumok Alaphelyzetbe Állítása

en: Reset Style Attributes
hu: Stílusattribútumok Alaphelyzetbe Állítása

en: Reset Template Assignments
hu: Sablonhozzárendelések Visszaállítása

en: Reset Use On Filters
hu: Használat Szűrők Visszaállítása

en: Reset search input
hu: Keresési mező alaphelyzetbe állítása

en: Resize
hu: Átméretezés

en: Resize window
hu: Ablak átméretezése

en: Responsive Editor
hu: Reszponzív Szerkesztő

en: Responsive Zoom In
hu: Érzékeny Közelítés

en: Responsive Zoom Out
hu: Érzékeny Távolítás

en: Restore
hu: Visszaállítás

en: Restore Variable
hu: Változó Visszaállítása

en: Restored draft
hu: Vázlat visszaállítva

en: Result Message
hu: Sikeres üzenet

en: Result Message Text
hu: Eredményüzenet Szövege

en: Results for "%1$s"
hu: Találatok Erre: "%1$s"

en: Return To Theme Builder
hu: Vissza a Theme Builder-be

en: Returning customer?
hu: Visszatérő vásárló?

en: Review Avatar
hu: Áttekintés az Avatárról

en: Review Body
hu: Felülvizsgálati testület

en: Review Count Text
hu: Értékelések Száma Szövege

en: Review Meta
hu: Értékelje a Meta-t

en: Review Rating
hu: Értékelés értékelése

en: Reviews
hu: Értékelések

en: Reviews Count
hu: Vélemények Count

en: Ridge
hu: Borda

en: Right
hu: Jobb

en: Right Arrow Icon
hu: Jobb Nyíl Ikon

en: Right Border Color
hu: Szegélyszín

en: Right Border Style
hu: Szegély stílus

en: Right Border Width
hu: Szegély szélesség

en: Right Click
hu: Jobb Kattintás

en: Right Click Options Overlay
hu: Jobb Kattintás Beállítások Fedvény

en: Right Sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Right To Left
hu: Jobbról balra

en: Role Editor
hu: Szerepkörszerkesztő

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Roll
hu: Tekercs

en: Root
hu: Gyökér

en: Root Container
hu: Gyökérkonténer

en: Root-level Font Size (rem)
hu: Alapszintű Betűméret (rem)

en: Rotate
hu: Forgatás

en: Rotate 90 Degree
hu: 90 fokkal elforgatni

en: Rotate 90 degree
hu: 90 fokkal elforgatni

en: Rotate the element on different axis to spin the element in 3D space.
hu: Forgassa az elemet különböző tengelyek mentén, hogy 3D térben pörögjön.

en: Rotating
hu: Forgó

en: Round
hu: Kerek

en: Rounded Corners
hu: Lekerekített téglalap

en: Routing
hu: Útválasztás

en: Row
hu: Sor

en: Row Alignment
hu: Összehangolás

en: Row End
hu: Sor Vége

en: Row Height
hu: Sormagasság

en: Row Heights
hu: Sormagasságok

en: Row Inner
hu: Belső Sor

en: Row Link Target
hu: Soros link cél

en: Row Link URL
hu: Sor Link URL

en: Row Minimum Height
hu: Sor Minimális Magassága

en: Row Reverse
hu: Fordított Sor

en: Row Span
hu: Sorátfedés

en: Row Start
hu: Sor Kezdete

en: Rows
hu: Sorok

en: Rules
hu: Szabályok

en: Sale Badge
hu: Eladási Jelvény

en: Sale Badge Color
hu: Akciós címke szín

en: Sale New Price
hu: Eladó új ár

en: Sale New Price Text
hu: Akciós Új Ár Szövege

en: Sale Old Price
hu: Eladó régi ár

en: Sale Old Price Text
hu: Akciós Régi Ár Szövege

en: Sale Price
hu: Eladási ár

en: Sale Price Text
hu: Akciós Ár Szövege

en: Sale Products
hu: Akciós termékek

en: Saturation
hu: Telítettség

en: Saturday
hu: szombat

en: Save
hu: Mentés

en: Save & Exit
hu: Mentés és kilépés

en: Save & Publish
hu: Mentés és közzététel

en: Save & Set Pending
hu: Mentés és függőben állapotra állítás

en: Save & Set Private
hu: Mentés és privátként beállítás

en: Save & Set To Draft
hu: Mentés és piszkozatba állítás

en: Save Changes
hu: Változtatások mentése

en: Save Cloud Item
hu: Mentse a felhőelemet

en: Save Divi Roles
hu: Divi Szerepkörök Mentése

en: Save Draft
hu: Vázlat Mentése

en: Save Dropdown
hu: Mentés legördülő menü

en: Save Individual Items
hu: Mentse el az egyes elemeket

en: Save Layout to Library
hu: Elrendezés Mentése A Könyvtárba

en: Save Page
hu: Oldal Mentése

en: Save Page As Draft
hu: Oldal Mentése Piszkozatként

en: Save Preset
hu: Beállításkészlet Mentése

en: Save Template To Library
hu: Sablon Mentése A Könyvtárba

en: Save Theme Builder Set
hu: Theme Builder-készlet Mentése

en: Save Theme Builder Template
hu: Theme Builder-sablon Mentése

en: Save To Divi Cloud
hu: Mentés A Divi Cloud-ba

en: Save To Divi Library
hu: Mentés A Divi Könyvtárba

en: Save To Library
hu: Mentés a Könyvtárba

en: Save Variables
hu: Változók Mentése

en: Save and Reload
hu: Mentés és újratöltés

en: Save as Global
hu: Mentés globális elemként

en: Save of Global Presets Has Failed
hu: A globális előbeállítások mentése nem sikerült

en: Save this set of templates to the Divi Library for later use
hu: Mentse ezt a sablonkészletet a Divi Könyvtárba későbbi felhasználásra

en: Save this template to the Divi Library for later use
hu: Mentse ezt a sablont a Divi Könyvtárba későbbi felhasználásra

en: Save to Divi Cloud
hu: Mentés A(z) Divi Cloud-ba

en: Save to Library
hu: Mentés A Könyvtárba

en: Save your current %1$s to the Divi Library for later use.
hu: Mentse az aktuális %1$s elemet a Divi könyvtárba későbbi felhasználásra.

en: Save your current module to the Divi Library for later use.
hu: Mentse az aktuális modult a Divi Könyvtárba későbbi felhasználásra.

en: Save your current page to the Divi Library for later use.
hu: Mentse az aktuális oldalt a Divi Könyvtárba későbbi felhasználásra.

en: Save your current row to the Divi Library for later use.
hu: Mentse az aktuális sort a Divi Könyvtárba későbbi felhasználásra.

en: Save your current section to the Divi Library for later use.
hu: Mentse az aktuális szakaszt a Divi Könyvtárba későbbi felhasználásra.

en: Saved
hu: Mentés

en: Saved Layout
hu: Mentett Elrendezés

en: Saved Module
hu: Mentett Modul

en: Saved Row
hu: Mentett Sor

en: Saved Section
hu: Mentett Szakasz

en: Saving
hu: Mentés

en: Saving To Divi Cloud
hu: Mentés A Divi Cloud-ba

en: Saving and loading from the library
hu: Mentés és betöltés a könyvtárból

en: Saving and loading layouts from the Divi Library
hu: Elrendezések mentése és betöltése a Divi Könyvtárból

en: Saving to Cloud
hu: Mentés a felhőbe

en: Saving...
hu: Mentés...

en: Scale
hu: Méretezés

en: Scaling Up and Down
hu: Méretezés fel és le

en: Scaling up & down
hu: Felnagyítás és kicsinyítés

en: Scallops
hu: Fésűkagyló

en: Scheduled
hu: Ütemezve

en: Scheduled Date
hu: Ütemezett Dátum

en: Screen
hu: Szendvicsnegatív

en: Scroll
hu: Tekercs

en: Scroll Down Button
hu: Lefele görgetés gomb

en: Scroll Down Icon
hu: Lefele görgetés ikon

en: Scroll Down Icon Color
hu: Lefelé görgetés ikon színe

en: Scroll Down Icon Size
hu: Lefelé görgetés ikon mérete

en: Scroll Effects
hu: Görgetés effektusok

en: Scroll To Animate
hu: Görgetésre Animálás

en: Scroll To Element
hu: Görgetés Az Elemhez

en: Scroll Transform Effects
hu: Görgessen át a Transform Effects elemre

en: Search
hu: Keresés

en: Search %1$s
hu: %1$s Keresése

en: Search &hellip;
hu: Keresés &hellip;

en: Search Body Templates
hu: Fő Tartalom Sablonok Keresése

en: Search Documentation or Get Support
hu: Dokumentáció Keresése Vagy Támogatás Kérése

en: Search Fonts
hu: Elrendezés keresése

en: Search Footer Templates
hu: Lábléc Sablonok Keresése

en: Search Global Canvases
hu: Globális Vásznak Keresése

en: Search Header Templates
hu: Fejléc Sablonok Keresése

en: Search Icon Color
hu: Keresés ikon színe

en: Search Icon Font Size
hu: Keresés ikon betűméret

en: Search Icons
hu: Keresés ikonok

en: Search Layout
hu: Elrendezés Keresése

en: Search Queries separated by commas
hu: Vesszővel elválasztott keresési lekérdezések

en: Search Results
hu: Keresési Eredmények

en: Search Templates
hu: Sablonok Keresése

en: Search Theme Builder Items
hu: Theme Builder-elemek Keresése

en: Search Theme Builders
hu: Theme Builders Keresése

en: Search attributes...
hu: Attribútumok keresése...

en: Search commands...
hu: Parancsok keresése...

en: Search element types...
hu: Elem típusa keresése...

en: Search elements...
hu: Elemek keresése...

en: Search fields...
hu: Mezők keresése...

en: Search for a module
hu: Modul keresése

en: Search for:
hu: Keresés erre:

en: Search groups...
hu: Csoportok keresése...

en: Search modules...
hu: Modulok keresése...

en: Search option groups...
hu: Opciócsoportok keresése...

en: Search pages...
hu: Oldalak keresése...

en: Search presets...
hu: Készletek keresése...

en: Search results for: %s
hu: Keresési eredmények erre: %s

en: Search results pages do not have editable page settings.
hu: A keresési találati oldalakhoz nem tartoznak szerkeszthető oldalbeállítások.

en: Search settings...
hu: Beállítások keresése...

en: Search term
hu: Keresőkifejezés

en: Search term to filter posts by title only.
hu: Keresőkifejezés a bejegyzések szűréséhez, csak a cím alapján.

en: Search variables...
hu: Változók keresése...

en: Search...
hu: Keresés...

en: Searches
hu: keresések

en: Sec
hu: Mp

en: Second(s)
hu: Másodperc(ek)

en: Secondary Color
hu: Másodlagos Szín

en: Section
hu: Szakasz

en: Section Area Background Color
hu: Szakaszterület Háttérszíne

en: Section Link Target
hu: Szekció link cél

en: Section Link URL
hu: A szakasz link URL-je

en: Section dividers allow you to add creative shape transitions between different sections on your page.
hu: A szekcióelosztók lehetővé teszik, hogy kreatív alakváltozásokat hozzon létre az oldal különböző részei között.

en: Sections
hu: Szakaszok

en: Select A Preset
hu: Válassza az Előbeállítás lehetőséget

en: Select All In Container
hu: Összes Kijelölése A Konténerben

en: Select Child Option
hu: Gyermek Opció Kijelölése

en: Select Custom Field
hu: Egyéni Mező Kiválasztása

en: Select Down Icon
hu: Le Ikon Kiválasztása

en: Select Dropdown
hu: Legördülő menü választása

en: Select Icon
hu: Válassza az Ikont

en: Select Left Icon
hu: Bal Ikon Kiválasztása

en: Select Menu
hu: Menü Kiválasztása

en: Select Next Help Video
hu: Következő Súgóvideó Kijelölése

en: Select Next Option
hu: Következő Opció Kijelölése

en: Select Next Responsive State Picker Option
hu: Következő Reszponzív Állapotválasztó Beállítás Kiválasztása

en: Select Parent Option
hu: Szülő Opció Kijelölése

en: Select Prev Help Video
hu: Előző Súgóvideó Kijelölése

en: Select Prev Responsive State Picker Option
hu: Előző Reszponzív Állapotválasztó Beállítás Kiválasztása

en: Select Previous Option
hu: Előző Opció Kijelölése

en: Select Right Icon
hu: Jobb Ikon Kiválasztása

en: Select Templates
hu: Sablonok Kiválasztása

en: Select a Network
hu: Hálózat kiválasztása

en: Select a canvas to display
hu: Válasszon egy megjelenítendő vásznat

en: Select a canvas to display in this portal.
hu: Válasszon egy vásznat, amely ebben a portálban jelenjen meg.

en: Select a layout file (.json) to import.
hu: Válasszon ki egy importálandó elrendezésfájlt (.json).

en: Select a list
hu: Válasszon listát

en: Select a menu
hu: Menü kiválasztása

en: Select a target module first to see available presets
hu: A Készletek Megtekintéséhez Először Válasszon Célmodult

en: Select an account
hu: Válasszon egy fiókot

en: Select an animation to be used when dropdown menus appear. Dropdown menus appear when hovering over links with sub items.
hu: Válasszon ki egy animációt, amely a legördülő menük megjelenésekor használható. A legördülő menük akkor jelennek meg, ha az alcímekre mutató hivatkozások felett lebegnek.

en: Select an ordering method for the gallery. This controls which gallery items appear first in the list.
hu: Válassza ki a galéria rendelési módját. Ez szabályozza, hogy melyik galériaelem jelenik meg először a listában.

en: Select from thousands of premade layouts designed for every type of site
hu: Válasszon több ezer előre elkészített elrendezés közül, amelyeket minden típusú webhelyhez terveztek

en: Select grid property...
hu: Rácstulajdonság kiválasztása...

en: Select how you would like to display the featured image in slides
hu: Adja meg hogyan szeretné megjeleníteni a kiválasztott képet a csúszkán

en: Select target offset...
hu: Célzott eltolás kiválasztása...

en: Select the categories that you would like to exclude from the search results.
hu: Válaszd ki azokat a kategóriákat, amelyeket ki szeretnél zárni a keresési találatokból.

en: Select the categories that you would like to include in the feed.
hu: Válassza ki, hogy melyik kategóriákat jelenítse meg a modul.

en: Select the date and time to publish this page.
hu: Válassza ki az oldal közzétételének dátumát és időpontját.

en: Select the divider shape that you would like to use. Shapes are represented visually within the list.
hu: Válassza ki a használni kívánt osztóformát. Az alakzatok a listán láthatóak.

en: Select the post type for this page.
hu: Válassza ki az oldal bejegyzéstípusát.

en: Select the shape of the dividing line used for the divider.
hu: Válassza ki az elválasztó vonal alakját.

en: Select the status for this page.
hu: Válassza ki az oldal állapotát.

en: Select up Icon
hu: Fel Ikon Kiválasztása

en: Select which child items to target (e.g., even, odd, every 3rd)
hu: Válaszd ki, mely gyerekelemeket célozza (pl. páros, páratlan, minden 3.)

en: Select which element to apply this attribute to
hu: Válaszd ki, melyik elemre legyen alkalmazva ez az attribútum

en: Selected Files:
hu: Kiválasztott fájlok:

en: Selected Font Files:
hu: Kiválasztott betűkészletfájlok:

en: Selected Radio Button
hu: Kiválasztott rádiógomb

en: Selected Radio Button Background Color
hu: Kijelölt Választógomb Háttérszíne

en: Selectors
hu: Szelektorok

en: Semi Bold
hu: Félkövér

en: Semi Bold 600
hu: Félkövér 600

en: Send message
hu: Üzenet küldése

en: Sensitivity
hu: Érzékenység

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Separator Text
hu: Elválasztó Szövege

en: Separator between breadcrumb items.
hu: Elválasztó a morzsamenü elemei között.

en: Sepia
hu: Szépia

en: Service Provider
hu: Szolgáltató

en: Set
hu: Készlet

en: Set %s
hu: %s beállítása

en: Set As Background
hu: Beállítás háttérképként

en: Set As Background Video
hu: Beállítás háttérvideóként

en: Set Details
hu: Készlet Részletei

en: Set Name
hu: Készlet Neve

en: Set as Default Preset
hu: Beállítás Alapértelmezett Készletként

en: Set as Main Canvas
hu: Beállítás fő vászonnak

en: Set background to Primary Color
hu: Háttér beállítása Elsődleges Színre

en: Set background to Secondary Color
hu: Háttér beállítása Másodlagos Színre

en: Set how many columns this item should span horizontally.
hu: Állítsd be, hány oszlopot foglaljon el ez az elem vízszintesen.

en: Set how many rows this item should span vertically.
hu: Állítsa be, hogy ez az elem függőlegesen hány sort fogjon át.

en: Set the fixed height for each row in the grid. All rows will maintain this exact height regardless of their content, creating a uniform grid structure.
hu: Állítsa be a rács minden sorának rögzített magasságát. Minden sor pontosan ezt a magasságot tartja, a tartalomtól függetlenül, így egységes rácsstruktúrát hoz létre.

en: Set the fixed width for each column in the grid. All columns will maintain this exact width regardless of their content or container size.
hu: Állítsd be az egyes oszlopok fix szélességét a rácsban. Minden oszlop pontosan ezt a szélességet tartja, függetlenül a tartalmától vagy a konténer méretétől.

en: Set the minimum height for each row in the grid. Rows will never be shorter than this height, ensuring adequate space for content and maintaining layout consistency.
hu: Állítsa be a rács minden sorának minimális magasságát. A sorok soha nem lesznek ennél alacsonyabbak, így elegendő helyet biztosítanak a tartalomnak, és megőrzik az elrendezés következetességét.

en: Set the minimum width for each column in the grid. Columns will never be smaller than this width, ensuring content remains readable and properly formatted.
hu: Állítsd be az egyes oszlopok minimális szélességét a rácsban. Az oszlopok sosem lesznek ennél keskenyebbek, így a tartalom olvasható és megfelelően formázott marad.

en: Set the number of columns in the grid. This determines how many vertical columns your grid layout will have across the container width.
hu: Állítsd be a rács oszlopainak számát. Ez határozza meg, hány függőleges oszlopból áll a rácselrendezés a konténer szélességén belül.

en: Set the number of posts to display per page in your loop. This controls how many items are shown before pagination is required.
hu: Állítsd be, hány bejegyzés jelenjen meg oldalanként a ciklusodban. Ez szabályozza, hány elem látható, mielőtt lapozásra lenne szükség.

en: Set the number of posts to skip from the beginning of your query results. Use this to exclude the first few posts and start your loop from a different point.
hu: Állítsd be, hány bejegyzést hagyjon ki a lekérdezés az eredmények elejéről. Használd ezt az első néhány bejegyzés kizárására, és a ciklus indítására egy másik ponttól.

en: Set the number of rows in the grid. This determines how many horizontal rows your grid layout will have down the container height.
hu: Állítsa be a sorok számát a rácsban. Ez határozza meg, hány vízszintes sorból áll a rácselrendezés a tároló magassága mentén.

en: Set the offset distance for the dropdown menu.
hu: Állítsa be a legördülő menü eltolási távolságát.

en: Set the position of the field labels.
hu: Állítsa be a mezőcímkék helyzetét.

en: Set the position of the slider (0-100).
hu: Állítsa be a csúszka pozícióját (0–100).

en: Set the row layout.
hu: Állítsa be a sorelrendezést.

en: Set the width of the fields.
hu: Állítsa be a mezők szélességét.

en: Set where this item should end horizontally within the grid. Negative values are supported.
hu: Állítsa be, hogy ez az elem hol érjen véget vízszintesen a rácson belül. A negatív értékek támogatottak.

en: Set where this item should end vertically within the grid. Negative values are supported.
hu: Állítsa be, hogy ez az elem hol érjen véget függőlegesen a rácson belül. A negatív értékek támogatottak.

en: Set where this item should start horizontally within the grid. Negative values are supported.
hu: Állítsa be, hogy ez az elem hol kezdődjön vízszintesen a rácson belül. A negatív értékek támogatottak.

en: Set where this item should start vertically within the grid. Negative values are supported.
hu: Állítsa be, hogy ez az elem hol kezdődjön függőlegesen a rácson belül. A negatív értékek támogatottak.

en: Setting
hu: Beállítás

en: Setting States
hu: Beállításállapotok

en: Setting a maximum height will prevent your element from ever surpassing the defined height value. As your module content increases and surpasses the maximum height, it will overflow the element wrapper.
hu: A maximális magasság beállítása megakadályozza, hogy az elem meghaladja a megadott magasságértéket. Mivel a modul tartalma megnő, és meghaladja a maximális magasságot, az túlfolyik az elem burkolatán.

en: Setting a maximum width will prevent your element from ever surpassing the defined width value. Maximum width can be used in combination with the standard width setting. Maximum width supersedes the normal width value.
hu: A maximális szélesség beállítása megakadályozza, hogy az elem meghaladja a megadott szélességértéket. A maximális szélesség a szabványos szélesség beállítással kombinálható. A maximális szélesség felülírja a normál szélesség értékét.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Settings Modal Default Position
hu: Beállítások Ablak Alapértelmezett Pozíciója

en: Settings Tabs
hu: Beállításlapok

en: Settings Types
hu: Beállítástípusok

en: Settings, Background, Color Palette, Gutters, Custom CSS, Performance
hu: Beállítások, Háttér, Színpaletta, Hasábközök, Egyéni CSS, Teljesítmény

en: Settings, History, Exit, Shortcuts
hu: Beállítások, Előzmények, Kilépés, Gyorsbillentyűk

en: Settings, Pages, Posts, Custom Post Types
hu: Beállítások, Oldalak, Bejegyzések, Egyéni Bejegyzéstípusok

en: Shadow Color
hu: Alcím betűszín

en: Shadow's horizontal distance from the element. A negative value places the shadow to the left of the element.
hu: Árnyék vízszintes távolsága az elemtől. A negatív érték az árnyékot az elem bal oldalán helyezi el.

en: Shadow's horizontal distance from the text. A negative value places the shadow to the left of the text.
hu: Árnyék vízszintes távolsága a szövegtől. A negatív érték az árnyékot a szöveg bal oldalán helyezi el.

en: Shadow's vertical distance from the element. A negative value places the shadow above the element.
hu: Árnyék függőleges távolsága az elemtől. A negatív érték az árnyékot az elem fölé helyezi.

en: Shadow's vertical distance from the text. A negative value places the shadow above the text.
hu: Árnyék függőleges távolsága a szövegtől. A negatív érték az árnyékot a szöveg fölé helyezi.

en: Shapes
hu: Formák

en: Shift all colors by this amount.
hu: Változtassa meg az összes színt ezzel az összeggel.

en: Shipping
hu: Szállítás

en: Shopping Cart Icon Color
hu: Bevásárló kosár ikon szín

en: Shopping Cart Icon Font Size
hu: Bevásárló kosár ikon betűméret

en: Short Description
hu: Rövid leírás

en: Shortcode
hu: Rövidkód

en: Shortcode Module
hu: Rövidkód Modul

en: Shortcut
hu: Gyorsbillentyű

en: Shortcut name has to be unique. There is already existing shortcut using this name:
hu: A gyorsbillentyű nevének egyedinek kell lennie. Már létezik ilyen nevű gyorsbillentyű:

en: Show %1$s Icon
hu: %1$s ikon

en: Show %s Icon
hu: %s Ikon Megjelenítése

en: Show Arrows
hu: Nyilak megjelenítése

en: Show Author
hu: Szerző megjelenítése

en: Show Author Avatar
hu: Szerzői Avatar megjelenítése

en: Show Border Separator
hu: Függőleges elválasztó eltávolítása

en: Show Bullets
hu: Bullets megjelenítése

en: Show Button
hu: Követés gomb

en: Show Button Icon
hu: Gombikon Megjelenítése

en: Show CTA On Mobile
hu: Kép mutatása telefonon

en: Show Cart Quantity
hu: Kosár mennyiségének megjelenítése

en: Show Categories
hu: Kategóriák megjelenítése

en: Show Child Elements
hu: Gyermekelemek megjelenítése

en: Show Comment Count
hu: Hozzászólás számának megjelenítése

en: Show Comments Count
hu: Hozzászólások számának megjelenítése

en: Show Content
hu: Tartalom megjelenítése

en: Show Content On Mobile
hu: Tartalom elrejtése mobilon

en: Show Controls
hu: Irányítók mutatása

en: Show Coupon Code
hu: Mutasd a kuponkódot

en: Show Customer Reviews Count
hu: Mutassa az ügyfelek véleményét

en: Show Date
hu: Dátum megjelenítése

en: Show Disabled Modules At 50% Opacity
hu: Letiltott Modulok Megjelenítése 50% Átlátszósággal

en: Show Divider
hu: Elválasztó megjelenítése

en: Show Dot Navigation
hu: Pontnavigáció Megjelenítése

en: Show Dropdown On
hu: Legördülő Megjelenítése

en: Show Element
hu: Elem Megjelenítése

en: Show Excerpt
hu: Kivonat megjelenítése

en: Show Featured Drop Shadow
hu: Kiemelt csepp árnyék megjelenítése

en: Show Featured Image
hu: Kiemelt kép megjelenítése

en: Show First Name Field
hu: Az első név mező megjelenítése

en: Show Gallery Images
hu: Mutasd a galéria képeit

en: Show Image
hu: Kép megjelenítése

en: Show Image / Video On Mobile
hu: Kép/videó megjelenítése mobilon

en: Show Image On Mobile
hu: Kép mutatása telefonon

en: Show Image Overlays on Main Video
hu: Képátfedések megjelenítése a fő videón

en: Show Inner Shadow
hu: Belső árnyék megjelenítése

en: Show Last Name Field
hu: Utolsó név mező megjelenítése

en: Show Meta
hu: Metaadatok megjelenítése

en: Show Name
hu: Név megjelenítése

en: Show Next Post Link
hu: Következő bejegyzés linkjének elrejtése

en: Show On Front End
hu: Megjelenítés A Frontenden

en: Show Only
hu: Irányítók mutatása

en: Show Pagination
hu: Lapszámozás megjelenítése

en: Show Percentage
hu: Százalék megjelenítése

en: Show Post Categories
hu: Bejegyzés kategóriák megjelenítése

en: Show Post Meta
hu: Méta bejegyzés megjelenítése

en: Show Previous Post Link
hu: Előző bejegyzés linkjének elrejtése

en: Show Price
hu: Ár megjelenítése

en: Show Product Image
hu: Termékkép megjelenítése

en: Show Quantity Field
hu: Mutasson mezőt

en: Show Quote Icon
hu: Idézet ikon

en: Show Rating
hu: Értékelés megjelenítése

en: Show Read More Button
hu: Olvasson tovább gomb mutatása

en: Show Remove Item Icon
hu: Elem eltávolítása ikon megjelenítése

en: Show Reply Button
hu: Válasz gomb megjelenítése

en: Show SKU
hu: Mutassa a SKU-t

en: Show Sale Badge
hu: Eladó jelvény megjelenítése

en: Show Scroll Down Button
hu: Lefelé görgetés gomb megjelenítése

en: Show Search Icon
hu: Mutasd a keresési ikont

en: Show Shopping Cart Icon
hu: Kosár ikon megjelenítése

en: Show Space Below The Image
hu: Tér eltávolítása a kép alól

en: Show Star Rating
hu: Csillagok értékelése

en: Show Stock
hu: Készlet mutatása

en: Show Tags
hu: Címkék megjelenítése

en: Show Theme Builder Layouts
hu: Theme Builder Elrendezések Megjelenítése

en: Show Title
hu: Cím megjelenítése

en: Show Title and Caption
hu: Cím és képaláírás megjelenítése

en: Show Update Cart Button
hu: Kosár frissítése gomb megjelenítése

en: Showing the full content will not truncate your posts in the slider. Showing the excerpt will only display excerpt text.
hu: A teljes tartalom mutatása nem fogja megcsobkítani a bejegyzését a csúszkán. A cédula mutatása csak a cedulát jeleníti meg.

en: Showing the full content will not truncate your posts on the index page. Showing the excerpt will only display your excerpt text.
hu: A teljes tartalom megjelenítése nem fogja tördelni a főoldal bejegyzéseit. A kivonat megjelenítésekor csak a kivonat szövege jelenik meg.

en: Shrink
hu: Zsugorítás

en: Shrink to Fit
hu: Zsugorítás, Hogy Beérjen

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Sidebar Layout
hu: Oldalsáv Elrendezése

en: Sidebars
hu: oldalsáv

en: Sign in to your Elegant Themes account using the pop up to activate Divi Cloud.
hu: Jelentkezz be az Elegant Themes fiókodba a felugró ablakban a Divi Cloud aktiválásához.

en: Sign in to your Elegant Themes account using the pop-up to activate Divi Cloud.
hu: Jelentkezzen be Elegant Themes-fiókjába az előugró ablakban a Divi Cloud aktiválásához.

en: Signed
hu: Előjeles

en: Simply describe your page content, sit back, relax, and let Divi AI build your page with the click of a button.
hu: Egyszerűen írd le az oldal tartalmát, dőlj hátra, lazíts, és hagyd, hogy a Divi AI egy gombnyomással felépítse az oldalad.

en: Simply describe your page, sit back, relax and let Divi AI build it for you
hu: Egyszerűen írja le az oldalát, dőljön hátra, lazítson, és hagyja, hogy Divi AI elkészítse Önnek

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the %1$sUpdate Totals%2$s button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
hu: Mivel a böngésződ nem támogatja a JavaScript-et, vagy le van tiltva, kérjük, a rendelés leadása előtt kattints a %1$sVégösszeg frissítése%2$s gombra. Ennek elmulasztása esetén a fent megadottnál magasabb összeg kerülhet felszámításra.

en: Singular
hu: Egyes szám

en: Site Logo
hu: Webhely Logó

en: Site Tagline
hu: Webhely Jelmondat

en: Site Title
hu: Webhely Címe

en: Site visitors who subscribe to your list will be redirected to this URL.
hu: A webhely látogatói, akik feliratkoznak a listára, átirányításra kerülnek az URL-címre.

en: Size
hu: Méret

en: Sizes
hu: Méretek

en: Sizing
hu: Méretezés

en: Skype Button Action
hu: Skype gomb művelet

en: Slant
hu: Ferde

en: Slant 2
hu: 2. ferde

en: Slide
hu: Dia

en: Slide Active Controller
hu: Dia aktív vezérlő

en: Slide Active Controllers
hu: Aktív Dia Vezérlők

en: Slide Arrows
hu: Csúszka nyilak

en: Slide Button
hu: Dia gomb

en: Slide Controllers
hu: Dia vezérlők

en: Slide Description
hu: Dia leírás

en: Slide Description Container
hu: Dia leírás tároló

en: Slide Image
hu: Diakép

en: Slide Meta
hu: Dia cím

en: Slide Title
hu: Dia cím

en: Slider
hu: Lapozó

en: Slider Arrows
hu: Csúszka nyilak

en: Slider Arrows Color
hu: Lapozónyíl színe

en: Slider Color
hu: Csúszka Színe

en: Slider Controls
hu: Lapozó vezérlők

en: Slider Controls Color
hu: Lapozó vezérlők színe

en: Slides
hu: Diák

en: Slides to Scroll
hu: Görgetett Diák Száma

en: Slides to Show
hu: Megjelenített Diák Száma

en: Smiles
hu: Mosolyog

en: Social Follow
hu: Közösségi követés

en: Social Icon
hu: Közösségi ikon

en: Social Media Follow
hu: Közösségi média követés

en: Social Media Follows
hu: A szociális média következik

en: Social Network
hu: Közösségi hálózat

en: Social Networks
hu: Közösségi hálózatok

en: Soft Light
hu: Lágy Fény

en: Solid
hu: Folytonos

en: Solid Icons
hu: Szilárd ikonok

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
hu: Sajnáljuk, úgy tűnik, az államodhoz nem érhetők el fizetési módok. Kérjük, vedd fel velünk a kapcsolatot, ha segítségre van szükséged, vagy alternatív megoldást szeretnél.

en: Sort By Date: Newest To Oldest
hu: Rendezés dátum szerint: Legújabbtól legrégebbiig

en: Sort By Date: Oldest To Newest
hu: Rendezés dátum szerint: Legrégebbitől legújabbig

en: Sort By Popularity
hu: Rendezés népszerűség szerint

en: Sort By Price: High To Low
hu: Rendezés ár szerint: magastól alacsonyig

en: Sort By Price: Low To High
hu: Rendezés ár szerint: alacsonytól magasig

en: Sort By Rating
hu: Rendezés értékelés szerint

en: Sort by Menu Order
hu: Rendezés menürend szerint

en: Source Element
hu: Forráselem

en: Space
hu: Térköz

en: Space Around
hu: Körülöttük

en: Space Between
hu: Közöttük

en: Space Evenly
hu: Egyenletesen

en: Spacing
hu: Kiterjedés

en: Spacing Settings
hu: Térköz Beállítások

en: Spam Protection
hu: Spam-védelem

en: Specialty
hu: Specialitás

en: Specialty Column
hu: Speciális Oszlop

en: Specialty Section
hu: Speciális Szakasz

en: Specific %1$s
hu: Konkrét %1$s

en: Specific %1$s Pages
hu: Konkrét %1$s Oldalak

en: Specific Author Page
hu: Konkrét Szerzői Oldal

en: Specific Author Page By Role
hu: Konkrét Szerzői Oldal Szerepkör Szerint

en: Specific Search Queries
hu: Speciális keresési lekérdezések

en: Specific post ID to exclude when exclude_current_post is true. Can be a single ID or comma-separated list.
hu: Kizárandó konkrét bejegyzésazonosító, ha az exclude_current_post igaz. Lehet egyetlen azonosító vagy vesszővel elválasztott lista.

en: Specific post IDs to exclude from the query. Can be a single ID or comma-separated list.
hu: A lekérdezésből kizárandó konkrét bejegyzésazonosítók. Lehet egyetlen azonosító vagy vesszővel elválasztott lista.

en: Specific post IDs to include in the query. Can be a single ID or comma-separated list.
hu: A lekérdezésbe felveendő konkrét bejegyzésazonosítók. Lehet egyetlen azonosító vagy vesszővel elválasztott lista.

en: Specify the data type of the meta value for proper comparison. Choose from CHAR (text), NUMERIC (numbers), DECIMAL (decimal numbers), or other data types.
hu: Adja meg a metaérték adattípusát a megfelelő összehasonlításhoz. Válasszon a CHAR (szöveg), NUMERIC (számok), DECIMAL (tizedes számok) vagy egyéb adattípusok közül.

en: Specify the value of your link's <em>rel</em> attribute. The <em>rel</em> attribute specifies the relationship between the current document and the linked document.<br><strong>Tip:</strong> Search engines can use this attribute to get more information about a link.
hu: Adja meg a link értékét a <em>rel</em> attribútumban. A <em>rel</em> attribútum meghatározza a jelenlegi dokumentum és a kapcsolt dokumentum kapcsolatát. br><strong>Tippek:</strong> A Kereső Motorok használják ezt az attribútumot, hogy több információt gyűjtsenek  a linkről.

en: Spectrum Picker
hu: Spektrumválasztó

en: Spectrum Range
hu: Spektrumtartomány

en: Speculation Rule
hu: Spekulációs Szabály

en: Speculation Rules
hu: Spekulációs Szabályok

en: Speed Up The Builder With Prerendering
hu: A Builder Gyorsítása Előrendereléssel

en: Speed up or slow down your animation by adjusting the animation duration. Units are in milliseconds and the default animation duration is one second.
hu: Felgyorsíthatja vagy lassíthatja az animációt az animációs időtartam beállításával. Az egységek milliszekundumban vannak, és az alapértelmezett animációs időtartam egy másodperc.

en: Split Testing
hu: A/B Tesztelés

en: Split Testing Statistics
hu: A/B Tesztelési Statisztikák

en: Square
hu: Négyzet

en: Square Stripes
hu: Négyzet csíkok

en: Squares
hu: Négyzetek

en: Stacked
hu: halmozott

en: Standard Meta Keys
hu: Szabványos Meta Kulcsok

en: Star Rating
hu: Csillagok

en: Start
hu: Kezdet

en: Start Position
hu: Kezdő pozíció

en: Start Typing
hu: Építés megkezdése

en: Start from a layout in your Divi Library or clone an existing page
hu: Indulj egy elrendezésből a Divi Könyvtáradban, vagy klónozz egy meglévő oldalt

en: Starting
hu: Indulás

en: Starting %s
hu: Kezdet: %s

en: Starting Blur
hu: A Blur indítása

en: Starting Offset
hu: Kezdő eltolás

en: Starting Opacity
hu: Az Opacity elindítása

en: Starting Rotation
hu: Forgatás indítása

en: Starting Scale
hu: Kezdő skála

en: State
hu: Állapot

en: Static
hu: Statikus

en: Status
hu: Állapot

en: Stick to Bottom
hu: Ragaszkodj az alsóhoz

en: Stick to Top
hu: Ragaszkodj a tetejéhez

en: Stick to Top and Bottom
hu: Ragaszkodjon felül és lent

en: Sticky
hu: Ragadós

en: Sticky Bottom Offset
hu: Tapadós alsó eltolás

en: Sticky Position
hu: Ragadós pozíció

en: Sticky State
hu: Ragadós Állapot

en: Sticky Top Offset
hu: Ragadós felső eltolás

en: Stop
hu: Leállítás

en: Store State
hu: Állapot tárolása

en: Store States
hu: Állapotok tárolása

en: Stretch
hu: Nyújtás

en: Stretch to Fill
hu: Nyújtsa ki a kitöltéshez

en: Strikethrough
hu: Átkattintási arány

en: Strings
hu: Karakterláncok

en: Structure
hu: Szerkezet

en: Style
hu: Stílusok

en: Style Attributes
hu: Stílusattribútumok

en: Style Position
hu: Stílus Pozíciója

en: Style Settings
hu: Stílusbeállítások

en: Style Type
hu: Stílustípus

en: Styles
hu: Stílusok

en: Sub Agent
hu: Alügynök

en: Submit
hu: Küldés

en: Submit Button
hu: Beküldés gomb

en: Submit Comment
hu: Hozzászólás küldése

en: Submit a Comment
hu: Hozzászólás írása

en: Subscribe Button
hu: Beküldés gomb

en: Subscription Error:
hu: Feliratkozási hiba:

en: Subtitle
hu: Alcím

en: Subtitle Goes Here
hu: Az Alcím Ide Kerül

en: Subtitle Text
hu: Alcím Szövege

en: Subtotal
hu: Részösszeg

en: Success Action
hu: Szakasz

en: Success Message
hu: Sikeres üzenet

en: Success!
hu: Siker!

en: Successfully updated %d field(s).
hu: %d mező sikeresen frissítve.

en: Sunday
hu: vasárnap

en: Support Center
hu: Támogatási Központ

en: Supported File Formats:
hu: Támogatott fájlformátumok:

en: Supported Font Weights
hu: Támogatott betűkészletek

en: Switch Back To Classic Editor
hu: Váltás Vissza a Klasszikus Szerkesztőre

en: Switch Tab
hu: Lapváltás

en: Sync children to global module
hu: Alárendelt elemek szinkronizálása a globális modullal

en: Sync values
hu: Szinkronizálási értékek

en: Tab
hu: Lap

en: Tab Text
hu: Fül Szövege

en: Table
hu: asztal

en: Table Background Color
hu: Táblázat Háttérszíne

en: Table Cell
hu: Táblázat cella

en: Table Cell Alternating Background Color
hu: Táblázat cella váltakozó háttérszíne

en: Table Cell Background Color
hu: Táblázatcella Háttérszíne

en: Table Header
hu: Táblázat fejléce

en: Table Header Background Color
hu: Táblázat fejléc háttérszín

en: Table Header Row
hu: Táblázat fejléc sora

en: Table Row
hu: Táblázat sor

en: Table Row Background Color
hu: Táblázatsor Háttérszíne

en: Table Rows
hu: Táblázat sorai

en: Tablet View
hu: Táblagép Nézet

en: Tablet Wide
hu: Tablet – Széles

en: Tabs
hu: Fülek

en: Tabs Content
hu: Mezők tartalma

en: Tabs Controls
hu: Fülek kezelése

en: Tag
hu: Címke

en: Tag 1
hu: Címke 1

en: Tag 2
hu: Címke 2

en: Tag 3
hu: Címke 3

en: Tag Page
hu: Címke oldal

en: Tag input container
hu: Címkebevitel tároló

en: Tags
hu: Címkék

en: Tags Separator
hu: Címkék Elválasztója

en: Target
hu: Cél

en: Target Element
hu: Cél Elem

en: Target Loop
hu: Célciklus

en: Target Module
hu: Célmodul

en: Target Offset
hu: Cél Eltolás

en: Target predefined selectors within this element without the need to write out selectors name. i.e. %s
hu: Célozd meg az elem előre definiált szelektorait anélkül, hogy ki kellene írnod a szelektorok nevét. Pl.: %s

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Taxonomy to query (when query_type is terms). Can be a single taxonomy or comma-separated list.
hu: Lekérdezendő taxonómia (amikor a query_type terms). Lehet egyetlen taxonómia vagy vesszővel elválasztott lista.

en: Template
hu: Sablon

en: Template Details
hu: Sablon Részletei

en: Template Name
hu: Sablon Neve

en: Template Settings
hu: Sablonbeállítások

en: Templates
hu: Sablonok

en: Term
hu: Kifejezés

en: Term Count
hu: Kifejezés Darabszáma

en: Term Description
hu: Kifejezés Leírása

en: Term ID
hu: Kifejezés Azonosító

en: Term ID to filter by (when query_type is post_type). Can be a single ID or comma-separated list.
hu: Szűréshez használt kifejezésazonosító (amikor a query_type post_type). Lehet egyetlen azonosító vagy vesszővel elválasztott lista.

en: Term Link
hu: Kifejezés Hivatkozása

en: Term Name
hu: Kifejezés Neve

en: Term Offset
hu: Kifejezés Eltolás

en: Term Order
hu: Kifejezés Sorrend

en: Terms
hu: Kifejezések

en: Terms Groups
hu: Kifejezéscsoportok

en: Terms Per Page
hu: Kifejezések Oldalanként

en: Testimonial
hu: Ajánlás

en: Testimonial Author
hu: Ajánlás szerző

en: Testimonial Description
hu: Ajánlás leírás

en: Testimonial Meta
hu: Ajánlás metaadatok

en: Testimonial Portrait
hu: Ajánlás arckép

en: Testimonials
hu: Beszámolók

en: Text
hu: Szöveg

en: Text & Logo Alignment
hu: Szöveg és logó igazítása

en: Text Alignment
hu: Felsorolás

en: Text Background Color
hu: Szöveg háttérszín

en: Text Color
hu: Szövegszín

en: Text Overlay Border Radius
hu: Szöveg kiemelés határ sugár

en: Text Overlay Color
hu: Szöveg kiemelés színe

en: Text Shadow
hu: Szöveg árnyék

en: Text Shadow Blur Strength
hu: Szöveg árnyék elmosódása

en: Text Shadow Color
hu: Szövegszín

en: Text Shadow Horizontal Length
hu: Szöveg árnyék vízszintes hossza

en: Text Shadow Vertical Length
hu: Szöveg függőleges igazítása

en: Text Size
hu: Szövegméret

en: Text Vertical Alignment
hu: Szöveg függőleges igazítása

en: Text for the home link in the breadcrumb.
hu: A kezdőlap hivatkozás szövege a morzsamenüben.

en: Textarea
hu: Szöveg terület

en: Texts
hu: szövegek

en: Thanks for contacting us
hu: Köszönjük, hogy felvetted velünk a kapcsolatot

en: The D4 presets data to convert to D5 format and apply migrations.
hu: A D4 előbeállítások adatai, amelyek D5 formátumra konvertálandók és migrációk alkalmazandók.

en: The Google Maps API Script is currently disabled in the <a href="%s" target="_blank">Theme Options</a>. This module will not function properly without the Google Maps API.
hu: A Google Maps API szkript jelenleg le van tiltva a <a href="%s" target="_blank">Téma Beállítások</a> alatt. Ez a modul nem fog megfelelően működni a Google Maps API nélkül.

en: The HTML attribute name (e.g., class, data-custom)
hu: A HTML-attribútum neve (pl. class, data-custom)

en: The ID of the current post (used for exclude_current_post)
hu: Az aktuális bejegyzés azonosítója (az exclude_current_post beállításhoz)

en: The REST API route definition for %s is missing the required permission_callback argument.
hu: A(z) %s REST API útvonaldefiníciójából hiányzik a kötelező permission_callback argumentum.

en: The REST API route definition missing the required permission_callback argument.
hu: A REST API útvonaldefiníciójából hiányzik a kötelező permission_callback argumentum.

en: The Skype account name.
hu: A Skype-fiók neve.

en: The URL for this social network link.
hu: A közösségi hálózat linkjének URL-je.

en: The account ID.
hu: A fiókazonosító.

en: The account data.
hu: A fiók adatai.

en: The account name.
hu: A fiók neve.

en: The body layout of a template should not be disabled if you wish to display and edit the content of individual posts using this layout.
hu: A sablon fő tartalom-elrendezését nem szabad letiltani, ha ezzel az elrendezéssel szeretné megjeleníteni és szerkeszteni az egyes bejegyzések tartalmát.

en: The bullet point that begins each list item can be placed either inside or outside the parent list wrapper. Placing list items inside will indent them further within the list.
hu: Az egyes listaelemeket elindító golyópont a szülő lista csomagolásán belül vagy kívül is elhelyezhető. A listaelemek behelyezése a listán belül tovább fogja őket jelölni.

en: The characters that begin each list item can be placed either inside or outside the parent list wrapper. Placing list items inside will indent them further within the list.
hu: A listaelemeket kezdő karakterek a szülő lista körbefoglalón belülre vagy kívülre helyezhetők. Ha belülre helyezed őket, a listaelemek jobban beljebb lesznek behúzva a listán belül.

en: The characters that begins each list item can be placed either inside or outside the parent list wrapper. Placing list items inside will indent them further within the list.
hu: Az egyes listaelemeket elindító karakterek a szülő lista csomagolásán belül vagy kívül is elhelyezhetők. A listaelemek behelyezése a listán belül tovább fogja őket jelölni.

en: The color of the shadow.
hu: Az árnyék színe.

en: The dividing line can be placed either above, below or in the center of the module.
hu: Az elválasztó vonal a modul felett, alatt vagy közepén helyezhető el.

en: The following account will be removed:
hu: A következő fiókot eltávolítja:

en: The higher the value, the bigger the blur, the shadow becomes wider and lighter.
hu: Minél nagyobb az érték, annál nagyobb az elmosódás, az árnyék szélesebbé és világosabbá válik.

en: The item you are trying to convert is empty.
hu: Az átalakítani próbált elem üres.

en: The library item type is not attached to a given item.
hu: A könyvtárelem típusa nincs hozzárendelve egy adott elemhez.

en: The message that will be shown to site visitors who subscribe to your list.
hu: Az üzenet, amely megjelenik a webhely látogatói számára, akik feliratkoznak a listára.

en: The page you requested could not be found.
hu: A kért oldal nem található.

en: The preset data is too large to save in a single request. This usually happens when you have a large number of presets. The system will automatically split the data into smaller chunks and retry. Please try saving again.
hu: Az előbeállítás adatai túl nagyok ahhoz, hogy egyetlen kérésben el lehessen menteni. Ez általában akkor fordul elő, ha sok előbeállítást használ. A rendszer automatikusan kisebb részekre bontja az adatokat, és újrapróbálja. Kérjük, próbálja meg újra menteni.

en: The provider slug.
hu: A szolgáltató slugja.

en: The selected canvas no longer exists
hu: A kiválasztott vászon már nem létezik

en: The speed at which the carousel automatically cycles.
hu: Az a sebesség, amellyel a körhinta automatikusan léptet.

en: The speed of the slide transition animation.
hu: A diaátmenet animációjának sebessége.

en: The title of your blurb will appear in bold below your blurb image.
hu: A fülszöveg címe félkövéren fog megjelenni a fülszöveg-kép alatt.

en: The title will appear above the content and when the accordion is closed.
hu: A cím a tartalom felett jelenik meg, és akkor is látható, amikor a harmonika zárva van.

en: The title will appear above the content and when the toggle is closed.
hu: A kapcsoló címe a tartalom felett jelenik meg, mikor zárt állapotban van a kapcsoló.

en: The title will be used within the tab button for this tab.
hu: A cím a fül tetején lesz látható.

en: The value for this attribute (e.g., my-class, custom-value)
hu: Az attribútum értéke (pl. my-class, custom-value)

en: Theme Builder Item
hu: Theme Builder-elem

en: Theme Builder Items
hu: Theme Builder-elemek

en: Theme Builder Library Templates
hu: Theme Builder Könyvtársablonok

en: Theme Builder Template Editing
hu: Theme Builder-Sablon Szerkesztése

en: Theme Customizer
hu: Téma Testreszabó

en: Theme Options
hu: Téma Beállítások

en: There are no reviews yet.
hu: Még nincsenek értékelések.

en: There must be operators between values
hu: Az értékek között operátoroknak kell lenniük

en: There must be spaces around operators
hu: Az operátorok körül szóközöknek kell lenniük

en: There was an error trying to send your message. Please try again later.
hu: Hiba történt az üzenet elküldésekor. Kérjük, próbáld meg később.

en: There was no response.
hu: Nem érkezett válasz.

en: Thin
hu: Vékony

en: Thin 100
hu: Vékony 100

en: Thinking...
hu: Gondolkodás...

en: This %1$s
hu: Ez a(z) %1$s

en: This Divi 4 module is running in backwards compatibility mode because it has custom settings applied to it by a third-party Divi Extension which is not yet compatible with Divi 5. You can edit the shortcode directly or recreate the module using Divi 5.
hu: Ez a Divi 4 modul visszamenőleges kompatibilitási módban fut, mert egy külső fejlesztőtől származó, még nem Divi 5-kompatibilis Divi-bővítmény egyéni beállításokat alkalmazott rá. A shortcode-ot közvetlenül is szerkesztheted, vagy újra létrehozhatod a modult Divi 5 használatával.

en: This Layout Is Built With Divi
hu: Ez az Elrendezés Divi-vel Készült

en: This Loop %1$s
hu: Ez a Hurok %1$s

en: This applies motion effects to individual elements within the module rather than the module as a whole. For example, to each image within a Gallery, rather than the Gallery container.
hu: Ez a mozgáshatásokat a modulon belüli egyes elemekre alkalmazza, nem pedig a modul egészére. Például a Galéria minden egyes képéhez, nem pedig a Galéria tárolóhoz.

en: This attribute exists in the following presets:
hu: Ez Az Attribútum A Következő Készletekben Található:

en: This content could not be displayed. Click the button below to save and reload the builder
hu: Ezt a tartalmat nem lehetett megjeleníteni. Az építő mentéséhez és újratöltéséhez kattintson az alábbi gombra

en: This content could not be displayed. Please report this error to our team so that we can fix it and then save and reload the builder.
hu: Ezt a tartalmat nem lehetett megjeleníteni. Kérjük, jelentse ezt a hibát a csapatunknak, hogy javíthassuk, majd mentse és újratölthesse az építőt.

en: This content will appear below the subscribe button.
hu: Az itt megadott tartalom a fejléc alatt fog megjelenni.

en: This content will appear below the title.
hu: Az itt megadott tartalom a fejléc alatt fog megjelenni.

en: This controls how your text is aligned within the module.
hu: Ez irányítja, hogy hogyan igazodik a szöveg a modulban.

en: This controls the direction of the lazy-loading animation.
hu: Ez irányítja az animáció irányát.

en: This controls the orientation of the image within the module.
hu: Ez a kép tájolását határozza meg a modulon belül.

en: This controls the transition delay of the hover animation.
hu: Ez szabályozza a hover animáció átmeneti késleltetését.

en: This controls the transition duration of the hover animation.
hu: Ez szabályozza a mozgás animáció átmeneti idejét.

en: This controls the transition speed curve of the hover animation.
hu: Ez szabályozza a mozgás animáció átmeneti sebesség görbéjét.

en: This field is disabled
hu: Ez a mező le van tiltva

en: This file should not be imported in this context.
hu: Ez a fájl ebben a környezetben nem importálható.

en: This import contains references to the global Header, Body, and/or Footer from the website they were exported from. How would you like to import these references?
hu: Ez az import a webhelyről exportált globális Fejléc, Fő Tartalom és/vagy Lábléc elemekre hivatkozik. Hogyan szeretné importálni ezeket a hivatkozásokat?

en: This is a legacy Divi 4 module running in backwards compatibility mode. In most cases, legacy modules should appear the same as they did in Divi 4. However, these modules aren't as performant and fully featured as Divi 5 modules.
hu: Ez egy örökölt Divi 4 modul, amely visszamenőleges kompatibilitási módban fut. A legtöbb esetben az örökölt modulok ugyanúgy jelennek meg, mint a Divi 4-ben. Ezek a modulok azonban nem olyan nagy teljesítményűek és nem annyira funkciógazdagok, mint a Divi 5 modulok.

en: This is the date the countdown timer is counting down to.
hu: Ez az a dátum, ameddig a visszaszámláló számol.

en: This is the title displayed for the countdown timer.
hu: Ez a cím jelenik meg a visszaszámlálónál.

en: This item is assigned to another template. Saving will override and remove its current assignment.
hu: Ez az elem egy másik sablonhoz van rendelve. A mentés felülírja és megszünteti a jelenlegi hozzárendelését.

en: This layout contains global design presets. Check the box below to import these styles as presets, or leave it unchecked to bring them in as static styles.
hu: Ez az elrendezés globális tervezési előre beállított értékeket tartalmaz. Jelölje be az alábbi jelölőnégyzetet, ha ezeket a stílusokat előre beállított értékként szeretné importálni, vagy hagyja ki a bejelölést, ha statikus stílusként szeretné megjeleníteni őket.

en: This legacy module is running in backward compatibility mode. Legacy modules require a reload when editing and cause slower loading times on the front end.
hu: Ez az örökölt modul visszamenőleges kompatibilitási módban fut. Az örökölt modulok szerkesztéskor újratöltést igényelnek, és lassabb betöltési időt okoznak a felhasználói felületen.

en: This module will not function properly on the front end of your website because this is not the assigned Checkout page.
hu: Ez a modul nem fog megfelelően működni a webhelyed előnézetében, mert ez nincs kijelölve Pénztár oldalként.

en: This number of columns cannot be used on this row.
hu: Ez az oszlopszám nem használható ebben a sorban.

en: This option will cover the player UI on the main video. This image can either be uploaded in each video setting or auto-generated by Divi.
hu: Ez az opció fedi a fő videó lejátszó felületét. Ez a kép feltölthető a videó beállításokban vagy automatikusan generálható a Divi használatával.

en: This post has been assigned a template using the Theme Builder, however, the template being used does not contain a Post Content module.
hu: Ehhez a bejegyzéshez a Theme Builder használatával sablon lett hozzárendelve, azonban a használt sablon nem tartalmaz Bejegyzéstartalom modult.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
hu: Ez a bejegyzés jelszóval védett. A hozzászólások megtekintéséhez add meg a jelszót.

en: This sets a static height value for your element. Once set, the height of the element will no longer be determined by its inner content. Content that exceeds the static height of the element will overflow the element wrapper.
hu: Ez statikus magasságértéket állít be az elemhez. A beállítást követően az elem magassága már nem lesz meghatározva belső tartalmával. Az elem statikus magasságát meghaladó tartalom túlfolyik az elem burkolatát.

en: This setting adjusts the shape of the bullet point that begins each list item.
hu: Ez a beállítás módosítja az egyes listaelemet kezdődő pontok alakját.

en: This setting determines the vertical alignment of your content. Your content can either be vertically centered, or aligned to the bottom.
hu: Ez a beállítás határozza meg a tartalom függőleges igazítását. A tartalmat vagy függőlegesen középre, vagy alulra lehet igazítani.

en: This setting determines the vertical alignment of your slide image. Your image can either be vertically centered, or aligned to the bottom of your slide.
hu: Ez a beállítás határozza meg a diakép függőleges igazítását. A kép lehet középre vagy a dia aljához igazított.

en: This setting will let you choose to use the thumbnail track controls below the slider or dot navigation at the bottom of the slider.
hu: Ezzel a beállítással kiválaszthatja, hogy a lapozót bélyegképek sorával vagy pontnavigációval irányítsa.

en: This setting will make your slider arrows either light or dark in color.
hu: Ezzel a beállítással a lapozónyilak színe világos vagy sötét lesz.

en: This setting will toggle visibility of CTA on mobile devices.
hu: Ez a beállítás a CTA láthatóságát kapcsolja mobil eszközökön.

en: This setting will toggle visibility of Images/Video on mobile devices.
hu: Ez a beállítás a képek/videó láthatóságát kapcsolja mobil eszközökön.

en: This setting will toggle visibility of content on mobile devices.
hu: Ez a beállítás a tartalom láthatóságát kapcsolja mobil eszközökön.

en: This setting will turn on and off the circle buttons at the bottom of the slider.
hu: Ez a beállítás kikapcsolja a kör alakú gombokat a lapozó alján.

en: This setting will turn on and off the featured image in the slider.
hu: Ez a beállítás ki-, és be fogja kaocsolni a kiválasztott képet a csúszka háttereként.

en: This setting will turn on and off the meta section.
hu: Ez a beállítás ki-, és be fogja kaocsolni a méta szakaszt

en: This setting will turn on and off the navigation arrows.
hu: Ez a beállítás be és kikapcsolja a navigációs nyilakat.

en: This setting will turn on and off the read more button.
hu: Ez a beállítás be-, és kikapcsolja az olvasson tovább gombot

en: This settings turns on and off the 1px divider line, but does not affect the divider height.
hu: Ez a beállítás bekapcsolja az 1 pixeles elválasztó vonalat, de nincs hatással az elválasztó magasságára.

en: This will adjust the color of the 1px divider line.
hu: Ez beállítja az 1 pixeles elválasztó vonal színét.

en: This will affect all <strong>%1$s</strong> Groups using the <strong>%2$s</strong> across your entire site. Do you wish to proceed?
hu: Ez az egész webhelyeden minden olyan <strong>%1$s</strong> Csoportot érinteni fog, amely a(z) <strong>%2$s</strong> beállítást használja. Folytatod?

en: This will affect all <strong>%1$s</strong> Modules using the <strong>%2$s</strong> across your entire site. Do you wish to proceed?
hu: Ez az egész webhelyeden minden olyan <strong>%1$s</strong> Modult érinteni fog, amely a(z) <strong>%2$s</strong> beállítást használja. Folytatod?

en: This will assign <strong>%1$s</strong> as the <strong>Default %2$s Preset</strong> across your entire site. All <strong>%2$s</strong> Modules that use the <strong>Default %2$s Preset</strong> will be affected. Do you wish to proceed?
hu: Ez az egész webhelyeden a(z) <strong>%1$s</strong> beállítást állítja be <strong>Alapértelmezett %2$s Előbeállítás</strong>ként. Minden <strong>%2$s</strong> Modul érintett lesz, amely az <strong>Alapértelmezett %2$s Előbeállítás</strong>t használja. Folytatod?

en: This will assign <strong>%1$s</strong> as the default <strong>%2$s</strong> across your entire site. All elements that use <strong>Default %2$s</strong> will be affected. Do you wish to proceed?
hu: Ez az egész webhelyeden a(z) <strong>%1$s</strong> beállítást állítja be alapértelmezett <strong>%2$s</strong> értékként. Minden olyan elem érintett lesz, amely az <strong>Alapértelmezett %2$s</strong> beállítást használja. Folytatod?

en: This will change the Display Order of the module.
hu: Ez módosítja a modul Megjelenítési Sorrendjét.

en: This will change the fill color for the bar.
hu: Ez megváltoztatja a kitöltés színét a sávban.

en: This will change the label of the module in the builder for easy identification.
hu: Ez megváltoztatja a modul címkéjét a szerkesztőben az egyszerűbb azonosítás érdekében.

en: This will delete and unassign the <strong>%1$s</strong> preset across your entire site, and assign the <strong>Default %2$s Preset</strong> in all instances. Do you wish to proceed?
hu: Ez törli és megszünteti a(z) <strong>%1$s</strong> előbeállítás hozzárendelését az egész webhelyeden, és minden előfordulásnál a <strong>Alapértelmezett %2$s Előbeállítás</strong> lesz hozzárendelve. Folytatod?

en: This will delete and unassign this <strong>%1$s</strong> preset across your entire site, and assign the <strong>Default %2$s Preset</strong> in all instances. Do you wish to proceed?
hu: Ezzel törli és megszünteti a <strong>%1$s</strong> előbeállítást a teljes webhelyen, és minden esetben hozzárendeli az <strong>alapértelmezett %2$s beállítást</strong>. Szeretné folytatni?

en: This will disable the module on selected devices
hu: Ez letiltja a modult a kiválasztott eszközökön

en: This will disable the module on selected devices.
hu: Ez letiltja a modult a kiválasztott eszközökön.

en: This will reset all Theme Builder settings and delete all templates. Are you sure you want to do this?
hu: Ez visszaállítja az összes Theme Builder-beállítást, és törli az összes sablont. Biztosan ezt szeretné?

en: This will turn thumbnails on and off.
hu: Ez be- és kikapcsolja a bélyegképeket.

en: This will update all instances across your entire site.
hu: Ez az egész webhelyen minden előfordulást frissíteni fog.

en: This would create an infinite loop
hu: Ez végtelen ciklust hozna létre

en: Three values are required
hu: Három érték szükséges

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Thumbnail Item
hu: Bélyegkép elem

en: Thumbnail Orientation
hu: Vázlat Orientáció

en: Thumbnail Overlay Color
hu: Bélyegkép átfedés színe

en: Thumbnail Size
hu: Bélyegkép Mérete

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Tilt
hu: Döntés

en: Time Delay
hu: Késleltetés

en: Time:
hu: Idő:

en: Timer Section
hu: Időzítő szakasz

en: Title
hu: Cím

en: Title Link
hu: Cím Link

en: Title Text
hu: Cím szövege

en: Title displayed above the portfolio.
hu: A cím a portfólió felett lesz megjelenítve.

en: Title is required.
hu: A cím megadása kötelező.

en: Title/Meta Background Image
hu: Cím/meta háttérkép

en: Title: a-z
hu: Cím: a-z

en: Title: z-a
hu: Cím: z-a

en: To Hour
hu: Óráig

en: To Minute
hu: Percig

en: To use the Checkout Payment module, you need to add a Checkout Billing module and a Checkout Shipping module to this page first.
hu: A Pénztár Fizetés modul használatához először hozzá kell adnod ehhez az oldalhoz egy Pénztár Számlázás modult és egy Pénztár Szállítás modult.

en: To use the Checkout Payment module, you need to add a Checkout Billing module to this page first.
hu: A Pénztár Fizetés modul használatához először hozzá kell adnod ehhez az oldalhoz egy Pénztár Számlázás modult.

en: Toggle
hu: Kapcsoló

en: Toggle %s
hu: %s be/ki

en: Toggle Attribute
hu: Attribútum Kapcsolása

en: Toggle Content
hu: Kapcsoló tartalom

en: Toggle Cookie
hu: Süti Kapcsolása

en: Toggle Divi Builder
hu: Divi Builder Ki-/Bekapcsolása

en: Toggle Gradient
hu: Színátmenet Kapcsoló

en: Toggle Icon
hu: Kapcsoló ikon

en: Toggle Mask
hu: Maszk Ki-/Bekapcsolása

en: Toggle Options
hu: Opciók Ki-Be Kapcsolása

en: Toggle Pattern
hu: Minta Ki-/Bekapcsolása

en: Toggle Preset
hu: Előbeállítás Kapcsolása

en: Toggle Responsive View
hu: Reszponzív Nézet Váltása

en: Toggle Title
hu: Kapcsoló cím

en: Toggle Visibility
hu: Láthatóság Kapcsolása

en: Toggle between the various gallery layout types.
hu: Váltás a különböző galériaelrendezéstípusok között.

en: Toggle dropdown
hu: Legördülő be/ki

en: Toggled layout visibility
hu: Elrendezés láthatóságának kapcsolása

en: Toggles
hu: Vált

en: Tool Call
hu: Eszközhívás

en: Tooltip
hu: Eszköztipp

en: Tooltip Background Color
hu: Súgóbuborék Háttérszíne

en: Top
hu: Fent

en: Top Border Color
hu: Szegélyszín

en: Top Border Style
hu: Szegély stílus

en: Top Border Width
hu: Szegély szélesség

en: Top Center
hu: Középen felül

en: Top Left
hu: Bal felül

en: Top Rated Products
hu: Legjobbra értékelt termékek

en: Top Right
hu: Jobb felül

en: Top Sticky Limit
hu: Felső ragadós határ

en: Top To Bottom
hu: Fentről le

en: Top of Element
hu: Az elem teteje

en: Total
hu: Összesen

en: Trackbacks/Pingbacks
hu: Trackbackek/Pingbackek

en: Transform
hu: átalakít

en: Transform Origin
hu: Származás átalakítása

en: Transform Rotate
hu: Átalakítás Forgatás

en: Transform Scale
hu: Átméretezés

en: Transform Skew
hu: Áthelyezés Skew

en: Transform Translate
hu: Transform Fordítás

en: Transforms
hu: Transzformációk

en: Transition Default and Sticky Styles
hu: Átmeneti alapértelmezett és ragadós stílusok

en: Transition Delay
hu: Átmeneti késleltetés

en: Transition Duration
hu: Átmeneti időtartam

en: Transition Speed
hu: Átmenet Sebessége

en: Transition Speed Curve
hu: Átmeneti sebesség görbe

en: Translate
hu: Eltolás

en: Travel back in time by this amount.
hu: Utazzon vissza időben ezzel az összeggel.

en: Triangle
hu: Háromszög

en: Triangles
hu: Háromszögek

en: Trigger Animation
hu: Animáció Indítása

en: Trigger Event
hu: Eseményindító

en: Trigger:
hu: Eseményindító:

en: True Parallax
hu: Valódi parallax

en: Try Again
hu: Próbálja Újra

en: Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.
hu: Próbálja pontosítani a keresést, vagy használja a fenti navigációt a bejegyzés megkereséséhez.

en: Tuesday
hu: kedd

en: Tuesday, Aug 06 (l, M d)
hu: Kedd, aug. 06 (l, M d)

en: Tufted
hu: Rojtos

en: Turn comment count on and off.
hu: Hozzászólás szám be- és kikapcsolása.

en: Turn excerpt on and off.
hu: Kapcsolja be és ki a részleteket.

en: Turn image on or off
hu: Kép Be- vagy Kikapcsolása

en: Turn image on or off.
hu: Kép be- vagy kikapcsolása.

en: Turn meta on or off.
hu: A meta be- vagy kikapcsolása.

en: Turn name on or off
hu: Név Be- vagy Kikapcsolása

en: Turn name on or off.
hu: Kapcsolja be vagy ki a nevet.

en: Turn on or off the author link.
hu: A szerző hivatkozás be- vagy kikapcsolása.

en: Turn pagination on and off.
hu: Lapszámozás be- és kikapcsolása.

en: Turn pagination on or off
hu: Lapozás Be- vagy Kikapcsolása

en: Turn price on or off
hu: Ár Be- vagy Kikapcsolása

en: Turn price on or off.
hu: Kapcsolja be vagy ki az árat.

en: Turn project titles on or off.
hu: Projekt címek be- vagy kikapcsolása.

en: Turn rating on or off
hu: Értékelés Be- vagy Kikapcsolása

en: Turn rating on or off.
hu: Kapcsolja be vagy ki az értékelést.

en: Turn sale badge on or off
hu: Akció Jelvény Be- vagy Kikapcsolása

en: Turn sale badge on or off.
hu: Kapcsolja be vagy ki az akciós jelvényt.

en: Turn the captcha on or off using this option.
hu: Kapcsolja be vagy ki a captcha-t ezzel az opcióval.

en: Turn the category links on or off.
hu: A kategória hivatkozások be- vagy kikapcsolása.

en: Turn the date display on or off.
hu: Dátum megjelenítés be- vagy kikapcsolása.

en: Turn the date on or off.
hu: A dátum be-vagy kikapcsolása.

en: Turn the pagination on or off.
hu: A lapozás be- vagy kikapcsolása.

en: Turn this on to exclude pages from search results.
hu: Kapcsold be az oldalak kizárásához a keresési találatokból.

en: Turn this on to show the Search Button.
hu: Kapcsold be a Keresés gomb megjelenítéséhez.

en: Turn this on to show the next post link.
hu: Kapcsold be a következő bejegyzés linkjének megjelenítéséhez.

en: Turn this on to show the previous post link.
hu: Kapcsold be az előző bejegyzés linkjének megjelenítéséhez.

en: Turning off percentages will remove the percentage text from within the filled portion of the bar.
hu: A százalékos értékek kikapcsolása eltávolítja a százalékos szöveget a sáv töltött részén belül.

en: Turning this on will allow automatic sliding to continue on mouse hover.
hu: Ezzel az opcióval engedélyezheti az automatikus lapozás folytatását egérmutató alatt.

en: Turning this on will exclude Posts from search results.
hu: Ha bekapcsolod, a bejegyzések ki lesznek zárva a keresési találatokból.

en: Two values are required
hu: Két érték szükséges

en: Type
hu: Típus

en: Type > then search to nest, Cmd+Enter to add, Enter to insert all
hu: Írd be a > jelet, majd keress a beágyazáshoz, Cmd+Enter a hozzáadáshoz, Enter az összes beszúrásához

en: Type of query to perform (post_type, terms, users, current_page, repeater, or repeater_field_name)
hu: A végrehajtandó lekérdezés típusa (post_type, terms, users, current_page, repeater, vagy repeater_field_name)

en: Type the Redirect URL
hu: Adja meg az átirányítandó URL-t

en: Type the message you want to display after successful form submission. Leave blank for default
hu: Adja meg a szöveget, amely megjelennyen egy sikeres űrlap beadásakor. Hagyja üresen az alapértelmezett beállításokhoz.

en: Type the text you want to use as placeholder for the search field.
hu: Adja meg a szöveget, amelyet helykitöltőként szeretne használni a kereső mezőben.

en: Type: %s
hu: Típus: %s

en: URL Parameter
hu: URL paraméter

en: URL Parameter Name
hu: URL paraméter neve

en: URL Parameter Value
hu: URL paraméter értéke

en: URL for the home link in the breadcrumb.
hu: A kezdőlap hivatkozás URL-je a morzsamenüben.

en: URLs
hu: URL-ek

en: Ultra Bold 800
hu: Extra Félkövér 800

en: Ultra Light
hu: Erős Fény

en: Ultra Light 200
hu: Extra Könnyű 200

en: Ultra Wide
hu: Extra Széles

en: Unable To Establish Internet Connection.
hu: Nem lehet internetkapcsolatot létrehozni.

en: Unassigned
hu: Nincs Hozzárendelve

en: Unclosed block: missing closing brace.
hu: Lezáratlan blokk: hiányzik a záró kapcsos zárójel.

en: Underline
hu: Aláhúzott Szöveg

en: Underneath Section Content
hu: Szakasz beszúrása

en: Undo
hu: Visszavonás

en: Undo/Redo
hu: Visszavonás/Újra

en: Undock Active Tab
hu: Aktív Lap Leválasztása

en: Undock Tab
hu: Lap Leválasztása

en: Unexpected closing brace.
hu: Váratlan záró kapcsos zárójel.

en: Unknown Field
hu: Ismeretlen Mező

en: Unknown Module
hu: Ismeretlen Modul

en: Unknown Target
hu: Ismeretlen Cél

en: Unknown error.
hu: Ismeretlen hiba.

en: Unlock
hu: Feloldás

en: Unlock %1$s
hu: %1$s Feloldása

en: Unlock %s
hu: %s Feloldása

en: Unlock Module
hu: Modul feloldása

en: Unlock module
hu: Modul Feloldása

en: Unlock parent module first
hu: Először Oldd Fel A Szülőmodult

en: Unordered List
hu: Rendezetlen Lista Beillesztése

en: Unordered List Item Indent
hu: Középre zárt listaelemek

en: Unordered List Style Position
hu: Rendezetlen lista stílus pozíció

en: Unordered List Style Type
hu: Rendezetlen Lista Beillesztése

en: Unsaved Changes
hu: Nem mentett változtatások

en: Unsaved changes will be lost if you leave the Theme Builder at this time.
hu: A nem mentett módosítások elvesznek, ha most kilép a Theme Builder-ből.

en: Unsigned
hu: Előjel Nélküli

en: Unsupported
hu: Nem Támogatott

en: Unsupported post type.
hu: Nem támogatott bejegyzéstípus.

en: Until Date
hu: Dátumig

en: Up
hu: Fel

en: Update
hu: Frissítés

en: Update All Presets
hu: Összes Készlet Frissítése

en: Update Preset With Current Styles
hu: Frissítse az előre beállított beállításokat az aktuális stílusokkal

en: Update Presets?
hu: Frissíti A Készleteket?

en: Update cart
hu: Kosár frissítése

en: Update this value in all detected locations.
hu: Érték Frissítése Az Összes Észlelt Helyen.

en: Update totals
hu: Végösszeg frissítése

en: Updated template settings
hu: Frissített sablonbeállítások

en: Updated templates order
hu: Frissített sablonsorrend

en: Updating breakpoints will affect take affect across your entire website. When disabling a breakpoint, its styles will be stored for posterity. When enabling a breakpoint, any existing styles for that breakpoint will be restored.
hu: A töréspontok frissítése a teljes webhelyeden érvénybe lép. Töréspont letiltásakor a hozzá tartozó stílusok megőrzésre kerülnek. Töréspont engedélyezésekor a törésponthoz tartozó meglévő stílusok visszaállnak.

en: Updating breakpoints will take affect across your entire website.
hu: A töréspontok frissítése a teljes webhelyeden érvénybe lép.

en: Updating breakpoints will take affect across your entire website. When disabling a breakpoint, its styles will be stored for posterity.
hu: A töréspontok frissítése a teljes webhelyeden érvénybe lép. Töréspont letiltásakor a hozzá tartozó stílusok megőrzésre kerülnek.

en: Updating breakpoints will take affect across your entire website. When enabling a breakpoint, any existing styles for that breakpoint will be restored.
hu: A töréspontok frissítése a teljes webhelyeden érvénybe lép. Töréspont engedélyezésekor a törésponthoz tartozó meglévő stílusok visszaállnak.

en: Upgrade Your Divi Cloud
hu: Divi Cloud Csomag Bővítése

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Upload Font
hu: Feltöltés

en: Upload a video
hu: Videó feltöltése

en: Upload an image
hu: Kép feltöltése

en: Upload an image to display at the top of your blurb.
hu: Töltsön fel egy képet, amely a fülszöveg tetején helyezkedik el.

en: Upload an image to display beside your menu.
hu: Töltsön fel egy képet, amely megjelenik a menü mellett.

en: Upload an image.
hu: Tölts fel egy képet.

en: Upload the "after" image.
hu: Töltse fel az „utána” képet.

en: Upload the "before" image.
hu: Töltse fel az „előtte” képet.

en: Upload the .WEBM version of your video here. All uploaded videos should be in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers.
hu: Töltse fel a videó .WEBM verzióját ide.  Az összes videó .MP4 és .WEBM formátumban való feltöltése biztosítja a teljes kompatibilitást az összes böngészővel.

en: Upload your Lottie JSON animation file.
hu: Töltsd fel a Lottie JSON animációfájlt.

en: Upload your desired image, or type in the URL to the image you would like to display over your video. You can also generate a still image from your video.
hu: Töltsd fel a kívánt képet, vagy írd be a videód felett megjeleníteni kívánt kép URL-jét. A videódból állóképet is generálhatsz.

en: Upload your desired image, or type in the URL to the image you would like to display.
hu: Töltse fel a kívánt képet, vagy írja be a megjeleníteni kívánt kép URL-jét.

en: Upload your desired video in .MP4 format, or type in the URL to the video you would like to display.
hu: Töltsd fel a kívánt videót .MP4 formátumban, vagy add meg a megjeleníteni kívánt videó URL-jét.

en: Upload/Remove Fonts
hu: Betűtípusok Feltöltése/Eltávolítása

en: Uppercase
hu: NAGYBETŰS

en: Upscale
hu: Előkelő

en: Upwards
hu: Felfelé

en: Use A Spam Protection Service
hu: Használjon A Spam Protection Service szolgáltatást

en: Use Background Color
hu: Háttérszín használata

en: Use Background Color Gradient
hu: Háttér színátmenet alkalmazása

en: Use Background Overlay
hu: Háttér szín használata

en: Use Basic Captcha
hu: Használjon Basic Captcha-t

en: Use Current Loop
hu: Aktuális Ciklus Használata

en: Use Custom %s Size
hu: Egyéni %s Méret Használata

en: Use Custom Fields
hu: Egyéni szélesség használata

en: Use Custom Icon Size
hu: Használjon egyéni ikonméretet

en: Use Custom Styles For %1$s
hu: Egyéni stílusok használata %1$s számára

en: Use Dot Navigation
hu: Pontnavigáció használata

en: Use Focus Borders
hu: Fókusz szegély szín használata

en: Use Global Body
hu: Globális Fő Tartalom Használata

en: Use Global Footer
hu: Globális Lábléc Használata

en: Use Global Header
hu: Globális Fejléc Használata

en: Use Grayscale Filter
hu: Szürkeárnyalatos szűrő használata

en: Use Icon
hu: Ikon használata

en: Use On
hu: Használat Itt

en: Use Parallax Effect
hu: Parallax hatás használata

en: Use Post Excerpts
hu: Használja a Postai kivonatokat

en: Use Single Name Field
hu: Név mező

en: Use Text Background Color
hu: Szöveg háttérszín használata

en: Use Text Overlay
hu: Szöveg kiemelés alkalmazása

en: Use Thumbnail Track
hu: Bélyegképek használata

en: Use Visual Builder
hu: Visual Builder Használata

en: Use With Global Templates From This Website
hu: Globális Sablonok Használata Erről A Webhelyről

en: Use the Divi Builder
hu: A Divi Builder Használata

en: Use the color picker to choose a color for the background overlay.
hu: Használja a szín választót a háttér kiemelő szín kiválasztásához.

en: Use the color picker to choose a color for the text overlay.
hu: Hazsnálja a szín választót a kiemelő szín kiválasztásához.

en: Use the current loop context for displaying products.
hu: Használd az aktuális cikluskörnyezetet a termékek megjelenítéséhez.

en: Use the fields below to add a new account.
hu: Használja a lenti mezőket új fiók hozzáadásához.

en: User
hu: Felhasználó

en: User IDs separated by commas
hu: Vesszővel elválasztott felhasználói azonosítók

en: User Link
hu: Felhasználói Hivatkozás

en: User Login
hu: Felhasználónév

en: User Offset
hu: Felhasználó Eltolás

en: User Role
hu: Felhasználói szerep

en: User is Logged In
hu: A felhasználó bejelentkezett

en: User is Logged Out
hu: A felhasználó ki van jelentkezve

en: User role to filter by (when query_type is users). Can be a single role or comma-separated list.
hu: Szűréshez használt felhasználói szerepkör (amikor a query_type users). Lehet egyetlen szerepkör vagy vesszővel elválasztott lista.

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Username or email
hu: Felhasználónév vagy e-mail-cím

en: Users
hu: Felhasználók

en: Users Groups
hu: Felhasználói Csoportok

en: Users Per Page
hu: Felhasználók Oldalanként

en: Using Scrolling Effects, you can transform elements on your page as you scroll. The animation's transition is based on the user's scrolling behavior. Once the element enters the browser viewport (top), the animation begins, and it once it leaves the viewport (bottom), the animation ends.
hu: A görgetési effektusok segítségével görgetés közben átalakíthatja az oldalon lévő elemeket. Az animáció átmenete a felhasználó görgetési viselkedésén alapul. Amint az elem belép a böngésző nézetablakába (fent), az animáció elkezdődik, és amint elhagyja a nézetablakot (alul), az animáció véget ér.

en: Using the Custom CSS tab , you can either output free form styles or output styles before / after / on the element.
hu: Az Egyéni CSS lapon szabad formátumú stílusokat adhatsz ki, vagy a stílusokat az elem elé / mögé / az elemre helyezheted.

en: Using the Divi Role Editor, you can limit the types of actions that can be taken by WordPress users of different roles. This is a great way to limit the functionality available to your customers or guest authors to ensure that they only have the necessary options available to them.
hu: A Divi Szerepkör-szerkesztő használatával korlátozhatja, hogy a különböző szerepkörű WordPress-felhasználók milyen műveleteket hajthatnak végre. Ez remek módja annak, hogy ügyfelei vagy vendégszerzői számára elérhető funkciókat korlátozza, így biztosítva, hogy csak a szükséges beállításokhoz férjenek hozzá.

en: Using the transform controls, you can perform visual adjustments to any element using a combination of Scale, Translation, Rotation and Skew settings. This allows you to create advanced design effects without the need of a separate graphic design program.
hu: A transzformációs vezérlőkkel bármely elemen végezhet vizuális módosításokat a Méretezés, Eltolás, Forgatás és Döntés beállításainak kombinálásával. Így külön grafikai program nélkül is összetettebb dizájneffekteket hozhat létre.

en: Using the transform controls, you can performance visual adjustments to any element using a combination of Scale, Translation, Rotation and Skew settings. This allows you to create advanced design effects without the need of a separate graphic design program.
hu: A transzformációs vezérlők segítségével vizuális beállításokat hajthat végre bármelyik elemhez a Scale, Translation, Rotation és Skew beállítások kombinációjával. Ez lehetővé teszi a fejlett tervezési hatások létrehozását külön grafikai tervezés nélkül.

en: Values must be comma separated
hu: Az értékeket vesszővel kell elválasztani

en: Variable Manager
hu: Változókezelő

en: Variable Settings
hu: Változó Beállításai

en: Variables
hu: Változók

en: Variables Manager
hu: Változókezelő

en: Variation Label
hu: Variációs címke

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Vertical Gap
hu: Függőleges Hézag

en: Vertical Gutters
hu: Függőleges ereszcsatornák

en: Vertical Motion
hu: Függőleges mozgás

en: Vertical Offset
hu: Függőleges eltolás

en: Vertical Overflow
hu: Függőleges túlcsordulás

en: Vertically Centered
hu: Függőlegesen középre

en: Very poor
hu: Nagyon Gyenge

en: Video
hu: Videó

en: Video Icon
hu: Videó ikon

en: Video MP4 File Or Youtube URL
hu: Video MP4 fájl vagy Youtube URL

en: Video Play
hu: Videó Lejátszása

en: Video Slider
hu: Videó lapozó

en: Video Slider Item
hu: Videócsúszka-elem

en: Video Slider Items
hu: Videócsúszka-elemek

en: Video Sliders
hu: Videó csúszkák

en: Video Tutorials
hu: Videóbeállítások

en: Video WEBM File
hu: Videó WEBM fájl

en: Videos
hu: Videók

en: View
hu: Nézet

en: View Body Template
hu: Törzsrész Sablon Megtekintése

en: View Footer Template
hu: Lábléc Sablon Megtekintése

en: View Front End
hu: Előtér megtekintése

en: View Global Canvas
hu: Globális Vászon Megtekintése

en: View Header Template
hu: Fejléc Sablon Megtekintése

en: View Page
hu: Oldal Megtekintése

en: View Split Testing Stats
hu: A/B Tesztelési Statisztikák Megtekintése

en: View Template
hu: Sablon Megtekintése

en: View Theme Builder
hu: Theme Builder Megtekintése

en: View Theme Builder Item
hu: Theme Builder-Elem Megtekintése

en: Viewport Bottom
hu: Nézőablak alja

en: Viewport Enter
hu: Nézetablak Belépés

en: Viewport Exit
hu: Nézetablak Kilépés

en: Viewport Height (vh)
hu: Nézőablak magassága (vh)

en: Viewport Maximum (vmax)
hu: Nézetablak maximuma (vmax)

en: Viewport Minimum (vmin)
hu: Nézetablak minimuma (vmin)

en: Viewport Top
hu: Nézőablak felső

en: Viewport Width (vw)
hu: Nézőablak szélessége (vw)

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Visible
hu: Látható

en: Visual
hu: Vizuális

en: Wave
hu: Hullám

en: Wave 2
hu: Hullám 2

en: Waves
hu: Hullámok

en: Waves 2
hu: Hullámok 2

en: Wavy
hu: Hullámos

en: Website Field
hu: Weboldal mező

en: Wednesday
hu: szerda

en: Weekly
hu: Heti

en: Weights
hu: Vastagságok

en: When a minimum height is set, the element will always have a height of at least the amount defined. This supersedes smaller static height values. Unlike height, minimum height does not result in content overflow and will allow the height of your element to remain dynamic.
hu: Minimális magasság beállítása esetén az elemnek mindig legalább a megadott mennyisége lesz. Ez felülírja a kisebb statikus magasságértékeket. A magasságtól eltérően a minimális magasság nem eredményez tartalmi túlcsordulást, és lehetővé teszi, hogy az elem magassága dinamikus maradjon.

en: When a visitor clicks into an input field, it becomes focused. You can pick a color to be used for the input field background while focused.
hu: Amikor egy látogató beír egy beviteli mezőbe, akkor az összpontosít. A fókuszáláskor kiválaszthatja a beviteli mező hátterének színét.

en: When a visitor clicks into an input field, it becomes focused. You can pick a color to be used for the input text while focused.
hu: Amikor egy látogató beír egy beviteli mezőbe, akkor az összpontosít. Fókuszálva kiválaszthatja a beviteli szöveghez használandó színt.

en: When clicked the module will link to this URL.
hu: Ha rákattint, a modul ehhez az URL-hez kapcsolódik.

en: When clicked, this link will direct to the specified URL.
hu: Kattintáskor ez a hivatkozás a megadott URL-re irányít.

en: When enabled, a background color is added behind the slider text to make it more readable atop background images.
hu: Amennyiben ez engedélyezve van, egy kiemelő szín lesz a szöveg mögött, hogy olvashatóbbá tegye azt a háttér képen.

en: When enabled, a custom overlay color will be added above your background image and behind your slider content.
hu: Amennyiben engedélyezve van, egy kiemelő szín lesz hozzáadva a háttér kép előtt és a hozzászólások alatt.

en: When enabled, any existing preset class will be removed when applying the preset
hu: Ha engedélyezve van, a készlet alkalmazásakor a meglévő készletosztály eltávolításra kerül

en: When enabled, only replace values in fields that have the same type as the source field. When disabled, replace matching values in any field type.
hu: Ha engedélyezve van, csak azokban a mezőkben cserél értéket, amelyek típusa megegyezik a forrásmező típusával. Ha ki van kapcsolva, bármely mezőtípusban lecseréli az egyező értékeket.

en: When enabled, this will add a custom icon within the button.
hu: Ha engedélyezve van, ez egyéni ikont fog hozzáadni a gombhoz.

en: When enabled, this will force your image to extend 100% of the width of the column it's in.
hu: Ha engedélyezve van, ez arra kényszeríti a képet, hogy 100% -kal meghosszabbítsa az oszlop szélességét.

en: When you save layouts to Divi Cloud, they become available on every website you build.
hu: Amikor elrendezéseket mentesz a Divi Cloud-ba, minden általad készített weboldalon elérhetővé válnak.

en: Whether or not the First Name field should be included in the opt-in form.
hu: Az első név mezőt be kell-e venni az opt-in formában.

en: Whether or not the Last Name field should be included in the opt-in form.
hu: Az utolsó név mezőt be kell-e venni az opt-in formanyomtatványba.

en: Whether or not the Name field should be included in the opt-in form.
hu: Válassza ki, hogy a hivatkozás új ablakban nyíljon meg vagy sem.

en: Whether or not to show pagination for the gallery.
hu: Megjelenjen-e a galéria lapozása.

en: Whether or not to show the title and caption for images (if available).
hu: A kép címének és feliratának mutatása, vagy elrejtése (amennyiben azok elérhetőek).

en: Whether or not to use a 3rd-party spam protection service like Google reCAPTCHA.
hu: Függetlenül attól, hogy használjon-e harmadik fél spamvédelmi szolgáltatását, például a Google reCAPTCHA-t.

en: Whether or not to use a single Name field in the opt-in form.
hu: Akár egyetlen névmezőt használjon az opt-in formában.

en: Whether to exclude the current post from results (used when query_type is post_type, except for attachments)
hu: A jelenlegi bejegyzés kizárása a találatokból (amikor a query_type post_type, kivéve a csatolmányokat)

en: Whether to ignore sticky posts in results order (used only when query_type is post_type and post_type is post)
hu: A kiemelt bejegyzések figyelmen kívül hagyása a rendezésnél (csak akkor, ha a query_type post_type és a post_type post)

en: While Editing Element
hu: Az Elem Szerkesztése Közben

en: While In Builder
hu: A Szerkesztőben

en: Widescreen
hu: Szélesvásznú

en: Widget Area
hu: Widget terület

en: Width
hu: Maximális szélesség

en: Wireframe Mode
hu: Drótváz Mód

en: Wireframe View
hu: Wireframe Megtekintő

en: Wireframe, Desktop, Tablet, Phone, Click Mode, Grid Mode, Hover Mode, Zoom
hu: Drótváz, Asztali, Tablet, Telefon, Kattintás Mód, Rács Mód, Rámutatás Mód, Nagyítás

en: Woo Breadcrumbs
hu: Woo zsemlemorzsa

en: Woo Cart Products
hu: Woo Cart termékek

en: Woo Cart Totals
hu: Woo Kosár Összes

en: Woo Checkout Billing
hu: Woo Checkout számlázás

en: Woo Checkout Details
hu: Woo Checkout Részletek

en: Woo Checkout Information
hu: Woo Checkout információk

en: Woo Checkout Payment
hu: Woo Checkout fizetés

en: Woo Checkout Payment module can be used on a page and cannot be previewed.
hu: A Woo Checkout Payment modul oldalra helyezhető, és nem tekinthető meg előnézetben.

en: Woo Checkout Shipping
hu: Woo Checkout Szállítás

en: Woo Cross Sells
hu: Woo Cross eladja

en: Woo Notice
hu: Woo Megjegyzés

en: Woo Product Add To Cart
hu: Woo termék Kosárba

en: Woo Product Description
hu: Woo termékleírás

en: Woo Product Information
hu: Woo termékinformációk

en: Woo Product Price
hu: Woo termék ára

en: Woo Product Rating
hu: Woo termékértékelés

en: Woo Product Reviews
hu: Woo termékértékelések

en: Woo Product Tabs
hu: Woo terméklapok

en: Woo Product Title
hu: Woo termék címe

en: Woo Product Upsell
hu: Woo termék felár

en: Woo Product Upsells
hu: Woo Termék Felülértékesítések

en: Woo Products
hu: Woo termékek

en: Woo Related Products
hu: Woo Kapcsolódó termékek

[ctx: WooCommerce items number]
en: %1$s Item | %1$s Items
hu[0]: %1$s elem
hu[1]: %1$s elem

en: WooCommerce must be active for this module to appear
hu: A modul megjelenéséhez a WooCommerce bővítménynek aktívnak kell lennie

en: WordPress image size to use for thumbnails (e.g., thumbnail, medium, large, full).
hu: WordPress képméret a bélyegképekhez (pl. thumbnail, medium, large, full).

en: Would you like to save these fonts and colors for future Divi AI layouts?
hu: Szeretné elmenteni ezeket a betűtípusokat és színeket a jövőbeli Divi AI-elrendezésekhez?

en: Would you like to update this attribute in all of these presets as well?
hu: Szeretné Frissíteni Ezt Az Attribútumot Ezekben A Készletekben Is?

en: Wrap
hu: Tördelés

en: Wrap Reverse
hu: Fordított Tördelés

en: Write & Replace
hu: Írás és csere

en: Write Automatically
hu: Automatikus írás

en: Write With AI
hu: Írj AI-val

en: Write free-form css using the keyword %s to target this module. i.e. %s
hu: Írj szabad formátumú CSS-t a %s kulcsszóval a modul célzásához. Pl.: %s

en: X
hu: x

en: X Profile Url
hu: X-profil URL

en: X-Height (ex)
hu: x-magasság (ex)

en: X-Ray
hu: Röntgen

en: X-Ray Mode
hu: Röntgen Mód

en: Year: %s
hu: Év: %s

en: Yes
hu: Igen

en: Yes Please!
hu: Igen, kérem!

en: You Have Unsaved Changes
hu: Nem Mentett Módosításai Vannak

en: You are about to delete a global layout. This will disconnect all templates that use this global layout and duplicate it in place. Are you sure you wish to continue?
hu: Egy globális elrendezés törlésére készül. Ez leválasztja az összes sablont, amely ezt a globális elrendezést használja, és helyben duplikálja azt. Biztosan folytatja?

en: You can add borders to any element, customize their appearance and assign unique styles to each edge.
hu: Szegélyeket adhat hozzá bármely elemhez, testreszabhatja megjelenését és egyedi stílusokat rendelhet az egyes élekhez.

en: You can find your API Key <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank" rel="noreferrer">here</a>.
hu: Az API-kulcsodat <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank" rel="noreferrer">itt</a> találod.

en: You can pick unique background colors for toggles when they are in their open and closed states. Choose the closed state background color here.
hu: Kiválaszthatja az egyedi háttérszíneket, ha a nyitott és zárt állapotukban vannak. Itt válassza ki a zárt állapotot.

en: You can pick unique background colors for toggles when they are in their open and closed states. Choose the open state background color here.
hu: Kiválaszthatja az egyedi háttérszíneket, ha a nyitott és zárt állapotukban vannak. Itt válassza ki a nyitott állapot háttérszínét.

en: You can pick unique text colors for toggle titles when they are open and closed. Choose the closed state title color here.
hu: Egyedi szöveges színeket választhat, ha nyitva és zárva vannak a címkék váltásához. Itt válassza ki a zárt állapot címszínét.

en: You can pick unique text colors for toggle titles when they are open and closed. Choose the open state title color here.
hu: Egyedi szöveges színeket választhat, ha nyitva és zárva vannak a címkék váltásához. Itt válassza ki a nyitott állapot címszínét.

en: You cannot use `divi` namespace. `divi` namespace is reserved for built-in module that is authored by Elegant Themes.
hu: Nem használhatod a `divi` névteret. A `divi` névtér a Elegant Themes által készített beépített modul számára van fenntartva.

en: You do not have permission to access this Theme Builder page.
hu: Nincs jogosultságod a(z) Theme Builder oldal eléréséhez.

en: You do not have permission to create posts of this type.
hu: Nincs jogosultságod ilyen típusú bejegyzések létrehozásához.

en: You do not have permission to duplicate this post.
hu: Nincs jogosultságod a bejegyzés duplikálásához.

en: You do not have permission to edit one or more posts.
hu: Nincs jogosultságod egy vagy több bejegyzés szerkesztéséhez.

en: You do not have permission to edit this post.
hu: Nincs jogosultságod a bejegyzés szerkesztéséhez.

en: You do not have permission to reorder posts of this type.
hu: Nincs jogosultságod az ilyen típusú bejegyzések átrendezéséhez.

en: You do not have permission to trash this post.
hu: Nincs jogosultságod a bejegyzés kukába helyezéséhez.

en: You do not have sufficient permissions to modify this category.
hu: Nincs megfelelő jogosultsága ennek a kategóriának a módosításához.

en: You do not have sufficient permissions to modify this tag.
hu: Nincs megfelelő jogosultsága ennek a címkének a módosításához.

en: You do not have sufficient permissions to modify this taxonomy term.
hu: Nincs megfelelő jogosultsága ennek a taxonómiakifejezésnek a módosításához.

en: You don't have sufficient permissions to access this content.
hu: Nincs megfelelő jogosultságod a tartalom eléréséhez.

en: You entered the wrong number in captcha.
hu: Rossz számot adott meg a captcha mezőben.

en: You have not saved any items to your Divi Library yet. Once an item has been saved to your library, it will appear here for easy use.
hu: Még nem mentett el elemeket a Divi Könyvtárába. Miután egy elem mentésre kerül a könyvtárába, itt fog megjelenni a könnyű használat érdekében.

en: You may be interested in&hellip;
hu: Ez is érdekelhet&hellip;

en: You must be %1$slogged in%2$s to post a review.
hu: Értékelés írásához %1$sbe kell jelentkezned%2$s.

en: You must be a human to submit this form.
hu: A űrlap elküldéséhez embernek kell lenned.

en: You must be logged in to checkout.
hu: A fizetéshez be kell jelentkezned.

en: You've made changes to the <strong>%1$s</strong> Group preset settings. This will affect all <strong>%1$s</strong> Groups across your entire site. Do you wish to proceed?
hu: Módosításokat végeztél a <strong>%1$s</strong> csoport előbeállításain. Ez hatással lesz az összes <strong>%1$s</strong> csoportra az egész webhelyeden. Folytatod?

en: You've made changes to the <strong>%1$s</strong> Module preset settings. This will affect all <strong>%1$s</strong> Modules across your entire site. Do you wish to proceed?
hu: Módosította a(z) <strong>%1$s</strong> modul beállításkészletének beállításait. Ez az egész webhelyen minden <strong>%1$s</strong> modulra hatással lesz. Folytatja?

en: Your Dynamic Post Title Will Display Here
hu: A Dinamikus Bejegyzéscímed Itt Fog Megjelenni

en: Your Existing Pages
hu: A meglévő oldalak

en: Your Save Has Failed
hu: Mentés sikertelen

en: Your Saved Layouts
hu: Elrendezés betöltése

en: Your Title Goes Here
hu: A Címed Ide Kerül

en: Your cart is currently empty.
hu: A kosarad jelenleg üres.

en: Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.
hu: A tartalmad ide kerül. Szerkeszd vagy távolítsd el ezt a szöveget közvetlenül itt, vagy a modul Tartalom beállításaiban. A modul Dizájn beállításaiban a tartalom minden részletét formázhatod, és a modul Speciális beállításaiban akár egyéni CSS-t is alkalmazhatsz erre a szövegre.

en: Your dynamic author bio will display here. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus auctor urna eleifend diam eleifend sollicitudin a fringilla turpis. Curabitur lectus enim.
hu: A dinamikus szerzői bemutatkozásod itt fog megjelenni. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus auctor urna eleifend diam eleifend sollicitudin a fringilla turpis. Curabitur lectus enim.

en: Your dynamic category description will display here. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus auctor urna eleifend diam eleifend sollicitudin a fringilla turpis. Curabitur lectus enim.
hu: A dinamikus kategórialeírásod itt fog megjelenni. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus auctor urna eleifend diam eleifend sollicitudin a fringilla turpis. Curabitur lectus enim.

en: Your dynamic post excerpt will display here. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus auctor urna eleifend diam eleifend sollicitudin a fringilla turpis. Curabitur lectus enim.
hu: A dinamikus bejegyzéskivonatod itt fog megjelenni. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus auctor urna eleifend diam eleifend sollicitudin a fringilla turpis. Curabitur lectus enim.

en: Your order
hu: Rendelésed

en: Your page contains changes that have not been saved. If you close the builder without saving, these changes will be lost. If you would like to leave the builder and save all changes, please select <strong>Save & Exit</strong>. If you would like to discard all recent changes, choose <strong>Discard & Exit</strong>.
hu: Az oldala olyan változtatásokat tartalmaz, amelyek nincsenek elmentve. Ha úgy zárja be az oldalt, hogy nem menti el ezeket, elvesznek. Ha el szeretné hagyni a létrehozót és menteni is, válassza ki a <strong>Mentés és kilépés</strong> gombot. Ha nem szeretné menteni a változtatásokat, válassza a <strong>Elvetés és kilépés</strong> gombot.

en: Your rating
hu: Értékelésed

en: Your review
hu: Véleményed

en: Your session has ended. Please log in again, refresh this tab, and retry export.
hu: A munkamenete lejárt. Kérjük, jelentkezzen be újra, frissítse ezt a lapot, és próbálja meg újra az exportálást.

en: Zero-width (ch)
hu: Nulla-szélesség (ch)

en: Zoom
hu: Távolítás

en: Zoom Icon Color
hu: Zoom ikon színe

en: Zoom In
hu: Nagyítás

en: Zoom Out
hu: Kicsinyítés

en: Zoom to 25%
hu: Nagyítás 25%-ra

en: Zoom to 50%
hu: Nagyítás 50%-ra

en: Zoom to 75%
hu: Nagyítás 75%-ra

en: \"Build From Scratch\" loads a pre-built WooCommerce page layout, with which you build on when the Divi Builder is enabled. \"Default\" option lets you use default WooCommerce page layout.
hu: A \"Build From Scratch\" betölt egy előre elkészített WooCommerce oldalelrendezést, amelyre építhetsz, amikor a Divi Builder engedélyezve van. A \"Default\" opcióval az alapértelmezett WooCommerce oldalelrendezést használhatod.

en: bottom
hu: alul

en: by
hu: írta:

en: by %s
hu: Szerző: %s

en: center
hu: középre

en: close Modal
hu: Modális ablak bezárása

en: color
hu: szín

en: colors
hu: színek

en: comments
hu: hozzászólás

en: contains
hu: tartalmaz

en: cookie
hu: aprósütemény

en: cookie with
hu: sütivel

en: css var
hu: CSS var

en: custom field
hu: egyéni mező

en: default
hu: Alapértelmezett

en: delay
hu: késleltetés

en: does not contain
hu: nem tartalmaz

en: does not equal
hu: nem egyenlő

en: e.g., 3n+1
hu: pl. 3n+1

en: elect a widget-area that you would like to display. You can create new widget areas within the Appearances > Widgets tab.
hu: Válassz ki egy megjelenítendő widget-területet. Új widget-területeket a Megjelenés > Widgetek fülön hozhatsz létre.

en: enter a %s
hu: adjon meg egy %s-t

en: equals
hu: egyenlő

en: fonts
hu: betűtípusok

en: has been added to cart.
hu: hozzáadva a kosárhoz.

en: has no value
hu: nincs értéke

en: image
hu: kép

en: images
hu: képek

en: invalid payment method
hu: érvénytelen fizetési mód

en: is any value
hu: bármilyen érték

en: is empty
hu: üres

en: is equal to
hu: egyenlő

en: is greater than
hu: nagyobb, mint

en: is less than
hu: kevesebb, mint

en: is not empty
hu: üres

en: is not equal to
hu: nem egyenlő

en: left
hu: bal

en: links
hu: hivatkozások

[ctx: number of comments]
en: %s Comment | %s Comments
hu[0]: %s hozzászólás
hu[1]: %s hozzászólás

en: numbers
hu: számok

en: or
hu: vagy

en: reCAPTCHA v3 returns a score between 0 and 1 where 1 is very likely a good interaction, and 0 is very likely a bot. With this setting you can choose the minimum score that should be considered a good interaction.
hu: A reCAPTCHA v3 0 és 1 közötti pontszámot ad vissza, ahol az 1 nagy valószínűséggel jó interakció, a 0 pedig nagy valószínűséggel egy bot. Ezzel a beállítással kiválaszthatja azt a minimális pontszámot, amelyet jó interakciónak kell tekinteni.

en: read more
hu: bővebben

en: read more...
hu: tovább...

en: right
hu: jobb

en: select a %s
hu: válasszon egy %s-t

en: string
hu: karakterlánc

en: terms data cannot be empty.
hu: A kifejezések adatai nem lehetnek üresek.

en: text
hu: szöveg

en: times
hu: alkalommal

en: to clear your search filters.
hu: a keresési szűrők törléséhez.

en: top
hu: felül

en: upload an %s
hu: töltsön fel egy %s-t

en: url
hu: URL

en: value
hu: érték

en: {{entity}} Offset
hu: {{entity}} Eltolás

en: {{entity}} Per Page
hu: {{entity}} Oldalanként

en: « Older Entries
hu: « Régebbi Bejegyzések
