Divi - en to nl translation catalogue (4360 entries)

en: %1$s %2$s Layout
nl: Indeling %1$s %2$s

en: %1$s Alternating Background Color
nl: %1$s Afwisselende achtergrondkleur

en: %1$s Archive Page
nl: Archiefpagina van %1$s

en: %1$s Attributes
nl: %1$s-attributen

en: %1$s Author
nl: %1$s-Auteur

en: %1$s Background
nl: %1$s Achtergrond

en: %1$s Background Color
nl: %1$s Achtergrond Kleur

en: %1$s Border Color
nl: %1$s Kleur Rand

en: %1$s Border Width
nl: %1$s Breedte van de Rand

en: %1$s Box Shadow
nl: %1$s doosschaduw

en: %1$s Categories
nl: %1$s Categorieën

en: %1$s Comment Count
nl: %1$s Aantal Reacties

en: %1$s Excerpt
nl: %1$s Samenvatting

en: %1$s Focus Background Color
nl: %1$s Achtergrondkleur van focus

en: %1$s Focus Text Color
nl: %1$s Tekstkleur focus

en: %1$s Font
nl: %1$s Lettertype

en: %1$s Icon
nl: %1$s Pictogram

en: %1$s Icon Color
nl: %1$s Pictogram Kleur

en: %1$s Icon Placement
nl: %1$s Pictogram Plaatsing

en: %1$s Letter Spacing
nl: %1$s Letterspatiëring

en: %1$s Line Height
nl: %1$s Lijnhoogte

en: %1$s Link
nl: %1$s-Link

en: %1$s Modified Date
nl: %1$s Wijzigingsdatum

en: %1$s Name
nl: Naam Van %1$s

en: %1$s Publish Date
nl: %1$s Publicatiedatum

en: %1$s Relationship
nl: %1$s Relatie

en: %1$s Text Alignment
nl: %1$s Tekstuitlijning

en: %1$s Text Color
nl: %1$s Tekstkleur

en: %1$s Text Size
nl: %1$s Tekst Grootte

en: %1$s Title
nl: %1$s Titel

en: %1$s in Specific %2$s
nl: %1$s in Specifieke %2$s

en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
nl[0]: %1$s beoordeling voor %2$s
nl[1]: %1$s beoordelingen voor %2$s

en: %1$s with Specific %2$s
nl: %1$s met Specifieke %2$s

en: %1$s/Archive Title
nl: %1$s/Archieftitel

en: %1$s: The value may not be greater than %2$d characters.
nl: %1$s: De waarde mag niet langer zijn dan %2$d tekens.

en: %1$s: The value must be at least %2$d characters.
nl: %1$s: De waarde moet minimaal %2$d tekens zijn.

en: %1s %2s Alignment
nl: %1s %2s Uitlijning

en: %1s Margin
nl: %1s Marge

en: %2$s estimated time remaining: %1$dmin
nl: %2$s geschatte resterende tijd: %1$dmin

en: %d image From Unsplash
nl: %d afbeelding van Unsplash

en: %d selected
nl: %d geselecteerd

en: %s Admin Label
nl: %s-Beheerlabel

en: %s Alignment
nl: %s Uitlijning

en: %s Animation
nl: %s-Animatie

en: %s Animation Delay
nl: %s Animatievertraging

en: %s Animation Direction
nl: %s Animatierichting

en: %s Animation Duration
nl: %s Animatieduur

en: %s Animation Intensity
nl: %s Animatie-intensiteit

en: %s Animation Repeat
nl: %s Animatie Herhalen

en: %s Animation Speed Curve
nl: %s Snelheidskromme Animatie

en: %s Animation Starting Opacity
nl: %s Beginopaciteit Animatie

en: %s Animation Style
nl: %s Animatiestijl

en: %s Background
nl: %s-Achtergrond

en: %s Background Color
nl: %s Achtergrondkleur

en: %s Background Image
nl: %s Achtergrondafbeelding

en: %s Background Image Blend
nl: %s Achtergrondafbeelding Overvloeien

en: %s Background Image Position
nl: %s Positie Achtergrondafbeelding

en: %s Background Image Repeat
nl: %s Achtergrondafbeelding Herhalen

en: %s Background Image Size
nl: %s Grootte Achtergrondafbeelding

en: %s Background Mask
nl: %s Achtergrondmasker

en: %s Background Pattern
nl: %s Achtergrondpatroon

en: %s Background Video Height
nl: %s Hoogte Achtergrondvideo

en: %s Background Video MP4
nl: %s Achtergrondvideo MP4

en: %s Background Video Webm
nl: %s Achtergrondvideo Webm

en: %s Background Video Width
nl: %s Breedte Achtergrondvideo

en: %s Blend
nl: %s Mengen

en: %s Blur
nl: %s Vervagen

en: %s Border
nl: %s-Rand

en: %s Border Color
nl: %s Randkleur

en: %s Border Radius
nl: %s Randafronding

en: %s Border Style
nl: %s Randstijl

en: %s Border Styles
nl: %s Randstijlen

en: %s Border Weight
nl: %s Randdikte

en: %s Border Width
nl: %s Randbreedte

en: %s Bottom Sticky Limit
nl: %s Onderste Sticky-Limiet

en: %s Box Shadow
nl: %s-Schaduw

en: %s Box Shadow Blur Strength
nl: %s Vervagingssterkte Schaduwkader

en: %s Box Shadow Horizontal Position
nl: %s Horizontale Positie Schaduwkader

en: %s Box Shadow Position
nl: %s Positie Schaduwkader

en: %s Box Shadow Spread Strength
nl: %s Spreidingssterkte Schaduwkader

en: %s Box Shadow Vertical Position
nl: %s Verticale Positie Schaduwkader

en: %s Breakpoint
nl: %s-Breakpoint

en: %s Brightness
nl: %s Helderheid

en: %s Button
nl: %s-Knop

en: %s CSS Class
nl: %s CSS-Klasse

en: %s CSS ID
nl: %s CSS-ID

en: %s Color
nl: %s Kleur

en: %s Conditions
nl: %s-Voorwaarden

en: %s Custom CSS
nl: %s Aangepaste CSS

en: %s Default Preset
nl: %s Standaardvoorinstelling

en: %s Disable on
nl: %s Uitschakelen Op

en: %s Element Label
nl: %s Elementlabel

en: %s Filters
nl: %s-Filters

en: %s Font
nl: %s Lettertype

en: %s Font Size
nl: %s Tekengrootte

en: %s Font Style
nl: %s Letterstijl

en: %s Font Weight
nl: %s Letterdikte

en: %s Gradient Direction
nl: %s Kleurverlooprichting

en: %s Gradient Length
nl: %s Lengte Kleurverloop

en: %s Gradient Position
nl: %s Positie Kleurverloop

en: %s Gradient Stops
nl: %s Kleurovergangen Kleurverloop

en: %s Gradient Type
nl: %s Type Kleurverloop

en: %s Heading Level
nl: %s Kopniveau

en: %s Height
nl: %s Hoogte

en: %s Horizontal Offset
nl: %s Horizontale Offset

en: %s Horizontal Overflow
nl: %s Horizontale Overflow

en: %s Hue
nl: %s Kleurtoon

en: %s ID & Classes
nl: %s-ID & Klassen

en: %s Icon
nl: %s Icoon

en: %s Icon Color
nl: %s Icoonkleur

en: %s Icon Placement
nl: %s Plaatsing Icoon

en: %s Image Height
nl: %s Afbeeldingshoogte

en: %s Image Horizontal Offset
nl: %s Horizontale Verschuiving Afbeelding

en: %s Image Vertical Offset
nl: %s Verticale Verschuiving Afbeelding

en: %s Image Width
nl: %s Afbeeldingsbreedte

en: %s Interactions
nl: %s-Interacties

en: %s Invert
nl: %s Inverteren

en: %s Item Indent
nl: %s Item-Inspringing

en: %s Letter Spacing
nl: %s Letterspatiëring

en: %s Line Color
nl: %s Lijnkleur

en: %s Line Height
nl: %s Regelhoogte

en: %s Line Style
nl: %s Lijnstijl

en: %s Link
nl: %s-Link

en: %s Link Target
nl: %s-linkdoel

en: %s Link URL
nl: %s-link-URL

en: %s Margin
nl: %s Marge

en: %s Mask Aspect Ratio
nl: %s Beeldverhouding Masker

en: %s Mask Blend Mode
nl: %s Overvloeimodus Masker

en: %s Mask Color
nl: %s Maskerkleur

en: %s Mask Height
nl: %s Maskerhoogte

en: %s Mask Horizontal Offset
nl: %s Horizontale Offset Masker

en: %s Mask Position
nl: %s Maskerpositie

en: %s Mask Size
nl: %s Maskergrootte

en: %s Mask Transform
nl: %s Maskertransformatie

en: %s Mask Vertical Offset
nl: %s Verticale Offset Masker

en: %s Mask Width
nl: %s Maskerbreedte

en: %s Max Height
nl: %s Maximale Hoogte

en: %s Max Width
nl: %s Maximale Breedte

en: %s Min Height
nl: %s Minimale Hoogte

en: %s Module
nl: %s-module

en: %s Motion Effect Trigger
nl: %s Motion Effect-Trigger

en: %s Name
nl: Naam Van %s

en: %s Not Supported
nl: %s Niet Ondersteund

en: %s Offset From Surrounding Sticky Elements
nl: %s Offset Ten Opzichte Van Omliggende Sticky-Elementen

en: %s Offset Origin
nl: %s Offset-Oorsprong

en: %s Opacity
nl: %s Dekking

en: %s Parallax Method
nl: %s Parallaxmethode

en: %s Pattern Blend Mode
nl: %s Overvloeimodus Patroon

en: %s Pattern Color
nl: %s Patroonkleur

en: %s Pattern Height
nl: %s Patroonhoogte

en: %s Pattern Horizontal Offset
nl: %s Horizontale Offset Patroon

en: %s Pattern Repeat
nl: %s Patroonherhaling

en: %s Pattern Repeat Origin
nl: %s Oorsprong Patroonherhaling

en: %s Pattern Size
nl: %s Patroongrootte

en: %s Pattern Transform
nl: %s Patroontransformatie

en: %s Pattern Vertical Offset
nl: %s Verticale Offset Patroon

en: %s Pattern Width
nl: %s Patroonbreedte

en: %s Placeholder Text
nl: %s Tijdelijke Tekst

en: %s Position
nl: %s-Positie

en: %s Preset
nl: %s Voorinstelling

en: %s Preset 1
nl: %s Voorinstelling 1

en: %s Presets
nl: %s Voorinstellingen

en: %s Relationship
nl: %s Relatie

en: %s Repeat Gradient
nl: %s Kleurverloop Herhalen

en: %s Saturate
nl: %s Verzadiging

en: %s Scroll Effects
nl: %s-Scrolleffecten

en: %s Scroll Transform Effects
nl: %s Scroll-Transformatie-Effecten

en: %s Settings
nl: %s-instellingen

en: %s Shadow Color
nl: %s Schaduwkleur

en: %s Size
nl: %s Grootte

en: %s Sizing
nl: %s-Formaat

en: %s Spacing
nl: %s-Afstand

en: %s State
nl: %s-Status

en: %s Sticky Bottom Offset
nl: %s Sticky Onder-Overspringing

en: %s Sticky Position
nl: %s Sticky-Positie

en: %s Sticky Top Offset
nl: %s Sticky Boven-Overspringing

en: %s Style
nl: %s Stijl

en: %s Style Position
nl: %s Stijlpositie

en: %s Style Type
nl: %s Stijltype

en: %s Text
nl: %s-Tekst

en: %s Text Alignment
nl: %s Tekstuitlijning

en: %s Text Color
nl: %s Tekstkleur

en: %s Text Shadow
nl: %s Tekstschaduw

en: %s Text Shadow Blur Strength
nl: %s Tekstschaduw Vervagingssterkte

en: %s Text Shadow Color
nl: %s Tekstschaduw Kleur

en: %s Text Shadow Horizontal Length
nl: %s Tekstschaduw Horizontale Lengte

en: %s Text Shadow Vertical Length
nl: %s Tekstschaduw Verticale Lengte

en: %s Text Size
nl: %s Tekstgrootte

en: %s Toggle Gradient
nl: %s Kleurverloop In-/Uitschakelen

en: %s Toggle Mask
nl: %s Masker In-/Uitschakelen

en: %s Toggle Pattern
nl: %s Patroon In-/Uitschakelen

en: %s Top Sticky Limit
nl: %s Bovenste Sticky-Limiet

en: %s Transform
nl: %s-Transformatie

en: %s Transforms
nl: %s Transformaties

en: %s Transition
nl: %s-Overgang

en: %s Transition Default and Sticky Styles
nl: %s Overgang Tussen Standaard- En Sticky-Stijlen

en: %s Transition Delay
nl: %s Overgangsvertraging

en: %s Transition Duration
nl: %s Overgangsduur

en: %s Transition Speed Curve
nl: %s Snelheidskromme Voor Overgang

en: %s Use Parallax Effect
nl: %s Parallax-Effect Gebruiken

en: %s Vertical Offset
nl: %s Verticale Offset

en: %s Vertical Overflow
nl: %s Verticale Overflow

en: %s Visibility
nl: %s-Zichtbaarheid

en: %s Weight
nl: %s Gewicht

en: %s Width
nl: %s Breedte

en: %s Z Index
nl: %s Z-Index

en: %s are given a border to separate them from normal text. Pick a color to use for that border.
nl: %s krijgen een rand om ze van normale tekst te scheiden. Kies een kleur voor die rand.

en: %s are given a border to separate them from normal text. You can increase or decrease the size of that border using this setting.
nl: %s krijgen een rand om ze van normale tekst te scheiden. Je kunt de dikte van die rand vergroten of verkleinen met deze instelling.

en: %s by %s
nl: %s door %s

en: %s quantity
nl: Aantal %s

en: %s result
nl: %s resultaat

en: %s: The field is required.
nl: %s: Dit veld is verplicht.

en: %s: The selected value is invalid.
nl: %s: De geselecteerde waarde is ongeldig.

en: %s: The selected value is not exist.
nl: %s: De geselecteerde waarde bestaat niet.

en: %s: The value may only contain letters and numbers.
nl: %s: De waarde mag alleen letters en cijfers bevatten.

en: %s: The value may only contain letters.
nl: %s: De waarde mag alleen letters bevatten.

en: %s: The value may only contain numbers.
nl: %s: De waarde mag alleen cijfers bevatten.

en: %s: The value must be a valid email address.
nl: %s: De waarde moet een geldig e-mailadres zijn.

en: &laquo; Older Entries
nl: &laquo; Oudere Berichten

en: (Copy)
nl: (Kopie)

en: (estimated for %s)
nl: (geschat voor %s)

en: + Select Category, Tags, ...
nl: + Categorie, tags, ... selecteren

en: + Select posts
nl: + Berichten selecteren

en: , Reset after
nl: , Resetten na

en: 0 Comments
nl: 0 Reacties

en: 0 comments
nl: 0 reacties

en: 0 items
nl: 0 artikelen

en: 1 Column
nl: 1 kolom

en: 1 Comment
nl: 1 Reactie

en: 1 comment
nl: 1 reactie

en: 2 Column
nl: 2 kolommen

en: 2 Columns
nl: 2 Kolommen

en: 3 Columns
nl: 3 Kolommen

en: 3D Diamonds
nl: 3D-diamanten

en: 4 Columns
nl: 4 Kolommen

en: 404 Error Page
nl: 404-foutpagina

en: 404 Page
nl: 404-pagina

en: 404 error pages do not have editable page settings.
nl: 404-foutpagina's hebben geen bewerkbare paginainstellingen.

en: 5 Columns
nl: 5 Kolommen

en: 6 Aug, 1999 (j M, Y)
nl: 6 aug 1999 (j M, Y)

en: 6 Columns
nl: 6 Kolommen

en: <p class="description">Select a menu that should be used in the module. <a href="%s" target="_blank">Click here to create new menu</a>.</p>
nl: <p class="description">Selecteer een menu dat in de module moet worden gebruikt. <a href="%s" target="_blank">Klik hier om een nieuw menu aan te maken</a>.</p>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
nl: <span class="meta-nav">&larr;</span> Oudere Reacties

en: <strong>Woo Billing Address Module</strong> and <strong>Woo Shipping Address Module</strong> must be added to this page to allow users to submit orders.
nl: <strong>Woo Billing Address Module</strong> en <strong>Woo Shipping Address Module</strong> moeten aan deze pagina worden toegevoegd zodat gebruikers bestellingen kunnen plaatsen.

en: <strong>Woo Billing Address Module</strong> must be added to this page to allow users to submit orders.
nl: <strong>Woo Billing Address Module</strong> moet aan deze pagina worden toegevoegd zodat gebruikers bestellingen kunnen plaatsen.

en: A Module
nl: Een module

en: A Post Content module is required in order to add unique content within the Theme Builder template. Once a Post Content module has been added to the template, you will be able to add unique post content within that area for each post using the template.
nl: Er is een module Post Content vereist om unieke content toe te voegen binnen de Theme Builder-template. Zodra een module Post Content aan de template is toegevoegd, kun je in dat gebied unieke berichtcontent toevoegen voor elk bericht met behulp van de template.

en: A Row
nl: Een rij

en: A Section
nl: Een sectie

en: A Specific URL Parameter
nl: Een specifieke URL-parameter

en: A backup exists for the Theme Builder that is newer than the version you are currently viewing. This backup was captured during your previous editing session, but you never saved it. Would you like to restore this backup and continue editing where you left off?
nl: Er bestaat een back-up voor de Theme Builder die nieuwer is dan de versie die je nu bekijkt. Deze back-up is gemaakt tijdens je vorige bewerksessie, maar je hebt deze nooit opgeslagen. Wil je deze back-up herstellen en verdergaan met bewerken waar je gebleven was?

en: A global color can't equal itself
nl: Een globale kleur kan niet gelijk zijn aan zichzelf

en: A name to associate with the account when displayed in the account select field.
nl: Een naam om aan de account te koppelen wanneer deze wordt weergegeven in het accountselectieveld.

en: A valid URL should start with a #
nl: Een geldige URL moet beginnen met een #

en: ACF Groups
nl: ACF-Groepen

en: AI Agent
nl: AI-agent

en: AI Image
nl: AI-afbeelding

en: AI Quick Action
nl: AI Snelle Actie

en: Above
nl: Boven

en: Above Title
nl: Boven de titel

en: Absolute
nl: Absoluut

en: Accordion
nl: Accordeon

en: Accordion Item
nl: Accordeonitem

en: Accordion Items
nl: Accordeonitems

en: Accordions
nl: Accordeon

en: Account Link URL
nl: Account URL

en: Account Name
nl: Account Naam

en: Action
nl: Sectie

en: Action Icons On Hover
nl: Actie-iconen bij hover

en: Actions
nl: Acties

en: Activate Preset
nl: Voorinstelling activeren

en: Active Groups
nl: Actieve Groepen

en: Active Link Color
nl: Actieve link-kleur

en: Active Menu Link
nl: Actieve menukoppeling

en: Active Portfolio Filter
nl: Actieve portefeuille-filter

en: Active Tab
nl: Actieve tab

en: Active Tab Background Color
nl: Achtergrondkleur van de actieve tab

en: Active Tab Text
nl: Tekst Actief Tabblad

en: Active Tab Text Color
nl: Tekstkleur actief tabblad

en: Actual Size
nl: De Werkelijke Grootte

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add %s
nl: %s Toevoegen

en: Add API Key
nl: API-sleutel Toevoegen

en: Add Attribute
nl: Attribuut Toevoegen

en: Add Audio
nl: Audio Toevoegen

en: Add Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Add Background Gradient
nl: Achtergrond met verloop

en: Add Background Image
nl: Achtergrondafbeelding

en: Add Background Mask
nl: Achtergrondmasker toevoegen

en: Add Background Pattern
nl: Achtergrondpatroon toevoegen

en: Add Background Video
nl: Stel in als achtergrondvideo

en: Add Canvas
nl: Canvas toevoegen

en: Add Checkbox
nl: Selectievakje Toevoegen

en: Add Column
nl: Kolom Toevoegen

en: Add Condition
nl: Voorwaarde toevoegen

en: Add Cookie
nl: Cookie Toevoegen

en: Add Custom Body
nl: Aangepaste hoofdtekst toevoegen

en: Add Custom Footer
nl: Aangepaste footer toevoegen

en: Add Custom Header
nl: Aangepaste header toevoegen

en: Add Element
nl: Element Toevoegen

en: Add Element Above
nl: Element Boven Toevoegen

en: Add Element Below
nl: Element Onder Toevoegen

en: Add Element Inside
nl: Element Binnenin Toevoegen

en: Add From Library
nl: Toevoegen vanuit bibliotheek

en: Add From Sets Library
nl: Toevoegen uit Setbibliotheek

en: Add Fullwidth Section
nl: Sectie Met Volledige Breedte Toevoegen

en: Add Gallery Images
nl: Galerijafbeeldingen

en: Add Global Body
nl: Globale hoofdtekst toevoegen

en: Add Global Color
nl: Globale kleur toevoegen

en: Add Global Font
nl: Globaal Lettertype Toevoegen

en: Add Global Footer
nl: Globale footer toevoegen

en: Add Global Header
nl: Globale header toevoegen

en: Add Global Image
nl: Globale Afbeelding Toevoegen

en: Add Global Link
nl: Globale Link Toevoegen

en: Add Global Number
nl: Globaal Getal Toevoegen

en: Add Global Text
nl: Globale Tekst Toevoegen

en: Add Grid Offset Rule
nl: Rasteroffsetregel Toevoegen

en: Add Image
nl: Afbeelding

en: Add Interaction
nl: Interactie Toevoegen

en: Add Layout
nl: Lay-out toevoegen

en: Add Media
nl: Media toevoegen

en: Add Meta Query
nl: Metaquery Toevoegen

en: Add Module
nl: Module Toevoegen

en: Add New
nl: Nieuwe Toevoegen

en: Add New %s
nl: Nieuwe %s toevoegen

en: Add New %s Or Row
nl: Nieuwe %s Of Rij Toevoegen

en: Add New Body Template
nl: Nieuwe hoofdteksttemplate toevoegen

en: Add New Footer Template
nl: Nieuwe footertemplate toevoegen

en: Add New Fullwidth Row
nl: Nieuwe Rij Met Volledige Breedte Toevoegen

en: Add New Global Canvas
nl: Nieuw Globaal Canvas Toevoegen

en: Add New Header Template
nl: Nieuwe headertemplate toevoegen

en: Add New Item
nl: Voeg nieuw artikel toe

en: Add New Module
nl: Nieuwe module toevoegen

en: Add New Module Or Row
nl: Nieuwe Module Of Rij Toevoegen

en: Add New Preset
nl: Nieuwe voorinstelling toevoegen

en: Add New Row
nl: Nieuwe rij toevoegen

en: Add New Section
nl: Nieuwe sectie toevoegen

en: Add New Template
nl: Nieuwe template toevoegen

en: Add New Theme Builder
nl: Nieuwe Theme Builder toevoegen

en: Add New Theme Builder Item
nl: Nieuw Theme Builder-item toevoegen

en: Add Page
nl: Pagina Toevoegen

en: Add Placeholder Content To New Modules
nl: Tijdelijke aanduiding toevoegen aan nieuwe modules

en: Add Preset
nl: Voorinstelling Toevoegen

en: Add Radio
nl: Keuzerondje Toevoegen

en: Add Regular Section
nl: Standaard Sectie Toevoegen

en: Add Specialty Section
nl: Gespecialiseerde sectie toevoegen

en: Add To Category
nl: Aan categorie toevoegen

en: Add To Tags
nl: Aan tags toevoegen

en: Add Video
nl: Video

en: Add a review
nl: Een beoordeling toevoegen

en: Add custom HTML after the element wrapper.
nl: Voeg aangepaste HTML toe na de element-wrapper.

en: Add custom HTML before the element wrapper.
nl: Voeg aangepaste HTML toe vóór de element-wrapper.

en: Add from Library
nl: Toevoegen Uit Bibliotheek

en: Add to %1$s Library
nl: Toevoegen Aan %1$s-bibliotheek

en: Add to Categories
nl: Toevoegen Aan Categorieën

en: Add to Library
nl: Toevoegen aan bibliotheek

en: Add to Tags
nl: Toevoegen Aan Tags

en: Add two or more color stops to your gradient background. Each stop can be dragged to any position on the gradient bar. From each color stop to the next the color is interpolated into a smooth gradient.
nl: Voeg twee of meer kleurstops toe aan je verloopachtergrond. Elke stop kan naar elke positie op de verloopbalk worden gesleept. Van elke kleurstop tot de volgende wordt de kleur geïnterpoleerd tot een vloeiend verloop.

en: Add/Delete Item
nl: Item Toevoegen/Verwijderen

en: Added %s
nl: %s Toegevoegd

en: Added Column
nl: Kolom Toegevoegd

en: Added Flex Column
nl: Flex-kolom Toegevoegd

en: Added Flex Grid
nl: Flex-raster Toegevoegd

en: Added Group Preset
nl: Groepspreset Toegevoegd

en: Added Module Preset
nl: Module-preset Toegevoegd

en: Added Row
nl: Rij Toegevoegd

en: Added Specialty Section
nl: Speciale Sectie Toegevoegd

en: Added template
nl: Template toegevoegd

en: Additional Information
nl: Aanvullende Informatie

en: Additional information
nl: Aanvullende informatie

en: Address Line 2
nl: Adresregel 2

en: Adjust how sensitive the mirror movement is to mouse position
nl: Pas aan hoe gevoelig de spiegelbeweging is voor de muispositie

en: Adjust the background style of the button by customizing the background color, gradient, and image.
nl: Pas de achtergrondstijl van de knop aan door de achtergrondkleur, het verloop en de afbeelding aan te passen.

en: Adjust the background style of this element by customizing the background color, gradient, image, video, pattern and mask.
nl: Pas de achtergrondstijl van dit element aan door de achtergrondkleur, het verloop, de afbeelding, de video, het patroon en het masker aan te passen.

en: Adjust the height of the featured image.
nl: Pas de hoogte van de uitgelichte afbeelding aan.

en: Adjust the height of the person's portrait photo within the testimonial.
nl: Pas de hoogte van de portretfoto van de persoon aan in de testimonial.

en: Adjust the horizontal spacing between child elements. This gap applies between columns in both flex and grid layouts.
nl: Pas de horizontale afstand tussen onderliggende elementen aan. Deze ruimte geldt tussen kolommen in zowel flex- als grid-lay-outs.

en: Adjust the max height of the featured image.
nl: Pas de maximale hoogte van de uitgelichte afbeelding aan.

en: Adjust the max width of the featured image.
nl: Pas de maximale breedte van de uitgelichte afbeelding aan.

en: Adjust the size of the carousel arrows.
nl: Pas de grootte van de carrouselpijlen aan.

en: Adjust the size of the dot navigation.
nl: Pas de grootte van de dotnavigatie aan.

en: Adjust the spacing between each column in this row.
nl: De spatiëring tussen elke kolom in deze rij aanpassen.

en: Adjust the vertical spacing between child elements. This gap applies between rows in both flex and grid layouts.
nl: Pas de verticale afstand tussen onderliggende elementen aan. Deze ruimte geldt tussen rijen in zowel flex- als grid-layouts.

en: Adjust the width of the content within the blurb.
nl: Pas de breedte van de inhoud binnen de blurb aan.

en: Adjust the width of the featured image.
nl: Pas de breedte van de uitgelichte afbeelding aan.

en: Adjust the width of the image within the table.
nl: Pas de breedte van de afbeelding in de tabel aan.

en: Adjusting the grayscale filter will allow you to change the color saturation of the map.
nl: Door het grijswaardenfilter aan te passen, kunt u de kleurverzadiging van de kaart wijzigen.

en: Administrator
nl: Beheerder

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde Instellingen

en: After
nl: Na

en: After Every 10th Action
nl: Na elke tiende actie

en: After Every 20th Action
nl: Na elke 20e actie

en: After Every 30th Action
nl: Na elke 30e actie

en: After Every 40th Action
nl: Na elke 40e actie

en: After Every Action
nl: Na elke actie

en: After Image
nl: Na-afbeelding

en: After Label
nl: Label Na

en: After Number of Times
nl: Na aantal keren

en: Alert
nl: Melding

en: Align Columns
nl: Kolommen Uitlijnen

en: Align Content
nl: Content Uitlijnen

en: Align Items
nl: Items Uitlijnen

en: Align Self
nl: Zelf Uitlijnen

en: Align grid items within their cells horizontally. Controls how items are positioned along the inline (row) axis within their grid area, offering options like start, center, end, and stretch.
nl: Lijn grid-items horizontaal uit binnen hun cellen. Bepaalt hoe items langs de inline-as (rij-as) binnen hun gridgebied worden gepositioneerd, met opties zoals start, midden, einde en uitrekken.

en: Align image to the left, right or center.
nl: Lijn de afbeelding links, rechts of in het midden uit.

en: Align the %1$s to the left, right, center or justify.
nl: Lijn de %1$s naar links, rechts, midden of uitlijnen.

en: Align the %s to the left, right, center or justify.
nl: Lijn de %s links, rechts, gecentreerd uit of vul uit.

en: Align the module to the left, right or center.
nl: Lijn de module uit naar links, rechts of in het midden.

en: Align this item within its grid cell horizontally.
nl: Lijn dit item horizontaal uit binnen de rastercel.

en: Align this item within its grid cell vertically.
nl: Lijn dit item verticaal uit binnen de rastercel.

en: Align to the left, right, center or justify.
nl: Lijn links, rechts, gecentreerd uit of vul uit.

en: Align you button to the left, right or center of the module.
nl: Lijn je knop links, rechts of in het midden van de module uit.

en: Align your button to the left, right or center of the module.
nl: Lijn uw knop uit naar links, rechts of in het midden van de module.

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: All
nl: Alles

en: All
nl: Alle

en: All %1$s
nl: Alle %1$s

en: All %1$s Pages
nl: Alle %1$s-pagina’s

en: All Archive Pages
nl: Alle archiefpagina’s

en: All Attributes
nl: Alle Attributen

en: All Author Pages
nl: Alle auteurspagina’s

en: All Body Templates
nl: Alle hoofdteksttemplates

en: All Borders
nl: Alle Randen

en: All Categories
nl: Alle Categorieen

en: All Containers
nl: Alle Containers

en: All Date Pages
nl: Alle datumarchieven

en: All Day
nl: De hele dag

en: All Divi users can store up to %s items to their Divi Cloud for free. To save more items to your cloud and unlock unlimited storage, upgrade your Divi Cloud membership today. If you build Divi websites for a living, Divi Cloud is an awesome add-on and an amazing time saver. You are going to love it!
nl: Alle Divi-gebruikers kunnen gratis tot %s items opslaan in hun Divi Cloud. Upgrade vandaag nog je Divi Cloud-lidmaatschap om meer items op te slaan en onbeperkte opslag te ontgrendelen. Als je beroepsmatig Divi-websites bouwt, is Divi Cloud een geweldige add-on en een enorme tijdsbesparing. Je gaat het geweldig vinden!

en: All Elements
nl: Alle Elementen

en: All Footer Templates
nl: Alle footertemplates

en: All Header Templates
nl: Alle headertemplates

en: All Modified Fields
nl: Alle Gewijzigde Velden

en: All Modules
nl: Modules

en: All Option Groups
nl: Alle Optiegroepen

en: All Presets
nl: Alle presets

en: All Templates
nl: Alle templates

en: All Theme Builder Items
nl: Alle Theme Builder-items

en: All Theme Builders
nl: Alle Theme Builders

en: All Variables
nl: Alle variabelen

en: All available options selected
nl: Alle beschikbare opties geselecteerd

en: All content created in the Divi Builder will be lost. Previous content will be restored. Do you wish to proceed?
nl: Alle inhoud die in de Divi Builder is gemaakt, gaat verloren. De vorige inhoud wordt hersteld. Wil je doorgaan?

en: All of your current page content will be lost. Do you wish to proceed?
nl: De huidige inhoud op je pagina gaat verloren. Wil je doorgaan?

en: All of your current role settings will be set to defaults. Do you wish to proceed?
nl: Al je huidige rolinstellingen worden teruggezet naar de standaardwaarden. Wil je doorgaan?

en: All options selected. Type to add custom tags.
nl: Alle opties geselecteerd. Typ om aangepaste tags toe te voegen.

en: All values must have units
nl: Alle waarden moeten een eenheid hebben

en: All videos should be uploaded in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers. Upload the .MP4 version here.
nl: Alle video's moeten worden geüpload in beide .MP4 .WEBM-indelingen om maximale compatibiliteit in alle browsers te garanderen. Upload hier de .MP4-versie.

en: All videos should be uploaded in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers. Upload the .WEBM version here.
nl: Alle video's moeten worden geüpload in beide .MP4 .WEBM-indelingen om maximale compatibiliteit in alle browsers te garanderen. Upload hier de .WEBM-versie.

en: Allow video to be paused by other players when they begin playing
nl: Geef andere spelers toestemming de video te pauzeren als ze beginnen met spelen.

en: Allow video to be paused while it is not in the visible area.
nl: Geef andere spelers toestemming de video te pauzeren als ze beginnen met spelen.

en: Allowed Symbols
nl: Toegestane symbolen

en: Alphanumeric Only (A-Z, 0-9)
nl: Alleen alfanumeriek (A-Z, 0-9)

en: Also Save All %d Modules as Individual Items
nl: Ook Alle %d Modules Opslaan Als Afzonderlijke Items

en: Also Save All %d Rows as Individual Items
nl: Ook Alle %d Rijen Opslaan Als Afzonderlijke Items

en: Also Save All %d Sections as Individual Items
nl: Ook Alle %d Secties Opslaan Als Afzonderlijke Items

en: An active link is the page currently being visited. You can pick a color to be applied to active links to differentiate them from other links.
nl: Een actieve link is de pagina die momenteel wordt bezocht. U kunt een kleur kiezen die moet worden toegepast op actieve koppelingen om deze te onderscheiden van andere koppelingen.

en: An error has occurred while saving the Global Presets settings. Various problems can cause a save to fail, such as a lack of server resources, firewall blockages or plugin conflicts or server misconfiguration. You can try saving again by clicking Try Again, or you can download a backup of your unsaved defaults by clicking Download Backup. A backup can be helpful when contacting our Support Team.
nl: Er is een fout opgetreden bij het opslaan van de instellingen voor Global Presets. Verschillende problemen kunnen ertoe leiden dat een opslag mislukt, zoals een gebrek aan serverbronnen, blokkeringen van de firewall of plug-inconflicten of een verkeerde serverconfiguratie. U kunt opnieuw proberen op te slaan door op Opnieuw proberen te klikken, of u kunt een back-up van uw niet-opgeslagen standaardwaarden downloaden door op Back-up downloaden te klikken. Een back-up kan handig zijn wanneer u contact opneemt met ons ondersteuningsteam.

en: An error has occurred while saving your page. Various problems can cause a save to fail, such as a lack of server resources, firewall blockages, plugin conflicts or server misconfiguration. You can try saving again by clicking Try Again, or you can download a backup of your unsaved page by clicking Download Backup. Backups can be restored using the portability system while next editing your page.
nl: Er is iets misgegaan bij het opslaan van je pagina. Er kunnen verschillende redenen zijn waarom het opslaan mislukt, zoals een gebrek aan serverbronnen, firewallblokkades, pluginconflicten of een servermisconfiguratie. Je kunt proberen op te slaan door te klikken op Nogmaals proberen, of je kunt een back-up van je niet-opgeslagen pagina downloaden door te klikken op Back-up downloaden. Back-ups kunnen worden teruggezet met het portabiliteitssysteem wanneer je je pagina weer bewerkt.

en: An error occurred while processing the shortcode.
nl: Er is een fout opgetreden bij het verwerken van de shortcode.

en: An error occurred while uploading the font file. We detected that the 'fileinfo' PHP extension is not loaded in your server. Enabling the extension may help.
nl: Er is een fout opgetreden bij het uploaden van het lettertypebestand. We hebben vastgesteld dat de 'fileinfo' PHP-extensie niet is geladen op je server. Het inschakelen van de extensie kan helpen.

en: An introduction to the Fullwidth Menu module
nl: Een inleiding tot de module Fullwidth Menu

en: An introduction to the Menu module
nl: Een inleiding tot de menumodule

en: An unknown error occurred while uploading the font file. Please try again.
nl: Er is een onbekende fout opgetreden bij het uploaden van het lettertypebestand. Probeer het opnieuw.

en: And %1$s More
nl: En nog %1$s

en: Animation
nl: Animatie

en: Animation Delay
nl: Animatie

en: Animation Direction
nl: Richting verloop

en: Animation Duration
nl: Animatie

en: Animation Intensity
nl: Animatie

en: Animation Repeat
nl: Animatie

en: Animation Speed
nl: Animatiesnelheid

en: Animation Speed Curve
nl: Animatie

en: Animation Starting Opacity
nl: Animatie Opaciteit starten

en: Animation Style
nl: Animatie

en: Annually
nl: jaarlijks

en: Anti-Spam Provider Account Setup Documentation
nl: Documentatie over het instellen van het account van de anti-spamprovider

en: Any
nl: Elke

en: Any %1$s Link
nl: Elke %1$s-Link

en: Any URL Parameter
nl: Elke URL-parameter

en: App View
nl: App-weergave

en: Append Above
nl: Bovenaan Toevoegen

en: Append Below
nl: Onderaan Toevoegen

en: Append To Main Canvas
nl: Toevoegen Aan Hoofdcanvas

en: Apply
nl: Toepassen

en: Apply "Sticky Offset" to the nearest Sticky Element above or below this element.
nl: Pas "Sticky Offset" toe op het dichtstbijzijnde sticky-element boven of onder dit element.

en: Apply Changes
nl: Wijzigingen Toepassen

en: Apply Motion Effects To Child Elements
nl: Bewegingseffecten toepassen op onderliggende elementen

en: Apply Structure Template
nl: Structuursjabloon Toepassen

en: Apply a vertical or horizontal slant to the element, stretching it in either direction.
nl: Pas een verticale of horizontale scheefstand toe op het element en rek het in beide richtingen uit.

en: Apply coupon
nl: Coupon toepassen

en: Apply “Sticky Offset” to the nearest Sticky Element above or below this element
nl: Pas "Sticky Offset" toe op het dichtstbijzijnde Sticky Element boven of onder dit element

en: Applying the grayscale filter will change the map colors to black and white.
nl: Als u het grijswaardenfilter toepast, worden de kaartkleuren zwart-wit.

en: Arch
nl: Boog

en: Archive Pages
nl: Archiefpagina’s

en: Are You Sure?
nl: Weet je het zeker?

en: Are you sure you want to delete the preset "%s"? This action cannot be undone.
nl: Weet je zeker dat je de preset "%s" wilt verwijderen? Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Are you sure you want to move "%s" to the trash?
nl: Weet je zeker dat je "%s" naar de prullenbak wilt verplaatsen?

en: Are you sure?
nl: Weet je het zeker?

en: Arrow
nl: Pijlen

en: Arrow 2
nl: Pijlen

en: Arrow 3
nl: Pijlen

en: Arrow Color
nl: Pijl kleur

en: Arrow Position
nl: Pijlpositie

en: Arrow Size
nl: Pijlgrootte

en: Arrows
nl: Pijlen

en: Artist
nl: Artiest

en: Artist Name
nl: Artiestnaam

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Ask me anything about building your page.
nl: Vraag me alles over het bouwen van je pagina.

en: Assign As Default
nl: Als Standaard Instellen

en: Assign Preset as Default
nl: Voorinstelling toewijzen als standaard

en: Assign Presets
nl: Voorinstellingen Toewijzen

en: Assign a unique CSS ID to the element which can be used to assign custom CSS styles from within your child theme or from within Divi's custom CSS inputs.
nl: Wijs een unieke CSS-ID toe aan het element dat kan worden gebruikt om aangepaste CSS-stijlen toe te wijzen vanuit uw kindthema of vanuit de aangepaste CSS-ingangen van Divi.

en: Assign any number of CSS Classes to the element, separated by spaces, which can be used to assign custom CSS styles from within your child theme or from within Divi's custom CSS inputs.
nl: Ken een willekeurig aantal CSS-klassen toe aan het element, gescheiden door spaties, die kunnen worden gebruikt om aangepaste CSS-stijlen toe te wijzen vanuit uw kindthema of vanuit de aangepaste CSS-ingangen van Divi.

en: Assigned layout to template
nl: Lay-out toegewezen aan template

en: Asymmetric
nl: asymmetrisch

en: Asymmetric 2
nl: Asymmetrisch 2

en: Asymmetric 3
nl: Asymmetrisch 3

en: Asymmetric 4
nl: Asymmetrisch 4

en: Attribute
nl: Attribuut

en: Attribute Body
nl: Attribuut Body

en: Attribute Name
nl: Attribuutnaam

en: Attribute Row
nl: Attribuutrij

en: Attribute Text
nl: Attribuuttekst

en: Attribute Title
nl: Attribuut titel

en: Attribute Type To Extend
nl: Attribuuttype Om Uit Te Breiden

en: Attribute Value
nl: Attribuutwaarde

en: Attribute name is required.
nl: Attribuutnaam is vereist.

en: Attributes
nl: Attributen

en: Audio Content
nl: Audio-inhoud

en: Audio Cover Art
nl: Audio-afbeelding

en: Audio File
nl: Geluidsbestand

en: Audio Meta
nl: Audio-meta

[ctx: Audio Module meta information]
en: by %1$s
nl: door %1$s

en: Audio Title
nl: Titel audio

en: Audios
nl: Audio

en: Aug 6, 1999 (M j, Y)
nl: 6 aug 1999 (M j, Y)

en: August 06, 1999 (F d, Y)
nl: 06 augustus 1999 (F d, Y)

en: Authentication Required
nl: Authenticatie vereist

en: Author
nl: Auteur

en: Author Archive Page
nl: Auteurarchiefpagina

en: Author Bio
nl: Auteursbio

en: Author Page Link
nl: Link Naar Auteurspagina

en: Author Profile Picture
nl: Profielfoto Van Auteur

en: Author Text
nl: Auteurstekst

en: Author Website
nl: Website Van Auteur

en: Author details can be modified from the user profile page.
nl: Auteursgegevens kunnen worden aangepast via de gebruikersprofielpagina.

en: Auto Height Rows
nl: Rijen Met Automatische Hoogte

en: Auto Width Columns
nl: Kolommen Met Automatische Breedte

en: Automatic Animation
nl: Automatische animatie

en: Automatic Animation Speed (in ms)
nl: Automatische animatiesnelheid (in milliseconden)

en: Automatic Carousel Rotation
nl: Automatische carrouselrotatie

en: Automatic Carousel Rotation Speed (in ms)
nl: Automatische  carrousel rotatiesnelheid (in milliseconden)

en: Automatic Rotation
nl: Automatische Rotatie

en: Automatic Rotation Speed
nl: Snelheid Automatische Rotatie

en: Available on backorder
nl: Beschikbaar als nabestelling

en: Average
nl: Gemiddeld

en: Back To Preset Manager
nl: Terug Naar Voorinstellingenbeheer

en: Back to parent
nl: Terug naar bovenliggend

en: Background
nl: Achtergrond

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Background Gradient
nl: Achtergrond met verloop

en: Background Image
nl: Achtergrondafbeelding

en: Background Image Blend
nl: Overvloeien achtergrondafbeelding

en: Background Image Height
nl: Hoogte achtergrondafbeelding

en: Background Image Horizontal Offset
nl: Horizontale verschuiving achtergrondafbeelding

en: Background Image Position
nl: Achtergrond Positie

en: Background Image Repeat
nl: Herhalen achtergrondafbeelding

en: Background Image Size
nl: Achtergrond-Afbeelding Formaat

en: Background Image Vertical Offset
nl: Verticale verschuiving achtergrondafbeelding

en: Background Image Width
nl: Breedte achtergrondafbeelding

en: Background Mask
nl: Achtergrondmasker

en: Background Overlay Color
nl: Kleur achtergrondbedekking

en: Background Pattern
nl: Achtergrondpatroon

en: Background Preview:
nl: Achtergrondvoorbeeld:

en: Background Settings
nl: Achtergrondinstellingen

en: Background Video
nl: Achtergrondvideo .MP4

en: Background Video Height
nl: Hoogte Achtergrondvideo

en: Background Video MP4
nl: Achtergrondvideo .MP4

en: Background Video Webm
nl: Achtergrondvideo .WEBM

en: Background Video Width
nl: Breedte Achtergrondvideo

en: Background images can be blended with the background color, merging the two and creating unique effects.
nl: Achtergrondafbeeldingen kunnen worden gecombineerd met de achtergrondkleur, de twee samenvoegen en unieke effecten creëren.

en: Backup Exists
nl: Back-up bestaat

en: Backward
nl: Achteruit

en: Bar Background Color
nl: Achtergrondkleur van de balk

en: Bar Counter
nl: Balkteller

en: Bar Counters
nl: Voortgangsbalk

en: Base Device
nl: Basisapparaat

en: Based on
nl: Gebaseerd Op

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
nl: Wees de eerste om &ldquo;%s&rdquo; te beoordelen

en: Bean
nl: Boon

en: Before
nl: Voor

en: Before Image
nl: Voor-afbeelding

en: Before Label
nl: Label Voor

en: Before you can download Premade Layouts from the Divi Library you must authenticate your Elegant Themes subscription.
nl: Voordat je vooraf gemaakte lay-outs uit de Divi-bibliotheek kunt downloaden, moet je je Elegant Themes-abonnement verifiëren.

en: Before/After Image
nl: Voor/Na-Afbeelding

en: Before/After Images
nl: Voor/Na-Afbeeldingen

en: Below
nl: Onder

en: Below Title
nl: Onder de titel

en: Best Selling Products
nl: Bestverkopende producten

en: Binary
nl: Binair

en: Bio/Description
nl: Bio/Beschrijving

en: Biography
nl: Biografie

en: Blades
nl: Messen

en: Blend Mode
nl: Opgeslagen Module

en: Block
nl: Blok

en: Block quotes are given a border to separate them from normal text. Pick a color to use for that border.
nl: Blokkeercitaten krijgen een rand om ze van de normale tekst te scheiden. Kies een kleur voor die rand.

en: Block quotes are given a border to separate them from normal text. You can increase or decrease the size of that border using this setting.
nl: Blokkeercitaten krijgen een rand om ze van de normale tekst te scheiden. U kunt met deze instelling het formaat van die rand vergroten of verkleinen.

en: Blockquote
nl: blockquote

en: Blockquote Border Color
nl: Instellen boordkleur

en: Blockquote Border Weight
nl: Blockquote grensgewicht

en: Blogs
nl: Blog

en: Blue
nl: Blauw

en: Blur
nl: Blurb

en: Blur by this amount.
nl: Vervagen met dit bedrag.

en: Blurb Content
nl: Inhoud flaptekst

en: Blurb Image
nl: Afbeelding flaptekst

en: Blurb Title
nl: Titel flaptekst

en: Blurbs
nl: Blurb

en: Body
nl: Hoofdtekst

en: Body Area
nl: Lichaamsgebied

en: Body Link
nl: Lichaamslink

en: Body Template
nl: Hoofdteksttemplate

en: Body Templates
nl: Hoofdteksttemplates

en: Body Text
nl: Lichaamstaal

en: Body Text Color
nl: Tekstkleur Hoofdtekst

en: Body: %s
nl: Basistekst: %s

en: Bold
nl: Vetgedrukte tekst

en: Bold 700
nl: Vet 700

en: Border
nl: Rand

en: Border Bottom
nl: Rand Onder

en: Border Color
nl: Boordkleur

en: Border Left
nl: Rand Links

en: Border Radius
nl: Randafronding

en: Border Right
nl: Rand Rechts

en: Border Style
nl: Boordstijl

en: Border Styles
nl: Boordstijl

en: Border Top
nl: Rand Boven

en: Border Weight
nl: Randdikte

en: Border Width
nl: Boordbreedte

en: Borders support various different styles, each of which will change the shape of the border element.
nl: Grenzen ondersteunen verschillende stijlen, die elk de vorm van het randelement wijzigen.

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Bottom Border Color
nl: Kleur van knop en rand

en: Bottom Border Style
nl: Boordstijl

en: Bottom Border Width
nl: Boordbreedte

en: Bottom Center
nl: Onderaan In Het Midden

en: Bottom Left
nl: Onderaan Links

en: Bottom Right
nl: Rechts Onderaan

en: Bottom Sticky Limit
nl: Onderste plaklimiet

en: Bottom To Top
nl: Van beneden naar boven

en: Bottom of Element
nl: Onderkant van het element

en: Bounce
nl: Bounces

en: Box Shadow Blur Strength
nl: Box Shadow Blur-sterkte

en: Box Shadow Position
nl: Beginpositie

en: Box Shadow Vertical Position
nl: Beginpositie

en: Brand New
nl: Gloednieuw

en: Breakpoint Enter
nl: Breakpoint Betreden

en: Breakpoint Exit
nl: Breakpoint Verlaten

en: Breakpoints
nl: Breekpunten

en: Brightness
nl: Helderheid

en: Build Custom Body
nl: Aangepaste hoofdtekst bouwen

en: Build Custom Footer
nl: Aangepaste footer bouwen

en: Build Custom Header
nl: Aangepaste header bouwen

en: Build Global Body
nl: Globale hoofdtekst bouwen

en: Build Global Footer
nl: Globale footer bouwen

en: Build Global Header
nl: Globale header bouwen

en: Build New Template
nl: Nieuwe template bouwen

en: Build On The Front End
nl: Bouwen op de front-end

en: Build With AI
nl: Bouw met AI

en: Build your page from the ground up. Don't worry, you can access our premade layouts at any time.
nl: Bouw je pagina vanaf nul. Geen zorgen, je kunt onze kant-en-klare lay-outs op elk moment openen.

en: Builder Default Interaction Mode
nl: Standaard interactiemodus van de builder

en: Builder Default View Mode
nl: Interface Builder

en: Builder History
nl: Buildergeschiedenis

en: Builder Interface
nl: Builder-Interface

en: Builder Interface Animations
nl: Builderinterface-animaties

en: Builder Keyboard Shortcuts
nl: Builder-sneltoetsen

en: Builder Settings
nl: Builderinstellingen

en: Bullet
nl: Opsommingsteken

en: Bullet Color
nl: Kleur punt

en: Button
nl: Knop

en: Button #1
nl: Knop #1

en: Button #1 Link URL
nl: Knop #1 Link URL

en: Button #2
nl: Knop #2

en: Button #2 Link URL
nl: Knop #2 Link URL

en: Button Alignment
nl: Uitlijning van knoppen

en: Button Icon
nl: Knopicoon

en: Button Icon Color
nl: Kleur Knopicoon

en: Button Icon Placement
nl: Plaatsing Knopicoon

en: Button One
nl: Knop

en: Button Text
nl: Knoptekst

en: Button Two
nl: Knop Twee

en: Button and Border Color
nl: Kleur van knop en rand

en: Buttons
nl: Knop

en: By adjusting the ending position of the gradient, you can control how quickly or slowly each color transitions, and where the transition begins.
nl: Door de eindpositie van het verloop aan te passen, kunt u bepalen hoe snel of langzaam elke kleur overgaat en waar de overgang begint.

en: By adjusting the starting position of the gradient, you can control how quickly or slowly each color transitions, and where the transition begins.
nl: Door de beginpositie van het verloop aan te passen, kunt u bepalen hoe snel of langzaam elke kleur overgaat en waar de overgang begint.

en: By default, animations will only play once. If you would like to loop your animation continuously you can choose the Loop option here.
nl: Standaard worden animaties slechts eenmaal afgespeeld. Als u uw animatie continu in een lus wilt opnemen, kunt u hier de optie Lus kiezen.

en: By default, button icons are displayed on hover. If you would like button icons to always be displayed, then you can enable this option.
nl: Standaard worden knoppictogrammen weergegeven bij zweven. Als u wilt dat knoppictogrammen altijd worden weergegeven, kunt u deze optie inschakelen.

en: By default, elements will extend the full width of their parent element. If you would like to set a custom static width, you can do so using this option.
nl: Standaard breiden elementen de volledige breedte uit van hun bovenliggende element. Als u een aangepaste statische breedte wilt instellen, kunt u dit doen met deze optie.

en: By default, your main canvas and all local canvases will be exported, along with any global canvases appended to your main canvas or targeted by your main canvas with interactivity.
nl: Standaard worden je hoofdcanvas en alle lokale canvassen geëxporteerd, samen met alle globale canvassen die aan je hoofdcanvas zijn toegevoegd of door je hoofdcanvas worden aangestuurd met interactiviteit.

en: By increasing the starting opacity, you can reduce or remove the fade effect that is applied to all animation styles.
nl: Door de begindekking te vergroten, kunt u het vervagingseffect verminderen of verwijderen dat op alle animatiestijlen wordt toegepast.

en: CSS Class
nl: CSS Klasse

en: CSS ID & Classes
nl: CSS-id en -klasses

en: CSS Snippet
nl: CSS-fragment

en: CSS added here will target the following class: %s
nl: De CSS die je hier toevoegt, is van toepassing op de volgende class: %s

en: CSS syntax error.
nl: CSS-syntaxfout.

en: Call
nl: Oproep

en: Call To Action
nl: Oproep tot actie

en: Call To Actions
nl: Oproep tot actie

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancel Changes
nl: Wijzigingen Annuleren

en: Cannot create a revision of a revision
nl: Kan geen revisie van een revisie maken

en: Cannot hook block to itself.
nl: Kan blok niet aan zichzelf koppelen.

en: Canvas Grid View
nl: Rasterweergave van canvas

en: Canvas ID is required.
nl: Canvas-ID is verplicht.

en: Canvas Name
nl: Canvasnaam

en: Canvas Portal
nl: Canvasportaal

en: Canvas Portals
nl: Canvasportalen

en: Canvas Settings
nl: Canvasinstellingen

en: Capitalize
nl: Beginletters Hoofdletters

en: Captcha Field
nl: Captcha-veld

en: Captcha Text
nl: Captcha-tekst

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Caption Text
nl: Bijschrifttekst

en: Carousel
nl: Carrousel

en: Carousel Active Slide
nl: Carrousel Actieve Slide

en: Carousel Arrows
nl: Carrouselpijlen

en: Carousel Container
nl: Carrouselcontainer

en: Carousel Dots
nl: Carrouseldots

en: Carousel Item
nl: Carouselitem

en: Carousel Item Title
nl: Titel Van Carouselitem

en: Carousel Item Title Text
nl: Titeltekst Van Carouselitem

en: Carousel Settings
nl: Carrouselinstellingen

en: Carousel Slide
nl: Carrouseldia

en: Carousel Title
nl: Carrouseltitel

en: Carousel Track
nl: Carrouselspoor

en: Cart
nl: kar

en: Cart Quantity
nl: Hoeveelheid winkelwagen

en: Cart Quantity Text
nl: Tekst winkelwagenhoeveelheid

en: Cart Totals Table
nl: Tabel met winkelwagentotalen

en: Cart Totals Table Cell
nl: Winkelwagentotalen Tabelcel

en: Cart Totals Table Row
nl: Tabeltotalen winkelwagen

en: Cart totals
nl: Winkelwagentotalen

en: Categories
nl: Categorieën

en: Categories Separator
nl: Scheidingsteken Voor Categorieën

en: Category
nl: Categorie

en: Category 1
nl: Categorie 1

en: Category 2
nl: Categorie 2

en: Category 3
nl: Categorie 3

en: Category Description
nl: Categoriebeschrijving

en: Category Image
nl: Categorieafbeelding

en: Category Page
nl: Categorie Pagina

en: Category Type
nl: Categorietype

en: Center
nl: Midden

en: Center Center
nl: Centrum Centrum

en: Center Left
nl: Midden Links

en: Center Mode
nl: Middenmodus

en: Center Right
nl: Het Midden Van De Rechter

en: Center the active slide and show partial slides on either side.
nl: Centreer de actieve dia en toon gedeeltelijke dia's aan beide kanten.

en: Centered
nl: centered

en: Centimeters (cm)
nl: Centimeter (cm)

en: Change API Key
nl: API-key wijzigen

en: Change Column Structure
nl: Kolomstructuur wijzigen

en: Change Gutter Width
nl: Breedte rugmarge wijzigen

en: Change the direction of the gradient by choosing a starting position within a 360 degree range.
nl: Verander de richting van het verloop door een startpositie te kiezen binnen een bereik van 360 graden.

en: Changed Column Structure
nl: Kolomstructuur Gewijzigd

en: Changed Flex Column Structure
nl: Flex-kolomstructuur Gewijzigd

en: Changes made to variables will affect all instances across your entire site. Do you wish to proceed?
nl: Wijzigingen aan variabelen hebben invloed op alle instanties op je hele site. Wil je doorgaan?

en: Character
nl: Tekenreeks

en: Checkbox
nl: Selectievakje

en: Checkboxes
nl: Selectievakje

en: Checkerboard
nl: Schaakbord

en: Checkout
nl: Afrekenen

en: Checkout Button
nl: Afrekenen knop

en: Chevrons
nl: punthaken

en: Child Module
nl: Onderliggende Module

en: Children
nl: Onderliggende Items

en: Children of Specific %1$s
nl: Onderliggende items van specifieke %1$s

en: Choose Column
nl: Kolom Kiezen

en: Choose File
nl: Kies bestand

en: Choose Files
nl: Kies documenten

en: Choose Font Files
nl: Kies bestand

en: Choose Layout
nl: Layout kiezen

en: Choose Library
nl: Bibliotheek kiezen

en: Choose a Background Image
nl: Kies een achtergrondafbeelding

en: Choose a Background Video MP4 File
nl: Kies een achtergrondvideo .MP4 File

en: Choose a Background Video WEBM File
nl: Kies een achtergrondvideo .WEBM File

en: Choose a Premade Layout
nl: Kies een Kant-en-klare Lay-out

en: Choose a color for the carousel arrows.
nl: Kies een kleur voor de carrouselpijlen.

en: Choose a color for the dot navigation.
nl: Kies een kleur voor de dotnavigatie.

en: Choose a color for the slider arrows inside the circle.
nl: Kies een kleur voor de pijlen in de schuifregelaarkel.

en: Choose a color for the slider circle and line.
nl: Kies een kleur voor de schuifregelaarkel en -lijn.

en: Choose a custom field. Custom fields must be defined in your email provider account.
nl: Kies een aangepast veld. Aangepaste velden moeten zijn gedefinieerd in je account bij je e-mailprovider.

en: Choose a custom font to use for the %s. All Google web fonts are available, or you can upload your own custom font files.
nl: Kies een aangepast lettertype voor de %s. Alle Google-webfonts zijn beschikbaar, of je kunt je eigen aangepaste lettertypebestanden uploaden.

en: Choose a custom font to use for the button. All Google web fonts are available, or you can upload your own custom font files.
nl: Kies een aangepast lettertype om te gebruiken voor de knop. Alle Google-weblettertypen zijn beschikbaar, of u kunt uw eigen aangepaste lettertypebestanden uploaden.

en: Choose a custom font to use for the text. All Google web fonts are available, or you can upload your own custom font files.
nl: Kies een aangepast lettertype voor de tekst. Alle Google-webfonts zijn beschikbaar, of je kunt je eigen aangepaste lettertypebestanden uploaden.

en: Choose a list. If you don't see any lists, click "Add" to add an account.
nl: Kies een AWeber-lijst. Als je geen lijsten ziet, klik dan op Toevoegen om een AWeber-account toe te voegen.

en: Choose a preset for the selected module
nl: Kies een preset voor de geselecteerde module

en: Choose a service provider.
nl: Kies een dienstverlener.

en: Choose a title of your login box.
nl: Kies een titel voor uw inlogvak.

en: Choose an Image
nl: Kies een afbeelding

en: Choose an account or click "Add" to add a new account.
nl: Kies een account of klik op "Toevoegen" om een nieuw account toe te voegen.

en: Choose an icon for the left navigation arrow.
nl: Kies een pictogram voor de linker navigatiepijl.

en: Choose an icon for the right navigation arrow.
nl: Kies een pictogram voor de rechter navigatiepijl.

en: Choose an icon for this list item.
nl: Kies een pictogram voor dit lijstitem.

en: Choose an icon for your link.
nl: Kies een pictogram voor je link.

en: Choose an icon to display
nl: Kies een pictogram om weer te geven

en: Choose an icon to display for the scroll down button.
nl: Een icoon kiezen om de knop om omlaag te schuiven te tonen.

en: Choose an icon to display with your blurb.
nl: Kies een pictogram om samen met uw blurb weer te geven.

en: Choose an icon to display.
nl: Kies een pictogram om weer te geven.

en: Choose from hundreds of premade layouts, start from any of your saved layouts, or clone an existing page.
nl: Kies uit honderden kant-en-klare lay-outs, begin met een van uw opgeslagen lay-outs of kloon een bestaande pagina.

en: Choose how grid columns should be sized. Equal width columns create uniform columns, auto columns size to content, and manual gives you complete control with custom CSS grid syntax.
nl: Kies hoe gridkolommen moeten worden geschaald. Kolommen met gelijke breedte maken uniforme kolommen, automatische kolommen schalen op basis van content en handmatig geeft je volledige controle met aangepaste CSS-grid-syntax.

en: Choose how grid rows should be sized. Auto height adjusts to content, equal height creates uniform rows, minimum height sets a baseline, and fixed height maintains consistent row dimensions.
nl: Kies hoe grid-rijen moeten worden geschaald. Automatische hoogte past zich aan de inhoud aan, gelijke hoogte maakt uniforme rijen, minimale hoogte stelt een basiswaarde in en vaste hoogte behoudt consistente rijafmetingen.

en: Choose how many columns to display.
nl: Kiezen hoeveel kolommen er getoond worden.

en: Choose how many posts you would like to display in the slider.
nl: Kies hoeveel berichten u wilt weergeven in de diavoorstelling.

en: Choose how many posts you would like to offset by
nl: Kies hoeveel posts u gecompenseerd wilt hebben.

en: Choose how many posts you would like to skip. These posts will not be shown in the feed.
nl: Kies het aantal berichten dat u wilt overslaan. Deze berichten worden niet weergegeven in de feed.

en: Choose how many products you would like to skip. These products will not be shown in the feed.
nl: Kies hoeveel producten je wilt overslaan. Deze producten worden niet getoond in de feed.

en: Choose how many times the shape divider should repeat. Setting to 1x will remove all repetition.
nl: Kies hoe vaak de vormverdeler moet worden herhaald. Instelling op 1x zal alle herhalingen verwijderen.

en: Choose how much posts you would like to display per page.
nl: Kies hoeveel blogposts u wilt weergeven per pagina.

en: Choose how the animation should play.
nl: Kies hoe de animatie moet worden afgespeeld.

en: Choose how the dropdown menu should be aligned relative to the parent module.
nl: Kies hoe het dropdownmenu moet worden uitgelijnd ten opzichte van de bovenliggende module.

en: Choose how the dropdown should be positioned.
nl: Kies hoe de dropdown moet worden gepositioneerd.

en: Choose how the target element responds to mouse movement
nl: Kies hoe het doelelement reageert op muisbeweging

en: Choose how to compare the meta value. Options include equals, not equals, greater than, less than, and other comparison operators for filtering posts.
nl: Kies hoe je de metawaarde wilt vergelijken. Opties zijn onder andere gelijk aan, niet gelijk aan, groter dan, kleiner dan en andere vergelijkingsoperatoren om berichten te filteren.

en: Choose how to sort the posts in your loop. Select the field that will be used to determine the order of the displayed content.
nl: Kies hoe je de berichten in je loop wilt sorteren. Selecteer het veld dat wordt gebruikt om de volgorde van de weergegeven inhoud te bepalen.

en: Choose how your products should be ordered.
nl: Kies hoe uw producten moeten worden besteld.

en: Choose posts of which post type you would like to display.
nl: Kies berichten van welk berichttype je wilt weergeven.

en: Choose the CSS grid property to apply to the targeted items
nl: Kies de CSS-rastereigenschap die je op de doelitems wilt toepassen

en: Choose the Column Class for this module when inside a flex layout.
nl: Kies de kolomklasse voor deze module wanneer deze in een flex-layout staat.

en: Choose the HTML5 element to use for the element wrapper.
nl: Kies het HTML5-element dat je wilt gebruiken voor de element-wrapper.

en: Choose the alignment of the dot navigation.
nl: Kies de uitlijning van de dotnavigatie.

en: Choose the direction to sort your posts. Descending shows the newest or highest values first, while ascending shows the oldest or lowest values first.
nl: Kies de sorteerrichting voor je berichten. Aflopend toont de nieuwste of hoogste waarden eerst, terwijl oplopend de oudste of laagste waarden eerst toont.

en: Choose the font weights supported by your font. Select "All" if you don't know this information or if your font includes all weights.
nl: Kies de lettertypegewichten die door uw lettertype worden ondersteund. Selecteer "Alles" als u deze informatie niet kent of als uw lettertype alle gewichten bevat.

en: Choose the images that you would like to appear in the image gallery.
nl: Kies de afbeeldingen die u in de afbeeldingengalerij zou willen weergeven.

en: Choose the layout style for this element. Flexbox enables advanced layout options with direction, alignment, and spacing controls.
nl: Kies de lay-outstijl voor dit element. Flexbox biedt geavanceerde lay-outopties met bediening voor richting, uitlijning en afstand.

en: Choose the playback direction of the animation.
nl: Kies de afspeelrichting van de animatie.

en: Choose the point of origin for all transformations. This will affect around which point the object is rotated, moved and resized.
nl: Kies het oorsprongspunt voor alle transformaties. Dit bepaalt rond welk punt het object wordt gedraaid, verplaatst en geschaald.

en: Choose the position of the carousel arrows.
nl: Kies de positie van de carrouselpijlen.

en: Choose the position of the dot navigation.
nl: Kies de positie van de puntnavigatie.

en: Choose the scope of where to look for matching fields.
nl: Kies het bereik waarin je naar overeenkomende velden wilt zoeken.

en: Choose the scope of where to look for target modules.
nl: Kies het bereik waarin je naar doelmodules wilt zoeken.

en: Choose the social network
nl: Kies een sociaal netwerk

en: Choose the thumbnail size to use for the featured image.
nl: Kies het miniatuurformaat dat je wilt gebruiken voor de uitgelichte afbeelding.

en: Choose the type of content to query for your loop. Select Post Type to display things like blog posts and products, Terms to display things like categories and tags, Users to display lists of users, or Menu to loop through WordPress menu items.
nl: Kies het type content waarnaar je loop moet zoeken. Selecteer Berichttype om zaken als blogberichten en producten weer te geven, Termen om zaken als categorieën en tags weer te geven, Gebruikers om gebruikerslijsten weer te geven, of Menu om door WordPress-menu-items te loopen.

en: Choose the type of field
nl: Kies het type van het veld

en: Choose the width of each sidebar widget.
nl: Kies de breedte van elke sidebar-widget.

en: Choose to have this element remain a fixed distance from the top or bottom edge of the browser window as the user scrolls
nl: Kies ervoor om dit element op een vaste afstand van de boven- of onderkant van het browservenster te houden terwijl de gebruiker scrolt

en: Choose to have this element remain a fixed distance from the top or bottom edge of the browser window as the user scrolls.
nl: Kies of dit element tijdens het scrollen van de gebruiker op een vaste afstand van de boven- of onderrand van het browservenster moet blijven.

en: Choose what action should be performed
nl: Kies welke actie moet worden uitgevoerd

en: Choose what data (if any) to include in the redirect URL as query arguments.
nl: Kies welke gegevens (indien aanwezig) in de omleidings-URL als queryargumenten moeten worden opgenomen.

en: Choose what happens when a site visitor has been successfully subscribed to your list.
nl: Kies wat er gebeurt als een sitebezoeker zich met succes op uw lijst heeft geabonneerd.

en: Choose when the animation should be triggered.
nl: Kies wanneer de animatie moet worden geactiveerd.

en: Choose when the dropdown should be displayed.
nl: Kies wanneer de dropdown moet worden weergegeven.

en: Choose when this interaction should be triggered
nl: Kies wanneer deze interactie moet worden geactiveerd

en: Choose when to display this element based on a set of conditions. Multiple conditions can be added. Date & Time condition is based on your timezone settings in your <a href="%1$s" target="_blank" title="WordPress General Settings">WordPress General Settings</a>
nl: Kies wanneer dit element moet worden weergegeven op basis van een reeks voorwaarden. Er kunnen meerdere voorwaarden worden toegevoegd. Datum- en tijdvoorwaarde is gebaseerd op uw tijdzone-instellingen in uw <a href="%1$s" target="_blank" title="Algemene WordPress-instellingen">Algemene WordPress-instellingen</a>

en: Choose where the button icon should be displayed within the button.
nl: Kies waar het knoppictogram moet worden weergegeven binnen de knop.

en: Choose where the dropdown menu should be positioned relative to the parent module.
nl: Kies waar het dropdownmenu moet worden gepositioneerd ten opzichte van de bovenliggende module.

en: Choose where you would like the background image to be positioned within this element. You may want to position the background based on the the image's focus point.
nl: Kies waar u de achtergrondafbeelding wilt plaatsen binnen dit element. Misschien wilt u de achtergrond plaatsen op basis van het focuspunt van de afbeelding.

en: Choose whether any or all of the rules should be fulfilled
nl: Kies of aan bepaalde of alle regels moeten worden voldaan

en: Choose whether or not the quote icon should be visible.
nl: Kies of het pictogram van het citaat wel of niet zichtbaar moet zijn.

en: Choose whether or not this toggle should start in an open or closed state.
nl: Kies of deze schakel moet opstarten in een open of gesloten toestand

en: Choose whether the slider moves horizontally or vertically.
nl: Kies of de schuifregelaar horizontaal of verticaal beweegt.

en: Choose whether to append this canvas above or below the main content on the front end.
nl: Kies of je dit canvas boven of onder de hoofdinhoud op de front-end wilt toevoegen.

en: Choose whether you would like the shadow to appear outside your module, lifting the module up from the page, or inside the module, setting the module downwards within the page.
nl: Kies of u de schaduw buiten uw module wilt laten verschijnen, de module van de pagina of binnen de module wilt optillen en de module op de pagina naar beneden wilt plaatsen.

en: Choose which breakpoint should trigger this interaction
nl: Kies welk breakpoint deze interactie moet activeren

en: Choose which categories you would like to include in the feed.
nl: Kies welke categorieën u wilt opnemen in de feed.

en: Choose which categories you would like to include in the slider.
nl: Kies welke categorie‘n je in de galerij wilt opnemen.

en: Choose which categories you would like to include.
nl: Kies de categorieën die je graag zou willen zijn.

en: Choose which element to extend attributes from.
nl: Kies van welk element je attributen wilt uitbreiden.

en: Choose which element to find and replace values from.
nl: Kies van welk element je waarden wilt zoeken en vervangen.

en: Choose which modified fields to extend from the source element.
nl: Kies welke gewijzigde velden je wilt uitbreiden vanuit het bronelement.

en: Choose which module should receive the effect
nl: Kies welke module het effect moet ontvangen

en: Choose which option group to extend from the source elements.
nl: Kies van welke optiegroep je wilt uitbreiden vanuit de bronelementen.

en: Choose which side of the page your sidebar will be on. This setting controls text orientation and border position.
nl: Kies aan welke kant van de pagina de zijbalk moet komen. Deze instelling bepaalt de tekstoriëntatie en grenspositie.

en: Choose which type of products you would like to display.
nl: Kies welk type producten je wilt weergeven.

en: Choose which types of attributes to copy.
nl: Kies welke typen attributen je wilt kopiëren.

en: Choose which types of elements to extend to.
nl: Kies naar welke elementtypen je wilt uitbreiden.

en: Choose which types of elements to search within.
nl: Kies binnen welke elementtypen je wilt zoeken.

en: Choose your desired portfolio layout style.
nl: Kies de gewenste lay-out stijl van uw portfolio.

en: Choosing "Cover" will force the image to fill the entire background area, clipping the image when necessary. Choosing "Fit" will ensure that the entire image is always visible, but can result in blank spaces around the image. When set to "Actual Size," the image will not be resized at all.
nl: Als u "Omslag" kiest, wordt de afbeelding gedwongen om het volledige achtergrondgebied te vullen en de afbeelding bij te knippen wanneer nodig. Als u 'Aanpassen' kiest, zorgt u ervoor dat de volledige afbeelding altijd zichtbaar is, maar kan dit leiden tot lege ruimtes rond de afbeelding. Wanneer ingesteld op "Ware grootte", wordt de afbeelding helemaal niet aangepast.

en: Chromium Browsers (Chrome, Edge, etc)
nl: Chromium-browsers (Chrome, Edge, enz.)

en: Circle
nl: Cirkel

en: Circle Background Color
nl: Cirkel achtergrondkleur

en: Circle Background Opacity
nl: Cirkel achtergronddekking

en: Circle Color
nl: Kleur van de cirkel

en: Circle Counter
nl: Cirkelteller

en: Circle Counter Title
nl: Titel cirkelteller

en: Circle Counters
nl: Cirkelteller

en: Circular
nl: Circulaire

en: Clear
nl: Wissen

en: Clear , Save to Library, Import, Export
nl: Wissen, Opslaan in bibliotheek, Importeren, Exporteren

en: Clear Layout
nl: Lay-out Wissen

en: Cleared Layout
nl: Lay-out Gewist

en: Click
nl: Klik

en: Click Here
nl: Klik Hier

en: Click Mode
nl: Klikmodus

en: Click here
nl: Clicks

en: Click here to login
nl: Klik hier om in te loggen

en: Clone
nl: Klonen

en: Cloned %s
nl: %s Gekloond

en: Cloned Column
nl: Kolom Gekloond

en: Close
nl: Sluiten

en: Close Active Tab
nl: Actief Tabblad Sluiten

en: Close All
nl: Alles Sluiten

en: Close Edit Canvas Modal
nl: Modaalvenster Canvas Bewerken Sluiten

en: Close Extend Attributes Modal
nl: Modaalvenster Attributen Uitbreiden Sluiten

en: Close History Modal
nl: Geschiedenismodal Sluiten

en: Close Modal
nl: Modaal sluiten

en: Close Page Settings Modal
nl: Paginainstellingen-Modal Sluiten

en: Close Responsive & State Picker
nl: Responsive- en Statuskiezer Sluiten

en: Close Right Click Options
nl: Rechtermuisknopopties Sluiten

en: Close Search
nl: Zoeken Sluiten

en: Close Tab
nl: Tabblad Sluiten

en: Close Tab Group
nl: Tabbladgroep Sluiten

en: Closed Icon
nl: Gesloten pictogram

en: Closed Title
nl: Gesloten titel

en: Closed Title Text
nl: Tekst Gesloten Titel

en: Closed Title Text Color
nl: Gesloten titel tekstkleur

en: Closed Toggle Background Color
nl: Achtergrondkleur gesloten schakelaar

en: Clouds
nl: wolken

en: Clouds 2
nl: Wolken 2

en: Code Snippet
nl: Codefragment

en: Code With AI
nl: Codeer met AI

en: Codes
nl: Code

en: Collapse
nl: Ineenstorting

en: Collapse All
nl: Alles Samenvouwen

en: Collapse Empty Columns
nl: Lege Kolommen Inklappen

en: Collapse Table Gutters and Borders
nl: Tafelgoten en randen samenvouwen

en: Collapse Table Gutters and Borders.
nl: Samenvouwen van tafelgoten en randen.

en: Color
nl: Kleur

en: Color Burn
nl: Doordrukken

en: Color Dodge
nl: Tegenhouden

en: Color Filters
nl: Kleurfilters

en: Color Palette Settings
nl: Kleurenpaletinstellingen

en: Color Picker
nl: Kleurkiezer

en: Color Scheme
nl: Kleurenschema

en: Colors
nl: Kleuren

en: Column
nl: Kolom

en: Column %s Background Mask Aspect Ratio
nl: Kolom %s Beeldverhouding achtergrondmasker

en: Column %s Background Mask Blend Mode
nl: Kolom %s Achtergrondmasker Overvloeimodus

en: Column %s Background Mask Color
nl: Kolom %s Achtergrondmaskerkleur

en: Column %s Background Mask Height
nl: Kolom %s Achtergrond Maskerhoogte

en: Column %s Background Mask Horizontal Offset
nl: Kolom %s Achtergrondmasker Horizontale verschuiving

en: Column %s Background Mask Position
nl: Kolom %s Achtergrondmaskerpositie

en: Column %s Background Mask Size
nl: Kolom %s Achtergrondmasker Grootte

en: Column %s Background Mask Style
nl: Kolom %s Achtergrondmaskerstijl

en: Column %s Background Mask Transform
nl: Kolom %s Achtergrondmaskertransformatie

en: Column %s Background Mask Vertical Offset
nl: Kolom %s Achtergrondmasker Verticale verschuiving

en: Column %s Background Mask Width
nl: Kolom %s Breedte achtergrondmasker

en: Column %s Background Pattern Blend Mode
nl: Kolom %s Achtergrondpatroon Overvloeimodus

en: Column %s Background Pattern Color
nl: Kolom %s Achtergrondpatroonkleur

en: Column %s Background Pattern Height
nl: Kolom %s Achtergrondpatroon Hoogte

en: Column %s Background Pattern Horizontal Offset
nl: Kolom %s Achtergrondpatroon Horizontale verschuiving

en: Column %s Background Pattern Repeat
nl: Kolom %s Achtergrondpatroon herhalen

en: Column %s Background Pattern Repeat Origin
nl: Kolom %s Achtergrondpatroon Herhaling Oorsprong

en: Column %s Background Pattern Size
nl: Kolom %s Achtergrondpatroongrootte

en: Column %s Background Pattern Style
nl: Kolom %s Achtergrondpatroonstijl

en: Column %s Background Pattern Transform
nl: Kolom %s Achtergrondpatroontransformatie

en: Column %s Background Pattern Vertical Offset
nl: Kolom %s Achtergrondpatroon Verticale verschuiving

en: Column %s Background Pattern Width
nl: Kolom %s Achtergrondpatroonbreedte

en: Column 1
nl: Kolom 1

en: Column 1 Before
nl: Kolom 1 Voor

en: Column 1 Main Element
nl: Kolom 1 Hoofdelement

en: Column 2
nl: Kolom 2

en: Column 2 Before
nl: Kolom 2 Voor

en: Column 2 Main Element
nl: Kolom 2 Hoofdelement

en: Column 3
nl: Kolom 3

en: Column 3 Before
nl: Kolom 3 Voor

en: Column 3 Main Element
nl: Kolom 3 Hoofdelement

en: Column Class
nl: Kolomklasse

en: Column End
nl: Kolomeinde

en: Column Inner
nl: Binnenste Kolom

en: Column Label
nl: Kolomlabel

en: Column Layout
nl: Kolom indeling

en: Column Link Target
nl: Doel van kolomkoppeling

en: Column Link URL
nl: Kolomlink-URL

en: Column Minimum Width
nl: Minimale Kolombreedte

en: Column Reverse
nl: Kolom Omgekeerd

en: Column Span
nl: Kolomoverspanning

en: Column Start
nl: Kolomstart

en: Column Width
nl: Kolombreedte

en: Column Widths
nl: Kolombreedtes

en: Columns
nl: Kolom

en: Comma-separated list of post types to get taxonomies for. If empty, returns taxonomies for all post types.
nl: Door komma's gescheiden lijst van berichttypen om taxonomieën voor op te halen. Indien leeg, worden taxonomieën voor alle berichttypen geretourneerd.

en: Command Center
nl: Commandocentrum

en: Commands
nl: Commando's

en: Comment
nl: Reactie

en: Comment Avatar
nl: Reactie Avatar

en: Comment Body
nl: Reactie Body

en: Comment Content
nl: Reactie Inhoud

en: Comment Count
nl: Aantal Reacties

en: Comment Count Text
nl: Tekst Aantal Reacties

en: Comment Meta
nl: Reactie Meta

en: Comment Text
nl: Reactietekst

en: Comments
nl: Reacties

en: Comments Count
nl: Reacties Aantal

en: Common
nl: Algemeen

en: Company
nl: Bedrijf

en: Company Link Target
nl: Landingspagina

en: Company Link URL
nl: Link URL

en: Company Text
nl: Bedrijfstekst

en: Compare
nl: Vergelijken

en: Compare: %s
nl: Vergelijken: %s

en: Comparison operator.
nl: Vergelijkingsoperator.

en: Complete your purchase using the pop-up to upgrade Divi Cloud.
nl: Rond je aankoop af via de pop-up om Divi Cloud te upgraden.

en: Conditional Logic
nl: Conditionele logica

en: Conditions
nl: Conditie

en: Configuration Error: Invalid data.
nl: Configuratiefout: Ongeldige gegevens.

en: Configuration Error: Invalid provider.
nl: Configuratiefout: Ongeldige provider.

en: Configuration Error: No list has been selected for this form.
nl: Configuratiefout: Er is geen lijst geselecteerd voor dit formulier.

en: Configure import options for your layout.
nl: Stel importopties in voor je lay-out.

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Conical
nl: Conisch

en: Contact Button
nl: Contactknop

en: Contact Form
nl: Contactformulier

en: Contact Forms
nl: Contactformulier

en: Contact Title
nl: Contacttitel

en: Contacting your host and asking them to increase the following PHP variables may help: memory_limit, max_execution_time, upload_max_filesize, post_max_size, max_input_time, max_input_vars. In addition, auditing your firewall error log (such as ModSecurity) may reveal false positives that are preventing saves from completing.
nl: Het kan helpen contact op te nemen met je host en te vragen of ze de volgende PHP-variabelen kunnen verhogen: memory_limit, max_execution_time, upload_max_filesize, post_max_size, max_input_time, max_input_vars. Daarnaast kan een analyse van je foutrapport van je firewall (zoals ModSecurity) valse positieven laten zien die ervoor zorgen dat opslaan niet lukt.

en: Contains
nl: bevat

en: Contains (LIKE)
nl: Bevat (LIKE)

en: Content
nl: Inhoud

en: Content Area
nl: Inhoudsgebied

en: Content Area Background Color
nl: Inhoudsgebied achtergrondkleur

en: Content Attributes
nl: Inhoudsattributen

en: Content Display
nl: Weergave inhoud

en: Content Length
nl: Inhoud lengte

en: Content Max Width
nl: Inhoud max. Breedte

en: Content Settings
nl: Contentinstellingen

en: Content Width
nl: Content

en: Content cannot be empty.
nl: Inhoud mag niet leeg zijn.

en: Content conversion encountered a fatal error.
nl: Tijdens de inhoudconversie is een fatale fout opgetreden.

en: Content conversion failed: %s
nl: Conversie van inhoud mislukt: %s

en: Content entered here will appear below the subheading text.
nl: Hier ingevoerde inhoud verschijnt onder de sub-koptekst.

en: Content migration encountered a fatal error.
nl: Tijdens de inhoudmigratie is een fatale fout opgetreden.

en: Content migration failed: %s
nl: Migratie van inhoud mislukt: %s

en: Continue Automatic Slide on Hover
nl: Continue Automatische Schuif de Muisaanwijzer

en: Continue Editing
nl: Doorgaan met Bewerken

en: Contrast
nl: Bediening

en: Contributor
nl: Inzender

en: Control how child elements are aligned. For flex layouts, this aligns items along the cross axis. For grid layouts, this aligns items within their cells vertically.
nl: Bepaal hoe onderliggende elementen worden uitgelijnd. Bij flex-layouts worden items uitgelijnd langs de kruis-as. Bij grid-layouts worden items verticaal binnen hun cellen uitgelijnd.

en: Control how child elements are distributed along the main axis. For flex layouts, this distributes items along the main axis. For grid layouts, this aligns the entire grid within its container horizontally.
nl: Bepaal hoe onderliggende elementen langs de hoofdas worden verdeeld. Voor flex-lay-outs verdeelt dit items langs de hoofdas. Voor grid-lay-outs lijnt dit het volledige grid horizontaal uit binnen de container.

en: Control how content is aligned along the cross axis. For flex layouts, this aligns wrapped lines when there is extra space. For grid layouts, this aligns the entire grid within its container vertically.
nl: Bepaal hoe content wordt uitgelijnd langs de kruis-as. Bij flex-layouts worden teruggelopen regels uitgelijnd wanneer er extra ruimte is. Bij grid-layouts wordt het volledige grid verticaal binnen de container uitgelijnd.

en: Control how grid items fill empty spaces in the grid. Dense packing attempts to fill gaps with smaller items, while sparse maintains the natural document order.
nl: Bepaal hoe grid-items lege ruimtes in het grid opvullen. Dicht inpakken probeert gaten te vullen met kleinere items, terwijl schaars de natuurlijke documentvolgorde behoudt.

en: Control how many projects are displayed. Leave blank or use 0 to not limit the amount.
nl: Bepaal hoeveel projecten er worden weergegeven. Laat leeg of gebruik 0 om het aantal niet te beperken.

en: Control how this element behaves within a flexbox container. Choose "Shrink to Fit" to allow the element to shrink when space is limited, "Grow to Fill" to expand and fill available space, or "Custom" for manual control.
nl: Bepaal hoe dit element zich gedraagt binnen een flexbox-container. Kies "Krimpen naar Passend" om het element te laten krimpen wanneer de ruimte beperkt is, "Groeien tot Vullen" om uit te zetten en de beschikbare ruimte te vullen, of "Aangepast" voor handmatige controle.

en: Control the auto-placement algorithm for grid items. Choose row to fill rows first, or column to fill columns first. This determines how items automatically flow when not explicitly positioned.
nl: Bepaal het algoritme voor automatische plaatsing van grid-items. Kies rij om eerst rijen te vullen, of kolom om eerst kolommen te vullen. Dit bepaalt hoe items automatisch doorstromen wanneer ze niet expliciet zijn gepositioneerd.

en: Control the direction in which child elements are arranged. Choose row for horizontal layout, column for vertical layout, or their reverse variants.
nl: Bepaal de richting waarin onderliggende elementen worden gerangschikt. Kies rij voor een horizontale lay-out, kolom voor een verticale lay-out, of hun omgekeerde varianten.

en: Control the playback speed of the animation.
nl: Bepaal de afspeelsnelheid van de animatie.

en: Control the size of the icon by increasing or decreasing the font size
nl: Beheer de grootte van het pictogram door de lettergrootte te verhogen of te verlagen

en: Control the size of the icon by increasing or decreasing the font size.
nl: Bepaal de grootte van het pictogram door de lettergrootte te vergroten of verkleinen.

en: Control the stacking order of this canvas. Canvases with higher z-index values will appear above canvases with lower z-index values.
nl: Bepaal de stapelvolgorde van dit canvas. Canvassen met een hogere z-index worden boven canvassen met een lagere z-index weergegeven.

en: Control whether child elements should wrap to new lines when they exceed the container width. No wrap keeps items on a single line, wrap allows items to move to new lines, and wrap reverse wraps in reverse order.
nl: Bepaal of onderliggende elementen naar nieuwe regels moeten teruglopen wanneer ze de containerbreedte overschrijden. Niet teruglopen houdt items op één regel, teruglopen laat items naar nieuwe regels verplaatsen en teruglopen omgekeerd laat items in omgekeerde volgorde teruglopen.

en: Controls
nl: Bediening

en: Controls the CSS rendering order. Higher numbers are printed last and take precedence.
nl: Bepaalt de CSS-renderingsvolgorde. Hogere waarden worden als laatste geplaatst en krijgen voorrang.

en: Controls the display of the apartment (address_2) field in checkout.
nl: Bepaalt de weergave van het appartementveld (address_2) bij het afrekenen.

en: Controls the display of the company field in checkout.
nl: Bepaalt de weergave van het bedrijfsveld bij het afrekenen.

en: Controls the display of the phone field in checkout.
nl: Bepaalt de weergave van het telefoonveld bij het afrekenen.

en: Conversion Failed
nl: Conversie mislukt

en: Conversion completed. Item moved to the Rows library.
nl: Conversie voltooid. Item verplaatst naar de rijenbibliotheek.

en: Conversion completed. Item moved to the Sections library.
nl: Conversie voltooid. Item verplaatst naar de Sectiesbibliotheek.

en: Convert Module To Row
nl: Converteer module naar rij

en: Convert Module To Section
nl: Converteer module naar sectie

en: Convert Row To Section
nl: Converteer rij naar sectie

en: Convert Selected Modules To Group
nl: Geselecteerde Modules Omzetten Naar Groep

en: Convert To Global
nl: Converteren naar globaal

en: Cookie
nl: Koekje

en: Cookie Does Not Exist
nl: Cookie bestaat niet

en: Cookie Exists
nl: Cookie bestaat

en: Cookie Name
nl: Cookienaam

en: Cookie Value
nl: Cookiewaarde

en: Cookie Value Does Not Equal
nl: Cookiewaarde is niet gelijk

en: Cookie Value Equals
nl: Cookiewaarde is gelijk aan

en: Copied %s
nl: %s Gekopieerd

en: Copied Modules
nl: Modules Gekopieerd

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Copy %1$s
nl: %1$s Kopiëren

en: Copy %1$s Attributes
nl: %1$s-attributen Kopiëren

en: Copy All Attributes
nl: Alle Attributen Kopiëren

en: Copy Attributes
nl: Attributen Kopiëren

en: Copy Children
nl: Onderliggende Kopiëren

en: Copy From Template
nl: Kopiëren uit template

en: Copy Item Styles
nl: Itemstijlen Kopiëren

en: Copy Module
nl: Module kopiëren

en: Copy Module Style
nl: Modulestijl Kopiëren

en: Copy Parent
nl: Bovenliggend Kopiëren

en: Copy-Paste Module
nl: Module Kopiëren-Plakken

en: Corner Blob
nl: Hoekvlek

en: Corner Lake
nl: Hoekmeer

en: Corner Paint
nl: Hoekverf

en: Corner Pill
nl: Hoekpil

en: Corner Square
nl: Hoek Vierkant

en: Count
nl: Aantal

en: Countdown Timer
nl: Afteltimer

en: Countdown Timers
nl: Afteltimer

en: Counter Amount
nl: Nummer teller

en: Counter Container
nl: Conatiner teller

en: Counter Title
nl: Titel teller

en: Coupon Form
nl: Couponformulier

en: Coupon code
nl: Couponcode

en: Cover
nl: Dekking

en: Create New Category
nl: Nieuwe Categorie Maken

en: Create New Category/Categories
nl: Nieuwe categorie/categorieën maken

en: Create New Tag
nl: Nieuwe Tag Maken

en: Create New Tag(s)
nl: Nieuwe tag(s) maken

en: Create Template
nl: Template maken

en: Create Your Page
nl: Je Pagina Maken

en: Create rules to target and style specific child grid items using nth-child selectors. Define custom positioning, spanning, and layout properties for individual grid items to create complex, asymmetrical grid layouts.
nl: Maak regels om specifieke onderliggende grid-items te targeten en te stylen met nth-child-selectors. Definieer aangepaste positionering, overspanning en lay-out-eigenschappen voor individuele grid-items om complexe, asymmetrische grid-layouts te maken.

en: Created Group
nl: Groep Aangemaakt

en: Creating Preview Link...
nl: Voorbeeldlink maken...

en: Crosses
nl: kruisen

en: Cubes
nl: Kubussen

en: Currency
nl: Valuta

en: Currency & Frequency
nl: Valuta & Frequentie

en: Currency & Frequency Text
nl: Valuta- & Frequentietekst

en: Current %1$s Link
nl: Huidige Link Naar %1$s

en: Current Category
nl: Bovenliggende Categorie

en: Current Date
nl: Huidige Datum

en: Current Element
nl: Huidig Element

en: Current Element & Children
nl: Huidig Element & Onderliggende Elementen

en: Current Element & Descendants
nl: Huidig Element & Afstammelingen

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Current page URL for deriving current_page loop context in Visual Builder.
nl: Huidige pagina-URL voor het afleiden van de current_page-loopcontext in Visual Builder.

en: Current page main loop type from settings context for current_page query resolution.
nl: Type hoofdlus van de huidige pagina uit de instellingencontext voor het oplossen van current_page-query's.

en: Current page number.
nl: Huidig paginanummer.

en: Current:
nl: Huidig:

en: Curve
nl: Kromme

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom Body
nl: Aangepaste hoofdtekst

en: Custom CSS
nl: Aangepaste CSS

en: Custom CSS Settings
nl: Aangepaste CSS-instellingen

en: Custom Condition
nl: Aangepaste Voorwaarde

en: Custom Date Format
nl: Aangepaste Datumnotatie

en: Custom Field
nl: Aangepast Veld

en: Custom Field Value
nl: Aangepaste veldwaarde

en: Custom Fields
nl: Aangepaste Velden

en: Custom Footer
nl: Aangepaste footer

en: Custom Header
nl: Aangepaste header

en: Custom Link Text
nl: Aangepaste Linktekst

en: Custom Order (WooCommerce)
nl: Aangepaste Volgorde (WooCommerce)

en: Custom Size
nl: Aangepast formaat

en: Custom Taxonomy Name
nl: Aangepaste taxonomie-naam

en: Custom field name
nl: Naam Aangepast Veld

en: Custom field value
nl: Waarde Aangepast Veld

en: Custom nth-child Rule
nl: Aangepaste nth-child-Regel

en: Customize Builder Settings Toolbar
nl: Werkbalk voor builderinstellingen aanpassen

en: Customize Settings Toolbar
nl: Werkbalk Instellingen aanpassen

en: Cut
nl: Knippen

en: Cut %1$s
nl: %1$s Knippen

en: Cut Children
nl: Onderliggende Knippen

en: Cut Module
nl: Module knippen

en: Cut Parent
nl: Bovenliggend Knippen

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Dark
nl: Donker

en: Dark Text Color
nl: Donkere Tekstkleur

en: Darken
nl: Donkerder

en: Dashed
nl: Gestippeld

en: Date
nl: Datum

en: Date & Time
nl: Datum Tijd

en: Date Archive
nl: Datumarchief

en: Date Format
nl: Datumnotatie

en: Date archive pages do not have editable page settings.
nl: Datumarchiefpagina's hebben geen bewerkbare paginainstellingen.

en: Date: new to old
nl: Datum: van nieuw naar oud

en: Date: old to new
nl: Datum: van oud naar nieuw

en: DateTime
nl: DatumTijd

en: Day(s)
nl: Dag(en)

en: Day: %s
nl: Dag: %s

en: Days
nl: dagen

en: Decimal
nl: Decimaal

en: Decrease
nl: Verlagen

en: Decrease Font Size
nl: Tekstgrootte verkleinen

en: Decrease Module Bottom Padding
nl: Onderste Padding Van Module Verlagen

en: Decrease Module Bottom Padding by 10px
nl: Onderste Padding Van Module Verlagen Met 10px

en: Decrease Module Left Padding
nl: Linker Padding Van Module Verlagen

en: Decrease Module Left Padding by 10px
nl: Linker Padding Van Module Verlagen Met 10px

en: Decrease Module Padding
nl: Verlaag de opvulling van de module

en: Decrease Module Padding By 10px
nl: Verlaag de opvulling van de module met 10 px

en: Decrease Module Right Padding
nl: Rechter Padding Van Module Verlagen

en: Decrease Module Right Padding by 10px
nl: Rechter Padding Van Module Verlagen Met 10px

en: Decrease Module Top Padding
nl: Bovenste Padding Van Module Verlagen

en: Decrease Module Top Padding by 10px
nl: Bovenste Padding Van Module Verlagen Met 10px

en: Decrease Row Bottom Padding
nl: Onderste Padding Van Rij Verlagen

en: Decrease Row Bottom Padding by 10px
nl: Onderste Padding Van Rij Verlagen Met 10px

en: Decrease Row Left Padding
nl: Linker Padding Van Rij Verlagen

en: Decrease Row Left Padding by 10px
nl: Linker Padding Van Rij Verlagen Met 10px

en: Decrease Row Padding
nl: Rij-opvulling verkleinen

en: Decrease Row Padding By 10px
nl: Rij-opvulling verkleinen met 10px

en: Decrease Row Right Padding
nl: Rechter Padding Van Rij Verlagen

en: Decrease Row Right Padding by 10px
nl: Rechter Padding Van Rij Verlagen Met 10px

en: Decrease Row Top Padding
nl: Bovenste Padding Van Rij Verlagen

en: Decrease Row Top Padding by 10px
nl: Bovenste Padding Van Rij Verlagen Met 10px

en: Decrease Section Bottom Padding
nl: Onderste Padding Van Sectie Verlagen

en: Decrease Section Bottom Padding by 10px
nl: Onderste Padding Van Sectie Verlagen Met 10px

en: Decrease Section Left Padding
nl: Linker Padding Van Sectie Verlagen

en: Decrease Section Left Padding by 10px
nl: Linker Padding Van Sectie Verlagen Met 10px

en: Decrease Section Padding
nl: Sectie-opvulling verkleinen

en: Decrease Section Padding By 10px
nl: Sectie-opvulling verkleinen met 10px

en: Decrease Section Right Padding
nl: Rechter Padding Van Sectie Verlagen

en: Decrease Section Right Padding by 10px
nl: Rechter Padding Van Sectie Verlagen Met 10px

en: Decrease Section Top Padding
nl: Bovenste Padding Van Sectie Verlagen

en: Decrease Section Top Padding by 10px
nl: Bovenste Padding Van Sectie Verlagen Met 10px

en: Decrease the opacity of the unfilled space of the circle to make the color fade into the background.
nl: Verlaag de dekking van de niet-gevulde ruimte van de cirkel om de kleur op de achtergrond te laten vervagen.

en: Default
nl: Standaard

en: Default (Menu ordering + name)
nl: Standaard (menuvolgorde + naam)

en: Default Interaction Mode
nl: Standaard Interactiemodus

en: Default Preset
nl: Standaardvoorinstelling

en: Default Sorting
nl: Sorteerstandaard

en: Default State
nl: Standaardstatus

en: Default Website Template
nl: Standaard Website Template

en: Define a number for the circle counter. (Don't include the percentage sign, use the option below.). <strong>Note: You can use only natural numbers from 0 to 100</strong>
nl: Definieer een nummer voor de cirkelteller. (Gebruik niet het percentageteken, gebruik de optie hieronder.) <strong>Let op: U kunt alleen natuurlijke nummers gebruiken van 0 tot 100</strong>

en: Define a number for the counter. (Don't include the percentage sign, use the option below.)
nl: Definieer een nummer voor de teller. (Gebruik niet het percentageteken, gebruik de optie hieronder.)

en: Define a percentage for this bar.
nl: Definieer een percentage voor deze balk.

en: Define a sub title for the table if desired.
nl: Definieer indien gewenst een ondertiteling voor de tabel.

en: Define a title for the pricing table.
nl: Definieer een titel voor de prijstabel.

en: Define a title for your contact form.
nl: Definieer een titel voor uw contactformulier.

en: Define a title.
nl: Definieer een titel.

en: Define an album name.
nl: Definieer de naam van een album.

en: Define an artist name.
nl: Definieer de naam van een artiest.

en: Define custom text for the next link. You can use the %title% variable to include the post title. Leave blank for default.
nl: Stel aangepaste tekst in voor de volgende link. Je kunt de variabele %title% gebruiken om de berichttitel op te nemen. Laat leeg voor de standaardinstelling.

en: Define custom text for the next link. You can use the <strong>%title</strong> variable to include the post title. Leave blank for default.
nl: Definieer een aangepaste tekst voor de koppeling naar het volgende bericht. U kunt de variabele <strong>%title</strong> gebruiken om de titel van het bericht te gebruiken. Vul dit niet in voor de standaard tekst.

en: Define custom text for the previous link. You can use the %title% variable to include the post title. Leave blank for default.
nl: Stel aangepaste tekst in voor de vorige link. Je kunt de variabele %title% gebruiken om de berichttitel op te nemen. Laat leeg voor de standaardinstelling.

en: Define custom text for the previous link. You can use the <strong>%title</strong> variable to include the post title. Leave blank for default.
nl: Definieer een aangepaste tekst voor de koppeling naar het vorige bericht. U kunt de variabele <strong>%title</strong> gebruiken om de titel van het bericht te gebruiken. Vul dit niet in voor de standaard tekst.

en: Define how bright the colors should be.
nl: Definieer de tekst voor de titel van uw slide.

en: Define how distinct bright and dark areas should be.
nl: Bepaal hoe duidelijk heldere en donkere gebieden zouden moeten zijn.

en: Define how intense the color saturation should be.
nl: Definieer de tekst voor de titel van uw slide.

en: Define how much this element should grow relative to other flex items when there is extra space available. A higher value means the element will take up more of the available space compared to other items. Set to 0 to prevent growing.
nl: Bepaal hoeveel dit element moet groeien ten opzichte van andere flex-items wanneer er extra ruimte beschikbaar is. Een hogere waarde betekent dat het element meer van de beschikbare ruimte inneemt dan andere items. Stel in op 0 om groeien te voorkomen.

en: Define how much this element should shrink relative to other flex items when there is insufficient space. A higher value means the element will shrink more compared to other items. Set to 0 to prevent shrinking.
nl: Bepaal hoeveel dit element moet krimpen ten opzichte van andere flex-items wanneer er onvoldoende ruimte is. Een hogere waarde betekent dat het element meer krimpt dan andere items. Stel in op 0 om krimpen te voorkomen.

en: Define how transparent or opaque this should be.
nl: Bepaal hoe transparant of ondoorzichtig dit zou moeten zijn.

en: Define the animation settings that will be applied as the user scrolls. The animation begins when the element enters the browser viewport and ends when it leaves the viewport
nl: Definieer de animatie-instellingen die worden toegepast wanneer de gebruiker scrollt. De animatie begint wanneer het element de viewport van de browser binnenkomt en eindigt wanneer het de viewport verlaat

en: Define the audio file for use in the module. To remove an audio file from the module, simply delete the URL from the settings field.
nl: Definieer het audiobestand dat in de module wordt gebruikt. Om een audiobestand te verwijderen, verwijdert u simpelweg de URL uit de instellingen.

en: Define the column template using CSS grid-template-columns syntax. Use values like "1fr 2fr 1fr" for proportional columns, "200px auto 100px" for mixed units, or "repeat(3, 1fr)" for repeated patterns.
nl: Definieer de kolomsjabloon met de CSS-syntaxis van grid-template-columns. Gebruik waarden zoals "1fr 2fr 1fr" voor proportionele kolommen, "200px auto 100px" voor gemengde eenheden, of "repeat(3, 1fr)" voor herhaalde patronen.

en: Define the length of automatically generated excerpts. Leave blank for default ( 270 )
nl: Bepaal de lengte van automatisch gegenereerde uittreksels. Vul niets in voor de standaard lengte ( 270 )

en: Define the length you want your gradient to span in a unit of your choice. If the length of the gradient is at any time less than the size of the container, the last color stop in the gradient will fill the remaining space.
nl: Stel de lengte in die je wilt dat je kleurverloop beslaat, in een eenheid naar keuze. Als de lengte van het kleurverloop op enig moment kleiner is dan de grootte van de container, vult de laatste kleurovergang in het kleurverloop de resterende ruimte.

en: Define the method, used for the parallax effect.
nl: Definieer de methode die gebruikt wordt voor het parallax effect.

en: Define the number of images that should be displayed per page.
nl: Geef het aantal afbeeldingen aan die moeten worden weergegeven per pagina.

en: Define the number of products that should be displayed per page.
nl: Definieer het aantal projecten dat moet worden weergegeven per pagina.

en: Define the number of projects that should be displayed per page.
nl: Definieer het aantal projecten dat moet worden weergegeven per pagina.

en: Define the row template using CSS grid-template-rows syntax. Use values like "auto 200px auto" for mixed sizing, "repeat(3, 1fr)" for equal proportions, or specific measurements for precise control.
nl: Definieer de rijsjabloon met de CSS-syntaxis van grid-template-rows. Gebruik waarden zoals "auto 200px auto" voor gemengde afmetingen, "repeat(3, 1fr)" voor gelijke verhoudingen, of specifieke metingen voor nauwkeurige controle.

en: Define the size for implicit columns that are automatically created when grid items are placed outside the explicitly defined grid. This controls the width of overflow columns.
nl: Definieer de grootte voor impliciete kolommen die automatisch worden aangemaakt wanneer grid-items buiten het expliciet gedefinieerde grid worden geplaatst. Dit bepaalt de breedte van overloopkolommen.

en: Define the size for implicit rows that are automatically created when grid items are placed outside the explicitly defined grid. This controls the height of overflow rows.
nl: Definieer de grootte voor impliciete rijen die automatisch worden aangemaakt wanneer grid-items buiten het expliciet gedefinieerde grid worden geplaatst. Dit bepaalt de hoogte van overlooprijen.

en: Define the text for the slide button
nl: Definieer de tekst voor de slideknop

en: Define the text of the form submit button.
nl: Definieer de tekst voor het formulier voor de Verzenden-knop.

en: Define the text which will be displayed on the login button.
nl: Definieer de tekst die op de inlogknop wordt weergegeven.

en: Define the title text for your slide.
nl: Definieer de tekst voor de titel van uw slide.

en: Define the unique ID of this field. You should use only English characters without special characters and spaces.
nl: Bepaal de unieke ID van dit veld. Gebruik alleen gewone letters, geen speciale tekens of spaties.

en: Define the units of your gradient stop positions.
nl: Definieer de eenheden van uw verloopstopposities.

en: Define the vertical offset distance from the bottom edge of the browser window
nl: Definieer de verticale offset-afstand vanaf de onderkant van het browservenster

en: Define the vertical offset distance from the bottom edge of the browser window.
nl: Definieer de verticale offsetafstand vanaf de onderrand van het browservenster.

en: Define the vertical offset distance from the top edge of the browser window
nl: Definieer de verticale offset-afstand vanaf de bovenrand van het browservenster

en: Define the vertical offset distance from the top edge of the browser window.
nl: Definieer de verticale offsetafstand vanaf de bovenrand van het browservenster.

en: Define whether or not the field should be visible.
nl: Bepaal of het veld zichtbaar moet zijn.

en: Define whether the field should be required or optional
nl: Geef aan of het veld verplicht of optioneel is.

en: Delay before the effect is executed
nl: Vertraging voordat het effect wordt uitgevoerd

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete %1$s
nl: %1$s Verwijderen

en: Delete %s
nl: %s Verwijderen

en: Delete Canvas
nl: Canvas verwijderen

en: Delete Global Color
nl: Algemene kleur verwijderen

en: Delete Global Layout
nl: Globale Lay-out Verwijderen

en: Delete Gradient
nl: Kleurverloop Verwijderen

en: Delete Grid Offset Rule
nl: Rasteroffsetregel Verwijderen

en: Delete Item
nl: Item Verwijderen

en: Delete Module
nl: Module verwijderen

en: Delete Preset
nl: Voorinstelling verwijderen

en: Delete Template
nl: Template Verwijderen

en: Deleted template
nl: Template Verwijderd

en: Dense
nl: Dicht

en: Descending
nl: Aflopend

en: Description
nl: Beschrijving

en: Description Type
nl: Omschrijving Type

en: Design
nl: Ontwerp

en: Design Attributes
nl: Ontwerpattributen

en: Design Settings
nl: Ontwerpinstellingen

en: Design Settings and Advanced Module Settings
nl: Ontwerpinstellingen en geavanceerde module-instellingen

en: Desktop View
nl: Desktopweergave

en: Detach From Global
nl: Loskoppelen van globaal

en: Detach From Variable
nl: Loskoppelen Van Variabele

en: Device
nl: Apparaat

en: Diagonal
nl: Diagonaal

en: Diagonal Bars 2
nl: Diagonale staven 2

en: Diagonal Lines
nl: Diagonale lijnen

en: Diagonal Pills
nl: Diagonale pillen

en: Diagonal Stripes
nl: Diagonale strepen

en: Diagonal Stripes 2
nl: Diagonale strepen 2

en: Diamonds
nl: diamanten

en: Difference
nl: Verschil

en: Direction
nl: Richting

en: Disable Builder
nl: Builder Uitschakelen

en: Disable Global
nl: Uitschakelen van globale

en: Disable Item
nl: Item Uitschakelen

en: Disable Preset
nl: Voorinstelling uitschakelen

en: Disable Template
nl: Template Uitschakelen

en: Disable on
nl: Uitschakelen aan

en: Disable this option if you want to ignore manually defined excerpts and always generate it automatically.
nl: Schakel deze optie uit als u handmatig gedefinieerde uittreksels wilt negeren en ze altijd automatisch wilt genereren.

en: Disabled Button
nl: Uitgeschakelde knop

en: Disabled On
nl: Uitgeschakeld Op

en: Disabled template
nl: Template Uitgeschakeld

en: Disabling bullets will remove the bullet points that appear next to each list item within the pricing table's feature area.
nl: Als u opsommingstekens uitschakelt, worden de opsommingstekens verwijderd die naast elk item in het functiegebied van de prijstabel worden weergegeven.

en: Disabling the author avatar will remove the profile picture from the module.
nl: Als u de avatar van de auteur uitschakelt, wordt de profielfoto uit de module verwijderd.

en: Disabling the border separator will remove the solid line that appears to the left or right of sidebar widgets.
nl: Als u het scheidingskader van de rand uitschakelt, wordt de ononderbroken lijn verwijderd die links of rechts van de widgets van de zijbalk wordt weergegeven.

en: Disabling the comment count will remove the number of comments from the top of the module.
nl: Als u het aantal reacties uitschakelt, wordt het aantal reacties van de bovenkant van de module verwijderd.

en: Disabling the reply button will prevent visitors from creating threaded comments.
nl: Als u de antwoordknop uitschakelt, kunnen bezoekers geen opmerkingen met een schroefdraad maken.

en: Disc
nl: Schijf

en: Discard & Exit
nl: Verwerpen en afsluiten

en: Discard All Changes
nl: Alle wijzigingen verwerpen

en: Display Again After
nl: Opnieuw Weergeven Na

en: Display Conditions
nl: Weergavevoorwaarden

en: Display Name
nl: Weergavenaam

en: Display Only If
nl: Alleen weergeven als

en: Display Only If Author
nl: Alleen Weergeven Als Auteur

en: Display Only If Browser
nl: Alleen weergeven als browser

en: Display Only If Category Page
nl: Alleen weergeven als categoriepagina

en: Display Only If Current Date
nl: Alleen weergeven als huidige datum

en: Display Only If Logged In Status
nl: Alleen Weergeven Op Inlogstatus

en: Display Only If Operating System
nl: Alleen weergeven als besturingssysteem

en: Display Only If Post Category
nl: Alleen weergeven als postcategorie

en: Display Only If Post Tag
nl: Alleen weergeven als posttag

en: Display Only If Post Type
nl: Alleen weergeven als berichttype

en: Display Only If Tag Page
nl: Alleen weergeven als tagpagina

en: Display Only If User
nl: Alleen weergeven als gebruiker

en: Display Only If User Role
nl: Alleen weergeven als gebruikersrol

en: Display Only on
nl: Alleen Weergeven Op

en: Display Only on Date Archives
nl: Alleen weergeven op datumarchieven

en: Display Order
nl: Weergavevolgorde

en: Display a message.
nl: Laat Captcha zien

en: Display dot navigation for the carousel.
nl: Puntnavigatie weergeven voor de carousel.

en: Display if all conditions are true
nl: Weergeven of alle voorwaarden waar zijn

en: Display if any condition is true
nl: Weergeven als een voorwaarde waar is

en: Display navigation arrows on the carousel.
nl: Navigatiepijlen weergeven op de carousel.

en: Display posts for the current page. Useful on archive and index pages.
nl: Berichten weergeven voor de huidige pagina. Handig op archief- en indexpagina's.

en: Divi Builder Helper
nl: Divi Builder-helper

en: Divi Builder Layout
nl: Divi Builder-Lay-out

en: Divi Builder Layouts
nl: Divi Builder-Lay-outs

en: Divi Documentation
nl: Divi-Documentatie

en: Divi Icons
nl: Divi pictogrammen

en: Divi Library
nl: Divi-Bibliotheek

en: Divi Role Editor
nl: Divi-Rechteneditor

en: Divi Role Editor Settings
nl: Divi-Rechteneditorinstellingen

en: Divi Theme Builder Set
nl: Divi Theme Builder-Set

en: Divi Theme Builder Template
nl: Divi Theme Builder-Template

en: Divi Theme Builder Templates
nl: Divi Theme Builder-Templates

en: Divider
nl: Verdeler

en: Divider Arrangement
nl: Zwaarte scheidingslijn

en: Divider Color
nl: Boordkleur

en: Divider Flip
nl: Verdeler

en: Divider Height
nl: Zwaarte scheidingslijn

en: Divider Horizontal Repeat
nl: Divider horizontale herhaling

en: Divider Style
nl: Stijl scheidingslijn

en: Divider Weight
nl: Zwaarte scheidingslijn

en: Dividers
nl: Verdeler

en: Dividers can be placed either above or below section content. If placed above section content, then modules and rows within the section will be hidden behind the divider when they overlap.
nl: Verdelers kunnen boven of onder sectie-inhoud worden geplaatst. Als deze boven sectie-inhoud wordt geplaatst, worden modules en rijen in de sectie achter de verdeler verborgen wanneer ze elkaar overlappen.

en: Division require one value to be unitless
nl: Bij delen moet één waarde eenheidsloos zijn

en: Do Not Stick
nl: Niet plakken

en: Does Not Contain
nl: Bevat geen

en: Does Not Contain (NOT LIKE)
nl: Bevat Niet (NOT LIKE)

en: Does not Contain
nl: Bevat geen

en: Does not Equal
nl: Is niet gelijk aan

en: Does not Exist
nl: Bestaat niet

en: Don't Append
nl: Niet Toevoegen

en: Don't Restore
nl: Niet Herstellen

en: Don't display on
nl: Niet weergeven op

en: Don't display on posts authored by
nl: Niet weergeven op berichten die zijn geschreven door

en: Don't display on search results for
nl: Niet weergeven in zoekresultaten voor

en: Don't display to
nl: Niet weergeven om

en: Don't display to users who have
nl: Niet weergeven aan gebruikers die hebben

en: Don't display to users who have visited
nl: Niet weergeven aan gebruikers die hebben bezocht

en: Dot Alignment
nl: Puntuitlijning

en: Dot Color
nl: Dotkleur

en: Dot Navigation
nl: Dotnavigatie

en: Dot Navigation Color
nl: Dot navigatie kleur

en: Dot Position
nl: Puntpositie

en: Dot Size
nl: Dotgrootte

en: Dotted
nl: Gestipt

en: Double
nl: Dubbel

en: Down
nl: Naar beneden

en: Download Backup
nl: Back-up downloaden

en: Download Backup Before Importing
nl: Back-up Downloaden Voor Het Importeren

en: Downwards
nl: Naar beneden

en: Draft
nl: Concept

en: Drag n Drop
nl: Slepen-en-Neerzetten

en: Drag to resize
nl: Slepen om formaat aan te passen

en: Draggable On Mobile
nl: Draggable op mobiel

en: Dragged module
nl: Gesleepte module

en: Dropdown Alignment
nl: Dropdown-uitlijning

en: Dropdown Direction
nl: Dropdownrichting

en: Dropdown Menu
nl: Dropdown-menukoppelingen

en: Dropdown Menu Active Link Color
nl: Vervolgkeuzelijst Actieve linkkleur

en: Dropdown Menu Animation
nl: Animatie van het uitklapmenu

en: Dropdown Menu Background Color
nl: Achtergrondkleur van het uitklapmenu

en: Dropdown Menu Container
nl: Dropdown-menucontainer

en: Dropdown Menu Direction
nl: Dropdown Menu Richting

en: Dropdown Menu Line Color
nl: Lijnkleur van het uitklapmenu

en: Dropdown Menu Links
nl: Dropdown-menukoppelingen

en: Dropdown Menu Text Color
nl: Tekstkleur van het uitklapmenu

en: Dropdown Menus
nl: Vervolgkeuzemenu's

en: Dropdown Offset
nl: Dropdown-offset

en: Dropdown Position
nl: Dropdownpositie

en: Duplicate
nl: Duplicaat

en: Duplicate %1$s
nl: %1$s Dupliceren

en: Duplicate %s
nl: %s Dupliceren

en: Duplicate Canvas
nl: Canvas dupliceren

en: Duplicate Grid Offset Rule
nl: Rasteroffsetregel Dupliceren

en: Duplicate Item
nl: Item Dupliceren

en: Duplicate Module
nl: Module dupliceren

en: Duplicate Preset
nl: Dubbele voorinstelling

en: Duplicate Template
nl: Template Dupliceren

en: Duplicate property "%s" found.
nl: Dubbele eigenschap "%s" gevonden.

en: Duplicated layout
nl: Lay-out Gedupliceerd

en: Duplicated template
nl: Template Gedupliceerd

en: Dynamic Content
nl: Inhoud Bewerken

en: Dynamic Content Custom Fields
nl: Dynamische Content: Custom Fields

en: Dynamic Posts
nl: Dynamische Berichten

en: Ease
nl: Gemak

en: Edit
nl: Bewerk

en: Edit %1$s Layout
nl: Lay-out Van %1$s Bewerken

en: Edit %s
nl: %s Bewerken

en: Edit Attribute
nl: Attribuut Bewerken

en: Edit Body Template
nl: Hoofdteksttemplate Bewerken

en: Edit Borders
nl: Randen Bewerken

en: Edit Buttons
nl: Knoppen Bewerken

en: Edit Canvas
nl: Canvas Bewerken

en: Edit Canvas Settings
nl: Canvasinstellingen Bewerken

en: Edit Colors
nl: Kleuren Bewerken

en: Edit Configuration
nl: Configuratie Bewerken

en: Edit Content
nl: Inhoud Bewerken

en: Edit Element Above
nl: Element Boven Bewerken

en: Edit Element Below
nl: Element Onder Bewerken

en: Edit First Child Element
nl: Eerste Onderliggend Element Bewerken

en: Edit Fonts
nl: Lettertypen Bewerken

en: Edit Footer Template
nl: Footertemplate Bewerken

en: Edit Global Canvas
nl: Globaal Canvas Bewerken

en: Edit Global Color
nl: Algemene kleur bewerken

en: Edit Global Items
nl: Globale Items Bewerken

en: Edit Grid Offset Rule
nl: Rasteroffsetregel Bewerken

en: Edit Header Template
nl: Headertemplate Bewerken

en: Edit Image With AI
nl: Afbeelding bewerken met AI

en: Edit Interaction
nl: Interacties Bewerken

en: Edit Item
nl: Item Bewerken

en: Edit Layout
nl: Lay-out Bewerken

en: Edit Page
nl: Pagina Bewerken

en: Edit Parent Element
nl: Bovenliggend Element Bewerken

en: Edit Post
nl: Bericht Bewerken

en: Edit Preset
nl: Preset Bewerken

en: Edit Profile
nl: Profiel Bewerken

en: Edit Responsive Values
nl: Responsieve Waarden Bewerken

[ctx: Edit Set using Theme Builder]
en: Edit Set
nl: Set Bewerken

en: Edit Snippet
nl: Fragment bewerken

en: Edit Template
nl: Template Bewerken

en: Edit Template Layout
nl: Template-lay-out Bewerken

[ctx: Edit Template using Theme Builder]
en: Edit Template
nl: Template Bewerken

en: Edit Theme Builder
nl: Theme Builder Bewerken

en: Edit Theme Builder Item
nl: Theme Builder-Item Bewerken

en: Edit With Divi
nl: Bewerken Met Divi

en: Edit With Theme Builder
nl: Bewerken Met Theme Builder

en: Edit with the Divi Builder
nl: Bewerken Met de Divi Builder

en: Edited %s
nl: %s Bewerkt

en: Edited %s Child Modules
nl: Onderliggende Modules Van %s Bewerkt

en: Edited Local Attributes
nl: Lokale Attributen Bewerkt

en: Editing: %s
nl: Bezig Met Bewerken: %s

en: Editor
nl: Redacteur

en: Effect Action
nl: Effectactie

en: Effects
nl: Effecten

en: Elegant Themes Support
nl: Elegant Themes-Support

en: Element
nl: Elementen

en: Element Label
nl: Elementlabel

en: Element Type
nl: Elementtype

en: Elements
nl: Elementen

en: Ellipse
nl: Ovaal

en: Elliptical
nl: Elliptisch

en: Email
nl: E-mail

en: Email Account
nl: E-mailaccount

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Email Field
nl: E-mailveld

en: Email Fullwidth
nl: Pagina volle breedte

en: Email Optin
nl: E-Mail Opt-In

en: Email Optins
nl: E-Mail Opt-In

en: Email Provider Account Setup Documentation
nl: Documentatie e-mailprovider accountinstellingen

en: Enable
nl: Aan

en: Enable %s
nl: %s. inschakelen

en: Enable Admin Bar
nl: Beheerbalk Inschakelen

en: Enable Condition
nl: Voorwaarde inschakelen

en: Enable Raw HTML
nl: Onbewerkte HTML Inschakelen

en: Enable Redirect URL
nl: Schakel redirect-URL in

en: Enable Template
nl: Template Inschakelen

en: Enable Title
nl: Titel Inschakelen

en: Enable loop functionality to dynamically display looping content from the database based on your query settings.
nl: Schakel loopfunctionaliteit in om dynamisch herhalende content uit de database weer te geven op basis van je query-instellingen.

en: Enable or disable pagination for this feed.
nl: Schakel paginering in- of uit voor deze feed.

en: Enable this to make the animation loop infinitely.
nl: Schakel dit in om de animatie oneindig te herhalen.

en: Enabled animated transitions between default and sticky styles when the element becomes "stuck".
nl: Schakelt geanimeerde overgangen in tussen standaard- en sticky-stijlen wanneer het element "vastplakt".

en: Enabled animated transitions between default and sticky styles when the element becomes “stuck”
nl: Ingeschakelde geanimeerde overgangen tussen standaard en plakkerige stijlen wanneer het element "vastloopt"

en: Enabled template
nl: Template Ingeschakeld

en: Enabling conditional logic makes this field only visible when any or all of the rules below are fulfilled<br><strong>Note:</strong> Only fields with an unique and non-empty field ID can be used
nl: Door het inschakelen van conditionele logica wordt dit veld alleen zichtbaar wanneer aan enkele of alle onderstaande regels wordt voldaan<br><strong>Opmerking:</strong> alleen velden met een uniek en niet-leeg veld-ID kunnen worden gebruikt

en: Enabling this option will add borders to input fields when focused.
nl: Als u deze optie inschakelt, voegt u randen toe aan invoervelden wanneer u bent gefocust.

en: Enabling this will extend the input field to 100% of the width of the module.
nl: Als u dit inschakelt, wordt het invoerveld uitgebreid tot 100% van de breedte van de module.

en: Enabling this will make the carousel cycle through all slides automatically.
nl: Als je dit inschakelt, doorloopt de carrousel automatisch alle slides.

en: End
nl: Einde

en: End Position
nl: Eindpositie

en: Ending
nl: Einde

en: Ending %s
nl: Einde %s

en: Ending Blur
nl: Vervaging beëindigen

en: Ending Offset
nl: Offset beëindigen

en: Ending Opacity
nl: Dekking beëindigen

en: Ending Rotation
nl: Rotatie beëindigen

en: Ending Scale
nl: Einde schaal

en: Enhance
nl: Uitbreiden

en: Enter Custom Attribute
nl: Aangepast Attribuut Invoeren

en: Enter Custom Meta Key
nl: Aangepaste Metasleutel Invoeren

en: Enter Preview Mode
nl: Voorbeeldmodus openen

en: Enter a name for your %s.
nl: Voer een naam in voor je %s.

en: Enter a name for your canvas.
nl: Voer een naam in voor je canvas.

en: Enter a name for your exported file.
nl: Voer een naam in voor je geëxporteerde bestand.

en: Enter an address for the map center point, and the address will be geocoded and displayed on the map below.
nl: Voer een adres in voor het midden van de kaart en het adres zal geo-gecodeerd worden en worden weergegeven op onderstaande kaart.

en: Enter an address for this map pin, and the address will be geocoded and displayed on the map below.
nl: Voer een adres in voor deze pin en het adres zal geo-gecodeerd worden en worden weergegeven op onderstaande map.

en: Enter custom nth-child pattern (e.g., 3n+1, 4n-1, 2n+3)
nl: Voer een aangepast nth-child-patroon in (bijv. 3n+1, 4n-1, 2n+3)

en: Enter meta key
nl: Voer metasleutel in

en: Enter meta value
nl: Voer metawaarde in

en: Enter the HTML attribute name (e.g., class, id, data-state, aria-expanded)
nl: Voer de naam van het HTML-attribuut in (bijv. class, id, data-state, aria-expanded)

en: Enter the URL for the Button.
nl: URL invoeren voor de knop.

en: Enter the attribute value to toggle/add/remove
nl: Voer de attribuutwaarde in om in te schakelen/toe te voegen/te verwijderen

en: Enter the cookie name (e.g., user_preference, theme_mode, cart_items)
nl: Voer de cookienaam in (bijv. user_preference, theme_mode, cart_items)

en: Enter the cookie value to toggle/add/remove
nl: Voer de cookiewaarde in om in te schakelen/toe te voegen/te verwijderen

en: Enter the custom field name (meta key) you want to query. This is the key stored in the post_meta table that identifies your custom field.
nl: Voer de naam van het aangepaste veld (metasleutel) in waar je op wilt zoeken. Dit is de sleutel die in de tabel post_meta is opgeslagen en je aangepaste veld identificeert.

en: Enter the custom field value you want to match against. This is the value stored in the post_meta table that you want to filter posts by.
nl: Voer de waarde van het aangepaste veld in waarmee je wilt matchen. Dit is de waarde die in de tabel post_meta is opgeslagen en waarop je berichten wilt filteren.

en: Enter the new value that will replace the found value.
nl: Voer de nieuwe waarde in die de gevonden waarde zal vervangen.

en: Enter the numeric value for the grid property (e.g., column span: 1)
nl: Voer de numerieke waarde in voor de rastereigenschap (bijv. kolomspan: 1)

en: Enter the text for the Button.
nl: Tekst invoeren voor de knop.

en: Enter the text for this list item.
nl: Voer de tekst in voor dit lijstitem.

en: Enter the value you want to find and replace.
nl: Voer de waarde in die je wilt zoeken en vervangen.

en: Enter your address to view shipping options.
nl: Voer je adres in om verzendopties te bekijken.

en: Enter your page title here.
nl: Voer uw paginatitel hier in.

en: Entire Page
nl: Hele Pagina

en: Equal Columns
nl: Gelijke Kolommen

en: Equal Fixed Width Columns
nl: Kolommen Met Gelijke Vaste Breedte

en: Equal Height Rows
nl: Rijen Met Gelijke Hoogte

en: Equal Minimum Width Columns
nl: Kolommen Met Gelijke Minimale Breedte

en: Equal Width Columns
nl: Kolommen Met Gelijke Breedte

en: Equalize Column Heights
nl: Kolomhoogten gelijk maken

en: Equalizing columns heights will force all columns to assume the height of the tallest column in the row. All columns will have the same height, keeping their appearance uniform
nl: Het gelijktrekken van kolomhoogten dwingt alle kolommen de hoogte van de hoogste kolom in de rij aan te nemen. Alle kolommen krijgen dezelfde hoogte, waardoor de weergave uniform blijft

en: Equals
nl: gelijk aan

en: Equals (=)
nl: Gelijk Aan (=)

en: Error when rendering Shortcode module with shortcode name %1$s and shortcode content %2$s
nl: Fout bij het renderen van de Shortcode-module met shortcode-naam %1$s en shortcode-inhoud %2$s

en: Events
nl: Gebeurtenissen

en: Every Eighth Item
nl: Elk Achtste Item

en: Every Fifth Item
nl: Elk Vijfde Item

en: Every Fourth Item
nl: Elk Vierde Item

en: Every Ninth Item
nl: Elk Negende Item

en: Every Other
nl: Elke andere

en: Every Seventh Item
nl: Elk Zevende Item

en: Every Sixth Item
nl: Elk Zesde Item

en: Every Tenth Item
nl: Elk Tiende Item

en: Every Third Item
nl: Elk Derde Item

en: Exceptions
nl: Uitzonderingen

en: Excerpt
nl: Samenvatting

en: Excerpt Length
nl: Lengte van de uitsneden

en: Exclude Categories
nl: Categorie‘n uitsluiten

en: Exclude Current %s
nl: Huidige %s Uitsluiten

en: Exclude Current Post
nl: Huidig Bericht Uitsluiten

en: Exclude From
nl: Uitsluiten Van

en: Exclude From: %1$s
nl: Uitsluiten Van: %1$s

en: Exclude Pages
nl: Pagina's uitsluiten

en: Exclude Posts
nl: Berichten uitsluiten

en: Exclude Posts With Specific Terms
nl: Berichten Met Specifieke Termen Uitsluiten

en: Exclude Specific Posts
nl: Specifieke Berichten Uitsluiten

en: Excluded Item
nl: Uitgesloten onderdeel

en: Excluded Item Text
nl: Tekst Uitgesloten Item

en: Excluded Search Queries
nl: Uitgesloten zoekopdrachten

en: Exclusion
nl: Uitsluiting

en: Execute Selected Option
nl: Geselecteerde Optie Uitvoeren

en: Execute Selected Responsive State Picker Option
nl: Geselecteerde Optie In Responsive- En Statuskiezer Uitvoeren

en: Exist
nl: Bestaan

en: Existing Page Layout
nl: Bestaande Pagina-lay-out

en: Existing Post Layout
nl: Bestaande Berichtlay-out

en: Exit
nl: Afsluiten

en: Exit Builder
nl: Builder Afsluiten

en: Exit Dropdown
nl: Dropdown sluiten

en: Exit Preview
nl: Voorbeeld Verlaten

en: Exit Preview Mode
nl: Voorbeeldmodus afsluiten

en: Exit To Dashboard
nl: Afsluiten Naar Dashboard

en: Exit To Editor
nl: Afsluiten Naar Editor

en: Exit To Front End
nl: Afsluiten Naar Front-end

en: Exit To WordPress Dashboard
nl: Afsluiten Naar WordPress-Dashboard

en: Exit To WordPress Editor
nl: Afsluiten Naar WordPress-Editor

en: Exit Visual Builder
nl: Visual Builder verlaten

en: Exit to Backend
nl: Afsluiten Naar Backend

en: Exit to Backend Builder
nl: Afsluiten Naar Backend Builder

en: Expand
nl: Uitbreiden

en: Expand All
nl: Alles Uitklappen

en: Expand And Fill
nl: Uitbreiden en vullen

en: Expand Modal
nl: Modaal vergroten

en: Export
nl: Exporteren

en: Export & Import
nl: Exporteren en importeren

en: Export Canvas
nl: Canvas exporteren

en: Export File Name
nl: Exporteer bestandsnaam

en: Export Layout
nl: Exportlay-out

en: Export Options
nl: Exportopties

en: Export Presets
nl: Voorinstellingen Exporteren

en: Export Templates
nl: Templates Exporteren

en: Export Variables
nl: Variabelen Exporteren

en: Extend %1$s Attributes
nl: %1$s-attributen Uitbreiden

en: Extend %1$s Content Attributes
nl: Inhoudsattributen %1$s Uitbreiden

en: Extend %1$s Design Attributes
nl: Ontwerpattributen %1$s Uitbreiden

en: Extend %1$s Preset
nl: Voorinstelling %1$s Uitbreiden

en: Extend %1$s Presets
nl: Voorinstellingen %1$s Uitbreiden

en: Extend %1$s Style Attributes
nl: Stijlattributen %1$s Uitbreiden

en: Extend All %1$s Attributes
nl: Alle %1$s-attributen Uitbreiden

en: Extend Attributes
nl: Attributen Uitbreiden

en: Extend From Element
nl: Uitbreiden Vanuit Element

en: Extend Select Content Attributes
nl: Geselecteerde Inhoudsattributen Uitbreiden

en: Extend Select Design Attributes
nl: Geselecteerde Ontwerpattributen Uitbreiden

en: Extend Select Presets
nl: Geselecteerde Voorinstellingen Uitbreiden

en: Extend Select Style Attributes
nl: Geselecteerde Stijlattributen Uitbreiden

en: Extend To Element Type
nl: Uitbreiden Naar Elementtype

en: Extend To Location
nl: Uitbreiden Naar Locatie

en: Extended Attributes
nl: Uitgebreide Attributen

en: External Article
nl: Extern Artikel

en: External Link
nl: Externe Link

en: Facebook Profile Url
nl: Facebook Profiel URL

en: Fade
nl: Vervagen

en: Fade In
nl: Fade-in

en: Fading In and Out
nl: In- en uitfaden

en: Fading in & Out
nl: In- en Uitfaden

en: Failed to create post.
nl: Aanmaken van bericht mislukt.

en: Failed to create your layout. Please try again later.
nl: Het maken van je lay-out is mislukt. Probeer het later opnieuw.

en: Failed to delete global canvas.
nl: Verwijderen van globaal canvas mislukt.

en: Failed to duplicate post.
nl: Dupliceren van bericht mislukt.

en: Failed to duplicate your layout. Please try again later.
nl: Het dupliceren van je lay-out is mislukt. Probeer het later opnieuw.

en: Failed to load the Theme Builder.
nl: Het laden van de Theme Builder is mislukt.

en: Failed to load your existing items. Please try again later.
nl: Het laden van je bestaande items is mislukt. Probeer het later opnieuw.

en: Failed to move post to trash.
nl: Verplaatsen van bericht naar de prullenbak mislukt.

en: Failed to update breakpoints.
nl: Bijwerken van breakpoints mislukt.

en: Featured Background Color
nl: Aanbevolen achtergrondkleur

en: Featured Body Text Color
nl: Aanbevolen bodytekstkleur

en: Featured Bullet Color
nl: Aanbevolen Bullet Color

en: Featured Currency & Frequency Text Color
nl: Uitgelichte Valuta- & Frequentietekstkleur

en: Featured Excluded Item Color
nl: Uitgelichte kleur van het uitgesloten item

en: Featured Header Background Color
nl: Uitgelichte Header-achtergrondkleur

en: Featured Image
nl: Uitgelichte Afbeelding

en: Featured Image Alt Text
nl: Alt-tekst Voor Uitgelichte Afbeelding

en: Featured Image Height
nl: Hoogte uitgelichte afbeelding

en: Featured Image Max Height
nl: Uitgelichte afbeelding Max. hoogte

en: Featured Image Max Width
nl: Uitgelichte afbeelding Max. breedte

en: Featured Image Overlay
nl: Laag met uitgelichte afbeelding

en: Featured Image Placement
nl: Plaatsing aanbevolen afbeelding

en: Featured Image Title Text
nl: Titeltekst Voor Uitgelichte Afbeelding

en: Featured Image Width
nl: Breedte van aanbevolen afbeelding

en: Featured Price Text Color
nl: Aanbevolen prijs tekstkleur

en: Featured Pricing Area Background Color
nl: Aanbevolen prijsgebied Achtergrondkleur

en: Featured Products
nl: Uitgelichte producten

en: Featured Subtitle Text Color
nl: Uitgelichte tekstkleur ondertitel

en: Featured Table
nl: Aanbevolen tabel

en: Featured Title Text Color
nl: Aanbevolen titel tekstkleur

en: Featured pricing tables have a drop shadow that helps them stand out from the rest. This shadow can be disabled if you wish.
nl: Uitgelichte prijstabellen hebben een slagschaduw waarmee ze zich onderscheiden van de rest. Deze schaduw kan worden uitgeschakeld als je dat wilt.

en: Featuring a table will make it stand out from the rest.
nl: Een tabel uitlichten zal het onderscheiden van de rest.

en: Fetch
nl: Ophalen

en: Field
nl: Veld

en: Field Does Not Exist (NOT EXISTS)
nl: Veld Bestaat Niet (NOT EXISTS)

en: Field Exists (EXISTS)
nl: Veld Bestaat (EXISTS)

en: Field ID
nl: Veld-ID

en: Field Information
nl: Veldinformatie

en: Field Label
nl: veld Label

en: Field Labels
nl: Veldlabels

en: Field Name
nl: Veldnaam

en: Field Options
nl: Veldopties

en: Field to order results by (directly passed to the WordPress query)
nl: Veld om resultaten op te sorteren (rechtstreeks doorgegeven aan de WordPress-query)

en: Fields
nl: Velden

en: Fields Label Position
nl: Velden Label Positie

en: Fields Placeholder
nl: Tijdelijke aanduiding voor velden

en: Fields Width
nl: Velden Breedte

en: Filter Color
nl: Filterkleur

en: Filter Criteria
nl: Filtercriteria

en: Filter Criteria Text
nl: Tekst Voor Filtercriteria

en: Filter Global Color
nl: Globale Kleur Filteren

en: Filter posts based on post meta values. Use this to create complex queries that match posts with specific custom field data, such as showing only posts with a particular meta value.
nl: Filter berichten op basis van meta-waarden. Gebruik dit om complexe queries te maken die berichten met specifieke aangepaste veldgegevens matchen, zoals alleen berichten met een bepaalde meta-waarde tonen.

en: Filter the loop to exclude posts that have the specific taxonomy terms you specify. Use this to remove content with particular categories, tags, or other taxonomies from your results.
nl: Filter de loop om berichten uit te sluiten die de opgegeven taxonomietermen hebben. Gebruik dit om inhoud met bepaalde categorieën, tags of andere taxonomieën uit je resultaten te verwijderen.

en: Filter the loop to only include posts that have the specific taxonomy terms you specify. Use this to narrow down your results to content with particular categories, tags, or other taxonomies.
nl: Filter de loop zodat alleen berichten worden opgenomen die de opgegeven taxonomietermen hebben. Gebruik dit om je resultaten te beperken tot inhoud met bepaalde categorieën, tags of andere taxonomieën.

en: Filterable Portfolio
nl: Filterbaar portfolio

en: Filterable Portfolios
nl: Filterbaar portfolio

en: Filters
nl: Filter

en: Find
nl: Zoeken

en: Find & Replace
nl: Landingspagina

en: Find And Replace
nl: Zoeken En Vervangen

en: Find And Replace Complete
nl: Zoeken En Vervangen Voltooid

en: Find And Replace In Element Type
nl: Zoeken En Vervangen In Elementtype

en: Find And Replace In Location
nl: Zoeken En Vervangen In Locatie

en: Find Value
nl: Zoekwaarde

en: First & Last Name
nl: Voor- & Achternaam

en: First Instance of Every Month
nl: Eerste aanleg van elke maand

en: First Item
nl: Eerste Item

en: First Name
nl: Voornaam

en: First Name Fullwidth
nl: Volle breedte maken

en: Fixed
nl: Gemaakt

en: Fixed Height Rows
nl: Rijen Met Vaste Hoogte

en: Fixed Left Sidebar
nl: Pagina linker zijbalk

en: Fixed Right Sidebar
nl: Pagina rechter zijbalk

en: Flip
nl: Tikken

en: Flip Horizontal
nl: Draai horizontaal

en: Flip Vertical
nl: Draai verticaal

en: Flip the divider horizontally or vertically to change the shape and its direction.
nl: Draai de scheidingslijn horizontaal of verticaal om de vorm en de richting ervan te wijzigen.

en: Floating
nl: Zwevend

en: Floating Minimum Size
nl: Drijvende minimumgrootte

en: Floating Squares
nl: Drijvende vierkanten

en: Fold
nl: Vouwen

en: Follow
nl: Volgen

en: Follow Button
nl: Volgknop

en: Follow on %s
nl: Volgen op %s

en: Font
nl: Lettertype

en: Font Does not Exist.
nl: Lettertype Bestaat Niet.

en: Font Families
nl: Lettertypefamilies

en: Font Name
nl: Account Naam

en: Font Name Cannot be Empty and Cannot Contain Special Characters.
nl: De Lettertypenaam Mag Niet Leeg Zijn En Mag Geen Speciale Tekens Bevatten.

en: Font Name Cannot be Empty.
nl: De Lettertypenaam Mag Niet Leeg Zijn.

en: Font Size (em)
nl: Tekengrootte (em)

en: Font Style
nl: Stijl kopiëren

en: Font Weight
nl: Zwak licht

en: Font Weights
nl: Lettertypegewichten

en: Font With This Name Already Exists. Please Use a Different Name.
nl: Er Bestaat Al Een Lettertype Met Deze Naam. Gebruik Een Andere Naam.

en: Fonts
nl: Lettertypen

en: Footer Template
nl: Footertemplate

en: Footer Templates
nl: Footertemplates

en: Force Fullwidth
nl: Volle breedte maken

en: Force Visible
nl: Zichtbaarheid Forceren

en: Force the element to be visible in specific contexts.
nl: Forceer dat het element zichtbaar is in specifieke contexten.

en: Forgot your password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Form
nl: Het formulier

en: Form Background Color
nl: Achtergrondkleur Formulier

en: Form Fields
nl: Formuliervelden

en: Form Notice
nl: Formulier Kennisgeving:

en: Form Notice Background Color
nl: Achtergrondkleur Formuliermelding

en: Form Title
nl: Formuliertitel

en: Form Title Text
nl: Tekst Formuliertitel

en: Forward
nl: Vooruit

en: Free Divi Cloud Limit Reached
nl: Limiet Voor Gratis Divi Cloud Bereikt

en: Free Form CSS
nl: Vrije Vorm CSS

en: Free-Form CSS
nl: CSS in vrije vorm

en: Frequency
nl: Frequentie

en: Friday
nl: Vrijdag

en: From Hour
nl: Vanaf uur

en: From Minute
nl: Vanaf minuut

en: Full Size (Original)
nl: Volledige Grootte (Origineel)

en: Fullwidth
nl: Volledige Breedte

en: Fullwidth Code
nl: Code met volle breedte

en: Fullwidth Codes
nl: Code met volle breedte

en: Fullwidth Image
nl: Afbeelding met volle breedte

en: Fullwidth Images
nl: Afbeelding met volle breedte

en: Fullwidth Map
nl: Volle breedte kaart

en: Fullwidth Maps
nl: Volle breedte kaart

en: Fullwidth Menu
nl: Volle breedte menu

en: Fullwidth Menus
nl: Volle breedte menu

en: Fullwidth Module
nl: Module met volle breedte

en: Fullwidth Post Content
nl: Inhoud met volledige breedte

en: Fullwidth Post Contents
nl: Inhoud Van Bericht Op Volle Breedte

en: Fullwidth Post Slider
nl: Berichtengalerij op volle breedte

en: Fullwidth Post Sliders
nl: Berichtengalerij op volle breedte

en: Fullwidth Post Title
nl: Berichtstitel met volle breedte

en: Fullwidth Post Titles
nl: Berichtstitel met volle breedte

en: Fullwidth Section
nl: Sectie Met Volle Breedte

en: Fullwidth Slider
nl: Volle breedte slider

en: Fullwidth Sliders
nl: Volle breedte slider

en: Galleries
nl: Galerij

en: Gallery
nl: Galerij

en: Gallery Item
nl: Galerij-item

en: Gallery Item Caption
nl: Bijschrift galerij-onderdeel

en: Gallery Item Title
nl: Titel van galerij-item

en: Gallery Pagination
nl: Paginering galerij

en: General
nl: Algemeen

en: General Functionality
nl: Algemene Functionaliteit

en: Generate & Replace
nl: Genereren en vervangen

en: Generate Automatically
nl: Automatisch genereren

en: Generate Content With AI
nl: Genereer inhoud met AI

en: Generate From Video
nl: Genereer van video

en: Generate Section With AI
nl: Genereer sectie met AI

en: Generate With AI
nl: Genereer met AI

en: Geocoder failed due to %s
nl: Geocoder mislukt door %s

en: Get Unlimited Divi Cloud Storage
nl: Onbeperkte Divi Cloud-Opslag Krijgen

en: Give Me A Choice
nl: Geef me een keuze

en: Give this element a blur effect so that it moves in and out of focus as the viewer scrolls through the page.
nl: Geef dit element een vervagingseffect zodat het in en uit focus beweegt terwijl de kijker door de pagina scrolt.

en: Give this element a scale effect so that it grows and shrinks as the viewer scrolls through the page.
nl: Geef dit element een schaaleffect zodat het groeit en krimpt terwijl de kijker door de pagina scrolt.

en: Give this element an opacity effect so that it fades in and out as the viewer scrolls through the page.
nl: Geef dit element een dekkingseffect zodat het in- en uitvloeit terwijl de kijker door de pagina scrolt.

en: Give this element horizontal motion so that it slides left or right as the viewer scrolls through the page.
nl: Geef dit element horizontale beweging zodat het naar links of rechts schuift terwijl de kijker door de pagina scrolt.

en: Give this element rotating motion so that it spins as the viewer scrolls through the page.
nl: Geef dit element een roterende beweging zodat het draait terwijl de kijker door de pagina scrolt.

en: Give this element vertical motion so that is moves faster or slower than the elements around it as the viewer scrolls through the page.
nl: Geef dit element verticale beweging, zodat het sneller of langzamer beweegt dan de elementen eromheen terwijl de kijker door de pagina scrolt.

en: Global
nl: Globaal

en: Global Body
nl: Globale Hoofdtekst

en: Global Canvas
nl: Globaal Canvas

en: Global Canvases
nl: Globale Canvassen

en: Global Colors
nl: Globale Kleuren

en: Global Fonts Weights
nl: Globale Letterdiktes

en: Global Footer
nl: Globale Footer

en: Global Header
nl: Globale Header

en: Global Variables
nl: Globale Variabelen

en: Global canvas not found.
nl: Globaal canvas niet gevonden.

en: Go Back
nl: Terug

en: Go To
nl: Ga Naar

en: Go To A Module
nl: Ga Naar Een Module

en: Go To A Row
nl: Ga Naar Een Rij

en: Go To A Section
nl: Ga Naar Een Sectie

en: Go To Layer
nl: Ga naar laag

en: Go To a Section, Row or Module
nl: Ga Naar Een Sectie, Rij Of Module

en: Go to Dashboard
nl: Naar Dashboard Gaan

en: Go to Editor
nl: Naar Editor Gaan

en: Good
nl: Goed

en: Google API Key
nl: Google API sleutel

en: Google Maps script is not available on this page.
nl: Google Maps-script is niet beschikbaar op deze pagina.

en: Gradient
nl: Verloop

en: Gradient Direction
nl: Richting verloop

en: Gradient End
nl: Einde verloop

en: Gradient Length
nl: Lengte Kleurverloop

en: Gradient Position
nl: Gradiënt Positie

en: Gradient Start
nl: Begin verloop

en: Gradient Stops
nl: Verloop stopt

en: Gradient Type
nl: Type verloop

en: Gradient Unit
nl: Gradiënteenheid:

en: Graph
nl: diagram

en: Graph 2
nl: Grafiek 2

en: Graph 3
nl: Grafiek 3

en: Graph 4
nl: Grafiek 4

en: Grayscale Filter Amount (%)
nl: Aantal (%) filter grijswaarden

en: Greater Than (>)
nl: Groter Dan (>)

en: Greater Than or Equal (>=)
nl: Groter Dan of Gelijk Aan (>=)

en: Green
nl: Groen

en: Grid
nl: Raster

en: Grid Column Template
nl: Grid-Kolomsjabloon

en: Grid Density
nl: Griddichtheid

en: Grid Direction
nl: Gridrichting

en: Grid Layout
nl: Rasterindeling

en: Grid Mode
nl: Rastermodus

en: Grid Offset Rule
nl: Rasteroffsetregel

en: Grid Offset Rules
nl: Grid-Offsetregels

en: Grid Template Columns
nl: Rastertemplatekolommen

en: Grid Tile Background Color
nl: Achtergrondkleur tegelraster

en: Grid View
nl: Rasterweergave

en: Groove
nl: Groef

en: Group
nl: Groep

en: Group Carousel
nl: Groepscarousel

en: Group Carousels
nl: Groepscarrousels

en: Group Settings Into Closed Toggles
nl: Groepsinstellingen Ingeschakeld Wisselt

en: Groups
nl: Groepen

en: Grow
nl: Groeien

en: Grow to Fill
nl: Groeien Tot Vullen

en: Gutter
nl: Goot

en: Gutter Width
nl: Kolomspatiëring

en: HTML After
nl: HTML Erna

en: HTML Before
nl: HTML Ervoor

en: HTML/JS Snippet
nl: HTML/JS-fragment

en: Hamburger Menu Icon Font Size
nl: Hamburger Menu Icon Lettergrootte

en: Hard Light
nl: Fel licht

en: Has No Value
nl: Heeft geen waarde

en: Has Not Visited a Specific Page
nl: Heeft een specifieke pagina niet bezocht

en: Has Not Visited a Specific Post
nl: Heeft een specifieke post niet bezocht

en: Has Visited a Specific Page
nl: Heeft een specifieke pagina bezocht

en: Has Visited a Specific Post
nl: Heeft een specifieke post bezocht

en: Header
nl: Koptekst

en: Header Container
nl: Helder Container

en: Header Image
nl: Kopafbeelding

en: Header Template
nl: Headertemplate

en: Header Templates
nl: Headertemplates

en: Heading
nl: Kop

en: Heading 1
nl: Kop 1

en: Heading 2
nl: Titel

en: Heading 3
nl: Titel

en: Heading 4
nl: Titel

en: Heading 5
nl: Titel

en: Heading 6
nl: Titel

en: Heading Container
nl: Richting container

en: Heading Level
nl: Kopniveau

en: Heading Text
nl: Tekst ondertitel

en: Heading Text Color
nl: Tekstkleur Koppen

en: Heading Text H1
nl: Koptekst H1

en: Heading Text H2
nl: Koptekst H2

en: Heading Text H3
nl: Koptekst H3

en: Heading Text H4
nl: Koptekst H4

en: Heading Text H5
nl: Koptekst H5

en: Heading Text H6
nl: Koptekst H6

en: Headings
nl: Koppen

en: Headings: %s
nl: Koppen: %s

en: Heavy
nl: zwaar

en: Heavy 900
nl: Zwart 900

en: Height
nl: Hoogte

en: Help Video
nl: Helpvideo

en: Here you can add the current item to your Divi Library for later use.
nl: Hier kun je het huidige item toevoegen aan je Divi-bibliotheek voor later gebruik.

en: Here you can adjust the easing method of your animation. Easing your animation in and out will create a smoother effect when compared to a linear speed curve.
nl: Hier kun je de easing-methode van je animatie aanpassen. Als u uw animatie in- en uitschakelt, krijgt u een vloeiender effect in vergelijking met een lineaire snelheidscurve.

en: Here you can adjust the element's position left or right from its starting location, which may differ based on its offset origin.
nl: Hier kunt u de positie van het element links of rechts aanpassen vanaf de startlocatie, die kan verschillen op basis van de offset-oorsprong.

en: Here you can adjust the element's position upwards or downwards from its starting location, which may differ based on its offset origin.
nl: Hier kunt u de positie van het element naar boven of naar beneden aanpassen vanaf de startlocatie, die kan verschillen op basis van de offset-oorsprong.

en: Here you can adjust the element's starting location within its parent container. You can further adjust the element's position using the offset controls.
nl: Hier kunt u de startlocatie van het element binnen de bovenliggende container aanpassen. U kunt de positie van het element verder aanpassen met behulp van de offset-bedieningselementen.

en: Here you can adjust the order in which posts are displayed.
nl: Hier kunt u de volgorde aanpassen waarin de berichten worden weergegeven.

en: Here you can choose Product Page Layout for WooCommerce.
nl: Hier kun je de productpagina-indeling kiezen voor WooCommerce.

en: Here you can choose between Description and short description to display.
nl: Hier kunt u kiezen tussen Beschrijving en korte beschrijving om weer te geven.

en: Here you can choose from which corner this element is offset from. The vertical and horizontal offset adjustments will be affected based on the element's offset origin.
nl: Hier kunt u kiezen uit welke hoek dit element wordt verschoven. De verticale en horizontale offset-aanpassingen worden beïnvloed op basis van de offset-oorsprong van het element.

en: Here you can choose how to position the product meta.
nl: Hier kunt u kiezen hoe u de productmeta wilt positioneren.

en: Here you can choose icon size.
nl: Hier kun je de pictogramgrootte kiezen.

en: Here you can choose icon width.
nl: Hier kunt u de pictogrambreedte kiezen.

en: Here you can choose the direction that your sub-menus will open. You can choose to have them open downwards or upwards.
nl: Hier kunt u de richting kiezen waarin uw submenu’s geopend worden. U kunt ervoor kiezen ze naar beneden of naar boven te laten openen

en: Here you can choose the element's position type. Absolutely positioned elements will float inside their parent elements. Fixed positioned elements will float within the browser viewport. Relatively positioned elements sit statically in their parent container, but can still be offset without disrupting surrounding elements.
nl: Hier kun je het positiertype van het element kiezen. Absoluut gepositioneerde elementen zweven binnen hun bovenliggende elementen. Vast gepositioneerde elementen zweven binnen de viewport van de browser. Relatief gepositioneerde elementen staan statisch in hun bovenliggende container, maar kunnen nog steeds worden verschoven zonder omliggende elementen te verstoren.

en: Here you can choose the element's position type. Absolutlely positioned elements will float inside their parent elements. Fixed positioned elements will float within the browser viewport. Relatively positioned elements sit statically in their parent container, but can still be offset without disrupting surrounding elements.
nl: Hier kunt u het positietype van het element kiezen. Absoluut gepositioneerde elementen zullen binnen hun bovenliggende elementen zweven. Vaste gepositioneerde elementen zullen in de browserviewport zweven. Relatief gepositioneerde elementen zitten statisch in hun bovenliggende container, maar kunnen nog steeds worden verschoven zonder de omringende elementen te verstoren.

en: Here you can choose the image alignment.
nl: Hier kunt u de beelduitlijning kiezen.

en: Here you can choose the size for all icons in this list.
nl: Hier kun je de grootte kiezen voor alle pictogrammen in deze lijst.

en: Here you can choose to display the title.
nl: Hier kunt u ervoor kiezen om de titel weer te geven.

en: Here you can choose when motion effects are triggered: When the top of the element enters into view, when the middle of the element enters into view, or when the bottom of the element enters into view.
nl: Hier kunt u kiezen wanneer bewegingseffecten worden geactiveerd: wanneer de bovenkant van het element in beeld komt, wanneer het midden van het element in beeld komt of wanneer de onderkant van het element in beeld komt.

en: Here you can choose where to place the Featured Image.
nl: Hier kun je kiezen waar je de uitgelichte afbeelding wilt plaatsen.

en: Here you can choose where to place the icon.
nl: Hier kunt u kiezen waar u pictogram wilt plaatsen.

en: Here you can choose where to place the reviews link.
nl: Hier kunt u kiezen waar u de beoordelingenlink wilt plaatsen.

en: Here you can choose whether background color setting above should be used or not.
nl: Hier kun je kiezen of de bovenstaande instellingen voor de achtergrondkleur wel of niet moeten worden gebruikt.

en: Here you can choose whether icon set below should be used.
nl: Hier kunt u kiezen of de set pictogrammen hieronder gebruikt moet worden.

en: Here you can choose whether or not display the Author Name in Post Meta.
nl: Hier kun je kiezen of je de auteursnaam in de berichtmeta wel of niet wilt weergeven.

en: Here you can choose whether or not display the Categories in Post Meta. Note: This option doesn't work with custom post types.
nl: Hier kunt u kiezen of de categorieën in het meta-bericht getoond worden of niet. Opmerking: deze optie werkt niet met aangepaste berichttypes.

en: Here you can choose whether or not display the Comments Count in Post Meta.
nl: Hier kunt u kiezen of de commentarenteller in het meta-bericht getoond wordt of niet.

en: Here you can choose whether or not display the Date in Post Meta.
nl: Hier kun je kiezen of je de datum in de berichtmeta wel of niet wilt weergeven.

en: Here you can choose whether or not display the Featured Image.
nl: Hier kun je kiezen of je de uitgelichte afbeelding wel of niet wilt weergeven.

en: Here you can choose whether or not display the Post Meta.
nl: Hier kun je kiezen of je de berichtmeta wel of niet wilt weergeven.

en: Here you can choose whether or not display the Post Title.
nl: Hier kun je kiezen of je de berichttitel wel of niet wilt weergeven.

en: Here you can choose whether or not the image should have a space below it.
nl: Hier kunt u kiezen of er al dan niet ruimte onder de afbeelding moet zijn.

en: Here you can choose whether or not the image should open in Lightbox. Note: if you select to open the image in Lightbox, url options below will be ignored.
nl: Hier kunt u kiezen of de afbeelding wel of niet moet openen in LightboxLet op: als u er voor kiest om de afbeelding te openen in Lightboxzullen de URL opties hieronder genegeerd worden.

en: Here you can choose whether or not the map will be draggable on mobile devices.
nl: Hier kun je kiezen of de kaart wel of niet versleepbaar is op mobiele apparaten.

en: Here you can choose whether or not to display the Coupon code.
nl: Hier kunt u kiezen of u de couponcode wel of niet wilt weergeven.

en: Here you can choose whether or not to display the Product image.
nl: Hier kunt u kiezen of u de productafbeelding wel of niet wilt weergeven.

en: Here you can choose whether or not to display the Remove Item Icon.
nl: Hier kunt u kiezen of u het pictogram Item verwijderen wel of niet wilt weergeven.

en: Here you can choose whether or not to display the Update cart button.
nl: Hier kunt u kiezen of u de knop Winkelmand bijwerken wilt weergeven.

en: Here you can choose whether or not to include the follow button next to the icon.
nl: Hier kunt u ervoor kiezen of u de volgknop naast het pictogram wilt gebruiken.

en: Here you can choose whether or not use the background color for the Title/Meta text.
nl: Hier kun je kiezen of je de achtergrondkleur voor de Titel/Meta-tekst wel of niet wilt gebruiken.

en: Here you can choose whether or not your link opens in a new window
nl: Hier kunt u kiezen of de link al dan niet in een nieuw venster opent

en: Here you can choose whether or not your link opens in a new window.
nl: Hier kun je kiezen of je link wel of niet in een nieuw venster wordt geopend.

en: Here you can choose whether the Categories should be added.
nl: Hier kunt u kiezen of de categorieën moeten worden toegevoegd.

en: Here you can choose whether the SKU should be added.
nl: Hier kunt u kiezen of de SKU moet worden toegevoegd.

en: Here you can choose whether the Tags should be added.
nl: Hier kunt u kiezen of de tags moeten worden toegevoegd.

en: Here you can choose whether the custom reviews link should be added.
nl: Hier kunt u kiezen of de link voor aangepaste beoordelingen moet worden toegevoegd.

en: Here you can choose whether the header is expanded to fullscreen size.
nl: Hier kunt u kiezen of de koptekst uitgebreid wordt naar een schermvullende grootte.

en: Here you can choose whether the percent sign should be added after the number set above.
nl: Hier kunt u kiezen of het percentageteken moet worden toegevoegd nadat u het nummer hierboven ingesteld hebt.

en: Here you can choose whether the quantity field should be added before the Add to Cart button.
nl: Hier kunt u kiezen of het hoeveelheidsveld moet worden toegevoegd vóór de knop Toevoegen aan winkelwagentje.

en: Here you can choose whether the scroll down button is shown.
nl: Hier kunt u kiezen of de knop om omlaag te schuiven getoond wordt.

en: Here you can choose whether the star rating should be added.
nl: Hier kunt u kiezen of de sterbeoordeling moet worden toegevoegd.

en: Here you can choose whether the stock (displayed when product inventory is managed) should be visible or not.
nl: Hier kun je kiezen of de voorraad (weergegeven wanneer de productvoorraad wordt beheerd) zichtbaar moet zijn of niet.

en: Here you can choose whether the user should be redirected back to the current page after logging in.
nl: Hier kunt u kiezen of de gebruiker na het inloggen opnieuw moet worden omgeleid naar de huidige pagina.

en: Here you can choose whether the zoom level will be controlled by mouse wheel or not.
nl: Hier kunt u kiezen of het zoomniveau met het muiswiel gecontroleerd kan worden.

en: Here you can choose whether your color should be light or dark. If you are working with a dark background, then your controls color should be light. If your background is light, then your controls color should be set to dark.
nl: Hier kun je kiezen of je kleur licht of donker moet zijn. Als je met een donkere achtergrond werkt, moeten de kleuren van de bedieningselementen licht zijn. Als je achtergrond licht is, moeten de kleuren van de bedieningselementen donker zijn.

en: Here you can choose whether your text should be light or dark. If you are working with a dark background, then your text should be light. If your background is light, then your text should be set to dark.
nl: Hier kunt u kiezen of uw tekst licht of donker moet zijn. Als u met een donkere achtergrond werkt, moet uw tekst licht zijn. Als uw achtergrond licht is, moet uw tekst donker zijn.

en: Here you can choose which action to execute on button click.
nl: Hier kun je kiezen welke actie wordt uitgevoerd bij het klikken op de knop.

en: Here you can choose which types of characters are used to distinguish between each item in the %s.
nl: Hier kun je kiezen welke typen tekens worden gebruikt om elk item in de %s van elkaar te onderscheiden.

en: Here you can choose which types of characters are used to distinguish between each item in the list.
nl: Hier kun je kiezen welke typen tekens worden gebruikt om elk item in de lijst van elkaar te onderscheiden.

en: Here you can choose which types of characters are used to distinguish between each item in the ordered list.
nl: Hier kunt u kiezen welke typen tekens worden gebruikt om onderscheid te maken tussen elk item in de geordende lijst.

en: Here you can chose whether Sale Badge should be displayed or not.
nl: Hier kun je kiezen of de sale-badge weergegeven moet worden of niet.

en: Here you can chose whether product  image should be displayed or not.
nl: Hier kun je kiezen of de productafbeelding weergegeven moet worden of niet.

en: Here you can chose whether product gallery should be displayed or not.
nl: Hier kun je kiezen of de productgalerij weergegeven moet worden of niet.

en: Here you can control element overflow on the %s axis. If set to scroll, content that overflows static widths or heights will trigger a browser scrollbar. If set to hidden, content overflow will be clipped.
nl: Hier kunt u elementoverloop op de %s-as regelen. Als de instelling is ingesteld om te scrollen, activeert inhoud die statische breedten of hoogtes overloopt een browser-schuifbalk. Als dit is ingesteld op verborgen, wordt inhoudoverloop afgekapt.

en: Here you can control element overflow on the X axis.
nl: Hier kun je de overflow van het element op de X-as beheren.

en: Here you can control element overflow on the Y axis.
nl: Hier kun je de overflow van het element op de Y-as beheren.

en: Here you can control element position on the z axis. Elements with higher z-index values will sit atop elements with lower z-index values.
nl: Hier kunt u de positie van het element op de z-as regelen. Elementen met hogere Z-indexwaarden zullen bovenop elementen met lagere Z-indexwaarden zitten.

en: Here you can control the corner radius of this element. Enable the link icon to control all four corners at once, or disable to define custom values for each.
nl: Hier kunt u de hoekradius van dit element bepalen. Schakel het koppelingspictogram in om alle vier de hoeken tegelijkertijd te beheren, of schakel dit uit om aangepaste waarden voor elke hoek te definiëren.

en: Here you can create the breadcrumb text for the Home page.
nl: Hier kunt u de kruimeltekst voor de startpagina maken.

en: Here you can create the content that will be used within the module
nl: Hier kun je de inhoud maken die binnen de module wordt gebruikt

en: Here you can create the content that will be used within the module.
nl: Hier kunt u de inhoud creëren die zal worden gebruikt binnen de module.

en: Here you can create the link for the Home page.
nl: Hier kunt u de link voor de startpagina maken.

en: Here you can define a custom color for all icons in this list.
nl: Hier kun je een aangepaste kleur definiëren voor alle pictogrammen in deze lijst.

en: Here you can define a custom color for the button icon.
nl: Hier kunt u een aangepaste kleur voor het knoppictogram definiëren.

en: Here you can define a custom color for the icon.
nl: Hier kunt u een aangepaste kleur voor het pictogram definiëren.

en: Here you can define a custom color for the overlay
nl: Hier kunt u een aangepaste kleur bepalen voor de extra laag.

en: Here you can define a custom color for the overlay icon
nl: Hier kunt u een aangepaste kleur bepalen voor het bovenliggende pictogram.

en: Here you can define a custom color for the overlay icon.
nl: Hier kun je een aangepaste kleur instellen voor het overlaypictogram.

en: Here you can define a custom color for the overlay.
nl: Hier kun je een aangepaste kleur voor de overlay instellen.

en: Here you can define a custom color for the scroll down icon.
nl: Hier kunt u een aangepaste kleur definiëren voor het pictogram omlaag scrollen.

en: Here you can define a custom color for the social network icon.
nl: Hier kunt u een aangepaste kleur definiëren voor het sociale netwerkpictogram.

en: Here you can define a custom color for the zoom icon.
nl: Hier kunt u een aangepaste kleur voor het zoompictogram definiëren.

en: Here you can define a custom color for your hamburger menu icon.
nl: Hier kunt u een aangepaste kleur definiëren voor het pictogram van uw hamburgermenu.

en: Here you can define a custom color for your icon.
nl: Hier kunt u een specifieke kleur voor uw pictogram kiezen.

en: Here you can define a custom color for your search icon.
nl: Hier kunt u een aangepaste kleur voor uw zoekpictogram definiëren.

en: Here you can define a custom color for your shopping cart icon.
nl: Hier kunt u een aangepaste kleur voor uw winkelwagenpictogram definiëren.

en: Here you can define a custom icon for the overlay
nl: Hier kunt u een aangepast pictogram bepalen voor het bovenliggende pictogram.

en: Here you can define a custom icon for the overlay.
nl: Hier kun je een aangepast pictogram voor de overlay instellen.

en: Here you can define the Date Format in Post Meta. Default is 'M j, Y'.
nl: Hier kun je de datumindeling in de berichtmeta instellen. Standaard is 'M j, Y'.

en: Here you can define the Icon alignment.
nl: Hier kun je de uitlijning van het pictogram definiëren.

en: Here you can define the alignment of Button.
nl: Hier kun je de uitlijning van de knop bepalen.

en: Here you can define the content that will be placed within the current tab.
nl: Hier kunt u de inhoud definiëren dat binnen het huidige tabblad zal worden geplaatst.

en: Here you can define the content that will be placed within the infobox for the pin.
nl: Hier kunt u de inhoud definiëren die geplaatst zal worden in het informatievak van de pin.

en: Here you can define the custom pattern for the email Message. Fields should be included in following format - <strong>%%field_id%%</strong>. For example if you want to include the field with id = <strong>phone</strong> and field with id = <strong>message</strong>, then you can use the following pattern: <strong>My message is %%message%% and phone number is %%phone%%</strong>. Leave blank for default.
nl: Hier kunt u het aangepaste patroon voor het e-mailbericht bepalen. Velden moeten als volgt worden opgenomen: <strong>%%field_id%%</strong>. Bijvoorbeeld: als u het veld met id = <strong>phone</strong> en het veld met id = <strong>message</strong> wilt gebruiken, dan kunt u gebruikmaken van het volgende patroon: <strong>Mijn boodschap is %%message%%, en mijn telefoonnummer is %%phone%%</strong>. Vul niets in voor het standaard patroon.

en: Here you can define whether previous and next posts must be within the same taxonomy term as the current post.
nl: Hier kun je bepalen of vorige en volgende berichten binnen dezelfde taxonomieterm als het huidige bericht moeten vallen.

en: Here you can designate how fast the carousel rotates, if 'Automatic Carousel Rotation' option is enabled above. The higher the number the longer the pause between each rotation. (Ex. 1000 = 1 sec)
nl: Hier kunt u bepalen hoe snel de carrousel roteert indien de automatische carrouselrotatie optie hierboven ingeschakeld is. Hoe hoger het getal, des te langer de pauze tussen elke rotatie is. (Bijv. 1000 = 1 sec)

en: Here you can designate how fast the slider fades between each slide, if 'Automatic Animation' option is enabled above. The higher the number the longer the pause between each rotation.
nl: Hier kunt u bepalen hoe snel de slider vervaagt tussen elke slide, als de ‘Automatische animatie’ optie is ingeschakeld. Hoe hoger het nummer, des te langer is de pauze tussen elke rotatie.

en: Here you can save the current item and add it to your Divi Library for later use as well.
nl: Hier kun je het huidige item opslaan en ook toevoegen aan je Divi-bibliotheek voor later gebruik.

en: Here you can see a list of pre-made layout packs that ship with the Divi Builder. You can also access layouts that you have saved to your Divi Library. Choose the “Divi Builder Demo” layout pack to see the layouts it includes.
nl: Hier kun je een lijst bekijken met kant-en-klare lay-outpakketten die worden meegeleverd met de Divi Builder. Je kunt ook lay-outs openen die je hebt opgeslagen in je Divi-bibliotheek. Kies het lay-outpakket “Divi Builder Demo” om de lay-outs te zien die het bevat.

en: Here you can select the Page type.
nl: Hier kunt u het paginatype selecteren.

en: Here you can select the Product.
nl: Hier kunt u het product selecteren.

en: Here you can select the tabs that you would like to display.
nl: Hier kunt u de tabbladen selecteren die u wilt weergeven.

en: Here you can select whether or not your section has an inner shadow. This can look great when you have colored backgrounds or background images.
nl: Hier kunt u selecteren of uw sectie wel of niet een binnenschaduw heeft. Dit kan er geweldig uitzien als u gekleurde achtergronden heeft, of achtergrondafbeeldingen.

en: Here you can set the Breadcrumb separator.
nl: Hier kunt u het broodkruimelscheidingsteken instellen.

en: Here you can set the background color for the active tab.
nl: Hier kun je de achtergrondkleur voor de actieve tab instellen.

en: Here you can set the background color for the inactive tab.
nl: Hier kun je de achtergrondkleur voor de inactieve tab instellen.

en: Here you can set the font for the active tab.
nl: Hier kun je het lettertype voor de actieve tab instellen.

en: Here you can set the separator.
nl: Hier kunt u het scheidingsteken instellen.

en: Heroes
nl: Hero's

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Hidden Field
nl: Verborgen Veld

en: Hide Element
nl: Element Verbergen

en: Hide On Front End
nl: Verbergen Op Front-end

en: Hide empty columns in the grid automatically. When enabled, columns without content will be removed from the layout, allowing remaining content to fill the available space.
nl: Verberg lege kolommen in het grid automatisch. Indien ingeschakeld, worden kolommen zonder content uit de lay-out verwijderd, zodat de resterende content de beschikbare ruimte kan opvullen.

en: History
nl: Geschiedenis

en: History State Interval
nl: Interval Voor Geschiedenisstatus

en: Home Text
nl: Thuis tekst

en: Homepage
nl: Startpagina

en: Homepage Link
nl: Homepage-Link

en: Homepage does not have editable page settings.
nl: Startpagina heeft geen bewerkbare paginainstellingen.

en: Honeycomb
nl: Honingraat

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Horizontal Gap
nl: Horizontale Tussenruimte

en: Horizontal Gutters
nl: Horizontale dakgoten

en: Horizontal Motion
nl: Horizontale beweging

en: Horizontal Offset
nl: Horizontale verschuiving

en: Horizontal Overflow
nl: Horizontale overloop

en: Hour
nl: Uur

en: Hour(s)
nl: Uur(en)

en: Hourly
nl: Uurlijks

en: Hours
nl: Uren

en: Hover
nl: Dekking

en: Hover Icon Picker
nl: Aanwijzen van kleurkiezer van het icoon

en: Hover Mode
nl: Hovermodus

en: Hover Overlay Color
nl: Bedekkingskleur aanwijzen

en: Hover State
nl: Hoverstatus

en: Hovered
nl: Bij Hover

en: How Does It Look?
nl: Hoe ziet het eruit?

en: How do you want to load this Template?
nl: Hoe Wil Je Deze Template Laden?

en: Hr
nl: U

en: Hue
nl: Kleurtoon

en: IP Address
nl: Adres van de pin op de kaart

en: Icon
nl: Icoon

en: Icon Alignment
nl: Pictogram Uitlijning

en: Icon Color
nl: Kleur van het pictogram

en: Icon Element
nl: Pictogramelement

en: Icon Font Size
nl: Grootte van het lettertype van het icoon

en: Icon List
nl: Pictogramlijst

en: Icon List Item
nl: Pictogramlijstitem

en: Icon List Items
nl: Pictogramlijstitems

en: Icon Lists
nl: Pictogramlijsten

en: Icon Picker
nl: Pictogramkiezer

en: Icon Size
nl: Pictogramgrootte

en: Icon Type
nl: Pictogramtype

en: Icon Unicode
nl: Pictogram-Unicode

en: Icon Weight
nl: Pictogramgewicht

en: If defined, this element will stick to the bottom of this container, overriding its stickiness to the edge of the browser
nl: Indien gedefinieerd, zal dit element aan de onderkant van deze container blijven plakken en de plakkerigheid aan de rand van de browser overschrijven

en: If defined, this element will stick to the bottom of this container, overriding its stickiness to the edge of the browser.
nl: Indien ingesteld blijft dit element aan de onderkant van deze container plakken, waarbij het plakken aan de rand van de browser wordt overschreven.

en: If defined, this element will stick to the top of this container, overriding its stickiness edge of the browser
nl: Indien gedefinieerd, blijft dit element aan de bovenkant van deze container plakken en overschrijft het de plakkerige rand van de browser

en: If defined, this element will stick to the top of this container, overriding its stickiness edge of the browser.
nl: Indien ingesteld blijft dit element aan de bovenkant van deze container plakken, waarbij het plakken aan de rand van de browser wordt overschreven.

en: If defined, this slide image will appear to the left of your slide text. Upload an image, or leave blank for a text-only slide.
nl: Indien gedefinieerd, zal deze slide-afbeelding aan de linkerkant van uw slidetekst verschijnen. Upload een afbeelding of laat het leeg voor een slide met alleen tekst.

en: If defined, this video will appear to the left of your slide text. Enter youtube or vimeo page url, or leave blank for a text-only slide.
nl: Indien gedefinieerd, wordt deze video links van uw diatekst weergegeven. Voer de URL van de youtube- of vimeo-pagina in of laat dit leeg voor een dia met alleen tekst.

en: If enabled, an overlay color and icon will be displayed when a visitors hovers over the featured image of a post.
nl: Indien ingeschakeld, zullen een kleurlaag en een pictogram worden weergegeven wanneer een bezoeker over de uitgelichte afbeelding van een bericht beweegt.

en: If enabled, an overlay color and icon will be displayed when a visitors hovers over the image
nl: Indien ingeschakeld, zullen een kleurlaag en een pictogram worden weergegeven wanneer een bezoeker over de afbeelding beweegt.

en: If enabled, defined gradient stops will be repeated until the outer boundary of the background is reached.
nl: Indien ingeschakeld, worden gedefinieerde hellingsstops herhaald totdat de buitenste grens van de achtergrond is bereikt.

en: If enabled, gradient will be positioned on top of background-image
nl: Indien ingeschakeld, wordt het verloop bovenaan de achtergrondafbeelding geplaatst

en: If enabled, the background will be a gradient.
nl: Indien ingeschakeld wordt de achtergrond een kleurverloop.

en: If enabled, the field will take 100% of the width of the content area, otherwise it will take 50%
nl: Indien ingeschakeld, zal het veld 100% van de breedte van het inhoudsgebied innemen, anders 50%.

en: If enabled, the gradient will be placed above the background image.
nl: Indien ingeschakeld wordt het kleurverloop boven de achtergrondafbeelding geplaatst.

en: If enabled, your background image will stay fixed as your scroll, creating a fun parallax-like effect.
nl: Als dit is ingeschakeld, zal uw achtergrondafbeelding vast blijven staan als u scrollt, wat een parallax effect creëert.

en: If the background image is smaller than the size of the element, you may want the image to repeat. This result will result in a background image pattern.
nl: Als de achtergrondafbeelding kleiner is dan de grootte van het element, wilt u mogelijk dat de afbeelding wordt herhaald. Dit resultaat resulteert in een patroon van achtergrondafbeeldingen.

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
nl: Als je eerder bij ons hebt gewinkeld, voer dan hieronder je gegevens in. Ben je een nieuwe klant, ga dan verder naar de sectie Facturering.

en: If you the carousel layout option is chosen and you would like the carousel to slide automatically, without the visitor having to click the next button, enable this option and then adjust the rotation speed below if desired.
nl: Als de carrousel lay-out optie gekozen is en u wilt dat de carrousel automatisch verder gaat, zonder dat de bezoeker op een knop hoeft te klikken, zet dan deze optie aan en pas, indien gewenst, de rotatiesnelheid aan.

en: If you would like the slider to slide automatically, without the visitor having to click the next button, enable this option and then adjust the rotation speed below if desired.
nl: Als u wilt dat de slider automatisch werkt, zonder dat de bezoeker op de volgende knop klikt, schakelt u deze optie in en past u, indien gewenst, de rotatiesnelheid hieronder aan.

en: If you would like to add a delay before your animation runs you can designate that delay here in milliseconds. This can be useful when using multiple animated modules together.
nl: Als u een vertraging wilt toevoegen voordat uw animatie wordt uitgevoerd, kunt u die vertraging hier in milliseconden aangeven. Dit kan handig zijn wanneer meerdere geanimeerde modules tegelijkertijd worden gebruikt.

en: If you would like to adjust the date format, input the appropriate PHP date format here.
nl: Als u de datumnotatie wilt aanpassen, voer de geschikte PHP datumnotatie hier in.

en: If you would like to control the size of the icon, you must first enable this option.
nl: Als u de grootte van het pictogram wilt bepalen, moet u deze optie eerst inschakelen.

en: If you would like to customize the appearance of this module's button, you must first enable custom button styles.
nl: Als u het uiterlijk van de knop van deze module wilt aanpassen, moet u eerst aangepaste knopstijlen inschakelen.

en: If you would like to make your logo a link, input your destination URL here.
nl: Als u van uw logo een link wilt maken, voert u hier uw bestemmings-URL in.

en: If you would like to use a subhead, add it here. Your subhead will appear below your title in a small font.
nl: Als u een ondertitel wilt gebruiken, voeg het dan hier toe. Uw ondertitel  verschijnt onder uw titel in een klein lettertype.

en: If you would like your image to be a link, input your destination URL here. No link will be created if this field is left blank.
nl: Als u wilt dat uw afbeelding een link is, voer dat hier uw bestemmings- URL in. Er wordt geen link gecreëerd als u dit veld leeg laat.

en: If you'd like to see a version that is fully compatible with Divi 5, consider letting the third-party developer know.
nl: Als je een versie wilt zien die volledig compatibel is met Divi 5, overweeg dan om het de externe ontwikkelaar te laten weten.

en: If your pricing is subscription based, input the subscription payment cycle here.
nl: Als uw prijs is gebaseerd op een abonnement, voer dan hier de cyclus van de abonnementsbetaling in.

en: Ignore Sticky Posts
nl: Sticky Berichten Negeren

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image & Icon
nl: Afbeelding en pictogram

en: Image & Video
nl: Afbeelding en video

en: Image Alignment
nl: Beelduitlijning

en: Image Animation
nl: Beeldanimatie

en: Image Count
nl: Aantal afbeeldingen

en: Image Height
nl: Beeldhoogte

en: Image Horizontal Offset
nl: Horizontale Verschuiving Afbeelding

en: Image Link Target
nl: Titel van de afbeelding

en: Image Link URL
nl: URL afbeelding

en: Image Order
nl: Beeldvolgorde

en: Image Overlay
nl: Bovenliggend beeld

en: Image Vertical Offset
nl: Verticale Verschuiving Afbeelding

en: Image Width
nl: Maximale breedte van de afbeelding

en: Image or Icon
nl: Afbeelding Of Pictogram

en: Image/Icon
nl: Afbeelding/Pictogram

en: Image/Icon Animation
nl: Plaatsing van afbeelding/pictogram

en: Image/Icon Placement
nl: Plaatsing van afbeelding/pictogram

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Import
nl: Importeren

en: Import & Export
nl: Importeren & Exporteren

en: Import & Export Presets
nl: Presets importeren en exporteren

en: Import & Export Variables
nl: Variabelen importeren en exporteren

en: Import Canvas
nl: Canvas Importeren

en: Import Design Presets?
nl: Ontwerpvoorinstellingen importeren?

en: Import Divi Builder Templates
nl: Divi Builder-Templates Importeren

en: Import Layout
nl: Layout importeren

en: Import Options
nl: Importopties

en: Import Presets
nl: Voorinstellingen Importeren

en: Import Templates
nl: Templates Importeren

en: Import To New Canvas
nl: Importeren Naar Nieuw Canvas

en: Import Variables
nl: Variabelen Importeren

en: Import them as static layouts from the website they were exported from. This may take several minutes depending on the number of references being imported.
nl: Importeer ze als statische lay-outs vanaf de website waarvandaan ze zijn geëxporteerd. Dit kan enkele minuten duren, afhankelijk van het aantal referenties dat wordt geïmporteerd.

en: Imported Content
nl: Content Geïmporteerd

en: Imported templates
nl: Geïmporteerde Sjablonen

en: Improve With AI
nl: Verbeter met AI

en: In A New Tab
nl: In Een Nieuw Tabblad

en: In List (IN)
nl: In Lijst (IN)

en: In Stock
nl: Op voorraad

en: In Stock Text
nl: In Voorraad Tekst

en: In The Current Tab
nl: In Het Huidige Tabblad

en: In order for videos to be sized correctly, you must input the exact height (in pixels) of your video here.
nl: Om er voor te zorgen dat video’s juist gedimensioneerd zijn, moet u de exacte hoogte van uw video (in pixels) hier invoeren.

en: In order for videos to be sized correctly, you must input the exact width (in pixels) of your video here.
nl: Om er voor te zorgen dat video’s juist gedimensioneerd zijn, moet u de exacte breedte van uw video (in pixels) hier invoeren.

en: Inactive Tab Background Color
nl: Achtergrondkleur van de inactieve tab

en: Inches (in)
nl: inch (inch)

en: Include Advanced Design settings
nl: Geavanceerde Ontwerpinstellingen Opnemen

en: Include All Global Canvases
nl: Alle Globale Canvassen Opnemen

en: Include All Templates
nl: Alle Sjablonen Opnemen

en: Include IP Address
nl: Neem de categorieën op

en: Include the subscriber's ip address in the data sent to your email provider.
nl: Neem het IP-adres van de abonnee op in de gegevens die naar uw e-mailprovider zijn verzonden.

en: Included Categories
nl: Inbegrepen categorieën

en: Included Tabs
nl: Inbegrepen Tabs

en: Incomplete chunk data received. Expected %1$d chunks, received %2$d chunks.
nl: Onvolledige chunkgegevens ontvangen. Verwacht %1$d chunks, %2$d chunks ontvangen.

en: Increase
nl: Verhogen

en: Increase Font Size
nl: Tekstgrootte vergroten

en: Increase Module Bottom Padding
nl: Onderste Padding Van Module Verhogen

en: Increase Module Bottom Padding by 10px
nl: Onderste Padding Van Module Verhogen Met 10px

en: Increase Module Left Padding
nl: Linker Padding Van Module Verhogen

en: Increase Module Left Padding by 10px
nl: Linker Padding Van Module Verhogen Met 10px

en: Increase Module Padding
nl: Verhoog de vulling van de module

en: Increase Module Padding By 10px
nl: Verhoog de vulling van de module met 10px

en: Increase Module Right Padding
nl: Rechter Padding Van Module Verhogen

en: Increase Module Right Padding by 10px
nl: Rechter Padding Van Module Verhogen Met 10px

en: Increase Module Top Padding
nl: Bovenste Padding Van Module Verhogen

en: Increase Module Top Padding by 10px
nl: Bovenste Padding Van Module Verhogen Met 10px

en: Increase Row Bottom Padding
nl: Onderste Padding Van Rij Verhogen

en: Increase Row Bottom Padding by 10px
nl: Onderste Padding Van Rij Verhogen Met 10px

en: Increase Row Left Padding
nl: Linker Padding Van Rij Verhogen

en: Increase Row Left Padding by 10px
nl: Linker Padding Van Rij Verhogen Met 10px

en: Increase Row Padding
nl: Rij-opvulling vergroten

en: Increase Row Padding By 10px
nl: Rij-opvulling vergroten met 10px

en: Increase Row Right Padding
nl: Rechter Padding Van Rij Verhogen

en: Increase Row Right Padding by 10px
nl: Rechter Padding Van Rij Verhogen Met 10px

en: Increase Row Top Padding by 10px
nl: Bovenste Padding Van Rij Verhogen Met 10px

en: Increase Section Bottom Padding
nl: Onderste Padding Van Sectie Verhogen

en: Increase Section Bottom Padding by 10px
nl: Onderste Padding Van Sectie Verhogen Met 10px

en: Increase Section Left Padding
nl: Linker Padding Van Sectie Verhogen

en: Increase Section Left Padding by 10px
nl: Linker Padding Van Sectie Verhogen Met 10px

en: Increase Section Padding
nl: Sectie-opvulling vergroten

en: Increase Section Padding By 10px
nl: Sectie-opvulling vergroten met 10px

en: Increase Section Right Padding
nl: Rechter Padding Van Sectie Verhogen

en: Increase Section Right Padding by 10px
nl: Rechter Padding Van Sectie Verhogen Met 10px

en: Increase Section Top Padding
nl: Bovenste Padding Van Sectie Verhogen

en: Increase Section Top Padding by 10px
nl: Bovenste Padding Van Sectie Verhogen Met 10px

en: Increase or decrease the height of the shape divider.
nl: Verhoog of verlaag de hoogte van de vormverdeler.

en: Increase or decrease the size of the %1$s text.
nl: Verhoog of verlaag de grootte van de %1$s tekst.

en: Increase or decrease the size of the %s text.
nl: Vergroot of verklein de %s-tekstgrootte.

en: Increase or decrease the size of the button text.
nl: Verhoog of verkleint de tekst van de knop.

en: Increase or decrease the size of the scroll down arrow that appears towards the bottom of the module.
nl: Verhoog of verlaag het formaat van de schuifpijl omlaag die naar de onderkant van de module wordt weergegeven.

en: Increase or decrease the size of the text.
nl: Vergroot of verklein de tekstgrootte.

en: Increase or decrease the size of this element.
nl: Vergroot of verklein de grootte van dit element.

en: Increase or decrease the thickness of the border around the button. Setting this value to 0 will remove the border entirely.
nl: Verhoog of verlaag de dikte van de rand rond de knop. Als u deze waarde op 0 instelt, wordt de rand volledig verwijderd.

en: Increasing indentation will push list items further towards the center of the text content, giving the list more visible separation from the the rest of the text.
nl: Als u de inspringing verhoogt, worden lijstitems verder naar het midden van de tekstinhoud geduwd, waardoor de lijst zichtbaarder wordt gescheiden van de rest van de tekst.

en: Increasing the border radius will increase the roundness of the button's corners. Setting this value to 0 will result in squared corners.
nl: Het vergroten van de randradius zal de ronding van de hoeken van de knop vergroten. Als u deze waarde op 0 instelt, ontstaan er vierkante hoeken.

en: Increasing the border radius will increase the roundness of the overlay corners. Setting this value to 0 will result in squared corners.
nl: Het vergroten van de randradius zal de ronding van de overlay-hoeken vergroten. Als u deze waarde op 0 instelt, ontstaan er vierkante hoeken.

en: Increasing the divider weight will increase the thickness of the dividing line.
nl: Het vergroten van het scheidingsgewicht zal de dikte van de scheidingslijn vergroten.

en: Increasing the spread strength will increase the density of the box shadow. Higher density results in a more intense shadow.
nl: Door de spreidsterkte te vergroten, wordt de dichtheid van de doosschaduw vergroot. Hogere dichtheid resulteert in een meer intense schaduw.

en: Increasing the width of the border will increase its size/thickness.
nl: Het vergroten van de breedte van de rand zal zijn afmeting / dikte vergroten.

en: Inherited Rule (Non-editable)
nl: Overgenomen Regel (Niet Bewerkbaar)

en: Inline
nl: In lijn

en: Inline Centered Logo
nl: Inline gecentreerd logo

en: Inner Column
nl: Binnenkolom

en: Inner Columns
nl: Binnenkolommen

en: Inner Max Width
nl: Maximale binnenbreedte

en: Inner Row
nl: Binnenste Rij

en: Inner Rows
nl: Binnenste Rijen

en: Inner Shadow
nl: Laat de binnenschaduw zien

en: Inner Width
nl: Innerlijke breedte

en: Input
nl: Invoer

en: Input Facebook Profile Url.
nl: Voer de URL in van het Facebook profiel

en: Input Field
nl: Invoerveld

en: Input Fields
nl: Invoervelden

en: Input LinkedIn Profile Url.
nl: Voer LinkedIn-profiel-URL in.

en: Input Placeholder
nl: Tijdelijke aanduiding invoeren

en: Input X Profile Url.
nl: Voer X-profiel-URL in.

en: Input a title for the circle counter.
nl: Voer een titel in voor de cirkelteller.

en: Input a title for the counter.
nl: Voer een titel in voor de teller.

en: Input the email address where messages should be sent.<br /><br /> Note: email delivery and spam prevention are complex processes. We recommend using a delivery service such as <a href="http://mandrill.com/">Mandrill</a>, <a href="https://sendgrid.com/">SendGrid</a>, or other similar service to ensure the deliverability of messages that are submitted through this form
nl: Voer het e-mailadres in waar berichten naartoe moeten worden verzonden.<br /><br /> Opmerking: e-mailbezorging en spampreventie zijn complexe processen. We raden aan een bezorgdienst te gebruiken zoals <a href="http://mandrill.com/">Mandrill</a>, <a href="https://sendgrid.com/">SendGrid</a> of een andere vergelijkbare dienst om te zorgen dat berichten die via dit formulier worden verstuurd ook daadwerkelijk aankomen

en: Input the job title.
nl: Voer de functietitel in.

en: Input the main text content for your module here.
nl: Voer de hoofdinhoud van uw tekst voor uw module hier in.

en: Input the name of the company.
nl: Voer de naam van het bedrijf in.

en: Input the name of the person.
nl: Voer de naam van de persoon in.

en: Input the name of the testimonial author.
nl: Voer de naam van de schrijver in die de aanbeveling doet.

en: Input the person's position.
nl: Voer de functie van de persoon in.

en: Input the value of the product here.
nl: Voer hier de waarde van het product in.

en: Input your desired button text, or leave blank for no button.
nl: Voer de gewenste knoptekst in, of laat het leeg als u geen knop wilt.

en: Input your desired button text.
nl: Vul de door u gewenste knoptekst in.

en: Input your desired link text.
nl: Voer de gewenste linktekst in.

en: Input your main slide text content here.
nl: Voer de tekstinhoud van uw hoofdslide hier in.

en: Input your value to action title here.
nl: Voer de titel van uw oproep tot actie hier in.

en: Insert
nl: Invoegen

en: Insert %s
nl: %s Invoegen

en: Insert %s Module
nl: %s-Module Invoegen

en: Insert Dynamic Content
nl: Dynamische Content Invoegen

en: Insert Existing Page Layout
nl: Bestaande Pagina-Layout Invoegen

en: Insert Existing Post Layout
nl: Bestaande Bericht-Layout Invoegen

en: Insert Layout
nl: Lay-out invoegen

en: Insert Media
nl: Media invoegen

en: Insert Module
nl: Module invoegen

en: Insert Module Or Row
nl: Module Of Rij Invoegen

en: Insert Premade Layout
nl: Vooraf Gemaakte Layout Invoegen

en: Insert Row
nl: Rij invoegen

en: Insert Saved Layout
nl: Opgeslagen Layout Invoegen

en: Insert Saved Module
nl: Opgeslagen Module Invoegen

en: Insert Saved Row
nl: Opgeslagen Rij Invoegen

en: Insert Saved Section
nl: Opgeslagen Sectie Invoegen

en: Insert Section
nl: Sectie invoegen

en: Insert Theme Builder Set
nl: Theme Builder-Set Invoegen

en: Insert Theme Builder Template
nl: Theme Builder-Sjabloon Invoegen

en: Inset
nl: Inzet

en: Inside
nl: Binnen

en: Inspect
nl: Inspecteren

en: Inspector
nl: Inspecteur

en: Insufficient permission.
nl: Onvoldoende rechten.

en: Intensity effects how subtle or aggressive your animation will be. Lowering the intensity will create a smoother and more subtle animation while increasing the intensity will create a snappier more aggressive animation.
nl: Intensiteitseffecten hoe subtiel of agressief je animatie zal zijn. Als u de intensiteit verlaagt, maakt u een vloeiendere en subtielere animatie, terwijl het verhogen van de intensiteit zorgt voor een snellere, meer agressieve animatie.

en: Interaction
nl: Interactie

en: Interactions
nl: Interacties

en: Interface Animations
nl: Interface-Animaties

en: Interface Mode
nl: Interfacemodus

en: Invalid File format. You should be uploading a JSON file.
nl: Ongeldige bestandsindeling. Je moet een JSON-bestand uploaden.

en: Invalid Pin and address data. Please try again.
nl: Ongeldige pin en adresgegevens. Probeer opnieuw.

en: Invalid Post ID.
nl: Ongeldige Bericht-ID.

en: Invalid attribute name. Attribute names must contain only letters, numbers, hyphens, underscores, and colons.
nl: Ongeldige attribuutnaam. Attribuutnamen mogen alleen letters, cijfers, koppeltekens, underscores en dubbele punten bevatten.

en: Invalid chunked request: missing required chunking parameters.
nl: Ongeldige chunked-aanvraag: vereiste chunkingparameters ontbreken.

en: Invalid context parameter.
nl: Ongeldige contextparameter.

en: Invalid email
nl: Ongeldig e-mailadres

en: Invalid layout save target for current context.
nl: Ongeldige doelmap voor het opslaan van de lay-out voor de huidige context.

en: Invalid library item type.
nl: Ongeldig bibliotheekitemtype.

en: Invalid non-chunked request: chunking parameters should not be present.
nl: Ongeldige niet-chunked-aanvraag: chunkingparameters mogen niet aanwezig zijn.

en: Invalid nonce
nl: Ongeldige nonce

en: Invalid nonce.
nl: Ongeldige nonce.

en: Invalid parent setting specified.
nl: Ongeldige bovenliggende instelling opgegeven.

en: Invalid post ID.
nl: Ongeldige bericht-ID.

en: Invalid post type.
nl: Ongeldig berichttype.

en: Invalid request. Missing required parameters %s.
nl: Ongeldige aanvraag. Verplichte parameters ontbreken: %s.

en: Invalid unit is being used for calculation
nl: Er wordt een ongeldige eenheid gebruikt voor de berekening

en: Invert
nl: Omkeren

en: Invert the hue, saturation, and brightness by this amount.
nl: Keer de tint, verzadiging en helderheid met dit bedrag om.

en: Inverted Chevrons
nl: Omgekeerde punthaken

en: Inverted Chevrons 2
nl: Omgekeerde punthaken 2

en: Is After
nl: Is na

en: Is Any Value
nl: Is elke waarde?

en: Is Before
nl: Is Voor

en: Is Greater Than (numeric values only)
nl: Is groter dan (alleen numerieke waarden)

en: Is Less Than (numeric values only)
nl: Is kleiner dan (alleen numerieke waarden)

en: Is Not
nl: Is niet

en: Is Not On a Specific Date
nl: Is Niet Op Een Specifieke Datum

en: Is On Specific Day(s) of the Week
nl: Is op specifieke dag(en) van de week

en: Is On a Specific Date
nl: Is op een specifieke datum

en: Is the First Day of the Month
nl: Is de eerste dag van de maand

en: Is the Last Day of the Month
nl: Is de laatste dag van de maand

en: Italic
nl: Cursief

en: Item Defaults
nl: Standaardwaarden Items

en: Item Indent
nl: Item-Inspringing

en: Item Overlay
nl: Bovenlaag onderdeel

en: Item Title
nl: Titel onderdeel

en: JSON-encoded main loop settings data from settings context for current_page query resolution.
nl: JSON-gecodeerde gegevens van de hoofdlusinstellingen uit de instellingencontext voor het oplossen van current_page-query's.

en: Job Title
nl: Functietitel

en: Justified
nl: Uitgevuld

en: Justify
nl: Uitvullen

en: Justify Content
nl: Inhoud Uitvullen

en: Justify Items
nl: Items Uitvullen

en: Justify Self
nl: Zelf Uitvullen

en: Keyboard Shortcuts
nl: Sneltoetsen

en: Label
nl: Etiket

en: Label Text
nl: Labeltekst

en: Label for the "after" image.
nl: Label voor de "na"-afbeelding.

en: Label for the "before" image.
nl: Label voor de "voor"-afbeelding.

en: Landscape
nl: Landschap

en: Large
nl: Groot

en: Last Instance of Every Month
nl: Laatste instantie van elke maand

en: Last Item
nl: Laatste Item

en: Last Modified Date
nl: Laatst Gewijzigde Datum

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Last Name Fullwidth
nl: Pagina volle breedte

en: Last Used
nl: Laatst Gebruikt

en: Last Used Position
nl: Beginpositie

en: Last, First Name
nl: Achternaam, Voornaam

en: Lastly, it is recommended that you temporarily disable all WordPress plugins and browser extensions and try to save again to determine if something is causing a conflict.
nl: Tot slot is het aanbevolen dat je tijdelijk alle WordPress-plugins en browserextensies uitschakelt en nogmaals probeert op te slaan, om te zien of er ergens een conflict wordt veroorzaakt.

en: Latest %1$s
nl: Nieuwste %1$s

en: Latest Products
nl: nieuwste producten

en: Layer Blob
nl: Laag-blob

en: Layers
nl: Lagen

en: Layout
nl: Lay-out

[ctx: Layout]
en: Add New
nl: Nieuwe Toevoegen

en: Layout Details
nl: Lay-outs

en: Layout Direction
nl: Lay-outrichting

en: Layout Style
nl: Lay-outstijl

en: Layout Wrapping
nl: Layout Terugloop

en: Layout, Section, Row, Module
nl: Layout, Sectie, Rij, Module

en: Learn More
nl: Meer Informatie

en: Leave a Reply to %s
nl: Laat een reactie achter voor %s

en: Leave at 0 to remove restriction
nl: Laat op 0 staan om restrictie te verwijderen

en: Leave blank if you're using this module on a Project or Post. Otherwise type the taxonomy name to make the 'In the Same Category' option work correctly.
nl: Laat leeg als je deze module gebruikt op een Project of Bericht. Typ anders de taxonomienaam zodat de optie 'In Dezelfde Categorie' correct werkt.

en: Left
nl: Links

en: Left Aligned
nl: Links uitgelijnd

en: Left Arrow Icon
nl: Pictogram Pijl Links

en: Left Border Color
nl: Boordkleur

en: Left Border Style
nl: Boordstijl

en: Left Border Width
nl: Boordbreedte

en: Left Sidebar
nl: Linkerzijbalk

en: Left To Right
nl: Van links naar rechts

en: Less Than (<)
nl: Kleiner Dan (<)

en: Less Than or Equal (<=)
nl: Kleiner Dan of Gelijk Aan (<=)

en: Letter Spacing
nl: Letterspatiëring

en: Letter spacing adjusts the distance between each letter in the %1$s.
nl: Letterafstand past de afstand tussen elke letter in de %1$s aan.

en: Letter spacing adjusts the distance between each letter in the %s.
nl: Letterspatiëring past de afstand aan tussen elke letter in de %s.

en: Letter spacing adjusts the distance between each letter in the button.
nl: Letterafstand past de afstand tussen elke letter in de knop aan.

en: Letter spacing adjusts the distance between each letter.
nl: Letterspatiëring past de afstand aan tussen elke letter.

en: Letters Only (A-Z)
nl: Alleen letters (A-Z)

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Library Item Error
nl: Bibliotheekitemfout

en: Library Item Preview
nl: Voorbeeld Bibliotheekitem

en: Library Item does not exist.
nl: Bibliotheekitem Bestaat Niet.

en: Library Settings
nl: Bibliotheekinstellingen

en: Library item does not exist. Click close to close this browser window.
nl: Bibliotheekitem bestaat niet. Klik op Sluiten om dit browservenster te sluiten.

en: Library item not found
nl: Bibliotheekitem niet gevonden

en: Light
nl: Licht

en: Light 300
nl: Licht 300

en: Light Text Color
nl: Lichte Tekstkleur

en: Lighten
nl: Lichter

en: Lightness
nl: Helderheid

en: Line
nl: Lijn

en: Line Color
nl: Kleur etiket

en: Line Height
nl: Regelhoogte

en: Line Icons
nl: Lijnpictogrammen

en: Line Position
nl: Lijn positie

en: Line Style
nl: Stijl scheidingslijn

en: Line height adjusts the distance between each line of the %1$s text. This becomes noticeable if the %1$s is long and wraps onto multiple lines.
nl: Lijnhoogte past de afstand aan tussen elke regel van de tekst %1$s. Dit wordt merkbaar als de %1$s lang is en zich op meerdere regels bevindt.

en: Line height adjusts the distance between each line of the %s text. This becomes noticeable if the %s is long and wraps onto multiple lines.
nl: Regelhoogte past de afstand aan tussen elke regel van de %s-tekst. Dit wordt zichtbaar als de %s lang is en over meerdere regels wordt afgebroken.

en: Line height adjusts the distance between each line of the text. This becomes noticeable if the text is long and wraps onto multiple lines.
nl: Regelhoogte past de afstand aan tussen elke regel van de tekst. Dit wordt zichtbaar als de tekst lang is en over meerdere regels wordt afgebroken.

en: Linear
nl: Lineair

en: Linear gradients radiate in a single direction across one axis. Radial gradients radiate from the center of the background in the shape of a circle.
nl: Lineaire gradiënten stralen in één richting uit over één as. Radiale verlopen stralen in het midden van de achtergrond uit in de vorm van een cirkel.

en: Link Color
nl: Linkkleur

en: Link Destination
nl: Linkdoel

en: Link Name
nl: Linknaam

en: Link Options
nl: Linkopties

en: Link Target
nl: Koppel doel

en: Link Text
nl: Linktekst

en: Link To Taxonomy Pages
nl: Link Naar Taxonomiepagina's

en: Link to Category Index Pages
nl: Link Naar Categorie-Indexpagina's

en: Link to Comments Area
nl: Link Naar Reactiegebied

en: Link to Tag Index Pages
nl: Link Naar Tag-Indexpagina's

en: LinkedIn Profile Url
nl: URL van het LinkedIn profiel

en: Links
nl: Koppelingen

en: Links Text
nl: Linktekst

en: List
nl: Lijst

en: List View
nl: Lijstweergave

en: List of files selected for import. Click the X icon to remove a file.
nl: Lijst met bestanden die zijn geselecteerd voor import. Klik op het X-pictogram om een bestand te verwijderen.

en: Load
nl: Laden

en: Load Code Snippets
nl: Codefragmenten Laden

en: Load From Library
nl: Laden Uit Bibliotheek

en: Load Layout
nl: Lay-out Laden

en: Load Premade Layout
nl: Lay-out laden

en: Load Template
nl: Sjabloon Laden

en: Loaded Canvas
nl: Canvas Geladen

en: Loaded Page
nl: Geladen Pagina

en: Loaded Preset
nl: Voorinstelling Geladen

en: Loaded Template
nl: Sjabloon Geladen

en: Loaded Theme Builder
nl: Theme Builder Geladen

en: Loading pre-made layouts is a great way to jump-start your new page. The Divi Builder comes with dozens of layouts to choose from, and you can find lots of great free layouts online too. You can save your favorite layouts to the Divi Library and load them on new pages or share them with the community. Click the highlighted button to open the layouts menu and select a pre-made layout.
nl: Het laden van vooraf gemaakte layouts is een geweldige manier om je nieuwe pagina snel op te zetten. De Divi Builder wordt geleverd met tientallen layouts om uit te kiezen, en je kunt online ook veel geweldige gratis layouts vinden. Je kunt je favoriete layouts opslaan in de Divi-bibliotheek en ze op nieuwe pagina's laden of delen met de community. Klik op de gemarkeerde knop om het lay-outmenu te openen en een vooraf gemaakte layout te selecteren.

en: Loading...
nl: Laden...

en: Local Canvases
nl: Lokale canvassen

en: Location
nl: Plaats

en: Lock %1$s
nl: %1$s Vergrendelen

en: Lock Item
nl: Item Vergrendelen

en: Lock Module
nl: Module vergrendelen

en: Log In To Divi Cloud
nl: Inloggen Bij Divi Cloud

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Logged In Status
nl: Ingelogde status

en: Logged in as %1$s
nl: Ingelogd als %1$s

en: Logger
nl: Logboek

en: Login
nl: Inloggen

en: Login Button
nl: Inlogknop

en: Login Description
nl: Beschrijving inloggen

en: Login Fields
nl: Inlogvelden

en: Login Form
nl: Inlogformulier

en: Login Title
nl: Logo Titel

en: Login To Divi Cloud
nl: Inloggen Bij Divi Cloud

en: Logins
nl: Log in

en: Logo Border Radius
nl: Logorandafronding

en: Logo Image
nl: Logo afbeelding

en: Logo Link Target
nl: Logo Link Doel

en: Loop %s Custom Field
nl: Loop %s Aangepast Veld

en: Loop %s Custom Fields
nl: Loop %s Aangepaste Velden

en: Loop Animation
nl: Animatie Herhalen

en: Loop Dynamic Content
nl: Lus Dynamische Inhoud

en: Loop Element
nl: Loop-Element

en: Loop ID
nl: Loop-ID

en: Loop Menu CSS Classes
nl: Loopmenu-CSS-Classes

en: Loop Menu Description
nl: Loopmenu-Beschrijving

en: Loop Menu Link
nl: Loopmenu-Link

en: Loop Menu Link Relationship
nl: Loopmenu-Linkrelatie

en: Loop Menu Order
nl: Loopmenu-Volgorde

en: Loop Menu Text
nl: Loopmenu-Tekst

en: Loop Menu Title Attribute
nl: Loopmenu Title-Attribuut

en: Loop Meta Keys
nl: Loop Metasleutels

en: Loop Position
nl: Looppositie

en: Loop Post Terms
nl: Loop-berichttermen

en: Loop Post Title
nl: Loop-berichttitel

en: Loop Product
nl: Loop-product

en: Loop Product Current Price
nl: Loop-product Huidige Prijs

en: Loop Product Link URL
nl: Loop-productlink-URL

en: Loop Product Regular Price
nl: Loop-product Normale Prijs

en: Loop Product Sale Price
nl: Loop-product Aanbiedingsprijs

en: Loop Product Terms
nl: Loop-producttermen

en: Loop Product Title
nl: Loop-producttitel

en: Lost your password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Lottie Animation
nl: Lottie-Animatie

en: Lottie Animation File
nl: Lottie-Animatiebestand

en: Lottie Animations
nl: Lottie-Animaties

en: Luminosity
nl: Helderheid

en: Made Global %s
nl: Globaal Gemaakt %s

en: Main Canvas
nl: Hoofdcanvas

en: Main Element
nl: Hoofdelement

en: Main Query
nl: Hoofdquery

en: Make Fullscreen
nl: Schermvullend makem

en: Make Fullwidth
nl: Maak op volle breedte

en: Make Global
nl: Globaal Maken

en: Make Global Color
nl: Globale kleur maken

en: Make Main Canvas
nl: Instellen Als Hoofdcanvas

en: Make Menu Links Fullwidth
nl: Zorg Menu Links Fullwidth

en: Make Row Full Width
nl: Rij Op Volle Breedte Maken

en: Make This Table Featured
nl: Maak deze tot een uitgelichte tabel

en: Make global module attribute local
nl: Globaal module-attribuut lokaal maken

en: Make global module children local
nl: Onderliggende items van globale module lokaal maken

en: Make sure you entered the correct captcha.
nl: Controleer of je de captcha correct hebt ingevoerd.

en: Make this canvas available across all posts.
nl: Maak dit canvas beschikbaar in alle berichten.

en: Manage Global %s
nl: Globale %s Beheren

en: Manage Global Colors
nl: Globale Kleuren Beheren

en: Manage Template Assignments
nl: Sjabloontoewijzingen Beheren

en: Manual Height Rows
nl: Rijen Met Handmatige Hoogte

en: Manual Input
nl: Handmatige Invoer

en: Manual Width Columns
nl: Kolommen Met Handmatige Breedte

en: Manually select specific posts to exclude from your loop. This allows you to remove particular posts from your results while keeping the rest of your query intact.
nl: Selecteer handmatig specifieke berichten om uit je loop uit te sluiten. Hiermee kun je bepaalde berichten uit je resultaten verwijderen terwijl de rest van je query intact blijft.

en: Manually select specific posts to include in your loop. This allows you to create a curated list of content by choosing individual posts rather than using broader queries.
nl: Selecteer handmatig specifieke berichten om in je loop op te nemen. Hiermee kun je een samengestelde lijst met inhoud maken door afzonderlijke berichten te kiezen in plaats van bredere queries te gebruiken.

en: Map
nl: Kaart

en: Map Center Address
nl: Adres van het midden van de kaart

en: Map Pin
nl: Kaartpin

en: Map Pin Address
nl: Adres van de pin op de kaart

en: Map Pins
nl: Kaartpinnen

en: Maps
nl: Kaarten

en: Margin
nl: Marge

en: Margin adds extra space to the outside of the element, increasing the distance between the element and other items on the page.
nl: Marge voegt extra ruimte aan de buitenkant van het element toe, waardoor de afstand tussen het element en andere items op de pagina toeneemt.

en: Marker
nl: Markering

en: Mask Aspect Ratio
nl: Beeldverhouding masker

en: Mask Blend Mode
nl: Overvloeimodus masker

en: Mask Color
nl: Masker kleur

en: Mask Height
nl: Maskerhoogte

en: Mask Horizontal Offset
nl: Horizontale offset maskeren

en: Mask Position
nl: Maskerpositie

en: Mask Size
nl: Maskergrootte

en: Mask Style
nl: Maskerstijl

en: Mask Transform
nl: Masker transformatie

en: Mask Vertical Offset
nl: Verticale verschuiving maskeren

en: Mask Width
nl: Maskerbreedte

en: Max Height
nl: Maximale hoogte

en: Max Width
nl: Maximale wijdte

en: Maximum Length
nl: Maximale lengte

en: Maximum length: %1$d characters.
nl: Maximale lengte: %1$d tekens.

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Member Description
nl: Beschrijving lid

en: Member Image
nl: Afbeelding lid

en: Member Position
nl: Positie lid

en: Member Social Links
nl: Sociale links van het lid

en: Menu ID to query (when query_type is menus).
nl: Menu-ID om op te vragen (wanneer query_type menus is).

en: Menu Item
nl: Menu-item

en: Menu Item Offset
nl: Menu-itemoffset

en: Menu Items Per Page
nl: Menu-items Per Pagina

en: Menu Link
nl: Menukoppeling

en: Menu Order
nl: Menuvolgorde

en: Menu Style
nl: Menustijl

en: Menu Text
nl: Menutekst

en: Menu width is limited by your website content width. Enabling this option will extend the menu the full width of the browser window.
nl: De breedte van het menu wordt beperkt door de breedte van uw website-inhoud. Als u deze optie inschakelt, wordt het menu over de volledige breedte van het browservenster uitgebreid.

en: Menus
nl: menu's

en: Message
nl: Bericht

en: Message AI Agent...
nl: AI-agent berichten...

en: Message Field
nl: Bericht-veld

en: Message Pattern
nl: Patroon bericht

en: Meta Key
nl: Metasleutel

en: Meta Key: %s
nl: Metasleutel: %s

en: Meta Layout
nl: Meta-indeling

en: Meta Query
nl: Metaquery

en: Meta Text
nl: Metatekst

en: Meta Value
nl: Metawaarde

en: Meta Value: %s
nl: Metawaarde: %s

en: Meta key to query.
nl: Metasleutel om op te vragen.

en: Meta query parameters for filtering posts by custom fields. Array of meta query clauses. Multiple clauses are combined with AND relation.
nl: Meta-queryparameters voor het filteren van berichten op aangepaste velden. Array met meta-queryclausules. Meerdere clausules worden gecombineerd met een AND-relatie.

en: Meta value to compare against.
nl: Metawaarde om mee te vergelijken.

en: Meta value type.
nl: Type metawaarde.

en: Mid
nl: midden

en: Mid %s
nl: Midden %s

en: Mid Blur
nl: Midden vervaging

en: Mid Offset
nl: Midden offset

en: Mid Opacity
nl: Gemiddelde dekking

en: Mid Rotation
nl: Midden rotatie

en: Mid Scale
nl: Middenschaal

en: Middle of Element
nl: Midden van het element

en: Millimeters (mm)
nl: Millimeter (mm)

en: Min Height
nl: Min Hoogte

en: Minimum Height Rows
nl: Rijen Met Minimale Hoogte

en: Minimum Length
nl: Minimale lengte

en: Minimum Score
nl: Minimumscore

en: Minimum length: %1$d characters.
nl: Minimale lengte: %1$d tekens.

en: Minute
nl: Minuut

en: Minute(s)
nl: Minuut/minuten

en: Minutes
nl: Minuten

en: Mirror Mouse Movement
nl: Muisbeweging Spiegelen

en: Missing required parameter: `currentPage.id`.
nl: Verplichte parameter ontbreekt: `currentPage.id`.

en: Mobile Menu Background Color
nl: Mobiele Achtergrondkleur Menu

en: Mobile Menu Text Color
nl: Mobiele menutekst Kleur

en: Modal
nl: Modaal Venster

en: Modified
nl: Gewijzigd

en: Modified Fields To Extend
nl: Gewijzigde Velden Om Uit Te Breiden

en: Modify
nl: Bewerken

en: Modify how this element blends with any layers beneath it. To reset, choose the "Normal" option.
nl: Wijzig hoe dit element past in de lagen eronder. Kies de optie "Normaal" om te resetten.

en: Module %1$s are created using HTML headings. You can change the heading level for this module by choosing anything from H1 through H6. Higher heading levels are smaller and less significant.
nl: Module %1$s worden gemaakt met behulp van HTML-headings. U kunt het kopniveau voor deze module wijzigen door iets te kiezen van H1 tot H6. Hogere koersniveaus zijn kleiner en minder belangrijk.

en: Module %s are created using HTML headings. You can change the heading level for this module by choosing anything from H1 through H6. Higher heading levels are smaller and less significant.
nl: Module %s worden gemaakt met HTML-koppen. Je kunt het kopniveau voor deze module wijzigen door iets te kiezen van H1 tot en met H6. Hogere kopniveaus zijn kleiner en minder belangrijk.

en: Module Alignment
nl: Tekstuitlijning

en: Module Elements
nl: Module-elementen

en: Module Link Target
nl: Tekstuitlijning

en: Module Link URL
nl: Link URL

en: Module Presets
nl: Modulepresets

en: Module Text
nl: Moduletekst

en: Module Use
nl: Modulegebruik

en: Module heading levels are created using HTML headings. You can change the heading level for this module by choosing anything from H1 through H6. Higher heading levels are smaller and less significant.
nl: Modulekopniveaus worden gemaakt met HTML-koppen. Je kunt het kopniveau voor deze module wijzigen door iets te kiezen van H1 t/m H6. Hogere kopniveaus zijn kleiner en minder belangrijk.

en: Module mousetrap
nl: Module-mousetrap

en: Monday
nl: Maandag

en: Month: %s
nl: Maand: %s

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: More
nl: Meer

en: More Options
nl: Meer opties

en: Motion Effect Trigger
nl: Bewegingseffect-trigger

en: Mountains
nl: bevat

en: Mountains 2
nl: bevat

en: Mouse Enter
nl: Muis Binnenkomen

en: Mouse Exit
nl: Muis Verlaat

en: Mouse Wheel Zoom
nl: Zoomen met muiswiel

en: Move
nl: Beweging

en: Move Down
nl: Omlaag Verplaatsen

en: Move Item
nl: Item Verplaatsen

en: Move Module Down
nl: Module Omlaag Verplaatsen

en: Move Module To Bottom
nl: Module Naar Onderkant Verplaatsen

en: Move Module To Parent
nl: Module Naar Bovenliggend Element Verplaatsen

en: Move Module To Top
nl: Module Naar Bovenkant Verplaatsen

en: Move Module Up
nl: Module Omhoog Verplaatsen

en: Move To Bottom
nl: Naar Beneden Verplaatsen

en: Move To Parent
nl: Naar Bovenliggend Verplaatsen

en: Move To Top
nl: Naar Boven Verplaatsen

en: Move Up
nl: Omhoog Verplaatsen

en: Move the element in any direction without affecting the elements around it.
nl: Verplaats het element in elke richting zonder de elementen eromheen te beïnvloeden.

en: Move to Trash
nl: Naar Prullenbak Verplaatsen

en: Moved %s
nl: %s Verplaatst

en: Moved Modules
nl: Modules Verplaatst

en: Movement Type
nl: Bewegingstype

en: Multi-Column
nl: Meerdere Kolommen

en: Multi-Row
nl: Meerdere Rijen

en: Multiplication require one value to be unitless
nl: Bij vermenigvuldigen moet één waarde eenheidsloos zijn

en: Multiply
nl: Vermenigvuldigen

en: My Cloud
nl: Mijn Cloud

en: My Divi Cloud
nl: Mijn Divi Cloud

en: My Global %s
nl: Mijn Globale %s

en: My Library
nl: Mijn Bibliotheek

en: Name
nl: Naam

en: Name Field
nl: Naamveld

en: Name Format
nl: Naamnotatie

en: Name Fullwidth
nl: Pagina volle breedte

en: Name Your Font
nl: Geef je lettertype een naam

en: Name, key, or label of the ACF repeater field to query (used when query_type is repeater)
nl: Naam, sleutel of label van het ACF-repeater-veld om op te vragen (gebruikt wanneer query_type repeater is)

en: Navigate
nl: Navigeren

en: Navigate Within Current Category
nl: Navigeren binnen de huidige categorie

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Navigation Arrows
nl: Navigatiepijlen

en: Network
nl: Netwerk

en: Never
nl: Nooit

en: New Accordion Item
nl: Nieuw Accordeonitem

en: New Bar Counter
nl: Nieuwe voortgangsbalk

en: New Body Template
nl: Nieuw Hoofdinhoud-Sjabloon

en: New Comment Title
nl: Nieuwe reactietitel

en: New Contact Field
nl: Nieuw Contactveld

en: New Field
nl: Nieuw Veld

en: New Footer Template
nl: Nieuw Voettekst-Sjabloon

en: New Global Canvas
nl: Nieuw Globaal Canvas

en: New Header Template
nl: Nieuw Koptekst-Sjabloon

en: New Icon List Item
nl: Nieuw Pictogramlijstitem

en: New Message From %1$s%2$s
nl: Nieuw Bericht Van %1$s%2$s

en: New Module
nl: Nieuwe module

en: New Preset From Current Styles
nl: Nieuwe Voorinstelling Uit Huidige Stijlen

en: New Pricing Table
nl: Nieuwe prijstabel

en: New Review Title
nl: Nieuwe beoordelingstitel

en: New Row
nl: Nieuwe rij

en: New Section
nl: Nieuwe sectie

en: New Slide
nl: Nieuwe slide

en: New Tab
nl: Nieuw tabblad

en: New Template
nl: Nieuw Sjabloon

en: New Theme Builder
nl: Nieuwe Theme Builder

en: New Theme Builder Item
nl: Nieuw Theme Builder-Item

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl: Nieuwere Reacties <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Next
nl: Volgende

en: Next Entries &raquo;
nl: Nieuwere Berichten &raquo;

en: Next Entries »
nl: Volgende Berichten »

en: Next Link
nl: Koppeling naar volgend bericht

en: Next Link Arrow
nl: Volgende Link Arrow

en: Next Page
nl: Volgende Pagina

en: Next Post
nl: Volgend Bericht

en: Nice Name
nl: Mooie Naam

en: Nickname
nl: Bijnaam

en: No
nl: Nee

en: No Animation
nl: Geen animatie

en: No Canvas
nl: Geen Canvas

en: No Column Class
nl: Geen Kolomklasse

en: No File Selected.
nl: Geen Bestand Geselecteerd.

en: No Font File Provided.
nl: Geen Lettertypebestand Opgegeven.

en: No Matches Found
nl: Geen overeenkomsten gevonden

en: No Modules Found
nl: Geen Modules Gevonden

en: No Preset
nl: Geen Voorinstelling

en: No Presets Applied
nl: Geen Voorinstellingen Toegepast

en: No Repeat
nl: Geen herhaling

en: No Results Found
nl: Geen Resultaten Gevonden

en: No Results Found.
nl: Geen Resultaten Gevonden.

en: No Sidebar
nl: Geen Zijbalk

en: No Thanks
nl: Nee bedankt

en: No Wrap
nl: Niet Teruglopen

en: No commands found
nl: Geen commando's gevonden

en: No entries found.
nl: Geen items gevonden.

en: No entry found.
nl: Geen item gevonden.

en: No field is selected
nl: Er is geen veld geselecteerd

en: No field selected
nl: Geen veld geselecteerd

en: No fields found
nl: Geen velden gevonden

en: No fields were found that match the specified find value.
nl: Er zijn geen velden gevonden die overeenkomen met de opgegeven zoekwaarde.

en: No gallery images found for this product.
nl: Geen galerijafbeeldingen gevonden voor dit product.

en: No global canvases found
nl: Geen globale canvassen gevonden

en: No global canvases found in Trash
nl: Geen globale canvassen gevonden in de prullenbak

en: No layers exist for this search query.
nl: Er bestaan geen lagen voor deze zoekopdracht.

en: No library item found
nl: Geen bibliotheekitem gevonden

en: No matching options found
nl: Geen overeenkomende opties gevonden

en: No matching options. Press Enter to add as custom tag.
nl: Geen overeenkomende opties. Druk op Enter om toe te voegen als aangepaste tag.

en: No modules found matching the selected criteria.
nl: Geen modules gevonden die overeenkomen met de geselecteerde criteria.

en: No option groups available.
nl: Geen optiegroepen beschikbaar.

en: No options added.
nl: Geen opties toegevoegd.

en: No options available
nl: Geen opties beschikbaar

en: No options found
nl: Geen opties gevonden

en: No post ID or content provided.
nl: Geen bericht-ID of inhoud opgegeven.

en: No products were found matching your selection.
nl: Geen producten gevonden die overeenkomen met je selectie.

en: No results found
nl: Geen resultaten gevonden

en: No results found.
nl: Geen resultaten gevonden.

en: Non-Standard Meta Keys
nl: Niet-standaard Metasleutels

en: Nonce verification failed. Please refresh the page and try again.
nl: Nonce-verificatie mislukt. Vernieuw de pagina en probeer het opnieuw.

en: None
nl: Geen

en: Normal
nl: Normaal

en: Not Equals (!=)
nl: Niet Gelijk Aan (!=)

en: Not In List (NOT IN)
nl: Niet In Lijst (NOT IN)

en: Not that bad
nl: Niet zo slecht

en: Note: this action may take several minutes depending on the number of templates using this layout.
nl: Opmerking: deze actie kan enkele minuten duren, afhankelijk van het aantal sjablonen dat deze layout gebruikt.

en: Note: this field is used to disable browser autofill during the form editing in VB
nl: Let op: dit veld wordt gebruikt om automatisch invullen door de browser uit te schakelen tijdens het bewerken van formulieren in VB

en: Nothing found
nl: Niets gevonden

en: Nothing found in Trash
nl: Niets gevonden in Prullenbak

en: Number
nl: Nummer

en: Number Counter
nl: Nummerteller

en: Number Counter Title
nl: Nummer cirkeltitel

en: Number Counters
nl: Nummerteller

en: Number Of Views
nl: Aantal Weergaven

en: Number Text
nl: Nummertekst

en: Number of Columns
nl: Aantal Kolommen

en: Number of Rows
nl: Aantal Rijen

en: Number of Views
nl: Aantal weergaven

en: Number of Words
nl: Aantal Woorden

en: Number of items per page
nl: Aantal items per pagina

en: Number of menu items per page (used when query_type is menus)
nl: Aantal menu-items per pagina (gebruikt wanneer query_type menus is)

en: Number of posts per page (used when query_type is post_type)
nl: Aantal berichten per pagina (gebruikt wanneer query_type post_type is)

en: Number of posts per page.
nl: Aantal berichten per pagina.

en: Number of repeater items per page (used when query_type is repeater)
nl: Aantal repeater-items per pagina (gebruikt wanneer query_type repeater is)

en: Number of slides to scroll at once.
nl: Aantal dia's dat per keer wordt doorgescrold.

en: Number of slides to show at once.
nl: Aantal dia's dat tegelijk wordt weergegeven.

en: Number of terms per page (used when query_type is terms)
nl: Aantal termen per pagina (gebruikt wanneer query_type terms is)

en: Number of users per page (used when query_type is users)
nl: Aantal gebruikers per pagina (gebruikt wanneer query_type users is)

en: Numbers
nl: Nummers

en: Numbers Only (0-9)
nl: Alleen getallen (0-9)

en: Numbers Text
nl: Getallentekst

en: Numeric
nl: Numeriek

en: Odd Items
nl: Oneven Items

en: Off
nl: Uit

en: Offset Columns
nl: Kolommen Verschuiven

en: Offset From Surrounding Sticky Elements
nl: Offset van omringende plakkerige elementen

en: Offset Number
nl: Compensatienummer

en: Offset Origin
nl: Offset oorsprong

en: Offset Rule
nl: Offsetregel

en: Offset Value
nl: Offsetwaarde

en: Offset for menu items query (overrides page calculation)
nl: Offset voor menu-itemsquery (overschrijft paginaberekening)

en: Offset for posts query (overrides page calculation)
nl: Offset voor berichtenquery (overschrijft paginaberekening)

en: Offset for repeater query (overrides page calculation)
nl: Offset voor repeater-query (overschrijft paginaberekening)

en: Offset for terms query (overrides page calculation)
nl: Offset voor termenquery (overschrijft paginaberekening)

en: Offset for users query (overrides page calculation)
nl: Offset voor gebruikersquery (overschrijft paginaberekening)

en: Old Price
nl: Oude prijs

en: On
nl: Aan

en: On Backorder
nl: Op nabestelling

en: On Backorder Text
nl: Op backorder-tekst

en: On Click
nl: Bij Klik

en: On Hover
nl: Bij Hover

en: On Load
nl: Bij Laden

en: On Top Of Section Content
nl: Op de top van sectie-inhoud

en: On View
nl: Bij Weergave

en: Once
nl: Een keer

en: One or more posts not found.
nl: Een of meer berichten niet gevonden.

en: Only Display This Many Times
nl: Alleen dit vaak weergeven

en: Only Include Posts With Specific Terms
nl: Alleen Berichten Met Specifieke Termen Opnemen

en: Only Include Specific Posts
nl: Alleen Specifieke Berichten Opnemen

en: Only Replace Identical Fields
nl: Alleen Identieke Velden Vervangen

en: Only Show Icon On Hover for %1$s
nl: Alleen Pictogram Weergeven Op Beweeg voor %1$s

en: Only Show Icon On Hover for %s
nl: Icoon Alleen Tonen Bij Hover Voor %s

en: Only Show Icon On Hover for Button
nl: Icoon Alleen Tonen Bij Hover Voor Knop

en: Only display
nl: Alleen weergeven

en: Only display after
nl: Alleen weergeven na

en: Only display before
nl: Alleen weergeven voor

en: Only display on
nl: Alleen weergeven op

en: Only display on date archives after
nl: Alleen weergeven op datumarchieven na

en: Only display on date archives before
nl: Alleen weergeven op datumarchieven vóór

en: Only display on first day of month
nl: Alleen weergeven op de eerste dag van de maand

en: Only display on last day of month
nl: Alleen weergeven op de laatste dag van de maand

en: Only display on posts authored by
nl: Alleen weergeven op berichten die zijn geschreven door

en: Only display on posts where
nl: Alleen weergeven op berichten waar

en: Only display on search results for
nl: Alleen weergeven in zoekresultaten voor

en: Only display to
nl: Alleen weergeven om

en: Only display to logged in visitors
nl: Alleen weergeven voor ingelogde bezoekers

en: Only display to logged out visitors
nl: Alleen weergeven voor uitgelogde bezoekers

en: Only display to users who have
nl: Alleen weergeven voor gebruikers die hebben

en: Only display to users who have visited
nl: Alleen weergeven voor gebruikers die hebben bezocht

en: Only display to users who have visited
nl: Alleen weergeven aan gebruikers die hebben bezocht

en: Only letters allowed.
nl: Alleen letters toegestaan.

en: Only letters and numbers allowed.
nl: Alleen letters en cijfers toegestaan.

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
nl: Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, mogen een beoordeling achterlaten.

en: Only numbers allowed.
nl: Alleen cijfers toegestaan.

en: Onsale
nl: Te koop

en: Oops! An Error Has Occurred
nl: Oops! Er is een fout opgetreden

en: Oops, it looks like the current Theme Builder Template body layout is disabled.
nl: Oeps, het lijkt erop dat de body-layout van het huidige Theme Builder-sjabloon is uitgeschakeld.

en: Opacity
nl: ondoorzichtigheid

en: Opacity Range
nl: Dekkingsbereik

en: Open
nl: Openen

en: Open %s
nl: %s Openen

en: Open Add to Library
nl: Aan Bibliotheek Toevoegen Openen

en: Open All
nl: Alles Openen

en: Open Clear Layout
nl: Lay-out Wissen Openen

en: Open Command Center
nl: Opdrachtcentrum Openen

en: Open Help Panel
nl: Helppaneel Openen

en: Open History
nl: Geschiedenis Openen

en: Open Icon
nl: Pictogram openen

en: Open Layers
nl: Lagen Openen

en: Open Page Settings
nl: Pagina-nstellingen openen

en: Open Portability Window
nl: Overdraagbaarheidsvenster Openen

en: Open Recent
nl: Recente Openen

en: Open Search
nl: Zoeken Openen

en: Open Settings
nl: Instellingen Openen

en: Open Title Text Color
nl: Titelkleur openen

en: Open Toggle
nl: Open schakelaar

en: Open Toggle Background Color
nl: Achtergrondkleur open schakelaar

en: Open in Lightbox
nl: Openen in Lightbox

en: Operating System
nl: Besturingssysteem

en: Opt-in Description
nl: Beschrijving inloggen

en: Opt-in Form
nl: Inlogformulier

en: Opt-in Form Fields
nl: Formuliervelden

en: Opt-in Title
nl: Titel prijsstelling

en: Option Enter
nl: Optie Enter

en: Option Group
nl: Optiegroep

en: Option Group Presets
nl: Optiegroeppresets

en: Option Group To Extend
nl: Optiegroep Om Uit Te Breiden

en: Option Move Down
nl: Optie Omlaag Verplaatsen

en: Option Move Left
nl: Optie Naar Links Verplaatsen

en: Option Move Right
nl: Optie Naar Rechts Verplaatsen

en: Option Move Up
nl: Optie Omhoog Verplaatsen

en: Optional label for identification
nl: Optioneel label voor identificatie

en: Optional label for identification in the rule list
nl: Optioneel label voor identificatie in de regellijst

en: Optional post ID for global module template context (enables selective sync conversion).
nl: Optionele bericht-ID voor de context van de globale moduulsjabloon (schakelt conversie voor selectieve synchronisatie in).

en: Options
nl: Opties

en: Options Group Presets Confirmation Modal Overlay
nl: Bevestigingsmodaal Overlay Voor Optiegroep-voorinstellingen

en: Orange
nl: Oranje

en: Order
nl: Bestellen

en: Order By
nl: Bestel door

en: Order direction (ascending or descending)
nl: Sorteerrichting (oplopend of aflopend)

en: Ordered List
nl: Geordende lijst invoegen

en: Ordered List Item Indent
nl: Bestelde lijst Item Inspringing

en: Ordered List Style Position
nl: Bestelde lijststijlpositie

en: Ordered List Style Type
nl: Besteld type lijststijl

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Other
nl: Overig

en: Out Of Stock
nl: Niet op voorraad

en: Out Of Stock Text
nl: Tekst Niet Op Voorraad

en: Out of Stock Text
nl: Tekst niet op voorraad

en: Outer Shadow
nl: Laat de binnenschaduw zien

en: Outset
nl: Begin

en: Outside
nl: Begin

en: Overlay
nl: Bedekking

en: Overlay Background Color
nl: Overlay achtergrondkleur

en: Overlay Icon
nl: Bedekkingsicoon

en: Overlay Icon Color
nl: Kleur pictogram op extra laag

en: Overlay Image
nl: Overlay afbeelding

en: Override Active Global Templates
nl: Actieve Globale Sjablonen Overschrijven

en: Override Existing Assignments
nl: Bestaande Toewijzingen Overschrijven

en: Override Existing Default Website Template
nl: Bestaand Standaard Websitesjabloon Overschrijven

en: Override the default alignment for this specific element within its flex container. This allows individual elements to be aligned differently from the container's align-items setting.
nl: Overschrijf de standaard uitlijning voor dit specifieke element binnen zijn flex-container. Hiermee kunnen individuele elementen anders worden uitgelijnd dan de align-items-instelling van de container.

en: Padding
nl: Buffer

en: Padding adds extra space to the inside of the element, increasing the distance between the edge of the element and its inner contents.
nl: Vulling voegt extra ruimte toe aan de binnenkant van het element, waardoor de afstand tussen de rand van het element en de binnenste inhoud groter wordt.

en: Page
nl: Pagina

en: Page Background Settings
nl: Pagina-Achtergrondinstellingen

en: Page Bar Icons
nl: Paginabalkpictogrammen

en: Page Color Palette Settings
nl: Instellingen Voor Pagina-Kleurenpalet

en: Page Creation Flow
nl: Pagina-aanmaakproces

en: Page Custom CSS Settings
nl: Aangepaste Pagina-CSS-Instellingen

en: Page Manager
nl: Paginabeheer

en: Page Menu
nl: Paginamenu

en: Page Options
nl: Paginaopties

en: Page Performance Settings
nl: Pagina-Prestatie-Instellingen

en: Page Settings
nl: Pagina-instellingen

en: Page Spacing Settings
nl: Pagina-Spacing-Instellingen

en: Page Title
nl: Paginatitel

en: Page Type
nl: Paginatype

en: Page Visit
nl: Paginabezoek

en: Pagenavi
nl: Navigatie-pagina

en: Pages
nl: Pagina's

en: Pagination
nl: Laat paginering zien

en: Pagination Active Page
nl: Paginering actieve pagina

en: Pagination Navigation
nl: Pagineringnavigatie

en: Pagination Text
nl: Pagineringstekst

en: Paginations
nl: Pagineringen

en: Paint
nl: Verf

en: Panel
nl: Paneel

en: Parallax Method
nl: Parallax-methode

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Parent Action Icons On Hover
nl: Iconen Voor Bovenliggende Acties Bij Hover

en: Parent Action Icons On Hover
nl: Bovenliggende actie-iconen bij hover

en: Parent Column
nl: Bovenliggende Kolom

en: Parent Container
nl: Bovenliggende Container

en: Parent Group
nl: Bovenliggende Groep

en: Parent Row
nl: Bovenliggende Rij

en: Parent Section
nl: Bovenliggende Sectie

en: Parentheticals must be closed
nl: Haakjes moeten gesloten worden

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Paste %1$s
nl: %1$s Plakken

en: Paste %1$s %2$s Attributes
nl: %1$s %2$s-attributen Plakken

en: Paste %1$s Above
nl: %1$s Erboven Plakken

en: Paste %1$s Attributes
nl: %1$s-attributen Plakken

en: Paste %1$s Below
nl: %1$s Eronder Plakken

en: Paste %1$s Content Attributes
nl: Inhoudsattributen %1$s Plakken

en: Paste %1$s Design Attributes
nl: Ontwerpattributen %1$s Plakken

en: Paste %1$s Inside
nl: %1$s Binnen Plakken

en: Paste %1$s Preset
nl: Voorinstelling %1$s Plakken

en: Paste %1$s Presets
nl: Voorinstellingen %1$s Plakken

en: Paste %1$s Style Attributes
nl: Stijlattributen %1$s Plakken

en: Paste All %1$s Attributes
nl: Alle %1$s-attributen Plakken

en: Paste All Attributes
nl: Alle Attributen Plakken

en: Paste Attributes
nl: Attributen Plakken

en: Paste Design Attributes
nl: Ontwerpkenmerken Plakken

en: Paste Item Style
nl: Itemstijl Plakken

en: Paste Module
nl: Module plakken

en: Paste Module Style
nl: Modulestijl Plakken

en: Paste Select Content Attributes
nl: Geselecteerde Inhoudsattributen Plakken

en: Paste Select Design Attributes
nl: Geselecteerde Ontwerpattributen Plakken

en: Paste Select Presets
nl: Geselecteerde Voorinstellingen Plakken

en: Paste Select Style Attributes
nl: Geselecteerde Stijlattributen Plakken

en: Paste to %1$s
nl: Plakken Naar %1$s

en: Pattern Blend Mode
nl: Overvloeimodus patroon

en: Pattern Color
nl: Patroonkleur:

en: Pattern Height
nl: Patroonhoogte:

en: Pattern Horizontal Offset
nl: Patroon Horizontale Offset

en: Pattern Repeat
nl: Patroon herhalen

en: Pattern Repeat Origin
nl: Oorsprong patroonherhaling

en: Pattern Size
nl: Patroongrootte:

en: Pattern Style
nl: Patroonstijl

en: Pattern Transform
nl: Patroontransformatie

en: Pattern Vertical Offset
nl: Patroon Verticale Offset

en: Pattern Width
nl: Patroonbreedte:

en: Pause %s Video When Another Video Plays
nl: %s-Video Pauzeren Wanneer Een Andere Video Wordt Afgespeeld

en: Pause %s Video While Not In View
nl: %s-Video Pauzeren Wanneer Niet In Beeld

en: Pause Video When Another Video Plays
nl: Pauzeer video wanneer een andere video wordt afgespeeld

en: Pause Video While Not In View
nl: Pauzeer video terwijl u niet in beeld bent

en: Pause automatic rotation when hovering over the carousel.
nl: Automatische rotatie pauzeren wanneer je met de muis over de carousel beweegt.

en: Pause on Hover
nl: Pauzeren Bij Hover

en: Percent
nl: Percentage

en: Percent Container
nl: Percentage container

en: Percent Sign
nl: Percentageteken

en: Percent Text
nl: Percentage Tekst

en: Percentage Text
nl: Percentagetekst

en: Performance Settings
nl: Prestatie-Instellingen

en: Person
nl: Persoon

en: Persons
nl: Persoon

en: Phone
nl: Telefoon

en: Phone View
nl: Telefoonweergave

en: Phone Wide
nl: Telefoon Breed

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Pick a Color
nl: Kies Een Kleur

en: Pick a box shadow style to enable box shadow for this element. Once enabled, you will be able to customize your box shadow style further. To disable custom box shadow style, choose the None option.
nl: Kies een doosschaduwstijl om vakschaduw in te schakelen voor dit element. Eenmaal ingeschakeld, kunt u uw doosschaduwstijl verder aanpassen. Selecteer de optie Geen om aangepaste boxschaduwstijl uit te schakelen.

en: Pick a color to be applied to the background of dropdown menus. Dropdown menus appear when hovering over links with sub items.
nl: Kies een kleur die moet worden toegepast op de achtergrond van vervolgkeuzemenu's. Dropdown-menu's verschijnen wanneer u de muisaanwijzer op links plaatst met subitems.

en: Pick a color to be used for active links in dropdown menus. Dropdown menus appear when hovering over links with sub items.
nl: Kies een kleur die moet worden gebruikt voor actieve koppelingen in vervolgkeuzemenu's. Vervolgkeuzemenu's verschijnen wanneer u over links met subitems zweeft.

en: Pick a color to be used for links in dropdown menus. Dropdown menus appear when hovering over links with sub items.
nl: Kies een kleur die moet worden gebruikt voor koppelingen in vervolgkeuzemenu's. Dropdown-menu's verschijnen wanneer u de muisaanwijzer op links plaatst met subitems.

en: Pick a color to be used for links in mobile menus.
nl: Kies een kleur die moet worden gebruikt voor koppelingen in mobiele menu's.

en: Pick a color to be used for the %1$s text.
nl: Kies een kleur die moet worden gebruikt voor de %1$s tekst.

en: Pick a color to be used for the %s text
nl: Kies een kleur voor de %s-tekst

en: Pick a color to be used for the alternating %1$s
nl: Kies een kleur die moet worden gebruikt voor de afwisselende %1$s

en: Pick a color to be used for the background of button.
nl: Kies een kleur voor de achtergrond van de knop.

en: Pick a color to be used for the border.
nl: Kies een kleur voor de rand.

en: Pick a color to be used for the button border.
nl: Kies een kleur die moet worden gebruikt voor de rand van de knop.

en: Pick a color to be used for the button text.
nl: Kies een kleur die moet worden gebruikt voor de knoptekst.

en: Pick a color to be used for the dividing line between links in dropdown menus. Dropdown menus appear when hovering over links with sub items.
nl: Kies een kleur die moet worden gebruikt voor de scheidingslijn tussen koppelingen in vervolgkeuzemenu's. Dropdown-menu's verschijnen wanneer u de muisaanwijzer op links plaatst met subitems.

en: Pick a color to be used for the remove icon.
nl: Kies een kleur die moet worden gebruikt voor het verwijderpictogram.

en: Pick a color to be used for the required field indicator.
nl: Kies een kleur die moet worden gebruikt voor de vereiste veldindicator.

en: Pick a color to be used for the text
nl: Kies een kleur voor de tekst

en: Pick a color to be used for the text written inside input fields.
nl: Kies een kleur die moet worden gebruikt voor de tekst die in invoervelden is geschreven.

en: Pick a color to be used in the unfilled space of the circle.
nl: Kies een kleur die in de ongevulde ruimte van de cirkel moet worden gebruikt.

en: Pick a color to fill the module's input fields.
nl: Kies een kleur om de invoervelden van de module te vullen.

en: Pick a color to fill the module's notice.
nl: Kies een kleur om het bericht van de module te vullen.

en: Pick a color to fill the module's radio buttons.
nl: Kies een kleur om de keuzerondjes van de module te vullen.

en: Pick a color to fill the module's remove icon.
nl: Kies een kleur om het verwijderpictogram van de module te vullen.

en: Pick a color to fill the module's selected radio button.
nl: Kies een kleur om het geselecteerde keuzerondje van de module te vullen.

en: Pick a color to fill the module's table alternating cell.
nl: Kies een kleur om de afwisselende cel in de tabel van de module te vullen.

en: Pick a color to fill the module's table cell.
nl: Kies een kleur om de tabelcel van de module te vullen.

en: Pick a color to fill the module's table header.
nl: Kies een kleur om de tabelkop van de module te vullen.

en: Pick a color to fill the module's table row.
nl: Kies een kleur om de tabelrij van de module te vullen.

en: Pick a color to fill the module's table.
nl: Kies een kleur om de moduletabel te vullen.

en: Pick a color to fill the module's tooltip.
nl: Kies een kleur om de knopinfo van de module te vullen.

en: Pick a color to use behind the post title text. Reducing the color's opacity will allow the background image to show through while still increasing text readability.
nl: Kies een kleur om te gebruiken achter de tekst van de berichttitel. Als u de dekking van de kleur vermindert, kan de achtergrondafbeelding worden weergegeven terwijl de leesbaarheid van de tekst nog steeds toeneemt.

en: Pick a color to use for the background area that appears behind the pricing text.
nl: Kies een kleur om te gebruiken voor het achtergrondgebied achter de prijstekst.

en: Pick a color to use for the background behind pricing table titles.
nl: Kies een kleur voor de achtergrond achter de prijstabeltitels.

en: Pick a color to use for the background overlay. Decreasing the opacity will allow background images and gradients to show through while still keeping the text readable.
nl: Kies een kleur om te gebruiken voor de achtergrond-overlay. Door de dekking te verkleinen, worden achtergrondafbeeldingen en -verloop zichtbaar en blijven de tekst leesbaar.

en: Pick a color to use for the bullets that appear next to each list item within the pricing table's feature area.
nl: Kies een kleur om te gebruiken voor de kogels die naast elk lijstitem verschijnen in het functiegebied van de prijstabel.

en: Pick a color to use for the circular background area behind the quote icon.
nl: Kies een kleur om te gebruiken voor het cirkelvormige achtergrondgebied achter het citaatpictogram.

en: Pick a color to use for the dot navigation that appears at the bottom of the slider to designate which slide is active.
nl: Kies een kleur voor de puntnavigatie onder aan de schuifregelaar om aan te geven welke dia actief is.

en: Pick a color to use for the icon that appears when hovering over a Carousel Item.
nl: Kies een kleur voor het pictogram dat verschijnt wanneer je met de muis over een Carouselitem beweegt.

en: Pick a color to use for the icon that appears when hovering over a product.
nl: Kies een kleur die u wilt gebruiken voor het pictogram dat verschijnt wanneer u over een product zweeft.

en: Pick a color to use for the overlay that appears behind the play icon when hovering over the video.
nl: Kies een kleur die u wilt gebruiken voor de overlay achter het afspeelpictogram wanneer u de muisaanwijzer over de video beweegt.

en: Pick a color to use for the sale badge that appears on products that are on sale.
nl: Kies een kleur voor de sale-badge die wordt weergegeven op producten die in de uitverkoop zijn.

en: Pick a color to use for the sales bade that appears on products that are on sale.
nl: Kies een kleur om te gebruiken voor de verkoopsterkte die wordt weergegeven bij producten die in de uitverkoop zijn.

en: Pick a color to use for the section divider. By default, it will assume the color of the section above or below this section to ensure a smooth transition.
nl: Kies een kleur om te gebruiken voor de sectiedeler. Standaard wordt de kleur van het gedeelte boven of onder dit gedeelte overgenomen om een vloeiende overgang te garanderen.

en: Pick a color to use for the slider arrows that are used to navigate through each slide.
nl: Kies een kleur voor de schuifpijlen die worden gebruikt om door elke dia te bladeren.

en: Pick a text shadow style to enable text shadow for this element. Once enabled, you will be able to customize your text shadow style further. To disable custom text shadow style, choose the None option.
nl: Kies een tekstschaduwstijl om tekstschaduw in te schakelen voor dit element. Eenmaal ingeschakeld, kunt u uw tekstschaduwstijl verder aanpassen. Om de aangepaste tekstschaduwstijl uit te schakelen, kiest u de optie Geen.

en: Pick a unique color to be used for the background of featured pricing tables. This helps featured tables stand out from the rest.
nl: Kies een unieke kleur die moet worden gebruikt voor de achtergrond van de aanbevolen prijstabellen. Dit helpt de afgebeelde tafels onderscheiden van de rest.

en: Pick a unique color to be used for the menu background color when viewed on a mobile device.
nl: Kies een unieke kleur die moet worden gebruikt voor de achtergrondkleur van het menu wanneer deze op een mobiel apparaat wordt bekeken.

en: Pick a unique color to use for body text in featured pricing tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
nl: Kies een unieke kleur om te gebruiken voor hoofdtekst in de aanbevolen prijstabellen. Unieke kleuren kunnen ertoe bijdragen dat afgebeelde items zich onderscheiden van de rest.

en: Pick a unique color to use for currency and frequency text within featured pricing tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
nl: Kies een unieke kleur om te gebruiken voor valuta- en frequentietekst in de afgeprijsde prijstabellen. Unieke kleuren kunnen ertoe bijdragen dat afgebeelde items zich onderscheiden van de rest.

en: Pick a unique color to use for excluded list items within featured pricing tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
nl: Kies een unieke kleur om te gebruiken voor uitgesloten lijstitems in de afgeprijsde prijstabellen. Unieke kleuren kunnen ertoe bijdragen dat afgebeelde items zich onderscheiden van de rest.

en: Pick a unique color to use for price text within featured pricing tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
nl: Kies een unieke kleur om te gebruiken voor prijstekst in de afgeprijsde prijstabellen. Unieke kleuren kunnen ertoe bijdragen dat afgebeelde items zich onderscheiden van de rest.

en: Pick a unique color to use for subtitles in featured pricing tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
nl: Kies een unieke kleur voor ondertitels in de afgebeelde prijstabellen. Unieke kleuren kunnen ertoe bijdragen dat afgebeelde items zich onderscheiden van de rest.

en: Pick a unique color to use for the background area that appears behind the pricing text in featured tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
nl: Kies een unieke kleur om te gebruiken voor het achtergrondgedeelte achter de prijzende tekst in de afgebeelde tabellen. Unieke kleuren kunnen ertoe bijdragen dat afgebeelde items zich onderscheiden van de rest.

en: Pick a unique color to use for the background behind pricing table titles in featured pricing tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
nl: Kies een unieke kleur voor de achtergrond achter de prijstabeltitels in de aanbevolen prijstabellen. Unieke kleuren kunnen ertoe bijdragen dat afgebeelde items zich onderscheiden van de rest.

en: Pick a unique color to use for the bullets that appear next to each list items within featured tabes. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
nl: Kies een unieke kleur voor de kogels die naast elk lijstitem op de afgebeelde tabbladen verschijnen. Unieke kleuren kunnen ertoe bijdragen dat afgebeelde items zich onderscheiden van de rest.

en: Pick a unique color to use for title text in featured pricing tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
nl: Kies een unieke kleur om te gebruiken voor titeltekst in de aanbevolen prijsstellingstabellen. Unieke kleuren kunnen ertoe bijdragen dat afgebeelde items zich onderscheiden van de rest.

en: Pick an animation style to enable animations for this element. Once enabled, you will be able to customize your animation style further. To disable animations, choose the None option.
nl: Kies een animatiestijl om animaties voor dit element in te schakelen. Eenmaal ingeschakeld, kunt u uw animatiestijl verder aanpassen. Als u animaties wilt uitschakelen, kiest u de optie Geen.

en: Pick an icon to be used for the button.
nl: Kies een pictogram dat voor de knop moet worden gebruikt.

en: Pick from up to five different animation directions, each of which will adjust the starting and ending position of your animated element.
nl: Kies uit maximaal vijf verschillende richtingen van animaties, die elk de begin- en eindpositie van je geanimeerde element aanpassen.

en: Pills
nl: Pillen

en: Pinwheel
nl: Vuurrad

en: Place Gradient Above Background Image
nl: Achtergrondafbeelding titel

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Placeholder Text
nl: Placeholdertekst

en: Play Button
nl: Afspeelknop

en: Play Icon
nl: Afspelen-pictogram

en: Play Mode
nl: Afspeelmodus

en: Player Buttons
nl: Speler-knoppen

en: Player Timer
nl: Timer speler

en: Please %s
nl: Graag %s

en: Please enter a %s
nl: Voer een %s in

en: Please enter your valid google map API key.
nl: Voer een geldige Google Maps API-sleutel in.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
nl: Vul hierboven je gegevens in om beschikbare betaalmethoden te zien.

en: Please input a valid email address.
nl: Voer een geldig e-mailadres in.

en: Please log in to Divi Cloud to save your layout.
nl: Log in bij Divi Cloud om je lay-out op te slaan.

en: Please select at least one file.
nl: Selecteer minimaal één bestand.

en: Please, check the fields below to make sure you entered the correct information.
nl: Controleer de onderstaande velden om zeker te weten dat je de juiste informatie hebt ingevuld.

en: Please, fill in the following fields:
nl: Vul de volgende velden in:

en: Please, fix the following errors:
nl: Herstel de volgende fouten:

en: Plugin Options
nl: Pluginopties

en: Points (pt)
nl: Punten (pt)

en: Polka Dots
nl: Polka stippen

en: Popularity (Sales)
nl: Populariteit (Verkoop)

en: Portability
nl: Overdraagbaarheid

en: Portfolio Filters
nl: Filters portefeuille

en: Portfolio Image
nl: Afbeelding portefeuille

en: Portfolio Pagination
nl: Paginering portfolio

en: Portfolio Pagination Active
nl: Portfolio-Paginering Actief

en: Portfolio Post Meta
nl: Portefeuille post-meta

en: Portfolio Title
nl: Portfoliotitel

en: Portfolios
nl: Portfolio

en: Portrait
nl: Portret

en: Position
nl: Functie

en: Position Text
nl: Functietekst

en: Post
nl: Bericht

en: Post Carousel
nl: Berichtencarousel

en: Post Carousels
nl: Berichtencarrousels

en: Post Category
nl: Post categorie

en: Post Content
nl: Inhoud plaatsen

en: Post Contents
nl: Berichtinhoud

en: Post Count
nl: Aantal Berichten

en: Post ID is required.
nl: Bericht-ID is vereist.

en: Post IDs array is required.
nl: Array met bericht-ID's is vereist.

en: Post Info
nl: Berichtinfo

en: Post Meta
nl: Meta-bericht

en: Post Name
nl: Berichtnaam

en: Post Offset
nl: Berichtoffset

en: Post Offset Number
nl: Post Offset-nummer

en: Post Slider
nl: Berichtengalerij

en: Post Sliders
nl: Berichtengalerij

en: Post Status
nl: Berichtstatus

en: Post Tag
nl: Post tag

en: Post Title
nl: Titel bericht

en: Post Titles
nl: Titel bericht

en: Post Type
nl: Berichttype

en: Post Type Archive
nl: Berichttype-archief

en: Post Types
nl: Berichttypen

en: Post Visit
nl: Na bezoek

en: Post not found.
nl: Bericht niet gevonden.

en: Post type "%s" does not exist.
nl: Berichttype "%s" bestaat niet.

en: Post type archive pages do not have editable page settings.
nl: Archiefpagina's voor berichttypes hebben geen bewerkbare paginainstellingen.

en: Post type is required.
nl: Berichttype is vereist.

en: Post type mismatch.
nl: Berichttype komt niet overeen.

en: Post type to query (when query_type is post_type). Can be a single post type or comma-separated list. If empty, queries all post types.
nl: Berichttype om op te vragen (wanneer query_type post_type is). Kan één berichttype zijn of een door komma's gescheiden lijst. Als leeg, worden alle berichttypen opgevraagd.

en: Post type to query. Can be a single post type or comma-separated list (e.g., "post", "post,product,media"). If empty, queries all post types.
nl: Berichttype om op te vragen. Kan één berichttype zijn of een door komma's gescheiden lijst (bijv. "post", "post,product,media"). Als leeg, worden alle berichttypen opgevraagd.

en: Posts For Current Page
nl: Berichten voor huidige pagina

en: Posts Per Page
nl: Berichten Per Pagina

en: Posts by %s
nl: Berichten door %s

en: Posts for Current Page
nl: Berichten Voor Huidige Pagina

en: Premade Layout
nl: Vooraf Gemaakte Lay-out

en: Premade Layouts
nl: Voorgedefinieerde opmaken

en: Preset
nl: Vooraf ingesteld

en: Preset 1
nl: Voorinstelling 1

en: Preset 2
nl: Voorinstelling 2

en: Preset 3
nl: Voorinstelling 3

en: Preset 4
nl: Voorinstelling 4

en: Preset 5
nl: Voorinstelling 5

en: Preset 6
nl: Voorinstelling 6

en: Preset 7
nl: Voorinstelling 7

en: Preset Manager
nl: Presetbeheer

en: Preset Name
nl: Vooraf ingestelde naam:

en: Preset Preview
nl: Voorbeeld Van Voorinstelling

en: Preset Settings
nl: Vooraf ingestelde instellingen

en: Presets
nl: Voorinstellingen

en: Presets cannot be empty.
nl: Voorinstellingen mogen niet leeg zijn.

en: Presets conversion encountered a fatal error.
nl: Tijdens de conversie van voorinstellingen is een fatale fout opgetreden.

en: Presets conversion failed: %s
nl: Conversie van voorinstellingen mislukt: %s

en: Prev
nl: Vorige

en: Prevent sticky posts from appearing at the top of your loop results. When enabled, sticky posts will be treated as regular posts and sorted according to your other ordering criteria.
nl: Voorkom dat sticky berichten bovenaan je loopresultaten verschijnen. Indien ingeschakeld worden sticky berichten als normale berichten behandeld en gesorteerd volgens je overige sorteercriteria.

en: Prevent the current post from appearing in the loop results. This is useful when displaying related posts to avoid showing the same post that the visitor is currently viewing.
nl: Voorkom dat het huidige bericht in de loopresultaten verschijnt. Dit is handig bij het tonen van gerelateerde berichten om te voorkomen dat hetzelfde bericht wordt weergegeven dat de bezoeker nu bekijkt.

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Preview Dropdown
nl: Voorbeeld-dropdown

en: Preview On Front End
nl: Voorbeeld op front-end

en: Preview Page
nl: Pagina Voorvertonen

en: Previous
nl: Vorige

en: Previous Link
nl: Koppeling naar vorig bericht

en: Previous Link Arrow
nl: Vorige Link Arrow

en: Previous Page
nl: Vorige Pagina

en: Previous Post
nl: Vorige Bericht

en: Price
nl: Prijs

en: Price Text
nl: Prijstekst

en: Pricing Area Background Color
nl: Prijsgebied Achtergrondkleur

en: Pricing Button
nl: Knop prijsstelling

en: Pricing Content
nl: Inhoud prijsstelling

en: Pricing Heading
nl: Subtitel prijsstelling

en: Pricing Item
nl: Prijsstelling onderdeel

en: Pricing Subtitle
nl: Ondertitel prijsstelling

en: Pricing Table
nl: Prijstabel

en: Pricing Table Items
nl: Prijstabelitems

en: Pricing Tables
nl: Tabellen prijsstelling

en: Pricing Title
nl: Titel prijsstelling

en: Pricing Top
nl: Bovenkant prijsstelling

en: Primary Color
nl: Primaire Kleur

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Product Additional Information
nl: Aanvullende Productinformatie

en: Product Breadcrumb
nl: Productkruimelpad

en: Product Category
nl: Productcategorie

en: Product Content
nl: Productinhoud

en: Product Count
nl: Productaantal

en: Product Description
nl: Productbeschrijving

en: Product Gallery Preview Unavailable
nl: Voorbeeld Productgalerij Niet Beschikbaar

en: Product ID
nl: Product-ID

en: Product ID.
nl: Product-ID.

en: Product Image
nl: product afbeelding

en: Product Layout
nl: Productindeling

en: Product Name
nl: Productnaam

en: Product Offset Number
nl: Product offset nummer

en: Product Price
nl: Productprijs

en: Product Reviews
nl: Productbeoordelingen

en: Product Reviews Count
nl: Aantal Productbeoordelingen

en: Product Row Layout
nl: Lay-out productrij

en: Product SKU
nl: Product-SKU

en: Product Short Description
nl: Korte Productbeschrijving

en: Product Stock Quantity
nl: Voorraadhoeveelheid Product

en: Product Stock Status
nl: Voorraadstatus Product

en: Product Title
nl: Producttitel

en: Product Title Text
nl: Tekst Producttitel

en: Product Type
nl: Producttype

en: Product image
nl: Productafbeelding

en: Product long description
nl: Lange productbeschrijving

en: Product name
nl: Productnaam

en: Product not found.
nl: Product niet gevonden.

[ctx: Product quantity input tooltip]
en: Qty
nl: Aantal

en: Progress bar
nl: Voortgangsbalk

en: Promo Button
nl: Knop

en: Promo Description
nl: Beschrijving

en: Promo Title
nl: Promo titel

en: Public Display Name
nl: Openbare Weergavenaam

en: Publish
nl: Publiceren

en: Publish Date
nl: Publicatiedatum

en: Publish Page
nl: Pagina Publiceren

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Purple
nl: Paars

en: Quantity
nl: Aantal

en: Query Type
nl: Querytype

en: Queue elements/presets using %1$s and leverage ^>*+ operators. Filter on the fly with :filter.
nl: Zet elementen/presets in de wachtrij met %1$s en gebruik de ^>*+-operatoren. Filter direct met :filter.

en: Quick Actions
nl: Snelle acties

en: Quote Icon
nl: Pictogram van het citaat

en: Quote Icon Background Color
nl: Achtergrondkleur citaatpictogram

en: Radio Button
nl: Radio knop

en: Radio Button Background Color
nl: Achtergrondkleur Keuzerondje

en: Radio Buttons
nl: Keuzerondjes

en: Random
nl: Willekeurig

en: Random Order
nl: Willekeurige volgorde

en: Rate&hellip;
nl: Beoordeel&hellip;

en: Rating
nl: Beoordeling

en: Rating Container
nl: Beoordelingscontainer

en: Rating Layout
nl: Beoordeling lay-out

en: Read More
nl: Lees meer

en: Read More Button
nl: Lees meer knop

en: Read More Text
nl: Lees Meer-tekst

en: Read more
nl: Lees meer

en: Recent
nl: Percentage

en: Red
nl: Rood

en: Redirect
nl: Doorsturen

en: Redirect To The Current Page
nl: Verwijs door naar de huidige pagina.

en: Redirect URL
nl: Redirect-URL

en: Redirect URL Query
nl: Redirect-URL

en: Redirect to a custom URL.
nl: Redirect-URL

en: Redirect users after successful form submission.
nl: Redirect gebruikers nadat verzending van formulier is geslaagd.

en: Redo
nl: Opnieuw

en: Registration Date
nl: Registratiedatum

en: Regular
nl: Standaard

en: Regular 400
nl: Normaal 400

en: Regular Section
nl: Standaard Sectie

en: Reimagine
nl: Opnieuw bedenken

en: Relation
nl: Relatie

en: Relationship
nl: Relatie

en: Relative
nl: Familielid

en: Relink them to this website's global Header, Body, and/or Footer.
nl: Koppel ze opnieuw aan de globale koptekst, hoofdinhoud en/of voettekst van deze website.

en: Remember me
nl: Onthoud mij

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove Attribute
nl: Attribuut Verwijderen

en: Remove Cookie
nl: Cookie Verwijderen

en: Remove Icon
nl: Pictogram verwijderen

en: Remove Icon Background Color
nl: Achtergrondkleur Pictogram Verwijderen

en: Remove Icon Color
nl: Kleur Pictogram Verwijderen

en: Remove Icon Font Size
nl: Lettergrootte Pictogram Verwijderen

en: Remove Preset
nl: Voorinstelling Verwijderen

en: Remove Variable
nl: Variabele Verwijderen

en: Remove tag
nl: Tag verwijderen

en: Remove this item
nl: Dit item verwijderen

en: Removed %s
nl: %s Verwijderd

en: Removed Column
nl: Kolom Verwijderd

en: Removed Group Preset
nl: Groepspreset Verwijderd

en: Removed Module Attribute
nl: Module-attribuut Verwijderd

en: Removed Module Preset
nl: Module-preset Verwijderd

en: Removed layout from template
nl: Layout uit sjabloon verwijderd

en: Rename Template
nl: Sjabloon Hernoemen

en: Renamed template
nl: Sjabloon hernoemd

en: Repeat
nl: Herhaling

en: Repeat End
nl: Herhaal Einde

en: Repeat Frequency
nl: Herhaal frequentie

en: Repeat Gradient
nl: Verloop herhalen

en: Repeat X (horizontal)
nl: X herhalen (horizontaal)

en: Repeat Y (vertical)
nl: Y herhalen (verticaal)

en: Repeat and Stretch
nl: Herhalen en strekken

en: Repeat with space between
nl: Herhaal met spatie tussen

en: Repeater Offset
nl: Repeateroffset

en: Repeaters Per Page
nl: Repeaters Per Pagina

en: Replace Existing Content.
nl: Bestaande Content Vervangen.

en: Replace Existing Preset
nl: Bestaande Preset Vervangen

en: Replace Global Color
nl: Globale kleur vervangen

en: Replace Value
nl: Vervangwaarde

en: Replaced Attributes
nl: Vervangen Attributen

en: Replaced Group Preset
nl: Groepspreset Vervangen

en: Replaced Module Attributes
nl: Module-attributen Vervangen

en: Replaced Module Preset
nl: Module-preset Vervangen

en: Reply Button
nl: Antwoordknop

en: Report This Error
nl: Rapporteer deze fout

en: Required Field
nl: Verplicht veld

en: Required Field Indicator Color
nl: Vereiste veldindicatorkleur

en: Reset
nl: Reset Rollen

en: Reset %1$s %2$s
nl: %1$s %2$s Resetten

en: Reset %1$s %2$s Attributes
nl: %1$s %2$s-attributen Resetten

en: Reset %1$s Attributes
nl: %1$s-attributen Resetten

en: Reset %1$s Preset
nl: Voorinstelling %1$s Resetten

en: Reset %s Column Structure
nl: Kolomstructuur %s Resetten

en: Reset After Duration
nl: Reset na duur

en: Reset All Attributes
nl: Alle Attributen Resetten

en: Reset All Templates
nl: Alle Sjablonen Resetten

en: Reset Attributes
nl: Attributen Resetten

en: Reset Content Attributes
nl: Inhoudsattributen Resetten

en: Reset Design Attributes
nl: Ontwerpattributen Resetten

en: Reset Exclude From Filters
nl: Uitsluiten Van Filters Resetten

en: Reset Field
nl: Veld Resetten

en: Reset Filters
nl: Filters Resetten

en: Reset Presets
nl: Presets Resetten

en: Reset Roles
nl: Rollen Reset

en: Reset Select Content Attributes
nl: Geselecteerde Inhoudsattributen Resetten

en: Reset Select Design Attributes
nl: Geselecteerde Ontwerpattributen Resetten

en: Reset Select Presets
nl: Geselecteerde Voorinstellingen Resetten

en: Reset Select Style Attributes
nl: Geselecteerde Stijlattributen Resetten

en: Reset Style Attributes
nl: Stijlattributen Resetten

en: Reset Template Assignments
nl: Sjabloontoewijzingen Resetten

en: Reset Use On Filters
nl: Gebruiken Op-Filters Resetten

en: Reset search input
nl: Zoekinvoer resetten

en: Resize
nl: Formaat wijzigen

en: Resize window
nl: Vensterformaat aanpassen

en: Responsive Editor
nl: Responsieve Editor

en: Responsive Zoom In
nl: Responsief inzoomen

en: Responsive Zoom Out
nl: Responsief uitzoomen

en: Restore
nl: Herstellen

en: Restore Variable
nl: Variabele Herstellen

en: Restored draft
nl: Concept hersteld

en: Result Message
nl: Geslaagd-bericht

en: Result Message Text
nl: Tekst Resultaatbericht

en: Results for "%1$s"
nl: Resultaten voor "%1$s"

en: Return To Theme Builder
nl: Terug Naar Theme Builder

en: Returning customer?
nl: Terugkerende klant?

en: Review Avatar
nl: Beoordeling Avatar

en: Review Body
nl: Beoordeling lichaam

en: Review Count
nl: Aantal beoordelingen

en: Review Count Text
nl: Tekst Aantal Beoordelingen

en: Review Meta
nl: Beoordeling Meta

en: Review Rating
nl: Beoordeling beoordelen

en: Reviews
nl: Beoordelingen

en: Reviews Count
nl: Beoordelingen tellen

en: Ridge
nl: Rug

en: Right
nl: Rechts

en: Right Arrow Icon
nl: Pictogram Pijl Rechts

en: Right Border Color
nl: Boordkleur

en: Right Border Style
nl: Boordstijl

en: Right Border Width
nl: Boordbreedte

en: Right Click
nl: Rechtsklikken

en: Right Click Options Overlay
nl: Overlay Voor Rechtsklikopties

en: Right Sidebar
nl: Rechterzijbalk

en: Right To Left
nl: Van rechts naar links

en: Rock Stack
nl: Steenstapel

en: Role Editor
nl: Rollen-Editor

en: Roles
nl: Rollen

en: Roll
nl: Rollen

en: Root
nl: Hoofd

en: Root Container
nl: Hoofdcontainer

en: Root-level Font Size (rem)
nl: Basislettergrootte (rem)

en: Rotate
nl: Roteren

en: Rotate 90 Degree
nl: Draai 90 graden

en: Rotate 90 degree
nl: 90 graden draaien

en: Rotate the element on different axis to spin the element in 3D space.
nl: Draai het element rond verschillende assen om het element in 3D-ruimte te laten roteren.

en: Rotating
nl: Roterend

en: Round
nl: Rond

en: Rounded Corners
nl: Afgeronde rechthoek

en: Routing
nl: Routering

en: Row
nl: Rij

en: Row Alignment
nl: Uitlijning

en: Row End
nl: Rijeinde

en: Row Height
nl: Rijhoogte

en: Row Heights
nl: Rijhoogtes

en: Row Inner
nl: Binnenste Rij

en: Row Link Target
nl: Tekst koppeling naar volgend bericht

en: Row Link URL
nl: Link URL

en: Row Minimum Height
nl: Minimale Rijhoogte

en: Row Reverse
nl: Rij Omgekeerd

en: Row Span
nl: Rijoverspanning

en: Row Start
nl: Rijstart

en: Rows
nl: Rijen

en: Rules
nl: Regels

en: Sale Badge
nl: Uitverkooplabel

en: Sale Badge Color
nl: Kleur verkoopsinsigne

en: Sale New Price
nl: Verkoop nieuwe prijs

en: Sale New Price Text
nl: Tekst Nieuwe Prijs Sale

en: Sale Old Price
nl: Verkoop oude prijs

en: Sale Old Price Text
nl: Tekst Oude Prijs Sale

en: Sale Price
nl: Verkoopprijs

en: Sale Price Text
nl: Tekst Saleprijs

en: Sale Products
nl: Uitverkoopproducten

en: Saturation
nl: Verzadiging

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Save
nl: Opslaan

en: Save & Exit
nl: Opslaan en verlaten

en: Save & Publish
nl: Opslaan en publiceren

en: Save & Set Pending
nl: Opslaan en in afwachting zetten

en: Save & Set Private
nl: Opslaan en privé instellen

en: Save & Set To Draft
nl: Opslaan en als concept instellen

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Save Cloud Item
nl: Clouditem opslaan

en: Save Divi Roles
nl: Divi-Rollen Opslaan

en: Save Draft
nl: Concept Opslaan

en: Save Dropdown
nl: Opslaan-dropdown

en: Save Individual Items
nl: Bewaar individuele items

en: Save Layout to Library
nl: Layout Opslaan In Bibliotheek

en: Save Page
nl: Pagina Opslaan

en: Save Page As Draft
nl: Pagina opslaan als concept

en: Save Preset
nl: Preset Opslaan

en: Save Template To Library
nl: Sjabloon Opslaan In Bibliotheek

en: Save Theme Builder Set
nl: Theme Builder-set Opslaan

en: Save Theme Builder Template
nl: Theme Builder-sjabloon Opslaan

en: Save To Divi Cloud
nl: Opslaan Naar Divi Cloud

en: Save To Divi Library
nl: Opslaan In Divi-bibliotheek

en: Save To Library
nl: Opslaan in bibliotheek

en: Save Variables
nl: Variabelen Opslaan

en: Save and Reload
nl: Opslaan en opnieuw laden

en: Save as Global
nl: Opslaan als globaal

en: Save of Global Presets Has Failed
nl: Opslaan van globale voorinstellingen is mislukt

en: Save this set of templates to the Divi Library for later use
nl: Sla deze set sjablonen op in de Divi-bibliotheek voor later gebruik

en: Save this template to the Divi Library for later use
nl: Sla dit sjabloon op in de Divi-bibliotheek voor later gebruik

en: Save to Divi Cloud
nl: Opslaan Naar Divi Cloud

en: Save to Library
nl: Opslaan In Bibliotheek

en: Save your current %1$s to the Divi Library for later use.
nl: Sla je huidige %1$s op in de Divi-bibliotheek voor later gebruik.

en: Save your current module to the Divi Library for later use.
nl: Sla je huidige module op in de Divi-bibliotheek voor later gebruik.

en: Save your current page to the Divi Library for later use.
nl: Sla je huidige pagina op in de Divi-bibliotheek voor later gebruik.

en: Save your current row to the Divi Library for later use.
nl: Sla je huidige rij op in de Divi-bibliotheek voor later gebruik.

en: Save your current section to the Divi Library for later use.
nl: Sla je huidige sectie op in de Divi-bibliotheek voor later gebruik.

en: Saved
nl: Opslaan

en: Saved Layout
nl: Opgeslagen Lay-out

en: Saved Module
nl: Opgeslagen Module

en: Saved Row
nl: Opgeslagen Rij

en: Saved Section
nl: Opgeslagen Sectie

en: Saving
nl: Opslaan

en: Saving To Divi Cloud
nl: Opslaan Naar Divi Cloud

en: Saving and loading from the library
nl: Opslaan en laden vanuit de bibliotheek

en: Saving and loading layouts from the Divi Library
nl: Layouts opslaan en laden vanuit de Divi-bibliotheek

en: Saving to Cloud
nl: Opslaan in de cloud

en: Saving...
nl: Opslaan...

en: Scale
nl: Schalen

en: Scaling Up and Down
nl: Op en neer schalen

en: Scaling up & down
nl: Vergroten En Verkleinen

en: Scallops
nl: Sint-jakobsschelpen

en: Scheduled
nl: Gepland

en: Scheduled Date
nl: Geplande Datum

en: Screen
nl: Bleken

en: Scroll
nl: Rol

en: Scroll Down Button
nl: Omlaagscrolknop

en: Scroll Down Icon
nl: Pictogram Omlaag scrollen

en: Scroll Down Icon Color
nl: Kleur icoon om omlaag te schuiven

en: Scroll Down Icon Size
nl: Grootte icoon om omlaag te schuiven

en: Scroll Effects
nl: Scroll-effecten

en: Scroll To Animate
nl: Scrollen Om Te Animeren

en: Scroll To Element
nl: Scroll Naar Element

en: Scroll Transform Effects
nl: Scroll transformatie effecten

en: Search
nl: Zoeken

en: Search %1$s
nl: Zoeken %1$s

en: Search &hellip;
nl: Zoeken &hellip;

en: Search Body Templates
nl: Body-sjablonen Zoeken

en: Search Documentation or Get Support
nl: Documentatie Zoeken Of Ondersteuning Krijgen

en: Search Fonts
nl: Zoek Layouts

en: Search Footer Templates
nl: Footer-sjablonen Zoeken

en: Search Global Canvases
nl: Globale Canvassen Zoeken

en: Search Header Templates
nl: Header-sjablonen Zoeken

en: Search Icon Color
nl: Kleur zoekpictogram

en: Search Icon Font Size
nl: Zoek pictogram Lettergrootte

en: Search Icons
nl: Zoekpictogrammen

en: Search Layout
nl: Lay-out Zoeken

en: Search Queries separated by commas
nl: Zoekopdrachten, gescheiden door komma's

en: Search Results
nl: Zoekresultaten

en: Search Templates
nl: Sjablonen Zoeken

en: Search Theme Builder Items
nl: Theme Builder-items Zoeken

en: Search Theme Builders
nl: Theme Builders Zoeken

en: Search attributes...
nl: Attributen zoeken...

en: Search commands...
nl: Commando's zoeken...

en: Search element types...
nl: Elementtypen zoeken...

en: Search elements...
nl: Elementen zoeken...

en: Search fields...
nl: Velden zoeken...

en: Search for a module
nl: Zoek naar een module

en: Search for:
nl: Zoeken naar:

en: Search groups...
nl: Groepen zoeken...

en: Search modules...
nl: Modules zoeken...

en: Search option groups...
nl: Optiegroepen zoeken...

en: Search pages...
nl: Pagina's zoeken...

en: Search presets...
nl: Presets zoeken...

en: Search results for: %s
nl: Zoekresultaten voor: %s

en: Search results pages do not have editable page settings.
nl: Zoekresultatenpagina's hebben geen bewerkbare paginainstellingen.

en: Search settings...
nl: Instellingen zoeken...

en: Search term
nl: Zoekterm

en: Search term to filter posts by title only.
nl: Zoekterm om berichten alleen op titel te filteren.

en: Search variables...
nl: Variabelen zoeken...

en: Search...
nl: Zoeken...

en: Searches
nl: Zoeken

en: Second(s)
nl: Seconde(s)

en: Secondary Color
nl: Secundaire Kleur

en: Section
nl: Sectie

en: Section Area Background Color
nl: Achtergrondkleur Van Sectiegebied

en: Section Link Target
nl: Tekstuitlijning

en: Section Link URL
nl: Sectie Link URL

en: Section dividers allow you to add creative shape transitions between different sections on your page.
nl: Door sectieverdelers kunt u creatieve vormovergangen toevoegen tussen verschillende secties op uw pagina.

en: Sections
nl: Secties

en: Select A Preset
nl: Selecteer een voorinstelling

en: Select All In Container
nl: Alles In Container Selecteren

en: Select Child Option
nl: Onderliggende Optie Selecteren

en: Select Custom Field
nl: Aangepast Veld Selecteren

en: Select Down Icon
nl: Pictogram Omlaag Selecteren

en: Select Dropdown
nl: Vervolgskeuzemenu selecteren

en: Select Icon
nl: Selecteer Icoon

en: Select Left Icon
nl: Pictogram Links Selecteren

en: Select Menu
nl: Menu Selecteren

en: Select Next Help Video
nl: Volgende Helpvideo Selecteren

en: Select Next Option
nl: Volgende Optie Selecteren

en: Select Next Responsive State Picker Option
nl: Volgende Optie In Responsive- En Statuskiezer Selecteren

en: Select Parent Option
nl: Bovenliggende Optie Selecteren

en: Select Prev Help Video
nl: Vorige Helpvideo Selecteren

en: Select Prev Responsive State Picker Option
nl: Vorige Optie In Responsive- En Statuskiezer Selecteren

en: Select Previous Option
nl: Vorige Optie Selecteren

en: Select Right Icon
nl: Pictogram Rechts Selecteren

en: Select Templates
nl: Sjablonen Selecteren

en: Select a Network
nl: Selecteer een netwerk

en: Select a canvas to display
nl: Selecteer een canvas om weer te geven

en: Select a canvas to display in this portal.
nl: Selecteer een canvas om in dit portaal weer te geven.

en: Select a layout file (.json) to import.
nl: Selecteer een lay-outbestand (.json) om te importeren.

en: Select a list
nl: Lijst selecteren

en: Select a menu
nl: Selecteer een menu

en: Select a target module first to see available presets
nl: Selecteer eerst een doelmodule om beschikbare presets te zien

en: Select an account
nl: Selecteer een account

en: Select an animation to be used when dropdown menus appear. Dropdown menus appear when hovering over links with sub items.
nl: Selecteer een animatie die moet worden gebruikt wanneer vervolgkeuzemenu's verschijnen. Dropdown-menu's verschijnen wanneer u de muisaanwijzer op links plaatst met subitems.

en: Select an ordering method for the gallery. This controls which gallery items appear first in the list.
nl: Selecteer een bestelmethode voor de galerij. Hiermee bepaalt u welke galerijitems als eerste in de lijst worden weergegeven.

en: Select from thousands of premade layouts designed for every type of site
nl: Kies uit duizenden kant-en-klare lay-outs die zijn ontworpen voor elk type site

en: Select grid property...
nl: Rastereigenschap selecteren...

en: Select how you would like to display the featured image in slides
nl: Selecteer hoe u de uitgelichte afbeelding in dia's wilt weergeven.

en: Select target offset...
nl: Doeloffset selecteren...

en: Select the categories that you would like to exclude from the search results.
nl: Selecteer de categorieën die je wilt uitsluiten van de zoekresultaten.

en: Select the categories that you would like to include in the feed.
nl: Selecteer de categorieën die u aan de feed wilt toevoegen.

en: Select the date and time to publish this page.
nl: Selecteer de datum en tijd om deze pagina te publiceren.

en: Select the divider shape that you would like to use. Shapes are represented visually within the list.
nl: Selecteer de vorm van de scheidingslijn die u wilt gebruiken. Vormen worden visueel weergegeven in de lijst.

en: Select the post type for this page.
nl: Selecteer het berichttype voor deze pagina.

en: Select the shape of the dividing line used for the divider.
nl: Selecteer de vorm van de scheidingslijn die voor de scheidingslijn wordt gebruikt.

en: Select the status for this page.
nl: Selecteer de status voor deze pagina.

en: Select up Icon
nl: Pictogram Omhoog Selecteren

en: Select which child items to target (e.g., even, odd, every 3rd)
nl: Selecteer welke onderliggende items je wilt targeten (bijv. even, oneven, elke 3e)

en: Select which element to apply this attribute to
nl: Selecteer op welk element je dit attribuut wilt toepassen

en: Selected Files:
nl: Geselecteerde bestanden:

en: Selected Font Files:
nl: Geselecteerde Lettertypebestanden:

en: Selected Radio Button
nl: Geselecteerd keuzerondje

en: Selected Radio Button Background Color
nl: Achtergrondkleur Geselecteerd Keuzerondje

en: Semi Bold
nl: Semi vet

en: Semi Bold 600
nl: Halfvet 600

en: Send message
nl: Bericht verzenden

en: Sensitivity
nl: Gevoeligheid

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Separator Text
nl: Scheidingsteken-tekst

en: Separator between breadcrumb items.
nl: Scheidingsteken tussen kruimelpad-items.

en: Service Provider
nl: Dienstverlener

en: Set %s
nl: %s. instellen

en: Set As Background
nl: Instellen als achtergrond

en: Set As Background Video
nl: Stel in als achtergrondvideo

en: Set Details
nl: Setdetails

en: Set Name
nl: Setnaam

en: Set as Default Preset
nl: Instellen als Standaardpreset

en: Set as Main Canvas
nl: Instellen als hoofdcanvas

en: Set background to Primary Color
nl: Achtergrond Instellen Op Primaire Kleur

en: Set background to Secondary Color
nl: Achtergrond Instellen Op Secundaire Kleur

en: Set how many columns this item should span horizontally.
nl: Stel in hoeveel kolommen dit item horizontaal moet beslaan.

en: Set how many rows this item should span vertically.
nl: Stel in over hoeveel rijen dit item verticaal moet lopen.

en: Set the fixed height for each row in the grid. All rows will maintain this exact height regardless of their content, creating a uniform grid structure.
nl: Stel de vaste hoogte voor elke rij in het grid in. Alle rijen behouden exact deze hoogte, ongeacht hun inhoud, waardoor een uniforme gridstructuur ontstaat.

en: Set the fixed width for each column in the grid. All columns will maintain this exact width regardless of their content or container size.
nl: Stel de vaste breedte voor elke kolom in het grid in. Alle kolommen behouden exact deze breedte, ongeacht hun content of containerformaat.

en: Set the minimum height for each row in the grid. Rows will never be shorter than this height, ensuring adequate space for content and maintaining layout consistency.
nl: Stel de minimale hoogte voor elke rij in het grid in. Rijen worden nooit korter dan deze hoogte, zodat er voldoende ruimte is voor inhoud en de lay-out consistent blijft.

en: Set the minimum width for each column in the grid. Columns will never be smaller than this width, ensuring content remains readable and properly formatted.
nl: Stel de minimale breedte voor elke kolom in het grid in. Kolommen worden nooit smaller dan deze breedte, zodat content leesbaar en correct opgemaakt blijft.

en: Set the number of columns in the grid. This determines how many vertical columns your grid layout will have across the container width.
nl: Stel het aantal kolommen in het grid in. Dit bepaalt hoeveel verticale kolommen je grid-layout over de containerbreedte heeft.

en: Set the number of posts to display per page in your loop. This controls how many items are shown before pagination is required.
nl: Stel het aantal berichten in dat per pagina in je loop wordt weergegeven. Dit bepaalt hoeveel items worden getoond voordat paginering nodig is.

en: Set the number of posts to skip from the beginning of your query results. Use this to exclude the first few posts and start your loop from a different point.
nl: Stel het aantal berichten in dat aan het begin van je queryresultaten wordt overgeslagen. Gebruik dit om de eerste berichten uit te sluiten en je loop vanaf een ander punt te starten.

en: Set the number of rows in the grid. This determines how many horizontal rows your grid layout will have down the container height.
nl: Stel het aantal rijen in het grid in. Dit bepaalt hoeveel horizontale rijen je grid-lay-out omlaag over de containerhoogte zal hebben.

en: Set the offset distance for the dropdown menu.
nl: Stel de offsetafstand voor het dropdownmenu in.

en: Set the position of the field labels.
nl: Stel de positie van de veldlabels in.

en: Set the position of the slider (0-100).
nl: Stel de positie van de schuifregelaar in (0-100).

en: Set the row layout.
nl: Stel de rij-indeling in.

en: Set the width of the fields.
nl: Stel de breedte van de velden in.

en: Set where this item should end horizontally within the grid. Negative values are supported.
nl: Stel in waar dit item horizontaal binnen het raster moet eindigen. Negatieve waarden worden ondersteund.

en: Set where this item should end vertically within the grid. Negative values are supported.
nl: Stel in waar dit item verticaal binnen het raster moet eindigen. Negatieve waarden worden ondersteund.

en: Set where this item should start horizontally within the grid. Negative values are supported.
nl: Stel in waar dit item horizontaal binnen het raster moet beginnen. Negatieve waarden worden ondersteund.

en: Set where this item should start vertically within the grid. Negative values are supported.
nl: Stel in waar dit item verticaal binnen het raster moet beginnen. Negatieve waarden worden ondersteund.

en: Setting
nl: Instelling

en: Setting States
nl: Instellingstatussen

en: Setting a maximum height will prevent your element from ever surpassing the defined height value. As your module content increases and surpasses the maximum height, it will overflow the element wrapper.
nl: Door een maximale hoogte in te stellen, voorkomt u dat uw element de gedefinieerde hoogtewaarde overschrijdt. Naarmate uw module-inhoud toeneemt en de maximale hoogte overschrijdt, zal deze de element-wrapper overlopen.

en: Setting a maximum width will prevent your element from ever surpassing the defined width value. Maximum width can be used in combination with the standard width setting. Maximum width supersedes the normal width value.
nl: Als u een maximale breedte instelt, voorkomt u dat uw element de opgegeven breedtewaarde overschrijdt. Maximale breedte kan worden gebruikt in combinatie met de standaardinstelling voor de breedte. Maximale breedte vervangt de normale breedtewaarde.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings Modal Default Position
nl: Standaardpositie Van Het Instellingenvenster

en: Settings Tabs
nl: Instellingentabs

en: Settings Types
nl: Instellingstypen

en: Settings, Background, Color Palette, Gutters, Custom CSS, Performance
nl: Instellingen, Achtergrond, Kleurenpalet, Gutters, Aangepaste CSS, Prestaties

en: Settings, History, Exit, Shortcuts
nl: Instellingen, Geschiedenis, Afsluiten, Sneltoetsen

en: Settings, Pages, Posts, Custom Post Types
nl: Instellingen, Pagina's, Berichten, Aangepaste Berichttypen

en: Shadow Color
nl: KLeur lettertype van subtitel

en: Shadow's horizontal distance from the element. A negative value places the shadow to the left of the element.
nl: De horizontale afstand van de schaduw tot het element. Een negatieve waarde plaatst de schaduw links van het element.

en: Shadow's horizontal distance from the text. A negative value places the shadow to the left of the text.
nl: De horizontale afstand van de schaduw tot de tekst. Een negatieve waarde plaatst de schaduw links van de tekst.

en: Shadow's vertical distance from the element. A negative value places the shadow above the element.
nl: De verticale afstand van de schaduw tot het element. Een negatieve waarde plaatst de schaduw boven het element.

en: Shadow's vertical distance from the text. A negative value places the shadow above the text.
nl: De verticale afstand van de schaduw tot de tekst. Een negatieve waarde plaatst de schaduw boven de tekst.

en: Shapes
nl: Vormen

en: Shift all colors by this amount.
nl: Verplaats alle kleuren met dit aantal.

en: Shipping
nl: Verzending

en: Shopping Cart Icon Color
nl: Winkelwagen pictogram kleur

en: Shopping Cart Icon Font Size
nl: Winkelwagen pictogram lettergrootte

en: Short Description
nl: korte beschrijving

en: Shortcode Module
nl: Shortcode-module

en: Shortcut
nl: Sneltoets

en: Shortcut name has to be unique. There is already existing shortcut using this name:
nl: De naam van de sneltoets moet uniek zijn. Er bestaat al een sneltoets met deze naam:

en: Show %1$s Icon
nl: %1$s Pictogram

en: Show %s Icon
nl: %s-Icoon Tonen

en: Show Arrows
nl: Laat pijlen zien

en: Show Author
nl: Laat de schrijver zien

en: Show Author Avatar
nl: Avatar van auteur tonen

en: Show Border Separator
nl: Boordafscheider verwijderen

en: Show Bullets
nl: Toon kogels

en: Show Button
nl: Volgknop

en: Show Button Icon
nl: Knopicoon Tonen

en: Show CTA On Mobile
nl: Toon afbeelding op mobiel

en: Show Cart Quantity
nl: Toon winkelwagenhoeveelheid

en: Show Categories
nl: Laat categorieën zien

en: Show Child Elements
nl: Onderliggende Elementen Weergeven

en: Show Comment Count
nl: Toon Het Aantal Opmerkingen

en: Show Comments Count
nl: Commentarenteller tonen

en: Show Content
nl: Laat inhoud zien

en: Show Content On Mobile
nl: Inhoud verbergen op mobiele telefoon

en: Show Controls
nl: Toon besturingselementen

en: Show Coupon Code
nl: Toon couponcode

en: Show Customer Reviews Count
nl: Toon klantrecensies Aantal

en: Show Date
nl: Laat datum zien

en: Show Disabled Modules At 50% Opacity
nl: Uitgeschakelde Modules Weergeven Met 50% Dekkingsgraad

en: Show Divider
nl: Laat verdeler zien

en: Show Dot Navigation
nl: Puntnavigatie Tonen

en: Show Dropdown On
nl: Dropdown Tonen Op

en: Show Element
nl: Element Tonen

en: Show Excerpt
nl: Laat uittreksel zien

en: Show Featured Drop Shadow
nl: Show Drop Shadow laten zien

en: Show Featured Image
nl: Laat uitgelichte afbeelding zien

en: Show First Name Field
nl: Toon voornaamveld

en: Show Gallery Images
nl: Galerijafbeeldingen weergeven

en: Show Image
nl: Toon afbeelding

en: Show Image / Video On Mobile
nl: Afbeelding/video tonen op mobiele telefoon

en: Show Image On Mobile
nl: Toon afbeelding op mobiel

en: Show Image Overlays on Main Video
nl: Laat afbeelding overlays zien op de hoofdvideo

en: Show Inner Shadow
nl: Laat de binnenschaduw zien

en: Show Last Name Field
nl: Toon het veld Achternaam

en: Show Meta
nl: Meta tonen

en: Show Name
nl: Toon naam

en: Show Next Post Link
nl: Koppeling naar volgend bericht verbergen

en: Show On Front End
nl: Tonen Op De Front-end

en: Show Only
nl: Toon besturingselementen

en: Show Pagination
nl: Laat paginering zien

en: Show Percentage
nl: Percentage tonen

en: Show Post Categories
nl: Berichtcategorieën tonen

en: Show Post Meta
nl: Toon bericht meta

en: Show Previous Post Link
nl: Koppeling naar vorig bericht verbergen

en: Show Price
nl: Toon prijs

en: Show Product Image
nl: Productafbeelding weergeven

en: Show Quantity Field
nl: Aantal weergeven

en: Show Quote Icon
nl: Pictogram van het citaat

en: Show Rating
nl: Toon waardering

en: Show Read More Button
nl: Toon knop 'Lees meer'

en: Show Remove Item Icon
nl: Pictogram voor item verwijderen weergeven

en: Show Reply Button
nl: Knop Reageer weergeven

en: Show SKU
nl: SKU weergeven

en: Show Scroll Down Button
nl: Knop om omlaag te schuiven tonen

en: Show Search Icon
nl: Zoekpictogram weergeven

en: Show Shopping Cart Icon
nl: Winkelmandpictogram weergeven

en: Show Space Below The Image
nl: Verwijder de ruimte onder de afbeelding

en: Show Star Rating
nl: Sterrenclassificatie tonen

en: Show Stock
nl: Voorraad tonen

en: Show Tags
nl: Toon labels

en: Show Theme Builder Layouts
nl: Theme Builder-Lay-outs Tonen

en: Show Title
nl: Laat titel zien

en: Show Title and Caption
nl: Laat titel en onderschrift zien

en: Show Update Cart Button
nl: Toon de knop Winkelwagen bijwerken

en: Showing the full content will not truncate your posts in the slider. Showing the excerpt will only display excerpt text.
nl: Weergave van de volledige inhoud kapt de berichten in uw galerij niet af. Weergave van uittreksels laat alleen de tekst van het uittreksel zien.

en: Showing the full content will not truncate your posts on the index page. Showing the excerpt will only display your excerpt text.
nl: Het laten zien van de volledige inhoud zal de posts op de inhoudspagina niet inkorten. Het laten zien van het uittreksel zal alleen de tekst van het uittreksel laten zien.

en: Shrink
nl: Krimpen

en: Shrink to Fit
nl: Krimpen Tot Passend

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Sidebar Layout
nl: Sidebarindeling

en: Sidebars
nl: Zijbalk

en: Sign in to your Elegant Themes account using the pop up to activate Divi Cloud.
nl: Meld je via de pop-up aan bij je Elegant Themes-account om Divi Cloud te activeren.

en: Sign in to your Elegant Themes account using the pop-up to activate Divi Cloud.
nl: Meld je via de pop-up aan bij je Elegant Themes-account om Divi Cloud te activeren.

en: Simply describe your page content, sit back, relax, and let Divi AI build your page with the click of a button.
nl: Beschrijf eenvoudig uw paginainhoud, leun achterover, ontspan en laat Divi AI uw pagina met één klik bouwen.

en: Simply describe your page, sit back, relax and let Divi AI build it for you
nl: Beschrijf eenvoudig uw pagina, leun achterover, ontspan en laat Divi AI de pagina voor u bouwen

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the %1$sUpdate Totals%2$s button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
nl: Omdat je browser JavaScript niet ondersteunt of omdat het is uitgeschakeld, moet je ervoor zorgen dat je op de knop %1$sTotalen bijwerken%2$s klikt voordat je je bestelling plaatst. Als je dit niet doet, kan er meer in rekening worden gebracht dan het hierboven vermelde bedrag.

en: Singular
nl: Enkelvoud

en: Site Logo
nl: Sitelogo

en: Site Tagline
nl: Siteslogan

en: Site Title
nl: Sitetitel

en: Site visitors who subscribe to your list will be redirected to this URL.
nl: Bezoekers van de site die zich op uw lijst abonneren, worden doorgestuurd naar deze URL.

en: Size
nl: Grootte

en: Sizes
nl: Groottes

en: Sizing
nl: Formaat wijzigen

en: Skype Button Action
nl: Skype-Knop Actie

en: Slant
nl: Schuin

en: Slide
nl: Dia

en: Slide Active Controller
nl: Actieve dia-controleur

en: Slide Active Controllers
nl: Actieve Controllers Van Dia

en: Slide Arrows
nl: Dia-pijlen

en: Slide Button
nl: Dia-knop

en: Slide Controllers
nl: Dia-controleurs

en: Slide Description
nl: Dia-beschrijving

en: Slide Description Container
nl: Beschrijvingsvak verschuiven

en: Slide Image
nl: Slide-afbeelding

en: Slide Meta
nl: Dia-titel

en: Slide Title
nl: Dia-titel

en: Slider Arrows
nl: Galerij-pijlen

en: Slider Arrows Color
nl: Kleur van de sliderpijlen

en: Slider Color
nl: Kleur Van Schuifregelaar

en: Slider Controls
nl: Slider bediening

en: Slider Controls Color
nl: Kleur sliderbediening

en: Sliders
nl: Slider

en: Slides
nl: Dia

en: Slides to Scroll
nl: Aantal Dia's Scrollen

en: Slides to Show
nl: Aantal Dia's Zichtbaar

en: Smiles
nl: Glimlacht

en: Social Follow
nl: Sociaal volgen

en: Social Icon
nl: Sociale icoon

en: Social Media Follow
nl: Social Media volgen

en: Social Media Follows
nl: Social Media volgen

en: Social Network
nl: Sociaal netwerk

en: Social Networks
nl: Sociaal netwerk

en: Soft Light
nl: Zwak licht

en: Solid
nl: Vast

en: Solid Icons
nl: Solide pictogrammen

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
nl: Sorry, het lijkt erop dat er geen beschikbare betaalmethoden zijn voor jouw staat/provincie. Neem contact met ons op als je hulp nodig hebt of alternatieve afspraken wilt maken.

en: Sort By Date: Newest To Oldest
nl: Sorteren op datum: nieuwste naar oudste

en: Sort By Date: Oldest To Newest
nl: Sorteren op datum: oudste naar nieuwste

en: Sort By Popularity
nl: Sorteer op populariteit

en: Sort By Price: High To Low
nl: Sorteer op prijs: van hoog naar laag

en: Sort By Price: Low To High
nl: Sorteer op prijs: van laag naar hoog

en: Sort By Rating
nl: Sorteer op waardering

en: Sort by Menu Order
nl: Sorteren op menuvolgorde

en: Source Element
nl: Bronelement

en: Space
nl: Spatie

en: Space Around
nl: Ruimte Eromheen

en: Space Between
nl: Ruimte Ertussen

en: Space Evenly
nl: Ruimte Gelijkmatig

en: Spacing
nl: Afstand

en: Spacing Settings
nl: Afstandsinstellingen

en: Spam Protection
nl: Beveiliging tegen spam

en: Specialty
nl: Specialiteit

en: Specialty Column
nl: Specialty-Kolom

en: Specialty Section
nl: Speciale Sectie

en: Specific %1$s
nl: Specifieke %1$s

en: Specific %1$s Pages
nl: Specifieke %1$s-pagina's

en: Specific Author Page
nl: Specifieke Auteurspagina

en: Specific Author Page By Role
nl: Specifieke Auteurspagina Op Rol

en: Specific Search Queries
nl: Specifieke zoekopdrachten

en: Specific post ID to exclude when exclude_current_post is true. Can be a single ID or comma-separated list.
nl: Specifiek bericht-ID om uit te sluiten wanneer exclude_current_post true is. Kan één ID zijn of een door komma's gescheiden lijst.

en: Specific post IDs to exclude from the query. Can be a single ID or comma-separated list.
nl: Specifieke bericht-ID's om uit de query uit te sluiten. Kan één ID zijn of een door komma's gescheiden lijst.

en: Specific post IDs to include in the query. Can be a single ID or comma-separated list.
nl: Specifieke bericht-ID's om in de query op te nemen. Kan één ID zijn of een door komma's gescheiden lijst.

en: Specify the data type of the meta value for proper comparison. Choose from CHAR (text), NUMERIC (numbers), DECIMAL (decimal numbers), or other data types.
nl: Geef het gegevenstype van de metawaarde op voor een correcte vergelijking. Kies uit CHAR (tekst), NUMERIC (getallen), DECIMAL (decimale getallen) of andere gegevenstypen.

en: Specify the value of your link's <em>rel</em> attribute. The <em>rel</em> attribute specifies the relationship between the current document and the linked document.<br><strong>Tip:</strong> Search engines can use this attribute to get more information about a link.
nl: Specificeer de waarde van het linkattribuut <em>rel</em>. Het <em>rel</em>-attribuut specificeert de relatie tussen het huidige document en het gelinkt document.<br><strong>Tip:</strong> Zoekmachines kunnen dit attribuut gebruiken om meer informatie over een link te krijgen.

en: Spectrum Picker
nl: Spectrumkiezer

en: Spectrum Range
nl: Spectrumbereik

en: Speculation Rule
nl: Speculatieregel

en: Speculation Rules
nl: Speculatieregels

en: Speed Up The Builder With Prerendering
nl: Maak De Builder Sneller Met Prerendering

en: Speed up or slow down your animation by adjusting the animation duration. Units are in milliseconds and the default animation duration is one second.
nl: Versnel of vertraag uw animatie door de duur van de animatie aan te passen. Eenheden zijn in milliseconden en de standaard duur van de animatie is één seconde.

en: Split Testing
nl: Split-testen

en: Split Testing Statistics
nl: Split Testing-Statistieken

en: Square
nl: Plein

en: Square Stripes
nl: Vierkante strepen

en: Squares
nl: vierkanten

en: Stacked
nl: gestapelde

en: Standard Meta Keys
nl: Standaard Metasleutels

en: Star Rating
nl: Aantal sterren

en: Start
nl: Begin

en: Start Position
nl: Beginpositie

en: Start Typing
nl: Begin met bouwen

en: Start from a layout in your Divi Library or clone an existing page
nl: Begin met een lay-out uit uw Divi-bibliotheek of kloon een bestaande pagina

en: Starting
nl: Beginnend

en: Starting %s
nl: Begin %s

en: Starting Blur
nl: Beginvervaging

en: Starting Offset
nl: Offset starten

en: Starting Opacity
nl: Dekking starten

en: Starting Rotation
nl: Rotatie starten

en: Starting Scale
nl: Startschaal

en: State
nl: Staat

en: Static
nl: Statisch

en: Status
nl: Staat

en: Stick to Bottom
nl: Blijf bij de bodem

en: Stick to Top
nl: Blijf bij boven

en: Stick to Top and Bottom
nl: Vasthouden aan boven- en onderkant

en: Sticky Bottom Offset
nl: Kleverige Bodem Offset

en: Sticky Position
nl: Kleverige positie

en: Sticky State
nl: Sticky-Status

en: Store State
nl: Status opslaan

en: Store States
nl: Statussen opslaan

en: Stretch
nl: Uitrekken

en: Stretch to Fill
nl: Uitrekken om te vullen

en: Strikethrough
nl: Klikfrequentie

en: Strings
nl: Tekenreeksen

en: Structure
nl: Structuur

en: Style
nl: Stijlen

en: Style Attributes
nl: Stijlattributen

en: Style Position
nl: Stijlpositie

en: Style Settings
nl: Stijlinstellingen

en: Style Type
nl: Stijltype

en: Styles
nl: Stijlen

en: Sub Agent
nl: Subagent

en: Submit
nl: Verzenden

en: Submit Button
nl: Verzendknop

en: Submit Comment
nl: Reactie Verzenden

en: Submit a Comment
nl: Plaats Een Reactie

en: Subscribe Button
nl: Verzendknop

en: Subscription Error:
nl: Abonnementsfout:

en: Subtitle
nl: Ondertitelen

en: Subtitle Goes Here
nl: Subtitel Komt Hier

en: Subtitle Text
nl: Ondertiteltekst

en: Subtotal
nl: Subtotaal

en: Success Action
nl: Sectie

en: Success Message
nl: Geslaagd-bericht

en: Success!
nl: Gelukt!

en: Successfully updated %d field(s).
nl: %d veld(en) succesvol bijgewerkt.

en: Sunday
nl: Zondag

en: Support Center
nl: Supportcentrum

en: Supported File Formats:
nl: Ondersteunde Bestandsindelingen:

en: Supported Font Weights
nl: Ondersteunde lettertypen

en: Switch Back To Classic Editor
nl: Terugschakelen Naar Klassieke Editor

en: Switch Tab
nl: Tab Wisselen

en: Sync children to global module
nl: Onderliggende items synchroniseren met globale module

en: Sync values
nl: Synchroniseer waarden

en: Tab
nl: Tabblad

en: Tab Text
nl: Tabtekst

en: Table
nl: Tafel

en: Table Background Color
nl: Achtergrondkleur Tabel

en: Table Cell
nl: Tabelcel

en: Table Cell Alternating Background Color
nl: Tabelcel Afwisselende achtergrondkleur

en: Table Cell Background Color
nl: Achtergrondkleur Tabelcel

en: Table Header
nl: Tabelkoptekst

en: Table Header Background Color
nl: Achtergrondkleur koptekst tabel

en: Table Header Row
nl: Tabelkoptekstrij

en: Table Row
nl: Tafel rij

en: Table Row Background Color
nl: Achtergrondkleur Tabelrij

en: Table Rows
nl: Tabelrijen

en: Tablet View
nl: Tabletweergave

en: Tablet Wide
nl: Tablet Breed

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Tabs Content
nl: Inhoud tabbladen

en: Tabs Controls
nl: Tabcontroles

en: Tag Page
nl: Tagpagina

en: Tag input container
nl: Container Voor Taginvoer

en: Tags Separator
nl: Scheidingsteken Voor Tags

en: Target
nl: Doel

en: Target Element
nl: Doelelement

en: Target Loop
nl: Doellus

en: Target Module
nl: Doelmodule

en: Target Offset
nl: Doeloffset

en: Target predefined selectors within this element without the need to write out selectors name. i.e. %s
nl: Target vooraf gedefinieerde selectors binnen dit element zonder selector-namen te hoeven uitschrijven. Bijv. %s

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Taxonomy to query (when query_type is terms). Can be a single taxonomy or comma-separated list.
nl: Taxonomie om op te vragen (wanneer query_type terms is). Kan één taxonomie zijn of een door komma's gescheiden lijst.

en: Template
nl: Sjabloon

en: Template Details
nl: Sjabloondetails

en: Template Name
nl: Sjabloonnaam

en: Template Settings
nl: Sjablooninstellingen

en: Templates
nl: Sjablonen

en: Term Count
nl: Termaantal

en: Term Description
nl: Termbeschrijving

en: Term ID
nl: Term-ID

en: Term ID to filter by (when query_type is post_type). Can be a single ID or comma-separated list.
nl: Term-ID om op te filteren (wanneer query_type post_type is). Kan één ID zijn of een door komma's gescheiden lijst.

en: Term Link
nl: Termlink

en: Term Name
nl: Termnaam

en: Term Offset
nl: Termoffset

en: Term Order
nl: Termvolgorde

en: Terms
nl: Termen

en: Terms Groups
nl: Termgroepen

en: Terms Per Page
nl: Termen Per Pagina

en: Testimonial
nl: Aanbevelingen

en: Testimonial Author
nl: Testimoniale auteur

en: Testimonial Description
nl: Testimoniale beschrijving

en: Testimonial Meta
nl: Testimoniale meta

en: Testimonial Portrait
nl: Testimoniaal portret

en: Testimonials
nl: Aanbevelingen

en: Text
nl: Tekst

en: Text & Logo Alignment
nl: Tekst en logo-uitlijning

en: Text Alignment
nl: Tekstuitlijning

en: Text Background Color
nl: Achtergrondkleur tekst

en: Text Color
nl: Tekstkleur Test

en: Text Overlay Border Radius
nl: Straal rand van tekstlaag

en: Text Overlay Color
nl: Kleur tekstlaag

en: Text Shadow
nl: Schaduw tekst

en: Text Shadow Color
nl: Tekstkleur Test

en: Text Shadow Horizontal Length
nl: Tekstschaduw horizontale lengte

en: Text Shadow Vertical Length
nl: Verticale uitlijning van tekst

en: Text Size
nl: Tekstgrootte

en: Text Vertical Alignment
nl: Verticale uitlijning van tekst

en: Text for the home link in the breadcrumb.
nl: Tekst voor de home-link in het kruimelpad.

en: Textarea
nl: Tekstgebied

en: Texts
nl: Tekst

en: Thanks for contacting us
nl: Bedankt dat je contact met ons opneemt

en: The D4 presets data to convert to D5 format and apply migrations.
nl: De D4-voorinstellingsgegevens om naar D5-indeling te converteren en migraties toe te passen.

en: The Google Maps API Script is currently disabled in the <a href="%s" target="_blank">Theme Options</a>. This module will not function properly without the Google Maps API.
nl: Het Google Maps API-script is momenteel uitgeschakeld in de <a href="%s" target="_blank">Thema-opties</a>. Deze module werkt niet correct zonder de Google Maps API.

en: The HTML attribute name (e.g., class, data-custom)
nl: De naam van het HTML-attribuut (bijv. class, data-custom)

en: The ID of the current post (used for exclude_current_post)
nl: Het ID van het huidige bericht (gebruikt voor exclude_current_post)

en: The REST API route definition for %s is missing the required permission_callback argument.
nl: In de REST API-route-definitie voor %s ontbreekt het vereiste argument permission_callback.

en: The REST API route definition missing the required permission_callback argument.
nl: In de REST API-route-definitie ontbreekt het vereiste argument permission_callback.

en: The Skype account name.
nl: De Skype-account naam.

en: The URL for this social network link.
nl: De URL voor deze sociaal netwerk-link.

en: The account ID.
nl: De account-ID.

en: The account data.
nl: De accountgegevens.

en: The account name.
nl: De accountnaam.

en: The body layout of a template should not be disabled if you wish to display and edit the content of individual posts using this layout.
nl: De hoofdtekst-layout van een sjabloon mag niet worden uitgeschakeld als je de inhoud van individuele berichten met deze layout wilt weergeven en bewerken.

en: The bullet point that begins each list item can be placed either inside or outside the parent list wrapper. Placing list items inside will indent them further within the list.
nl: Het opsommingsteken waarmee elk lijstitem wordt gestart, kan zowel binnen als buiten de bovenliggende omslagwrapper worden geplaatst. Het plaatsen van lijstitems zal ze verder inspringen binnen de lijst.

en: The characters that begin each list item can be placed either inside or outside the parent list wrapper. Placing list items inside will indent them further within the list.
nl: De tekens die elk lijstitem beginnen, kunnen binnen of buiten de hoofd-lijstcontainer worden geplaatst. Lijstitems binnen plaatsen zorgt voor extra inspringing in de lijst.

en: The characters that begins each list item can be placed either inside or outside the parent list wrapper. Placing list items inside will indent them further within the list.
nl: De tekens die elk lijstitem beginnen, kunnen zowel binnen als buiten de bovenliggende omslagwrapper worden geplaatst. Het plaatsen van lijstitems zal ze verder inspringen binnen de lijst.

en: The color of the shadow.
nl: De kleur van de schaduw.

en: The dividing line can be placed either above, below or in the center of the module.
nl: De scheidingslijn kan boven, onder of in het midden van de module worden geplaatst.

en: The following account will be removed:
nl: Het volgende account wordt verwijderd:

en: The higher the value, the bigger the blur, the shadow becomes wider and lighter.
nl: Hoe hoger de waarde, hoe groter de vervaging, de schaduw wordt breder en lichter.

en: The item you are trying to convert is empty.
nl: Het item dat je probeert te converteren is leeg.

en: The library item type is not attached to a given item.
nl: Het bibliotheekitemtype is niet gekoppeld aan een bepaald item.

en: The message that will be shown to site visitors who subscribe to your list.
nl: Het bericht dat wordt getoond aan sitebezoekers die zich op uw lijst abonneren.

en: The page you requested could not be found.
nl: De pagina die je hebt opgevraagd kon niet worden gevonden.

en: The preset data is too large to save in a single request. This usually happens when you have a large number of presets. The system will automatically split the data into smaller chunks and retry. Please try saving again.
nl: De presetgegevens zijn te groot om in één verzoek op te slaan. Dit gebeurt meestal wanneer je veel presets hebt. Het systeem splitst de gegevens automatisch in kleinere delen en probeert het opnieuw. Probeer opnieuw op te slaan.

en: The provider slug.
nl: De providerslug.

en: The selected canvas no longer exists
nl: Het geselecteerde canvas bestaat niet meer

en: The speed at which the carousel automatically cycles.
nl: De snelheid waarmee de carrousel automatisch doorloopt.

en: The speed of the slide transition animation.
nl: De snelheid van de overgangsanimatie van dia's.

en: The title of your blurb will appear in bold below your blurb image.
nl: De titel van uw blurb zal in vette letters onder uw blurbafbeelding verschijnen.

en: The title will appear above the content and when the accordion is closed.
nl: De titel wordt boven de inhoud weergegeven en wanneer de accordion is gesloten.

en: The title will appear above the content and when the toggle is closed.
nl: De schakeltitel van zal boven de inhoud verschijnen en als de schakel wordt gesloten.

en: The title will be used within the tab button for this tab.
nl: De titel zal worden gebruikt in de tabbladknop van dit tabblad.

en: The value for this attribute (e.g., my-class, custom-value)
nl: De waarde voor dit attribuut (bijv. my-class, custom-value)

en: Theme Builder Item
nl: Theme Builder-item

en: Theme Builder Items
nl: Theme Builder-items

en: Theme Builder Library Templates
nl: Theme Builder-bibliotheeksjablonen

en: Theme Builder Template Editing
nl: Theme Builder-sjabloon Bewerken

en: Theme Customizer
nl: Thema-aanpasser

en: Theme Options
nl: Thema-opties

en: There are no reviews yet.
nl: Er zijn nog geen beoordelingen.

en: There must be operators between values
nl: Er moeten operatoren tussen waarden staan

en: There must be spaces around operators
nl: Er moeten spaties rondom operatoren staan

en: There was an error trying to send your message. Please try again later.
nl: Er is een fout opgetreden bij het verzenden van je bericht. Probeer het later opnieuw.

en: There was no response.
nl: Er was geen reactie.

en: Thin
nl: Dun

en: Thin 100
nl: Dun 100

en: Thinking...
nl: Bezig met denken...

en: This %1$s
nl: Deze %1$s

en: This Divi 4 module is running in backwards compatibility mode because it has custom settings applied to it by a third-party Divi Extension which is not yet compatible with Divi 5. You can edit the shortcode directly or recreate the module using Divi 5.
nl: Deze Divi 4-module wordt uitgevoerd in achterwaartse compatibiliteitsmodus omdat er aangepaste instellingen op zijn toegepast door een externe Divi-extensie die nog niet compatibel is met Divi 5. Je kunt de shortcode rechtstreeks bewerken of de module opnieuw maken met Divi 5.

en: This Layout Is Built With Divi
nl: Deze Indeling Is Gebouwd Met Divi

en: This Loop %1$s
nl: Deze Loop %1$s

en: This applies motion effects to individual elements within the module rather than the module as a whole. For example, to each image within a Gallery, rather than the Gallery container.
nl: Dit past bewegingseffecten toe op afzonderlijke elementen binnen de module in plaats van op de module als geheel. Bijvoorbeeld naar elke afbeelding in een galerij, in plaats van de galerijcontainer.

en: This attribute exists in the following presets:
nl: Dit attribuut bestaat in de volgende presets:

en: This content could not be displayed. Click the button below to save and reload the builder
nl: Deze inhoud kan niet worden weergegeven. Klik op de onderstaande knop om de builder op te slaan en opnieuw te laden

en: This content could not be displayed. Please report this error to our team so that we can fix it and then save and reload the builder.
nl: Deze inhoud kan niet worden weergegeven. Rapporteer deze fout alsjeblieft aan ons team, zodat we het kunnen repareren en de builder kunnen opslaan en opnieuw laden.

en: This content will appear below the subscribe button.
nl: Hier ingevoerde inhoud verschijnt onder de sub-koptekst.

en: This content will appear below the title.
nl: Hier ingevoerde inhoud verschijnt onder de sub-koptekst.

en: This controls how your text is aligned within the module.
nl: Dit bepaalt hoe uw tekst wordt uitgelijnd binnen de module.

en: This controls the direction of the lazy-loading animation.
nl: Dit regelt de richting van de langzaam ladende animatie.

en: This controls the orientation of the image within the module.
nl: Dit controleert de oriëntatie van de afbeelding binnen de module.

en: This controls the transition delay of the hover animation.
nl: Dit regelt de richting van de langzaam ladende animatie.

en: This controls the transition duration of the hover animation.
nl: Dit regelt de richting van de langzaam ladende animatie.

en: This controls the transition speed curve of the hover animation.
nl: Dit regelt de richting van de langzaam ladende animatie.

en: This field is disabled
nl: Dit veld is uitgeschakeld

en: This file should not be imported in this context.
nl: Dit bestand mag in deze context niet worden geïmporteerd.

en: This import contains references to the global Header, Body, and/or Footer from the website they were exported from. How would you like to import these references?
nl: Deze import bevat verwijzingen naar de globale header, hoofdtekst en/of footer van de website waarvandaan ze zijn geëxporteerd. Hoe wil je deze verwijzingen importeren?

en: This is a legacy Divi 4 module running in backwards compatibility mode. In most cases, legacy modules should appear the same as they did in Divi 4. However, these modules aren't as performant and fully featured as Divi 5 modules.
nl: Dit is een legacy Divi 4-module die wordt uitgevoerd in achterwaartse compatibiliteitsmodus. In de meeste gevallen zouden legacy modules er hetzelfde uit moeten zien als in Divi 4. Deze modules zijn echter minder performant en hebben minder functies dan Divi 5-modules.

en: This is the date the countdown timer is counting down to.
nl: Dit is de datum waar de afteltimer naartoe aftelt.

en: This is the title displayed for the countdown timer.
nl: Dit is de titel die wordt weergegeven voor de afteltimer.

en: This item is assigned to another template. Saving will override and remove its current assignment.
nl: Dit item is toegewezen aan een ander sjabloon. Opslaan zal de huidige toewijzing overschrijven en verwijderen.

en: This layout contains global design presets. Check the box below to import these styles as presets, or leave it unchecked to bring them in as static styles.
nl: Deze lay-out bevat globale ontwerpvoorinstellingen. Vink het onderstaande vakje aan om deze stijlen als voorinstellingen te importeren, of laat het uitgeschakeld om ze als statische stijlen in te voeren.

en: This legacy module is running in backward compatibility mode. Legacy modules require a reload when editing and cause slower loading times on the front end.
nl: Deze legacy-module draait in achterwaartse compatibiliteitsmodus. Legacy-modules vereisen een herladen tijdens het bewerken en zorgen voor langere laadtijden op de front-end.

en: This module will not function properly on the front end of your website because this is not the assigned Checkout page.
nl: Deze module werkt niet correct aan de voorkant van je website, omdat dit niet de toegewezen afrekenpagina is.

en: This number of columns cannot be used on this row.
nl: Dit aantal kolommen kan niet in deze rij worden gebruikt.

en: This option will cover the player UI on the main video. This image can either be uploaded in each video setting or auto-generated by Divi.
nl: Deze optie heeft betrekking op de spelerinterface van de hoofdvideo. Deze afbeelding kan zowel geupload worden in elke video-instelling, als automatischgegenereerd worden door Divi.

en: This post has been assigned a template using the Theme Builder, however, the template being used does not contain a Post Content module.
nl: Aan dit bericht is een sjabloon toegewezen met de Theme Builder, maar het gebruikte sjabloon bevat geen module Berichtinhoud.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
nl: Dit bericht is beveiligd met een wachtwoord. Voer het wachtwoord in om reacties te bekijken.

en: This sets a static height value for your element. Once set, the height of the element will no longer be determined by its inner content. Content that exceeds the static height of the element will overflow the element wrapper.
nl: Hiermee wordt een statische hoogtewaarde voor uw element ingesteld. Eenmaal ingesteld, zal de hoogte van het element niet langer worden bepaald door zijn innerlijke inhoud. Content die de statische hoogte van het element overschrijdt, zal de elementwrapper overlopen.

en: This setting adjusts the shape of the bullet point that begins each list item.
nl: Met deze instelling wordt de vorm van het opsommingsteken aangepast waarmee elk item in de lijst wordt gestart.

en: This setting determines the vertical alignment of your content. Your content can either be vertically centered, or aligned to the bottom.
nl: Deze instelling determineert de verticale uitlijning van uw inhoud. Uw inhoud kan ofwel verticaal gecentreerd zijn of uitgelijnd naar de onderkant.

en: This setting determines the vertical alignment of your slide image. Your image can either be vertically centered, or aligned to the bottom of your slide.
nl: Deze instelling bepaalt de verticale uitlijning van uw slide-afbeelding. Uw afbeelding kan verticaal worden gecentreerd of worden afgestemd op de onderkant van uw slide.

en: This setting will let you choose to use the thumbnail track controls below the slider or dot navigation at the bottom of the slider.
nl: Deze instelling laat u kiezen tussen de miniatuurafbeeldingen of de stipnavigatie onder de slider.

en: This setting will make your slider arrows either light or dark in color.
nl: Deze instelling zorgt er voor dat de sliderpijlen licht of donker worden van kleur.

en: This setting will toggle visibility of CTA on mobile devices.
nl: Met deze instelling schakel je de zichtbaarheid van CTA op mobiele apparaten in of uit.

en: This setting will toggle visibility of Images/Video on mobile devices.
nl: Met deze instelling schakel je de zichtbaarheid van Afbeeldingen/Video op mobiele apparaten in of uit.

en: This setting will toggle visibility of content on mobile devices.
nl: Met deze instelling schakel je de zichtbaarheid van inhoud op mobiele apparaten in of uit.

en: This setting will turn on and off the circle buttons at the bottom of the slider.
nl: Deze instelling schakelt de cirkelknoppen aan de onderkant van de slider in of uit.

en: This setting will turn on and off the featured image in the slider.
nl: Deze instelling schakelt de uitgelichte afbeelding in de galerij in en uit.

en: This setting will turn on and off the meta section.
nl: Deze instelling schakelt de meta-sectie in en uit.

en: This setting will turn on and off the navigation arrows.
nl: Deze instelling zet de navigatiepijlen aan of uit.

en: This setting will turn on and off the read more button.
nl: Deze instelling zal de knop 'lees meer' in- en uitschakelen.

en: This settings turns on and off the 1px divider line, but does not affect the divider height.
nl: Deze instelling zet de 1px verdelingslijn aan of uit, maar beinvloedt niet de verdelingshoogte.

en: This will adjust the color of the 1px divider line.
nl: Dit zal de kleur van de 1px verdelingslijn bepalen.

en: This will affect all <strong>%1$s</strong> Groups using the <strong>%2$s</strong> across your entire site. Do you wish to proceed?
nl: Dit heeft invloed op alle <strong>%1$s</strong>-groepen die de <strong>%2$s</strong> gebruiken op je hele site. Wil je doorgaan?

en: This will affect all <strong>%1$s</strong> Modules using the <strong>%2$s</strong> across your entire site. Do you wish to proceed?
nl: Dit heeft invloed op alle <strong>%1$s</strong>-modules die de <strong>%2$s</strong> gebruiken op je hele site. Wil je doorgaan?

en: This will assign <strong>%1$s</strong> as the <strong>Default %2$s Preset</strong> across your entire site. All <strong>%2$s</strong> Modules that use the <strong>Default %2$s Preset</strong> will be affected. Do you wish to proceed?
nl: Hiermee stel je <strong>%1$s</strong> in als de <strong>Standaard %2$s-Voorinstelling</strong> op je hele site. Alle <strong>%2$s</strong>-modules die de <strong>Standaard %2$s-Voorinstelling</strong> gebruiken, worden beïnvloed. Wil je doorgaan?

en: This will assign <strong>%1$s</strong> as the default <strong>%2$s</strong> across your entire site. All elements that use <strong>Default %2$s</strong> will be affected. Do you wish to proceed?
nl: Hiermee stel je <strong>%1$s</strong> in als de standaard <strong>%2$s</strong> op je hele site. Alle elementen die <strong>Standaard %2$s</strong> gebruiken, worden beïnvloed. Wil je doorgaan?

en: This will change the Display Order of the module.
nl: Dit wijzigt de weergavevolgorde van de module.

en: This will change the fill color for the bar.
nl: Dit past de opvulkleur van de balk aan.

en: This will change the label of the module in the builder for easy identification.
nl: Dit zal het label van de module in de builder wijzigen zodat gemakkelijke identificatie mogelijk is.

en: This will delete and unassign the <strong>%1$s</strong> preset across your entire site, and assign the <strong>Default %2$s Preset</strong> in all instances. Do you wish to proceed?
nl: Hiermee verwijder je de <strong>%1$s</strong>-voorinstelling en maak je de toewijzing ongedaan op je hele site, en wijs je in alle gevallen de <strong>Standaard %2$s-Voorinstelling</strong> toe. Wil je doorgaan?

en: This will delete and unassign this <strong>%1$s</strong> preset across your entire site, and assign the <strong>Default %2$s Preset</strong> in all instances. Do you wish to proceed?
nl: Hiermee wordt deze <strong>%1$s</strong> -voorinstelling voor uw hele site verwijderd en ongedaan gemaakt, en wordt in alle gevallen de <strong>standaard %2$s -voorinstelling</strong> toegewezen. Wil je verder gaan?

en: This will disable the module on selected devices
nl: Dit schakelt de module uit op geselecteerde apparaten

en: This will disable the module on selected devices.
nl: Hiermee wordt de module uitgeschakeld op geselecteerde apparaten.

en: This will reset all Theme Builder settings and delete all templates. Are you sure you want to do this?
nl: Hiermee worden alle Theme Builder-instellingen gereset en alle sjablonen verwijderd. Weet je zeker dat je dit wilt doen?

en: This will turn thumbnails on and off.
nl: Dit zet de miniaturen aan en uit.

en: This will update all instances across your entire site.
nl: Dit werkt alle instanties bij op je hele site.

en: This would create an infinite loop
nl: Dit zou een oneindige lus veroorzaken

en: Three values are required
nl: Drie waarden zijn vereist

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Thumbnail Item
nl: Miniatuur-item

en: Thumbnail Orientation
nl: Schermstand thumbnail

en: Thumbnail Overlay Color
nl: Bedekkingskleur van het miniatuur

en: Thumbnail Size
nl: Miniatuurformaat

en: Thursday
nl: Donderdag

en: Tilt
nl: Kantelen

en: Time Delay
nl: Tijdsvertraging

en: Time:
nl: Tijd:

en: Timer Section
nl: Sectie tijdschakelaar

en: Title
nl: Titel

en: Title Link
nl: Titellink

en: Title Text
nl: Titel tekst

en: Title displayed above the portfolio.
nl: Titel die wordt weergegeven boven de portfolio.

en: Title is required.
nl: Titel is vereist.

en: Title/Meta Background Image
nl: Achtergrondafbeelding titel

en: Title: a-z
nl: Titel: a-z

en: Title: z-a
nl: Titel: z-a

en: To Hour
nl: Tot Uur

en: To Minute
nl: Tot Minuut

en: To use the Checkout Payment module, you need to add a Checkout Billing module and a Checkout Shipping module to this page first.
nl: Om de module Afrekenen Betaling te gebruiken, moet je eerst een module Afrekenen Facturering en een module Afrekenen Verzending aan deze pagina toevoegen.

en: To use the Checkout Payment module, you need to add a Checkout Billing module to this page first.
nl: Om de module Afrekenen Betaling te gebruiken, moet je eerst een module Afrekenen Facturering aan deze pagina toevoegen.

en: Toggle
nl: Schakelen

en: Toggle %s
nl: %s Schakelen

en: Toggle Attribute
nl: Attribuut Omschakelen

en: Toggle Content
nl: Inhoud schakelaar

en: Toggle Cookie
nl: Cookie Omschakelen

en: Toggle Divi Builder
nl: Divi Builder In-/Uitschakelen

en: Toggle Gradient
nl: Kleurverloop In-/Uitschakelen

en: Toggle Icon
nl: Icoon schakelaar

en: Toggle Mask
nl: Masker In-/Uitschakelen

en: Toggle Options
nl: Toggle-Opties

en: Toggle Pattern
nl: Patroon In-/Uitschakelen

en: Toggle Preset
nl: Voorinstelling Omschakelen

en: Toggle Responsive View
nl: Responsieve Weergave Wisselen

en: Toggle Title
nl: Titel schakelaar

en: Toggle Visibility
nl: Zichtbaarheid Omschakelen

en: Toggle between the various gallery layout types.
nl: Schakel tussen de verschillende typen galerijindelingen.

en: Toggle dropdown
nl: Dropdown Schakelen

en: Toggled layout visibility
nl: Layoutzichtbaarheid omgeschakeld

en: Toggles
nl: Schakelen

en: Tool Call
nl: Toolaanroep

en: Tooltip
nl: Knopinfo

en: Tooltip Background Color
nl: Achtergrondkleur Tooltip

en: Top
nl: Bovenkant

en: Top Border Color
nl: Boordkleur

en: Top Border Style
nl: Boordstijl

en: Top Border Width
nl: Boordbreedte

en: Top Left
nl: Top Links

en: Top Rated Products
nl: Best beoordeelde producten

en: Top Right
nl: Rechts Boven

en: Top Sticky Limit
nl: Bovenste plaklimiet

en: Top To Bottom
nl: Van boven naar beneden

en: Top of Element
nl: Bovenkant van element

en: Total
nl: Totaal

en: Transform
nl: Transformeren

en: Transform Origin
nl: Transformeer Origin

en: Transform Rotate
nl: Transformeren Roteren

en: Transform Scale
nl: Transformeer schaal

en: Transform Translate
nl: Transformeer Vertalen

en: Transforms
nl: Transformaties

en: Transition Default and Sticky Styles
nl: Overgang Standaard- en plakstijlen

en: Transition Delay
nl: Animatie

en: Transition Duration
nl: Animatie

en: Transition Speed
nl: Overgangssnelheid

en: Transition Speed Curve
nl: Animatie

en: Transitions
nl: Functie

en: Translate
nl: Vertalen

en: Travel back in time by this amount.
nl: Reis terug in de tijd met dit bedrag.

en: Triangle
nl: Driehoek

en: Triangles
nl: driehoeken

en: Trigger Animation
nl: Animatie Activeren

en: Trigger Event
nl: Triggergebeurtenis

en: True Parallax
nl: Ware Parallax

en: Try Again
nl: Nogmaals proberen

en: Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.
nl: Probeer je zoekopdracht te verfijnen of gebruik de navigatie hierboven om het bericht te vinden.

en: Tuesday
nl: Dinsdag

en: Tuesday, Aug 06 (l, M d)
nl: dinsdag, aug 06 (l, M d)

en: Tufted
nl: Getuft

en: Turn comment count on and off.
nl: Draai het aantal opmerkingen over en uit.

en: Turn excerpt on and off.
nl: Zet uittreksel aan en uit.

en: Turn image on or off
nl: Afbeelding in- of uitschakelen

en: Turn image on or off.
nl: Schakel afbeelding in of uit.

en: Turn meta on or off.
nl: Zet meta aan of uit.

en: Turn name on or off
nl: Naam in- of uitschakelen

en: Turn name on or off.
nl: Zet naam aan of uit.

en: Turn on or off the author link.
nl: Zet de schrijverslink aan of uit.

en: Turn pagination on and off.
nl: Zet paginering aan of uit.

en: Turn pagination on or off
nl: Paginering in- of uitschakelen

en: Turn price on or off
nl: Prijs in- of uitschakelen

en: Turn price on or off.
nl: Zet prijs aan of uit.

en: Turn project titles on or off.
nl: Zet projecttitels aan of uit.

en: Turn rating on or off
nl: Beoordeling in- of uitschakelen

en: Turn rating on or off.
nl: Schakel beoordeling in of uit.

en: Turn sale badge on or off
nl: Sale-badge in- of uitschakelen

en: Turn sale badge on or off.
nl: Verkoopbadge in- of uitschakelen.

en: Turn the captcha on or off using this option.
nl: Schakel Captcha in of uit door van deze optie gebruik te maken

en: Turn the category links on or off.
nl:  Zet de koppeling van de categorie aan of uit.

en: Turn the date display on or off.
nl: Zet de datumweergave aan of uit.

en: Turn the date on or off.
nl: Zet de datum aan of uit.

en: Turn the pagination on or off.
nl: Schakel de paginering in of uit.

en: Turn this on to exclude pages from search results.
nl: Schakel dit in om pagina's uit te sluiten van zoekresultaten.

en: Turn this on to show the Search Button.
nl: Schakel dit in om de zoekknop te tonen.

en: Turn this on to show the next post link.
nl: Schakel dit in om de link naar het volgende bericht te tonen.

en: Turn this on to show the previous post link.
nl: Schakel dit in om de link naar het vorige bericht te tonen.

en: Turning off percentages will remove the percentage text from within the filled portion of the bar.
nl: Als u percentages uitschakelt, wordt de percentagetekst uit het gevulde gedeelte van de balk verwijderd.

en: Turning this on will allow automatic sliding to continue on mouse hover.
nl: Wanneer u deze optie inschakelt, zal automatisch schuiven om verder te gaan op de muis beweeg.

en: Turning this on will exclude Posts from search results.
nl: Als je dit inschakelt, worden berichten uitgesloten van zoekresultaten.

en: Two values are required
nl: Twee waarden zijn vereist

en: Type > then search to nest, Cmd+Enter to add, Enter to insert all
nl: Typ > en zoek om te nesten, Cmd+Enter om toe te voegen, Enter om alles in te voegen

en: Type of query to perform (post_type, terms, users, current_page, repeater, or repeater_field_name)
nl: Type query om uit te voeren (post_type, terms, users, current_page, repeater, of repeater_field_name)

en: Type the Redirect URL
nl: Typ de redirect-URL

en: Type the message you want to display after successful form submission. Leave blank for default
nl: Typ het bericht dat u wilt weergeven als versturen van het formulier is geslaagd. Vul niets in voor het standaard bericht.

en: Type the text you want to use as placeholder for the search field.
nl: Typ de tekst die u wilt gebruiken als aanduiding voor het zoekveld.

en: URL Parameter
nl: URL-parameter

en: URL Parameter Name
nl: URL-parameternaam

en: URL Parameter Value
nl: URL-parameterwaarde

en: URL for the home link in the breadcrumb.
nl: URL voor de home-link in het kruimelpad.

en: URLs
nl: URL's

en: Ultra Bold
nl: Ultra vet

en: Ultra Bold 800
nl: Extra Vet 800

en: Ultra Light
nl: Fel licht

en: Ultra Light 200
nl: Extra Licht 200

en: Ultra Wide
nl: Ultrabreed

en: Unable To Establish Internet Connection.
nl: Kan geen internetverbinding tot stand brengen.

en: Unassigned
nl: Niet toegewezen

en: Unclosed block: missing closing brace.
nl: Niet-afgesloten blok: ontbrekende sluitaccolade.

en: Underline
nl: Onderstreepte tekst

en: Underneath Section Content
nl: Sectie invoegen

en: Undo
nl: Ongedaan Maken

en: Undo/Redo
nl: Ongedaan Maken/Opnieuw

en: Undock Active Tab
nl: Actief Tabblad Losmaken

en: Undock Tab
nl: Tabblad Losmaken

en: Unexpected closing brace.
nl: Onverwachte sluitaccolade.

en: Unknown Field
nl: Onbekend Veld

en: Unknown Module
nl: Onbekende Module

en: Unknown Target
nl: Onbekend Doel

en: Unknown error.
nl: Onbekende fout.

en: Unlock
nl: Ontgrendelen

en: Unlock %1$s
nl: %1$s Ontgrendelen

en: Unlock %s
nl: %s Ontgrendelen

en: Unlock Module
nl: Ontgrendelen Module

en: Unlock module
nl: Module ontgrendelen

en: Unlock parent module first
nl: Ontgrendel eerst de bovenliggende module

en: Unordered List
nl: Ongeordende lijst invoegen

en: Unordered List Item Indent
nl: Lijst items centreren

en: Unordered List Style Position
nl: Niet-geordende lijststijlpositie

en: Unordered List Style Type
nl: Ongeordende lijst invoegen

en: Unsaved Changes
nl: Niet-opgeslagen Wijzigingen

en: Unsaved changes will be lost if you leave the Theme Builder at this time.
nl: Niet-opgeslagen wijzigingen gaan verloren als je de Theme Builder nu verlaat.

en: Unsupported
nl: Niet Ondersteund

en: Unsupported post type.
nl: Niet-ondersteund berichttype.

en: Until Date
nl: Tot Datum

en: Up
nl: omhoog

en: Update
nl: Bijwerken

en: Update All Presets
nl: Alle Presets Bijwerken

en: Update Preset With Current Styles
nl: Voorinstelling bijwerken met huidige stijlen

en: Update Presets?
nl: Presets Bijwerken?

en: Update cart
nl: Winkelwagen bijwerken

en: Update this value in all detected locations.
nl: Deze waarde bijwerken op alle gedetecteerde locaties.

en: Update totals
nl: Totalen bijwerken

en: Updated template settings
nl: Sjablooninstellingen bijgewerkt

en: Updated templates order
nl: Volgorde van sjablonen bijgewerkt

en: Updating breakpoints will affect take affect across your entire website. When disabling a breakpoint, its styles will be stored for posterity. When enabling a breakpoint, any existing styles for that breakpoint will be restored.
nl: Het bijwerken van breekpunten is van invloed op je hele website. Wanneer je een breekpunt uitschakelt, worden de stijlen bewaard. Wanneer je een breekpunt inschakelt, worden bestaande stijlen voor dat breekpunt hersteld.

en: Updating breakpoints will take affect across your entire website.
nl: Het bijwerken van breekpunten is van invloed op je hele website.

en: Updating breakpoints will take affect across your entire website. When disabling a breakpoint, its styles will be stored for posterity.
nl: Het bijwerken van breekpunten is van invloed op je hele website. Wanneer je een breekpunt uitschakelt, worden de stijlen bewaard.

en: Updating breakpoints will take affect across your entire website. When enabling a breakpoint, any existing styles for that breakpoint will be restored.
nl: Het bijwerken van breekpunten is van invloed op je hele website. Wanneer je een breekpunt inschakelt, worden bestaande stijlen voor dat breekpunt hersteld.

en: Upgrade Your Divi Cloud
nl: Upgrade Je Divi Cloud

en: Upload
nl: Uploaden

en: Upload Font
nl: Uploaden

en: Upload a video
nl: Een video uploaden

en: Upload an image
nl: Laad een foto

en: Upload an image to display at the top of your blurb.
nl: Upload een afbeelding om die aan de bovenkant van uw blurb te zien is.

en: Upload an image to display beside your menu.
nl: Upload een afbeelding om naast uw menu weer te geven.

en: Upload an image.
nl: Upload een afbeelding.

en: Upload the "after" image.
nl: Upload de "na"-afbeelding.

en: Upload the "before" image.
nl: Upload de "voor"-afbeelding.

en: Upload the .WEBM version of your video here. All uploaded videos should be in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers.
nl: Upload hier de .WEBM versie van uw video. Alle geüploade video’s moeten zowel in .MP4 als .WEBM formaat zijn om maximale compatibiliteit in alle browsers te waarborgen.

en: Upload your Lottie JSON animation file.
nl: Upload je Lottie JSON-animatiebestand.

en: Upload your desired image, or type in the URL to the image you would like to display over your video. You can also generate a still image from your video.
nl: Upload uw gewenste afbeelding, of voer de URL in van de afbeelding die u over de video wilt weergeven. U kunt ook een stilstaand beeld van uw video genereren.

en: Upload your desired image, or type in the URL to the image you would like to display.
nl: Upload de gewenste afbeelding, of voer de URL in van de afbeelding die u graag wilt laten zien.

en: Upload your desired video in .MP4 format, or type in the URL to the video you would like to display.
nl: Upload de gewenste video in .MP4-formaat, of typ de URL van de video die je wilt weergeven.

en: Upload/Remove Fonts
nl: Lettertypen Uploaden/Verwijderen

en: Uppercase
nl: Hoofdletters

en: Upscale
nl: Luxe

en: Upwards
nl: Naar boven

en: Use A Spam Protection Service
nl: Gebruik een spambeveiligingsservice

en: Use Background Color
nl: Gebruik Achtergrondkleur

en: Use Background Color Gradient
nl: Gebruik achtergrond met kleurverloop

en: Use Background Overlay
nl: Gebruik achtergrondlaag

en: Use Basic Captcha
nl: Basiscaptcha gebruiken

en: Use Current Loop
nl: Huidige Loop Gebruiken

en: Use Custom %s Size
nl: Aangepaste %s-Grootte Gebruiken

en: Use Custom Fields
nl: Aangepaste breedte gebruiken

en: Use Custom Icon Size
nl: Gebruik aangepaste pictogramgrootte

en: Use Custom Styles For %1$s
nl: Aangepaste stijlen gebruiken voor %1$s

en: Use Dot Navigation
nl: Gebruik stipnavigatie

en: Use Focus Borders
nl: Focus boordkleur gebruiken

en: Use Global Body
nl: Globale Hoofdtekst Gebruiken

en: Use Global Footer
nl: Globale Footer Gebruiken

en: Use Global Header
nl: Globale Header Gebruiken

en: Use Grayscale Filter
nl: Filter grijswaarden gebruiken

en: Use Icon
nl: Gebruik pictogram

en: Use On
nl: Gebruiken Op

en: Use Parallax Effect
nl: Gebruik het Parallax effect

en: Use Post Excerpts
nl: Gebruik postfragmenten

en: Use Single Name Field
nl: Naamveld

en: Use Text Background Color
nl: Achtergrondkleur tekst gebruiken

en: Use Text Overlay
nl: Gebruik tekstlaag

en: Use Thumbnail Track
nl: Gebruik miniatuurafbeeldingen als spoor

en: Use Visual Builder
nl: Visual Builder Gebruiken

en: Use With Global Templates From This Website
nl: Gebruiken Met Globale Sjablonen Van Deze Website

en: Use the Divi Builder
nl: Gebruik de Divi Builder

en: Use the color picker to choose a color for the background overlay.
nl: Gebruik de kleurkiezer om een kleur voor de achtergrondlaag kiezen.

en: Use the color picker to choose a color for the text overlay.
nl: Gebruik de kleurkiezer om een kleur voor de tekstlaag kiezen.

en: Use the current loop context for displaying products.
nl: Gebruik de context van de huidige loop om producten weer te geven.

en: Use the fields below to add a new account.
nl: Gebruik de onderstaande velden om een nieuw account toe te voegen.

en: User
nl: Gebruiker

en: User IDs separated by commas
nl: Gebruikers-ID's, gescheiden door komma's

en: User Link
nl: Gebruikerslink

en: User Login
nl: Gebruikerslogin

en: User Offset
nl: Gebruikersoffset

en: User Role
nl: Gebruikersrol

en: User is Logged In
nl: Gebruiker is ingelogd

en: User is Logged Out
nl: Gebruiker is uitgelogd

en: User role to filter by (when query_type is users). Can be a single role or comma-separated list.
nl: Gebruikersrol om op te filteren (wanneer query_type users is). Kan één rol zijn of een door komma's gescheiden lijst.

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username or email
nl: Gebruikersnaam of e-mail

en: Users
nl: Gebruikers

en: Users Groups
nl: Gebruikersgroepen

en: Users Per Page
nl: Gebruikers Per Pagina

en: Using Scrolling Effects, you can transform elements on your page as you scroll. The animation's transition is based on the user's scrolling behavior. Once the element enters the browser viewport (top), the animation begins, and it once it leaves the viewport (bottom), the animation ends.
nl: Met Scrolling Effects kunt u elementen op uw pagina transformeren terwijl u scrolt. De overgang van de animatie is gebaseerd op het scrollgedrag van de gebruiker. Zodra het element de viewport van de browser (boven) binnengaat, begint de animatie en zodra het de viewport (onder) verlaat, eindigt de animatie.

en: Using the Custom CSS tab , you can either output free form styles or output styles before / after / on the element.
nl: Via het tabblad Aangepaste CSS kun je vrije stijlen uitvoeren of stijlen vóór/na/op het element uitvoeren.

en: Using the Divi Role Editor, you can limit the types of actions that can be taken by WordPress users of different roles. This is a great way to limit the functionality available to your customers or guest authors to ensure that they only have the necessary options available to them.
nl: Met de Divi-rolleneditor kun je beperken welke acties WordPress-gebruikers met verschillende rollen kunnen uitvoeren. Dit is een goede manier om de beschikbare functionaliteit voor je klanten of gastauteurs te beperken, zodat ze alleen de opties zien die ze nodig hebben.

en: Using the transform controls, you can perform visual adjustments to any element using a combination of Scale, Translation, Rotation and Skew settings. This allows you to create advanced design effects without the need of a separate graphic design program.
nl: Met de transformatiebediening kun je visuele aanpassingen uitvoeren op elk element met een combinatie van Schalen, Vertalen, Roteren en Scheeftrekken. Zo kun je geavanceerde ontwerpeffecten maken zonder een apart grafisch ontwerpprogramma.

en: Using the transform controls, you can performance visual adjustments to any element using a combination of Scale, Translation, Rotation and Skew settings. This allows you to create advanced design effects without the need of a separate graphic design program.
nl: Met de transform-besturingselementen kunt u visuele aanpassingen uitvoeren aan elk element met behulp van een combinatie van Scale, Translation, Rotation en Skew-instellingen. Hiermee kunt u geavanceerde ontwerpeffecten maken zonder dat u een afzonderlijk grafisch ontwerpprogramma nodig heeft.

en: Values must be comma separated
nl: Waarden moeten door komma's gescheiden zijn

en: Variable Manager
nl: Variabelenbeheer

en: Variable Settings
nl: Variabele Instellingen

en: Variables
nl: Variabelen

en: Variables Manager
nl: Variabelenbeheer

en: Variation Label
nl: Variatielabel

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Vertical Gap
nl: Verticale Tussenruimte

en: Vertical Gutters
nl: Verticale dakgoten

en: Vertical Motion
nl: Verticale beweging

en: Vertical Offset
nl: Verticale verschuiving

en: Vertical Overflow
nl: Verticale overloop

en: Vertically Centered
nl: Verticaal gecentreerd

en: Very poor
nl: Zeer slecht

en: Video Icon
nl: Video-icoon

en: Video MP4 File Or Youtube URL
nl: Video MP4-bestand of YouTube-URL

en: Video Play
nl: Video Afspelen

en: Video Slider
nl: Videoslider

en: Video Slider Item
nl: Videoslider-item

en: Video Slider Items
nl: Videoslider-items

en: Video Sliders
nl: Videoslider

en: Video Tutorials
nl: Video-instellingen

en: Video WEBM File
nl: Video WEBM-bestand

en: Videos
nl: Video

en: View
nl: Weergave

en: View Body Template
nl: Body-sjabloon Weergeven

en: View Footer Template
nl: Footer-sjabloon Weergeven

en: View Front End
nl: Front-end bekijken

en: View Global Canvas
nl: Globaal Canvas Bekijken

en: View Header Template
nl: Header-sjabloon Weergeven

en: View Page
nl: Pagina Bekijken

en: View Split Testing Stats
nl: Split Testing-Statistieken Bekijken

en: View Template
nl: Sjabloon Weergeven

en: View Theme Builder
nl: Theme Builder Weergeven

en: View Theme Builder Item
nl: Theme Builder-Item Weergeven

en: Viewport Bottom
nl: Viewport Bodem

en: Viewport Enter
nl: Viewport Betreden

en: Viewport Exit
nl: Viewport Verlaten

en: Viewport Height (vh)
nl: Hoogte zichtpoort (vh)

en: Viewport Maximum (vmax)
nl: Viewport-maximum (vmax)

en: Viewport Minimum (vmin)
nl: Viewport-minimum (vmin)

en: Viewport Width (vw)
nl: Breedte kijkvenster (vw)

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: Visual
nl: Visueel

en: Wave
nl: Golf

en: Wave 2
nl: Golf 2

en: Waves
nl: Golven

en: Waves 2
nl: Golven 2

en: Wavy
nl: Golvend

en: Website Field
nl: Websiteveld

en: Wednesday
nl: Woensdag

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Weights
nl: Gewichten

en: When a minimum height is set, the element will always have a height of at least the amount defined. This supersedes smaller static height values. Unlike height, minimum height does not result in content overflow and will allow the height of your element to remain dynamic.
nl: Wanneer een minimale hoogte is ingesteld, heeft het element altijd een hoogte van ten minste het gedefinieerde bedrag. Dit vervangt kleinere statische hoogtewaarden. In tegenstelling tot de hoogte heeft minimale hoogte geen overloop van inhoud tot gevolg en zal de hoogte van uw element dynamisch blijven.

en: When a visitor clicks into an input field, it becomes focused. You can pick a color to be used for the input field background while focused.
nl: Wanneer een bezoeker in een invoerveld klikt, wordt deze gefocust. U kunt een kleur kiezen die moet worden gebruikt voor de achtergrond van het invoerveld, terwijl u scherpstelt.

en: When a visitor clicks into an input field, it becomes focused. You can pick a color to be used for the input text while focused.
nl: Wanneer een bezoeker in een invoerveld klikt, wordt deze gefocust. U kunt een kleur kiezen die moet worden gebruikt voor de invoertekst terwijl deze is scherpgesteld.

en: When clicked the module will link to this URL.
nl: Wanneer erop wordt geklikt, zal de module naar deze URL linken.

en: When clicked, this link will direct to the specified URL.
nl: Wanneer erop wordt geklikt, leidt deze link naar de opgegeven URL.

en: When enabled, a background color is added behind the slider text to make it more readable atop background images.
nl: Wanneer ingeschakeld, wordt een achtergrondkleur toegevoegd achter de tekst van de galerij om die beter leesbaar te maken op achtergrondbeelden.

en: When enabled, a custom overlay color will be added above your background image and behind your slider content.
nl: Wanneer ingeschakeld, zal een aangepaste kleurlaag worden toegevoegd boven uw achtergrondafbeelding en achter de inhoud van de galerij.

en: When enabled, any existing preset class will be removed when applying the preset
nl: Indien ingeschakeld, wordt elke bestaande presetklasse verwijderd bij het toepassen van de preset

en: When enabled, only replace values in fields that have the same type as the source field. When disabled, replace matching values in any field type.
nl: Wanneer ingeschakeld, vervang je alleen waarden in velden die hetzelfde type hebben als het bronveld. Wanneer uitgeschakeld, vervang je overeenkomende waarden in elk veldtype.

en: When enabled, this will add a custom icon within the button.
nl: Indien ingeschakeld, voegt dit een aangepast pictogram toe binnen de knop.

en: When enabled, this will force your image to extend 100% of the width of the column it's in.
nl: Indien ingeschakeld, zal dit uw afbeelding dwingen 100% uit te breiden van de breedte van de kolom waarin deze zich bevindt.

en: When you save layouts to Divi Cloud, they become available on every website you build.
nl: Wanneer je lay-outs opslaat in Divi Cloud, worden ze beschikbaar op elke website die je bouwt.

en: Whether or not the First Name field should be included in the opt-in form.
nl: Of het First Name-veld al dan niet moet worden opgenomen in het aanmeldingsformulier.

en: Whether or not the Last Name field should be included in the opt-in form.
nl: Of het veld Achternaam moet worden opgenomen in het aanmeldingsformulier.

en: Whether or not the Name field should be included in the opt-in form.
nl: Of het veld Naam wel of niet moet worden opgenomen in het aanmeldingsformulier.

en: Whether or not to show pagination for the gallery.
nl: Of de paginering voor de galerij wel of niet moet worden weergegeven.

en: Whether or not to show the title and caption for images (if available).
nl: De titel en het bijschrift voor afbeeldingen (indien beschikbaar) wel of niet weergeven.

en: Whether or not to use a 3rd-party spam protection service like Google reCAPTCHA.
nl: Het al dan niet gebruiken van een spambeveiligingsservice van derden, zoals Google reCAPTCHA.

en: Whether or not to use a single Name field in the opt-in form.
nl: Of u een enkel Naam-veld in het aanmeldingsformulier wilt gebruiken of niet.

en: Whether to exclude the current post from results (used when query_type is post_type, except for attachments)
nl: Of het huidige bericht moet worden uitgesloten van de resultaten (gebruikt wanneer query_type post_type is, behalve voor bijlagen)

en: Whether to ignore sticky posts in results order (used only when query_type is post_type and post_type is post)
nl: Of sticky berichten genegeerd moeten worden in de sorteervolgorde van de resultaten (alleen gebruikt wanneer query_type post_type is en post_type post is)

en: While Editing Element
nl: Tijdens Bewerken Van Element

en: While In Builder
nl: In De Builder

en: Widescreen
nl: Breedbeeld

en: Widget Area
nl: Widgetgebied

en: Width
nl: Maximale breedte

en: Wireframe Mode
nl: Wireframe-Modus

en: Wireframe View
nl: Draadmodelweergave

en: Wireframe, Desktop, Tablet, Phone, Click Mode, Grid Mode, Hover Mode, Zoom
nl: Wireframe, Desktop, Tablet, Telefoon, Klikmodus, Rastermodus, Hovermodus, Zoomen

en: Woo Breadcrumbs
nl: Woo Paneermeel

en: Woo Cart Products
nl: Woo Cart-producten

en: Woo Cart Totals
nl: Woo Cart-totalen

en: Woo Checkout Billing
nl: Woo Afrekenen Facturering

en: Woo Checkout Details
nl: Woo Afrekenen Details

en: Woo Checkout Information
nl: Woo Afrekenen Informatie

en: Woo Checkout Payment
nl: Woo Afrekenen Betaling

en: Woo Checkout Payment module can be used on a page and cannot be previewed.
nl: De Woo-module voor afrekenen en betalen kan op een pagina worden gebruikt en kan niet worden bekeken in de voorbeeldweergave.

en: Woo Checkout Shipping
nl: Woo Afrekenen Verzending

en: Woo Notice
nl: Woo Let op

en: Woo Product Add To Cart
nl: Woo Product Toevoegen aan winkelwagen

en: Woo Product Description
nl: Woo productbeschrijving:

en: Woo Product Gallery
nl: Woo productgalerij

en: Woo Product Images
nl: Woo productafbeeldingen

en: Woo Product Information
nl: Woo productinformatie:

en: Woo Product Price
nl: Woo productprijs

en: Woo Product Rating
nl: Woo productbeoordeling

en: Woo Product Reviews
nl: Woo productrecensies

en: Woo Product Stock
nl: Woo Productvoorraad

en: Woo Product Tabs
nl: Woo producttabbladen

en: Woo Product Title
nl: Woo producttitel

en: Woo Product Upsells
nl: Woo Product-Upsells

en: Woo Products
nl: Woo producten

en: Woo Related Products
nl: Woo gerelateerde producten

en: WooCommerce must be active for this module to appear
nl: WooCommerce moet actief zijn om deze module te laten verschijnen

en: WordPress image size to use for thumbnails (e.g., thumbnail, medium, large, full).
nl: WordPress-afbeeldingsgrootte voor thumbnails (bijv. thumbnail, medium, large, full).

en: Would you like to save these fonts and colors for future Divi AI layouts?
nl: Wilt u deze lettertypen en kleuren opslaan voor toekomstige Divi AI-lay-outs?

en: Would you like to update this attribute in all of these presets as well?
nl: Wil je dit attribuut ook in al deze presets bijwerken?

en: Wrap
nl: Teruglopen

en: Wrap Reverse
nl: Teruglopen Omgekeerd

en: Write & Replace
nl: Schrijven en vervangen

en: Write Automatically
nl: Schrijf automatisch

en: Write With AI
nl: Schrijf met AI

en: Write free-form css using the keyword %s to target this module. i.e. %s
nl: Schrijf vrije CSS met het trefwoord %s om deze module te targeten. Bijv. %s

en: X Profile Url
nl: X Profiel URL

en: X-Height (ex)
nl: X-Hoogte (ex)

en: X-Ray
nl: Röntgen

en: X-Ray Mode
nl: Röntgenmodus

en: Year: %s
nl: Jaar: %s

en: Yes
nl: Ja

en: Yes Please!
nl: Ja graag!

en: You Have Unsaved Changes
nl: Je Hebt Niet-opgeslagen Wijzigingen

en: You are about to delete a global layout. This will disconnect all templates that use this global layout and duplicate it in place. Are you sure you wish to continue?
nl: Je staat op het punt een globale layout te verwijderen. Hierdoor worden alle sjablonen die deze globale layout gebruiken losgekoppeld en wordt er ter plekke een duplicaat aangemaakt. Weet je zeker dat je wilt doorgaan?

en: You can add borders to any element, customize their appearance and assign unique styles to each edge.
nl: U kunt randen toevoegen aan elk element, hun uiterlijk aanpassen en aan elke rand unieke stijlen toewijzen.

en: You can find your API Key <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank" rel="noreferrer">here</a>.
nl: Je kunt je API-sleutel <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank" rel="noreferrer">hier</a> vinden.

en: You can pick unique background colors for toggles when they are in their open and closed states. Choose the closed state background color here.
nl: U kunt unieke achtergrondkleuren selecteren voor wisselknoppen wanneer deze zich in de open en gesloten stand bevinden. Kies hier de achtergrondkleur met gesloten status.

en: You can pick unique background colors for toggles when they are in their open and closed states. Choose the open state background color here.
nl: U kunt unieke achtergrondkleuren selecteren voor wisselknoppen wanneer deze zich in de open en gesloten stand bevinden. Kies hier de open achtergrondkleur.

en: You can pick unique text colors for toggle titles when they are open and closed. Choose the closed state title color here.
nl: U kunt unieke tekstkleuren kiezen voor toggle-titels wanneer deze open en gesloten zijn. Kies hier de titelkleur van de gesloten status.

en: You can pick unique text colors for toggle titles when they are open and closed. Choose the open state title color here.
nl: U kunt unieke tekstkleuren kiezen voor toggle-titels wanneer deze open en gesloten zijn. Kies hier de kleur van de open status van de staat.

en: You cannot use `divi` namespace. `divi` namespace is reserved for built-in module that is authored by Elegant Themes.
nl: Je kunt de `divi`-namespace niet gebruiken. De `divi`-namespace is gereserveerd voor de ingebouwde module die is ontwikkeld door Elegant Themes.

en: You do not have permission to access this Theme Builder page.
nl: Je hebt geen toestemming om deze Theme Builder-pagina te openen.

en: You do not have permission to create posts of this type.
nl: Je hebt geen toestemming om berichten van dit type te maken.

en: You do not have permission to duplicate this post.
nl: Je hebt geen toestemming om dit bericht te dupliceren.

en: You do not have permission to edit one or more posts.
nl: Je hebt geen toestemming om een of meer berichten te bewerken.

en: You do not have permission to edit this post.
nl: Je hebt geen toestemming om dit bericht te bewerken.

en: You do not have permission to reorder posts of this type.
nl: Je hebt geen toestemming om berichten van dit type te herschikken.

en: You do not have permission to trash this post.
nl: Je hebt geen toestemming om dit bericht naar de prullenbak te verplaatsen.

en: You do not have sufficient permissions to modify this category.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om deze categorie te wijzigen.

en: You do not have sufficient permissions to modify this tag.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om deze tag te wijzigen.

en: You do not have sufficient permissions to modify this taxonomy term.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om deze taxonomieterm te wijzigen.

en: You don't have sufficient permissions to access this content.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om toegang te krijgen tot deze content.

en: You entered the wrong number in captcha.
nl: Je hebt het verkeerde nummer ingevuld bij de captcha.

en: You have not saved any items to your Divi Library yet. Once an item has been saved to your library, it will appear here for easy use.
nl: Je hebt nog geen items opgeslagen in je Divi-bibliotheek. Zodra een item is opgeslagen in je bibliotheek, verschijnt het hier zodat je het eenvoudig kunt gebruiken.

en: You may be interested in&hellip;
nl: Misschien ben je ook geïnteresseerd in&hellip;

en: You must be %1$slogged in%2$s to post a review.
nl: Je moet %1$singelogd%2$s zijn om een beoordeling te plaatsen.

en: You must be a human to submit this form.
nl: Je moet een mens zijn om dit formulier te verzenden.

en: You must be logged in to checkout.
nl: Je moet ingelogd zijn om af te rekenen.

en: You've made changes to the <strong>%1$s</strong> Group preset settings. This will affect all <strong>%1$s</strong> Groups across your entire site. Do you wish to proceed?
nl: Je hebt wijzigingen aangebracht in de voorinstelling-instellingen van de groep <strong>%1$s</strong>. Dit heeft invloed op alle groepen <strong>%1$s</strong> op je hele site. Wil je doorgaan?

en: You've made changes to the <strong>%1$s</strong> Module preset settings. This will affect all <strong>%1$s</strong> Modules across your entire site. Do you wish to proceed?
nl: Je hebt wijzigingen aangebracht in de presetinstellingen van de <strong>%1$s</strong>-module. Dit heeft invloed op alle <strong>%1$s</strong>-modules op je hele site. Wil je doorgaan?

en: Your Dynamic Post Title Will Display Here
nl: Je Dynamische Berichttitel Wordt Hier Weergegeven

en: Your Existing Pages
nl: Uw bestaande pagina's

en: Your Save Has Failed
nl: Opslaan is mislukt

en: Your Saved Layouts
nl: Lay-out laden

en: Your Title Goes Here
nl: Jouw Titel Komt Hier

en: Your cart is currently empty.
nl: Je winkelwagen is momenteel leeg.

en: Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.
nl: Jouw inhoud komt hier. Bewerk of verwijder deze tekst inline of in de module-inhoudsinstellingen. Je kunt ook elk aspect van deze inhoud vormgeven in de module-ontwerpinste llingen en zelfs aangepaste CSS toepassen op deze tekst in de module-geavanceerde instellingen.

en: Your dynamic author bio will display here. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus auctor urna eleifend diam eleifend sollicitudin a fringilla turpis. Curabitur lectus enim.
nl: Je dynamische auteursbio wordt hier weergegeven. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus auctor urna eleifend diam eleifend sollicitudin a fringilla turpis. Curabitur lectus enim.

en: Your dynamic category description will display here. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus auctor urna eleifend diam eleifend sollicitudin a fringilla turpis. Curabitur lectus enim.
nl: Je dynamische categoriebeschrijving wordt hier weergegeven. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus auctor urna eleifend diam eleifend sollicitudin a fringilla turpis. Curabitur lectus enim.

en: Your dynamic post excerpt will display here. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus auctor urna eleifend diam eleifend sollicitudin a fringilla turpis. Curabitur lectus enim.
nl: Je dynamische samenvatting van het bericht wordt hier weergegeven. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus auctor urna eleifend diam eleifend sollicitudin a fringilla turpis. Curabitur lectus enim.

en: Your order
nl: Je bestelling

en: Your page contains changes that have not been saved. If you close the builder without saving, these changes will be lost. If you would like to leave the builder and save all changes, please select <strong>Save & Exit</strong>. If you would like to discard all recent changes, choose <strong>Discard & Exit</strong>.
nl: Je pagina bevat wijzigingen die niet zijn opgeslagen. Als je de bouwer sluit zonder opslaan, ben je deze wijzigingen kwijt. Als je de bouwer wilt verlaten en alle wijzigingen wilt opslaan, selecteer dan <strong>Opslaan en afsluiten</strong>. Als je alle recente wijzigingen wilt verwerpen, kies dan <strong>Verwerpen en afsluiten</strong>.

en: Your rating
nl: Je beoordeling

en: Your review
nl: Je review

en: Your session has ended. Please log in again, refresh this tab, and retry export.
nl: Je sessie is beëindigd. Log opnieuw in, vernieuw dit tabblad en probeer opnieuw te exporteren.

en: Z Index
nl: Z-index

en: Zero-width (ch)
nl: Nulbreedte (ch)

en: Zig Zag
nl: Zig Zago

en: Zig Zag 2
nl: Zigzag 2

en: Zoom
nl: Uitzoomen

en: Zoom Icon Color
nl: Icoonkleur zoemen

en: Zoom In
nl: Inzoomen

en: Zoom Out
nl: Uitzoomen

en: Zoom to 25%
nl: Zoom naar 25%

en: Zoom to 50%
nl: Zoom naar 50%

en: Zoom to 75%
nl: Zoom naar 75%

en: [Remove]
nl: [Verwijderen]

en: \"Build From Scratch\" loads a pre-built WooCommerce page layout, with which you build on when the Divi Builder is enabled. \"Default\" option lets you use default WooCommerce page layout.
nl: \"Build From Scratch\" laadt een vooraf gebouwde WooCommerce-pagina-indeling, waarop je verder bouwt wanneer de Divi Builder is ingeschakeld. Met de optie \"Default\" gebruik je de standaard WooCommerce-pagina-indeling.

en: bottom
nl: onder

en: by
nl: door

en: by
nl: door

en: by %s
nl: door %s

en: center
nl: midden

en: close Modal
nl: Modal sluiten

en: color
nl: kleur

en: colors
nl: kleuren

en: comments
nl: reacties

en: contains
nl: bevat

en: cookie
nl: koekje

en: cookie with
nl: koekje met

en: css var
nl: CSS-var

en: custom field
nl: aangepast veld

en: default
nl: standaard

en: delay
nl: vertraging

en: does not contain
nl: bevat geen

en: does not equal
nl: niet gelijk aan

en: e.g., 3n+1
nl: bijv. 3n+1

en: elect a widget-area that you would like to display. You can create new widget areas within the Appearances > Widgets tab.
nl: Selecteer een widgetgebied dat je wilt weergeven. Je kunt nieuwe widgetgebieden aanmaken via het tabblad Weergave > Widgets.

en: enter a %s
nl: voer een %s in

en: equals
nl: gelijk aan

en: fonts
nl: lettertypen

en: has been added to cart.
nl: is toegevoegd aan de winkelwagen.

en: has no value
nl: heeft geen waarde

en: image
nl: afbeelding

en: images
nl: afbeeldingen

en: invalid payment method
nl: ongeldige betaalmethode

en: is any value
nl: is elke waarde

en: is empty
nl: is leeg

en: is equal to
nl: is gelijk aan

en: is greater than
nl: is groter dan

en: is less than
nl: is minder dan

en: is not empty
nl: is niet leeg

en: is not equal to
nl: is niet gelijk aan

en: left
nl: links

[ctx: number of comments]
en: %s Comment | %s Comments
nl[0]: %s Reactie
nl[1]: %s Reacties

en: numbers
nl: getallen

en: or
nl: of

en: reCAPTCHA v3 returns a score between 0 and 1 where 1 is very likely a good interaction, and 0 is very likely a bot. With this setting you can choose the minimum score that should be considered a good interaction.
nl: reCAPTCHA v3 retourneert een score tussen 0 en 1, waarbij 1 zeer waarschijnlijk een goede interactie is en 0 zeer waarschijnlijk een bot. Met deze instelling kunt u de minimale score kiezen die als een goede interactie moet worden beschouwd.

en: read more
nl: Lees meer

en: read more...
nl: lees meer...

en: right
nl: rechts

en: select a %s
nl: selecteer een %s

en: string
nl: tekenreeks

en: terms data cannot be empty.
nl: Termgegevens mogen niet leeg zijn.

en: text
nl: tekst

en: times
nl: keer

en: to clear your search filters.
nl: om je zoekfilters te wissen.

en: top
nl: boven

en: upload an %s
nl: upload een %s

en: url
nl: URL

en: value
nl: waarde

en: {{entity}} Per Page
nl: {{entity}} Per Pagina

en: « Older Entries
nl: « Oudere Berichten
