Divi - en to pl translation catalogue (4447 entries)

en: %1$s %2$s Layout
pl: Układ %1$s %2$s

en: %1$s Alternating Background Color
pl: %1$s Zmienny kolor tła

en: %1$s Archive Page
pl: Strona Archiwum %1$s

en: %1$s Attributes
pl: Atrybuty %1$s

en: %1$s Author
pl: Autor %1$s

en: %1$s Background
pl: %1$s tło

en: %1$s Background Color
pl: %1$s Kolor tła

en: %1$s Border Color
pl: %1$s kolor obramowania

en: %1$s Border Radius
pl: %1$s granicy promienia

en: %1$s Border Width
pl: %1$s szerokość obramowania

en: %1$s Categories
pl: Kategorie %1$s

en: %1$s Comment Count
pl: Liczba Komentarzy %1$s

en: %1$s Excerpt
pl: Zajawka %1$s

en: %1$s Focus Background Color
pl: %1$s Kolor tła ostrości

en: %1$s Focus Text Color
pl: %1$s Kolor tekstu ostrzenia

en: %1$s Font
pl: Czcionka %1$s

en: %1$s Icon
pl: %1$s ikona

en: %1$s Icon Color
pl: %1$s ikona Kolor

en: %1$s Icon Placement
pl: %1$s ikona noclegów

en: %1$s Letter Spacing
pl: Rozstaw liter %1$s

en: %1$s Line Height
pl: Wysokość linii %1$s

en: %1$s Link
pl: Link %1$s

en: %1$s Modified Date
pl: Data Modyfikacji %1$s

en: %1$s Name
pl: Nazwa %1$s

en: %1$s Publish Date
pl: Data Publikacji %1$s

en: %1$s Relationship
pl: %1$s Związek

en: %1$s Tags
pl: Tagi %1$s

en: %1$s Text Alignment
pl: %1$s Wyrównanie tekstu

en: %1$s Text Color
pl: Kolor tekstu %1$s

en: %1$s Text Size
pl: %1$s Rozmiar tekstu

en: %1$s Title
pl: Tytuł %1$s

en: %1$s in Specific %2$s
pl: %1$s w Określonym %2$s

en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
pl[0]: %1$s opinia dla %2$s
pl[1]: %1$s opinie dla %2$s

en: %1$s with Specific %2$s
pl: %1$s z Określonym %2$s

en: %1$s/Archive Title
pl: Tytuł %1$s/Archiwum

en: %1$s: The value may not be greater than %2$d characters.
pl: %1$s: Wartość nie może być dłuższa niż %2$d znaków.

en: %1$s: The value must be at least %2$d characters.
pl: %1$s: Wartość musi mieć co najmniej %2$d znaków.

en: %1s %2s Alignment
pl: Wyrównanie %1s %2s

en: %1s Margin
pl: Margines %1s

en: %1s Padding
pl: Dopełnienie %1s

en: %2$s estimated time remaining: %1$dmin
pl: Szacowany pozostały czas dla %2$s: %1$d min

en: %d image From Unsplash
pl: Obraz %d Z Unsplash

en: %d selected
pl: Zaznaczono: %d

en: %s Admin Label
pl: Etykieta Administracyjna %s

en: %s Alignment
pl: %s Wyrównanie

en: %s Animation
pl: Animacja %s

en: %s Animation Delay
pl: Opóźnienie Animacji %s

en: %s Animation Direction
pl: Kierunek Animacji %s

en: %s Animation Duration
pl: Czas Trwania Animacji %s

en: %s Animation Intensity
pl: Intensywność Animacji %s

en: %s Animation Repeat
pl: Powtarzanie Animacji %s

en: %s Animation Speed Curve
pl: Krzywa Prędkości Animacji %s

en: %s Animation Starting Opacity
pl: Początkowa Przezroczystość Animacji %s

en: %s Animation Style
pl: Styl Animacji %s

en: %s Background
pl: Tło %s

en: %s Background Color
pl: Kolor Tła %s

en: %s Background Image
pl: Obraz Tła %s

en: %s Background Image Blend
pl: Tryb Mieszania Obrazu Tła %s

en: %s Background Image Position
pl: Pozycja Obrazu Tła %s

en: %s Background Image Repeat
pl: Powtarzanie Obrazu Tła %s

en: %s Background Image Size
pl: Rozmiar Obrazu Tła %s

en: %s Background Mask
pl: Maska Tła %s

en: %s Background Pattern
pl: Wzór Tła %s

en: %s Background Video Height
pl: Wysokość Wideo Tła %s

en: %s Background Video MP4
pl: MP4 Wideo Tła %s

en: %s Background Video Webm
pl: Webm Wideo Tła %s

en: %s Background Video Width
pl: Szerokość Wideo Tła %s

en: %s Blend
pl: %s Mieszanie

en: %s Blur
pl: %s Rozmycie

en: %s Border
pl: Obramowanie %s

en: %s Border Color
pl: Kolor Obramowania %s

en: %s Border Radius
pl: Zaokrąglenie Rogów %s

en: %s Border Style
pl: Styl Obramowania %s

en: %s Border Styles
pl: Style Obramowania %s

en: %s Border Weight
pl: Grubość Ramki %s

en: %s Border Width
pl: Szerokość Obramowania %s

en: %s Bottom Sticky Limit
pl: Dolny Limit Przyklejenia %s

en: %s Box Shadow
pl: Cień Pola %s

en: %s Box Shadow Blur Strength
pl: Rozmycie Cienia Pola %s

en: %s Box Shadow Horizontal Position
pl: Pozycja Pozioma Cienia Pola %s

en: %s Box Shadow Position
pl: Pozycja Cienia Pola %s

en: %s Box Shadow Spread Strength
pl: Rozmiar Rozszerzenia Cienia Pola %s

en: %s Box Shadow Vertical Position
pl: Pozycja Pionowa Cienia Pola %s

en: %s Breakpoint
pl: Punkt Przerwania %s

en: %s Brightness
pl: %s Jasność

en: %s Button
pl: Przycisk %s

en: %s CSS Class
pl: Klasa CSS %s

en: %s CSS ID
pl: ID CSS %s

en: %s Color
pl: Kolor %s

en: %s Conditions
pl: Warunki %s

en: %s Contrast
pl: %s Kontrast

en: %s Custom CSS
pl: Własny CSS %s

en: %s Default Preset
pl: Domyślny Preset %s

en: %s Disable on
pl: %s Wyłącz Na

en: %s Element Label
pl: Etykieta Elementu %s

en: %s Filters
pl: Filtry %s

en: %s Font
pl: %s Czcionka

en: %s Font Size
pl: Rozmiar Czcionki %s

en: %s Font Style
pl: %s Styl Czcionki

en: %s Font Weight
pl: %s Grubość Czcionki

en: %s Gradient Direction
pl: Kierunek Gradientu %s

en: %s Gradient Length
pl: Długość Gradientu %s

en: %s Gradient Position
pl: Pozycja Gradientu %s

en: %s Gradient Stops
pl: Punkty Gradientu %s

en: %s Gradient Type
pl: Typ Gradientu %s

en: %s Heading Level
pl: %s Poziom Nagłówka

en: %s Height
pl: %s Wysokość

en: %s Horizontal Offset
pl: %s Przesunięcie Poziome

en: %s Horizontal Overflow
pl: %s Przepełnienie Poziome

en: %s Hue
pl: %s Odcień

en: %s ID & Classes
pl: ID I Klasy %s

en: %s Icon
pl: Ikona %s

en: %s Icon Color
pl: Kolor Ikony %s

en: %s Icon Placement
pl: Położenie Ikony %s

en: %s Image Height
pl: Wysokość Obrazu %s

en: %s Image Horizontal Offset
pl: Przesunięcie Poziome Obrazu %s

en: %s Image Vertical Offset
pl: Przesunięcie Pionowe Obrazu %s

en: %s Image Width
pl: Szerokość Obrazu %s

en: %s Interactions
pl: Interakcje %s

en: %s Invert
pl: %s Odwrócenie

en: %s Item Indent
pl: Wcięcie Elementu %s

en: %s Letter Spacing
pl: %s Odstępy Między Literami

en: %s Line Color
pl: %s Kolor Linii

en: %s Line Height
pl: %s Wysokość Linii

en: %s Line Style
pl: %s Styl Linii

en: %s Link
pl: Łącze %s

en: %s Link Target
pl: Cel Odnośnika %s

en: %s Link URL
pl: Odnośnik %s – URL

en: %s Margin
pl: Margines %s

en: %s Mask Aspect Ratio
pl: Proporcje Maski %s

en: %s Mask Blend Mode
pl: Tryb Mieszania Maski %s

en: %s Mask Color
pl: Kolor Maski %s

en: %s Mask Height
pl: Wysokość Maski %s

en: %s Mask Horizontal Offset
pl: Przesunięcie Poziome Maski %s

en: %s Mask Position
pl: Pozycja Maski %s

en: %s Mask Size
pl: Rozmiar Maski %s

en: %s Mask Transform
pl: Transformacja Maski %s

en: %s Mask Vertical Offset
pl: Przesunięcie Pionowe Maski %s

en: %s Mask Width
pl: Szerokość Maski %s

en: %s Max Height
pl: %s Maksymalna Wysokość

en: %s Max Width
pl: %s Maksymalna Szerokość

en: %s Min Height
pl: %s Minimalna Wysokość

en: %s Module
pl: Moduł %s

en: %s Motion Effect Trigger
pl: %s Wyzwalacz Efektu Ruchu

en: %s Name
pl: Nazwa %s

en: %s Not Supported
pl: Nieobsługiwane %s

en: %s Offset From Surrounding Sticky Elements
pl: Przesunięcie Od Otaczających Przyklejonych Elementów %s

en: %s Offset Origin
pl: %s Punkt Początkowy Przesunięcia

en: %s Opacity
pl: %s Krycie

en: %s Padding
pl: Dopełnienie %s

en: %s Parallax Method
pl: Metoda Paralaksy %s

en: %s Pattern Blend Mode
pl: Tryb Mieszania Wzoru %s

en: %s Pattern Color
pl: Kolor Wzoru %s

en: %s Pattern Height
pl: Wysokość Wzoru %s

en: %s Pattern Horizontal Offset
pl: Przesunięcie Poziome Wzoru %s

en: %s Pattern Repeat
pl: Powtarzanie Wzoru %s

en: %s Pattern Repeat Origin
pl: Punkt Początkowy Powtarzania Wzoru %s

en: %s Pattern Size
pl: Rozmiar Wzoru %s

en: %s Pattern Transform
pl: Transformacja Wzoru %s

en: %s Pattern Vertical Offset
pl: Przesunięcie Pionowe Wzoru %s

en: %s Pattern Width
pl: Szerokość Wzoru %s

en: %s Placeholder Text
pl: Tekst Zastępczy %s

en: %s Position
pl: Pozycja %s

en: %s Preset
pl: %s ustawienie wstępne

en: %s Preset 1
pl: Ustawienie Wstępne 1 %s

en: %s Presets
pl: %s ustawień wstępnych

en: %s Relationship
pl: Relacja %s

en: %s Repeat Gradient
pl: Powtarzaj Gradient %s

en: %s Saturate
pl: %s Nasycenie

en: %s Scroll Effects
pl: Efekty Przewijania %s

en: %s Scroll Transform Effects
pl: %s Efekty Transformacji Przewijania

en: %s Settings
pl: %s ustawienia

en: %s Shadow Color
pl: Kolor Cienia %s

en: %s Size
pl: Rozmiar %s

en: %s Sizing
pl: Rozmiar %s

en: %s Spacing
pl: Odstępy %s

en: %s State
pl: Stan %s

en: %s Sticky Bottom Offset
pl: Dolne Przesunięcie Przyklejenia %s

en: %s Sticky Position
pl: Pozycja Przyklejenia %s

en: %s Sticky Top Offset
pl: Górne Przesunięcie Przyklejenia %s

en: %s Style
pl: Styl %s

en: %s Style Position
pl: %s Pozycja Stylu

en: %s Style Type
pl: %s Typ Stylu

en: %s Text
pl: Tekst %s

en: %s Text Alignment
pl: %s Wyrównanie Tekstu

en: %s Text Color
pl: %s Kolor Tekstu

en: %s Text Shadow
pl: Cień Tekstu %s

en: %s Text Shadow Blur Strength
pl: Rozmycie Cienia Tekstu %s

en: %s Text Shadow Color
pl: Kolor Cienia Tekstu %s

en: %s Text Shadow Horizontal Length
pl: Pozioma Długość Cienia Tekstu %s

en: %s Text Shadow Vertical Length
pl: Pionowa Długość Cienia Tekstu %s

en: %s Text Size
pl: %s Rozmiar Tekstu

en: %s Toggle Gradient
pl: Przełącz Gradient %s

en: %s Toggle Mask
pl: Włącz/Wyłącz Maskę %s

en: %s Toggle Pattern
pl: Włącz/Wyłącz Wzór %s

en: %s Top Sticky Limit
pl: Górny Limit Przyklejenia %s

en: %s Transform
pl: Przekształcenie %s

en: %s Transforms
pl: Przekształcenia %s

en: %s Transition
pl: Przejście %s

en: %s Transition Default and Sticky Styles
pl: Przejścia Między Stylami Domyślnymi i Przyklejonymi %s

en: %s Transition Delay
pl: Opóźnienie Przejścia %s

en: %s Transition Duration
pl: Czas Trwania Przejścia %s

en: %s Transition Speed Curve
pl: Krzywa Prędkości Przejścia %s

en: %s Use Parallax Effect
pl: Użyj Efektu Paralaksy %s

en: %s Vertical Offset
pl: %s Przesunięcie Pionowe

en: %s Vertical Overflow
pl: %s Przepełnienie Pionowe

en: %s Visibility
pl: Widoczność %s

en: %s Weight
pl: Grubość %s

en: %s Width
pl: %s Szerokość

en: %s Z Index
pl: Indeks Z %s

en: %s are given a border to separate them from normal text. Pick a color to use for that border.
pl: Dla %s stosowana jest ramka, aby oddzielić je od zwykłego tekstu. Wybierz kolor tej ramki.

en: %s are given a border to separate them from normal text. You can increase or decrease the size of that border using this setting.
pl: Dla %s stosowana jest ramka, aby oddzielić je od zwykłego tekstu. Za pomocą tego ustawienia możesz zwiększyć lub zmniejszyć grubość tej ramki.

en: %s by %s
pl: %s autorstwa %s

en: %s quantity
pl: Ilość: %s

en: %s result
pl: Wynik: %s

en: %s: The field is required.
pl: %s: Pole jest wymagane.

en: %s: The selected value is invalid.
pl: %s: Wybrana wartość jest nieprawidłowa.

en: %s: The selected value is not exist.
pl: %s: Wybrana wartość nie istnieje.

en: %s: The value may only contain letters and numbers.
pl: %s: Wartość może zawierać tylko litery i cyfry.

en: %s: The value may only contain letters.
pl: %s: Wartość może zawierać tylko litery.

en: %s: The value may only contain numbers.
pl: %s: Wartość może zawierać tylko cyfry.

en: %s: The value must be a valid email address.
pl: %s: Wartość musi być prawidłowym adresem e-mail.

en: &laquo; Older Entries
pl: &laquo; Starsze Wpisy

en: (Copy)
pl: (Kopia)

en: (estimated for %s)
pl: (szacowane dla %s)

en: + Select Category, Tags, ...
pl: + Wybierz Kategorię, Tagi, ...

en: + Select posts
pl: + Wybierz wpisy

en: , Reset after
pl: , Resetuj po

en: 0 Comments
pl: 0 Komentarzy

en: 0 comments
pl: 0 komentarzy

en: 0 items
pl: 0 elementów

en: 08.06.1999 (m.d.Y)
pl: 06.08.1999 (m.d.Y)

en: 08/06/1999 (m/d/Y)
pl: 06/08/1999 (m/d/Y)

en: 1 Column
pl: 1 kolumna

en: 1 Comment
pl: 1 Komentarz

en: 1 comment
pl: 1 komentarz

en: 2 Column
pl: 2 kolumny

en: 2 Columns
pl: 2 Kolumny

en: 3 Columns
pl: 3 Kolumny

en: 3D Diamonds
pl: Diamenty 3D

en: 4 Columns
pl: 4 Kolumny

en: 404 Error Page
pl: Strona Błędu 404

en: 404 Page
pl: Strona 404

en: 404 error pages do not have editable page settings.
pl: Strony błędu 404 nie mają edytowalnych ustawień strony.

en: 5 Columns
pl: 5 Kolumn

en: 6 Aug, 1999 (j M, Y)
pl: 6 sie, 1999 (j M, Y)

en: 6 Columns
pl: 6 Kolumn

en: <p class="description">Select a menu that should be used in the module. <a href="%s" target="_blank">Click here to create new menu</a>.</p>
pl: <p class="description">Wybierz menu, które ma być używane w module. <a href="%s" target="_blank">Kliknij tutaj, aby utworzyć nowe menu</a>.</p>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
pl: <span class="meta-nav">&larr;</span> Starsze Komentarze

en: <strong>Woo Billing Address Module</strong> and <strong>Woo Shipping Address Module</strong> must be added to this page to allow users to submit orders.
pl: Aby umożliwić użytkownikom składanie zamówień, do tej strony należy dodać <strong>Woo Billing Address Module</strong> oraz <strong>Woo Shipping Address Module</strong>.

en: <strong>Woo Billing Address Module</strong> must be added to this page to allow users to submit orders.
pl: Aby umożliwić użytkownikom składanie zamówień, do tej strony należy dodać <strong>Woo Billing Address Module</strong>.

en: A Module
pl: Moduł

en: A Post Content module is required in order to add unique content within the Theme Builder template. Once a Post Content module has been added to the template, you will be able to add unique post content within that area for each post using the template.
pl: Moduł Treści Wpisu jest wymagany, aby dodać unikalną treść w szablonie Theme Builder. Po dodaniu modułu Treści Wpisu do szablonu będziesz mógł/mogła dodawać unikalną treść wpisu w tym obszarze dla każdego wpisu, korzystając z szablonu.

en: A Row
pl: Wiersz

en: A Section
pl: Sekcja

en: A Specific URL Parameter
pl: Określony parametr adresu URL

en: A backup exists for the Theme Builder that is newer than the version you are currently viewing. This backup was captured during your previous editing session, but you never saved it. Would you like to restore this backup and continue editing where you left off?
pl: Istnieje kopia zapasowa dla Theme Builder, która jest nowsza niż wersja, którą obecnie przeglądasz. Ta kopia zapasowa została utworzona podczas poprzedniej sesji edycji, ale nigdy jej nie zapisano. Czy chcesz przywrócić tę kopię zapasową i kontynuować edycję od miejsca, w którym przerwano?

en: A global color can't equal itself
pl: Kolor globalny nie może być równy samemu sobie

en: A name to associate with the account when displayed in the account select field.
pl: Nazwa do powiązania z kontem, gdy jest wyświetlana w polu wyboru konta.

en: A valid URL should start with a #
pl: Prawidłowy URL powinien zaczynać się od #

en: ACF Groups
pl: Grupy ACF

en: AI Agent
pl: Agent AI

en: AI Image
pl: Obraz AI

en: AI Quick Action
pl: Szybka Akcja AI

en: Above
pl: Powyżej

en: Above Title
pl: Powyżej tytułu

en: Absolute
pl: Absolutny

en: Accordion
pl: Harmonijka

en: Accordion Item
pl: Element Akordeonu

en: Accordion Items
pl: Elementy Akordeonu

en: Accordions
pl: Akordeony

en: Account
pl: Konto

en: Account Link URL
pl: Link do konta URL

en: Account Name
pl: Nazwa Konta

en: Action
pl: Sekcja

en: Action Icons On Hover
pl: Ikony Akcji Po Najechaniu

en: Actions
pl: Akcje

en: Activate Preset
pl: Aktywuj ustawienia wstępne

en: Active Groups
pl: Aktywne Grupy

en: Active Link Color
pl: Kolor aktywnego linku

en: Active Menu Link
pl: Link aktywnego menu

en: Active Portfolio Filter
pl: Aktywny filtr dla portfolio

en: Active Tab
pl: Aktywna zakładka

en: Active Tab Background Color
pl: Kolor tła aktywnej zakładki

en: Active Tab Text
pl: Tekst Aktywnej Karty

en: Active Tab Text Color
pl: Kolor tekstu aktywnej zakładki

en: Actual Size
pl: Powierzchnia

en: Add
pl: Dodaj

en: Add %s
pl: Dodaj %s

en: Add API Key
pl: Dodaj Klucz API

en: Add Attribute
pl: Dodaj Atrybut

en: Add Audio
pl: Dodaj Audio

en: Add Background Color
pl: Kolor tła

en: Add Background Gradient
pl: Gradient tła

en: Add Background Image
pl: Obraz tła

en: Add Background Mask
pl: Dodaj maskę tła

en: Add Background Pattern
pl: Dodaj wzór tła

en: Add Background Video
pl: Ustaw jako klip wideo tła

en: Add Canvas
pl: Dodaj Obszar Roboczy

en: Add Checkbox
pl: Dodaj Pole Wyboru

en: Add Column
pl: Dodaj Kolumnę

en: Add Condition
pl: Dodaj warunek

en: Add Cookie
pl: Dodaj Plik Cookie

en: Add Custom Body
pl: Dodaj Własną Treść Główną

en: Add Custom Footer
pl: Dodaj Własną Stopkę

en: Add Custom Header
pl: Dodaj Własny Nagłówek

en: Add Element
pl: Dodaj Element

en: Add Element Above
pl: Dodaj Element Powyżej

en: Add Element Below
pl: Dodaj Element Poniżej

en: Add Element Inside
pl: Dodaj Element Wewnątrz

en: Add From Library
pl: Dodaj Z Biblioteki

en: Add From Sets Library
pl: Dodaj z Biblioteki Zestawów

en: Add Fullwidth Section
pl: Dodaj Sekcję Pełnej Szerokości

en: Add Gallery Images
pl: Obrazy z galerii

en: Add Global Body
pl: Dodaj Globalną Treść Główną

en: Add Global Color
pl: Dodaj kolor globalny

en: Add Global Font
pl: Dodaj Globalną Czcionkę

en: Add Global Footer
pl: Dodaj Globalną Stopkę

en: Add Global Header
pl: Dodaj Globalny Nagłówek

en: Add Global Image
pl: Dodaj Globalny Obraz

en: Add Global Link
pl: Dodaj Globalny Link

en: Add Global Number
pl: Dodaj Globalną Liczbę

en: Add Global Text
pl: Dodaj Globalny Tekst

en: Add Grid Offset Rule
pl: Dodaj Regułę Przesunięcia Siatki

en: Add Image
pl: Obraz

en: Add Interaction
pl: Dodaj Interakcję

en: Add Layout
pl: Dodaj Układ

en: Add Media
pl: Dodaj pliki

en: Add Meta Query
pl: Dodaj Zapytanie Meta

en: Add Module
pl: Dodaj Moduł

en: Add New
pl: Dodaj Nową

en: Add New %s
pl: Dodaj nowy %s

en: Add New %s Or Row
pl: Dodaj Nowy %s Lub Wiersz

en: Add New Body Template
pl: Dodaj Nowy Szablon Treści Głównej

en: Add New Footer Template
pl: Dodaj Nowy Szablon Stopki

en: Add New Fullwidth Row
pl: Dodaj Nowy Wiersz Pełnej Szerokości

en: Add New Global Canvas
pl: Dodaj Nową Globalną Kanwę

en: Add New Header Template
pl: Dodaj Nowy Szablon Nagłówka

en: Add New Item
pl: Dodaj nowy element

en: Add New Module
pl: Dodaj nowy moduł

en: Add New Module Or Row
pl: Dodaj Nowy Moduł Lub Wiersz

en: Add New Preset
pl: Dodaj nowe ustawienie wstępne

en: Add New Row
pl: Dodaj nowy wiersz

en: Add New Section
pl: Dodaj nową sekcję

en: Add New Template
pl: Dodaj Nowy Szablon

en: Add New Theme Builder
pl: Dodaj Nowy Theme Builder

en: Add New Theme Builder Item
pl: Dodaj Nowy Element Theme Builder

en: Add Page
pl: Dodaj Stronę

en: Add Placeholder Content To New Modules
pl: Dodaj zawartość zastępczą do nowych modułów

en: Add Preset
pl: Dodaj Ustawienie Wstępne

en: Add Radio
pl: Dodaj Przycisk Radiowy

en: Add Regular Section
pl: Dodaj Zwykłą Sekcję

en: Add Specialty Section
pl: Dodaj sekcję specjalną

en: Add To Category
pl: Dodaj do Kategorii

en: Add To Tags
pl: Dodaj do Tagów

en: Add Video
pl: Klip wideo

en: Add a review
pl: Dodaj opinię

en: Add custom HTML after the element wrapper.
pl: Dodaj własny kod HTML po kontenerze elementu.

en: Add custom HTML before the element wrapper.
pl: Dodaj własny kod HTML przed kontenerem elementu.

en: Add from Library
pl: Dodaj z Biblioteki

en: Add to %1$s Library
pl: Dodaj Do Biblioteki %1$s

en: Add to Categories
pl: Dodaj Do Kategorii

en: Add to Library
pl: Dodaj do Biblioteki

en: Add to Tags
pl: Dodaj Do Tagów

en: Add two or more color stops to your gradient background. Each stop can be dragged to any position on the gradient bar. From each color stop to the next the color is interpolated into a smooth gradient.
pl: Dodaj co najmniej dwa stopnie koloru do swojego gradientowego tła. Każdy przystanek można przeciągnąć w dowolne miejsce na pasku gradientu. Od każdego stopu koloru do następnego kolor jest interpolowany do płynnego gradientu.

en: Add/Delete Item
pl: Dodaj/Usuń Element

en: Added %s
pl: Dodano %s

en: Added Column
pl: Dodano Kolumnę

en: Added Flex Column
pl: Dodano Elastyczną Kolumnę

en: Added Flex Grid
pl: Dodano Elastyczną Siatkę

en: Added Group Preset
pl: Dodano Ustawienie Wstępne Grupy

en: Added Module Preset
pl: Dodano Ustawienie Wstępne Modułu

en: Added Row
pl: Dodano Wiersz

en: Added Specialty Section
pl: Dodano Sekcję Specjalną

en: Added template
pl: Dodano szablon

en: Additional Information
pl: Dodatkowe Informacje

en: Additional information
pl: Dodatkowe informacje

en: Address Line 2
pl: Adres – wiersz 2

en: Adjust how sensitive the mirror movement is to mouse position
pl: Dostosuj, jak czuły jest ruch lustrzany na pozycję myszy

en: Adjust the background style of the button by customizing the background color, gradient, and image.
pl: Dostosuj styl tła przycisku, dostosowując kolor tła, gradient i obraz.

en: Adjust the background style of this element by customizing the background color, gradient, image, video, pattern and mask.
pl: Dostosuj styl tła tego elementu, dostosowując kolor tła, gradient, obraz, wideo, wzór i maskę.

en: Adjust the height of the featured image.
pl: Dostosuj wysokość wyróżnionego obrazu.

en: Adjust the height of the person's portrait photo within the testimonial.
pl: Dostosuj wysokość zdjęcia portretowego osoby w opinii.

en: Adjust the horizontal spacing between child elements. This gap applies between columns in both flex and grid layouts.
pl: Dostosuj poziomy odstęp między elementami podrzędnymi. Ten odstęp dotyczy przestrzeni między kolumnami zarówno w układach flex, jak i siatki.

en: Adjust the max height of the featured image.
pl: Dostosuj maksymalną wysokość wyróżnionego obrazu.

en: Adjust the max width of the featured image.
pl: Dostosuj maksymalną szerokość wyróżnionego obrazu.

en: Adjust the size of the carousel arrows.
pl: Dostosuj rozmiar strzałek karuzeli.

en: Adjust the size of the dot navigation.
pl: Dostosuj rozmiar nawigacji kropek.

en: Adjust the spacing between each column in this row.
pl: Dostosuj odstępy między każdą kolumną w tym samym wierszu.

en: Adjust the vertical spacing between child elements. This gap applies between rows in both flex and grid layouts.
pl: Dostosuj pionowe odstępy między elementami podrzędnymi. Ten odstęp dotyczy przestrzeni między wierszami zarówno w układach flex, jak i siatki.

en: Adjust the width of the content within the blurb.
pl: Dostosuj szerokość treści w blurb.

en: Adjust the width of the featured image.
pl: Dostosuj szerokość wyróżnionego obrazu.

en: Adjust the width of the image within the table.
pl: Dostosuj szerokość obrazu w tabeli.

en: Adjusting the grayscale filter will allow you to change the color saturation of the map.
pl: Dostosowanie filtru skali szarości umożliwi zmianę nasycenia kolorów mapy.

en: Admin Label
pl: Etykietka robocza

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia Zaawansowane

en: After
pl: Po

en: After Every 10th Action
pl: Po co 10 akcjach

en: After Every 20th Action
pl: Po co 20 akcjach

en: After Every 30th Action
pl: Po co 30 działaniu

en: After Every 40th Action
pl: Po co 40 akcjach

en: After Every Action
pl: Po każdym działaniu

en: After Image
pl: Obraz Po

en: After Label
pl: Etykieta Po

en: After Number of Times
pl: Po liczbie razy

en: Align Columns
pl: Wyrównaj Kolumny

en: Align Content
pl: Wyrównaj Zawartość

en: Align Items
pl: Wyrównaj Elementy

en: Align Self
pl: Wyrównaj Własne

en: Align grid items within their cells horizontally. Controls how items are positioned along the inline (row) axis within their grid area, offering options like start, center, end, and stretch.
pl: Wyrównaj elementy siatki w obrębie ich komórek w poziomie. Określa, jak elementy są pozycjonowane wzdłuż osi liniowej (wiersza) w ich obszarze siatki, oferując opcje takie jak początek, środek, koniec i rozciągnięcie.

en: Align image to the left, right or center.
pl: Wyrównaj obraz do lewej, prawej lub do środka.

en: Align the %1$s to the left, right, center or justify.
pl: Wyrównaj %1$s do lewej, prawej, wyśrodkuj lub uzasadnij.

en: Align the %s to the left, right, center or justify.
pl: Wyrównaj %s do lewej, prawej, środka lub wyjustuj.

en: Align the module to the left, right or center.
pl: Wyrównaj moduł do lewej, prawej lub środkowej części.

en: Align this item within its grid cell horizontally.
pl: Wyrównaj ten element w poziomie w obrębie jego komórki siatki.

en: Align this item within its grid cell vertically.
pl: Wyrównaj ten element w pionie w obrębie jego komórki siatki.

en: Align to the left, right, center or justify.
pl: Wyrównaj do lewej, prawej, środka lub wyjustuj.

en: Align you button to the left, right or center of the module.
pl: Wyrównaj przycisk do lewej, prawej lub do środka w module.

en: Align your button to the left, right or center of the module.
pl: Dopasuj przycisk do lewej, prawej lub środkowej części modułu.

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: All
pl: Wszystko

en: All
pl: Wszystkie

en: All %1$s
pl: Wszystkie %1$s

en: All %1$s Pages
pl: Wszystkie Strony %1$s

en: All Archive Pages
pl: Wszystkie Strony Archiwum

en: All Attributes
pl: Wszystkie Atrybuty

en: All Author Pages
pl: Wszystkie Strony Autorów

en: All Body Templates
pl: Wszystkie Szablony Treści Głównej

en: All Borders
pl: Wszystkie Obramowania

en: All Categories
pl: Wszystkie kategorie

en: All Containers
pl: Wszystkie Kontenery

en: All Date Pages
pl: Wszystkie Strony Dat

en: All Day
pl: Cały dzień

en: All Divi users can store up to %s items to their Divi Cloud for free. To save more items to your cloud and unlock unlimited storage, upgrade your Divi Cloud membership today. If you build Divi websites for a living, Divi Cloud is an awesome add-on and an amazing time saver. You are going to love it!
pl: Wszyscy użytkownicy Divi mogą bezpłatnie przechowywać do %s elementów w Divi Cloud. Aby zapisywać więcej elementów w chmurze i odblokować nieograniczoną przestrzeń, uaktualnij członkostwo Divi Cloud już dziś. Jeśli zawodowo tworzysz strony w Divi, Divi Cloud to świetny dodatek i ogromna oszczędność czasu. Na pewno Ci się spodoba!

en: All Elements
pl: Wszystkie Elementy

en: All Footer Templates
pl: Wszystkie Szablony Stopki

en: All Header Templates
pl: Wszystkie Szablony Nagłówka

en: All Modified Fields
pl: Wszystkie Zmodyfikowane Pola

en: All Modules
pl: Wszystkie moduły

en: All Option Groups
pl: Wszystkie Grupy Opcji

en: All Presets
pl: Wszystkie Ustawienia Wstępne

en: All Templates
pl: Wszystkie Szablony

en: All Theme Builder Items
pl: Wszystkie Elementy Theme Builder

en: All Theme Builders
pl: Wszystkie Theme Builder

en: All Variables
pl: Wszystkie Zmienne

en: All available options selected
pl: Zaznaczono wszystkie dostępne opcje

en: All content created in the Divi Builder will be lost. Previous content will be restored. Do you wish to proceed?
pl: Cała zawartość utworzona w Divi Builder zostanie utracona. Poprzednia zawartość zostanie przywrócona. Czy chcesz kontynuować?

en: All of your current page content will be lost. Do you wish to proceed?
pl: Cała obecna zawartość strony zostanie utracona. Czy chcesz kontynuować?

en: All of your current role settings will be set to defaults. Do you wish to proceed?
pl: Wszystkie bieżące ustawienia roli zostaną przywrócone do domyślnych. Czy chcesz kontynuować?

en: All options selected. Type to add custom tags.
pl: Zaznaczono wszystkie opcje. Wpisz, aby dodać niestandardowe tagi.

en: All values must have units
pl: Wszystkie wartości muszą mieć jednostki

en: All videos should be uploaded in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers. Upload the .MP4 version here.
pl: Wszystkie filmy powinny być przesyłane w obu formatach .MP4 .WEBM, aby zapewnić maksymalną kompatybilność we wszystkich przeglądarkach. Prześlij wersję .MP4 tutaj.

en: All videos should be uploaded in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers. Upload the .WEBM version here.
pl: Wszystkie filmy powinny być przesyłane w obu formatach .MP4 .WEBM, aby zapewnić maksymalną kompatybilność we wszystkich przeglądarkach. Prześlij wersję .WEBM tutaj.

en: Allow video to be paused by other players when they begin playing
pl: Zezwól na pauzowanie klipu wideo przez inne odtwarzacze przy ich uruchomieniu.

en: Allow video to be paused while it is not in the visible area.
pl: Zezwól na pauzowanie klipu wideo przez inne odtwarzacze przy ich uruchomieniu.

en: Allowed Symbols
pl: Dozwolone symbole

en: Alphanumeric Only (A-Z, 0-9)
pl: Tylko znaki alfanumeryczne (A-Z, 0-9)

en: Also Save All %d Modules as Individual Items
pl: Zapisz Również Wszystkie %d Moduły Jako Osobne Elementy

en: Also Save All %d Rows as Individual Items
pl: Zapisz Również Wszystkie %d Wiersze Jako Osobne Elementy

en: Also Save All %d Sections as Individual Items
pl: Zapisz Również Wszystkie %d Sekcje Jako Osobne Elementy

en: An active link is the page currently being visited. You can pick a color to be applied to active links to differentiate them from other links.
pl: Aktywny link to aktualnie odwiedzana strona. Możesz wybrać kolor, który zostanie zastosowany do aktywnych łączy, aby odróżnić je od innych linków.

en: An error has occurred while saving the Global Presets settings. Various problems can cause a save to fail, such as a lack of server resources, firewall blockages or plugin conflicts or server misconfiguration. You can try saving again by clicking Try Again, or you can download a backup of your unsaved defaults by clicking Download Backup. A backup can be helpful when contacting our Support Team.
pl: Wystąpił błąd podczas zapisywania ustawień globalnych ustawień wstępnych. Różne problemy mogą spowodować niepowodzenie zapisu, takie jak brak zasobów serwera, blokady zapory lub konflikty wtyczek lub błędna konfiguracja serwera. Możesz spróbować zapisać ponownie, klikając Spróbuj ponownie, lub pobrać kopię zapasową niezapisanych ustawień domyślnych, klikając Pobierz kopię zapasową. Kopia zapasowa może być pomocna podczas kontaktu z naszym zespołem pomocy technicznej.

en: An error has occurred while saving your page. Various problems can cause a save to fail, such as a lack of server resources, firewall blockages, plugin conflicts or server misconfiguration. You can try saving again by clicking Try Again, or you can download a backup of your unsaved page by clicking Download Backup. Backups can be restored using the portability system while next editing your page.
pl: Podczas zapisywania Twojej strony wystąpił błąd. Różne problemy mogą powodować błąd zapisu, na przykład brak zasobów serwera, blokowanie przez zapory sieciowe, konflikty we wtyczkach lub nieprawidłowe skonfigurowanie serwera. Możesz spróbować zapisać ponownie, klikając przycisk Spróbuj ponownie lub możesz pobrać kopię zapasową niezapisanej strony, klikając Pobierz kopię zapasową. Kopie zapasowe można przywrócić, korzystając z systemu przenoszenia, podczas następnej edycji strony.

en: An error occurred while processing the shortcode.
pl: Wystąpił błąd podczas przetwarzania shortcode.

en: An error occurred while uploading the font file. We detected that the 'fileinfo' PHP extension is not loaded in your server. Enabling the extension may help.
pl: Wystąpił błąd podczas przesyłania pliku czcionki. Wykryliśmy, że rozszerzenie PHP „fileinfo” nie jest załadowane na Twoim serwerze. Włączenie tego rozszerzenia może pomóc.

en: An introduction to the Fullwidth Menu module
pl: Wprowadzenie do modułu Menu Fullwidth

en: An introduction to the Menu module
pl: Wprowadzenie do modułu Menu

en: An unknown error occurred while uploading the font file. Please try again.
pl: Wystąpił nieznany błąd podczas przesyłania pliku czcionki. Spróbuj ponownie.

en: And %1$s More
pl: I Jeszcze %1$s

en: Animation
pl: Animacja

en: Animation Delay
pl: Animacja

en: Animation Direction
pl: Kierunek gradientu

en: Animation Duration
pl: Animacja

en: Animation Intensity
pl: Animacja

en: Animation Repeat
pl: Animacja

en: Animation Speed
pl: Szybkość Animacji

en: Animation Speed Curve
pl: Animacja

en: Animation Starting Opacity
pl: Początek krycia animacji

en: Animation Style
pl: Animacja

en: Annually
pl: Rocznie

en: Anti-Spam Provider Account Setup Documentation
pl: Dokumentacja konfiguracji konta dostawcy antyspamowego

en: Any
pl: Dowolne

en: Any %1$s Link
pl: Dowolny Link %1$s

en: Any URL Parameter
pl: Dowolny parametr adresu URL

en: App View
pl: Widok Aplikacji

en: Append Above
pl: Dołącz Powyżej

en: Append Below
pl: Dołącz Poniżej

en: Append To Main Canvas
pl: Dołącz Do Głównego Płótna

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Apply "Sticky Offset" to the nearest Sticky Element above or below this element.
pl: Zastosuj „Przesunięcie Przyklejenia” do najbliższego przyklejonego elementu powyżej lub poniżej tego elementu.

en: Apply Changes
pl: Zastosuj Zmiany

en: Apply Motion Effects To Child Elements
pl: Zastosuj efekty ruchu do elementów podrzędnych

en: Apply Structure Template
pl: Zastosuj Szablon Struktury

en: Apply a vertical or horizontal slant to the element, stretching it in either direction.
pl: Zastosuj pionowe lub poziome pochylenie do elementu, rozciągając go w dowolnym kierunku.

en: Apply coupon
pl: Zastosuj kupon

en: Apply “Sticky Offset” to the nearest Sticky Element above or below this element
pl: Zastosuj „Przyklejone przesunięcie” do najbliższego przyklejonego elementu powyżej lub poniżej tego elementu

en: Applying the grayscale filter will change the map colors to black and white.
pl: Zastosowanie filtru w skali szarości zmieni kolory mapy na czarno-białe.

en: Arch
pl: Łuk

en: Archive Pages
pl: Strony Archiwum

en: Are You Sure?
pl: Jesteś pewny?

en: Are you sure you want to delete the preset "%s"? This action cannot be undone.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć preset „%s”? Tej czynności nie można cofnąć.

en: Are you sure you want to move "%s" to the trash?
pl: Czy na pewno chcesz przenieść „%s” do kosza?

en: Are you sure?
pl: Czy na pewno?

en: Arrow
pl: Strzałki

en: Arrow 2
pl: Strzałki

en: Arrow 3
pl: Strzałki

en: Arrow Color
pl: Kolor strzałki

en: Arrow Position
pl: Pozycja Strzałek

en: Arrow Size
pl: Rozmiar Strzałek

en: Arrows
pl: Strzałki

en: Artist
pl: Artysta

en: Artist Name
pl: Nazwa Artysty

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Ask me anything about building your page.
pl: Zapytaj mnie o cokolwiek związanego z budowaniem Twojej strony.

en: Assign As Default
pl: Ustaw Jako Domyślne

en: Assign Preset as Default
pl: Przypisz ustawienie wstępne jako domyślne

en: Assign Presets
pl: Przypisz Ustawienia Wstępne

en: Assign a unique CSS ID to the element which can be used to assign custom CSS styles from within your child theme or from within Divi's custom CSS inputs.
pl: Przypisz unikalny identyfikator CSS do elementu, który może zostać użyty do przypisania niestandardowych stylów CSS z poziomu motywu potomnego lub z niestandardowych wejść CSS Divi.

en: Assign any number of CSS Classes to the element, separated by spaces, which can be used to assign custom CSS styles from within your child theme or from within Divi's custom CSS inputs.
pl: Przypisz dowolną liczbę klas CSS do elementu, oddzielonych spacjami, które mogą być używane do przypisywania niestandardowych stylów CSS z wnętrza motywu potomnego lub z własnych wejść CSS Divi.

en: Assigned layout to template
pl: Przypisano układ do szablonu

en: Asymmetric
pl: Asymetryczny

en: Asymmetric 2
pl: Asymetryczny 2

en: Asymmetric 3
pl: Asymetryczny 3

en: Asymmetric 4
pl: Asymetryczny 4

en: Attribute
pl: Atrybut

en: Attribute Body
pl: Treść atrybutu

en: Attribute Name
pl: Nazwa Atrybutu

en: Attribute Row
pl: Wiersz atrybutów

en: Attribute Text
pl: Tekst Atrybutu

en: Attribute Title
pl: Tytuł atrybutu

en: Attribute Type To Extend
pl: Typ Atrybutu Do Rozszerzenia

en: Attribute Value
pl: Wartość Atrybutu

en: Attribute name is required.
pl: Nazwa atrybutu jest wymagana.

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Audio Content
pl: Zawartość audio

en: Audio Cover Art
pl: Obraz audio

en: Audio File
pl: Plik audio

en: Audio Meta
pl: Metadane audio

[ctx: Audio Module meta information]
en: by %1$s
pl: przez %1$s

en: Audio Title
pl: Tytuł nagrania

en: Aug 6, 1999 (M j, Y)
pl: 6 sie 1999 (M j, Y)

en: August 06, 1999 (F d, Y)
pl: sierpień 06, 1999 (F d, Y)

en: Authentication Required
pl: Wymagane Uwierzytelnienie

en: Author
pl: Autor

en: Author Archive Page
pl: Strona Archiwum Autora

en: Author Bio
pl: Bio Autora

en: Author Page Link
pl: Link Do Strony Autora

en: Author Profile Picture
pl: Zdjęcie Profilowe Autora

en: Author Text
pl: Tekst Autora

en: Author Website
pl: Witryna Autora

en: Author details can be modified from the user profile page.
pl: Szczegóły autora można zmodyfikować na stronie profilu użytkownika.

en: Auto
pl: Automatyczny

en: Auto Height Rows
pl: Wiersze O Automatycznej Wysokości

en: Auto Width Columns
pl: Kolumny O Automatycznej Szerokości

en: Automatic Animation
pl: Automatyczne wyświetlanie

en: Automatic Animation Speed (in ms)
pl: Prędkość automatycznego wyświetlania (w milisekundach)

en: Automatic Carousel Rotation
pl: Automatyczne przewijanie karuzeli

en: Automatic Carousel Rotation Speed (in ms)
pl: Prędkość automatycznego przewijania karuzeli (w milisekundach)

en: Automatic Rotation
pl: Automatyczne Przewijanie

en: Automatic Rotation Speed
pl: Szybkość Automatycznego Przewijania

en: Available on backorder
pl: Dostępne na zamówienie

en: Avatar
pl: Awatar

en: Average
pl: Średnio

en: Back To Preset Manager
pl: Wróć Do Menedżera Presetów

en: Back to parent
pl: Wróć do nadrzędnego

en: Background
pl: Tło

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Background Gradient
pl: Gradient tła

en: Background Image
pl: Obraz tła

en: Background Image Blend
pl: Połączenie obrazu tła

en: Background Image Height
pl: Wysokość obrazu tła

en: Background Image Horizontal Offset
pl: Przesunięcie poziome obrazu tła

en: Background Image Position
pl: Obraz Tła Pozycji

en: Background Image Repeat
pl: Powtórzenie obrazu tła

en: Background Image Size
pl: Obraz Tła Rozmiar

en: Background Image Vertical Offset
pl: Przesunięcie pionowe obrazu tła

en: Background Image Width
pl: Szerokość obrazu tła

en: Background Mask
pl: Maska tła

en: Background Overlay Color
pl: Kolor nakładki tła

en: Background Pattern
pl: Wzór tła

en: Background Preview:
pl: Podgląd tła:

en: Background Settings
pl: Ustawienia Tła

en: Background Video
pl: Klip wideo tła w formacie .MP4

en: Background Video Height
pl: Wysokość klipu wideo tła

en: Background Video MP4
pl: Klip wideo tła w formacie .MP4

en: Background Video Webm
pl: Klip wideo tła w formacie .WEBM

en: Background Video Width
pl: Szerokość klipu wideo tła

en: Background images can be blended with the background color, merging the two and creating unique effects.
pl: Obrazy tła mogą być mieszane z kolorem tła, łącząc je i tworząc unikalne efekty.

en: Backup Exists
pl: Istnieje Kopia Zapasowa

en: Backward
pl: Do Tyłu

en: Bar Background Color
pl: Kolor tła paska

en: Bar Counter
pl: Licznik na pasku

en: Bar Counters
pl: Liczniki w formie paska

en: Base Device
pl: Urządzenie Bazowe

en: Based on
pl: Na Podstawie

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
pl: Bądź pierwszą osobą, która oceni &ldquo;%s&rdquo;

en: Bean
pl: Fasola

en: Before
pl: Przed

en: Before Image
pl: Obraz Przed

en: Before Label
pl: Etykieta Przed

en: Before you can download Premade Layouts from the Divi Library you must authenticate your Elegant Themes subscription.
pl: Zanim będziesz mógł pobierać Gotowe Układy z Biblioteki Divi, musisz uwierzytelnić subskrypcję Elegant Themes.

en: Before/After Image
pl: Obraz Przed/Po

en: Before/After Images
pl: Obrazy Przed/Po

en: Below
pl: Poniżej

en: Below Title
pl: Poniżej tytułu

en: Best Selling Products
pl: Najlepiej sprzedawane produkty

en: Binary
pl: Binarne

en: Bio/Description
pl: Bio/Opis

en: Biography
pl: Biografia

en: Blades
pl: Ostrza

en: Blend Mode
pl: Zapisany Moduł

en: Block
pl: Blok

en: Block quotes are given a border to separate them from normal text. Pick a color to use for that border.
pl: Cytaty blokowe mają ramkę, aby oddzielić je od zwykłego tekstu. Wybierz kolor, który ma być użyty dla tej granicy.

en: Block quotes are given a border to separate them from normal text. You can increase or decrease the size of that border using this setting.
pl: Cytaty blokowe mają ramkę, aby oddzielić je od zwykłego tekstu. Za pomocą tego ustawienia możesz zwiększyć lub zmniejszyć rozmiar tej ramki.

en: Blockquote
pl: Zablokować cytat

en: Blockquote Border Color
pl: Kolor obramowania aktywnego elementu

en: Blockquote Border Weight
pl: Zablokuj grubość obramowania

en: Blogs
pl: Blogi

en: Blue
pl: Niebieski

en: Blur
pl: Notka

en: Blur by this amount.
pl: Rozmyj przez tę kwotę.

en: Blurb
pl: Notka

en: Blurb Content
pl: Treść streszczenia

en: Blurb Image
pl: Obraz dla streszczenia

en: Blurb Title
pl: Tytuł streszczenia

en: Body
pl: Tekst Główny

en: Body Area
pl: Obszar ciała

en: Body Link
pl: Link do ciała

en: Body Template
pl: Szablon Treści Głównej

en: Body Templates
pl: Szablony Treści Głównej

en: Body Text
pl: Tekst główny

en: Body Text Color
pl: Kolor Tekstu Głównego

en: Body: %s
pl: Tekst Główny: %s

en: Bold
pl: Tekst pogrubiony

en: Bold 700
pl: Pogrubiona 700

en: Border
pl: Obramowanie

en: Border Bottom
pl: Dolne Obramowanie

en: Border Color
pl: Kolor obramowania

en: Border Left
pl: Lewe Obramowanie

en: Border Radius
pl: Zaokrąglenie Rogów

en: Border Right
pl: Prawe Obramowanie

en: Border Style
pl: Styl obramowania

en: Border Styles
pl: Styl obramowania

en: Border Top
pl: Górne Obramowanie

en: Border Weight
pl: Grubość Ramki

en: Border Width
pl: Szerokość obramowania

en: Borders support various different styles, each of which will change the shape of the border element.
pl: Obramowania obsługują różne style, z których każdy zmienia kształt elementu obramowania.

en: Bottom
pl: Do dołu

en: Bottom Border Color
pl: Kolor przycisku i obramowania

en: Bottom Border Style
pl: Styl obramowania

en: Bottom Border Width
pl: Szerokość obramowania

en: Bottom Center
pl: Na Dole

en: Bottom Left
pl: Na Dole Po Lewej Stronie

en: Bottom Right
pl: Po Prawej Stronie Na Dole

en: Bottom Sticky Limit
pl: Dolny limit lepkości

en: Bottom To Top
pl: Od dołu do góry

en: Bottom of Element
pl: Dół elementu

en: Bounce
pl: Odbicia

en: Box Shadow Blur Strength
pl: Siła Blur Shadow Box

en: Box Shadow Horizontal Position
pl: Pozycja pozioma w cieniu pudełka

en: Box Shadow Position
pl: Położenie początkowe

en: Box Shadow Spread Strength
pl: Shadow Spread w Box Shadow

en: Box Shadow Vertical Position
pl: Położenie początkowe

en: Brand New
pl: Całkiem nowy

en: Breakpoint
pl: Punkt Przerwania

en: Breakpoint Enter
pl: Wejście W Punkt Przerwania

en: Breakpoint Exit
pl: Wyjście Z Punktu Przerwania

en: Breakpoints
pl: Punkty Przerwania

en: Brightness
pl: Jasność

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: Build Custom Body
pl: Zbuduj Własną Treść Główną

en: Build Custom Footer
pl: Zbuduj Własną Stopkę

en: Build Custom Header
pl: Zbuduj Własny Nagłówek

en: Build From Scratch
pl: Buduj Od Zera

en: Build Global Body
pl: Zbuduj Globalną Treść Główną

en: Build Global Footer
pl: Zbuduj Globalną Stopkę

en: Build Global Header
pl: Zbuduj Globalny Nagłówek

en: Build New Template
pl: Zbuduj Nowy Szablon

en: Build On The Front End
pl: Buduj w Trybie Front-End

en: Build With AI
pl: Buduj z AI

en: Build your page from the ground up. Don't worry, you can access our premade layouts at any time.
pl: Zbuduj stronę od podstaw. Bez obaw — możesz w każdej chwili skorzystać z naszych gotowych układów.

en: Builder
pl: Kreator

en: Builder Default Interaction Mode
pl: Domyślny Tryb Interakcji Kreatora

en: Builder Default View Mode
pl: Tryb domyślny przeglądarki Builder

en: Builder History
pl: Historia Kreatora

en: Builder Interface
pl: Interfejs Kreatora

en: Builder Interface Animations
pl: Animacje Interfejsu Kreatora

en: Builder Keyboard Shortcuts
pl: Skróty Klawiszowe Kreatora

en: Builder Settings
pl: Ustawienia Kreatora

en: Bullet
pl: Znacznik podpunktu

en: Bullet Color
pl: Kolor punktów

en: Button
pl: Przycisk

en: Button #1
pl: Przycisk #1

en: Button #1 Link URL
pl: URL Linku Przycisku #1

en: Button #2
pl: Przycisk #2

en: Button #2 Link URL
pl: URL Linku Przycisku #2

en: Button Alignment
pl: Wyrównanie przycisku

en: Button Icon
pl: Ikona Przycisku

en: Button Icon Color
pl: Kolor Ikony Przycisku

en: Button Icon Placement
pl: Położenie Ikony Przycisku

en: Button One
pl: Jeden Przycisk

en: Button Text
pl: Tekst Przycisku

en: Button Two
pl: Dwa Przyciski

en: Button and Border Color
pl: Kolor przycisku i obramowania

en: Buttons
pl: guziki

en: By adjusting the ending position of the gradient, you can control how quickly or slowly each color transitions, and where the transition begins.
pl: Dostosowując końcową pozycję gradientu, możesz kontrolować, jak szybko lub powoli każde przejście koloru i gdzie zaczyna się przejście.

en: By adjusting the starting position of the gradient, you can control how quickly or slowly each color transitions, and where the transition begins.
pl: Dostosowując pozycję początkową gradientu, można kontrolować, jak szybko lub powoli każde przejście koloru i gdzie zaczyna się przejście.

en: By default, animations will only play once. If you would like to loop your animation continuously you can choose the Loop option here.
pl: Domyślnie animacje będą odtwarzane tylko raz. Jeśli chcesz zapętlić animację w sposób ciągły, możesz wybrać opcję Loop tutaj.

en: By default, button icons are displayed on hover. If you would like button icons to always be displayed, then you can enable this option.
pl: Domyślnie ikony przycisku są wyświetlane w dymku. Jeśli chcesz, aby ikony przycisków były zawsze wyświetlane, możesz włączyć tę opcję.

en: By default, elements will extend the full width of their parent element. If you would like to set a custom static width, you can do so using this option.
pl: Domyślnie elementy rozszerzają pełną szerokość elementu macierzystego. Jeśli chcesz ustawić niestandardową szerokość statyczną, możesz to zrobić za pomocą tej opcji.

en: By default, your main canvas and all local canvases will be exported, along with any global canvases appended to your main canvas or targeted by your main canvas with interactivity.
pl: Domyślnie wyeksportowany zostanie główny obszar roboczy oraz wszystkie lokalne obszary robocze, wraz z globalnymi obszarami roboczymi dołączonymi do głównego obszaru roboczego lub wskazanymi przez niego w ramach interaktywności.

en: By increasing the starting opacity, you can reduce or remove the fade effect that is applied to all animation styles.
pl: Zwiększając krycie początkowe, można zmniejszyć lub usunąć efekt przenikania stosowany do wszystkich stylów animacji.

en: CSS Class
pl: Klasa CSS

en: CSS ID & Classes
pl: Identyfikator i klasy CSS

en: CSS Snippet
pl: Fragment CSS

en: CSS added here will target the following class: %s
pl: CSS dodany tutaj będzie dotyczył następującej klasy: %s

en: CSS syntax error.
pl: Błąd składni CSS.

en: Call
pl: Telefon

en: Call To Action
pl: Wezwanie do działania

en: Call To Actions
pl: Wezwanie do działania

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cancel Changes
pl: Anuluj Zmiany

en: Cannot create a revision of a revision
pl: Nie można utworzyć rewizji rewizji

en: Cannot hook block to itself.
pl: Nie można podpiąć bloku do niego samego.

en: Canvas
pl: Obszar roboczy

en: Canvas Grid View
pl: Widok Siatki Obszaru Roboczego

en: Canvas ID is required.
pl: Wymagany jest identyfikator kanwy.

en: Canvas Name
pl: Nazwa Płótna

en: Canvas Portal
pl: Portal Płótna

en: Canvas Portals
pl: Portale Płótna

en: Canvas Settings
pl: Ustawienia Obszaru Roboczego

en: Capitalize
pl: Kapitaliki

en: Captcha Field
pl: Pole captcha

en: Captcha Text
pl: Tekst captcha

en: Caption
pl: Nagłówek

en: Caption Text
pl: Tekst Podpisu

en: Caret
pl: Wstawka korektorska

en: Carousel
pl: Karuzela

en: Carousel Active Slide
pl: Aktywny Slajd Karuzeli

en: Carousel Arrows
pl: Strzałki Karuzeli

en: Carousel Container
pl: Kontener Karuzeli

en: Carousel Dots
pl: Kropki Karuzeli

en: Carousel Item
pl: Element Karuzeli

en: Carousel Item Title
pl: Tytuł Elementu Karuzeli

en: Carousel Item Title Text
pl: Tekst Tytułu Elementu Karuzeli

en: Carousel Settings
pl: Ustawienia Karuzeli

en: Carousel Slide
pl: Slajd Karuzeli

en: Carousel Title
pl: Tytuł Karuzeli

en: Carousel Track
pl: Ścieżka Karuzeli

en: Cart
pl: Wózek

en: Cart Quantity
pl: Ilość w koszyku

en: Cart Quantity Text
pl: Tekst ilości koszyka

en: Cart Totals Table
pl: Tabela sum koszyka

en: Cart Totals Table Cell
pl: Komórka tabeli sum koszyka

en: Cart Totals Table Row
pl: Wiersz tabeli sum koszyka

en: Cart totals
pl: Podsumowanie koszyka

en: Categories
pl: Kategorie

en: Categories Separator
pl: Separator Kategorii

en: Category
pl: Kategoria

en: Category 1
pl: Kategoria 1

en: Category 2
pl: Kategoria 2

en: Category 3
pl: Kategoria 3

en: Category Description
pl: Opis Kategorii

en: Category Image
pl: Obraz Kategorii

en: Category Page
pl: Strona kategorii

en: Category Type
pl: Typ Kategorii

en: Center
pl: Do środka

en: Center Center
pl: Centrum Centrum

en: Center Left
pl: Po Lewej Stronie W Centrum

en: Center Mode
pl: Tryb Wyśrodkowania

en: Center Right
pl: Centrum Prawa

en: Center the active slide and show partial slides on either side.
pl: Wyśrodkuj aktywny slajd i pokaż częściowe slajdy po obu stronach.

en: Centered
pl: Wyśrodkowany

en: Centimeters (cm)
pl: Centymetry (cm)

en: Change API Key
pl: Zmień klucz API

en: Change Column Structure
pl: Zmień konstrukcję kolumny

en: Change Gutter Width
pl: Zmień szerokość odstępu

en: Change the direction of the gradient by choosing a starting position within a 360 degree range.
pl: Zmień kierunek gradientu, wybierając pozycję początkową w zakresie 360 stopni.

en: Changed Column Structure
pl: Zmieniono Układ Kolumn

en: Changed Flex Column Structure
pl: Zmieniono Układ Elastycznych Kolumn

en: Changes made to variables will affect all instances across your entire site. Do you wish to proceed?
pl: Zmiany wprowadzone w zmiennych wpłyną na wszystkie wystąpienia w całej witrynie. Czy chcesz kontynuować?

en: Character
pl: Tekst

en: Chat
pl: Czat

en: Checkbox
pl: Pole wyboru

en: Checkboxes
pl: Pole wyboru

en: Checkerboard
pl: Szachownica

en: Checkout
pl: Kasa

en: Checkout Button
pl: Przycisk kasy

en: Chevrons
pl: Szewrony

en: Child Module
pl: Moduł Podrzędny

en: Children
pl: Elementy Podrzędne

en: Children of Specific %1$s
pl: Elementy Podrzędne Określonego %1$s

en: Choose Column
pl: Wybierz Kolumnę

en: Choose File
pl: Wybierz plik

en: Choose Files
pl: Wybierz pliki

en: Choose Font Files
pl: Wybierz plik

en: Choose Layout
pl: Wybierz układ

en: Choose Library
pl: Wybierz Bibliotekę

en: Choose a Background Image
pl: Wybierz obraz tła

en: Choose a Background Video MP4 File
pl: Wybierz klip wideo tła w formacie .MP4

en: Choose a Background Video WEBM File
pl: Wybierz klip wideo tła w formacie .WEBM

en: Choose a Premade Layout
pl: Wybierz Gotowy Układ

en: Choose a color for the carousel arrows.
pl: Wybierz kolor strzałek karuzeli.

en: Choose a color for the dot navigation.
pl: Wybierz kolor nawigacji kropek.

en: Choose a color for the slider arrows inside the circle.
pl: Wybierz kolor dla strzałek suwaka wewnątrz kółka.

en: Choose a color for the slider circle and line.
pl: Wybierz kolor dla kółka i linii suwaka.

en: Choose a custom field. Custom fields must be defined in your email provider account.
pl: Wybierz pole niestandardowe. Pola niestandardowe muszą być zdefiniowane na koncie dostawcy e-mail.

en: Choose a custom font to use for the %s. All Google web fonts are available, or you can upload your own custom font files.
pl: Wybierz niestandardową czcionkę dla %s. Dostępne są wszystkie czcionki internetowe Google albo możesz przesłać własne pliki czcionek.

en: Choose a custom font to use for the button. All Google web fonts are available, or you can upload your own custom font files.
pl: Wybierz niestandardową czcionkę, której chcesz użyć dla przycisku. Wszystkie czcionki internetowe Google są dostępne lub możesz przesłać własne niestandardowe pliki czcionek.

en: Choose a custom font to use for the text. All Google web fonts are available, or you can upload your own custom font files.
pl: Wybierz niestandardową czcionkę dla tekstu. Dostępne są wszystkie czcionki internetowe Google albo możesz przesłać własne pliki czcionek.

en: Choose a list. If you don't see any lists, click "Add" to add an account.
pl: Wybierz listę AWeber. Jeśli nie widzisz żadnych list, kliknij „Dodaj”, aby dodać konto AWeber.

en: Choose a preset for the selected module
pl: Wybierz preset dla wybranego modułu

en: Choose a service provider.
pl: Wybierz usługodawcę.

en: Choose a title of your login box.
pl: Wybierz tytuł dla pola logowania.

en: Choose an Image
pl: Wybierz obraz

en: Choose an account or click "Add" to add a new account.
pl: Wybierz konto lub kliknij „Dodaj”, aby dodać nowe konto.

en: Choose an icon for the left navigation arrow.
pl: Wybierz ikonę lewej strzałki nawigacji.

en: Choose an icon for the right navigation arrow.
pl: Wybierz ikonę prawej strzałki nawigacji.

en: Choose an icon for this list item.
pl: Wybierz ikonę dla tego elementu listy.

en: Choose an icon for your link.
pl: Wybierz ikonę dla linku.

en: Choose an icon to display
pl: Wybierz ikonę do wyświetlenia

en: Choose an icon to display for the scroll down button.
pl: Wybierz ikonę do wyświetlania przycisku przewijania w dół.

en: Choose an icon to display with your blurb.
pl: Wybierz ikonę do wyświetlania z notką.

en: Choose an icon to display.
pl: Wybierz ikonę do wyświetlenia.

en: Choose from hundreds of premade layouts, start from any of your saved layouts, or clone an existing page.
pl: Wybieraj spośród setek gotowych układów, zacznij od dowolnego zapisanego układu lub sklonuj istniejącą stronę.

en: Choose how grid columns should be sized. Equal width columns create uniform columns, auto columns size to content, and manual gives you complete control with custom CSS grid syntax.
pl: Wybierz, jak mają być wyznaczane rozmiary kolumn siatki. Kolumny o równej szerokości tworzą jednolite kolumny, kolumny automatyczne dopasowują się do zawartości, a ręczne daje pełną kontrolę dzięki niestandardowej składni siatki CSS.

en: Choose how grid rows should be sized. Auto height adjusts to content, equal height creates uniform rows, minimum height sets a baseline, and fixed height maintains consistent row dimensions.
pl: Wybierz sposób ustalania rozmiaru wierszy siatki. Automatyczna wysokość dopasowuje się do zawartości, równa wysokość tworzy jednolite wiersze, minimalna wysokość ustawia poziom bazowy, a stała wysokość utrzymuje spójne wymiary wierszy.

en: Choose how many columns to display.
pl: Wybierz liczbę kolumn do wyświetlenia.

en: Choose how many posts you would like to display in the slider.
pl: Wybierz, ile postów ma zostać wyświetlonych na sliderze.

en: Choose how many posts you would like to offset by
pl: Określ, ile postów ma być pominiętych.

en: Choose how many posts you would like to skip. These posts will not be shown in the feed.
pl: Wybierz, ile postów chcesz pominąć. Te posty nie będą wyświetlane w kanale.

en: Choose how many products you would like to skip. These products will not be shown in the feed.
pl: Wybierz, ile produktów chcesz pominąć. Te produkty nie będą wyświetlane w pliku danych.

en: Choose how many times the shape divider should repeat. Setting to 1x will remove all repetition.
pl: Wybierz, ile razy powtórzyć kształt. Ustawienie 1x spowoduje usunięcie wszystkich powtórzeń.

en: Choose how much posts you would like to display per page.
pl: Wybierz, ile postów będzie wyświetlanych na stronie.

en: Choose how the animation should play.
pl: Wybierz, jak animacja ma być odtwarzana.

en: Choose how the dropdown menu should be aligned relative to the parent module.
pl: Wybierz, jak menu rozwijane ma być wyrównane względem modułu nadrzędnego.

en: Choose how the dropdown should be positioned.
pl: Wybierz sposób pozycjonowania listy rozwijanej.

en: Choose how the target element responds to mouse movement
pl: Wybierz, jak element docelowy reaguje na ruch myszy

en: Choose how to compare the meta value. Options include equals, not equals, greater than, less than, and other comparison operators for filtering posts.
pl: Wybierz sposób porównania wartości meta. Opcje obejmują równe, nierówne, większe niż, mniejsze niż oraz inne operatory porównania do filtrowania wpisów.

en: Choose how to sort the posts in your loop. Select the field that will be used to determine the order of the displayed content.
pl: Wybierz sposób sortowania wpisów w pętli. Wybierz pole, które posłuży do określenia kolejności wyświetlanej treści.

en: Choose how your products should be ordered.
pl: Wybierz sposób sortowania produktów.

en: Choose posts of which post type you would like to display.
pl: Wybierz posty, które chcesz wyświetlić.

en: Choose the CSS grid property to apply to the targeted items
pl: Wybierz właściwość siatki CSS, którą zastosować do wskazanych elementów

en: Choose the Column Class for this module when inside a flex layout.
pl: Wybierz Klasę Kolumny dla tego modułu w układzie flex.

en: Choose the HTML5 element to use for the element wrapper.
pl: Wybierz element HTML5, którego chcesz użyć jako kontenera elementu.

en: Choose the alignment of the dot navigation.
pl: Wybierz wyrównanie nawigacji kropek.

en: Choose the direction to sort your posts. Descending shows the newest or highest values first, while ascending shows the oldest or lowest values first.
pl: Wybierz kierunek sortowania wpisów. Malejąco pokazuje najnowsze lub najwyższe wartości jako pierwsze, a rosnąco — najstarsze lub najniższe wartości jako pierwsze.

en: Choose the font weights supported by your font. Select "All" if you don't know this information or if your font includes all weights.
pl: Wybierz krój czcionki obsługiwany przez twoją czcionkę. Wybierz "Wszystkie", jeśli nie znasz tych informacji lub jeśli twoja czcionka zawiera wszystkie wagi.

en: Choose the images that you would like to appear in the image gallery.
pl: Wybierz obrazy, które chcesz wyświetlić w galerii obrazów.

en: Choose the layout style for this element. Flexbox enables advanced layout options with direction, alignment, and spacing controls.
pl: Wybierz styl układu dla tego elementu. Flexbox zapewnia zaawansowane opcje układu z kontrolą kierunku, wyrównania i odstępów.

en: Choose the playback direction of the animation.
pl: Wybierz kierunek odtwarzania animacji.

en: Choose the point of origin for all transformations. This will affect around which point the object is rotated, moved and resized.
pl: Wybierz punkt odniesienia dla wszystkich przekształceń. Wpływa to na to, wokół którego punktu obiekt jest obracany, przesuwany i skalowany.

en: Choose the position of the carousel arrows.
pl: Wybierz pozycję strzałek karuzeli.

en: Choose the position of the dot navigation.
pl: Wybierz pozycję nawigacji kropkami.

en: Choose the scope of where to look for matching fields.
pl: Wybierz zakres, w którym szukać pasujących pól.

en: Choose the scope of where to look for target modules.
pl: Wybierz zakres, w którym szukać modułów docelowych.

en: Choose the social network
pl: Wybierz serwis społecznościowy

en: Choose the thumbnail size to use for the featured image.
pl: Wybierz rozmiar miniatury używany dla obrazka wyróżniającego.

en: Choose the type of content to query for your loop. Select Post Type to display things like blog posts and products, Terms to display things like categories and tags, Users to display lists of users, or Menu to loop through WordPress menu items.
pl: Wybierz typ treści do pobrania dla pętli. Wybierz Typ Wpisu, aby wyświetlać np. wpisy bloga i produkty, Terminy, aby wyświetlać np. kategorie i tagi, Użytkownicy, aby wyświetlać listy użytkowników, lub Menu, aby iterować po elementach menu WordPress.

en: Choose the type of field
pl: Wybierz rodzaj pola

en: Choose the width of each sidebar widget.
pl: Wybierz szerokość każdego widżetu paska bocznego.

en: Choose to have this element remain a fixed distance from the top or bottom edge of the browser window as the user scrolls
pl: Wybierz, aby ten element pozostawał w stałej odległości od górnej lub dolnej krawędzi okna przeglądarki podczas przewijania przez użytkownika

en: Choose to have this element remain a fixed distance from the top or bottom edge of the browser window as the user scrolls.
pl: Wybierz, aby ten element pozostawał w stałej odległości od górnej lub dolnej krawędzi okna przeglądarki podczas przewijania.

en: Choose what action should be performed
pl: Wybierz, jaka akcja ma zostać wykonana

en: Choose what data (if any) to include in the redirect URL as query arguments.
pl: Wybierz, jakie dane (jeśli w ogóle) mają zostać uwzględnione w URL jako argumenty zapytania.

en: Choose what happens when a site visitor has been successfully subscribed to your list.
pl: Wybierz, co się stanie, gdy odwiedzający witrynę pomyślnie zasubskrybuje twoją listę.

en: Choose when the animation should be triggered.
pl: Wybierz, kiedy animacja ma zostać wyzwolona.

en: Choose when the dropdown should be displayed.
pl: Wybierz, kiedy ma być wyświetlana lista rozwijana.

en: Choose when this interaction should be triggered
pl: Wybierz, kiedy ta interakcja ma zostać wyzwolona

en: Choose when to display this element based on a set of conditions. Multiple conditions can be added. Date & Time condition is based on your timezone settings in your <a href="%1$s" target="_blank" title="WordPress General Settings">WordPress General Settings</a>
pl: Wybierz, kiedy wyświetlić ten element na podstawie zestawu warunków. Można dodać wiele warunków. Warunek daty i godziny jest oparty na ustawieniach strefy czasowej w ustawieniach <a href="%1$s" target="_blank" title="Ustawienia ogólne WordPress">Ustawienia ogólne WordPress</a>

en: Choose where the button icon should be displayed within the button.
pl: Wybierz, gdzie ma być wyświetlana ikona przycisku w przycisku.

en: Choose where the dropdown menu should be positioned relative to the parent module.
pl: Wybierz, gdzie menu rozwijane ma być umieszczone względem modułu nadrzędnego.

en: Choose where you would like the background image to be positioned within this element. You may want to position the background based on the the image's focus point.
pl: Wybierz miejsce, w którym chcesz umieścić obraz tła w tym elemencie. Możesz ustawić tło w oparciu o punkt ostrości obrazu.

en: Choose whether any or all of the rules should be fulfilled
pl: Określ, czy ma być spełniona dowolna reguła czy wszystkie

en: Choose whether or not the quote icon should be visible.
pl: Wybierz, czy ikona cytatu ma być widoczna.

en: Choose whether or not this toggle should start in an open or closed state.
pl: Wybierz, czy zawartość zakładki rozwijanej w stanie początkowym jest zwinięta, czy rozwinięta.

en: Choose whether the slider moves horizontally or vertically.
pl: Wybierz, czy suwak ma poruszać się poziomo czy pionowo.

en: Choose whether to append this canvas above or below the main content on the front end.
pl: Wybierz, czy dołączyć to płótno powyżej czy poniżej głównej treści na stronie.

en: Choose whether you would like the shadow to appear outside your module, lifting the module up from the page, or inside the module, setting the module downwards within the page.
pl: Wybierz, czy chcesz, aby cień pojawiał się poza modułem, podnosząc moduł ze strony lub wewnątrz modułu, ustawiając moduł w dół na stronie.

en: Choose which breakpoint should trigger this interaction
pl: Wybierz, który punkt przerwania ma wyzwalać tę interakcję

en: Choose which categories you would like to include in the feed.
pl: Wybierz, które kategorie będą wyświetlane na stronie bloga.

en: Choose which categories you would like to include in the slider.
pl: Wybierz, jakie kategorie mają się pojawić na sliderze.

en: Choose which categories you would like to include.
pl: Wybierz kategorie, które chcesz włączyć.

en: Choose which element to extend attributes from.
pl: Wybierz, z którego elementu rozszerzyć atrybuty.

en: Choose which element to find and replace values from.
pl: Wybierz element, z którego pobrać wartości do wyszukania i zamiany.

en: Choose which modified fields to extend from the source element.
pl: Wybierz, które zmodyfikowane pola rozszerzyć z elementu źródłowego.

en: Choose which module should receive the effect
pl: Wybierz, który moduł ma otrzymać efekt

en: Choose which option group to extend from the source elements.
pl: Wybierz, z której grupy opcji rozszerzyć z elementów źródłowych.

en: Choose which side of the page your sidebar will be on. This setting controls text orientation and border position.
pl: Wybierz, po której stronie będzie wyświetlany panel boczny. Ta opcja kontroluje orientację tekstu i pozycję krawędzi.

en: Choose which type of products you would like to display.
pl: Wybierz, jaki typ produktów chcesz wyświetlać.

en: Choose which types of attributes to copy.
pl: Wybierz typy atrybutów do skopiowania.

en: Choose which types of elements to extend to.
pl: Wybierz typy elementów, na które rozszerzyć.

en: Choose which types of elements to search within.
pl: Wybierz typy elementów, w których szukać.

en: Choose your desired portfolio layout style.
pl: Wybierz styl layoutu portfolio.

en: Choosing "Cover" will force the image to fill the entire background area, clipping the image when necessary. Choosing "Fit" will ensure that the entire image is always visible, but can result in blank spaces around the image. When set to "Actual Size," the image will not be resized at all.
pl: Wybranie opcji „Okładka” spowoduje, że obraz wypełni cały obszar tła, w razie potrzeby przycinając obraz. Wybranie „Dopasuj” zapewni, że cały obraz będzie zawsze widoczny, ale może spowodować powstanie pustych przestrzeni wokół obrazu. Po ustawieniu „Rzeczywisty rozmiar” obraz w ogóle nie zostanie zmieniony.

en: Chromium Browsers (Chrome, Edge, etc)
pl: Przeglądarki Chromium (Chrome, Edge itp.)

en: Circle
pl: Koło

en: Circle Background Color
pl: Kolor tła okręgu

en: Circle Background Opacity
pl: Krycie tła krąg

en: Circle Color
pl: Kolor okręgu

en: Circle Counter
pl: Licznik w formie koła

en: Circle Counter Title
pl: Tytuł licznika kołowego

en: Circle Counters
pl: Liczniki okręgów

en: Circular
pl: Okólnik

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Clear , Save to Library, Import, Export
pl: Wyczyść, Zapisz w Bibliotece, Importuj, Eksportuj

en: Clear Layout
pl: Wyczyść Układ

en: Cleared Layout
pl: Wyczyszczono Układ

en: Click
pl: Kliknięcie

en: Click Here
pl: Kliknij Tutaj

en: Click Mode
pl: Tryb Klikania

en: Click here
pl: Kliknięcia

en: Click here to login
pl: Kliknij tutaj, aby się zalogować

en: Clone
pl: Duplikuj

en: Cloned %s
pl: Sklonowano %s

en: Cloned Column
pl: Sklonowano Kolumnę

en: Close
pl: Zamknij

en: Close Active Tab
pl: Zamknij Aktywną Kartę

en: Close All
pl: Zamknij Wszystkie

en: Close Edit Canvas Modal
pl: Zamknij Okno Ustawień Obszaru Roboczego

en: Close Extend Attributes Modal
pl: Zamknij Okno Rozszerzania Atrybutów

en: Close History Modal
pl: Zamknij Okno Historii

en: Close Modal
pl: Zamknij okno modalne

en: Close Page Settings Modal
pl: Zamknij Okno Ustawień Strony

en: Close Responsive & State Picker
pl: Zamknij Selektor Trybu Responsywnego I Stanu

en: Close Right Click Options
pl: Zamknij Opcje PPM

en: Close Search
pl: Zamknij Wyszukiwanie

en: Close Tab
pl: Zamknij Kartę

en: Close Tab Group
pl: Zamknij Grupę Kart

en: Closed Icon
pl: Zamknięta ikona

en: Closed Title
pl: Tytuł zamknięty

en: Closed Title Text
pl: Tekst Tytułu W Stanie Zamkniętym

en: Closed Title Text Color
pl: Zamknięty kolor tekstu tytułu

en: Closed Toggle Background Color
pl: Kolor tła zamkniętego przełącznika

en: Clouds
pl: Chmury

en: Clouds 2
pl: Chmury 2

en: Code
pl: Kod

en: Code Snippet
pl: Fragment Kodu

en: Code With AI
pl: Koduj z AI

en: Codes
pl: Kody

en: Collapse
pl: Zwiń

en: Collapse All
pl: Zwiń Wszystko

en: Collapse Empty Columns
pl: Zwiń Puste Kolumny

en: Collapse Table Gutters and Borders
pl: Zwiń rynny i obramowania stołu

en: Collapse Table Gutters and Borders.
pl: Zwiń rynny i obramowania stołu.

en: Color
pl: Kolor

en: Color Burn
pl: Ściemnienie koloru

en: Color Dodge
pl: Rozjaśnienie koloru

en: Color Filters
pl: Filtry Kolorów

en: Color Palette Settings
pl: Ustawienia Palety Kolorów

en: Color Picker
pl: Próbnik Kolorów

en: Color Scheme
pl: Schemat Kolorów

en: Colors
pl: Kolory

en: Column
pl: Kolumna

en: Column %s Background Mask Aspect Ratio
pl: Kolumna %s Współczynnik proporcji maski tła

en: Column %s Background Mask Blend Mode
pl: Kolumna %s Tryb mieszania maski tła

en: Column %s Background Mask Color
pl: Kolor maski tła kolumny %s

en: Column %s Background Mask Height
pl: Wysokość maski tła kolumny %s

en: Column %s Background Mask Horizontal Offset
pl: Przesunięcie poziome maski tła kolumny %s

en: Column %s Background Mask Position
pl: Pozycja maski tła kolumny %s

en: Column %s Background Mask Size
pl: Rozmiar maski tła kolumny %s

en: Column %s Background Mask Style
pl: Styl maski tła kolumny %s

en: Column %s Background Mask Transform
pl: Transformacja maski tła kolumny %s

en: Column %s Background Mask Vertical Offset
pl: Przesunięcie pionowe kolumny %s maski tła

en: Column %s Background Mask Width
pl: Szerokość maski tła kolumny %s

en: Column %s Background Pattern Blend Mode
pl: Kolumna %s Tryb mieszania wzorów tła

en: Column %s Background Pattern Color
pl: Kolor wzoru tła kolumny %s

en: Column %s Background Pattern Height
pl: Wysokość wzoru tła kolumny %s

en: Column %s Background Pattern Horizontal Offset
pl: Kolumna %s Wzór tła Przesunięcie poziome

en: Column %s Background Pattern Repeat
pl: Powtarzanie wzoru tła kolumny %s

en: Column %s Background Pattern Repeat Origin
pl: Kolumna %s Powtórz wzór tła

en: Column %s Background Pattern Size
pl: Rozmiar wzoru tła kolumny %s

en: Column %s Background Pattern Style
pl: Styl wzoru tła kolumny %s

en: Column %s Background Pattern Transform
pl: Przekształcenie wzorca tła kolumny %s

en: Column %s Background Pattern Vertical Offset
pl: Kolumna %s Wzór tła Przesunięcie pionowe

en: Column %s Background Pattern Width
pl: Szerokość wzoru tła kolumny %s

en: Column 1
pl: Kolumna 1

en: Column 1 Before
pl: Przed Kolumną 1

en: Column 1 Main Element
pl: Główny Element Kolumny 1

en: Column 2
pl: Kolumna 2

en: Column 2 Before
pl: Przed Kolumną 2

en: Column 2 Main Element
pl: Główny Element Kolumny 2

en: Column 3
pl: Kolumna 3

en: Column 3 Before
pl: Przed Kolumną 3

en: Column 3 Main Element
pl: Główny Element Kolumny 3

en: Column Class
pl: Klasa Kolumny

en: Column End
pl: Koniec Kolumny

en: Column Inner
pl: Wewnętrzna Kolumna

en: Column Label
pl: Etykieta kolumny

en: Column Layout
pl: Układ kolumn

en: Column Link Target
pl: Docelowy link do kolumny

en: Column Link URL
pl: Adres URL linku kolumny

en: Column Minimum Width
pl: Minimalna Szerokość Kolumny

en: Column Reverse
pl: Kolumna Odwrotnie

en: Column Span
pl: Rozpiętość Kolumn

en: Column Start
pl: Początek Kolumny

en: Column Width
pl: Szerokość Kolumny

en: Column Widths
pl: Szerokości Kolumn

en: Columns
pl: Kolumny

en: Comma-separated list of post types to get taxonomies for. If empty, returns taxonomies for all post types.
pl: Lista typów wpisów rozdzielona przecinkami, dla których mają zostać pobrane taksonomie. Jeśli puste, zwraca taksonomie dla wszystkich typów wpisów.

en: Command Center
pl: Centrum Poleceń

en: Commands
pl: Polecenia

en: Comment
pl: Komentarz

en: Comment Avatar
pl: Awatar komentarza

en: Comment Body
pl: Główne okno komentarza

en: Comment Content
pl: Treść komentarza

en: Comment Count
pl: Liczba Komentarzy

en: Comment Count Text
pl: Tekst Licznika Komentarzy

en: Comment Meta
pl: Metadane komentarza

en: Comment Text
pl: Tekst Komentarza

en: Comments
pl: Komentarze

en: Comments Count
pl: Licznik komentarzy

en: Common
pl: Wspólne

en: Company
pl: Firma

en: Company Link Target
pl: Cel firmy Link

en: Company Link URL
pl: URL linku firmowego

en: Company Text
pl: Tekst Firmy

en: Compare
pl: Porównanie

en: Compare: %s
pl: Porównanie: %s

en: Comparison operator.
pl: Operator porównania.

en: Complete your purchase using the pop-up to upgrade Divi Cloud.
pl: Dokończ zakup w oknie pop-up, aby uaktualnić Divi Cloud.

en: Conditional Logic
pl: Warunki logiczne

en: Conditions
pl: Warunki

en: Confetti
pl: Konfetti

en: Configuration Error: Invalid data.
pl: Błąd Konfiguracji: Nieprawidłowe dane.

en: Configuration Error: Invalid provider.
pl: Błąd Konfiguracji: Nieprawidłowy dostawca.

en: Configuration Error: No list has been selected for this form.
pl: Błąd Konfiguracji: Nie wybrano listy dla tego formularza.

en: Configure import options for your layout.
pl: Skonfiguruj opcje importu dla swojego układu.

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Conical
pl: Stożkowy

en: Contact Button
pl: Przycisk kontaktu

en: Contact Form
pl: Formularz kontaktowy

en: Contact Forms
pl: Formularze kontaktowe

en: Contact Title
pl: Tytuł formularza kontaktowego

en: Contacting your host and asking them to increase the following PHP variables may help: memory_limit, max_execution_time, upload_max_filesize, post_max_size, max_input_time, max_input_vars. In addition, auditing your firewall error log (such as ModSecurity) may reveal false positives that are preventing saves from completing.
pl: Skontaktowanie się z Twoim hostem i poproszenie go o zwiększenie następujących zmiennych PHP może pomóc: memory_limit, max_execution_time, upload_max_filesize, post_max_size, max_input_time, max_input_vars. Ponadto sprawdzenie dziennika błędów Twojej zapory sieciowej (np. ModSecurity) może ujawnić fałszywe alarmy, które uniemożliwiają zapisywanie.

en: Container
pl: Kontener

en: Contains
pl: Zawiera

en: Contains (LIKE)
pl: Zawiera (LIKE)

en: Content
pl: Treść

en: Content Area
pl: Obszar treści

en: Content Area Background Color
pl: Kolor tła obszaru zawartości

en: Content Attributes
pl: Atrybuty Treści

en: Content Display
pl: Wyświetlanie treści

en: Content Length
pl: Długość treści

en: Content Max Width
pl: Maksymalna szerokość treści

en: Content Settings
pl: Ustawienia Treści

en: Content Width
pl: Zawartość

en: Content cannot be empty.
pl: Treść nie może być pusta.

en: Content conversion encountered a fatal error.
pl: Podczas konwersji treści wystąpił krytyczny błąd.

en: Content conversion failed: %s
pl: Konwersja treści nie powiodła się: %s

en: Content entered here will appear below the subheading text.
pl: Wprowadzona treść zostanie wyświetlona pod tekstem podtytułu.

en: Content migration encountered a fatal error.
pl: Podczas migracji treści wystąpił krytyczny błąd.

en: Content migration failed: %s
pl: Migracja treści nie powiodła się: %s

en: Continue Automatic Slide on Hover
pl: Kontynuować Automatyczne slajd po najechaniu kursorem

en: Continue Editing
pl: Kontynuuj Edycję

en: Contrast
pl: Przyciski

en: Contributor
pl: Współautor

en: Control how child elements are aligned. For flex layouts, this aligns items along the cross axis. For grid layouts, this aligns items within their cells vertically.
pl: Określ, jak są wyrównywane elementy podrzędne. W układach flex wyrównuje to elementy wzdłuż osi poprzecznej. W układach siatki wyrównuje to elementy w obrębie ich komórek w pionie.

en: Control how child elements are distributed along the main axis. For flex layouts, this distributes items along the main axis. For grid layouts, this aligns the entire grid within its container horizontally.
pl: Kontroluj rozkład elementów podrzędnych wzdłuż osi głównej. W układach flex rozkłada to elementy wzdłuż osi głównej. W układach siatki wyrównuje to całą siatkę w kontenerze w poziomie.

en: Control how content is aligned along the cross axis. For flex layouts, this aligns wrapped lines when there is extra space. For grid layouts, this aligns the entire grid within its container vertically.
pl: Określ, jak zawartość jest wyrównywana wzdłuż osi poprzecznej. W układach flex wyrównuje to zawinięte linie, gdy jest dodatkowe miejsce. W układach siatki wyrównuje to całą siatkę w obrębie kontenera w pionie.

en: Control how grid items fill empty spaces in the grid. Dense packing attempts to fill gaps with smaller items, while sparse maintains the natural document order.
pl: Kontroluj, jak elementy siatki wypełniają puste miejsca w siatce. Gęste upakowanie próbuje wypełniać luki mniejszymi elementami, a rzadkie zachowuje naturalną kolejność dokumentu.

en: Control how many projects are displayed. Leave blank or use 0 to not limit the amount.
pl: Określ liczbę wyświetlanych projektów. Pozostaw to pole puste lub wpisz 0, aby nie ograniczać liczby projektów.

en: Control how this element behaves within a flexbox container. Choose "Shrink to Fit" to allow the element to shrink when space is limited, "Grow to Fill" to expand and fill available space, or "Custom" for manual control.
pl: Określ, jak ten element zachowuje się w kontenerze flexbox. Wybierz „Kurcz do Dopasowania”, aby umożliwić zmniejszanie elementu при ograniczonej przestrzeni, „Rozciągnij, Aby Wypełnić”, aby powiększać i wypełniać dostępną przestrzeń, lub „Własne” do ręcznej kontroli.

en: Control the auto-placement algorithm for grid items. Choose row to fill rows first, or column to fill columns first. This determines how items automatically flow when not explicitly positioned.
pl: Kontroluj algorytm automatycznego rozmieszczania elementów siatki. Wybierz wiersz, aby najpierw wypełniać wiersze, lub kolumnę, aby najpierw wypełniać kolumny. Określa to, jak elementy automatycznie przepływają, gdy nie są jawnie pozycjonowane.

en: Control the direction in which child elements are arranged. Choose row for horizontal layout, column for vertical layout, or their reverse variants.
pl: Kontroluj kierunek, w jakim układane są elementy podrzędne. Wybierz wiersz dla układu poziomego, kolumnę dla układu pionowego lub ich odwrócone warianty.

en: Control the playback speed of the animation.
pl: Kontroluj szybkość odtwarzania animacji.

en: Control the size of the icon by increasing or decreasing the font size
pl: Kontroluj rozmiar ikony, zwiększając lub zmniejszając rozmiar czcionki

en: Control the size of the icon by increasing or decreasing the font size.
pl: Kontroluj rozmiar ikony, zwiększając lub zmniejszając rozmiar czcionki.

en: Control the stacking order of this canvas. Canvases with higher z-index values will appear above canvases with lower z-index values.
pl: Kontroluj kolejność nakładania tego płótna. Płótna z wyższą wartością z-index będą wyświetlane nad płótnami z niższą wartością z-index.

en: Control whether child elements should wrap to new lines when they exceed the container width. No wrap keeps items on a single line, wrap allows items to move to new lines, and wrap reverse wraps in reverse order.
pl: Określ, czy elementy podrzędne mają zawijać się do nowych linii po przekroczeniu szerokości kontenera. Bez zawijania utrzymuje elementy w jednej linii, zawijanie pozwala przenosić elementy do nowych linii, a zawijanie odwrotne zawija w odwrotnej kolejności.

en: Controls
pl: Przyciski

en: Controls the CSS rendering order. Higher numbers are printed last and take precedence.
pl: Steruje kolejnością renderowania CSS. Wyższe wartości są wypisywane jako ostatnie i mają pierwszeństwo.

en: Controls the display of the apartment (address_2) field in checkout.
pl: Steruje wyświetlaniem pola mieszkania (address_2) w realizacji zamówienia.

en: Controls the display of the company field in checkout.
pl: Steruje wyświetlaniem pola firmy w realizacji zamówienia.

en: Controls the display of the phone field in checkout.
pl: Steruje wyświetlaniem pola telefonu w realizacji zamówienia.

en: Conversion Failed
pl: Konwersja Nie Powiodła Się

en: Conversion completed. Item moved to the Rows library.
pl: Konwersja zakończona. Element został przeniesiony do biblioteki Rows.

en: Conversion completed. Item moved to the Sections library.
pl: Konwersja zakończona. Element został przeniesiony do biblioteki Sekcje.

en: Convert Module To Row
pl: Konwertuj moduł na wiersz

en: Convert Module To Section
pl: Konwertuj moduł na sekcję

en: Convert Row To Section
pl: Konwertuj wiersz na sekcję

en: Convert Selected Modules To Group
pl: Konwertuj Zaznaczone Moduły Na Grupę

en: Convert To Global
pl: Konwertuj na globalny

en: Cookie
pl: Ciastko

en: Cookie Does Not Exist
pl: Plik cookie nie istnieje

en: Cookie Exists
pl: Plik cookie istnieje

en: Cookie Name
pl: Nazwa pliku cookie

en: Cookie Value
pl: Wartość plików cookie

en: Cookie Value Does Not Equal
pl: Wartość plików cookie nie jest równa

en: Cookie Value Equals
pl: Wartość plików cookie jest równa

en: Copied %s
pl: Skopiowano %s

en: Copied Modules
pl: Skopiowano Moduły

en: Copy
pl: Kopia

en: Copy %1$s
pl: Kopiuj %1$s

en: Copy %1$s Attributes
pl: Kopiuj Atrybuty %1$s

en: Copy All Attributes
pl: Kopiuj Wszystkie Atrybuty

en: Copy Attributes
pl: Kopiuj Atrybuty

en: Copy Children
pl: Kopiuj Elementy Podrzędne

en: Copy From Template
pl: Kopiuj z Szablonu

en: Copy Item Styles
pl: Kopiuj Style Elementu

en: Copy Module
pl: Kopiuj moduł

en: Copy Module Style
pl: Kopiuj Styl Modułu

en: Copy Parent
pl: Kopiuj Rodzica

en: Copy-Paste Module
pl: Kopiuj-Wklej Moduł

en: Corner Blob
pl: Kropla narożna

en: Corner Lake
pl: Jezioro narożne

en: Corner Paint
pl: Farba narożna

en: Corner Pill
pl: Narożna pigułka

en: Corner Square
pl: Kwadrat narożny

en: Count
pl: Liczba

en: Countdown Timer
pl: Timer

en: Countdown Timers
pl: Odliczanie

en: Counter Amount
pl: Liczba na liczniku

en: Counter Container
pl: Kontener licznika

en: Counter Title
pl: Tytuł licznika

en: Coupon Form
pl: Formularz kuponu

en: Coupon code
pl: Kod kuponu

en: Coupon:
pl: Kupon:

en: Coupon: DIVI
pl: Kupon: DIVI

en: Cover
pl: Okładka

en: Create New Category
pl: Utwórz Nową Kategorię

en: Create New Category/Categories
pl: Utwórz nową kategorię/kategorie

en: Create New Tag
pl: Utwórz Nowy Tag

en: Create New Tag(s)
pl: Utwórz nowe tagi

en: Create Template
pl: Utwórz Szablon

en: Create Your Page
pl: Utwórz Stronę

en: Create rules to target and style specific child grid items using nth-child selectors. Define custom positioning, spanning, and layout properties for individual grid items to create complex, asymmetrical grid layouts.
pl: Twórz reguły do wskazywania i stylowania konkretnych elementów podrzędnych siatki za pomocą selektorów nth-child. Zdefiniuj niestandardowe pozycjonowanie, rozpiętość i właściwości układu dla pojedynczych elementów siatki, aby tworzyć złożone, asymetryczne układy siatki.

en: Created Group
pl: Utworzono Grupę

en: Creating Preview Link...
pl: Tworzenie Linku Podglądu...

en: Crosses
pl: Krzyże

en: Cubes
pl: Kostki

en: Currency
pl: Waluta

en: Currency & Frequency
pl: Waluta i Częstotliwość

en: Currency & Frequency Text
pl: Tekst Waluty i Częstotliwości

en: Current %1$s Link
pl: Bieżący Link %1$s

en: Current Category
pl: Aktualna kategoria

en: Current Date
pl: Bieżąca Data

en: Current Element
pl: Bieżący Element

en: Current Element & Children
pl: Bieżący Element i Elementy Podrzędne

en: Current Element & Descendants
pl: Bieżący Element i Potomkowie

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: Current page URL for deriving current_page loop context in Visual Builder.
pl: URL bieżącej strony do wyprowadzenia kontekstu pętli current_page w Visual Builder.

en: Current page main loop type from settings context for current_page query resolution.
pl: Typ głównej pętli bieżącej strony z kontekstu ustawień na potrzeby rozwiązywania zapytania current_page.

en: Current page number.
pl: Numer bieżącej strony.

en: Current:
pl: Bieżące:

en: Curve
pl: Krzywa

en: Curve 2
pl: Krzywa 2

en: Custom
pl: Niestandardowy

en: Custom Body
pl: Własna Treść Główna

en: Custom CSS
pl: Niestandardowe CSS

en: Custom CSS Settings
pl: Ustawienia Własnego CSS

en: Custom Condition
pl: Warunek Niestandardowy

en: Custom Date Format
pl: Niestandardowy Format Daty

en: Custom Field
pl: Pole Niestandardowe

en: Custom Field Value
pl: Wartość pola niestandardowego

en: Custom Fields
pl: Pola Własne

en: Custom Footer
pl: Własna Stopka

en: Custom Header
pl: Własny Nagłówek

en: Custom Link Text
pl: Własny Tekst Linku

en: Custom Order (WooCommerce)
pl: Kolejność Własna (WooCommerce)

en: Custom Size
pl: Niestandardowy rozmiar

en: Custom Taxonomy Name
pl: Wybór nazwy taksonomii

en: Custom field name
pl: Nazwa pola niestandardowego

en: Custom field value
pl: Wartość pola niestandardowego

en: Custom nth-child Rule
pl: Niestandardowa Reguła nth-child

en: Customize Builder Settings Toolbar
pl: Dostosuj Pasek Narzędzi Ustawień Kreatora

en: Customize Settings Toolbar
pl: Dostosuj Pasek Narzędzi Ustawień

en: Cut
pl: Wytnij

en: Cut %1$s
pl: Wytnij %1$s

en: Cut Children
pl: Wytnij Elementy Podrzędne

en: Cut Module
pl: Wytnij moduł

en: Cut Parent
pl: Wytnij Rodzica

en: Daily
pl: Dziennie

en: Dark
pl: Ciemne

en: Dark Text Color
pl: Ciemny kolor tesktu

en: Darken
pl: Przyciemnij

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Dashed
pl: Przerywane

en: Date
pl: Data

en: Date & Time
pl: Data i czas

en: Date Archive
pl: Archiwum dat

en: Date Format
pl: Format Daty

en: Date archive pages do not have editable page settings.
pl: Strony archiwum daty nie mają edytowalnych ustawień strony.

en: Date: new to old
pl: Data: od nowego do starego

en: Date: old to new
pl: Data: od starego do nowego

en: DateTime
pl: Data Godzina

en: Day(s)
pl: Dzień/Dni

en: Day: %s
pl: Dzień: %s

en: Days
pl: Dni

en: Decimal
pl: Dziesiętne

en: Decrease
pl: Zmniejsz

en: Decrease Font Size
pl: Zmniejsz rozmiar czcionki

en: Decrease Module Bottom Padding
pl: Zmniejsz Dolny Wewnętrzny Odstęp Modułu

en: Decrease Module Bottom Padding by 10px
pl: Zmniejsz Dolny Wewnętrzny Odstęp Modułu O 10px

en: Decrease Module Left Padding
pl: Zmniejsz Lewy Wewnętrzny Odstęp Modułu

en: Decrease Module Left Padding by 10px
pl: Zmniejsz Lewy Wewnętrzny Odstęp Modułu O 10px

en: Decrease Module Padding
pl: Zmniejszyć wypełnienie modułu

en: Decrease Module Padding By 10px
pl: Zmniejsz wypełnienie modułu o 10px

en: Decrease Module Right Padding
pl: Zmniejsz Prawy Wewnętrzny Odstęp Modułu

en: Decrease Module Right Padding by 10px
pl: Zmniejsz Prawy Wewnętrzny Odstęp Modułu O 10px

en: Decrease Module Top Padding
pl: Zmniejsz Górny Wewnętrzny Odstęp Modułu

en: Decrease Module Top Padding by 10px
pl: Zmniejsz Górny Wewnętrzny Odstęp Modułu O 10px

en: Decrease Row Bottom Padding
pl: Zmniejsz Dolny Wewnętrzny Odstęp Wiersza

en: Decrease Row Bottom Padding by 10px
pl: Zmniejsz Dolny Wewnętrzny Odstęp Wiersza O 10px

en: Decrease Row Left Padding
pl: Zmniejsz Lewy Wewnętrzny Odstęp Wiersza

en: Decrease Row Left Padding by 10px
pl: Zmniejsz Lewy Wewnętrzny Odstęp Wiersza O 10px

en: Decrease Row Padding
pl: Zmniejsz dopełnienie wiersza

en: Decrease Row Padding By 10px
pl: Zmniejsz wartość dopełnienia wiersza o 10px

en: Decrease Row Right Padding
pl: Zmniejsz Prawy Wewnętrzny Odstęp Wiersza

en: Decrease Row Right Padding by 10px
pl: Zmniejsz Prawy Wewnętrzny Odstęp Wiersza O 10px

en: Decrease Row Top Padding
pl: Zmniejsz Górny Wewnętrzny Odstęp Wiersza

en: Decrease Row Top Padding by 10px
pl: Zmniejsz Górny Wewnętrzny Odstęp Wiersza O 10px

en: Decrease Section Bottom Padding
pl: Zmniejsz Dolny Wewnętrzny Odstęp Sekcji

en: Decrease Section Bottom Padding by 10px
pl: Zmniejsz Dolny Wewnętrzny Odstęp Sekcji O 10px

en: Decrease Section Left Padding
pl: Zmniejsz Lewy Wewnętrzny Odstęp Sekcji

en: Decrease Section Left Padding by 10px
pl: Zmniejsz Lewy Wewnętrzny Odstęp Sekcji O 10px

en: Decrease Section Padding
pl: Zmniejsz dopełnienie sekcji

en: Decrease Section Padding By 10px
pl: Zmniejsz wartość dopełnienia sekcji o 10px

en: Decrease Section Right Padding
pl: Zmniejsz Prawy Wewnętrzny Odstęp Sekcji

en: Decrease Section Right Padding by 10px
pl: Zmniejsz Prawy Wewnętrzny Odstęp Sekcji O 10px

en: Decrease Section Top Padding
pl: Zmniejsz Górny Wewnętrzny Odstęp Sekcji

en: Decrease Section Top Padding by 10px
pl: Zmniejsz Górny Wewnętrzny Odstęp Sekcji O 10px

en: Decrease the opacity of the unfilled space of the circle to make the color fade into the background.
pl: Zmniejsz krycie niewypełnionej przestrzeni okręgu, aby kolor zanikł w tle.

en: Default
pl: Domyślne

en: Default (Menu ordering + name)
pl: Domyślnie (kolejność menu + nazwa)

en: Default Interaction Mode
pl: Domyślny Tryb Interakcji

en: Default Preset
pl: Domyślne ustawienie wstępne

en: Default Sorting
pl: Domyślnie

en: Default State
pl: Stan Domyślny

en: Default Website Template
pl: Domyślny Szablon Witryny

en: Define a number for the circle counter. (Don't include the percentage sign, use the option below.). <strong>Note: You can use only natural numbers from 0 to 100</strong>
pl: Wprowadź liczbę do wyświetlania w kole. (Nie dołączaj znaku procentu, skorzystaj z opcji poniżej). <strong>Note: Uwaga: Można wprowadzać tylko liczby naturalne od 0 do 100</strong>

en: Define a number for the counter. (Don't include the percentage sign, use the option below.)
pl: Zdefiniuj liczbę licznika. (Nie dołączaj znaku procentu, skorzystaj z opcji poniżej).

en: Define a percentage for this bar.
pl: Zdefiniuj procent dla tego paska.

en: Define a sub title for the table if desired.
pl: Wybierz podtytuł dla cennika.

en: Define a title for the pricing table.
pl: Wybierz tytuł dla cennika.

en: Define a title for your contact form.
pl: Zdefiniuj tytuł formularza kontaktowego.

en: Define a title.
pl: Zdefiniuj tytuł.

en: Define an album name.
pl: Zdefiniuj nazwę albumu.

en: Define an artist name.
pl: Zdefiniuj nazwisko artysty.

en: Define custom text for the next link. You can use the %title% variable to include the post title. Leave blank for default.
pl: Zdefiniuj własny tekst dla linku następnego. Możesz użyć zmiennej %title%, aby dodać tytuł wpisu. Pozostaw puste, aby użyć domyślnego.

en: Define custom text for the next link. You can use the <strong>%title</strong> variable to include the post title. Leave blank for default.
pl: Zdefiniuj wybrany tekst dla następnego odsyłacza. Możesz użyć zmiennej <strong>%title</strong>, aby zawrzeć tytuł postu. Pozostaw puste, aby użyć domyślnych ustawień.

en: Define custom text for the previous link. You can use the %title% variable to include the post title. Leave blank for default.
pl: Zdefiniuj własny tekst dla linku poprzedniego. Możesz użyć zmiennej %title%, aby dodać tytuł wpisu. Pozostaw puste, aby użyć domyślnego.

en: Define custom text for the previous link. You can use the <strong>%title</strong> variable to include the post title. Leave blank for default.
pl: Zdefiniuj wybrany tekst dla poprzedniego odsyłacza. Możesz użyć zmiennej <strong>%title</strong>, aby zawrzeć tytuł postu. Pozostaw puste, aby użyć domyślnych ustawień.

en: Define how bright the colors should be.
pl: Wprowadź tekst nagłówka slajdu.

en: Define how distinct bright and dark areas should be.
pl: Określ, jak powinny wyglądać wyraźne i ciemne obszary.

en: Define how intense the color saturation should be.
pl: Wprowadź tekst nagłówka slajdu.

en: Define how much this element should grow relative to other flex items when there is extra space available. A higher value means the element will take up more of the available space compared to other items. Set to 0 to prevent growing.
pl: Określ, jak bardzo ten element ma się powiększać względem innych elementów flex, gdy dostępne jest dodatkowe miejsce. Wyższa wartość oznacza, że element zajmie większą część dostępnej przestrzeni w porównaniu z innymi. Ustaw 0, aby zablokować powiększanie.

en: Define how much this element should shrink relative to other flex items when there is insufficient space. A higher value means the element will shrink more compared to other items. Set to 0 to prevent shrinking.
pl: Określ, jak bardzo ten element ma się zmniejszać względem innych elementów flex, gdy brakuje miejsca. Wyższa wartość oznacza, że element skurczy się bardziej w porównaniu z innymi. Ustaw 0, aby zablokować zmniejszanie.

en: Define how transparent or opaque this should be.
pl: Określ, jak powinno być to przezroczyste lub nieprzejrzyste.

en: Define the animation settings that will be applied as the user scrolls. The animation begins when the element enters the browser viewport and ends when it leaves the viewport
pl: Zdefiniuj ustawienia animacji stosowane podczas przewijania przez użytkownika. Animacja zaczyna się, gdy element wejdzie do obszaru widoku przeglądarki, i kończy się, gdy go opuści.

en: Define the audio file for use in the module. To remove an audio file from the module, simply delete the URL from the settings field.
pl: Zdefiniuj plik audio do zastosowania w tym module. Aby usunąć plik audio z modułu, wystarczy usunąć adres URL z pola ustawień.

en: Define the column template using CSS grid-template-columns syntax. Use values like "1fr 2fr 1fr" for proportional columns, "200px auto 100px" for mixed units, or "repeat(3, 1fr)" for repeated patterns.
pl: Zdefiniuj szablon kolumn, używając składni CSS grid-template-columns. Użyj wartości takich jak „1fr 2fr 1fr” dla kolumn proporcjonalnych, „200px auto 100px” dla mieszanych jednostek lub „repeat(3, 1fr)” dla powtarzanych wzorców.

en: Define the length of automatically generated excerpts. Leave blank for default ( 270 )
pl: Wybierz długość automatycznie generowanych fragmentów. Pozostaw niewypełnione, aby wybrać domyślą długość (270)

en: Define the length you want your gradient to span in a unit of your choice. If the length of the gradient is at any time less than the size of the container, the last color stop in the gradient will fill the remaining space.
pl: Określ długość, na jakiej ma się rozciągać gradient, w wybranej jednostce. Jeśli w dowolnym momencie długość gradientu będzie mniejsza niż rozmiar kontenera, ostatni punkt koloru w gradiencie wypełni pozostałą przestrzeń.

en: Define the method, used for the parallax effect.
pl: Zdefiniuj typ paralaksy używanej do stworzenia efektu.

en: Define the number of images that should be displayed per page.
pl: Zdefiniuj liczbę obrazów do wyświetlenia na stronie.

en: Define the number of products that should be displayed per page.
pl: Określ liczbę projektów do wyświetlania na stronie.

en: Define the number of projects that should be displayed per page.
pl: Określ liczbę projektów do wyświetlania na stronie.

en: Define the row template using CSS grid-template-rows syntax. Use values like "auto 200px auto" for mixed sizing, "repeat(3, 1fr)" for equal proportions, or specific measurements for precise control.
pl: Zdefiniuj szablon wierszy, używając składni CSS grid-template-rows. Użyj wartości takich jak „auto 200px auto” dla mieszanego rozmiarowania, „repeat(3, 1fr)” dla równych proporcji lub konkretnych wymiarów dla precyzyjnej kontroli.

en: Define the size for implicit columns that are automatically created when grid items are placed outside the explicitly defined grid. This controls the width of overflow columns.
pl: Zdefiniuj rozmiar kolumn domyślnych, które są automatycznie tworzone, gdy elementy siatki są umieszczane poza jawnie zdefiniowaną siatką. To kontroluje szerokość kolumn przepełnienia.

en: Define the size for implicit rows that are automatically created when grid items are placed outside the explicitly defined grid. This controls the height of overflow rows.
pl: Zdefiniuj rozmiar wierszy domyślnych, które są automatycznie tworzone, gdy elementy siatki są umieszczane poza jawnie zdefiniowaną siatką. To kontroluje wysokość wierszy przepełnienia.

en: Define the text for the slide button
pl: Wprowadź tekst przycisku slajdu.

en: Define the text of the form submit button.
pl: Określ tekst przycisku wysyłania formularza.

en: Define the text which will be displayed on the login button.
pl: Zdefiniuj tekst, który będzie wyświetlany na przycisku logowania.

en: Define the title text for your slide.
pl: Wprowadź tekst nagłówka slajdu.

en: Define the unique ID of this field. You should use only English characters without special characters and spaces.
pl: Zdefiniuj unikatowe ID tego pola. Dozwolone są tylko znaki obecne w języku angielskim bez specjalnych znaków i spacji.

en: Define the units of your gradient stop positions.
pl: Zdefiniuj jednostki pozycji zatrzymania gradientu.

en: Define the vertical offset distance from the bottom edge of the browser window
pl: Zdefiniuj odległość odsunięcia w pionie od dolnej krawędzi okna przeglądarki

en: Define the vertical offset distance from the bottom edge of the browser window.
pl: Zdefiniuj pionową odległość przesunięcia od dolnej krawędzi okna przeglądarki.

en: Define the vertical offset distance from the top edge of the browser window
pl: Zdefiniuj odległość odsunięcia w pionie od górnej krawędzi okna przeglądarki

en: Define the vertical offset distance from the top edge of the browser window.
pl: Zdefiniuj pionową odległość przesunięcia od górnej krawędzi okna przeglądarki.

en: Define whether or not the field should be visible.
pl: Określ, czy pole ma być widoczne.

en: Define whether the field should be required or optional
pl: Zdefiniuj, czy to pole ma być wymagane czy opcjonalne

en: Delay before the effect is executed
pl: Opóźnienie przed wykonaniem efektu

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete %1$s
pl: Usuń %1$s

en: Delete %s
pl: Usuń %s

en: Delete Canvas
pl: Usuń Obszar Roboczy

en: Delete Global Color
pl: Usuń globalny kolor

en: Delete Global Layout
pl: Usuń Globalny Układ

en: Delete Gradient
pl: Usuń Gradient

en: Delete Grid Offset Rule
pl: Usuń Regułę Przesunięcia Siatki

en: Delete Item
pl: Usuń Element

en: Delete Module
pl: Skasuj moduł

en: Delete Preset
pl: Usuń ustawienie wstępne

en: Delete Template
pl: Usuń Szablon

en: Deleted template
pl: Usunięto szablon

en: Dense
pl: Zagęszczone

en: Descending
pl: Malejąco

en: Description
pl: Opis

en: Description Type
pl: Opis Typ

en: Design Attributes
pl: Atrybuty Projektu

en: Design Settings
pl: Ustawienia Wyglądu

en: Design Settings and Advanced Module Settings
pl: Ustawienia projektu i zaawansowane ustawienia modułu

en: Desktop
pl: Komputer

en: Desktop View
pl: Widok Pulpitu

en: Detach From Global
pl: Odłącz od globalnego

en: Detach From Variable
pl: Odłącz Od Zmiennej

en: Device
pl: Urządzenie

en: Diagonal
pl: Przekątna

en: Diagonal Bars 2
pl: Pręty ukośne 2

en: Diagonal Lines
pl: Linie ukośne

en: Diagonal Pills
pl: Pigułki ukośne

en: Diagonal Stripes
pl: Ukośne paski

en: Diagonal Stripes 2
pl: Ukośne paski 2

en: Diamonds
pl: Diamenty

en: Difference
pl: Różnica

en: Direction
pl: Kierunek

en: Disable Builder
pl: Wyłącz kreator

en: Disable Global
pl: Wyłącz globalnie

en: Disable Item
pl: Wyłącz Element

en: Disable Preset
pl: Wyłącz ustawienia wstępne

en: Disable Template
pl: Wyłącz Szablon

en: Disable on
pl: Włącz na

en: Disable this option if you want to ignore manually defined excerpts and always generate it automatically.
pl: Włącz tę opcję, jeśli chcesz zignorować ręcznie wybrane fragmenty i zawsze generować je automatycznie

en: Disabled Button
pl: Nieaktywny przycisk

en: Disabled On
pl: Wyłączone Na

en: Disabled template
pl: Wyłączono szablon

en: Disabling bullets will remove the bullet points that appear next to each list item within the pricing table's feature area.
pl: Wyłączenie punktorów spowoduje usunięcie punktów wypunktowania, które pojawiają się obok każdego elementu listy w obszarze funkcji tabeli cen.

en: Disabling the author avatar will remove the profile picture from the module.
pl: Wyłączenie awatara autora spowoduje usunięcie zdjęcia profilu z modułu.

en: Disabling the border separator will remove the solid line that appears to the left or right of sidebar widgets.
pl: Wyłączenie separatora obramowania spowoduje usunięcie linii ciągłej widocznej po lewej lub prawej stronie widżetów paska bocznego.

en: Disabling the comment count will remove the number of comments from the top of the module.
pl: Wyłączenie liczby komentarzy spowoduje usunięcie liczby komentarzy z górnej części modułu.

en: Disabling the reply button will prevent visitors from creating threaded comments.
pl: Wyłączenie przycisku odpowiedzi uniemożliwi odwiedzającym tworzenie komentarzy w wątkach.

en: Disc
pl: Dysk

en: Discard & Exit
pl: Odrzuć i wyjdź

en: Discard All Changes
pl: Odrzuć wszystkie zmiany

en: Display Again After
pl: Wyświetl Ponownie Po

en: Display Conditions
pl: Warunki wyświetlania

en: Display Name
pl: Nazwa Wyświetlana

en: Display Only If
pl: Wyświetlaj tylko, jeśli

en: Display Only If Author
pl: Wyświetlaj Tylko Jeśli Autor

en: Display Only If Browser
pl: Wyświetlaj tylko w przeglądarce

en: Display Only If Category Page
pl: Wyświetlaj tylko, jeśli strona kategorii

en: Display Only If Current Date
pl: Wyświetlaj tylko, jeśli bieżąca data

en: Display Only If Logged In Status
pl: Wyświetlaj Tylko Zależnie Od Stanu Zalogowania

en: Display Only If Operating System
pl: Wyświetlaj tylko, jeśli system operacyjny

en: Display Only If Post Category
pl: Wyświetlaj tylko w przypadku kategorii postów

en: Display Only If Post Tag
pl: Wyświetlaj tylko wtedy, gdy tag posta

en: Display Only If Post Type
pl: Wyświetlaj tylko, jeśli typ postu

en: Display Only If Tag Page
pl: Wyświetlaj tylko wtedy, gdy strona z tagami

en: Display Only If User
pl: Wyświetlaj tylko, jeśli użytkownik

en: Display Only If User Role
pl: Wyświetlaj tylko, jeśli rola użytkownika

en: Display Only on
pl: Wyświetlaj Tylko W

en: Display Only on Date Archives
pl: Wyświetlaj tylko w archiwach dat

en: Display Order
pl: Kolejność Wyświetlania

en: Display a message.
pl: Wyświetl Captcha

en: Display dot navigation for the carousel.
pl: Wyświetl nawigację kropkami dla karuzeli.

en: Display if all conditions are true
pl: Wyświetlaj, jeśli wszystkie warunki są spełnione

en: Display if any condition is true
pl: Wyświetlaj, jeśli którykolwiek warunek jest spełniony

en: Display navigation arrows on the carousel.
pl: Wyświetl strzałki nawigacji na karuzeli.

en: Display posts for the current page. Useful on archive and index pages.
pl: Wyświetl posty dla bieżącej strony. Przydatne na stronach archiwalnych i indeksowych.

en: Divi Builder Helper
pl: Pomocnik Divi Builder

en: Divi Builder Layout
pl: Układ Divi Builder

en: Divi Builder Layouts
pl: Układy Divi Builder

en: Divi Documentation
pl: Dokumentacja Divi

en: Divi Icons
pl: Ikony Divi

en: Divi Library
pl: Biblioteka Divi

en: Divi Role Editor
pl: Edytor Ról Divi

en: Divi Role Editor Settings
pl: Ustawienia Edytora Ról Divi

en: Divi Theme Builder Set
pl: Zestaw Divi Theme Builder

en: Divi Theme Builder Template
pl: Szablon Divi Theme Builder

en: Divi Theme Builder Templates
pl: Szablony Divi Theme Builder

en: Divider
pl: Separator

en: Divider Arrangement
pl: Wysokość przekładki

en: Divider Color
pl: Kolor obramowania

en: Divider Flip
pl: Separator

en: Divider Height
pl: Wysokość przekładki

en: Divider Horizontal Repeat
pl: Rozdzielczość pozioma dzielnika

en: Divider Style
pl: Styl przekładki

en: Divider Weight
pl: Wysokość przekładki

en: Dividers
pl: Separator

en: Dividers can be placed either above or below section content. If placed above section content, then modules and rows within the section will be hidden behind the divider when they overlap.
pl: Dzielniki można umieszczać powyżej lub poniżej zawartości sekcji. Jeśli zostaną umieszczone powyżej zawartości sekcji, wówczas moduły i wiersze w sekcji zostaną ukryte za rozdzielaczem, gdy się nakładają.

en: Division require one value to be unitless
pl: Dzielenie wymaga, aby jedna wartość była bez jednostki

en: Do Not Stick
pl: Nie trzymaj się

en: Doe
pl: Kowalski

en: Doe, John
pl: Kowalski, Jan

en: Does Not Contain
pl: Nie zawiera

en: Does Not Contain (NOT LIKE)
pl: Nie Zawiera (NOT LIKE)

en: Does not Contain
pl: Nie zawiera

en: Does not Equal
pl: Nie równa się

en: Does not Exist
pl: Nie istnieje

en: Don't Append
pl: Nie Dołączaj

en: Don't Restore
pl: Nie Przywracaj

en: Don't display on
pl: Nie wyświetlaj na

en: Don't display on posts authored by
pl: Nie wyświetlaj w postach autorstwa

en: Don't display on search results for
pl: Nie wyświetlaj w wynikach wyszukiwania dla

en: Don't display to
pl: Nie wyświetlaj

en: Don't display to users who have
pl: Nie wyświetlaj użytkownikom, którzy mają

en: Don't display to users who have visited
pl: Nie wyświetlaj użytkownikom, którzy już odwiedzili

en: Dot Alignment
pl: Wyrównanie Kropek

en: Dot Color
pl: Kolor Kropek

en: Dot Navigation
pl: Nawigacja Kropkami

en: Dot Navigation Color
pl: Kolor nawigacji punktowej

en: Dot Position
pl: Pozycja Kropek

en: Dot Size
pl: Rozmiar Kropek

en: Dotted
pl: Kropkowane

en: Double
pl: Podwójne

en: Down
pl: W dół

en: Download Backup
pl: Pobierz kopię zapasową

en: Download Backup Before Importing
pl: Pobierz Kopię Zapasową Przed Importem

en: Downwards
pl: W dół

en: Draft
pl: Szkic

en: Drag n Drop
pl: Przeciągnij I Upuść

en: Drag to resize
pl: Przeciągnij, aby zmienić rozmiar

en: Draggable On Mobile
pl: Przeciągnij na urządzeniu mobilnym

en: Dragged module
pl: Przeciągnięty moduł

en: Dropdown
pl: Lista Rozwijana

en: Dropdown Alignment
pl: Wyrównanie Listy Rozwijanej

en: Dropdown Direction
pl: Kierunek Listy Rozwijanej

en: Dropdown Menu
pl: Linki w rozwijanym menu

en: Dropdown Menu Active Link Color
pl: Menu rozwijane Aktywny kolor łącza

en: Dropdown Menu Animation
pl: Animacja menu rozwijanego

en: Dropdown Menu Background Color
pl: Kolor tła menu rozwijanego

en: Dropdown Menu Container
pl: Kontener rozwijanego menu

en: Dropdown Menu Direction
pl: Kierunek menu rozwijanego

en: Dropdown Menu Line Color
pl: Kolor linii menu rozwijanego

en: Dropdown Menu Links
pl: Linki w rozwijanym menu

en: Dropdown Menu Text Color
pl: Kolor tekstu menu rozwijanego

en: Dropdown Menus
pl: Menu rozwijane

en: Dropdown Offset
pl: Przesunięcie Listy Rozwijanej

en: Dropdown Position
pl: Pozycja Listy Rozwijanej

en: Dropdowns
pl: Listy Rozwijane

en: Duplicate
pl: Duplikować

en: Duplicate %1$s
pl: Duplikuj %1$s

en: Duplicate %s
pl: Duplikuj %s

en: Duplicate Canvas
pl: Duplikuj Obszar Roboczy

en: Duplicate Grid Offset Rule
pl: Duplikuj Regułę Przesunięcia Siatki

en: Duplicate Item
pl: Duplikuj Element

en: Duplicate Module
pl: Duplikuj moduł

en: Duplicate Preset
pl: Zduplikowane ustawienia wstępne

en: Duplicate Template
pl: Duplikuj Szablon

en: Duplicate property "%s" found.
pl: Znaleziono zduplikowaną właściwość „%s”.

en: Duplicated layout
pl: Zduplikowano układ

en: Duplicated template
pl: Zduplikowano szablon

en: Dynamic Content
pl: Treść dynamiczna

en: Dynamic Content Custom Fields
pl: Dynamiczne Pola Własne Treści

en: Dynamic Posts
pl: Dynamiczne Wpisy

en: Ease
pl: Łatwość

en: Ease-In-Out
pl: Łatwość wejścia

en: Edit
pl: Edytować

en: Edit %1$s Layout
pl: Edytuj Układ %1$s

en: Edit %s
pl: Edytuj %s

en: Edit Attribute
pl: Edytuj Atrybut

en: Edit Body Template
pl: Edytuj Szablon Treści

en: Edit Borders
pl: Edytuj Obramowania

en: Edit Buttons
pl: Edytuj Przyciski

en: Edit Canvas
pl: Edytuj Płótno

en: Edit Canvas Settings
pl: Edytuj Ustawienia Obszaru Roboczego

en: Edit Colors
pl: Edytuj Kolory

en: Edit Configuration
pl: Edytuj Konfigurację

en: Edit Content
pl: Edytuj Treść

en: Edit Element Above
pl: Edytuj Element Powyżej

en: Edit Element Below
pl: Edytuj Element Poniżej

en: Edit First Child Element
pl: Edytuj Pierwszy Element Podrzędny

en: Edit Fonts
pl: Edytuj Czcionki

en: Edit Footer Template
pl: Edytuj Szablon Stopki

en: Edit Global Canvas
pl: Edytuj Globalną Kanwę

en: Edit Global Color
pl: Edytuj kolor globalny

en: Edit Global Items
pl: Edytuj Elementy Globalne

en: Edit Grid Offset Rule
pl: Edytuj Regułę Przesunięcia Siatki

en: Edit Header Template
pl: Edytuj Szablon Nagłówka

en: Edit Image With AI
pl: Edytuj obraz za pomocą sztucznej inteligencji

en: Edit Interaction
pl: Edytuj Interakcję

en: Edit Item
pl: Edytuj element

en: Edit Layout
pl: Edytuj Układ

en: Edit Page
pl: Edytuj Stronę

en: Edit Parent Element
pl: Edytuj Element Nadrzędny

en: Edit Post
pl: Edytuj Wpis

en: Edit Preset
pl: Edytuj Preset

en: Edit Profile
pl: Edytuj Profil

en: Edit Responsive Values
pl: Edytuj Wartości Responsywne

[ctx: Edit Set using Theme Builder]
en: Edit Set
pl: Edytuj Zestaw

en: Edit Snippet
pl: Edytuj Fragment

en: Edit Template
pl: Edytuj Szablon

en: Edit Template Layout
pl: Edytuj Układ Szablonu

[ctx: Edit Template using Theme Builder]
en: Edit Template
pl: Edytuj Szablon

en: Edit Theme Builder
pl: Edytuj Theme Builder

en: Edit Theme Builder Item
pl: Edytuj Element Theme Builder

en: Edit With Divi
pl: Edytuj w Divi

en: Edit With Theme Builder
pl: Edytuj w Theme Builder

en: Edit with the Divi Builder
pl: Edytuj Za Pomocą Divi Builder

en: Edited %s
pl: Edytowano %s

en: Edited %s Child Modules
pl: Edytowano Moduły Podrzędne %s

en: Edited Local Attributes
pl: Edytowano Atrybuty Lokalne

en: Editing: %s
pl: Edytowanie: %s

en: Editor
pl: Redaktor

en: Effect Action
pl: Akcja Efektu

en: Effects
pl: Efekty

en: Elegant Themes Support
pl: Pomoc Techniczna Elegant Themes

en: Element Label
pl: Etykieta Elementu

en: Element Type
pl: Typ Elementu

en: Elements
pl: Elementy

en: Ellipse
pl: Elipsa

en: Elliptical
pl: Eliptyczny

en: Email
pl: E-mail

en: Email Account
pl: Konto e-mail

en: Email Address
pl: Adres mejlowy

en: Email Field
pl: Pole e-mail

en: Email Fullwidth
pl: Strona pełnej szerokości

en: Email Optin
pl: Napisz Оптин

en: Email Provider Account Setup Documentation
pl: Dokumentacja konfiguracji konta dostawcy poczty e-mail

en: Enable
pl: Włączyć

en: Enable %s
pl: Włącz %s

en: Enable Admin Bar
pl: Włącz Pasek Administratora

en: Enable Condition
pl: Włącz warunek

en: Enable Raw HTML
pl: Włącz Surowy HTML

en: Enable Redirect URL
pl: Włącz przekierowanie URL

en: Enable Template
pl: Włącz Szablon

en: Enable Title
pl: Włącz Tytuł

en: Enable loop functionality to dynamically display looping content from the database based on your query settings.
pl: Włącz funkcję pętli, aby dynamicznie wyświetlać powtarzającą się treść z bazy danych na podstawie ustawień zapytania.

en: Enable or disable pagination for this feed.
pl: Włącz lub wyłącz paginację dla tego kanału.

en: Enable this to make the animation loop infinitely.
pl: Włącz tę opcję, aby animacja zapętlała się w nieskończoność.

en: Enabled animated transitions between default and sticky styles when the element becomes "stuck".
pl: Włącz animowane przejścia między stylami domyślnymi i przyklejonymi, gdy element stanie się „przyklejony”.

en: Enabled animated transitions between default and sticky styles when the element becomes “stuck”
pl: Włączono animowane przejścia między stylami domyślnymi i lepkimi, gdy element utknie w miejscu

en: Enabled template
pl: Włączono szablon

en: Enabling conditional logic makes this field only visible when any or all of the rules below are fulfilled<br><strong>Note:</strong> Only fields with an unique and non-empty field ID can be used
pl: Włączenie warunków logicznych powoduje, że to pole jest widoczne tylko wtedy, gdy dowolna lub wszystkie z poniższych reguł są spełnione<br><strong>Uwaga:</strong> Mogą być używane tylko pola z unikalnym identyfikatorem pola, który nie jest wartością pustą

en: Enabling this option will add borders to input fields when focused.
pl: Włączenie tej opcji spowoduje dodanie obramowań do pól wejściowych po zaznaczeniu.

en: Enabling this will extend the input field to 100% of the width of the module.
pl: Włączenie tej opcji spowoduje rozszerzenie pola wejściowego do 100% szerokości modułu.

en: Enabling this will make the carousel cycle through all slides automatically.
pl: Włączenie tej opcji sprawi, że karuzela będzie automatycznie przechodzić przez wszystkie slajdy.

en: End
pl: Koniec

en: End Position
pl: Położenie końcowe

en: Ending
pl: Kończący się

en: Ending %s
pl: Koniec %s

en: Ending Blur
pl: Końcowe rozmycie

en: Ending Offset
pl: Przesunięcie końcowe

en: Ending Opacity
pl: Końcowe nieprzezroczystość

en: Ending Rotation
pl: Zakończenie rotacji

en: Ending Scale
pl: Skala końcowa

en: Enhance
pl: Zwiększyć

en: Enter Custom Attribute
pl: Wprowadź Własny Atrybut

en: Enter Custom Meta Key
pl: Wprowadź Niestandardowy Klucz Meta

en: Enter Preview Mode
pl: Wejdź w Tryb Podglądu

en: Enter a name for your %s.
pl: Wpisz nazwę dla %s.

en: Enter a name for your canvas.
pl: Wpisz nazwę dla swojego płótna.

en: Enter a name for your exported file.
pl: Wpisz nazwę eksportowanego pliku.

en: Enter an address for the map center point, and the address will be geocoded and displayed on the map below.
pl: Wprowadź adres znacznika do wyświetlania w centralnym punkcie mapy; adres zostanie zlokalizowany za pomocą geokodowania i wyświetlony na mapie poniżej.

en: Enter an address for this map pin, and the address will be geocoded and displayed on the map below.
pl: Wprowadź adres znacznika do wyszukania na mapie; adres zostanie zlokalizowany za pomocą geokodowania i wyświetlony na mapie poniżej.

en: Enter custom nth-child pattern (e.g., 3n+1, 4n-1, 2n+3)
pl: Wpisz własny wzorzec nth-child (np. 3n+1, 4n-1, 2n+3)

en: Enter meta key
pl: Wprowadź klucz meta

en: Enter meta value
pl: Wprowadź wartość meta

en: Enter the HTML attribute name (e.g., class, id, data-state, aria-expanded)
pl: Wpisz nazwę atrybutu HTML (np. class, id, data-state, aria-expanded)

en: Enter the URL for the Button.
pl: Wprowadź adres URL dla przycisku.

en: Enter the attribute value to toggle/add/remove
pl: Wpisz wartość atrybutu do przełączania/dodania/usunięcia

en: Enter the cookie name (e.g., user_preference, theme_mode, cart_items)
pl: Wpisz nazwę pliku cookie (np. user_preference, theme_mode, cart_items)

en: Enter the cookie value to toggle/add/remove
pl: Wpisz wartość pliku cookie do przełączania/dodania/usunięcia

en: Enter the custom field name (meta key) you want to query. This is the key stored in the post_meta table that identifies your custom field.
pl: Wprowadź nazwę pola własnego (klucz meta), które chcesz odpytać. To klucz przechowywany w tabeli post_meta, który identyfikuje Twoje pole własne.

en: Enter the custom field value you want to match against. This is the value stored in the post_meta table that you want to filter posts by.
pl: Wprowadź wartość pola własnego, z którą chcesz porównać. To wartość przechowywana w tabeli post_meta, według której chcesz filtrować wpisy.

en: Enter the new value that will replace the found value.
pl: Wpisz nową wartość, która zastąpi znalezioną wartość.

en: Enter the numeric value for the grid property (e.g., column span: 1)
pl: Wprowadź wartość liczbową dla właściwości siatki (np. rozpiętość kolumny: 1)

en: Enter the text for the Button.
pl: Wprowadź tekst na przycisku.

en: Enter the text for this list item.
pl: Wpisz tekst dla tego elementu listy.

en: Enter the value you want to find and replace.
pl: Wpisz wartość, którą chcesz znaleźć i zamienić.

en: Enter your address to view shipping options.
pl: Wpisz swój adres, aby zobaczyć opcje wysyłki.

en: Enter your page title here.
pl: Tutaj wprowadź tytuł strony.

en: Entire Page
pl: Cała Strona

en: Equal Columns
pl: Równe Kolumny

en: Equal Fixed Width Columns
pl: Kolumny O Równej Stałej Szerokości

en: Equal Height Rows
pl: Wiersze O Równej Wysokości

en: Equal Minimum Width Columns
pl: Kolumny O Równej Minimalnej Szerokości

en: Equal Width Columns
pl: Kolumny O Równej Szerokości

en: Equalize Column Heights
pl: Wyrównaj wysokość kolumny

en: Equalizing columns heights will force all columns to assume the height of the tallest column in the row. All columns will have the same height, keeping their appearance uniform
pl: Wyrównanie wysokości kolumn wymusi, aby wszystkie kolumny przyjęły wysokość najwyższej kolumny w wierszu. Wszystkie kolumny będą miały tę samą wysokość, zachowując jednolity wygląd

en: Equals
pl: Równa się

en: Equals (=)
pl: Równe (=)

en: Error when rendering Shortcode module with shortcode name %1$s and shortcode content %2$s
pl: Błąd podczas renderowania modułu Shortcode o nazwie shortcode %1$s i zawartości shortcode %2$s

en: Even Items
pl: Parzyste Elementy

en: Events
pl: Zdarzenia

en: Every Eighth Item
pl: Co Ósmy Element

en: Every Fifth Item
pl: Co Piąty Element

en: Every Fourth Item
pl: Co Czwarty Element

en: Every Ninth Item
pl: Co Dziewiąty Element

en: Every Other
pl: Każdy inny

en: Every Seventh Item
pl: Co Siódmy Element

en: Every Sixth Item
pl: Co Szósty Element

en: Every Tenth Item
pl: Co Dziesiąty Element

en: Every Third Item
pl: Co Trzeci Element

en: Exceptions
pl: Wyjątki

en: Excerpt
pl: Zajawka

en: Excerpt Length
pl: Długość fragmentu

en: Exclude Categories
pl: Pomiń kategorie

en: Exclude Current %s
pl: Wyklucz Bieżący %s

en: Exclude Current Post
pl: Wyklucz Bieżący Wpis

en: Exclude From
pl: Wyklucz Z

en: Exclude From: %1$s
pl: Wyklucz Z: %1$s

en: Exclude Pages
pl: Pomiń strony

en: Exclude Posts
pl: Pomiń posty

en: Exclude Posts With Specific Terms
pl: Wyklucz Wpisy Z Określonymi Terminami

en: Exclude Specific Posts
pl: Wyklucz Określone Wpisy

en: Excluded Item
pl: Pominięty obiekt

en: Excluded Item Text
pl: Tekst Wykluczonego Elementu

en: Excluded Search Queries
pl: Wykluczone zapytania wyszukiwania

en: Exclusion
pl: Wyłączenie

en: Execute Selected Option
pl: Wykonaj Wybraną Opcję

en: Execute Selected Responsive State Picker Option
pl: Wykonaj Wybraną Opcję Selektora Trybu Responsywnego I Stanu

en: Exist
pl: Istnieć

en: Existing Page Layout
pl: Istniejący Układ Strony

en: Existing Post Layout
pl: Istniejący Układ Wpisu

en: Exit
pl: Wyjdź

en: Exit Builder
pl: Wyjdź z Kreatora

en: Exit Dropdown
pl: Zamknij Menu Rozwijane

en: Exit Preview
pl: Zamknij Podgląd

en: Exit Preview Mode
pl: Wyjdź z Trybu Podglądu

en: Exit To Dashboard
pl: Wyjdź Do Kokpitu

en: Exit To Editor
pl: Wyjdź Do Edytora

en: Exit To Front End
pl: Wyjdź Do Widoku Strony

en: Exit To WordPress Dashboard
pl: Wyjdź Do Kokpitu WordPress

en: Exit To WordPress Editor
pl: Wyjdź Do Edytora WordPress

en: Exit Visual Builder
pl: Wyjdź Visual Builder

en: Exit to Backend
pl: Wyjdź do Zaplecza

en: Exit to Backend Builder
pl: Wyjdź do Backend Builder

en: Expand
pl: Rozszerz

en: Expand All
pl: Rozwiń Wszystko

en: Expand And Fill
pl: Rozwiń i wypełnij

en: Expand Modal
pl: Rozwiń okno modalne

en: Export
pl: Eksportuj

en: Export & Import
pl: Eksport i Import

en: Export Canvas
pl: Eksportuj Obszar Roboczy

en: Export File Name
pl: Nazwa eksportowanego pliku

en: Export Layout
pl: Eksportuj układ

en: Export Options
pl: Opcje eksportu

en: Export Presets
pl: Eksportuj Presety

en: Export Templates
pl: Eksportuj Szablony

en: Export Variables
pl: Eksportuj Zmienne

en: Extend %1$s Attributes
pl: Rozszerz Atrybuty %1$s

en: Extend %1$s Content Attributes
pl: Rozszerz Atrybuty Treści %1$s

en: Extend %1$s Design Attributes
pl: Rozszerz Atrybuty Projektu %1$s

en: Extend %1$s Preset
pl: Rozszerz Zestaw Ustawień %1$s

en: Extend %1$s Presets
pl: Rozszerz Zestawy Ustawień %1$s

en: Extend %1$s Style Attributes
pl: Rozszerz Atrybuty Stylu %1$s

en: Extend All %1$s Attributes
pl: Rozszerz Wszystkie Atrybuty %1$s

en: Extend Attributes
pl: Rozszerz Atrybuty

en: Extend From Element
pl: Rozszerz Z Elementu

en: Extend Select Content Attributes
pl: Rozszerz Wybrane Atrybuty Treści

en: Extend Select Design Attributes
pl: Rozszerz Wybrane Atrybuty Projektu

en: Extend Select Presets
pl: Rozszerz Wybrane Zestawy Ustawień

en: Extend Select Style Attributes
pl: Rozszerz Wybrane Atrybuty Stylu

en: Extend To Element Type
pl: Rozszerz Do Typu Elementu

en: Extend To Location
pl: Rozszerz Do Lokalizacji

en: Extended Attributes
pl: Atrybuty Rozszerzone

en: External Article
pl: Artykuł Zewnętrzny

en: External Link
pl: Link Zewnętrzny

en: Facebook Profile Url
pl: Adres URL profilu w portalu Facebook

en: Fade
pl: Efekt zanikania

en: Fade In
pl: Efekt fade-in

en: Fading In and Out
pl: Zanikanie i zanikanie

en: Fading in & Out
pl: Płynne Pojawianie Się I Znikanie

en: Failed to create post.
pl: Nie udało się utworzyć wpisu.

en: Failed to create your layout. Please try again later.
pl: Nie udało się utworzyć układu. Spróbuj ponownie później.

en: Failed to delete global canvas.
pl: Nie udało się usunąć globalnej kanwy.

en: Failed to duplicate post.
pl: Nie udało się zduplikować wpisu.

en: Failed to duplicate your layout. Please try again later.
pl: Nie udało się zduplikować układu. Spróbuj ponownie później.

en: Failed to load the Theme Builder.
pl: Nie udało się załadować Theme Builder.

en: Failed to load your existing items. Please try again later.
pl: Nie udało się załadować istniejących elementów. Spróbuj ponownie później.

en: Failed to move post to trash.
pl: Nie udało się przenieść wpisu do kosza.

en: Failed to update breakpoints.
pl: Nie udało się zaktualizować punktów przełamania.

en: Featured Background Color
pl: Wyróżniony kolor tła

en: Featured Body Text Color
pl: Wyróżniony kolor tekstu korpusu

en: Featured Bullet Color
pl: Wyróżniony kolor pocisku

en: Featured Currency & Frequency Text Color
pl: Kolor Tekstu Waluty i Częstotliwości (Wyróżnione)

en: Featured Excluded Item Color
pl: Wyróżniony kolor wyłączonego elementu

en: Featured Header Background Color
pl: Wybrany kolor tła nagłówka

en: Featured Image
pl: Obrazek Wyróżniający

en: Featured Image Alt Text
pl: Tekst Alt Obrazka Wyróżniającego

en: Featured Image Height
pl: Polecana wysokość obrazu

en: Featured Image Max Height
pl: Maksymalna wysokość wyróżnionego obrazu

en: Featured Image Max Width
pl: Maksymalna szerokość wyróżnionego obrazu

en: Featured Image Overlay
pl: Nakładka polecanym obrazem

en: Featured Image Placement
pl: Położenie obrazu wyróżnionego

en: Featured Image Title Text
pl: Tekst Tytułu Obrazka Wyróżniającego

en: Featured Image Width
pl: Polecana szerokość obrazu

en: Featured Price Text Color
pl: Wyróżniona cena koloru tekstu

en: Featured Pricing Area Background Color
pl: Wybrany obszar cenowy Kolor tła

en: Featured Products
pl: Promowane produkty

en: Featured Subtitle Text Color
pl: Wyróżniony kolor tekstu napisów

en: Featured Table
pl: Tablica wyróżniona

en: Featured Title Text Color
pl: Kolor tekstu wyróżnionego tytułu

en: Featured pricing tables have a drop shadow that helps them stand out from the rest. This shadow can be disabled if you wish.
pl: Polecane tabele cenowe mają cień, który pomaga im wyróżnić się na tle innych. Ten cień można wyłączyć, jeśli chcesz.

en: Featuring a table will make it stand out from the rest.
pl: Opcja promowania cennika powoduje jego wyróżnienie.

en: Fetch
pl: Pobierz

en: Field
pl: Pole

en: Field Does Not Exist (NOT EXISTS)
pl: Pole Nie Istnieje (NOT EXISTS)

en: Field Exists (EXISTS)
pl: Pole Istnieje (EXISTS)

en: Field ID
pl: Pole ID

en: Field Information
pl: Informacje o polu

en: Field Label
pl: Etykieta pola

en: Field Labels
pl: Etykiety pól

en: Field Name
pl: Nazwa Pola

en: Field Options
pl: Opcje pól

en: Field to order results by (directly passed to the WordPress query)
pl: Pole do sortowania wyników (przekazywane bezpośrednio do zapytania WordPress)

en: Fields
pl: Pola

en: Fields Label Position
pl: Pozycja etykiety pól

en: Fields Placeholder
pl: Pola zastępcze

en: Fields Width
pl: Szerokość pól

en: Filter
pl: Filtr

en: Filter Color
pl: Kolor Filtra

en: Filter Criteria
pl: Kryteria filtrowania

en: Filter Criteria Text
pl: Tekst Kryteriów Filtrowania

en: Filter Global Color
pl: Filtruj Kolor Globalny

en: Filter posts based on post meta values. Use this to create complex queries that match posts with specific custom field data, such as showing only posts with a particular meta value.
pl: Filtruj wpisy na podstawie wartości metadanych wpisu. Użyj tego, aby tworzyć złożone zapytania dopasowujące wpisy do konkretnych danych pól własnych, np. wyświetlać tylko wpisy z określoną wartością meta.

en: Filter the loop to exclude posts that have the specific taxonomy terms you specify. Use this to remove content with particular categories, tags, or other taxonomies from your results.
pl: Przefiltruj pętlę tak, aby wykluczała wpisy z określonymi terminami taksonomii. Użyj tego, aby usunąć z wyników treści z konkretnymi kategoriami, tagami lub innymi taksonomiami.

en: Filter the loop to only include posts that have the specific taxonomy terms you specify. Use this to narrow down your results to content with particular categories, tags, or other taxonomies.
pl: Przefiltruj pętlę tak, aby uwzględniała tylko wpisy z określonymi terminami taksonomii. Użyj tego, aby zawęzić wyniki do treści z konkretnymi kategoriami, tagami lub innymi taksonomiami.

en: Filterable Portfolio
pl: Filtrowane portfolio

en: Filterable Portfolios
pl: Filtruj portfele

en: Filters
pl: Filtr

en: Find
pl: Szukaj

en: Find & Replace
pl: Znaleźć zamiennik

en: Find And Replace
pl: Znajdź I Zamień

en: Find And Replace Complete
pl: Znajdź I Zamień Zakończone

en: Find And Replace In Element Type
pl: Znajdź I Zamień W Typie Elementu

en: Find And Replace In Location
pl: Znajdź I Zamień W Lokalizacji

en: Find Value
pl: Szukana Wartość

en: First & Last Name
pl: Imię I Nazwisko

en: First Instance of Every Month
pl: Pierwsza instancja każdego miesiąca

en: First Item
pl: Pierwszy Element

en: First Name
pl: Imię

en: First Name Fullwidth
pl: Wymuś pełną szerokość

en: Fit
pl: Pasują

en: Fixed
pl: Naprawił

en: Fixed Height Rows
pl: Wiersze O Stałej Wysokości

en: Fixed Left Sidebar
pl: Strona z lewym panelem bocznym

en: Fixed Right Sidebar
pl: Strona z prawym panelem bocznym

en: Flip
pl: Rozwiń

en: Flip Horizontal
pl: Odwróć poziomo

en: Flip Vertical
pl: Odwróć w pionie

en: Flip the divider horizontally or vertically to change the shape and its direction.
pl: Odwróć przegrodę poziomo lub pionowo, aby zmienić kształt i kierunek.

en: Floating
pl: Pływające

en: Floating Minimum Size
pl: Pływający minimalny rozmiar

en: Floating Squares
pl: Pływające kwadraty

en: Fold
pl: Zagięcie

en: Follow
pl: Obserwuj

en: Follow Button
pl: Przycisk Obserwuj

en: Follow on %s
pl: Obserwuj na %s

en: Font
pl: Czcionka

en: Font Does not Exist.
pl: Czcionka Nie Istnieje.

en: Font Families
pl: Rodziny Czcionek

en: Font Name
pl: Nazwa Konta

en: Font Name Cannot be Empty and Cannot Contain Special Characters.
pl: Nazwa Czcionki Nie Może Być Pusta I Nie Może Zawierać Znaków Specjalnych.

en: Font Name Cannot be Empty.
pl: Nazwa Czcionki Nie Może Być Pusta.

en: Font Size (em)
pl: Rozmiar Czcionki (em)

en: Font Style
pl: Kopiuj styl

en: Font Weight
pl: Miękkie światło

en: Font Weights
pl: Grubości Czcionek

en: Font With This Name Already Exists. Please Use a Different Name.
pl: Czcionka O Tej Nazwie Już Istnieje. Użyj Innej Nazwy.

en: Fonts
pl: Czcionki

en: Footer
pl: Stopka

en: Footer Template
pl: Szablon Stopki

en: Footer Templates
pl: Szablony Stopki

en: Force Fullwidth
pl: Wymuś pełną szerokość

en: Force Visible
pl: Wymuś Widoczność

en: Force the element to be visible in specific contexts.
pl: Wymuś widoczność elementu w określonych kontekstach.

en: Forgot your password?
pl: Nie pamiętasz hasła?

en: Form
pl: Formularz

en: Form Background Color
pl: Kolor Tła Formularza

en: Form Fields
pl: Pola formularza

en: Form Notice
pl: Zawiadomienie o formularzu

en: Form Notice Background Color
pl: Kolor Tła Powiadomienia Formularza

en: Form Title
pl: Tytuł formularza

en: Form Title Text
pl: Tekst Tytułu Formularza

en: Forward
pl: Do Przodu

en: Free Divi Cloud Limit Reached
pl: Osiągnięto Limit Darmowego Divi Cloud

en: Free Form CSS
pl: Dowolny CSS

en: Free-Form CSS
pl: CSS w dowolnej formie

en: Frequency
pl: Częstotliwość

en: Friday
pl: Piątek

en: From Hour
pl: Od godziny

en: From Minute
pl: od minuty

en: Full Size (Original)
pl: Pełny Rozmiar (Oryginał)

en: Fullwidth
pl: Pełna szerokość

en: Fullwidth Code
pl: Kod w pełnej szerokości

en: Fullwidth Codes
pl: Kody o pełnej szerokości

en: Fullwidth Image
pl: Obraz w pełnej szerokości

en: Fullwidth Images
pl: Obrazy o pełnej szerokości

en: Fullwidth Map
pl: Mapa pełnej szerokości

en: Fullwidth Maps
pl: Mapy Fullwidth

en: Fullwidth Menu
pl: Menu pełnej szerokości

en: Fullwidth Menus
pl: Menu o pełnej szerokości

en: Fullwidth Module
pl: Moduł na pełną szerokość

en: Fullwidth Post Content
pl: Pełna treść postu

en: Fullwidth Post Contents
pl: Treść Wpisu Pełnej Szerokości

en: Fullwidth Post Slider
pl: Pełnej szerokości slider z postami

en: Fullwidth Post Sliders
pl: Pełnozakresowe suwaki pocztowe

en: Fullwidth Post Title
pl: Tytuł posta w pełnej szerokości

en: Fullwidth Post Titles
pl: Pełna liczba tytułów postów

en: Fullwidth Section
pl: Sekcja Pełnej Szerokości

en: Fullwidth Slider
pl: Slider pełnej szerokości

en: Fullwidth Sliders
pl: Suwaki o pełnej szerokości

en: Galleries
pl: Galerie

en: Gallery
pl: Galeria

en: Gallery Item
pl: Element galerii

en: Gallery Item Caption
pl: Podpis pozycji w galerii

en: Gallery Item Title
pl: Tytuł elementu galerii

en: Gallery Pagination
pl: Stronicowanie galerii

en: General
pl: Główny

en: General Functionality
pl: Ogólne Funkcje

en: Generate & Replace
pl: Wygeneruj i zamień

en: Generate Automatically
pl: Generuj automatycznie

en: Generate Content With AI
pl: Generuj treści za pomocą sztucznej inteligencji

en: Generate From Video
pl: Generuj z klipu wideo

en: Generate Section With AI
pl: Wygeneruj sekcję za pomocą AI

en: Generate With AI
pl: Generuj za pomocą sztucznej inteligencji

en: Geocoder failed due to %s
pl: Geokoder nie powiódł się z powodu %s

en: Get Unlimited Divi Cloud Storage
pl: Uzyskaj Nielimitowaną Przestrzeń w Divi Cloud

en: Give Me A Choice
pl: Daj mi wybór

en: Give this element a blur effect so that it moves in and out of focus as the viewer scrolls through the page.
pl: Daj temu elementowi efekt rozmycia, tak aby poruszał się i znikał podczas przewijania strony przez przeglądarkę.

en: Give this element a scale effect so that it grows and shrinks as the viewer scrolls through the page.
pl: Nadaj temu elementowi efekt skali, aby rósł i kurczył się w miarę przewijania strony przez przeglądarkę.

en: Give this element an opacity effect so that it fades in and out as the viewer scrolls through the page.
pl: Nadaj temu elementowi efekt krycia, aby pojawiał się i znikał w miarę przewijania strony przez przeglądarkę.

en: Give this element horizontal motion so that it slides left or right as the viewer scrolls through the page.
pl: Ustaw ten element w poziomie, aby przesuwał się w lewo lub w prawo podczas przewijania strony przez przeglądarkę.

en: Give this element rotating motion so that it spins as the viewer scrolls through the page.
pl: Daj temu elementowi ruch obrotowy, aby obracał się, gdy widz przewija stronę.

en: Give this element vertical motion so that is moves faster or slower than the elements around it as the viewer scrolls through the page.
pl: Ustaw ten element w pionie, aby poruszał się szybciej lub wolniej niż elementy wokół niego, gdy przeglądarka przewija stronę.

en: Global
pl: Globalny

en: Global Body
pl: Globalna Treść

en: Global Canvas
pl: Globalna Kanwa

en: Global Canvases
pl: Globalne Kanwy

en: Global Colors
pl: Kolory Globalne

en: Global Fonts Weights
pl: Grubości Czcionek Globalnych

en: Global Footer
pl: Globalna Stopka

en: Global Header
pl: Globalny Nagłówek

en: Global Variables
pl: Zmienne Globalne

en: Global canvas not found.
pl: Nie znaleziono globalnej kanwy.

en: Go Back
pl: Powróć

en: Go To
pl: Przejdź Do

en: Go To A Module
pl: Przejdź Do Modułu

en: Go To A Row
pl: Przejdź Do Wiersza

en: Go To A Section
pl: Przejdź Do Sekcji

en: Go To Layer
pl: Przejdź do warstwy

en: Go To a Section, Row or Module
pl: Przejdź Do Sekcji, Wiersza lub Modułu

en: Go to Dashboard
pl: Przejdź Do Kokpitu

en: Go to Editor
pl: Przejdź Do Edytora

en: Good
pl: Dobrze

en: Google API Key
pl: Klucz Google API

en: Google Maps script is not available on this page.
pl: Skrypt Google Maps nie jest dostępny na tej stronie.

en: Gradient Direction
pl: Kierunek gradientu

en: Gradient End
pl: Koniec gradientu

en: Gradient Length
pl: Długość Gradientu

en: Gradient Position
pl: Pozycja gradientu

en: Gradient Start
pl: Początek gradientu

en: Gradient Stops
pl: Gradient zatrzymuje się

en: Gradient Type
pl: Typ gradientu

en: Gradient Unit
pl: Jednostka gradientu

en: Graph
pl: Wykres

en: Graph 2
pl: Wykres 2

en: Graph 3
pl: Wykres 3

en: Graph 4
pl: Wykres 4

en: Grayscale Filter Amount (%)
pl: Wielkość filtra w skali szarości (%)

en: Greater Than (>)
pl: Większe Niż (>)

en: Greater Than or Equal (>=)
pl: Większe Lub Równe (>=)

en: Green
pl: Zielony

en: Grid
pl: Siatka

en: Grid Auto Columns
pl: Automatyczne Kolumny Siatki

en: Grid Auto Rows
pl: Automatyczne Wiersze Siatki

en: Grid Column Template
pl: Szablon Kolumn Siatki

en: Grid Density
pl: Zagęszczenie Siatki

en: Grid Direction
pl: Kierunek Siatki

en: Grid Layout
pl: Układ siatki

en: Grid Mode
pl: Tryb Siatki

en: Grid Offset Rule
pl: Reguła Przesunięcia Siatki

en: Grid Offset Rules
pl: Reguły Przesunięć Siatki

en: Grid Row Template
pl: Szablon Wierszy Siatki

en: Grid Template Columns
pl: Kolumny Szablonu Siatki

en: Grid Tile Background Color
pl: Kolor tła kafelków w siatce

en: Grid View
pl: Widok Siatki

en: Groove
pl: Żłobione

en: Group
pl: Grupa

en: Group Carousel
pl: Karuzela Grupowa

en: Group Carousels
pl: Karuzele Grupowe

en: Group Settings Into Closed Toggles
pl: Ustawienia grupy do zamkniętych przełączników

en: Groups
pl: Grupy

en: Grow
pl: Powiększanie

en: Grow to Fill
pl: Wypełnij Przez Powiększenie

en: Gutter
pl: Odstęp Międzykolumnowy

en: Gutter Width
pl: Rozstaw kolumn

en: HTML After
pl: HTML Po

en: HTML Before
pl: HTML Przed

en: HTML/JS Snippet
pl: Fragment HTML/JS

en: Hamburger Menu Icon Color
pl: Kolor ikony menu Hamburger

en: Hamburger Menu Icon Font Size
pl: Ikona menu Hamburger Rozmiar czcionki

en: Hard Light
pl: Ostre światło

en: Has No Value
pl: Nie ma wartości

en: Has Not Visited a Specific Page
pl: Nie odwiedził określonej strony

en: Has Not Visited a Specific Post
pl: Nie odwiedził określonego posta

en: Has Visited a Specific Page
pl: Odwiedził określoną stronę

en: Has Visited a Specific Post
pl: Odwiedził określony post

en: Header
pl: Nagłówek

en: Header Container
pl: Tytuł Pojemnik

en: Header Image
pl: Obraz nagłówka

en: Header Template
pl: Szablon Nagłówka

en: Header Templates
pl: Szablony Nagłówka

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Heading 1
pl: Nagłówek 1

en: Heading 2
pl: Nagłówek

en: Heading 3
pl: Nagłówek

en: Heading 4
pl: Nagłówek

en: Heading 5
pl: Nagłówek

en: Heading 6
pl: Nagłówek

en: Heading Container
pl: Kontener nagłówkowy

en: Heading Level
pl: Poziom nagłówka

en: Heading Text
pl: Tekst podtytułu

en: Heading Text Color
pl: Kolor Tekstu Nagłówków

en: Heading Text H1
pl: Tekst Nagłówka H1

en: Heading Text H2
pl: Tekst Nagłówka H2

en: Heading Text H3
pl: Tekst Nagłówka H3

en: Heading Text H4
pl: Tekst Nagłówka H4

en: Heading Text H5
pl: Tekst Nagłówka H5

en: Heading Text H6
pl: Tekst Nagłówka H6

en: Headings
pl: Nagłówki

en: Headings: %s
pl: Nagłówki: %s

en: Heavy
pl: Ciężki

en: Heavy 900
pl: Bardzo Pogrubiona 900

en: Height
pl: Wysokość

en: Help
pl: Pomoc

en: Help Video
pl: Film Pomocniczy

en: Here you can add the current item to your Divi Library for later use.
pl: Tutaj możesz dodać bieżący element do Biblioteki Divi do późniejszego wykorzystania.

en: Here you can adjust the easing method of your animation. Easing your animation in and out will create a smoother effect when compared to a linear speed curve.
pl: Tutaj możesz dostosować metodę łagodzenia animacji. Łagodzenie efektu animacji powoduje, że efekt jest łagodniejszy w porównaniu do liniowej krzywej prędkości.

en: Here you can adjust the element's position left or right from its starting location, which may differ based on its offset origin.
pl: Tutaj możesz dostosować położenie elementu na lewo lub na prawo od jego początkowej lokalizacji, która może się różnić w zależności od jego początku przesunięcia.

en: Here you can adjust the element's position upwards or downwards from its starting location, which may differ based on its offset origin.
pl: Tutaj możesz dostosować położenie elementu w górę lub w dół od jego położenia początkowego, które może się różnić w zależności od jego odsuniętego początku.

en: Here you can adjust the element's starting location within its parent container. You can further adjust the element's position using the offset controls.
pl: Tutaj możesz dostosować lokalizację początkową elementu w jego kontenerze nadrzędnym. Możesz dalej dostosować położenie elementu za pomocą kontrolek odsunięcia.

en: Here you can adjust the order in which posts are displayed.
pl: Tutaj możesz ustawić kolejność, w jakiej będą pojawiać się posty.

en: Here you can choose Product Page Layout for WooCommerce.
pl: Tutaj możesz wybrać układ strony produktu dla WooCommerce.

en: Here you can choose between Description and short description to display.
pl: Tutaj możesz wybrać pomiędzy Opisem a krótkim opisem do wyświetlenia.

en: Here you can choose from which corner this element is offset from. The vertical and horizontal offset adjustments will be affected based on the element's offset origin.
pl: Tutaj możesz wybrać, od którego narożnika ten element jest odsunięty. Korekty odsunięcia w pionie i poziomie będą miały wpływ na początek odsunięcia elementu.

en: Here you can choose how to position the product meta.
pl: Tutaj możesz wybrać sposób pozycjonowania meta produktu.

en: Here you can choose icon size.
pl: Tutaj możesz wybrać rozmiar ikony.

en: Here you can choose icon width.
pl: Tutaj możesz wybrać szerokość ikony.

en: Here you can choose the direction that your sub-menus will open. You can choose to have them open downwards or upwards.
pl: Tutaj można wybrać kierunek otwierania podmenu. Możesz wybrać, czy menu otworzy się w dół, czy w górę.

en: Here you can choose the element's position type. Absolutely positioned elements will float inside their parent elements. Fixed positioned elements will float within the browser viewport. Relatively positioned elements sit statically in their parent container, but can still be offset without disrupting surrounding elements.
pl: Tutaj możesz wybrać typ pozycjonowania elementu. Elementy pozycjonowane absolutnie „pływają” wewnątrz elementów nadrzędnych. Elementy pozycjonowane na stałe „pływają” w obrębie obszaru widoku przeglądarki. Elementy pozycjonowane relatywnie znajdują się statycznie w swoim kontenerze nadrzędnym, ale nadal mogą być przesuwane bez zakłócania sąsiadujących elementów.

en: Here you can choose the element's position type. Absolutlely positioned elements will float inside their parent elements. Fixed positioned elements will float within the browser viewport. Relatively positioned elements sit statically in their parent container, but can still be offset without disrupting surrounding elements.
pl: Tutaj możesz wybrać typ pozycji elementu. Elementy całkowicie pozycjonowane będą unosić się wewnątrz swoich elementów nadrzędnych. Stałe elementy pozycjonowane będą unosić się w oknie przeglądarki. Względnie rozmieszczone elementy znajdują się statycznie w swoim kontenerze nadrzędnym, ale nadal można je przesunąć bez zakłócania otaczających elementów.

en: Here you can choose the image alignment.
pl: Tutaj możesz wybrać wyrównanie obrazu.

en: Here you can choose the size for all icons in this list.
pl: Tutaj możesz wybrać rozmiar dla wszystkich ikon na tej liście.

en: Here you can choose to display the title.
pl: Tutaj możesz wybrać wyświetlanie tytułu.

en: Here you can choose when motion effects are triggered: When the top of the element enters into view, when the middle of the element enters into view, or when the bottom of the element enters into view.
pl: W tym miejscu możesz wybrać, kiedy efekty ruchu mają być wyzwalane: kiedy w widoku pojawia się góra elementu, kiedy w widoku pojawia się środek elementu lub gdy w widok pojawia się dół elementu.

en: Here you can choose where to place the Featured Image.
pl: Tutaj możesz wybrać, gdzie umieścić Obrazek Wyróżniający.

en: Here you can choose where to place the icon.
pl: Tutaj można wybrać położenie ikony.

en: Here you can choose where to place the reviews link.
pl: Tutaj możesz wybrać, gdzie umieścić link do opinii.

en: Here you can choose whether background color setting above should be used or not.
pl: Tutaj możesz określić, czy powyższe ustawienie koloru tła ma zostać użyte czy nie.

en: Here you can choose whether icon set below should be used.
pl: Tutaj można wybrać, czy ikona notki będzie wyświetlana.

en: Here you can choose whether or not display the Author Name in Post Meta.
pl: Tutaj możesz wybrać, czy wyświetlać Nazwę Autora w Metadanych Wpisu.

en: Here you can choose whether or not display the Categories in Post Meta. Note: This option doesn't work with custom post types.
pl: Tutaj możesz wybrać, czy wyświetlać kategorie w Metadanych posta. Uwaga! Ta opcja nie działa w przypadku niestandardowych typów posta.

en: Here you can choose whether or not display the Comments Count in Post Meta.
pl: Tutaj możesz wybrać, czy wyświetlać liczbę komentarzy w metadanych posta.

en: Here you can choose whether or not display the Date in Post Meta.
pl: Tutaj możesz wybrać, czy wyświetlać Datę w Metadanych Wpisu.

en: Here you can choose whether or not display the Featured Image.
pl: Tutaj możesz wybrać, czy wyświetlać Obrazek Wyróżniający.

en: Here you can choose whether or not display the Post Meta.
pl: Tutaj możesz wybrać, czy wyświetlać Metadane Wpisu.

en: Here you can choose whether or not display the Post Title.
pl: Tutaj możesz wybrać, czy wyświetlać Tytuł Wpisu.

en: Here you can choose whether or not the image should have a space below it.
pl: Tutaj można wybrać, czy pod obrazem będzie znajdować się wolna przestrzeń.

en: Here you can choose whether or not the image should open in Lightbox. Note: if you select to open the image in Lightbox, url options below will be ignored.
pl: Tutaj można wybrać, czy obraz będzie się wyświetlał w lightboksie. Uwaga: Wybranie opcji Otwórz w lightboksie spowoduje, że opcje URL poniżej zostaną zignorowane.

en: Here you can choose whether or not the map will be draggable on mobile devices.
pl: Tutaj możesz wybrać, czy mapa będzie przeciągalna na urządzeniach mobilnych czy nie.

en: Here you can choose whether or not to display the Coupon code.
pl: Tutaj możesz wybrać, czy chcesz wyświetlić kod kuponu.

en: Here you can choose whether or not to display the Product image.
pl: Tutaj możesz wybrać, czy chcesz wyświetlać obraz produktu.

en: Here you can choose whether or not to display the Remove Item Icon.
pl: Tutaj możesz wybrać, czy wyświetlać ikonę Usuń element.

en: Here you can choose whether or not to display the Update cart button.
pl: Tutaj możesz wybrać, czy wyświetlać przycisk Aktualizuj koszyk.

en: Here you can choose whether or not to include the follow button next to the icon.
pl: Tutaj można wybrać, czy obok ikony będzie znajdował się przycisk Obserwuj.

en: Here you can choose whether or not use the background color for the Title/Meta text.
pl: Tutaj możesz wybrać, czy używać koloru tła dla tekstu Tytułu/Metadanych.

en: Here you can choose whether or not your link opens in a new window
pl: Tutaj można wybrać, czy link otwiera się w tym samym oknie, czy w nowej karcie.

en: Here you can choose whether or not your link opens in a new window.
pl: Tutaj możesz wybrać, czy link ma otwierać się w nowym oknie.

en: Here you can choose whether the Categories should be added.
pl: Tutaj możesz wybrać, czy kategorie mają zostać dodane.

en: Here you can choose whether the SKU should be added.
pl: Tutaj możesz wybrać, czy SKU ma zostać dodane.

en: Here you can choose whether the Tags should be added.
pl: Tutaj możesz wybrać, czy Tagi mają zostać dodane.

en: Here you can choose whether the custom reviews link should be added.
pl: Tutaj możesz wybrać, czy chcesz dodać niestandardowy link recenzji.

en: Here you can choose whether the header is expanded to fullscreen size.
pl: Tutaj możesz wybrać, czy nagłówek jest rozszerzony do pełnego ekranu.

en: Here you can choose whether the percent sign should be added after the number set above.
pl: Tutaj można wybrać, czy znak procentu będzie wyświetlany przy liczbie wprowadzonej powyżej.

en: Here you can choose whether the quantity field should be added before the Add to Cart button.
pl: Tutaj możesz wybrać, czy pole ilości ma zostać dodane przed przyciskiem Dodaj do koszyka.

en: Here you can choose whether the scroll down button is shown.
pl: Tutaj możesz wybrać, czy będzie wyświetlany przycisk przewijania w dół.

en: Here you can choose whether the star rating should be added.
pl: Tutaj możesz wybrać, czy należy dodać ocenę w gwiazdkach.

en: Here you can choose whether the stock (displayed when product inventory is managed) should be visible or not.
pl: Tutaj możesz wybrać, czy stan magazynowy (wyświetlany, gdy zarządzanie zapasami produktu jest włączone) ma być widoczny.

en: Here you can choose whether the user should be redirected back to the current page after logging in.
pl: Tutaj możesz wybrać, czy użytkownik powinien zostać przekierowany do bieżącej strony po zalogowaniu.

en: Here you can choose whether the zoom level will be controlled by mouse wheel or not.
pl: Tutaj można wybrać, czy powiększenie będzie sterowane kółkiem myszy.

en: Here you can choose whether your color should be light or dark. If you are working with a dark background, then your controls color should be light. If your background is light, then your controls color should be set to dark.
pl: Tutaj możesz wybrać, czy kolor ma być jasny czy ciemny. Jeśli pracujesz na ciemnym tle, kolor kontrolek powinien być jasny. Jeśli tło jest jasne, kolor kontrolek powinien być ustawiony na ciemny.

en: Here you can choose whether your text should be light or dark. If you are working with a dark background, then your text should be light. If your background is light, then your text should be set to dark.
pl: Tutaj można wybrać, czy tekst będzie jasny, czy ciemny. Jeśli tło jest ciemne, tekst powinien być jasny. Jeśli tło jest jasne, tekst powinien być ciemny.

en: Here you can choose which action to execute on button click.
pl: Tutaj możesz wybrać działanie wykonywane po kliknięciu przycisku.

en: Here you can choose which types of characters are used to distinguish between each item in the %s.
pl: Tutaj możesz wybrać, jakie znaki są używane do rozróżniania poszczególnych elementów w %s.

en: Here you can choose which types of characters are used to distinguish between each item in the list.
pl: Tutaj możesz wybrać, jakie znaki są używane do rozróżniania poszczególnych elementów na liście.

en: Here you can choose which types of characters are used to distinguish between each item in the ordered list.
pl: Tutaj możesz wybrać, które typy znaków są używane do rozróżnienia każdego elementu na liście uporządkowanej.

en: Here you can chose whether Sale Badge should be displayed or not.
pl: Tutaj możesz wybrać, czy plakietka Wyprzedaż ma być wyświetlana.

en: Here you can chose whether product  image should be displayed or not.
pl: Tutaj możesz wybrać, czy obraz produktu ma być wyświetlany.

en: Here you can chose whether product gallery should be displayed or not.
pl: Tutaj możesz wybrać, czy galeria produktu ma być wyświetlana.

en: Here you can control element overflow on the %s axis. If set to scroll, content that overflows static widths or heights will trigger a browser scrollbar. If set to hidden, content overflow will be clipped.
pl: Tutaj możesz kontrolować przepełnienie elementu na osi %s. Jeśli ustawione na przewijanie, zawartość przepełniająca statyczne szerokości lub wysokości spowoduje wyświetlenie paska przewijania przeglądarki. Jeśli ustawione na ukryte, przepełnienie treści zostanie obcięte.

en: Here you can control element overflow on the X axis.
pl: Tutaj możesz kontrolować przepełnienie elementu w osi X.

en: Here you can control element overflow on the Y axis.
pl: Tutaj możesz kontrolować przepełnienie elementu w osi Y.

en: Here you can control element position on the z axis. Elements with higher z-index values will sit atop elements with lower z-index values.
pl: Tutaj możesz kontrolować pozycję elementu na osi z. Elementy o wyższych wartościach indeksu Z będą znajdować się na elementach o niższych wartościach indeksu Z.

en: Here you can control the corner radius of this element. Enable the link icon to control all four corners at once, or disable to define custom values for each.
pl: Tutaj możesz kontrolować promień narożnika tego elementu. Włącz ikonę linku, aby kontrolować wszystkie narożniki naraz lub wyłącz, aby zdefiniować niestandardowe wartości dla każdego z nich.

en: Here you can create the breadcrumb text for the Home page.
pl: Tutaj możesz utworzyć tekst nawigacyjny dla strony głównej.

en: Here you can create the content that will be used within the module
pl: Tutaj możesz utworzyć treść, która będzie używana w module

en: Here you can create the content that will be used within the module.
pl: Tutaj można wprowadzić tekst do wyświetlania w obrębie modułu.

en: Here you can create the link for the Home page.
pl: Tutaj możesz utworzyć link do strony głównej.

en: Here you can define a custom color for all icons in this list.
pl: Tutaj możesz zdefiniować niestandardowy kolor dla wszystkich ikon na tej liście.

en: Here you can define a custom color for the button icon.
pl: Tutaj możesz zdefiniować niestandardowy kolor ikony przycisku.

en: Here you can define a custom color for the icon.
pl: Tutaj możesz zdefiniować niestandardowy kolor ikony.

en: Here you can define a custom color for the overlay
pl: Tutaj możesz zdefiniować wybrany kolor nakładki

en: Here you can define a custom color for the overlay icon
pl: Tutaj możesz zdefiniować wybrany kolor dla nakładek ikon

en: Here you can define a custom color for the overlay icon.
pl: Tutaj możesz zdefiniować niestandardowy kolor ikony nakładki.

en: Here you can define a custom color for the overlay.
pl: Tutaj możesz zdefiniować niestandardowy kolor nakładki.

en: Here you can define a custom color for the scroll down icon.
pl: Tutaj możesz zdefiniować niestandardowy kolor ikony przewijania w dół.

en: Here you can define a custom color for the social network icon.
pl: Tutaj możesz zdefiniować niestandardowy kolor ikony sieci społecznościowej.

en: Here you can define a custom color for the zoom icon.
pl: Tutaj możesz zdefiniować niestandardowy kolor ikony powiększenia.

en: Here you can define a custom color for your hamburger menu icon.
pl: Tutaj możesz zdefiniować niestandardowy kolor ikony menu hamburgera.

en: Here you can define a custom color for your icon.
pl: Tutaj można wybrać kolor ikony.

en: Here you can define a custom color for your search icon.
pl: Tutaj możesz zdefiniować niestandardowy kolor ikony wyszukiwania.

en: Here you can define a custom color for your shopping cart icon.
pl: Tutaj możesz zdefiniować niestandardowy kolor ikony koszyka.

en: Here you can define a custom icon for the overlay
pl: Tutaj możesz zdefiniować wybraną ikonę dla nakładek

en: Here you can define a custom icon for the overlay.
pl: Tutaj możesz zdefiniować niestandardową ikonę nakładki.

en: Here you can define the Date Format in Post Meta. Default is 'M j, Y'.
pl: Tutaj możesz zdefiniować Format Daty w Metadanych Wpisu. Domyślnie: 'M j, Y'.

en: Here you can define the Icon alignment.
pl: Tutaj możesz zdefiniować wyrównanie ikon.

en: Here you can define the alignment of Button.
pl: Tutaj możesz określić wyrównanie przycisku.

en: Here you can define the content that will be placed within the current tab.
pl: Tutaj można zdefiniować zawartość do umieszczenia w obrębie bieżącej zakładki.

en: Here you can define the content that will be placed within the infobox for the pin.
pl: Tutaj można zdefiniować zawartość pola informacyjnego znacznika.

en: Here you can define the custom pattern for the email Message. Fields should be included in following format - <strong>%%field_id%%</strong>. For example if you want to include the field with id = <strong>phone</strong> and field with id = <strong>message</strong>, then you can use the following pattern: <strong>My message is %%message%% and phone number is %%phone%%</strong>. Leave blank for default.
pl: Tutaj możesz zdefiniować dowolny wzór dla wiadomości e-mail. Pola powinny zostać załączone w następującym formacie: <strong>%%field_id%%</strong>. Na przykład jeśli chcesz załączyć pole z id = <strong>phone</strong> i pole z id = <strong>message</strong>,należy użyć następującego wzoru: <strong>Moja wiadomość to %%message%%, a numer telefonu to %%phone%%</strong>. Pozostaw niewypełnione, aby użyć domyślnych ustawień.

en: Here you can define whether previous and next posts must be within the same taxonomy term as the current post.
pl: Tutaj możesz określić, czy poprzedni i następny wpis muszą znajdować się w tym samym terminie taksonomii co bieżący wpis.

en: Here you can designate how fast the carousel rotates, if 'Automatic Carousel Rotation' option is enabled above. The higher the number the longer the pause between each rotation. (Ex. 1000 = 1 sec)
pl: Tutaj można określić, jak szybko przewijana jest karuzela, jeśli opcja Automatyczne przewijanie karuzeli została włączona powyżej. Im wyższa liczba, tym dłuższa przerwa pomiędzy wyświetlanymi slajdami. (Np.: 1000 = 1 sek.)

en: Here you can designate how fast the slider fades between each slide, if 'Automatic Animation' option is enabled above. The higher the number the longer the pause between each rotation.
pl: Tutaj można określić, jak szybko następuje zmiana jednego slajdu w drugi, jeśli opcja Automatyczne wyświetlanie została włączona powyżej. Im wyższa liczba, tym dłuższa przerwa pomiędzy wyświetlanymi slajdami.

en: Here you can save the current item and add it to your Divi Library for later use as well.
pl: Tutaj możesz zapisać bieżący element i dodać go do Biblioteki Divi, aby użyć go później.

en: Here you can see a list of pre-made layout packs that ship with the Divi Builder. You can also access layouts that you have saved to your Divi Library. Choose the “Divi Builder Demo” layout pack to see the layouts it includes.
pl: Tutaj możesz zobaczyć listę gotowych pakietów układów dołączonych do Divi Builder. Możesz też uzyskać dostęp do układów zapisanych w Bibliotece Divi. Wybierz pakiet układów „Divi Builder Demo”, aby zobaczyć zawarte w nim układy.

en: Here you can select the Page type.
pl: Tutaj możesz wybrać typ strony.

en: Here you can select the Product.
pl: Tutaj możesz wybrać Produkt.

en: Here you can select the tabs that you would like to display.
pl: Tutaj możesz wybrać zakładki, które chcesz wyświetlić.

en: Here you can select whether or not your section has an inner shadow. This can look great when you have colored backgrounds or background images.
pl: Tutaj można wybrać, czy sekcja będzie miała cień wewnętrzny. Opcja ta zapewnia doskonałe efekty z kolorowymi tłami i obrazami tła.

en: Here you can set the Breadcrumb separator.
pl: Tutaj możesz ustawić separator Breadcrumb.

en: Here you can set the background color for the active tab.
pl: Tutaj możesz ustawić kolor tła aktywnej karty.

en: Here you can set the background color for the inactive tab.
pl: Tutaj możesz ustawić kolor tła nieaktywnej karty.

en: Here you can set the font for the active tab.
pl: Tutaj możesz ustawić czcionkę aktywnej karty.

en: Here you can set the separator.
pl: Tutaj możesz ustawić separator.

en: Heroes
pl: Sekcje Hero

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Hidden Field
pl: Ukryte Pole

en: Hide Element
pl: Ukryj Element

en: Hide On Front End
pl: Ukryj na Front Endzie

en: Hide empty columns in the grid automatically. When enabled, columns without content will be removed from the layout, allowing remaining content to fill the available space.
pl: Automatycznie ukrywaj puste kolumny w siatce. Po włączeniu kolumny bez zawartości zostaną usunięte z układu, a pozostała zawartość wypełni dostępne miejsce.

en: History
pl: Historia

en: History State Interval
pl: Interwał Stanów Historii

en: Home
pl: Strona Główna

en: Home Link
pl: Link do strony domowej

en: Home Text
pl: Tekst domowy

en: Homepage
pl: Strona Główna

en: Homepage Link
pl: Link Strony Głównej

en: Homepage does not have editable page settings.
pl: Strona główna nie ma edytowalnych ustawień strony.

en: Honeycomb
pl: Plaster miodu

en: Horizontal
pl: Poziomy

en: Horizontal Gap
pl: Odstęp Poziomy

en: Horizontal Gutters
pl: Rynny poziome

en: Horizontal Motion
pl: Ruch poziomy

en: Horizontal Offset
pl: Przesunięcie poziome

en: Horizontal Overflow
pl: Przepełnienie poziome

en: Hour
pl: Godzina

en: Hour(s)
pl: Godzina/Godzin(y)

en: Hourly
pl: Godzinowo

en: Hours
pl: godziny

en: Hover
pl: Wahać się

en: Hover Icon Picker
pl: Program do wyboru ikony po najechaniu myszką

en: Hover Mode
pl: Tryb Najechania

en: Hover Overlay Color
pl: Kolor nakładki po najechaniu myszką

en: Hover State
pl: Stan Po Najechaniu

en: Hovered
pl: Po Najechaniu

en: How Does It Look?
pl: Jak to wygląda?

en: How do you want to load this Template?
pl: Jak chcesz załadować ten szablon?

en: Hr
pl: Godz

en: Hue
pl: Odcień

en: IP Address
pl: Adres znacznika na mapie

en: Icon
pl: Ikona

en: Icon Alignment
pl: Wyrównanie ikon

en: Icon Color
pl: Kolor ikony

en: Icon Element
pl: Element ikony

en: Icon Font Size
pl: Rozmiar czcionki ikony

en: Icon List
pl: Lista Ikon

en: Icon List Item
pl: Element Listy Ikon

en: Icon List Items
pl: Elementy Listy Ikon

en: Icon Lists
pl: Listy Ikon

en: Icon Picker
pl: Wybór Ikon

en: Icon Size
pl: Rozmiar ikony

en: Icon Type
pl: Typ Ikony

en: Icon Unicode
pl: Unicode Ikony

en: Icon Weight
pl: Grubość Ikony

en: Icons
pl: Ikony

en: If defined, this element will stick to the bottom of this container, overriding its stickiness to the edge of the browser
pl: Jeśli jest zdefiniowany, ten element będzie przyklejał się do dolnej części kontenera, zastępując jego przylepność do krawędzi przeglądarki

en: If defined, this element will stick to the bottom of this container, overriding its stickiness to the edge of the browser.
pl: Jeśli zdefiniowano, ten element będzie przyklejał się do dolnej krawędzi tego kontenera, zastępując jego przyklejanie do krawędzi przeglądarki.

en: If defined, this element will stick to the top of this container, overriding its stickiness edge of the browser
pl: Jeśli jest zdefiniowany, ten element będzie przyklejał się do górnej części tego kontenera, zastępując jego krawędź lepkości w przeglądarce

en: If defined, this element will stick to the top of this container, overriding its stickiness edge of the browser.
pl: Jeśli zdefiniowano, ten element będzie przyklejał się do górnej krawędzi tego kontenera, zastępując jego przyklejanie do krawędzi przeglądarki.

en: If defined, this slide image will appear to the left of your slide text. Upload an image, or leave blank for a text-only slide.
pl: Po ustawieniu obraz slajdu pojawi się po lewej stronie tekstu. Prześlij obraz lub pomiń, aby wyświetlić slajd z samym tekstem.

en: If defined, this video will appear to the left of your slide text. Enter youtube or vimeo page url, or leave blank for a text-only slide.
pl: Po ustawieniu klip wideo slajdu pojawi się po lewej stronie tekstu. Wprowadź adres URL serwisów Youtube albo Vimeo lub pomiń, aby wyświetlić slajd z samym tekstem.

en: If enabled, an overlay color and icon will be displayed when a visitors hovers over the featured image of a post.
pl: Jeśli ta opcja zostanie włączona, nałożone kolor i ikona zostaną wyświetlone, kiedy odwiedzający stronę najedzie na obraz wybrany dla posta jako główny.

en: If enabled, an overlay color and icon will be displayed when a visitors hovers over the image
pl: Jeśli nakładki koloru i ikon zostaną włączone, pojawia się, kiedy odwiedzający najedzie na obraz

en: If enabled, defined gradient stops will be repeated until the outer boundary of the background is reached.
pl: Jeśli ta opcja jest włączona, zdefiniowane stopnie gradientu będą powtarzane aż do osiągnięcia zewnętrznej granicy tła.

en: If enabled, gradient will be positioned on top of background-image
pl: Jeśli ta opcja jest włączona, gradient zostanie umieszczony na wierzchu obrazu tła

en: If enabled, the background will be a gradient.
pl: Jeśli włączone, tło będzie gradientem.

en: If enabled, the field will take 100% of the width of the content area, otherwise it will take 50%
pl: Jeśli ta opcja zostanie włączona, pole zajmie 100% szerokości obszaru zawartości. W innym wypadku pole zajmie 50%.

en: If enabled, the gradient will be placed above the background image.
pl: Jeśli włączone, gradient zostanie umieszczony nad obrazem tła.

en: If enabled, your background image will stay fixed as your scroll, creating a fun parallax-like effect.
pl: Włączenie tej opcji powoduje, że obraz tła pozostaje w miejscu podczas przewijania, dając ciekawy efekt paralaksy.

en: If the background image is smaller than the size of the element, you may want the image to repeat. This result will result in a background image pattern.
pl: Jeśli obraz tła jest mniejszy niż rozmiar elementu, obraz może się powtarzać. Ten wynik spowoduje powstanie obrazu tła.

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
pl: Jeśli robiłeś u nas zakupy wcześniej, wpisz poniżej swoje dane. Jeśli jesteś nowym klientem, przejdź do sekcji Dane do faktury.

en: If you the carousel layout option is chosen and you would like the carousel to slide automatically, without the visitor having to click the next button, enable this option and then adjust the rotation speed below if desired.
pl: Jeśli po wybraniu opcji layoutu karuzela ma automatycznie wyświetlać slajdy bez konieczności używania przycisków, należy włączyć tę opcję, a następnie dostosować prędkość przewijania.

en: If you would like the slider to slide automatically, without the visitor having to click the next button, enable this option and then adjust the rotation speed below if desired.
pl: Jeśli slider ma automatycznie wyświetlać slajdy bez konieczności używania przycisków, należy włączyć tę opcję, a następnie dostosować prędkość wyświetlania.

en: If you would like to add a delay before your animation runs you can designate that delay here in milliseconds. This can be useful when using multiple animated modules together.
pl: Jeśli chcesz dodać opóźnienie przed uruchomieniem animacji, możesz wyznaczyć to opóźnienie w milisekundach. Może to być przydatne w przypadku jednoczesnego korzystania z wielu modułów animacji.

en: If you would like to adjust the date format, input the appropriate PHP date format here.
pl: Aby dostosować format daty, wprowadź tutaj odpowiedni format daty w języku PHP.

en: If you would like to control the size of the icon, you must first enable this option.
pl: Jeśli chcesz kontrolować rozmiar ikony, musisz najpierw włączyć tę opcję.

en: If you would like to customize the appearance of this module's button, you must first enable custom button styles.
pl: Jeśli chcesz dostosować wygląd przycisku tego modułu, musisz najpierw włączyć niestandardowe style przycisków.

en: If you would like to make your logo a link, input your destination URL here.
pl: Jeśli chcesz, aby Twoje logo było linkiem, wpisz tutaj docelowy adres URL.

en: If you would like to use a subhead, add it here. Your subhead will appear below your title in a small font.
pl: Tutaj można dodać podtytuł. Podtytuł będzie wyświetlany małą czcionką poniżej tytułu.

en: If you would like your image to be a link, input your destination URL here. No link will be created if this field is left blank.
pl: Jeśli obraz ma pełnić funkcję linku, należy tutaj wprowadzić adres URL. Jeśli pole pozostanie puste, link nie zostanie utworzony.

en: If you'd like to see a version that is fully compatible with Divi 5, consider letting the third-party developer know.
pl: Jeśli chcesz zobaczyć wersję w pełni zgodną z Divi 5, rozważ poinformowanie o tym zewnętrznego dewelopera.

en: If your pricing is subscription based, input the subscription payment cycle here.
pl: Jeśli cennik opiera się na subskrypcji, wprowadź tutaj cykl płatności.

en: Ignore Sticky Posts
pl: Ignoruj Przyklejone Wpisy

en: Image
pl: Obraz

en: Image
pl: Obraz

en: Image & Icon
pl: Obraz i ikona

en: Image & Video
pl: Obraz i wideo

en: Image Alignment
pl: Wyrównanie obrazu

en: Image Animation
pl: Animacja obrazu

en: Image Count
pl: Liczba zdjęć

en: Image Height
pl: Wysokość obrazu

en: Image Horizontal Offset
pl: Przesunięcie Poziome Obrazu

en: Image Link Target
pl: Cel linku do obrazu

en: Image Link URL
pl: Adres URL linku do obrazu

en: Image Order
pl: Kolejność obrazów

en: Image Overlay
pl: Nakładka obrazu

en: Image Vertical Offset
pl: Przesunięcie Pionowe Obrazu

en: Image Width
pl: Maksymalna szerokość obrazu

en: Image or Icon
pl: Obraz lub Ikona

en: Image/Icon
pl: Obraz/Ikona

en: Image/Icon Animation
pl: Animacja obrazu/ikony

en: Image/Icon Placement
pl: Położenie obrazu/ikony

en: Images
pl: Obrazy

en: Import
pl: Importuj

en: Import & Export
pl: Import i Eksport

en: Import & Export Presets
pl: Import i Eksport Ustawień Wstępnych

en: Import & Export Variables
pl: Import i Eksport Zmiennych

en: Import Canvas
pl: Importuj Obszar Roboczy

en: Import Design Presets?
pl: Zaimportować ustawienia wstępne projektu?

en: Import Divi Builder Templates
pl: Importuj Szablony Divi Builder

en: Import Layout
pl: Importuj układ

en: Import Options
pl: Opcje Importu

en: Import Presets
pl: Importuj Presety

en: Import Templates
pl: Importuj Szablony

en: Import To New Canvas
pl: Importuj Do Nowego Obszaru Roboczego

en: Import Variables
pl: Importuj Zmienne

en: Import them as static layouts from the website they were exported from. This may take several minutes depending on the number of references being imported.
pl: Zaimportuj je jako układy statyczne ze strony, z której zostały wyeksportowane. Może to potrwać kilka minut, w zależności od liczby importowanych odwołań.

en: Imported Content
pl: Zaimportowano Treść

en: Imported templates
pl: Zaimportowane szablony

en: Improve With AI
pl: Ulepszaj się dzięki sztucznej inteligencji

en: In A New Tab
pl: W Nowej Karcie

en: In List (IN)
pl: Na Liście (IN)

en: In Stock
pl: W magazynie

en: In Stock Text
pl: W magazynie Tekst

en: In The Current Tab
pl: W Bieżącej Karcie

en: In order for videos to be sized correctly, you must input the exact height (in pixels) of your video here.
pl: Aby klip wideo wyświetlał się w odpowiednim rozmiarze, należy wprowadzić jego dokładną wysokość (w pikselach) tutaj.

en: In order for videos to be sized correctly, you must input the exact width (in pixels) of your video here.
pl: Aby klip wideo wyświetlał się w odpowiednim rozmiarze, należy wprowadzić jego dokładną szerokość (w pikselach) tutaj.

en: Inactive Tab Background Color
pl: Kolor tła nieaktywnej zakładki

en: Inches (in)
pl: Cale (cale)

en: Include Advanced Design settings
pl: Uwzględnij Zaawansowane Ustawienia Wyglądu

en: Include All Global Canvases
pl: Uwzględnij Wszystkie Globalne Obszary Robocze

en: Include All Templates
pl: Uwzględnij Wszystkie Szablony

en: Include IP Address
pl: Włącz kategorie

en: Include the subscriber's ip address in the data sent to your email provider.
pl: Podaj adres IP subskrybenta w danych przesłanych do dostawcy poczty e-mail.

en: Included Categories
pl: Dołączone kategorie

en: Included Tabs
pl: Uwzględnione Karty

en: Incomplete chunk data received. Expected %1$d chunks, received %2$d chunks.
pl: Odebrano niekompletne dane fragmentów. Oczekiwano %1$d fragmentów, odebrano %2$d fragmentów.

en: Increase
pl: Zwiększ

en: Increase Font Size
pl: Zwiększ rozmiar czcionki

en: Increase Module Bottom Padding
pl: Zwiększ Dolny Wewnętrzny Odstęp Modułu

en: Increase Module Bottom Padding by 10px
pl: Zwiększ Dolny Wewnętrzny Odstęp Modułu O 10px

en: Increase Module Left Padding
pl: Zwiększ Lewy Wewnętrzny Odstęp Modułu

en: Increase Module Left Padding by 10px
pl: Zwiększ Lewy Wewnętrzny Odstęp Modułu O 10px

en: Increase Module Padding
pl: Zwiększ wypełnienie modułu

en: Increase Module Padding By 10px
pl: Zwiększ wypełnienie modułu o 10px

en: Increase Module Right Padding
pl: Zwiększ Prawy Wewnętrzny Odstęp Modułu

en: Increase Module Right Padding by 10px
pl: Zwiększ Prawy Wewnętrzny Odstęp Modułu O 10px

en: Increase Module Top Padding
pl: Zwiększ Górny Wewnętrzny Odstęp Modułu

en: Increase Module Top Padding by 10px
pl: Zwiększ Górny Wewnętrzny Odstęp Modułu O 10px

en: Increase Row Bottom Padding
pl: Zwiększ Dolny Wewnętrzny Odstęp Wiersza

en: Increase Row Bottom Padding by 10px
pl: Zwiększ Dolny Wewnętrzny Odstęp Wiersza O 10px

en: Increase Row Left Padding
pl: Zwiększ Lewy Wewnętrzny Odstęp Wiersza

en: Increase Row Left Padding by 10px
pl: Zwiększ Lewy Wewnętrzny Odstęp Wiersza O 10px

en: Increase Row Padding
pl: Zwiększ dopełnienie wiersza

en: Increase Row Padding By 10px
pl: Zwiększ wartość dopełnienia wiersza o 10px

en: Increase Row Right Padding
pl: Zwiększ Prawy Wewnętrzny Odstęp Wiersza

en: Increase Row Right Padding by 10px
pl: Zwiększ Prawy Wewnętrzny Odstęp Wiersza O 10px

en: Increase Row Top Padding by 10px
pl: Zwiększ Górny Wewnętrzny Odstęp Wiersza O 10px

en: Increase Section Bottom Padding
pl: Zwiększ Dolny Wewnętrzny Odstęp Sekcji

en: Increase Section Bottom Padding by 10px
pl: Zwiększ Dolny Wewnętrzny Odstęp Sekcji O 10px

en: Increase Section Left Padding
pl: Zwiększ Lewy Wewnętrzny Odstęp Sekcji

en: Increase Section Left Padding by 10px
pl: Zwiększ Lewy Wewnętrzny Odstęp Sekcji O 10px

en: Increase Section Padding
pl: Zwiększ dopełnienie sekcji

en: Increase Section Padding By 10px
pl: Zwiększ wartość dopełnienia sekcji o 10px

en: Increase Section Right Padding
pl: Zwiększ Prawy Wewnętrzny Odstęp Sekcji

en: Increase Section Right Padding by 10px
pl: Zwiększ Prawy Wewnętrzny Odstęp Sekcji O 10px

en: Increase Section Top Padding
pl: Zwiększ Górny Wewnętrzny Odstęp Sekcji

en: Increase Section Top Padding by 10px
pl: Zwiększ Górny Wewnętrzny Odstęp Sekcji O 10px

en: Increase or decrease the height of the shape divider.
pl: Zwiększ lub zmniejsz wysokość dzielnika kształtu.

en: Increase or decrease the size of the %1$s text.
pl: Zwiększ lub zmniejsz rozmiar tekstu %1$s.

en: Increase or decrease the size of the %s text.
pl: Zwiększ lub zmniejsz rozmiar tekstu %s.

en: Increase or decrease the size of the button text.
pl: Zwiększ lub zmniejsz rozmiar tekstu przycisku.

en: Increase or decrease the size of the scroll down arrow that appears towards the bottom of the module.
pl: Zwiększ lub zmniejsz rozmiar strzałki przewijania w dół, która pojawia się w dolnej części modułu.

en: Increase or decrease the size of the text.
pl: Zwiększ lub zmniejsz rozmiar tekstu.

en: Increase or decrease the size of this element.
pl: Zwiększ lub zmniejsz rozmiar tego elementu.

en: Increase or decrease the thickness of the border around the button. Setting this value to 0 will remove the border entirely.
pl: Zwiększ lub zmniejsz grubość obramowania wokół przycisku. Ustawienie tej wartości na 0 spowoduje całkowite usunięcie obramowania.

en: Increasing indentation will push list items further towards the center of the text content, giving the list more visible separation from the the rest of the text.
pl: Zwiększenie wcięcia spowoduje przesunięcie elementów listy dalej w kierunku środka treści tekstowej, dzięki czemu lista będzie bardziej widoczna w oddzieleniu od reszty tekstu.

en: Increasing the border radius will increase the roundness of the button's corners. Setting this value to 0 will result in squared corners.
pl: Zwiększenie promienia granicy zwiększy zaokrąglenie rogów przycisku. Ustawienie tej wartości na 0 spowoduje kwadratowe rogi.

en: Increasing the border radius will increase the roundness of the overlay corners. Setting this value to 0 will result in squared corners.
pl: Zwiększenie promienia granicy zwiększy zaokrąglenie narożników nakładki. Ustawienie tej wartości na 0 spowoduje kwadratowe rogi.

en: Increasing the divider weight will increase the thickness of the dividing line.
pl: Zwiększenie ciężaru dzielnika zwiększy grubość linii podziału.

en: Increasing the spread strength will increase the density of the box shadow. Higher density results in a more intense shadow.
pl: Zwiększenie siły rozrzutu zwiększy gęstość cienia pudełka. Wyższa gęstość powoduje bardziej intensywny cień.

en: Increasing the width of the border will increase its size/thickness.
pl: Zwiększenie szerokości obramowania zwiększy jego rozmiar / grubość.

en: Inherited Rule (Non-editable)
pl: Reguła Dziedziczona (Nieedytowalna)

en: Inline Centered Logo
pl: Logo wyśrodkowane w linii

en: Inner Column
pl: Kolumna Wewnętrzna

en: Inner Columns
pl: Kolumny Wewnętrzne

en: Inner Max Width
pl: Wewnętrzna maksymalna szerokość

en: Inner Row
pl: Wewnętrzny Wiersz

en: Inner Rows
pl: Wewnętrzne Wiersze

en: Inner Shadow
pl: Pokaż cień wewnętrzny

en: Inner Width
pl: Wewnętrzna szerokość

en: Input
pl: Wprowadzanie

en: Input Facebook Profile Url.
pl: Wprowadź adres URL profilu w serwisie Facebook.

en: Input Field
pl: Pole wprowadzania

en: Input Fields
pl: Pola wejściowe

en: Input LinkedIn Profile Url.
pl: Wpisz URL profilu LinkedIn.

en: Input Placeholder
pl: Wprowadź symbol zastępczy

en: Input X Profile Url.
pl: Wpisz URL profilu X.

en: Input a title for the circle counter.
pl: Wprowadź tytuł licznika.

en: Input a title for the counter.
pl: Wprowadź tytuł licznika.

en: Input the email address where messages should be sent.<br /><br /> Note: email delivery and spam prevention are complex processes. We recommend using a delivery service such as <a href="http://mandrill.com/">Mandrill</a>, <a href="https://sendgrid.com/">SendGrid</a>, or other similar service to ensure the deliverability of messages that are submitted through this form
pl: Wpisz adres e-mail, na który mają być wysyłane wiadomości.<br /><br /> Uwaga: dostarczanie e-maili i ochrona przed spamem to złożone procesy. Zalecamy korzystanie z usługi dostarczania, takiej jak <a href="http://mandrill.com/">Mandrill</a>, <a href="https://sendgrid.com/">SendGrid</a> lub innej podobnej usługi, aby zapewnić dostarczalność wiadomości wysyłanych przez ten formularz

en: Input the job title.
pl: Wprowadź nazwę stanowiska pracy

en: Input the main text content for your module here.
pl: Wprowadź tekst główny modułu tutaj.

en: Input the name of the company.
pl: Wprowadź nazwę firmy

en: Input the name of the person.
pl: Wpisz imię i nazwisko osoby.

en: Input the name of the testimonial author.
pl: Wprowadź nazwisko autora opinii.

en: Input the person's position.
pl: Wprowadź stanowisko osoby.

en: Input the value of the product here.
pl: Tutaj wprowadź wartość produktu.

en: Input your desired button text, or leave blank for no button.
pl: Wprowadź tekst do wyświetlania na przycisku lub pozostaw to pole puste, jeśli nie chcesz, żeby przycisk był wyświetlany.

en: Input your desired button text.
pl: Wprowadź wybrany tekst przycisku.

en: Input your desired link text.
pl: Wpisz tekst linku.

en: Input your main slide text content here.
pl: Tutaj wprowadź tekst główny slajdu.

en: Input your value to action title here.
pl: Tutaj wprowadź tytuł baneru z wezwaniem do działania.

en: Insert
pl: Wstaw

en: Insert %s
pl: Wstaw %s

en: Insert %s Module
pl: Wstaw Moduł %s

en: Insert Dynamic Content
pl: Wstaw Treść Dynamiczną

en: Insert Existing Page Layout
pl: Wstaw Istniejący Układ Strony

en: Insert Existing Post Layout
pl: Wstaw Istniejący Układ Wpisu

en: Insert Layout
pl: Wstaw układ

en: Insert Media
pl: Wstaw pliki

en: Insert Module
pl: Wstaw moduł

en: Insert Module Or Row
pl: Wstaw Moduł Lub Rząd

en: Insert Premade Layout
pl: Wstaw Gotowy Układ

en: Insert Row
pl: Wstaw wiersz

en: Insert Saved Layout
pl: Wstaw Zapisany Układ

en: Insert Saved Module
pl: Wstaw Zapisany Moduł

en: Insert Saved Row
pl: Wstaw Zapisany Wiersz

en: Insert Saved Section
pl: Wstaw Zapisany Sekcję

en: Insert Section
pl: Wstaw sekcję

en: Insert Theme Builder Set
pl: Wstaw Zestaw Theme Builder

en: Insert Theme Builder Template
pl: Wstaw Szablon Theme Builder

en: Inset
pl: Wewnątrz

en: Inside
pl: Wewnątrz

en: Inspect
pl: Inspekcja

en: Inspector
pl: Inspektor

en: Insufficient permission.
pl: Niewystarczające uprawnienia.

en: Intensity effects how subtle or aggressive your animation will be. Lowering the intensity will create a smoother and more subtle animation while increasing the intensity will create a snappier more aggressive animation.
pl: Intensywność wpływa na to, jak subtelna lub agresywna będzie Twoja animacja. Obniżenie intensywności spowoduje płynniejszą i bardziej subtelną animację, a zwiększenie intensywności spowoduje bardziej agresywną animację.

en: Interaction
pl: Interakcja

en: Interactions
pl: Interakcje

en: Interface Animations
pl: Animacje Interfejsu

en: Interface Mode
pl: Tryb Interfejsu

en: Invalid File format. You should be uploading a JSON file.
pl: Nieprawidłowy format pliku. Należy przesłać plik JSON.

en: Invalid Pin and address data. Please try again.
pl: Niewłaściwy PIN i adres. Spróbuj ponownie.

en: Invalid Post ID.
pl: Nieprawidłowy identyfikator wpisu.

en: Invalid attribute name. Attribute names must contain only letters, numbers, hyphens, underscores, and colons.
pl: Nieprawidłowa nazwa atrybutu. Nazwy atrybutów mogą zawierać tylko litery, cyfry, łączniki, podkreślenia oraz dwukropki.

en: Invalid chunked request: missing required chunking parameters.
pl: Nieprawidłowe żądanie dzielone na fragmenty: brak wymaganych parametrów dzielenia na fragmenty.

en: Invalid context parameter.
pl: Nieprawidłowy parametr kontekstu.

en: Invalid email
pl: Nieprawidłowy adres e-mail

en: Invalid layout save target for current context.
pl: Nieprawidłowy cel zapisu układu dla bieżącego kontekstu.

en: Invalid library item type.
pl: Nieprawidłowy typ elementu biblioteki.

en: Invalid non-chunked request: chunking parameters should not be present.
pl: Nieprawidłowe żądanie niedzielone na fragmenty: parametry dzielenia na fragmenty nie powinny być obecne.

en: Invalid nonce
pl: Nieprawidłowy nonce

en: Invalid nonce.
pl: Nieprawidłowy nonce.

en: Invalid parent setting specified.
pl: Podano nieprawidłowe ustawienie nadrzędne.

en: Invalid post ID.
pl: Nieprawidłowy identyfikator wpisu.

en: Invalid post type.
pl: Nieprawidłowy typ wpisu.

en: Invalid request. Missing required parameters %s.
pl: Nieprawidłowe żądanie. Brakuje wymaganych parametrów: %s.

en: Invalid unit is being used for calculation
pl: Do obliczeń użyto nieprawidłowej jednostki

en: Invert
pl: Odwracać

en: Invert the hue, saturation, and brightness by this amount.
pl: Odwróć odcień, nasycenie i jasność o tę wartość.

en: Inverted Chevrons
pl: Odwrócone szewrony

en: Inverted Chevrons 2
pl: Odwrócone szewrony 2

en: Is
pl: Jest

en: Is After
pl: jest po

en: Is Any Value
pl: ma jakąkolwiek wartość

en: Is Before
pl: Jest przed

en: Is Greater Than (numeric values only)
pl: Jest większe niż (tylko wartości liczbowe)

en: Is Less Than (numeric values only)
pl: Jest mniejsze niż (tylko wartości liczbowe)

en: Is Not
pl: Nie jest

en: Is Not On a Specific Date
pl: Nie Jest W Określonym Dniu

en: Is On Specific Day(s) of the Week
pl: Jest w określony dzień (dni) tygodnia

en: Is On a Specific Date
pl: Jest w określonym dniu

en: Is the First Day of the Month
pl: Czy pierwszy dzień miesiąca

en: Is the Last Day of the Month
pl: Czy ostatni dzień miesiąca

en: Italic
pl: Kursywa

en: Item
pl: Element

en: Item Defaults
pl: Domyślne Ustawienia Elementu

en: Item Indent
pl: Wcięcie Elementu

en: Item Overlay
pl: Nakładka obiektem

en: Item Title
pl: Tytuł obiektu

en: JSON-encoded main loop settings data from settings context for current_page query resolution.
pl: Dane ustawień głównej pętli zakodowane w formacie JSON z kontekstu ustawień na potrzeby rozwiązywania zapytania current_page.

en: Job Title
pl: Stanowisko pracy

en: John
pl: Jan

en: John Doe
pl: Jan Kowalski

en: Justified
pl: Wyjustowany

en: Justify
pl: Wyjustuj

en: Justify Content
pl: Justuj Zawartość

en: Justify Items
pl: Wyrównaj Elementy Siatki

en: Justify Self
pl: Wyjustuj Własne

en: Keyboard Shortcuts
pl: Skróty Klawiszowe

en: Label
pl: Etykieta

en: Label Text
pl: Tekst Etykiet

en: Label for the "after" image.
pl: Etykieta dla obrazu „po”.

en: Label for the "before" image.
pl: Etykieta dla obrazu „przed”.

en: Labels
pl: Etykiety

en: Landscape
pl: W poziomie

en: Large
pl: Duży

en: Last Instance of Every Month
pl: Ostatnia instancja każdego miesiąca

en: Last Item
pl: Ostatni Element

en: Last Modified Date
pl: Data Ostatniej Modyfikacji

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Last Name Fullwidth
pl: Strona pełnej szerokości

en: Last Used
pl: Ostatnio Używane

en: Last Used Position
pl: Położenie początkowe

en: Last, First Name
pl: Nazwisko, Imię

en: Lastly, it is recommended that you temporarily disable all WordPress plugins and browser extensions and try to save again to determine if something is causing a conflict.
pl: Na koniec zaleca się tymczasowe wyłączenie wszystkich wtyczek WordPress i rozszerzeń przeglądarki; następnie spróbuj ponownie zapisać, aby ustalić, czy coś powoduje konflikt.

en: Latest %1$s
pl: Najnowsze %1$s

en: Latest Products
pl: Najnowsze produkty

en: Layer Blob
pl: Warstwa Blob

en: Layers
pl: Warstwy

en: Layout
pl: Układ

[ctx: Layout]
en: Add New
pl: Dodaj Nowy

en: Layout Details
pl: Układy graficzne

en: Layout Direction
pl: Kierunek Układu

en: Layout Style
pl: Styl Układu

en: Layout Wrapping
pl: Zawijanie Układu

en: Layout, Section, Row, Module
pl: Układ, Sekcja, Wiersz, Moduł

en: Learn More
pl: Dowiedz Się Więcej

en: Leave a Reply to %s
pl: Odpowiedz %s

en: Leave at 0 to remove restriction
pl: Pozostaw 0, aby usunąć ograniczenie

en: Leave blank if you're using this module on a Project or Post. Otherwise type the taxonomy name to make the 'In the Same Category' option work correctly.
pl: Pozostaw puste, jeśli używasz tego modułu na stronie Projektu lub Wpisu. W przeciwnym razie wpisz nazwę taksonomii, aby opcja „W tej samej kategorii” działała poprawnie.

en: Left
pl: Do lewej

en: Left Aligned
pl: Wyrównany do lewej

en: Left Arrow Icon
pl: Ikona Lewej Strzałki

en: Left Border Color
pl: Kolor obramowania

en: Left Border Style
pl: Styl obramowania

en: Left Border Width
pl: Szerokość obramowania

en: Left Sidebar
pl: Lewy Pasek Boczny

en: Left To Right
pl: Od lewej do prawej

en: Legacy
pl: Starszy Typ

en: Less Than (<)
pl: Mniejsze Niż (<)

en: Less Than or Equal (<=)
pl: Mniejsze Lub Równe (<=)

en: Letter Spacing
pl: Odstępy Między Literami

en: Letter spacing adjusts the distance between each letter in the %1$s.
pl: Odstępy między literami dostosowują odległość między każdą literą w %1$s.

en: Letter spacing adjusts the distance between each letter in the %s.
pl: Odstępy między literami ustawiają odległość między każdą literą w %s.

en: Letter spacing adjusts the distance between each letter in the button.
pl: Odstępy między literami dostosowują odległość między każdą literą przycisku.

en: Letter spacing adjusts the distance between each letter.
pl: Odstępy między literami ustawiają odległość między każdą literą.

en: Letters Only (A-Z)
pl: Tylko litery (A-Z)

en: Library
pl: Biblioteka

en: Library Item Error
pl: Błąd Elementu Biblioteki

en: Library Item Preview
pl: Podgląd Elementu Biblioteki

en: Library Item does not exist.
pl: Element biblioteki nie istnieje.

en: Library Settings
pl: Ustawienia Biblioteki

en: Library item does not exist. Click close to close this browser window.
pl: Element biblioteki nie istnieje. Kliknij „Zamknij”, aby zamknąć to okno przeglądarki.

en: Library item not found
pl: Nie znaleziono elementu biblioteki

en: Light
pl: Jasne

en: Light 300
pl: Lekka 300

en: Light Text Color
pl: Jasny kolor tekstu

en: Lighten
pl: Rozjaśnij

en: Lightness
pl: Jasność

en: Line
pl: Linia

en: Line Color
pl: Kolor etykiety

en: Line Height
pl: Wysokość Linii

en: Line Icons
pl: Ikony linii

en: Line Position
pl: Pozycja linii

en: Line Style
pl: Styl przekładki

en: Line height adjusts the distance between each line of the %1$s text. This becomes noticeable if the %1$s is long and wraps onto multiple lines.
pl: Wysokość linii dostosowuje odległość między każdym wierszem tekstu %1$s. Staje się to zauważalne, jeśli %1$s jest długi i zawija się w wiele linii.

en: Line height adjusts the distance between each line of the %s text. This becomes noticeable if the %s is long and wraps onto multiple lines.
pl: Wysokość linii ustawia odległość między każdą linią tekstu %s. Jest to zauważalne, gdy %s jest długi i zawija się na wiele linii.

en: Line height adjusts the distance between each line of the text. This becomes noticeable if the text is long and wraps onto multiple lines.
pl: Wysokość linii ustawia odległość między każdą linią tekstu. Jest to zauważalne, gdy tekst jest długi i zawija się na wiele linii.

en: Linear
pl: Liniowy

en: Linear gradients radiate in a single direction across one axis. Radial gradients radiate from the center of the background in the shape of a circle.
pl: Gradienty liniowe promieniują w jednym kierunku na jednej osi. Gradienty promieniowe promieniują ze środka tła w kształcie koła.

en: Link Color
pl: Kolor Linku

en: Link Destination
pl: Adres Docelowy Linku

en: Link Name
pl: Nazwa Linku

en: Link Options
pl: Opcje Linku

en: Link Target
pl: Cel linku

en: Link Text
pl: Tekst Linku

en: Link To Taxonomy Pages
pl: Linkuj Do Stron Taksonomii

en: Link to Category Index Pages
pl: Linkuj Do Stron Indeksu Kategorii

en: Link to Comments Area
pl: Linkuj Do Sekcji Komentarzy

en: Link to Tag Index Pages
pl: Linkuj Do Stron Indeksu Tagów

en: LinkedIn Profile Url
pl: Adres URL profilu w serwisie LinkedIn.

en: Links
pl: Linki

en: Links Text
pl: Tekst Linków

en: List
pl: Lista

en: List View
pl: Widok Listy

en: List of files selected for import. Click the X icon to remove a file.
pl: Lista plików wybranych do importu. Kliknij ikonę X, aby usunąć plik.

en: Load
pl: Załaduj

en: Load Code Snippets
pl: Wczytaj Fragmenty Kodu

en: Load From Library
pl: Wczytaj z Biblioteki

en: Load Layout
pl: Wczytaj Układ

en: Load Premade Layout
pl: Załaduj layout

en: Load Template
pl: Wczytaj Szablon

en: Loaded Canvas
pl: Wczytane Płótno

en: Loaded Page
pl: Załadowana Strona

en: Loaded Preset
pl: Wczytano Preset

en: Loaded Template
pl: Wczytano Szablon

en: Loaded Theme Builder
pl: Wczytano Theme Builder

en: Loading pre-made layouts is a great way to jump-start your new page. The Divi Builder comes with dozens of layouts to choose from, and you can find lots of great free layouts online too. You can save your favorite layouts to the Divi Library and load them on new pages or share them with the community. Click the highlighted button to open the layouts menu and select a pre-made layout.
pl: Wczytywanie gotowych układów to świetny sposób na szybki start z nową stroną. Divi Builder zawiera dziesiątki układów do wyboru, a w sieci znajdziesz też wiele świetnych darmowych układów. Możesz zapisać ulubione układy w Bibliotece Divi i wczytywać je na nowych stronach lub udostępniać społeczności. Kliknij podświetlony przycisk, aby otworzyć menu układów i wybrać gotowy układ.

en: Loading...
pl: Wczytywanie...

en: Local Canvases
pl: Lokalne Obszary Robocze

en: Location
pl: Lokalizacja

en: Lock %1$s
pl: Zablokuj %1$s

en: Lock Item
pl: Zablokuj Element

en: Lock Module
pl: Zablokuj moduł

en: Log In To Divi Cloud
pl: Zaloguj Się Do Divi Cloud

en: Log out
pl: Wyloguj

en: Logged In Status
pl: Status zalogowania

en: Logged in as %1$s
pl: Zalogowano jako %1$s

en: Logger
pl: Dziennik

en: Login
pl: Zaloguj się

en: Login Button
pl: Przycisk logowania

en: Login Description
pl: Opis logowania

en: Login Fields
pl: Pola logowania

en: Login Form
pl: Formularz logowania

en: Login Title
pl: Logo Nazwa

en: Login To Divi Cloud
pl: Zaloguj Się Do Divi Cloud

en: Logins
pl: Loginy

en: Logo Border Radius
pl: Zaokrąglenie Rogów Logo

en: Logo Image
pl: Obraz logo

en: Logo Link URL
pl: Adres URL linku do logo

en: Loop
pl: Pętla

en: Loop %s Custom Field
pl: Pole Niestandardowe Pętli %s

en: Loop %s Custom Fields
pl: Pola Niestandardowe Pętli %s

en: Loop Animation
pl: Zapętl Animację

en: Loop Dynamic Content
pl: Zapętl Dynamiczną Treść

en: Loop Element
pl: Element Pętli

en: Loop ID
pl: ID Pętli

en: Loop Menu CSS Classes
pl: Klasy CSS Elementu Menu Pętli

en: Loop Menu Description
pl: Opis Elementu Menu Pętli

en: Loop Menu Link
pl: Link Elementu Menu Pętli

en: Loop Menu Link Relationship
pl: Relacja Linku Elementu Menu Pętli

en: Loop Menu Order
pl: Kolejność Elementu Menu Pętli

en: Loop Menu Text
pl: Tekst Elementu Menu Pętli

en: Loop Menu Title Attribute
pl: Atrybut Title Elementu Menu Pętli

en: Loop Meta Keys
pl: Klucze Meta Pętli

en: Loop Position
pl: Pozycja W Pętli

en: Loop Post Terms
pl: Terminy Wpisu W Pętli

en: Loop Post Title
pl: Tytuł Wpisu W Pętli

en: Loop Product
pl: Produkt W Pętli

en: Loop Product Current Price
pl: Aktualna Cena Produktu W Pętli

en: Loop Product Link URL
pl: Link Produktu W Pętli URL

en: Loop Product Regular Price
pl: Cena Regularna Produktu W Pętli

en: Loop Product Sale Price
pl: Cena Promocyjna Produktu W Pętli

en: Loop Product Terms
pl: Terminy Produktu W Pętli

en: Loop Product Title
pl: Tytuł Produktu W Pętli

en: Lost your password?
pl: Nie pamiętasz hasła?

en: Lottie Animation
pl: Animacja Lottie

en: Lottie Animation File
pl: Plik Animacji Lottie

en: Lottie Animations
pl: Animacje Lottie

en: Luminosity
pl: Jasność

en: Made Global %s
pl: Ustawiono Jako Globalne %s

en: Main Canvas
pl: Główny Obszar Roboczy

en: Main Element
pl: Główny element

en: Main Query
pl: Główne Zapytanie

en: Make Fullscreen
pl: Wymuś tryb pełnoekranowy

en: Make Fullwidth
pl: Ustaw na pełną szerokość

en: Make Global
pl: Ustaw Jako Globalne

en: Make Global Color
pl: Stwórz globalny kolor

en: Make Main Canvas
pl: Ustaw Główne Płótno

en: Make Menu Links Fullwidth
pl: Zrobić Menu Skrótów Pełnej Szerokości

en: Make Row Full Width
pl: Ustaw Rząd Na Pełną Szerokość

en: Make This Table Featured
pl: Promuj ten cennik

en: Make global module attribute local
pl: Zamień atrybut globalnego modułu na lokalny

en: Make global module children local
pl: Zamień elementy podrzędne modułu globalnego na lokalne

en: Make sure you entered the correct captcha.
pl: Upewnij się, że wpisano poprawną captchę.

en: Make this canvas available across all posts.
pl: Udostępnij to płótno we wszystkich wpisach.

en: Manage Global %s
pl: Zarządzaj Globalnym %s

en: Manage Global Colors
pl: Zarządzaj Kolorami Globalnymi

en: Manage Template Assignments
pl: Zarządzaj Przypisaniami Szablonów

en: Manual Height Rows
pl: Wiersze O Ręcznej Wysokości

en: Manual Input
pl: Wprowadzanie Ręczne

en: Manual Width Columns
pl: Kolumny O Ręcznej Szerokości

en: Manually select specific posts to exclude from your loop. This allows you to remove particular posts from your results while keeping the rest of your query intact.
pl: Ręcznie wybierz konkretne wpisy do wykluczenia z pętli. Pozwala to usunąć wybrane wpisy z wyników, zachowując resztę zapytania bez zmian.

en: Manually select specific posts to include in your loop. This allows you to create a curated list of content by choosing individual posts rather than using broader queries.
pl: Ręcznie wybierz konkretne wpisy do uwzględnienia w pętli. Pozwala to utworzyć wyselekcjonowaną listę treści poprzez wybór pojedynczych wpisów zamiast używania szerszych zapytań.

en: Map
pl: Mapa

en: Map Center Address
pl: Centralny adres na mapie

en: Map Pin
pl: Pinezka Mapy

en: Map Pin Address
pl: Adres znacznika na mapie

en: Map Pins
pl: Pinezki Mapy

en: Maps
pl: Mapy

en: Margin
pl: Margines

en: Margin adds extra space to the outside of the element, increasing the distance between the element and other items on the page.
pl: Margines dodaje dodatkową przestrzeń na zewnątrz elementu, zwiększając odległość między elementem a innymi elementami na stronie.

en: Marker
pl: Znacznik

en: Mask Aspect Ratio
pl: Współczynnik proporcji maski

en: Mask Blend Mode
pl: Tryb mieszania masek

en: Mask Color
pl: Kolor maski

en: Mask Height
pl: Wysokość maski

en: Mask Horizontal Offset
pl: Odsunięcie poziome maski

en: Mask Position
pl: Pozycja maski

en: Mask Size
pl: Rozmiar maski

en: Mask Style
pl: Styl maski

en: Mask Transform
pl: Transformacja maski

en: Mask Vertical Offset
pl: Przesunięcie pionowe maski

en: Mask Width
pl: Szerokość maski

en: Masonry
pl: Mur

en: Max Height
pl: Maksymalna wysokość

en: Max Width
pl: Maksymalna szerokość

en: Maximum Length
pl: Maksymalna długość

en: Maximum length: %1$d characters.
pl: Maksymalna długość: %1$d znaków.

en: Medium
pl: Średni

en: Medium 500
pl: Średnia 500

en: Member Description
pl: Opis użytkownika

en: Member Image
pl: Zdjęcie użytkownika

en: Member Position
pl: Funkcja użytkownika

en: Member Social Links
pl: Linki społecznościowe użytkownika

en: Menu ID to query (when query_type is menus).
pl: Identyfikator menu do zapytania (gdy query_type to menus).

en: Menu Item
pl: Element Menu

en: Menu Item Offset
pl: Przesunięcie Elementów Menu

en: Menu Items Per Page
pl: Elementy Menu Na Stronę

en: Menu Link
pl: Odsyłacz do menu

en: Menu Logo
pl: Logo menu

en: Menu Order
pl: Kolejność W Menu

en: Menu Style
pl: Styl Menu

en: Menu Text
pl: Tekst menu

en: Menu width is limited by your website content width. Enabling this option will extend the menu the full width of the browser window.
pl: Szerokość menu jest ograniczona szerokością treści witryny. Włączenie tej opcji spowoduje rozszerzenie menu o pełną szerokość okna przeglądarki.

en: Menus
pl: Menu

en: Message
pl: Wiadomość

en: Message AI Agent...
pl: Wiadomość do Agenta AI...

en: Message Field
pl: Pole wiadomości

en: Message Pattern
pl: Wzór wiadomości

en: Meta
pl: Metadane

en: Meta Key
pl: Klucz Meta

en: Meta Key: %s
pl: Klucz Meta: %s

en: Meta Layout
pl: Układ meta

en: Meta Query
pl: Zapytanie Meta

en: Meta Text
pl: Meta tekst

en: Meta Value
pl: Wartość Meta

en: Meta Value: %s
pl: Wartość Meta: %s

en: Meta key to query.
pl: Klucz meta do zapytania.

en: Meta query parameters for filtering posts by custom fields. Array of meta query clauses. Multiple clauses are combined with AND relation.
pl: Parametry meta query do filtrowania wpisów po polach własnych. Tablica klauzul meta query. Wiele klauzul jest łączonych relacją AND.

en: Meta value to compare against.
pl: Wartość meta do porównania.

en: Meta value type.
pl: Typ wartości meta.

en: Mid
pl: Środek

en: Mid %s
pl: Środek %s

en: Mid Blur
pl: Średnie rozmycie

en: Mid Offset
pl: Przesunięcie środkowe

en: Mid Opacity
pl: Średnie krycie

en: Mid Rotation
pl: Średnia rotacja

en: Mid Scale
pl: Skala środkowa

en: Middle of Element
pl: Środek elementu

en: Millimeters (mm)
pl: Milimetry (mm)

en: Min Height
pl: Minimalna wysokość

en: Minimum Height Rows
pl: Wiersze O Minimalnej Wysokości

en: Minimum Length
pl: Minimalna długość

en: Minimum Score
pl: Minimalny wynik

en: Minimum length: %1$d characters.
pl: Minimalna długość: %1$d znaków.

en: Minute
pl: Minuta

en: Minute(s)
pl: Minuta/Minut(y)

en: Minutes
pl: Minuty

en: Mirror Mouse Movement
pl: Odwzoruj Ruch Myszy

en: Missing required parameter: `currentPage.id`.
pl: Brakuje wymaganego parametru: `currentPage.id`.

en: Mobile Menu Background Color
pl: Telefony Menu Kolor Tła

en: Mobile Menu Text Color
pl: Kolor tekstu menu mobilnego

en: Modal
pl: Okno Modalne

en: Modified
pl: Zmodyfikowane

en: Modified Fields To Extend
pl: Zmodyfikowane Pola Do Rozszerzenia

en: Modify
pl: Modyfikować

en: Modify how this element blends with any layers beneath it. To reset, choose the "Normal" option.
pl: Zmień sposób mieszania tego elementu z dowolnymi warstwami znajdującymi się pod nim. Aby zresetować, wybierz opcję "Normalne".

en: Module
pl: Moduł

en: Module %1$s are created using HTML headings. You can change the heading level for this module by choosing anything from H1 through H6. Higher heading levels are smaller and less significant.
pl: Moduł %1$s jest tworzony przy użyciu nagłówków HTML. Możesz zmienić poziom nagłówka dla tego modułu, wybierając dowolne pozycje od H1 do H6. Wyższe poziomy kursu są mniejsze i mniej znaczące.

en: Module %s are created using HTML headings. You can change the heading level for this module by choosing anything from H1 through H6. Higher heading levels are smaller and less significant.
pl: %s modułu są tworzone przy użyciu nagłówków HTML. Możesz zmienić poziom nagłówka dla tego modułu, wybierając od H1 do H6. Wyższe poziomy nagłówków są mniejsze i mniej istotne.

en: Module Alignment
pl: Wyrównanie tekstu

en: Module Elements
pl: Elementy modułu

en: Module Link Target
pl: Cel Link modułu

en: Module Link URL
pl: Adres URL modułu

en: Module Presets
pl: Presety Modułów

en: Module Text
pl: Tekst Modułu

en: Module Use
pl: Użycie Modułów

en: Module heading levels are created using HTML headings. You can change the heading level for this module by choosing anything from H1 through H6. Higher heading levels are smaller and less significant.
pl: Poziomy nagłówków modułu są tworzone przy użyciu nagłówków HTML. Możesz zmienić poziom nagłówka dla tego modułu, wybierając od H1 do H6. Wyższe poziomy nagłówków są mniejsze i mniej znaczące.

en: Module mousetrap
pl: Skrót klawiszowy modułu

en: Modules
pl: Moduły

en: Monday
pl: Poniedziałek

en: Month: %s
pl: Miesiąc: %s

en: Monthly
pl: Miesięczny

en: More
pl: Więcej

en: More Options
pl: Więcej Opcji

en: Motion Effect Trigger
pl: Wyzwalacz efektu ruchu

en: Mountains
pl: zawiera

en: Mountains 2
pl: zawiera

en: Mouse Enter
pl: Najechanie Kursorem

en: Mouse Exit
pl: Opuszczenie Myszą

en: Mouse Wheel Zoom
pl: Zmiana powiększenia kółkiem myszy

en: Move
pl: Przenosić

en: Move Down
pl: Przenieś W Dół

en: Move Item
pl: Przenieś Element

en: Move Module Down
pl: Przenieś Moduł W Dół

en: Move Module To Bottom
pl: Przenieś Moduł Na Dół

en: Move Module To Parent
pl: Przenieś Moduł Do Elementu Nadrzędnego

en: Move Module To Top
pl: Przenieś Moduł Na Górę

en: Move Module Up
pl: Przenieś Moduł W Górę

en: Move To Bottom
pl: Przenieś Na Dół

en: Move To Parent
pl: Przenieś Do Rodzica

en: Move To Top
pl: Przenieś Na Górę

en: Move Up
pl: Przenieś W Górę

en: Move the element in any direction without affecting the elements around it.
pl: Przesuń element w dowolnym kierunku bez wpływu na elementy wokół niego.

en: Move to Trash
pl: Przenieś Do Kosza

en: Moved %s
pl: Przeniesiono %s

en: Moved Modules
pl: Przeniesiono Moduły

en: Movement Type
pl: Typ Ruchu

en: Multi-Column
pl: Wielokolumnowy

en: Multi-Row
pl: Wielowierszowy

en: Multiplication require one value to be unitless
pl: Mnożenie wymaga, aby jedna wartość była bez jednostki

en: Multiply
pl: Zwielokrotnij

en: My Cloud
pl: Moja Chmura

en: My Divi Cloud
pl: Mój Divi Cloud

en: My Global %s
pl: Mój Globalny %s

en: My Library
pl: Moja Biblioteka

en: Name
pl: Nazwa

en: Name Field
pl: Pole nazwy

en: Name Format
pl: Format Nazwy

en: Name Fullwidth
pl: Strona pełnej szerokości

en: Name Your Font
pl: Nazwij swoją czcionkę

en: Name, key, or label of the ACF repeater field to query (used when query_type is repeater)
pl: Nazwa, klucz lub etykieta pola repeater ACF do zapytania (używane, gdy query_type to repeater)

en: Navigate
pl: Nawiguj

en: Navigate Within Current Category
pl: Nawiguj w obrębie bieżącej kategorii

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Navigation Arrows
pl: Strzałki nawigacji

en: Network
pl: Sieć

en: Never
pl: Nigdy

en: New Accordion Item
pl: Nowy Element Akordeonu

en: New Bar Counter
pl: Nowy pasek licznika

en: New Body Template
pl: Nowy Szablon Głównej Treści

en: New Comment Title
pl: Nowy tytuł komentarza

en: New Contact Field
pl: Nowe Pole Kontaktu

en: New Field
pl: Nowe Pole

en: New Footer Template
pl: Nowy Szablon Stopki

en: New Global Canvas
pl: Nowa Globalna Kanwa

en: New Header Template
pl: Nowy Szablon Nagłówka

en: New Icon List Item
pl: Nowy Element Listy Ikon

en: New Message From %1$s%2$s
pl: Nowa Wiadomość Od %1$s%2$s

en: New Module
pl: Nowy moduł

en: New Preset From Current Styles
pl: Nowe Ustawienie Wstępne Z Bieżących Stylów

en: New Pricing Table
pl: Nowy cennik

en: New Review Title
pl: Nowy tytuł recenzji

en: New Row
pl: Nowy wiersz

en: New Section
pl: Nowa sekcja

en: New Slide
pl: Nowy slajd

en: New Tab
pl: Nowa zakładka

en: New Template
pl: Nowy Szablon

en: New Theme Builder
pl: Nowy Theme Builder

en: New Theme Builder Item
pl: Nowy Element Theme Builder

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
pl: Nowsze Komentarze <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Next
pl: Dalej

en: Next Entries &raquo;
pl: Nowsze Wpisy &raquo;

en: Next Entries »
pl: Następne Wpisy »

en: Next Link
pl: Następny link

en: Next Link Arrow
pl: Strzałka następnego łącza

en: Next Page
pl: Następna Strona

en: Next Post
pl: Następny Wpis

en: Nice Name
pl: Przyjazna Nazwa

en: Nickname
pl: Pseudonim

en: No
pl: Nie

en: No Animation
pl: Brak animacji

en: No Canvas
pl: Brak Płótna

en: No Column Class
pl: Brak Klasy Kolumny

en: No File Selected.
pl: Nie wybrano pliku.

en: No Font File Provided.
pl: Nie Podano Pliku Czcionki.

en: No Matches Found
pl: Nie Znaleziono Dopasowań

en: No Modules Found
pl: Nie Znaleziono Modułów

en: No Preset
pl: Brak Presetu

en: No Presets Applied
pl: Nie Zastosowano Ustawień Wstępnych

en: No Repeat
pl: Bez powtórzeń

en: No Results Found
pl: Nie Znaleziono Wyników

en: No Results Found.
pl: Nie Znaleziono Wyników.

en: No Sidebar
pl: Bez paska bocznego

en: No Thanks
pl: Nie, dziękuję

en: No Wrap
pl: Bez Zawijania

en: No commands found
pl: Nie znaleziono poleceń

en: No entries found.
pl: Nie znaleziono wpisów.

en: No entry found.
pl: Nie znaleziono wpisu.

en: No field is selected
pl: Nie wybrano pola

en: No field selected
pl: Nie wybrano pola

en: No fields found
pl: Nie znaleziono pól

en: No fields were found that match the specified find value.
pl: Nie znaleziono pól pasujących do podanej szukanej wartości.

en: No gallery images found for this product.
pl: Nie znaleziono obrazów galerii dla tego produktu.

en: No global canvases found
pl: Nie znaleziono globalnych kanw

en: No global canvases found in Trash
pl: Nie znaleziono globalnych kanw w koszu

en: No layers exist for this search query.
pl: Brak warstw dla tego zapytania wyszukiwania.

en: No library item found
pl: Nie znaleziono elementu biblioteki

en: No matching options found
pl: Nie znaleziono pasujących opcji

en: No matching options. Press Enter to add as custom tag.
pl: Brak pasujących opcji. Naciśnij Enter, aby dodać jako niestandardowy tag.

en: No modules found matching the selected criteria.
pl: Nie znaleziono modułów pasujących do wybranych kryteriów.

en: No option groups available.
pl: Brak dostępnych grup opcji.

en: No options added.
pl: Nie dodano opcji.

en: No options available
pl: Brak dostępnych opcji

en: No options found
pl: Nie znaleziono opcji

en: No post ID or content provided.
pl: Nie podano identyfikatora wpisu ani treści.

en: No products were found matching your selection.
pl: Nie znaleziono produktów pasujących do Twojego wyboru.

en: No results found
pl: Nie znaleziono wyników

en: No results found.
pl: Nie znaleziono wyników.

en: Non-Standard Meta Keys
pl: Niestandardowe Klucze Meta

en: Nonce verification failed. Please refresh the page and try again.
pl: Weryfikacja nonce nie powiodła się. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: None
pl: Brak

en: Normal
pl: Normalne

en: Not Equals (!=)
pl: Nierówne (!=)

en: Not In List (NOT IN)
pl: Nie Na Liście (NOT IN)

en: Not that bad
pl: Nieźle

en: Note: this action may take several minutes depending on the number of templates using this layout.
pl: Uwaga: to działanie może potrwać kilka minut, w zależności od liczby szablonów korzystających z tego układu.

en: Note: this field is used to disable browser autofill during the form editing in VB
pl: Uwaga: to pole służy do wyłączania autouzupełniania w przeglądarce podczas edycji formularza w VB.

en: Nothing found
pl: Nic nie znaleziono

en: Nothing found in Trash
pl: Nie znaleziono nic w Koszu

en: Number
pl: Liczba

en: Number Counter
pl: Licznik w formie liczby

en: Number Counter Title
pl: Tytuł licznika liczbowego

en: Number Counters
pl: Liczniki liczbowe

en: Number Of Views
pl: Liczba Wyświetleń

en: Number Text
pl: Tekst Liczby

en: Number of Columns
pl: Liczba Kolumn

en: Number of Rows
pl: Liczba Wierszy

en: Number of Views
pl: Liczba wyświetleń

en: Number of Words
pl: Liczba Słów

en: Number of items per page
pl: Liczba elementów na stronę

en: Number of menu items per page (used when query_type is menus)
pl: Liczba elementów menu na stronę (używane, gdy query_type to menus)

en: Number of posts per page (used when query_type is post_type)
pl: Liczba wpisów na stronę (używane, gdy query_type to post_type)

en: Number of posts per page.
pl: Liczba wpisów na stronę.

en: Number of repeater items per page (used when query_type is repeater)
pl: Liczba elementów repeatera na stronę (używane, gdy query_type to repeater)

en: Number of slides to scroll at once.
pl: Liczba slajdów przewijanych jednocześnie.

en: Number of slides to show at once.
pl: Liczba slajdów wyświetlanych jednocześnie.

en: Number of terms per page (used when query_type is terms)
pl: Liczba terminów na stronę (używane, gdy query_type to terms)

en: Number of users per page (used when query_type is users)
pl: Liczba użytkowników na stronę (używane, gdy query_type to users)

en: Numbers
pl: Liczby

en: Numbers Only (0-9)
pl: Tylko cyfry (0-9)

en: Numbers Text
pl: Tekst Liczb

en: Numeric
pl: Liczbowe

en: Odd Items
pl: Nieparzyste Elementy

en: Off
pl: Wyłączone

en: Offset Columns
pl: Przesunięcie Kolumn

en: Offset From Surrounding Sticky Elements
pl: Odsunięcie od otaczających lepkich elementów

en: Offset Number
pl: Liczba pominięć

en: Offset Origin
pl: Początek przesunięcia

en: Offset Rule
pl: Reguła Przesunięcia

en: Offset Value
pl: Wartość Przesunięcia

en: Offset for menu items query (overrides page calculation)
pl: Przesunięcie dla zapytania o elementy menu (nadpisuje obliczenie strony)

en: Offset for posts query (overrides page calculation)
pl: Przesunięcie dla zapytania wpisów (zastępuje obliczanie strony)

en: Offset for repeater query (overrides page calculation)
pl: Przesunięcie dla zapytania repeatera (nadpisuje wyliczanie strony)

en: Offset for terms query (overrides page calculation)
pl: Przesunięcie dla zapytania terminów (zastępuje obliczanie strony)

en: Offset for users query (overrides page calculation)
pl: Przesunięcie dla zapytania użytkowników (zastępuje obliczanie strony)

en: Ogees
pl: Ogee

en: Ok
pl: OK

en: Old Price
pl: Stara cena

en: On
pl: Włączone

en: On Backorder
pl: Na zamówienie

en: On Backorder Text
pl: Tekst na zamówienie

en: On Click
pl: Po Kliknięciu

en: On Hover
pl: Po Najechaniu

en: On Load
pl: Przy Ładowaniu

en: On Top Of Section Content
pl: Treść najwyższej części

en: On View
pl: Po Wyświetleniu

en: Once
pl: Pewnego razu

en: One or more posts not found.
pl: Nie znaleziono jednego lub większej liczby wpisów.

en: Only Display This Many Times
pl: Wyświetlaj tylko tyle razy

en: Only Include Posts With Specific Terms
pl: Uwzględnij Tylko Wpisy Z Określonymi Terminami

en: Only Include Specific Posts
pl: Uwzględnij Tylko Określone Wpisy

en: Only Replace Identical Fields
pl: Zamieniaj Tylko Identyczne Pola

en: Only Show Icon On Hover for %1$s
pl: Tylko pokaż ikonę po najechaniu kursorem myszy %1$s

en: Only Show Icon On Hover for %s
pl: Pokazuj Ikonę Tylko Po Najechaniu Dla %s

en: Only Show Icon On Hover for Button
pl: Pokazuj Ikonę Tylko Po Najechaniu Dla Przycisku

en: Only display
pl: Tylko wyświetlacz

en: Only display after
pl: Wyświetlaj tylko po

en: Only display before
pl: Wyświetlaj tylko przed

en: Only display on
pl: Wyświetlaj tylko na

en: Only display on date archives after
pl: Wyświetlaj tylko w archiwach dat po

en: Only display on date archives before
pl: Wyświetlaj tylko w archiwach dat przed

en: Only display on first day of month
pl: Wyświetlaj Tylko Pierwszego Dnia Miesiąca

en: Only display on last day of month
pl: Wyświetlaj Tylko Ostatniego Dnia Miesiąca

en: Only display on posts authored by
pl: Wyświetlaj tylko w postach autorstwa

en: Only display on posts where
pl: Wyświetlaj tylko w postach, w których

en: Only display on search results for
pl: Wyświetlaj tylko w wynikach wyszukiwania dla

en: Only display to
pl: Wyświetlaj tylko do

en: Only display to logged in visitors
pl: Wyświetlaj tylko zalogowanym odwiedzającym

en: Only display to logged out visitors
pl: Wyświetlaj tylko wylogowanym odwiedzającym

en: Only display to users who have
pl: Wyświetlaj tylko użytkownikom, którzy mają

en: Only display to users who have visited
pl: Wyświetlaj tylko użytkownikom, którzy odwiedzili

en: Only display to users who have visited
pl: Wyświetlaj Tylko Użytkownikom, Którzy Odwiedzili

en: Only letters allowed.
pl: Dozwolone są tylko litery.

en: Only letters and numbers allowed.
pl: Dozwolone są tylko litery i cyfry.

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
pl: Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt, mogą dodać opinię.

en: Only numbers allowed.
pl: Dozwolone są tylko cyfry.

en: Onsale
pl: Wyprzedaż

en: Oops! An Error Has Occurred
pl: Ups! Wystąpił błąd

en: Oops, it looks like the current Theme Builder Template body layout is disabled.
pl: Ups, wygląda na to, że układ treści w aktualnym szablonie Theme Builder jest wyłączony.

en: Opacity
pl: Nieprzezroczystość

en: Opacity Range
pl: Zakres Krycia

en: Open
pl: Otwórz

en: Open %s
pl: Otwórz %s

en: Open Add to Library
pl: Otwórz Dodaj Do Biblioteki

en: Open All
pl: Otwórz Wszystkie

en: Open Clear Layout
pl: Otwórz Wyczyść Układ

en: Open Command Center
pl: Otwórz Centrum Poleceń

en: Open Help Panel
pl: Otwórz Panel Pomocy

en: Open History
pl: Otwórz Historię

en: Open Icon
pl: Otwórz ikonę

en: Open Layers
pl: Otwórz Warstwy

en: Open Page Settings
pl: Otwórz ustawienia strony

en: Open Portability Window
pl: Otwórz Okno Przenoszenia

en: Open Recent
pl: Otwórz Ostatnie

en: Open Search
pl: Otwórz Wyszukiwanie

en: Open Settings
pl: Otwórz Ustawienia

en: Open Title Text Color
pl: Otwórz kolor tekstu tytułu

en: Open Toggle
pl: Otwarty przełącznik

en: Open Toggle Background Color
pl: Kolor tła otwartego przełącznika

en: Open in Lightbox
pl: Otwórz w oknie typu lightbox

en: Operating System
pl: System operacyjny

en: Opt-in Description
pl: Opis logowania

en: Opt-in Form
pl: Formularz logowania

en: Opt-in Form Fields
pl: Pola formularza

en: Opt-in Title
pl: Tytuł cennika

en: Option Enter
pl: Wejście Do Opcji

en: Option Group
pl: Grupa Opcji

en: Option Group Presets
pl: Presety Grup Opcji

en: Option Group To Extend
pl: Grupa Opcji Do Rozszerzenia

en: Option Move Down
pl: Przenieś Opcję W Dół

en: Option Move Left
pl: Przenieś Opcję W Lewo

en: Option Move Right
pl: Przenieś Opcję W Prawo

en: Option Move Up
pl: Przenieś Opcję W Górę

en: Optional label for identification
pl: Opcjonalna etykieta do identyfikacji

en: Optional label for identification in the rule list
pl: Opcjonalna etykieta do identyfikacji na liście reguł

en: Optional post ID for global module template context (enables selective sync conversion).
pl: Opcjonalny identyfikator wpisu dla kontekstu szablonu modułu globalnego (umożliwia konwersję selektywnej synchronizacji).

en: Options
pl: Opcje

en: Options Group Presets Confirmation Modal Overlay
pl: Nakładka Modalu Potwierdzenia Ustawień Wstępnych Grupy Opcji

en: Orange
pl: Pomarańczowy

en: Order
pl: Zamówienie

en: Order By
pl: Sortuj według

en: Order direction (ascending or descending)
pl: Kierunek sortowania (rosnąco lub malejąco)

en: Ordered List
pl: Wstaw listę uporządkowaną

en: Ordered List Item Indent
pl: Zmieniono pozycję artykułu uporządkowanego

en: Ordered List Style Position
pl: Uporządkowana pozycja stylu listy

en: Ordered List Style Type
pl: Typ stylu listy uporządkowanej

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Other
pl: Inne

en: Out Of Stock
pl: Obecnie brak na stanie

en: Out Of Stock Text
pl: Tekst Brak W Magazynie

en: Out of Stock Text
pl: Brak tekstu w magazynie

en: Outer Shadow
pl: Pokaż cień wewnętrzny

en: Outset
pl: Na zewnątrz

en: Outside
pl: Na zewnątrz

en: Overflow
pl: Przepełnienie

en: Overlay
pl: Nakładka

en: Overlay Background Color
pl: Kolor tła nakładki

en: Overlay Icon
pl: Ikona nakładki

en: Overlay Icon Color
pl: Kolor nakładek ikon

en: Overlay Image
pl: Obraz nakładki

en: Override Active Global Templates
pl: Zastąp Aktywne Szablony Globalne

en: Override Existing Assignments
pl: Zastąp Istniejące Przypisania

en: Override Existing Default Website Template
pl: Zastąp Istniejący Domyślny Szablon Witryny

en: Override the default alignment for this specific element within its flex container. This allows individual elements to be aligned differently from the container's align-items setting.
pl: Zastąp domyślne wyrównanie dla tego konkretnego elementu w jego kontenerze flex. Umożliwia to wyrównanie poszczególnych elementów inaczej niż w ustawieniu align-items kontenera.

en: Padding
pl: Wypełnienie

en: Padding adds extra space to the inside of the element, increasing the distance between the edge of the element and its inner contents.
pl: Wypełnienie dodaje dodatkowej przestrzeni do wnętrza elementu, zwiększając odległość między krawędzią elementu a jego wewnętrzną zawartością.

en: Page
pl: Strona

en: Page Background Settings
pl: Ustawienia Tła Strony

en: Page Bar Icons
pl: Ikony Paska Strony

en: Page Color Palette Settings
pl: Ustawienia Palety Kolorów Strony

en: Page Creation Flow
pl: Przebieg Tworzenia Strony

en: Page Custom CSS Settings
pl: Ustawienia Niestandardowego CSS Strony

en: Page Manager
pl: Menedżer Stron

en: Page Menu
pl: Menu Strony

en: Page Options
pl: Opcje Strony

en: Page Performance Settings
pl: Ustawienia Wydajności Strony

en: Page Settings
pl: Ustawienia Strony

en: Page Spacing Settings
pl: Ustawienia Odstępów Strony

en: Page Title
pl: Tytuł Strony

en: Page Type
pl: Typ strony

en: Page Visit
pl: Wizyta na stronie

en: Pagenavi
pl: Nawigacja strony

en: Pages
pl: Strony

en: Pagination
pl: Pokaż paginację

en: Pagination Active Page
pl: Strona z aktywnym stronicowaniem

en: Pagination Navigation
pl: Nawigacja Paginacji

en: Pagination Text
pl: Tekst Paginacji

en: Paginations
pl: Paginacje

en: Paint
pl: Farba

en: Parallax Method
pl: Metoda paralaksy

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Parent Action Icons On Hover
pl: Ikony Akcji Nadrzędnych Po Najechaniu

en: Parent Action Icons On Hover
pl: Ikony Akcji Elementu Nadrzędnego Po Najechaniu

en: Parent Column
pl: Kolumna Nadrzędna

en: Parent Container
pl: Kontener Nadrzędny

en: Parent Group
pl: Grupa Nadrzędna

en: Parent Row
pl: Wiersz Nadrzędny

en: Parent Section
pl: Sekcja Nadrzędna

en: Parentheticals must be closed
pl: Nawiasy muszą być domknięte

en: Password
pl: Hasło

en: Paste %1$s
pl: Wklej %1$s

en: Paste %1$s %2$s Attributes
pl: Wklej Atrybuty %1$s %2$s

en: Paste %1$s Above
pl: Wklej %1$s Powyżej

en: Paste %1$s Attributes
pl: Wklej Atrybuty %1$s

en: Paste %1$s Below
pl: Wklej %1$s Poniżej

en: Paste %1$s Content Attributes
pl: Wklej Atrybuty Treści %1$s

en: Paste %1$s Design Attributes
pl: Wklej Atrybuty Projektu %1$s

en: Paste %1$s Inside
pl: Wklej %1$s Wewnątrz

en: Paste %1$s Preset
pl: Wklej Zestaw Ustawień %1$s

en: Paste %1$s Presets
pl: Wklej Zestawy Ustawień %1$s

en: Paste %1$s Style Attributes
pl: Wklej Atrybuty Stylu %1$s

en: Paste All %1$s Attributes
pl: Wklej Wszystkie Atrybuty %1$s

en: Paste All Attributes
pl: Wklej Wszystkie Atrybuty

en: Paste Attributes
pl: Wklej Atrybuty

en: Paste Design Attributes
pl: Wklej Atrybuty Projektu

en: Paste Item Style
pl: Wklej Styl Elementu

en: Paste Module
pl: Wklej moduł

en: Paste Module Style
pl: Wklej Styl Modułu

en: Paste Select Content Attributes
pl: Wklej Wybrane Atrybuty Treści

en: Paste Select Design Attributes
pl: Wklej Wybrane Atrybuty Projektu

en: Paste Select Presets
pl: Wklej Wybrane Zestawy Ustawień

en: Paste Select Style Attributes
pl: Wklej Wybrane Atrybuty Stylu

en: Paste to %1$s
pl: Wklej Do %1$s

en: Pattern Blend Mode
pl: Tryb mieszania wzorów

en: Pattern Color
pl: Kolor wzoru

en: Pattern Height
pl: Wysokość wzoru

en: Pattern Horizontal Offset
pl: Odsunięcie poziome wzoru

en: Pattern Repeat
pl: Powtarzanie wzoru

en: Pattern Repeat Origin
pl: Początek powtarzania wzoru

en: Pattern Size
pl: Rozmiar wzoru

en: Pattern Style
pl: Styl wzoru

en: Pattern Transform
pl: Transformacja wzorca

en: Pattern Vertical Offset
pl: Odsunięcie pionowe wzoru

en: Pattern Width
pl: Szerokość wzoru

en: Pause %s Video When Another Video Plays
pl: Wstrzymaj Wideo %s, Gdy Odtwarzane Jest Inne Wideo

en: Pause %s Video While Not In View
pl: Wstrzymaj Wideo %s, Gdy Nie Jest Widoczne

en: Pause Video When Another Video Plays
pl: Wstrzymaj wideo przy kolejnym odtwarzaniu wideo

en: Pause Video While Not In View
pl: Wstrzymaj wideo, gdy nie jesteś w widoku

en: Pause automatic rotation when hovering over the carousel.
pl: Wstrzymaj automatyczne przewijanie po najechaniu na karuzelę.

en: Pause on Hover
pl: Wstrzymaj Przy Najechaniu

en: Percent
pl: Procent

en: Percent Container
pl: Kontener procentów

en: Percent Sign
pl: Znak procentu

en: Percent Text
pl: Tekst procentów

en: Percentage
pl: Procent

en: Percentage Text
pl: Tekst Procentu

en: Perfect
pl: Idealnie

en: Performance Settings
pl: Ustawienia Wydajności

en: Person
pl: Osoba

en: Persons
pl: Osoby

en: Phone
pl: Telefon

en: Phone View
pl: Widok Telefonu

en: Phone Wide
pl: Telefon Szeroko

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Picas (pc)
pl: Pica (szt.)

en: Pick a Color
pl: Wybierz Kolor

en: Pick a box shadow style to enable box shadow for this element. Once enabled, you will be able to customize your box shadow style further. To disable custom box shadow style, choose the None option.
pl: Wybierz styl cienia pola, aby włączyć cień pola dla tego elementu. Po włączeniu będziesz mógł dalej dostosowywać styl cieni ramek. Aby wyłączyć niestandardowy styl cieni ramek, wybierz opcję Brak.

en: Pick a color to be applied to the background of dropdown menus. Dropdown menus appear when hovering over links with sub items.
pl: Wybierz kolor do zastosowania na tle rozwijanych menu. Menu rozwijane pojawiają się po najechaniu na łącza z elementami podrzędnymi.

en: Pick a color to be used for active links in dropdown menus. Dropdown menus appear when hovering over links with sub items.
pl: Wybierz kolor, który będzie używany dla aktywnych linków w menu rozwijanych. Menu rozwijane pojawiają się po najechaniu kursorem na linki z elementami podrzędnymi.

en: Pick a color to be used for links in dropdown menus. Dropdown menus appear when hovering over links with sub items.
pl: Wybierz kolor, który ma być użyty dla linków w rozwijanych menu. Menu rozwijane pojawiają się po najechaniu na łącza z elementami podrzędnymi.

en: Pick a color to be used for links in mobile menus.
pl: Wybierz kolor, który ma być użyty dla linków w menu mobilnych.

en: Pick a color to be used for the %1$s text.
pl: Wybierz kolor, który ma być użyty dla tekstu %1$s.

en: Pick a color to be used for the %s text
pl: Wybierz kolor używany dla tekstu %s

en: Pick a color to be used for the alternating %1$s
pl: Wybierz kolor, który będzie używany do naprzemiennego %1$s

en: Pick a color to be used for the background of button.
pl: Wybierz kolor tła przycisku.

en: Pick a color to be used for the border.
pl: Wybierz kolor, który ma być użyty dla obramowania.

en: Pick a color to be used for the button border.
pl: Wybierz kolor, który ma być użyty do obramowania przycisku.

en: Pick a color to be used for the button text.
pl: Wybierz kolor, który ma być użyty dla tekstu przycisku.

en: Pick a color to be used for the dividing line between links in dropdown menus. Dropdown menus appear when hovering over links with sub items.
pl: Wybierz kolor, który ma być używany dla linii podziału między linkami w menu rozwijanych. Menu rozwijane pojawiają się po najechaniu na łącza z elementami podrzędnymi.

en: Pick a color to be used for the remove icon.
pl: Wybierz kolor ikony usuwania.

en: Pick a color to be used for the required field indicator.
pl: Wybierz kolor, który będzie używany dla wymaganego wskaźnika pola.

en: Pick a color to be used for the text
pl: Wybierz kolor używany dla tekstu

en: Pick a color to be used for the text written inside input fields.
pl: Wybierz kolor, który ma być użyty dla tekstu zapisanego wewnątrz pól wejściowych.

en: Pick a color to be used in the unfilled space of the circle.
pl: Wybierz kolor, który będzie używany w niewypełnionej przestrzeni koła.

en: Pick a color to fill the module's input fields.
pl: Wybierz kolor, aby wypełnić pola wejściowe modułu.

en: Pick a color to fill the module's notice.
pl: Wybierz kolor, aby wypełnić powiadomienie modułu.

en: Pick a color to fill the module's radio buttons.
pl: Wybierz kolor, aby wypełnić przyciski opcji modułu.

en: Pick a color to fill the module's remove icon.
pl: Wybierz kolor, aby wypełnić ikonę usuwania modułu.

en: Pick a color to fill the module's selected radio button.
pl: Wybierz kolor, aby wypełnić wybrany przycisk radiowy modułu.

en: Pick a color to fill the module's table alternating cell.
pl: Wybierz kolor, aby wypełnić naprzemienną komórkę tabeli modułu.

en: Pick a color to fill the module's table cell.
pl: Wybierz kolor, aby wypełnić komórkę tabeli modułu.

en: Pick a color to fill the module's table header.
pl: Wybierz kolor, aby wypełnić nagłówek tabeli modułu.

en: Pick a color to fill the module's table row.
pl: Wybierz kolor, aby wypełnić wiersz tabeli modułu.

en: Pick a color to fill the module's table.
pl: Wybierz kolor, który wypełni tabelę modułu.

en: Pick a color to fill the module's tooltip.
pl: Wybierz kolor, aby wypełnić etykietkę modułu.

en: Pick a color to use behind the post title text. Reducing the color's opacity will allow the background image to show through while still increasing text readability.
pl: Wybierz kolor, który ma zostać użyty za tekstem posta. Zmniejszenie krycia koloru pozwoli na wyświetlanie obrazu tła przy jednoczesnym zwiększeniu czytelności tekstu.

en: Pick a color to use for the background area that appears behind the pricing text.
pl: Wybierz kolor, który ma być używany dla obszaru tła, który pojawia się za tekstem wyceny.

en: Pick a color to use for the background behind pricing table titles.
pl: Wybierz kolor, który ma być używany w tle tytułów tabel cenowych.

en: Pick a color to use for the background overlay. Decreasing the opacity will allow background images and gradients to show through while still keeping the text readable.
pl: Wybierz kolor, który ma być użyty dla nakładki tła. Zmniejszenie krycia pozwoli na wyświetlanie obrazów tła i gradientów przy jednoczesnym zachowaniu czytelności tekstu.

en: Pick a color to use for the bullets that appear next to each list item within the pricing table's feature area.
pl: Wybierz kolor, który ma być używany dla punktorów, które pojawiają się obok każdego elementu listy w obszarze funkcji tabeli cen.

en: Pick a color to use for the circular background area behind the quote icon.
pl: Wybierz kolor, który ma być użyty dla okrągłego obszaru tła za ikoną cytatu.

en: Pick a color to use for the dot navigation that appears at the bottom of the slider to designate which slide is active.
pl: Wybierz kolor, który ma być użyty dla nawigacji kropkowej, która pojawia się na dole suwaka, aby określić, który slajd jest aktywny.

en: Pick a color to use for the icon that appears when hovering over a Carousel Item.
pl: Wybierz kolor ikony, która pojawia się po najechaniu na Element Karuzeli.

en: Pick a color to use for the icon that appears when hovering over a product.
pl: Wybierz kolor, który ma być używany dla ikony wyświetlanej po najechaniu na produkt.

en: Pick a color to use for the overlay that appears behind the play icon when hovering over the video.
pl: Wybierz kolor, który ma być użyty dla nakładki, która pojawia się za ikoną odtwarzania po najechaniu na wideo.

en: Pick a color to use for the sale badge that appears on products that are on sale.
pl: Wybierz kolor plakietki wyprzedaży, która pojawia się na produktach objętych promocją.

en: Pick a color to use for the sales bade that appears on products that are on sale.
pl: Wybierz kolor, który ma być użyty do oferty sprzedaży, która pojawia się na produktach, które są w sprzedaży.

en: Pick a color to use for the section divider. By default, it will assume the color of the section above or below this section to ensure a smooth transition.
pl: Wybierz kolor, który ma być użyty dla dzielnika sekcji. Domyślnie przyjmuje kolor sekcji powyżej lub poniżej tej sekcji, aby zapewnić płynne przejście.

en: Pick a color to use for the slider arrows that are used to navigate through each slide.
pl: Wybierz kolor, który ma być użyty dla strzałek suwaka używanych do nawigacji po każdym slajdzie.

en: Pick a text shadow style to enable text shadow for this element. Once enabled, you will be able to customize your text shadow style further. To disable custom text shadow style, choose the None option.
pl: Wybierz styl cienia tekstu, aby włączyć cień tekstowy dla tego elementu. Po włączeniu będziesz mógł bardziej dostosować styl cienia tekstu. Aby wyłączyć niestandardowy styl cieniowania tekstu, wybierz opcję Brak.

en: Pick a unique color to be used for the background of featured pricing tables. This helps featured tables stand out from the rest.
pl: Wybierz unikalny kolor, który ma być użyty w tle polecanych tabel cenowych. Pomaga to wyróżnionym tabelom wyróżniać się na tle innych.

en: Pick a unique color to be used for the menu background color when viewed on a mobile device.
pl: Wybierz unikatowy kolor, który ma być użyty do koloru tła menu podczas oglądania na urządzeniu mobilnym.

en: Pick a unique color to use for body text in featured pricing tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
pl: Wybierz unikalny kolor, który będzie używany w tekście w polecanych tabelach cen. Unikalne kolory mogą pomóc wyróżnionym elementom wyróżnić się na tle innych.

en: Pick a unique color to use for currency and frequency text within featured pricing tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
pl: Wybierz unikalny kolor, który będzie używany dla tekstu walutowego i częstotliwościowego w polecanych tabelach cenowych. Unikalne kolory mogą pomóc wyróżnionym elementom wyróżnić się na tle innych.

en: Pick a unique color to use for excluded list items within featured pricing tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
pl: Wybierz unikalny kolor, który będzie używany dla wykluczonych elementów listy w polecanych tabelach cen. Unikalne kolory mogą pomóc wyróżnionym elementom wyróżnić się na tle innych.

en: Pick a unique color to use for price text within featured pricing tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
pl: Wybierz unikalny kolor, aby użyć go w tekście cenowym w polecanych tabelach cenowych. Unikalne kolory mogą pomóc wyróżnionym elementom wyróżnić się na tle innych.

en: Pick a unique color to use for subtitles in featured pricing tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
pl: Wybierz unikalny kolor, który będzie używany do napisów w polecanych tabelach cen. Unikalne kolory mogą pomóc wyróżnionym elementom wyróżnić się na tle innych.

en: Pick a unique color to use for the background area that appears behind the pricing text in featured tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
pl: Wybierz unikalny kolor, który ma być używany w obszarze tła, który pojawia się za tekstem wyceny w polecanych tabelach. Unikalne kolory mogą pomóc wyróżnionym elementom wyróżnić się na tle innych.

en: Pick a unique color to use for the background behind pricing table titles in featured pricing tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
pl: Wybierz unikatowy kolor, aby wykorzystać tło tytułów tabel cenowych w polecanych tabelach cenowych. Unikalne kolory mogą pomóc wyróżnionym elementom wyróżnić się na tle innych.

en: Pick a unique color to use for the bullets that appear next to each list items within featured tabes. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
pl: Wybierz unikatowy kolor, który będzie używany dla pocisków, które pojawiają się obok każdego elementu listy w polecanych kartach. Unikalne kolory mogą pomóc wyróżnionym elementom wyróżnić się na tle innych.

en: Pick a unique color to use for title text in featured pricing tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
pl: Wybierz unikalny kolor, który będzie używany do tekstu tytułu w polecanych tabelach cen. Unikalne kolory mogą pomóc wyróżnionym elementom wyróżnić się na tle innych.

en: Pick an animation style to enable animations for this element. Once enabled, you will be able to customize your animation style further. To disable animations, choose the None option.
pl: Wybierz styl animacji, aby włączyć animacje dla tego elementu. Po włączeniu będziesz mógł dalej dostosować swój styl animacji. Aby wyłączyć animacje, wybierz opcję Brak.

en: Pick an icon to be used for the button.
pl: Wybierz ikonę, która będzie używana dla przycisku.

en: Pick from up to five different animation directions, each of which will adjust the starting and ending position of your animated element.
pl: Wybierz z maksymalnie pięciu różnych kierunków animacji, z których każda dostosuje początkową i końcową pozycję Twojego animowanego elementu.

en: Pills
pl: Pigułki

en: Pin
pl: Przypnij

en: Pinwheel
pl: Wiatraczek

en: Pixels
pl: Piksele

en: Place Gradient Above Background Image
pl: Obraz dla tła tytułu

en: Placeholder
pl: Tekst zastępczy

en: Placeholder Text
pl: Tekst Zastępczy

en: Play Button
pl: Przycisk odtwarzania

en: Play Icon
pl: Ikona odtwarzania

en: Play Mode
pl: Tryb Odtwarzania

en: Player Buttons
pl: Przyciski odtwarzacza

en: Player Sliders
pl: Suwaki odtwarzacza

en: Player Sliders Current
pl: Bieg suwaków odtwarzacza

en: Player Timer
pl: Czasomierz odtwarzacza

en: Please %s
pl: Proszę %s

en: Please enter a %s
pl: Proszę wpisać %s

en: Please enter your valid google map API key.
pl: Wprowadź prawidłowy klucz API Google Maps.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
pl: Wypełnij powyżej swoje dane, aby zobaczyć dostępne metody płatności.

en: Please input a valid email address.
pl: Wprowadź prawidłowy adres e-mail.

en: Please log in to Divi Cloud to save your layout.
pl: Zaloguj się do Divi Cloud, aby zapisać układ.

en: Please select at least one file.
pl: Wybierz co najmniej jeden plik.

en: Please, check the fields below to make sure you entered the correct information.
pl: Sprawdź poniższe pola, aby upewnić się, że wpisane informacje są poprawne.

en: Please, fill in the following fields:
pl: Wypełnij następujące pola:

en: Please, fix the following errors:
pl: Popraw następujące błędy:

en: Plugin Options
pl: Opcje Wtyczki

en: Points (pt)
pl: Punkty (pkt)

en: Polka Dots
pl: Groszki

en: Popularity (Sales)
pl: Popularność (Sprzedaż)

en: Portability
pl: Przenośność

en: Portfolio Filters
pl: Filtry dla portfolio

en: Portfolio Image
pl: Obraz w portfolio

en: Portfolio Pagination
pl: Stronicowanie portfolio

en: Portfolio Pagination Active
pl: Aktywna Paginacja Portfolio

en: Portfolio Post Meta
pl: Metadane posta w portfolio

en: Portfolio Title
pl: Tytuł portfolio

en: Portfolios
pl: Portfele

en: Portrait
pl: W pionie

en: Position
pl: Stanowisko

en: Position Text
pl: Tekst Stanowiska

en: Post
pl: Wpis

en: Post Carousel
pl: Karuzela Wpisów

en: Post Carousels
pl: Karuzele Wpisów

en: Post Category
pl: Kategoria postu

en: Post Content
pl: Treść postu

en: Post Contents
pl: Treść Wpisu

en: Post Count
pl: Liczba Wpisów

en: Post ID is required.
pl: Identyfikator wpisu jest wymagany.

en: Post IDs array is required.
pl: Wymagana jest tablica identyfikatorów wpisów.

en: Post Info
pl: Informacje o wpisie

en: Post Meta
pl: Metadane posta

en: Post Name
pl: Nazwa Wpisu

en: Post Offset
pl: Przesunięcie Wpisów

en: Post Offset Number
pl: Numer odsunięcia postu

en: Post Slider
pl: Slider z postami

en: Post Status
pl: Status Wpisu

en: Post Tag
pl: Opublikuj tag

en: Post Title
pl: Tytuł posta

en: Post Titles
pl: Tytuły postów

en: Post Type
pl: Typ Wpisu

en: Post Type Archive
pl: Archiwum Typu Wpisu

en: Post Types
pl: Typy postów

en: Post Visit
pl: Po wizycie

en: Post not found.
pl: Nie znaleziono wpisu.

en: Post type "%s" does not exist.
pl: Typ wpisu "%s" nie istnieje.

en: Post type archive pages do not have editable page settings.
pl: Strony archiwum typu wpisu nie mają edytowalnych ustawień strony.

en: Post type is required.
pl: Typ wpisu jest wymagany.

en: Post type mismatch.
pl: Niezgodność typu wpisu.

en: Post type to query (when query_type is post_type). Can be a single post type or comma-separated list. If empty, queries all post types.
pl: Typ wpisu do zapytania (gdy query_type to post_type). Może to być pojedynczy typ wpisu lub lista rozdzielona przecinkami. Jeśli puste, odpytywane są wszystkie typy wpisów.

en: Post type to query. Can be a single post type or comma-separated list (e.g., "post", "post,product,media"). If empty, queries all post types.
pl: Typ wpisu do zapytania. Może to być pojedynczy typ wpisu lub lista rozdzielona przecinkami (np. "post", "post,product,media"). Jeśli puste, odpytywane są wszystkie typy wpisów.

en: Posts For Current Page
pl: Posty na bieżącą stronę

en: Posts Per Page
pl: Wpisy Na Stronę

en: Posts by %s
pl: Wpisy autora %s

en: Posts for Current Page
pl: Wpisy Dla Bieżącej Strony

en: Premade Layout
pl: Gotowy Układ

en: Premade Layouts
pl: Układy wstępnie zdefiniowane

en: Preset
pl: Zaprogramowane

en: Preset 1
pl: Ustawienie Wstępne 1

en: Preset 2
pl: Ustawienie Wstępne 2

en: Preset 3
pl: Ustawienie Wstępne 3

en: Preset 4
pl: Ustawienie Wstępne 4

en: Preset 5
pl: Ustawienie Wstępne 5

en: Preset 6
pl: Ustawienie Wstępne 6

en: Preset 7
pl: Ustawienie Wstępne 7

en: Preset Manager
pl: Menedżer Ustawień Wstępnych

en: Preset Name
pl: Zaprogramowana nazwa

en: Preset Preview
pl: Podgląd Presetu

en: Preset Settings
pl: Ustawienia wstępne

en: Presets
pl: Presety

en: Presets cannot be empty.
pl: Presety nie mogą być puste.

en: Presets conversion encountered a fatal error.
pl: Podczas konwersji presetów wystąpił krytyczny błąd.

en: Presets conversion failed: %s
pl: Konwersja presetów nie powiodła się: %s

en: Prev
pl: Wstecz

en: Prevent sticky posts from appearing at the top of your loop results. When enabled, sticky posts will be treated as regular posts and sorted according to your other ordering criteria.
pl: Zapobiega wyświetlaniu przyklejonych wpisów na początku wyników pętli. Po włączeniu przyklejone wpisy będą traktowane jak zwykłe i sortowane zgodnie z pozostałymi kryteriami kolejności.

en: Prevent the current post from appearing in the loop results. This is useful when displaying related posts to avoid showing the same post that the visitor is currently viewing.
pl: Zapobiega wyświetlaniu bieżącego wpisu w wynikach pętli. Przydatne podczas wyświetlania powiązanych wpisów, aby nie pokazywać tego samego wpisu, który użytkownik aktualnie ogląda.

en: Preview
pl: Podgląd

en: Preview Dropdown
pl: Menu Rozwijane Podglądu

en: Preview On Front End
pl: Podgląd W Widoku Strony

en: Preview Page
pl: Podgląd Strony

en: Previous
pl: Poprzedni

en: Previous Link
pl: Poprzedni link

en: Previous Link Arrow
pl: Strzałka poprzedniego łącza

en: Previous Page
pl: Poprzednia Strona

en: Previous Post
pl: Poprzedni Wpis

en: Price
pl: Cena

en: Price Text
pl: Cena tekstowa

en: Pricing Area Background Color
pl: Cennik Kolor tła obszaru

en: Pricing Button
pl: Przycisk cennika

en: Pricing Content
pl: Zawartość cennika

en: Pricing Heading
pl: Podtytuł cennika

en: Pricing Item
pl: Obiekt cenowy

en: Pricing Subtitle
pl: Podpis z ceną

en: Pricing Table
pl: Cennik

en: Pricing Table Items
pl: Elementy Tabeli Cenowej

en: Pricing Tables
pl: Tablice cennika

en: Pricing Title
pl: Tytuł cennika

en: Pricing Top
pl: Górna część cennika

en: Primary Color
pl: Kolor Podstawowy

en: Priority
pl: Priorytet

en: Privacy
pl: Prywatność

en: Product
pl: Produkt

en: Product 1
pl: Produkt 1

en: Product 2
pl: Produkt 2

en: Product 3
pl: Produkt 3

en: Product 4
pl: Produkt 4

en: Product 5
pl: Produkt 5

en: Product 6
pl: Produkt 6

en: Product Additional Information
pl: Dodatkowe Informacje O Produkcie

en: Product Breadcrumb
pl: Okruszki Produktu

en: Product Category
pl: Kategoria Produktu

en: Product Content
pl: Treść produktu

en: Product Count
pl: Zliczanie produktów

en: Product Description
pl: Opis Produktu

en: Product Gallery Preview Unavailable
pl: Podgląd Galerii Produktu Niedostępny

en: Product ID
pl: ID Produktu

en: Product ID.
pl: ID Produktu.

en: Product Image
pl: obraz produktu

en: Product Layout
pl: Układ Produktu

en: Product Name
pl: Nazwa Produktu

en: Product Offset Number
pl: Numer przesunięcia produktu

en: Product Price
pl: Cena Produktu

en: Product Reviews
pl: Opinie O Produkcie

en: Product Reviews Count
pl: Liczba Opinii O Produkcie

en: Product Row Layout
pl: Układ wiersza produktów

en: Product SKU
pl: SKU Produktu

en: Product Short Description
pl: Krótki Opis Produktu

en: Product Stock Quantity
pl: Ilość W Magazynie

en: Product Stock Status
pl: Status Magazynowy

en: Product Title
pl: Tytuł produktu

en: Product Title Text
pl: Tekst Tytułu Produktu

en: Product Type
pl: Typ Produktu

en: Product image
pl: Obraz produktu

en: Product long description
pl: Długi opis produktu

en: Product name
pl: Nazwa produktu

en: Product not found.
pl: Nie znaleziono produktu.

[ctx: Product quantity input tooltip]
en: Qty
pl: Ilość

en: Progress bar
pl: Pasek postępu

en: Promo Button
pl: Przycisk

en: Promo Description
pl: Opis

en: Promo Title
pl: Tytuł promocji

en: Public Display Name
pl: Publiczna Nazwa Wyświetlana

en: Publish
pl: Opublikuj

en: Publish Date
pl: Data Publikacji

en: Publish Page
pl: Opublikuj Stronę

en: Published
pl: Opublikowano

en: Purple
pl: Fioletowy

en: Quantity
pl: Ilość

en: Query Type
pl: Typ Zapytania

en: Queue elements/presets using %1$s and leverage ^>*+ operators. Filter on the fly with :filter.
pl: Kolejkuj elementy/presety za pomocą %1$s i korzystaj z operatorów ^>*+. Filtruj na bieżąco za pomocą :filter.

en: Quick Actions
pl: Szybkie działania

en: Quote Icon
pl: Ikona cytatu

en: Quote Icon Background Color
pl: Kolor tła ikony cytatu

en: Radio Button
pl: Przycisk radiowy

en: Radio Button Background Color
pl: Kolor Tła Przycisku Opcji

en: Radio Buttons
pl: Przyciski opcji

en: Ramp
pl: Rampa

en: Ramp 2
pl: Rampa 2

en: Random
pl: Losowo

en: Random Order
pl: Losowe zamówienie

en: Rate&hellip;
pl: Oceń&hellip;

en: Rating
pl: Ocena

en: Rating Container
pl: Ocena kontenera

en: Rating Layout
pl: Układ oceny

en: Read More
pl: Więcej

en: Read More Button
pl: Przycisk Czytaj więcej

en: Read More Text
pl: Tekst „Czytaj Więcej”

en: Read more
pl: Więcej

en: Recent
pl: Procent

en: Red
pl: Czerwony

en: Redirect
pl: Przekieruj

en: Redirect To The Current Page
pl: Przekieruj do bieżącej strony

en: Redirect URL
pl: Przekieruj URL

en: Redirect URL Query
pl: Przekieruj URL

en: Redirect to a custom URL.
pl: Przekieruj URL

en: Redirect users after successful form submission.
pl: Przekieruj użytkowników po udanym wysłaniu formularza.

en: Redo
pl: Ponów

en: Registration Date
pl: Data Rejestracji

en: Regular
pl: Regularny

en: Regular 400
pl: Regularna 400

en: Regular Section
pl: Sekcja Zwykła

en: Reimagine
pl: Wyobraź sobie ponownie

en: Relation
pl: Związek

en: Relationship
pl: Relacja

en: Relative
pl: Względny

en: Relink them to this website's global Header, Body, and/or Footer.
pl: Połącz je ponownie z globalnym nagłówkiem, główną treścią i/lub stopką tej witryny.

en: Remember me
pl: Zapamiętaj mnie

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove Attribute
pl: Usuń Atrybut

en: Remove Cookie
pl: Usuń Plik Cookie

en: Remove Icon
pl: Usuń ikonę

en: Remove Icon Background Color
pl: Kolor Tła Ikony Usuwania

en: Remove Icon Color
pl: Kolor Ikony Usuwania

en: Remove Icon Font Size
pl: Rozmiar Czcionki Ikony Usuwania

en: Remove Preset
pl: Usuń Ustawienie Wstępne

en: Remove Variable
pl: Usuń Zmienną

en: Remove tag
pl: Usuń tag

en: Remove this item
pl: Usuń ten element

en: Removed %s
pl: Usunięto %s

en: Removed Column
pl: Usunięto Kolumnę

en: Removed Group Preset
pl: Usunięto Ustawienie Wstępne Grupy

en: Removed Module Attribute
pl: Usunięto Atrybut Modułu

en: Removed Module Preset
pl: Usunięto Ustawienie Wstępne Modułu

en: Removed layout from template
pl: Usunięto układ z szablonu

en: Rename Template
pl: Zmień Nazwę Szablonu

en: Renamed template
pl: Zmieniono nazwę szablonu

en: Repeat
pl: Powtórzenie

en: Repeat End
pl: Powtórz koniec

en: Repeat Frequency
pl: Powtarzaj częstotliwość

en: Repeat Gradient
pl: Powtórz gradient

en: Repeat X (horizontal)
pl: Powtórzenie X (poziomo)

en: Repeat Y (vertical)
pl: Powtórzenie Y (pionowo)

en: Repeat and Stretch
pl: Powtórz i rozciągnij

en: Repeat with space between
pl: Powtórz ze spacją między

en: Repeater Offset
pl: Przesunięcie Repeatera

en: Repeaters Per Page
pl: Repeatery Na Stronę

en: Replace Existing Content.
pl: Zastąp Istniejącą Zawartość.

en: Replace Existing Preset
pl: Zastąp Istniejący Preset

en: Replace Global Color
pl: Zastąp kolor globalny

en: Replace Value
pl: Wartość Zamiany

en: Replaced Attributes
pl: Zamienione Atrybuty

en: Replaced Group Preset
pl: Zastąpiono Ustawienie Wstępne Grupy

en: Replaced Module Attributes
pl: Zastąpiono Atrybuty Modułu

en: Replaced Module Preset
pl: Zastąpiono Ustawienie Wstępne Modułu

en: Reply Button
pl: Przycisk odpowiedzi

en: Report This Error
pl: Zgłoś ten błąd

en: Required Field
pl: Wymagane pole

en: Required Field Indicator Color
pl: Wymagany kolor wskaźnika pola

en: Reset
pl: Reset Ról

en: Reset %1$s %2$s
pl: Resetuj %1$s %2$s

en: Reset %1$s %2$s Attributes
pl: Resetuj Atrybuty %1$s %2$s

en: Reset %1$s Attributes
pl: Resetuj Atrybuty %1$s

en: Reset %1$s Preset
pl: Resetuj Zestaw Ustawień %1$s

en: Reset %s Column Structure
pl: Zresetuj Strukturę Kolumn %s

en: Reset After Duration
pl: Zresetuj po czasie trwania

en: Reset All Attributes
pl: Resetuj Wszystkie Atrybuty

en: Reset All Templates
pl: Resetuj Wszystkie Szablony

en: Reset Attributes
pl: Resetuj Atrybuty

en: Reset Content Attributes
pl: Resetuj Atrybuty Treści

en: Reset Design Attributes
pl: Resetuj Atrybuty Projektu

en: Reset Exclude From Filters
pl: Resetuj Filtry Wykluczania

en: Reset Field
pl: Resetuj Pole

en: Reset Filters
pl: Resetuj Filtry

en: Reset Presets
pl: Resetuj Presety

en: Reset Roles
pl: Resetuj Role

en: Reset Select Content Attributes
pl: Resetuj Wybrane Atrybuty Treści

en: Reset Select Design Attributes
pl: Resetuj Wybrane Atrybuty Projektu

en: Reset Select Presets
pl: Resetuj Wybrane Zestawy Ustawień

en: Reset Select Style Attributes
pl: Resetuj Wybrane Atrybuty Stylu

en: Reset Style Attributes
pl: Resetuj Atrybuty Stylu

en: Reset Template Assignments
pl: Resetuj Przypisania Szablonów

en: Reset Use On Filters
pl: Resetuj Filtry Użycia

en: Reset search input
pl: Resetuj pole wyszukiwania

en: Resize
pl: Zmień rozmiar

en: Resize window
pl: Zmień rozmiar okna

en: Responsive Editor
pl: Edytor responsywny

en: Responsive Zoom In
pl: Responsywne pomniejszanie

en: Responsive Zoom Out
pl: Responsywne powiększanie

en: Restore
pl: Przywróć

en: Restore Variable
pl: Przywróć Zmienną

en: Restored draft
pl: Przywrócono wersję roboczą

en: Result Message
pl: Wiadomość o zakończeniu sukcesem

en: Result Message Text
pl: Tekst Komunikatu Wyniku

en: Results for "%1$s"
pl: Wyniki Dla "%1$s"

en: Return To Theme Builder
pl: Wróć Do Theme Builder

en: Returning customer?
pl: Jesteś stałym klientem?

en: Review Avatar
pl: Przejrzyj awatar

en: Review Body
pl: Przejrzyj treść

en: Review Count
pl: Liczba recenzji

en: Review Count Text
pl: Tekst Liczby Recenzji

en: Review Meta
pl: Przejrzyj Meta

en: Review Rating
pl: Ocena oceny

en: Reviews
pl: Opinie

en: Reviews Count
pl: Recenzje się liczą

en: Ridge
pl: Wypukłe

en: Right
pl: Do prawej

en: Right Arrow Icon
pl: Ikona Prawej Strzałki

en: Right Border Color
pl: Kolor obramowania

en: Right Border Style
pl: Styl obramowania

en: Right Border Width
pl: Szerokość obramowania

en: Right Click
pl: Kliknięcie Prawym Przyciskiem

en: Right Click Options Overlay
pl: Nakładka Opcji Menu Kontekstowego

en: Right Sidebar
pl: Prawy Pasek Boczny

en: Right To Left
pl: Od prawej do lewej

en: Rock Stack
pl: Stos skał

en: Role Editor
pl: Edytor Ról

en: Roles
pl: Role

en: Roll
pl: Rolka

en: Root
pl: Główny

en: Root Container
pl: Kontener Główny

en: Root-level Font Size (rem)
pl: Rozmiar Czcionki Poziomu Root (rem)

en: Rotate
pl: Obróć

en: Rotate 90 Degree
pl: Obróć o 90 stopni

en: Rotate 90 degree
pl: Obróć o 90 stopni

en: Rotate the element on different axis to spin the element in 3D space.
pl: Obróć element wokół różnych osi, aby obracać go w przestrzeni 3D.

en: Rotating
pl: Obracanie

en: Round
pl: Okrągłe

en: Rounded Corners
pl: Zaokrąglony prostokąt

en: Routing
pl: Kierowanie

en: Row
pl: Wiersz

en: Row Alignment
pl: Wyrównanie

en: Row End
pl: Koniec Wiersza

en: Row Height
pl: Wysokość Wiersza

en: Row Heights
pl: Wysokości Wierszy

en: Row Inner
pl: Wewnętrzny Wiersz

en: Row Link Target
pl: Cel linku docelowego

en: Row Link URL
pl: URL linku wiersza

en: Row Minimum Height
pl: Minimalna Wysokość Wiersza

en: Row Reverse
pl: Wiersz Odwrotnie

en: Row Span
pl: Rozpiętość Wierszy

en: Row Start
pl: Początek Wiersza

en: Rows
pl: Wiersze

en: Rules
pl: Reguły

en: Sale Badge
pl: Znaczek wyprzedaży

en: Sale Badge Color
pl: Kolor znaczka wyprzedaży

en: Sale New Price
pl: Wyprzedaż Nowa cena

en: Sale New Price Text
pl: Tekst Nowej Ceny Wyprzedażowej

en: Sale Old Price
pl: Wyprzedaż Stara cena

en: Sale Old Price Text
pl: Tekst Starej Ceny Wyprzedażowej

en: Sale Price
pl: Cena sprzedaży

en: Sale Price Text
pl: Tekst Ceny Promocyjnej

en: Sale Products
pl: Produkty na wyprzedaży

en: Saturation
pl: Nasycenie

en: Saturday
pl: Sobota

en: Save
pl: Zapisz

en: Save & Exit
pl: Zapisz i wyjdź

en: Save & Publish
pl: Zapisz i Opublikuj

en: Save & Set Pending
pl: Zapisz i Ustaw Jako Oczekujące

en: Save & Set Private
pl: Zapisz i Ustaw Jako Prywatne

en: Save & Set To Draft
pl: Zapisz i Ustaw Jako Szkic

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Save Cloud Item
pl: Zapisz element w chmurze

en: Save Divi Roles
pl: Zapisz Role Divi

en: Save Draft
pl: Zapisz Wersję Roboczą

en: Save Dropdown
pl: Menu Rozwijane Zapisu

en: Save Individual Items
pl: Zapisz pojedyncze elementy

en: Save Layout to Library
pl: Zapisz Układ w Bibliotece

en: Save Page
pl: Zapisz Stronę

en: Save Page As Draft
pl: Zapisz stronę jako wersję roboczą

en: Save Preset
pl: Zapisz Preset

en: Save Template To Library
pl: Zapisz Szablon w Bibliotece

en: Save Theme Builder Set
pl: Zapisz Zestaw Theme Builder

en: Save Theme Builder Template
pl: Zapisz Szablon Theme Builder

en: Save To Divi Cloud
pl: Zapisz W Divi Cloud

en: Save To Divi Library
pl: Zapisz w Bibliotece Divi

en: Save To Library
pl: Zapisz Do Biblioteki

en: Save Variables
pl: Zapisz Zmienne

en: Save and Reload
pl: Zapisz i załaduj ponownie

en: Save as Global
pl: Zapisz jako globalny

en: Save of Global Presets Has Failed
pl: Zapisywanie globalnych ustawień wstępnych nie powiodło się

en: Save this set of templates to the Divi Library for later use
pl: Zapisz ten zestaw szablonów w Bibliotece Divi do późniejszego użycia

en: Save this template to the Divi Library for later use
pl: Zapisz ten szablon w Bibliotece Divi do późniejszego użycia

en: Save to Divi Cloud
pl: Zapisz Do Divi Cloud

en: Save to Library
pl: Zapisz Do Biblioteki

en: Save your current %1$s to the Divi Library for later use.
pl: Zapisz bieżący %1$s w Bibliotece Divi do późniejszego użycia.

en: Save your current module to the Divi Library for later use.
pl: Zapisz bieżący moduł w Bibliotece Divi do późniejszego użycia.

en: Save your current page to the Divi Library for later use.
pl: Zapisz bieżącą stronę w Bibliotece Divi do późniejszego użycia.

en: Save your current row to the Divi Library for later use.
pl: Zapisz bieżący wiersz w Bibliotece Divi do późniejszego użycia.

en: Save your current section to the Divi Library for later use.
pl: Zapisz bieżącą sekcję w Bibliotece Divi do późniejszego użycia.

en: Saved
pl: Zapisz

en: Saved Layout
pl: Zapisany Układ

en: Saved Module
pl: Zapisany Moduł

en: Saved Row
pl: Zapisany Wiersz

en: Saved Section
pl: Zapisana Sekcja

en: Saving
pl: Zapisywanie

en: Saving To Divi Cloud
pl: Zapisywanie w Divi Cloud

en: Saving and loading from the library
pl: Zapisywanie i ładowanie z biblioteki

en: Saving and loading layouts from the Divi Library
pl: Zapisywanie i wczytywanie układów z Biblioteki Divi

en: Saving to Cloud
pl: Zapisywanie w Chmurze

en: Saving...
pl: Zapisywanie...

en: Scale
pl: Skalowanie

en: Scaling Up and Down
pl: Skalowanie w górę i w dół

en: Scaling up & down
pl: Skalowanie W Górę I W Dół

en: Scallops
pl: Przegrzebki

en: Scheduled
pl: Zaplanowano

en: Scheduled Date
pl: Data Zaplanowania

en: Screen
pl: Ekran

en: Scroll
pl: Zwój

en: Scroll Down Button
pl: Przycisk przesuwania w dół

en: Scroll Down Icon
pl: Ikona przewijania w dół

en: Scroll Down Icon Color
pl: Kolor ikony przewijania w dół

en: Scroll Down Icon Size
pl: Rozmiar ikony przewijania w dół

en: Scroll Effects
pl: Efekty przewijania

en: Scroll To Animate
pl: Przewiń, Aby Animować

en: Scroll To Element
pl: Przewiń Do Elementu

en: Scroll Transform Effects
pl: Przewiń efekty transformacji

en: Search
pl: Szukaj

en: Search %1$s
pl: Szukaj %1$s

en: Search &hellip;
pl: Szukaj &hellip;

en: Search Body Templates
pl: Szukaj Szablonów Treści

en: Search Documentation or Get Support
pl: Przeszukaj Dokumentację Lub Uzyskaj Pomoc

en: Search Fonts
pl: Przeszukaj układ graficzny

en: Search Footer Templates
pl: Szukaj Szablonów Stopki

en: Search Global Canvases
pl: Szukaj Globalnych Kanw

en: Search Header Templates
pl: Szukaj Szablonów Nagłówka

en: Search Icon Color
pl: Kolor ikony wyszukiwania

en: Search Icon Font Size
pl: Ikona wyszukiwania Rozmiar czcionki

en: Search Icons
pl: Ikony wyszukiwania

en: Search Layout
pl: Układ Wyszukiwania

en: Search Queries separated by commas
pl: Zapytania wyszukiwania oddzielone przecinkami

en: Search Results
pl: Wyniki Wyszukiwania

en: Search Templates
pl: Szukaj Szablonów

en: Search Theme Builder Items
pl: Szukaj Elementów Theme Builder

en: Search Theme Builders
pl: Szukaj Theme Builders

en: Search attributes...
pl: Szukaj atrybutów...

en: Search commands...
pl: Wyszukaj polecenia...

en: Search element types...
pl: Wyszukaj typy elementów...

en: Search elements...
pl: Szukaj elementów...

en: Search fields...
pl: Szukaj pól...

en: Search for a module
pl: Szukaj modułu

en: Search for:
pl: Szukaj:

en: Search groups...
pl: Szukaj grup...

en: Search modules...
pl: Szukaj modułów...

en: Search option groups...
pl: Szukaj grup opcji...

en: Search pages...
pl: Szukaj stron...

en: Search presets...
pl: Szukaj presetów...

en: Search results for: %s
pl: Wyniki wyszukiwania dla: %s

en: Search results pages do not have editable page settings.
pl: Strony wyników wyszukiwania nie mają edytowalnych ustawień strony.

en: Search settings...
pl: Szukaj ustawień...

en: Search term
pl: Fraza wyszukiwania

en: Search term to filter posts by title only.
pl: Fraza wyszukiwania do filtrowania wpisów tylko po tytule.

en: Search variables...
pl: Szukaj zmiennych...

en: Search...
pl: Szukaj...

en: Searches
pl: Wyszukiwania

en: Sec
pl: Sek

en: Second(s)
pl: Sekunda/Sekund(y)

en: Secondary Color
pl: Kolor Dodatkowy

en: Section
pl: Sekcja

en: Section Area Background Color
pl: Kolor Tła Obszaru Sekcji

en: Section Link Target
pl: Sekcja Link Target

en: Section Link URL
pl: URL linku sekcji

en: Section dividers allow you to add creative shape transitions between different sections on your page.
pl: Dzielniki sekcji umożliwiają dodawanie kreatywnych przejść między różnymi sekcjami na stronie.

en: Sections
pl: Sekcje

en: Select A Preset
pl: Wybierz ustawienie wstępne

en: Select All In Container
pl: Zaznacz Wszystko W Kontenerze

en: Select Child Option
pl: Wybierz Opcję Podrzędną

en: Select Custom Field
pl: Wybierz Pole Niestandardowe

en: Select Down Icon
pl: Wybierz Ikonę W Dół

en: Select Dropdown
pl: Menu rozwijane

en: Select Icon
pl: Wybierz ikonę

en: Select Left Icon
pl: Wybierz Ikonę Po Lewej

en: Select Menu
pl: Wybierz Menu

en: Select Next Help Video
pl: Wybierz Następny Film Pomocy

en: Select Next Option
pl: Wybierz Następną Opcję

en: Select Next Responsive State Picker Option
pl: Wybierz Następną Opcję Selektora Trybu Responsywnego I Stanu

en: Select Parent Option
pl: Wybierz Opcję Nadrzędną

en: Select Prev Help Video
pl: Wybierz Poprzedni Film Pomocy

en: Select Prev Responsive State Picker Option
pl: Wybierz Poprzednią Opcję Selektora Trybu Responsywnego I Stanu

en: Select Previous Option
pl: Wybierz Poprzednią Opcję

en: Select Right Icon
pl: Wybierz Ikonę Po Prawej

en: Select Templates
pl: Wybierz Szablony

en: Select a Network
pl: Wybierz serwis

en: Select a canvas to display
pl: Wybierz płótno do wyświetlenia

en: Select a canvas to display in this portal.
pl: Wybierz płótno do wyświetlenia w tym portalu.

en: Select a layout file (.json) to import.
pl: Wybierz plik układu (.json) do importu.

en: Select a list
pl: Wybierz listę

en: Select a menu
pl: Wybierz menu

en: Select a target module first to see available presets
pl: Najpierw wybierz moduł docelowy, aby zobaczyć dostępne presety

en: Select an account
pl: Wybierz konto

en: Select an animation to be used when dropdown menus appear. Dropdown menus appear when hovering over links with sub items.
pl: Wybierz animację, która będzie używana, gdy pojawią się rozwijane menu. Menu rozwijane pojawiają się po najechaniu na łącza z elementami podrzędnymi.

en: Select an ordering method for the gallery. This controls which gallery items appear first in the list.
pl: Wybierz metodę zamawiania galerii. Kontroluje to, które elementy galerii pojawiają się jako pierwsze na liście.

en: Select from thousands of premade layouts designed for every type of site
pl: Wybieraj spośród tysięcy gotowych układów zaprojektowanych dla każdego typu witryny

en: Select grid property...
pl: Wybierz właściwość siatki...

en: Select how you would like to display the featured image in slides
pl: Wybierz, jak polecany obraz ma być wyświetlany w sliderze.

en: Select target offset...
pl: Wybierz przesunięcie celu...

en: Select the categories that you would like to exclude from the search results.
pl: Wybierz kategorie, które chcesz wykluczyć z wyników wyszukiwania.

en: Select the categories that you would like to include in the feed.
pl: Wybierz kategorie, które będą wyświetlane na stronie bloga.

en: Select the date and time to publish this page.
pl: Wybierz datę i godzinę publikacji tej strony.

en: Select the divider shape that you would like to use. Shapes are represented visually within the list.
pl: Wybierz kształt dzielnika, którego chcesz użyć. Kształty są wizualnie reprezentowane na liście.

en: Select the post type for this page.
pl: Wybierz typ treści dla tej strony.

en: Select the shape of the dividing line used for the divider.
pl: Wybierz kształt linii podziału używanej dla dzielnika.

en: Select the status for this page.
pl: Wybierz status dla tej strony.

en: Select up Icon
pl: Wybierz Ikonę W Górę

en: Select which child items to target (e.g., even, odd, every 3rd)
pl: Wybierz, które elementy podrzędne objąć regułą (np. parzyste, nieparzyste, co 3)

en: Select which element to apply this attribute to
pl: Wybierz, do którego elementu zastosować ten atrybut

en: Selected Files:
pl: Wybrane pliki:

en: Selected Font Files:
pl: Wybrane pliki czcionek:

en: Selected Radio Button
pl: Wybrany przycisk radiowy

en: Selected Radio Button Background Color
pl: Kolor Tła Zaznaczonego Przycisku Opcji

en: Selectors
pl: Selektory

en: Semi Bold 600
pl: Półpogrubiona 600

en: Send message
pl: Wyślij wiadomość

en: Sensitivity
pl: Czułość

en: Separator Text
pl: Tekst Separatora

en: Separator between breadcrumb items.
pl: Separator między elementami okruszków.

en: Service Provider
pl: Dostawca

en: Set
pl: Zestaw

en: Set %s
pl: Ustaw %s

en: Set As Background
pl: Ustaw jako tło

en: Set As Background Video
pl: Ustaw jako klip wideo tła

en: Set Details
pl: Szczegóły Zestawu

en: Set Name
pl: Nazwa Zestawu

en: Set as Default Preset
pl: Ustaw Jako Domyślny Preset

en: Set as Main Canvas
pl: Ustaw Jako Główny Obszar Roboczy

en: Set background to Primary Color
pl: Ustaw tło na kolor podstawowy

en: Set background to Secondary Color
pl: Ustaw tło na kolor dodatkowy

en: Set how many columns this item should span horizontally.
pl: Ustaw, ile kolumn ten element ma obejmować poziomo.

en: Set how many rows this item should span vertically.
pl: Ustaw, ile wierszy ten element ma obejmować w pionie.

en: Set the fixed height for each row in the grid. All rows will maintain this exact height regardless of their content, creating a uniform grid structure.
pl: Ustaw stałą wysokość dla każdego wiersza w siatce. Wszystkie wiersze zachowają dokładnie tę wysokość niezależnie od zawartości, tworząc jednolitą strukturę siatki.

en: Set the fixed width for each column in the grid. All columns will maintain this exact width regardless of their content or container size.
pl: Ustaw stałą szerokość dla każdej kolumny w siatce. Wszystkie kolumny zachowają dokładnie tę szerokość niezależnie od zawartości lub rozmiaru kontenera.

en: Set the minimum height for each row in the grid. Rows will never be shorter than this height, ensuring adequate space for content and maintaining layout consistency.
pl: Ustaw minimalną wysokość dla każdego wiersza w siatce. Wiersze nigdy nie będą niższe niż ta wartość, zapewniając odpowiednią przestrzeń na treść i zachowując spójność układu.

en: Set the minimum width for each column in the grid. Columns will never be smaller than this width, ensuring content remains readable and properly formatted.
pl: Ustaw minimalną szerokość dla każdej kolumny w siatce. Kolumny nigdy nie będą mniejsze niż ta szerokość, co zapewnia czytelność i poprawne formatowanie treści.

en: Set the number of columns in the grid. This determines how many vertical columns your grid layout will have across the container width.
pl: Ustaw liczbę kolumn w siatce. Określa to, ile pionowych kolumn będzie mieć układ siatki na szerokości kontenera.

en: Set the number of posts to display per page in your loop. This controls how many items are shown before pagination is required.
pl: Ustaw liczbę wpisów wyświetlanych na stronę w pętli. Określa to, ile elementów jest pokazywanych, zanim będzie wymagana paginacja.

en: Set the number of posts to skip from the beginning of your query results. Use this to exclude the first few posts and start your loop from a different point.
pl: Ustaw liczbę wpisów do pominięcia od początku wyników zapytania. Użyj tego, aby wykluczyć pierwsze kilka wpisów i rozpocząć pętlę od innego miejsca.

en: Set the number of rows in the grid. This determines how many horizontal rows your grid layout will have down the container height.
pl: Ustaw liczbę wierszy w siatce. Określa to, ile poziomych wierszy będzie mieć układ siatki na wysokości kontenera.

en: Set the offset distance for the dropdown menu.
pl: Ustaw odległość przesunięcia dla menu rozwijanego.

en: Set the position of the field labels.
pl: Ustaw pozycję etykiet pól.

en: Set the position of the slider (0-100).
pl: Ustaw pozycję suwaka (0–100).

en: Set the row layout.
pl: Ustaw układ wierszy.

en: Set the width of the fields.
pl: Ustaw szerokość pól.

en: Set where this item should end horizontally within the grid. Negative values are supported.
pl: Ustaw, gdzie ten element ma kończyć się poziomo w siatce. Obsługiwane są wartości ujemne.

en: Set where this item should end vertically within the grid. Negative values are supported.
pl: Ustaw, gdzie ten element ma kończyć się pionowo w siatce. Obsługiwane są wartości ujemne.

en: Set where this item should start horizontally within the grid. Negative values are supported.
pl: Ustaw, gdzie ten element ma zaczynać się poziomo w siatce. Obsługiwane są wartości ujemne.

en: Set where this item should start vertically within the grid. Negative values are supported.
pl: Ustaw, gdzie ten element ma zaczynać się pionowo w siatce. Obsługiwane są wartości ujemne.

en: Setting
pl: Ustawienie

en: Setting States
pl: Stany Ustawień

en: Setting a maximum height will prevent your element from ever surpassing the defined height value. As your module content increases and surpasses the maximum height, it will overflow the element wrapper.
pl: Ustawienie maksymalnej wysokości uniemożliwi elementowi przekroczenie zdefiniowanej wartości wysokości. Wraz ze wzrostem zawartości modułu i przekroczeniem maksymalnej wysokości spowoduje on przepełnienie owijki elementu.

en: Setting a maximum width will prevent your element from ever surpassing the defined width value. Maximum width can be used in combination with the standard width setting. Maximum width supersedes the normal width value.
pl: Ustawienie maksymalnej szerokości uniemożliwi elementowi przekroczenie zdefiniowanej wartości szerokości. Maksymalna szerokość może być używana w połączeniu ze standardowym ustawieniem szerokości. Maksymalna szerokość zastępuje normalną wartość szerokości.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Settings Modal Default Position
pl: Domyślna Pozycja Okna Ustawień

en: Settings Tabs
pl: Karty Ustawień

en: Settings Types
pl: Typy Ustawień

en: Settings, Background, Color Palette, Gutters, Custom CSS, Performance
pl: Ustawienia, Tło, Paleta Kolorów, Odstępy Między Kolumnami, Własny CSS, Wydajność

en: Settings, History, Exit, Shortcuts
pl: Ustawienia, Historia, Wyjście, Skróty

en: Settings, Pages, Posts, Custom Post Types
pl: Ustawienia, Strony, Wpisy, Własne Typy Treści

en: Shadow Color
pl: Kolor czcionki podtytułu

en: Shadow's horizontal distance from the element. A negative value places the shadow to the left of the element.
pl: Pozioma odległość cienia od elementu. Wartość ujemna powoduje umieszczenie cienia na lewo od elementu.

en: Shadow's horizontal distance from the text. A negative value places the shadow to the left of the text.
pl: Odległość pozioma cienia od tekstu. Wartość ujemna umieszcza cień po lewej stronie tekstu.

en: Shadow's vertical distance from the element. A negative value places the shadow above the element.
pl: Pionowa odległość cienia od elementu. Wartość ujemna umieszcza cień nad elementem.

en: Shadow's vertical distance from the text. A negative value places the shadow above the text.
pl: Cień w pionie od tekstu. Wartość ujemna umieszcza cień nad tekstem.

en: Shapes
pl: Kształty

en: Shift all colors by this amount.
pl: Przesunąć wszystkie kolory o tę wartość.

en: Shipping
pl: Wysyłka

en: Shippo
pl: Wysyłka

en: Shopping Cart Icon Color
pl: Kolor ikony koszyka na zakupy

en: Shopping Cart Icon Font Size
pl: Ikona koszyka Rozmiar czcionki

en: Short Description
pl: krótki opis

en: Shortcode Module
pl: Moduł Shortcode

en: Shortcut
pl: Skrót

en: Shortcut name has to be unique. There is already existing shortcut using this name:
pl: Nazwa skrótu musi być unikalna. Istnieje już skrót o tej nazwie:

en: Show %1$s Icon
pl: %1$s ikona

en: Show %s Icon
pl: Pokaż Ikonę %s

en: Show Arrows
pl: Pokaż strzałki

en: Show Author
pl: Pokaż autora

en: Show Author Avatar
pl: Pokaż awatara autora

en: Show Border Separator
pl: Usuń separator w postaci obramowania

en: Show Bullets
pl: Pokaż kule

en: Show Button
pl: Przycisk Obserwuj

en: Show Button Icon
pl: Pokaż Ikonę Przycisku

en: Show CTA On Mobile
pl: Pokaż obraz na urządzeniu mobilnym

en: Show Cart Quantity
pl: Pokaż ilość w koszyku

en: Show Categories
pl: Pokaż kategorie

en: Show Child Elements
pl: Pokaż Elementy Podrzędne

en: Show Comment Count
pl: Pokaż Liczbę Komentarzy

en: Show Comments Count
pl: Wyświetl liczbę komentarzy

en: Show Content
pl: Pokaż cały post

en: Show Content On Mobile
pl: Ukryj zawartość na urządzeniach przenośnych

en: Show Controls
pl: Pokaż przełączniki

en: Show Coupon Code
pl: Pokaż kod kuponu

en: Show Customer Reviews Count
pl: Pokaż opinie klientów

en: Show Date
pl: Pokaż datę

en: Show Disabled Modules At 50% Opacity
pl: Pokaż Wyłączone Moduły Z Kryciem 50%

en: Show Divider
pl: Pokaż separator

en: Show Dot Navigation
pl: Pokaż Nawigację Kropkami

en: Show Dropdown On
pl: Pokaż Listę Rozwijaną Na

en: Show Element
pl: Pokaż Element

en: Show Excerpt
pl: Pokaż fragment

en: Show Featured Drop Shadow
pl: Pokaż wyróżniony cień

en: Show Featured Image
pl: Pokaż obraz główny

en: Show First Name Field
pl: Pokaż pole imienia

en: Show Gallery Images
pl: Pokaż obrazy z galerii

en: Show Image
pl: Pokaż obraz

en: Show Image / Video On Mobile
pl: Wyświetl obraz / wideo na urządzeniach przenośnych

en: Show Image On Mobile
pl: Pokaż obraz na urządzeniu mobilnym

en: Show Image Overlays on Main Video
pl: Wyświetlaj obrazy nakładki na głównym klipie wideo

en: Show Inner Shadow
pl: Pokaż cień wewnętrzny

en: Show Last Name Field
pl: Pokaż pole imienia

en: Show Meta
pl: Wyświetl metadane

en: Show Name
pl: Pokaż nazwę

en: Show Next Post Link
pl: Ukryj link do następnego postu

en: Show On Front End
pl: Pokaż Na Stronie

en: Show Only
pl: Pokaż przełączniki

en: Show Pagination
pl: Pokaż paginację

en: Show Percentage
pl: Pokaż procent

en: Show Post Categories
pl: Wyświetl kategorie postów

en: Show Post Meta
pl: Pokaż meta postu

en: Show Previous Post Link
pl: Ukryj link do poprzedniego postu

en: Show Price
pl: Pokaż cenę

en: Show Product Image
pl: Pokaż obraz produktu

en: Show Quantity Field
pl: Pokaż pole ilości

en: Show Quote Icon
pl: Ikona cytatu

en: Show Rating
pl: Pokaż ocenę

en: Show Read More Button
pl: Pokaż przycisk Przeczytaj mnie

en: Show Remove Item Icon
pl: Pokaż ikonę usuwania elementu

en: Show Reply Button
pl: Pokaż przycisk odpowiedzi

en: Show SKU
pl: Pokaż SKU

en: Show Sale Badge
pl: Pokaż odznakę sprzedaży

en: Show Scroll Down Button
pl: Wyświetl przycisk przewijania w dół

en: Show Search Icon
pl: Pokaż ikonę wyszukiwania

en: Show Shopping Cart Icon
pl: Pokaż ikonę koszyka

en: Show Space Below The Image
pl: Usuń wolną przestrzeń pod obrazem

en: Show Star Rating
pl: Pokaż liczbę gwiazdek

en: Show Stock
pl: Pokaż zapasy

en: Show Tags
pl: Pokaż tagi

en: Show Theme Builder Layouts
pl: Pokaż Układy Theme Builder

en: Show Title
pl: Pokaż tytuł

en: Show Title and Caption
pl: Pokaż tytuł i podpis

en: Show Update Cart Button
pl: Pokaż przycisk aktualizacji koszyka

en: Showing the full content will not truncate your posts in the slider. Showing the excerpt will only display excerpt text.
pl: „Pokaż całą zawartość” nie sprawi, że posty na sliderze zostaną obcięte. „Pokaż fragment” sprawi, że zostanie wyświetlony jedynie fragment tekstu.

en: Showing the full content will not truncate your posts on the index page. Showing the excerpt will only display your excerpt text.
pl: Opcja Pokaż cały post nie ma wpływu na posty znajdujące się na stronie indeksu. Opcja Pokaż fragment powoduje wyświetlenie fragmentu tekstu.

en: Shrink
pl: Zmniejszanie

en: Shrink to Fit
pl: Dopasuj Przez Zmniejszenie

en: Sidebar
pl: Panel boczny

en: Sidebar Layout
pl: Układ Paska Bocznego

en: Sidebars
pl: Paski boczne

en: Sign in to your Elegant Themes account using the pop up to activate Divi Cloud.
pl: Zaloguj się do swojego konta Elegant Themes w oknie pop-up, aby aktywować Divi Cloud.

en: Sign in to your Elegant Themes account using the pop-up to activate Divi Cloud.
pl: Zaloguj się do konta Elegant Themes w wyskakującym oknie, aby aktywować Divi Cloud.

en: Signed
pl: Ze Znakiem

en: Simply describe your page content, sit back, relax, and let Divi AI build your page with the click of a button.
pl: Po prostu opisz zawartość strony, usiądź wygodnie i pozwól, aby Divi AI zbudowało ją jednym kliknięciem.

en: Simply describe your page, sit back, relax and let Divi AI build it for you
pl: Po prostu opisz swoją stronę, usiądź wygodnie, zrelaksuj się i pozwól Divi AI zbudować ją za Ciebie

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the %1$sUpdate Totals%2$s button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
pl: Ponieważ Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript lub jest on wyłączony, upewnij się, że klikniesz przycisk %1$sZaktualizuj sumy%2$s przed złożeniem zamówienia. W przeciwnym razie może zostać naliczona kwota wyższa niż podana powyżej.

en: Singular
pl: Pojedynczy

en: Site Logo
pl: Logo Witryny

en: Site Tagline
pl: Slogan Witryny

en: Site Title
pl: Tytuł Witryny

en: Site visitors who subscribe to your list will be redirected to this URL.
pl: Użytkownicy witryny, którzy zasubskrybują Twoją listę, zostaną przekierowani na ten adres URL.

en: Size
pl: Rozmiar

en: Sizes
pl: Rozmiary

en: Sizing
pl: Wymiarowanie

en: Skype Button Action
pl: Skype Przycisk Akcja

en: Slant
pl: Skos

en: Slant 2
pl: Pochylenie 2

en: Slide
pl: Slajd

en: Slide Active Controller
pl: Kontroler aktywnego slajdu

en: Slide Active Controllers
pl: Aktywne Kontrolki Slajdu

en: Slide Arrows
pl: Przesuwaj strzałki

en: Slide Button
pl: Przycisk slajdu

en: Slide Controllers
pl: Kontrolery slajdu

en: Slide Description
pl: Opis slajdu

en: Slide Description Container
pl: Przesuń kontener z opisem

en: Slide Image
pl: Obraz slajdu

en: Slide Meta
pl: Tytuł slajdu

en: Slide Title
pl: Tytuł slajdu

en: Slider Arrows
pl: Strzałki suwaka

en: Slider Arrows Color
pl: Kolor strzałek slidera

en: Slider Color
pl: Kolor Suwaka

en: Slider Controls
pl: Przyciski slidera

en: Slider Controls Color
pl: Kolory przycisków nawigacji

en: Sliders
pl: Suwaki

en: Slides
pl: Slajdy

en: Slides to Scroll
pl: Liczba Przewijanych Slajdów

en: Slides to Show
pl: Liczba Wyświetlanych Slajdów

en: Smiles
pl: Uśmiechy

en: Social Follow
pl: Obserwowanie w mediach społecznościowych

en: Social Icon
pl: Ikona społecznościowa

en: Social Media Follow
pl: Przyciski społecznościowe

en: Social Media Follows
pl: Media społecznościowe

en: Social Network
pl: Serwis społecznościowy

en: Social Networks
pl: Portale społecznościowe

en: Soft Light
pl: Miękkie światło

en: Solid
pl: Jednolite

en: Solid Icons
pl: Solidne ikony

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
pl: Przepraszamy, wygląda na to, że nie ma dostępnych metod płatności dla Twojego województwa. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy lub chcesz ustalić inną formę płatności.

en: Sort By Date: Newest To Oldest
pl: Sortuj według daty: Od najnowszych do najstarszych

en: Sort By Date: Oldest To Newest
pl: Sortuj według daty: Od najstarszych do najnowszych

en: Sort By Popularity
pl: Popularność

en: Sort By Price: High To Low
pl: Cena: Od najwyższej

en: Sort By Price: Low To High
pl: Cena: Od najniższej

en: Sort By Rating
pl: Ocena

en: Sort by Menu Order
pl: Sortuj według kolejności menu

en: Source Element
pl: Element Źródłowy

en: Space
pl: Odstęp

en: Space Around
pl: Odstęp Wokół

en: Space Between
pl: Odstęp Pomiędzy

en: Space Evenly
pl: Odstęp Równo

en: Spacing
pl: Rozstaw

en: Spacing Settings
pl: Ustawienia Odstępów

en: Spam Protection
pl: Ochrona przed spamem

en: Specialty
pl: Specjalność

en: Specialty Column
pl: Kolumna Specjalna

en: Specialty Section
pl: Sekcja Specjalna

en: Specific %1$s
pl: Określony %1$s

en: Specific %1$s Pages
pl: Określone Strony %1$s

en: Specific Author Page
pl: Określona Strona Autora

en: Specific Author Page By Role
pl: Określona Strona Autora Według Roli

en: Specific Search Queries
pl: Określone zapytania wyszukiwania

en: Specific post ID to exclude when exclude_current_post is true. Can be a single ID or comma-separated list.
pl: ID konkretnego wpisu do wykluczenia, gdy exclude_current_post ma wartość true. Może to być pojedyncze ID lub lista rozdzielona przecinkami.

en: Specific post IDs to exclude from the query. Can be a single ID or comma-separated list.
pl: Konkretnie identyfikatory wpisów do wykluczenia z zapytania. Może to być pojedynczy identyfikator lub lista rozdzielona przecinkami.

en: Specific post IDs to include in the query. Can be a single ID or comma-separated list.
pl: Konkretnie identyfikatory wpisów do uwzględnienia w zapytaniu. Może to być pojedynczy identyfikator lub lista rozdzielona przecinkami.

en: Specify the data type of the meta value for proper comparison. Choose from CHAR (text), NUMERIC (numbers), DECIMAL (decimal numbers), or other data types.
pl: Określ typ danych wartości meta, aby porównanie było poprawne. Wybierz spośród CHAR (tekst), NUMERIC (liczby), DECIMAL (liczby dziesiętne) lub innych typów danych.

en: Specify the value of your link's <em>rel</em> attribute. The <em>rel</em> attribute specifies the relationship between the current document and the linked document.<br><strong>Tip:</strong> Search engines can use this attribute to get more information about a link.
pl: Określ wartość atrybutu <em>rel</em> Twojego linku. Atrybut <em>rel</em> określa relacje między bieżącym dokumentem a połączonym dokumentem.<br><strong>Wskazówka:</strong> wyszukiwarki mogą używać tego atrybutu, aby uzyskać więcej informacji o linku.

en: Spectrum Picker
pl: Wybór Spektrum

en: Spectrum Range
pl: Zakres Spektrum

en: Speculation Rule
pl: Reguła Spekulacji

en: Speculation Rules
pl: Reguły Spekulacji

en: Speed Up The Builder With Prerendering
pl: Przyspiesz Kreator Dzięki Wstępnemu Renderowaniu

en: Speed up or slow down your animation by adjusting the animation duration. Units are in milliseconds and the default animation duration is one second.
pl: Przyspiesz lub spowolnij animację, dostosowując czas trwania animacji. Jednostki są w milisekundach, a domyślny czas trwania animacji to jedna sekunda.

en: Split Testing
pl: Testy A/B

en: Split Testing Statistics
pl: Statystyki Testów A/B

en: Square
pl: Plac

en: Square Stripes
pl: Kwadratowe paski

en: Squares
pl: Kwadraty

en: Stacked
pl: Ułożone

en: Standard Meta Keys
pl: Standardowe Klucze Meta

en: Star Rating
pl: Ocena w skali gwiazdkowej

en: Start
pl: Początek

en: Start Position
pl: Położenie początkowe

en: Start Typing
pl: Zacznij tworzyć

en: Start from a layout in your Divi Library or clone an existing page
pl: Zacznij od układu z Biblioteki Divi lub sklonuj istniejącą stronę

en: Starting
pl: Startowy

en: Starting %s
pl: Początek %s

en: Starting Blur
pl: Rozmycie początkowe

en: Starting Offset
pl: Odsunięcie początkowe

en: Starting Opacity
pl: Nieprzezroczystość początkowa

en: Starting Rotation
pl: Rozpoczęcie rotacji

en: Starting Scale
pl: Skala początkowa

en: State
pl: Status

en: Static
pl: Statyczne

en: Stick to Bottom
pl: Trzymaj się na dole

en: Stick to Top
pl: Trzymaj się góry

en: Stick to Top and Bottom
pl: Trzymaj się góry i dołu

en: Sticky
pl: Przyklejony

en: Sticky Bottom Offset
pl: Przyklejone przesunięcie dolne

en: Sticky Position
pl: Przyklejona pozycja

en: Sticky State
pl: Stan Przyklejenia

en: Sticky Top Offset
pl: Lepkie przesunięcie górne

en: Stop
pl: Zatrzymaj

en: Store State
pl: Zapisz Stan

en: Store States
pl: Zapisz Stany

en: Stretch
pl: Rozciągnij

en: Stretch to Fill
pl: Rozciągnij, aby wypełnić

en: Strikethrough
pl: Współczynnik klikalności

en: Strings
pl: Ciągi

en: Structure
pl: Struktura

en: Style Attributes
pl: Atrybuty Stylu

en: Style Position
pl: Pozycja Stylu

en: Style Settings
pl: Ustawienia Stylu

en: Style Type
pl: Typ Stylu

en: Styles
pl: Style

en: Sub Agent
pl: Podagent

en: Submit
pl: Wyślij

en: Submit Button
pl: Przycisk przesyłania

en: Submit Comment
pl: Wyślij Komentarz

en: Submit a Comment
pl: Dodaj Komentarz

en: Subscribe Button
pl: Przycisk przesyłania

en: Subscription Error:
pl: Błąd Subskrypcji:

en: Subtitle
pl: Podtytuł

en: Subtitle Goes Here
pl: Tutaj Wpisz Podtytuł

en: Subtitle Text
pl: Tekst Podtytułu

en: Subtotal
pl: Suma częściowa

en: Success Action
pl: Sekcja

en: Success Message
pl: Wiadomość o zakończeniu sukcesem

en: Success!
pl: Sukces!

en: Successfully updated %d field(s).
pl: Pomyślnie zaktualizowano pola: %d.

en: Sunday
pl: Niedziela

en: Support Center
pl: Centrum Pomocy

en: Supported File Formats:
pl: Obsługiwane formaty plików:

en: Supported Font Weights
pl: Obsługiwane wagi czcionek

en: Switch Back To Classic Editor
pl: Przełącz Z Powrotem Do Klasycznego Edytora

en: Switch Tab
pl: Przełącz Kartę

en: Sync children to global module
pl: Synchronizuj elementy podrzędne z modułem globalnym

en: Sync values
pl: Synchronizuj wartości

en: Tab
pl: Karta

en: Tab Text
pl: Tekst Karty

en: Table
pl: Stół

en: Table Background Color
pl: Kolor Tła Tabeli

en: Table Cell
pl: Komórka tabeli

en: Table Cell Alternating Background Color
pl: Naprzemienny kolor tła komórki tabeli

en: Table Cell Background Color
pl: Kolor Tła Komórki Tabeli

en: Table Header
pl: Nagłówek tabeli

en: Table Header Background Color
pl: Kolor tła nagłówka tablicy

en: Table Header Row
pl: Wiersz nagłówka tabeli

en: Table Row
pl: Wiersz tabeli

en: Table Row Background Color
pl: Kolor Tła Wiersza Tabeli

en: Table Rows
pl: Wiersze tabeli

en: Tablet View
pl: Widok Tabletu

en: Tablet Wide
pl: Tablet Szeroko

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Tabs Content
pl: Zawartość kart

en: Tabs Controls
pl: Kontrolki zakładek

en: Tag Page
pl: Taguj stronę

en: Tag input container
pl: Kontener pola tagów

en: Tags
pl: Tagi

en: Tags Separator
pl: Separator Tagów

en: Target
pl: Cel

en: Target Element
pl: Element Docelowy

en: Target Loop
pl: Pętla Docelowa

en: Target Module
pl: Moduł Docelowy

en: Target Offset
pl: Przesunięcie Celu

en: Target predefined selectors within this element without the need to write out selectors name. i.e. %s
pl: Wskazuj predefiniowane selektory w tym elemencie bez potrzeby wpisywania nazw selektorów, np. %s

en: Taxonomy
pl: Taksonomia

en: Taxonomy to query (when query_type is terms). Can be a single taxonomy or comma-separated list.
pl: Taksonomia do zapytania (gdy query_type to terms). Może to być pojedyncza taksonomia lub lista rozdzielona przecinkami.

en: Template
pl: Szablon

en: Template Details
pl: Szczegóły Szablonu

en: Template Name
pl: Nazwa Szablonu

en: Template Settings
pl: Ustawienia Szablonu

en: Templates
pl: Szablony

en: Term
pl: Termin

en: Term Count
pl: Liczba Terminów

en: Term Description
pl: Opis Terminu

en: Term ID
pl: ID Terminu

en: Term ID to filter by (when query_type is post_type). Can be a single ID or comma-separated list.
pl: ID terminu do filtrowania (gdy query_type to post_type). Może to być pojedyncze ID lub lista rozdzielona przecinkami.

en: Term Link
pl: Link Terminu

en: Term Name
pl: Nazwa Terminu

en: Term Offset
pl: Przesunięcie Terminów

en: Term Order
pl: Kolejność Terminu

en: Terms
pl: Terminy

en: Terms Groups
pl: Grupy Terminów

en: Terms Per Page
pl: Terminy Na Stronę

en: Testimonial
pl: Opinia

en: Testimonial Author
pl: Autor referencji

en: Testimonial Description
pl: Opis referencji

en: Testimonial Meta
pl: Metadane referencji

en: Testimonial Portrait
pl: Portret osoby polecającej

en: Testimonials
pl: Referencje

en: Text
pl: Tekst

en: Text & Logo Alignment
pl: Wyrównanie tekstu i logo

en: Text Alignment
pl: Wyrównanie tekstu

en: Text Background Color
pl: Kolor tła tekstu

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Text Overlay Border Radius
pl: Promień obszaru nałożenia tekstu

en: Text Overlay Color
pl: Kolor nakładki tekstowej

en: Text Shadow
pl: Cień tekstu

en: Text Shadow Blur Strength
pl: Siła rozmycia Shadow tekstu

en: Text Shadow Color
pl: Kolor tekstu

en: Text Shadow Horizontal Length
pl: Długość pozioma cienia tekstu

en: Text Shadow Vertical Length
pl: Wyrównanie tekstu w pionie

en: Text Size
pl: Rozmiar Tekstu

en: Text Vertical Alignment
pl: Wyrównanie tekstu w pionie

en: Text for the home link in the breadcrumb.
pl: Tekst linku do strony głównej w okruszkach.

en: Textarea
pl: Obszar tekstu

en: Texts
pl: Teksty

en: Thanks for contacting us
pl: Dziękujemy za kontakt

en: The D4 presets data to convert to D5 format and apply migrations.
pl: Dane presetów D4 do konwersji do formatu D5 i zastosowania migracji.

en: The Google Maps API Script is currently disabled in the <a href="%s" target="_blank">Theme Options</a>. This module will not function properly without the Google Maps API.
pl: Skrypt Google Maps API jest obecnie wyłączony w <a href="%s" target="_blank">Opcjach Motywu</a>. Ten moduł nie będzie działać poprawnie bez Google Maps API.

en: The HTML attribute name (e.g., class, data-custom)
pl: Nazwa atrybutu HTML (np. class, data-custom)

en: The ID of the current post (used for exclude_current_post)
pl: ID bieżącego wpisu (używane dla exclude_current_post)

en: The REST API route definition for %s is missing the required permission_callback argument.
pl: W definicji trasy REST API dla %s brakuje wymaganego argumentu permission_callback.

en: The REST API route definition missing the required permission_callback argument.
pl: W definicji trasy REST API brakuje wymaganego argumentu permission_callback.

en: The Skype account name.
pl: Skype nazwa konta.

en: The URL for this social network link.
pl: Adres URL linku serwisu społecznościowego.

en: The account ID.
pl: Identyfikator konta.

en: The account data.
pl: Dane konta.

en: The account name.
pl: Nazwa konta.

en: The body layout of a template should not be disabled if you wish to display and edit the content of individual posts using this layout.
pl: Układ treści szablonu nie powinien być wyłączony, jeśli chcesz wyświetlać i edytować treść poszczególnych wpisów przy użyciu tego układu.

en: The bullet point that begins each list item can be placed either inside or outside the parent list wrapper. Placing list items inside will indent them further within the list.
pl: Punktor, który rozpoczyna każdy element listy, można umieścić wewnątrz lub na zewnątrz opakowania listy nadrzędnej. Umieszczenie elementów listy w środku spowoduje ich wcięcie na liście.

en: The characters that begin each list item can be placed either inside or outside the parent list wrapper. Placing list items inside will indent them further within the list.
pl: Znaki rozpoczynające każdy element listy mogą być umieszczone wewnątrz lub na zewnątrz nadrzędnego kontenera listy. Umieszczenie ich wewnątrz spowoduje większe wcięcie elementów na liście.

en: The characters that begins each list item can be placed either inside or outside the parent list wrapper. Placing list items inside will indent them further within the list.
pl: Znaki rozpoczynające każdy element listy można umieścić wewnątrz lub na zewnątrz opakowania listy nadrzędnej. Umieszczenie elementów listy w środku spowoduje ich wcięcie na liście.

en: The color of the shadow.
pl: Kolor cienia.

en: The dividing line can be placed either above, below or in the center of the module.
pl: Linia podziału może być umieszczona powyżej, poniżej lub w środku modułu.

en: The following account will be removed:
pl: Następujące konto zostanie usunięte:

en: The higher the value, the bigger the blur, the shadow becomes wider and lighter.
pl: Im wyższa wartość, tym większe rozmycie, cień staje się szerszy i jaśniejszy.

en: The item you are trying to convert is empty.
pl: Element, który próbujesz przekonwertować, jest pusty.

en: The library item type is not attached to a given item.
pl: Typ elementu biblioteki nie jest przypisany do danego elementu.

en: The message that will be shown to site visitors who subscribe to your list.
pl: Wiadomość, która zostanie wyświetlona użytkownikom witryny, którzy zasubskrybują Twoją listę.

en: The page you requested could not be found.
pl: Nie można znaleźć żądanej strony.

en: The preset data is too large to save in a single request. This usually happens when you have a large number of presets. The system will automatically split the data into smaller chunks and retry. Please try saving again.
pl: Dane presetu są zbyt duże, aby zapisać je w jednym żądaniu. Zwykle dzieje się tak, gdy masz dużą liczbę presetów. System automatycznie podzieli dane na mniejsze części i spróbuje ponownie. Spróbuj zapisać ponownie.

en: The provider slug.
pl: Slug dostawcy.

en: The selected canvas no longer exists
pl: Wybrane płótno już nie istnieje

en: The speed at which the carousel automatically cycles.
pl: Szybkość, z jaką karuzela automatycznie przechodzi między slajdami.

en: The speed of the slide transition animation.
pl: Szybkość animacji przejścia slajdów.

en: The title of your blurb will appear in bold below your blurb image.
pl: Pogrubiony tytuł notki pojawi się pod obrazem notki.

en: The title will appear above the content and when the accordion is closed.
pl: Tytuł będzie wyświetlany nad treścią oraz gdy akordeon jest zwinięty.

en: The title will appear above the content and when the toggle is closed.
pl: Tytuł zakładki rozwijanej wyświetla się nad zawartością i gdy zawartość jest zwinięta.

en: The title will be used within the tab button for this tab.
pl: Tytuł zostanie umieszczony na przycisku zakładki.

en: The value for this attribute (e.g., my-class, custom-value)
pl: Wartość dla tego atrybutu (np. my-class, custom-value)

en: Theme Builder Item
pl: Element Theme Builder

en: Theme Builder Items
pl: Elementy Theme Builder

en: Theme Builder Library Templates
pl: Szablony Biblioteki Theme Builder

en: Theme Builder Template Editing
pl: Edycja Szablonu Theme Builder

en: Theme Customizer
pl: Personalizator Motywu

en: Theme Options
pl: Opcje Motywu

en: There are no reviews yet.
pl: Nie ma jeszcze opinii.

en: There must be operators between values
pl: Wymagane są operatory między wartościami

en: There must be spaces around operators
pl: Wymagane są spacje wokół operatorów

en: There was an error trying to send your message. Please try again later.
pl: Wystąpił błąd podczas próby wysłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

en: There was no response.
pl: Brak odpowiedzi.

en: Thin
pl: Chudy

en: Thin 100
pl: Cienka 100

en: Thinking...
pl: Myślę...

en: This %1$s
pl: Ten %1$s

en: This Divi 4 module is running in backwards compatibility mode because it has custom settings applied to it by a third-party Divi Extension which is not yet compatible with Divi 5. You can edit the shortcode directly or recreate the module using Divi 5.
pl: Ten moduł Divi 4 działa w trybie zgodności wstecznej, ponieważ ma zastosowane ustawienia niestandardowe przez zewnętrzne rozszerzenie Divi, które nie jest jeszcze zgodne z Divi 5. Możesz edytować bezpośrednio shortcode lub odtworzyć moduł w Divi 5.

en: This Layout Is Built With Divi
pl: Ten Układ Jest Zbudowany W Divi

en: This Loop %1$s
pl: Ta Pętla %1$s

en: This applies motion effects to individual elements within the module rather than the module as a whole. For example, to each image within a Gallery, rather than the Gallery container.
pl: Powoduje to zastosowanie efektów ruchu do poszczególnych elementów w module, a nie do modułu jako całości. Na przykład do każdego obrazu w Galerii, a nie do kontenera Galeria.

en: This attribute exists in the following presets:
pl: Ten atrybut występuje w następujących presetach:

en: This content could not be displayed. Click the button below to save and reload the builder
pl: Ta treść nie mogła zostać wyświetlona. Kliknij poniższy przycisk, aby zapisać i ponownie załadować program budujący

en: This content could not be displayed. Please report this error to our team so that we can fix it and then save and reload the builder.
pl: Ta treść nie mogła zostać wyświetlona. Zgłoś ten błąd naszemu zespołowi, abyśmy mogli go naprawić, a następnie zapisać i ponownie załadować program budujący.

en: This content will appear below the subscribe button.
pl: Wprowadzona treść zostanie wyświetlona pod tekstem podtytułu.

en: This content will appear below the title.
pl: Wprowadzona treść zostanie wyświetlona pod tekstem podtytułu.

en: This controls how your text is aligned within the module.
pl: Kontroluje wyrównanie tekstu w obrębie modułu.

en: This controls the direction of the lazy-loading animation.
pl: Kontroluje kierunek animacji.

en: This controls the orientation of the image within the module.
pl: To ustawienie pozwala na kontrolę orientacji obrazu w module.

en: This controls the transition delay of the hover animation.
pl: Kontroluje opóźnienie przejścia animacji z podpowiedziami.

en: This controls the transition duration of the hover animation.
pl: Kontroluje to czas przejścia animacji po najechaniu kursorem.

en: This controls the transition speed curve of the hover animation.
pl: Kontroluje ona krzywą szybkości przejścia animacji najechania.

en: This field is disabled
pl: To pole jest wyłączone

en: This file should not be imported in this context.
pl: Tego pliku nie należy importować w tym kontekście.

en: This import contains references to the global Header, Body, and/or Footer from the website they were exported from. How would you like to import these references?
pl: Ten import zawiera odwołania do globalnego nagłówka, układu treści i/lub stopki z witryny, z której zostały wyeksportowane. Jak chcesz zaimportować te odwołania?

en: This is a legacy Divi 4 module running in backwards compatibility mode. In most cases, legacy modules should appear the same as they did in Divi 4. However, these modules aren't as performant and fully featured as Divi 5 modules.
pl: To starszy moduł Divi 4 działający w trybie zgodności wstecznej. W większości przypadków starsze moduły powinny wyglądać tak samo jak w Divi 4. Jednak te moduły nie są tak wydajne i w pełni funkcjonalne jak moduły Divi 5.

en: This is the date the countdown timer is counting down to.
pl: To jest data, do której odlicza licznik.

en: This is the title displayed for the countdown timer.
pl: Tytuł wyświetlany nad timerem.

en: This item is assigned to another template. Saving will override and remove its current assignment.
pl: Ten element jest przypisany do innego szablonu. Zapisanie nadpisze i usunie jego bieżące przypisanie.

en: This layout contains global design presets. Check the box below to import these styles as presets, or leave it unchecked to bring them in as static styles.
pl: Ten układ zawiera globalne ustawienia wstępne projektu. Zaznacz poniższe pole, aby zaimportować te style jako ustawienia wstępne, lub pozostaw to pole niezaznaczone, aby wprowadzić je jako style statyczne.

en: This legacy module is running in backward compatibility mode. Legacy modules require a reload when editing and cause slower loading times on the front end.
pl: Ten starszy moduł działa w trybie zgodności wstecznej. Starsze moduły wymagają przeładowania podczas edycji i powodują wolniejsze czasy ładowania w widoku strony.

en: This module will not function properly on the front end of your website because this is not the assigned Checkout page.
pl: Ten moduł nie będzie działać poprawnie na froncie witryny, ponieważ nie jest to przypisana strona realizacji zamówienia.

en: This number of columns cannot be used on this row.
pl: Tej liczby kolumn nie można użyć w tym wierszu.

en: This option will cover the player UI on the main video. This image can either be uploaded in each video setting or auto-generated by Divi.
pl: Ta opcja spowoduje zakrycie interfejsu odtwarzacza głównego klipu wideo. Obraz może być przesłany poprzez ustawienia klipu wideo lub automatycznie wygenerowany przez Divi.

en: This post has been assigned a template using the Theme Builder, however, the template being used does not contain a Post Content module.
pl: Do tego wpisu przypisano szablon za pomocą Theme Builder, jednak używany szablon nie zawiera modułu Treść Wpisu.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
pl: Ten wpis jest chroniony hasłem. Wpisz hasło, aby wyświetlić komentarze.

en: This sets a static height value for your element. Once set, the height of the element will no longer be determined by its inner content. Content that exceeds the static height of the element will overflow the element wrapper.
pl: To ustawia statyczną wartość wysokości dla twojego elementu. Po ustawieniu wysokość elementu nie będzie już zależała od jego zawartości wewnętrznej. Zawartość przekraczająca wysokość statyczną elementu spowoduje przepełnienie opakowania elementu.

en: This setting adjusts the shape of the bullet point that begins each list item.
pl: To ustawienie dostosowuje kształt punktu wypunktowania, który rozpoczyna każdy element listy.

en: This setting determines the vertical alignment of your content. Your content can either be vertically centered, or aligned to the bottom.
pl: To ustawienie określa pionowe wyrównanie twojej zawartości. Treść może być w pozycji wyśrodkowanej pionowo albo wyrównana do dołu.

en: This setting determines the vertical alignment of your slide image. Your image can either be vertically centered, or aligned to the bottom of your slide.
pl: Ta opcja umożliwia wyrównanie pionowe obrazu slajdu. Obraz może być wyrównany do środka lub do dołu slajdu.

en: This setting will let you choose to use the thumbnail track controls below the slider or dot navigation at the bottom of the slider.
pl: Ta opcja pozwala wybrać nawigację z użyciem miniatur znajdujących się pod sliderem lub nawigację z użyciem kropek u dołu slidera.

en: This setting will make your slider arrows either light or dark in color.
pl: Ta opcja umożliwia wybór jasnych lub ciemnych strzałek slidera.

en: This setting will toggle visibility of CTA on mobile devices.
pl: To ustawienie przełącza widoczność CTA na urządzeniach mobilnych.

en: This setting will toggle visibility of Images/Video on mobile devices.
pl: To ustawienie przełącza widoczność Obrazów/Wideo na urządzeniach mobilnych.

en: This setting will toggle visibility of content on mobile devices.
pl: To ustawienie przełącza widoczność treści na urządzeniach mobilnych.

en: This setting will turn on and off the circle buttons at the bottom of the slider.
pl: Ta opcja włącza i wyłącza okrągłe przyciski u dołu slidera.

en: This setting will turn on and off the featured image in the slider.
pl: Za pomocą tego ustawienia możesz włączyć i wyłączyć polecany obraz w sliderze.

en: This setting will turn on and off the meta section.
pl: Za pomocą tego ustawienia możesz włączyć i wyłączyć meta postu.

en: This setting will turn on and off the navigation arrows.
pl: Te opcje pozwalają włączyć i wyłączyć strzałki nawigacyjne.

en: This setting will turn on and off the read more button.
pl: Za pomocą tego ustawienia możesz włączyć i wyłączyć przycisk Przeczytaj mnie.

en: This settings turns on and off the 1px divider line, but does not affect the divider height.
pl: Opcja ta umożliwia wstawienie 1-pikselowej linii separatora, ale nie ma wpływu na wysokość separatora.

en: This will adjust the color of the 1px divider line.
pl: Pozwala ustawić kolor 1-pikselowej inii separatora.

en: This will affect all <strong>%1$s</strong> Groups using the <strong>%2$s</strong> across your entire site. Do you wish to proceed?
pl: To wpłynie na wszystkie grupy <strong>%1$s</strong> używające <strong>%2$s</strong> w całej witrynie. Czy chcesz kontynuować?

en: This will affect all <strong>%1$s</strong> Modules using the <strong>%2$s</strong> across your entire site. Do you wish to proceed?
pl: To wpłynie na wszystkie moduły <strong>%1$s</strong> używające <strong>%2$s</strong> w całej witrynie. Czy chcesz kontynuować?

en: This will assign <strong>%1$s</strong> as the <strong>Default %2$s Preset</strong> across your entire site. All <strong>%2$s</strong> Modules that use the <strong>Default %2$s Preset</strong> will be affected. Do you wish to proceed?
pl: To przypisze <strong>%1$s</strong> jako <strong>Domyślne Ustawienie Wstępne %2$s</strong> w całej witrynie. Wpłynie to na wszystkie moduły <strong>%2$s</strong>, które używają <strong>Domyślnego Ustawienia Wstępnego %2$s</strong>. Czy chcesz kontynuować?

en: This will assign <strong>%1$s</strong> as the default <strong>%2$s</strong> across your entire site. All elements that use <strong>Default %2$s</strong> will be affected. Do you wish to proceed?
pl: To przypisze <strong>%1$s</strong> jako domyślne <strong>%2$s</strong> w całej witrynie. Wpłynie to na wszystkie elementy, które używają <strong>Domyślnego %2$s</strong>. Czy chcesz kontynuować?

en: This will change the Display Order of the module.
pl: Spowoduje to zmianę kolejności wyświetlania modułu.

en: This will change the fill color for the bar.
pl: Powoduje zmianę koloru wypełnienia paska.

en: This will change the label of the module in the builder for easy identification.
pl: Zmienia etykietkę modułu w kreatorze, aby ułatwić identyfikację.

en: This will delete and unassign the <strong>%1$s</strong> preset across your entire site, and assign the <strong>Default %2$s Preset</strong> in all instances. Do you wish to proceed?
pl: To usunie i odłączy ustawienie wstępne <strong>%1$s</strong> w całej witrynie oraz przypisze <strong>Domyślne Ustawienie Wstępne %2$s</strong> we wszystkich wystąpieniach. Czy chcesz kontynuować?

en: This will delete and unassign this <strong>%1$s</strong> preset across your entire site, and assign the <strong>Default %2$s Preset</strong> in all instances. Do you wish to proceed?
pl: Spowoduje to usunięcie i anulowanie przypisania tego ustawienia wstępnego <strong>%1$s</strong> w całej witrynie oraz przypisanie <strong>domyślnego ustawienia wstępnego %2$s</strong> we wszystkich wystąpieniach. Czy chcesz kontynuować?

en: This will disable the module on selected devices
pl: Spowoduje to wyłączenie modułu na wybranych urządzeniach

en: This will disable the module on selected devices.
pl: Spowoduje to wyłączenie modułu na wybranych urządzeniach.

en: This will reset all Theme Builder settings and delete all templates. Are you sure you want to do this?
pl: To zresetuje wszystkie ustawienia Theme Builder i usunie wszystkie szablony. Czy na pewno chcesz to zrobić?

en: This will turn thumbnails on and off.
pl: Powoduje włączenie lub wyłączenie opcji miniatur.

en: This will update all instances across your entire site.
pl: Spowoduje to aktualizację wszystkich wystąpień w całej witrynie.

en: This would create an infinite loop
pl: Spowodowałoby to nieskończoną pętlę

en: Three values are required
pl: Wymagane są trzy wartości

en: Thumbnail
pl: Miniatura

en: Thumbnail Item
pl: Element miniatury

en: Thumbnail Orientation
pl: Położenie miniatur

en: Thumbnail Overlay Color
pl: Kolor nakładki miniatury

en: Thumbnail Size
pl: Rozmiar Miniatury

en: Thursday
pl: Czwartek

en: Tilt
pl: Pochylenie

en: Time Delay
pl: Opóźnienie

en: Time:
pl: Czas:

en: Timer Section
pl: Sekcja licznika czasu

en: Title
pl: Tytuł

en: Title Link
pl: Link do tytułu

en: Title Text
pl: Tekst tytułu

en: Title displayed above the portfolio.
pl: Tytuł wyświetlany nad portfolio.

en: Title is required.
pl: Tytuł jest wymagany.

en: Title/Meta Background Image
pl: Obraz dla tła tytułu

en: Title: a-z
pl: Tytuł: a-z

en: Title: z-a
pl: Tytuł: z-a

en: To Hour
pl: Do godziny

en: To Minute
pl: Do minuty

en: To use the Checkout Payment module, you need to add a Checkout Billing module and a Checkout Shipping module to this page first.
pl: Aby użyć modułu Płatność w Kasie, musisz najpierw dodać do tej strony moduł Dane Rozliczeniowe w Kasie oraz moduł Wysyłka w Kasie.

en: To use the Checkout Payment module, you need to add a Checkout Billing module to this page first.
pl: Aby użyć modułu Płatność w Kasie, musisz najpierw dodać do tej strony moduł Dane Rozliczeniowe w Kasie.

en: Toggle
pl: Zakładka rozwijana

en: Toggle %s
pl: Przełącz %s

en: Toggle Attribute
pl: Przełącz Atrybut

en: Toggle Content
pl: Zawartość przełącznika

en: Toggle Cookie
pl: Przełącz Plik Cookie

en: Toggle Divi Builder
pl: Przełącz Divi Builder

en: Toggle Gradient
pl: Przełącz Gradient

en: Toggle Icon
pl: Ikona przełącznika

en: Toggle Mask
pl: Włącz/Wyłącz Maskę

en: Toggle Options
pl: Opcje Przełącznika

en: Toggle Pattern
pl: Włącz/Wyłącz Wzór

en: Toggle Preset
pl: Przełącz Ustawienie Wstępne

en: Toggle Responsive View
pl: Przełącz Widok Responsywny

en: Toggle Title
pl: Tytuł przełącznika

en: Toggle Visibility
pl: Przełącz Widoczność

en: Toggle between the various gallery layout types.
pl: Przełączaj się między różnymi typami układu galerii.

en: Toggle dropdown
pl: Przełącz listę rozwijaną

en: Toggled layout visibility
pl: Przełączono widoczność układu

en: Toggles
pl: Przełącza

en: Tool Call
pl: Wywołanie Narzędzia

en: Tooltip
pl: Etykietka

en: Tooltip Background Color
pl: Kolor Tła Podpowiedzi

en: Top
pl: U góry

en: Top Border Color
pl: Kolor obramowania

en: Top Border Style
pl: Styl obramowania

en: Top Border Width
pl: Szerokość obramowania

en: Top Center
pl: U Góry Na Środku

en: Top Left
pl: U Góry Po Lewej

en: Top Rated Products
pl: Najwyżej oceniane produkty

en: Top Right
pl: Po Prawej Stronie U Góry

en: Top Sticky Limit
pl: Górny limit lepkości

en: Top To Bottom
pl: Od góry do dołu

en: Top of Element
pl: Góra elementu

en: Total
pl: Razem

en: Trackbacks/Pingbacks
pl: Trackbacki/Pingbacki

en: Transform
pl: Przekształcać

en: Transform Origin
pl: Przekształć pochodzenie

en: Transform Rotate
pl: Przekształć obróć

en: Transform Scale
pl: Skala transformacji

en: Transform Skew
pl: Przekształć pochylenie

en: Transform Translate
pl: Przekształć Tłumacz

en: Transforms
pl: Przekształcenia

en: Transition Default and Sticky Styles
pl: Domyślne i trwałe style przejścia

en: Transition Delay
pl: Opóźnienie przejścia

en: Transition Duration
pl: Okres przejściowy

en: Transition Speed
pl: Szybkość Przejścia

en: Transition Speed Curve
pl: Krzywa prędkości przejścia

en: Transitions
pl: Przejścia

en: Translate
pl: Przesunięcie

en: Travel back in time by this amount.
pl: Cofnij się w czasie o tę kwotę.

en: Triangle
pl: Trójkąt

en: Triangles
pl: Trójkąty

en: Trigger Animation
pl: Wyzwalanie Animacji

en: Trigger Event
pl: Zdarzenie Wyzwalające

en: Trigger:
pl: Wyzwalacz:

en: True Parallax
pl: Prawdziwa paralaksa

en: Try Again
pl: Spróbuj ponownie

en: Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.
pl: Spróbuj doprecyzować wyszukiwanie lub użyj nawigacji powyżej, aby znaleźć wpis.

en: Tuesday
pl: Wtorek

en: Tuesday, Aug 06 (l, M d)
pl: wtorek, sie 06 (l, M d)

en: Tufted
pl: Czubaty

en: Turn comment count on and off.
pl: Z kolei Ilość komentarzy on i off.

en: Turn excerpt on and off.
pl: Włączaj i wyłączaj fragment.

en: Turn image on or off
pl: Włącz lub wyłącz obraz

en: Turn image on or off.
pl: Włącz lub wyłącz obraz.

en: Turn meta on or off.
pl: Włącz lub wyłącz meta.

en: Turn name on or off
pl: Włącz lub wyłącz nazwę

en: Turn name on or off.
pl: Włącz lub wyłącz nazwę.

en: Turn on or off the author link.
pl: Pokaż lub ukryj link do strony autora.

en: Turn pagination on and off.
pl: Włącz lub wyłącz paginację.

en: Turn pagination on or off
pl: Włącz lub wyłącz paginację

en: Turn price on or off
pl: Włącz lub wyłącz cenę

en: Turn price on or off.
pl: Włącz lub wyłącz cenę.

en: Turn project titles on or off.
pl: Włącz lub wyłącz wyświetlanie tytułu projektu.

en: Turn rating on or off
pl: Włącz lub wyłącz ocenę

en: Turn rating on or off.
pl: Włącz lub wyłącz ocenę.

en: Turn sale badge on or off
pl: Włącz lub wyłącz plakietkę wyprzedaży

en: Turn sale badge on or off.
pl: Włącz lub wyłącz znaczek sprzedaży.

en: Turn the captcha on or off using this option.
pl: Włącz lub wyłącz funkcję Captcha, korzystając z tej opcji.

en: Turn the category links on or off.
pl: Włącz lub wyłącz wyświetlanie linków kategorii.

en: Turn the date display on or off.
pl: Włącz lub wyłącz wyświetlanie daty.

en: Turn the date on or off.
pl: Włącz lub wyłącz wyświetlanie daty.

en: Turn the pagination on or off.
pl: Włącz lub wyłącz paginację.

en: Turn this on to exclude pages from search results.
pl: Włącz, aby wykluczyć strony z wyników wyszukiwania.

en: Turn this on to show the Search Button.
pl: Włącz, aby wyświetlić przycisk wyszukiwania.

en: Turn this on to show the next post link.
pl: Włącz tę opcję, aby wyświetlić link do następnego wpisu.

en: Turn this on to show the previous post link.
pl: Włącz tę opcję, aby wyświetlić link do poprzedniego wpisu.

en: Turning off percentages will remove the percentage text from within the filled portion of the bar.
pl: Wyłączenie wartości procentowych spowoduje usunięcie procentowego tekstu z wypełnionej części paska.

en: Turning this on will allow automatic sliding to continue on mouse hover.
pl: Obracając pozwoli to na automatyczne przesuwne nadal po najechaniu myszką.

en: Turning this on will exclude Posts from search results.
pl: Włączenie tej opcji wykluczy wpisy z wyników wyszukiwania.

en: Two values are required
pl: Wymagane są dwie wartości

en: Type
pl: Typ

en: Type > then search to nest, Cmd+Enter to add, Enter to insert all
pl: Wpisz >, a następnie wyszukaj, aby zagnieździć; Cmd+Enter, aby dodać; Enter, aby wstawić wszystko

en: Type of query to perform (post_type, terms, users, current_page, repeater, or repeater_field_name)
pl: Typ zapytania do wykonania (post_type, terms, users, current_page, repeater lub repeater_field_name)

en: Type the Redirect URL
pl: Wpisz przekierowujący adres URL

en: Type the message you want to display after successful form submission. Leave blank for default
pl: Wpisz wiadomość, która ma się wyświetlić po wysłaniu zakończonym sukcesem. Pozostaw puste, aby użyć domyślnych ustawień.

en: Type the text you want to use as placeholder for the search field.
pl: Wpisz tekst, który ma być tekstem zastępczym dla pola wyszukiwania.

en: Type: %s
pl: Typ: %s

en: URL Parameter
pl: Parametr adresu URL

en: URL Parameter Name
pl: Nazwa parametru adresu URL

en: URL Parameter Value
pl: Wartość parametru URL

en: URL for the home link in the breadcrumb.
pl: URL linku do strony głównej w okruszkach.

en: URLs
pl: Adresy URL

en: Ultra Bold 800
pl: Ultra Pogrubiona 800

en: Ultra Light
pl: Ostre światło

en: Ultra Light 200
pl: Ultra Lekka 200

en: Ultra Wide
pl: Ultra Szeroki

en: Unable To Establish Internet Connection.
pl: Nie można nawiązać połączenia internetowego.

en: Unassigned
pl: Nieprzypisany

en: Unclosed block: missing closing brace.
pl: Niezamknięty blok: brakujący nawias klamrowy zamykający.

en: Underline
pl: Tekst podkreślony

en: Underneath Section Content
pl: Wstaw sekcję

en: Undo
pl: Cofnij

en: Undo/Redo
pl: Cofnij/Ponów

en: Undock Active Tab
pl: Odłącz Aktywną Kartę

en: Undock Tab
pl: Odłącz Kartę

en: Unexpected closing brace.
pl: Nieoczekiwany nawias klamrowy zamykający.

en: Unknown Field
pl: Nieznane Pole

en: Unknown Module
pl: Nieznany Moduł

en: Unknown Target
pl: Nieznany Cel

en: Unknown error.
pl: Nieznany błąd.

en: Unlock
pl: Odblokowanie

en: Unlock %1$s
pl: Odblokuj %1$s

en: Unlock %s
pl: Odblokuj %s

en: Unlock Module
pl: Odblokować Moduł

en: Unlock module
pl: Odblokuj moduł

en: Unlock parent module first
pl: Najpierw odblokuj moduł nadrzędny

en: Unordered List
pl: Wstaw listę nieuporządkowaną

en: Unordered List Item Indent
pl: Wyśrodkuj elementy listy

en: Unordered List Style Position
pl: Nieuporządkowana pozycja stylu listy

en: Unordered List Style Type
pl: Wstaw listę nieuporządkowaną

en: Unsaved Changes
pl: Niezapisane zmiany

en: Unsaved changes will be lost if you leave the Theme Builder at this time.
pl: Niezapisane zmiany zostaną utracone, jeśli teraz opuścisz Theme Builder.

en: Unsigned
pl: Bez Znaku

en: Unsupported
pl: Nieobsługiwane

en: Unsupported post type.
pl: Nieobsługiwany typ treści.

en: Until Date
pl: Do daty

en: Up
pl: W górę

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Update All Presets
pl: Zaktualizuj Wszystkie Presety

en: Update Preset With Current Styles
pl: Zaktualizuj ustawienia z bieżącymi stylami

en: Update Presets?
pl: Zaktualizować Presety?

en: Update cart
pl: Zaktualizuj koszyk

en: Update this value in all detected locations.
pl: Zaktualizuj tę wartość we wszystkich wykrytych miejscach.

en: Update totals
pl: Zaktualizuj sumy

en: Updated template settings
pl: Zaktualizowano ustawienia szablonu

en: Updated templates order
pl: Zaktualizowano kolejność szablonów

en: Updating breakpoints will affect take affect across your entire website. When disabling a breakpoint, its styles will be stored for posterity. When enabling a breakpoint, any existing styles for that breakpoint will be restored.
pl: Aktualizacja punktów przerwania zostanie zastosowana w całej witrynie. Po wyłączeniu punktu przerwania jego style zostaną zachowane na przyszłość. Po włączeniu punktu przerwania wszelkie istniejące style dla tego punktu przerwania zostaną przywrócone.

en: Updating breakpoints will take affect across your entire website.
pl: Aktualizacja punktów przerwania zostanie zastosowana w całej witrynie.

en: Updating breakpoints will take affect across your entire website. When disabling a breakpoint, its styles will be stored for posterity.
pl: Aktualizacja punktów przerwania zostanie zastosowana w całej witrynie. Po wyłączeniu punktu przerwania jego style zostaną zachowane na przyszłość.

en: Updating breakpoints will take affect across your entire website. When enabling a breakpoint, any existing styles for that breakpoint will be restored.
pl: Aktualizacja punktów przerwania zostanie zastosowana w całej witrynie. Po włączeniu punktu przerwania wszelkie istniejące style dla tego punktu przerwania zostaną przywrócone.

en: Upgrade Your Divi Cloud
pl: Zwiększ Plan Divi Cloud

en: Upload
pl: Prześlij

en: Upload Font
pl: Prześlij

en: Upload a video
pl: Prześlij klip wideo

en: Upload an image
pl: Prześlij obraz

en: Upload an image to display at the top of your blurb.
pl: Prześlij obraz do wyświetlania u góry notki.

en: Upload an image to display beside your menu.
pl: Prześlij obraz do wyświetlenia obok menu.

en: Upload an image.
pl: Prześlij obraz.

en: Upload the "after" image.
pl: Prześlij obraz „po”.

en: Upload the "before" image.
pl: Prześlij obraz „przed”.

en: Upload the .WEBM version of your video here. All uploaded videos should be in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers.
pl: Prześlij wersję klipu wideo w formacie .WEBM tutaj. Aby klip wideo mógł być odtwarzany w dowolnej przeglądarce, należy przesłać go zarówno w formacie .MP4, jak i .WEBM.

en: Upload your Lottie JSON animation file.
pl: Prześlij plik animacji Lottie JSON.

en: Upload your desired image, or type in the URL to the image you would like to display over your video. You can also generate a still image from your video.
pl: Prześlij wybrany obraz lub wpisz adres URL obrazu, który ma zostać wyświetlony jako nakładka klipu wideo. Możesz także wygenerować stop-klatkę ze swojego klipu wideo.

en: Upload your desired image, or type in the URL to the image you would like to display.
pl: Prześlij wybrany obraz lub wpisz adres URL obrazu, który ma zostać wyświetlony.

en: Upload your desired video in .MP4 format, or type in the URL to the video you would like to display.
pl: Prześlij wybrane wideo w formacie .MP4 lub wpisz URL do wideo, które chcesz wyświetlić.

en: Upload/Remove Fonts
pl: Prześlij/Usuń Czcionki

en: Uppercase
pl: Wielkie Litery

en: Upscale
pl: Ekskluzywny

en: Upwards
pl: W górę

en: Use A Spam Protection Service
pl: Skorzystaj z usługi ochrony przed spamem

en: Use Background Color
pl: Zastosuj kolor tła

en: Use Background Color Gradient
pl: Użyj gradientu koloru tła

en: Use Background Overlay
pl: Użyj nakładki na tło

en: Use Basic Captcha
pl: Użyj podstawowego captcha

en: Use Current Loop
pl: Użyj Bieżącej Pętli

en: Use Custom %s Size
pl: Użyj Niestandardowego Rozmiaru %s

en: Use Custom Fields
pl: Użyj niestandardowej szerokości

en: Use Custom Icon Size
pl: Użyj niestandardowego rozmiaru ikony

en: Use Custom Styles For %1$s
pl: Użyj niestandardowych stylów dla %1$s

en: Use Dot Navigation
pl: Zastosuj nawigację z użyciem kropek

en: Use Focus Borders
pl: Użyj koloru obramowania aktywnego elementu

en: Use Global Body
pl: Użyj Globalnego Układu Treści

en: Use Global Footer
pl: Użyj Globalnej Stopki

en: Use Global Header
pl: Użyj Globalnego Nagłówka

en: Use Grayscale Filter
pl: Użyj filtra w skali szarości

en: Use Icon
pl: Zastosuj ikonę

en: Use On
pl: Użyj Na

en: Use Parallax Effect
pl: Zastosuj efekt paralaksy

en: Use Post Excerpts
pl: Użyj fragmentów postów

en: Use Single Name Field
pl: Pole nazwy

en: Use Text Background Color
pl: Użyj koloru tła tekstu

en: Use Text Overlay
pl: Użyj nakładki tekstowej

en: Use Thumbnail Track
pl: Zastosuj nawigację z użyciem miniatur

en: Use Visual Builder
pl: Użyj Visual Builder

en: Use With Global Templates From This Website
pl: Użyj Z Globalnymi Szablonami Z Tej Witryny

en: Use the Divi Builder
pl: Użyj Divi Builder

en: Use the color picker to choose a color for the background overlay.
pl: Użyj narzędzia do wybierania koloru, aby zdecydować, jaki kolor nałożyć na tło.

en: Use the color picker to choose a color for the text overlay.
pl: Użyj narzędzia do wybierania koloru, aby zdecydować, jaki kolor ma mieć nałożony tekst.

en: Use the current loop context for displaying products.
pl: Użyj kontekstu bieżącej pętli do wyświetlania produktów.

en: Use the fields below to add a new account.
pl: Użyj poniższych pól, aby dodać nowe konto.

en: User
pl: Użytkownik

en: User IDs separated by commas
pl: Identyfikatory użytkowników oddzielone przecinkami

en: User Link
pl: Link Użytkownika

en: User Login
pl: Login Użytkownika

en: User Offset
pl: Przesunięcie Użytkowników

en: User Role
pl: Rola użytkownika

en: User is Logged In
pl: Użytkownik jest zalogowany

en: User is Logged Out
pl: Użytkownik jest wylogowany

en: User role to filter by (when query_type is users). Can be a single role or comma-separated list.
pl: Rola użytkownika do filtrowania (gdy query_type to users). Może to być pojedyncza rola lub lista rozdzielona przecinkami.

en: Username
pl: Nazwa Użytkownika

en: Username or email
pl: Nazwa użytkownika lub e-mail

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Users Groups
pl: Grupy Użytkowników

en: Users Per Page
pl: Użytkownicy Na Stronę

en: Using Scrolling Effects, you can transform elements on your page as you scroll. The animation's transition is based on the user's scrolling behavior. Once the element enters the browser viewport (top), the animation begins, and it once it leaves the viewport (bottom), the animation ends.
pl: Korzystając z efektów przewijania, możesz przekształcać elementy na swojej stronie podczas przewijania. Przejście animacji jest oparte na zachowaniu użytkownika podczas przewijania. Gdy element wejdzie w rzutnię przeglądarki (u góry), rozpoczyna się animacja, a po opuszczeniu rzutni (u dołu) animacja się kończy.

en: Using the Custom CSS tab , you can either output free form styles or output styles before / after / on the element.
pl: Korzystając z karty Własny CSS, możesz wyświetlać style dowolne albo style przed/po/na elemencie.

en: Using the Divi Role Editor, you can limit the types of actions that can be taken by WordPress users of different roles. This is a great way to limit the functionality available to your customers or guest authors to ensure that they only have the necessary options available to them.
pl: Korzystając z Edytora Ról Divi, możesz ograniczyć typy działań dostępnych dla użytkowników WordPress o różnych rolach. To świetny sposób na ograniczenie funkcji dostępnych dla Twoich klientów lub gościnnych autorów, aby mieli do dyspozycji tylko niezbędne opcje.

en: Using the transform controls, you can perform visual adjustments to any element using a combination of Scale, Translation, Rotation and Skew settings. This allows you to create advanced design effects without the need of a separate graphic design program.
pl: Za pomocą kontrolek przekształceń możesz wprowadzać zmiany wizualne dowolnego elementu, używając kombinacji ustawień Skali, Przesunięcia, Obracania i Pochylenia. Pozwala to tworzyć zaawansowane efekty projektowe bez potrzeby używania osobnego programu graficznego.

en: Using the transform controls, you can performance visual adjustments to any element using a combination of Scale, Translation, Rotation and Skew settings. This allows you to create advanced design effects without the need of a separate graphic design program.
pl: Korzystając z elementów sterujących transformacją, można wykonywać korekty wizualne dowolnego elementu za pomocą kombinacji ustawień Skala, Tłumaczenie, Obrót i Pochylenie. Pozwala to tworzyć zaawansowane efekty projektowe bez konieczności stosowania oddzielnego programu do projektowania graficznego.

en: Values must be comma separated
pl: Wartości muszą być rozdzielone przecinkami

en: Variable Manager
pl: Menedżer Zmiennych

en: Variable Settings
pl: Ustawienia Zmiennych

en: Variables
pl: Zmienne

en: Variables Manager
pl: Menedżer Zmiennych

en: Variation Label
pl: Etykieta odmiany

en: Vertical
pl: Pionowy

en: Vertical Gap
pl: Odstęp Pionowy

en: Vertical Gutters
pl: Rynny pionowe

en: Vertical Motion
pl: Ruch pionowy

en: Vertical Offset
pl: Przesunięcie w pionie

en: Vertical Overflow
pl: Przelew pionowy

en: Vertically Centered
pl: Pionowo wyśrodkowana

en: Very poor
pl: Bardzo słabo

en: Video
pl: Klip wideo

en: Video Icon
pl: Ikona wideo

en: Video MP4 File Or Youtube URL
pl: Plik wideo MP4 lub adres URL YouTube

en: Video Play
pl: Odtwórz Wideo

en: Video Slider
pl: Slider wideo

en: Video Slider Item
pl: Element Suwaka Wideo

en: Video Slider Items
pl: Elementy Suwaka Wideo

en: Video Sliders
pl: Suwaki wideo

en: Video Tutorials
pl: Ustawienia wideo

en: Video WEBM File
pl: Plik wideo WEBM

en: Videos
pl: Filmy wideo

en: View
pl: Widok

en: View Body Template
pl: Wyświetl Szablon Treści Głównej

en: View Footer Template
pl: Wyświetl Szablon Stopki

en: View Front End
pl: Wyświetl W Widoku Strony

en: View Global Canvas
pl: Zobacz Globalną Kanwę

en: View Header Template
pl: Wyświetl Szablon Nagłówka

en: View Page
pl: Wyświetl Stronę

en: View Split Testing Stats
pl: Wyświetl Statystyki Testów A/B

en: View Template
pl: Wyświetl Szablon

en: View Theme Builder
pl: Wyświetl Theme Builder

en: View Theme Builder Item
pl: Wyświetl Element Theme Builder

en: Viewport Bottom
pl: Dno rzutni

en: Viewport Enter
pl: Wejście Do Widoku

en: Viewport Exit
pl: Wyjście Z Widoku

en: Viewport Height (vh)
pl: Wysokość rzutni (vh)

en: Viewport Maximum (vmax)
pl: Maksimum widocznego obszaru (vmax)

en: Viewport Minimum (vmin)
pl: Minimalna część widocznego obszaru (vmin)

en: Viewport Top
pl: Widok z góry

en: Viewport Width (vw)
pl: Szerokość rzutni (vw)

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Visible
pl: Widoczny

en: Visual
pl: Poglądowy

en: Wave
pl: Fala

en: Wave 2
pl: Fala 2

en: Waves
pl: Fale

en: Waves 2
pl: Fale 2

en: Wavy
pl: Faliste

en: Website Field
pl: Pole witryny internetowej

en: Wednesday
pl: Środa

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Weights
pl: Grubości

en: When a minimum height is set, the element will always have a height of at least the amount defined. This supersedes smaller static height values. Unlike height, minimum height does not result in content overflow and will allow the height of your element to remain dynamic.
pl: Gdy ustawiona jest minimalna wysokość, element zawsze będzie miał wysokość co najmniej określonej ilości. Zastępuje to mniejsze wartości statyczne wysokości. W przeciwieństwie do wysokości, minimalna wysokość nie powoduje przepełnienia treści i pozwoli utrzymać dynamikę wysokości elementu.

en: When a visitor clicks into an input field, it becomes focused. You can pick a color to be used for the input field background while focused.
pl: Gdy użytkownik kliknie pole wprowadzania, staje się skupiony. Możesz wybrać kolor, który ma być użyty w tle pola wejściowego podczas skupienia.

en: When a visitor clicks into an input field, it becomes focused. You can pick a color to be used for the input text while focused.
pl: Gdy użytkownik kliknie pole wprowadzania, staje się skupiony. Możesz wybrać kolor, który ma być użyty dla tekstu wejściowego podczas skupienia.

en: When clicked the module will link to this URL.
pl: Po kliknięciu moduł połączy się z tym adresem URL.

en: When clicked, this link will direct to the specified URL.
pl: Po kliknięciu ten link przekieruje do wskazanego URL.

en: When enabled, a background color is added behind the slider text to make it more readable atop background images.
pl: Jeśli ta opcja zostanie włączona, kolor tła zostanie dodany pod tekstem slidera, aby tekst ten był lepiej widoczny na obrazach w tle.

en: When enabled, a custom overlay color will be added above your background image and behind your slider content.
pl: Jeśli ta opcja zostanie włączona, nakładka z wybranego koloru zostanie dodana nad obrazem tła i pod zawartością slidera.

en: When enabled, any existing preset class will be removed when applying the preset
pl: Po włączeniu, podczas stosowania presetu każda istniejąca klasa presetu zostanie usunięta

en: When enabled, only replace values in fields that have the same type as the source field. When disabled, replace matching values in any field type.
pl: Gdy włączone, zamieniaj wartości tylko w polach tego samego typu co pole źródłowe. Gdy wyłączone, zamieniaj pasujące wartości w polach dowolnego typu.

en: When enabled, this will add a custom icon within the button.
pl: Po włączeniu spowoduje to dodanie niestandardowej ikony w przycisku.

en: When enabled, this will force your image to extend 100% of the width of the column it's in.
pl: Po włączeniu spowoduje to wymuszenie na obrazie wydłużenia o 100% szerokości kolumny, w której się znajduje.

en: When you save layouts to Divi Cloud, they become available on every website you build.
pl: Gdy zapisujesz układy w Divi Cloud, stają się dostępne na każdej witrynie, którą tworzysz.

en: Whether or not the First Name field should be included in the opt-in form.
pl: Niezależnie od tego, czy pole Pierwszego imienia powinno być zawarte w formularzu akceptacji.

en: Whether or not the Last Name field should be included in the opt-in form.
pl: Określa, czy pole Nazwisko musi być zawarte w formularzu zgody.

en: Whether or not the Name field should be included in the opt-in form.
pl: Wybierz, czy link ma otwierać się w nowym oknie.

en: Whether or not to show pagination for the gallery.
pl: Czy wyświetlać paginację galerii.

en: Whether or not to show the title and caption for images (if available).
pl: Czy chcesz pokazać (lub nie) tytuł i podpis do zdjęć (jeśli są dostępne).

en: Whether or not to use a 3rd-party spam protection service like Google reCAPTCHA.
pl: Czy korzystać z zewnętrznej usługi ochrony przed spamem, takiej jak Google reCAPTCHA.

en: Whether or not to use a single Name field in the opt-in form.
pl: Określa, czy należy użyć pojedynczego pola Nazwa w formularzu zgłoszeniowym.

en: Whether to exclude the current post from results (used when query_type is post_type, except for attachments)
pl: Czy wykluczyć bieżący wpis z wyników (używane, gdy query_type to post_type, z wyjątkiem załączników)

en: Whether to ignore sticky posts in results order (used only when query_type is post_type and post_type is post)
pl: Czy ignorować przypięte wpisy w kolejności wyników (używane tylko, gdy query_type to post_type i post_type to post)

en: While Editing Element
pl: Podczas Edycji Elementu

en: While In Builder
pl: W Edytorze

en: Widescreen
pl: Panoramiczny

en: Widget Area
pl: Pole widżetu

en: Width
pl: Maksymalna szerokość

en: Wireframe Mode
pl: Tryb Szkieletu

en: Wireframe View
pl: Widok schematu strony

en: Wireframe, Desktop, Tablet, Phone, Click Mode, Grid Mode, Hover Mode, Zoom
pl: Szkielet, Komputer, Tablet, Telefon, Tryb Klikania, Tryb Siatki, Tryb Najechania, Powiększenie

en: Woo Cart Products
pl: Produkty do koszyka Woo

en: Woo Cart Totals
pl: Sumy koszyka Woo

en: Woo Checkout Billing
pl: Płatności w kasie Woo

en: Woo Checkout Details
pl: Szczegóły kasy Woo

en: Woo Checkout Information
pl: Informacje o kasie Woo

en: Woo Checkout Payment
pl: Płatność przy kasie Woo

en: Woo Checkout Payment module can be used on a page and cannot be previewed.
pl: Moduł płatności w kasie Woo można użyć na stronie i nie można go podejrzeć.

en: Woo Checkout Shipping
pl: Woo Zamówienie Wysyłka

en: Woo Cross Sells
pl: Woo Cross sprzedaje

en: Woo Product Add To Cart
pl: Produkt Woo Dodaj do koszyka

en: Woo Product Description
pl: Opis produktu Woo

en: Woo Product Gallery
pl: Galeria produktów Woo

en: Woo Product Images
pl: Obrazy produktów Woo

en: Woo Product Information
pl: Informacje o produkcie Woo

en: Woo Product Meta
pl: Meta produktu Woo

en: Woo Product Price
pl: Cena produktu Woo

en: Woo Product Rating
pl: Ocena produktu Woo

en: Woo Product Reviews
pl: Recenzje produktów Woo

en: Woo Product Stock
pl: Magazyn produktów Woo

en: Woo Product Tabs
pl: Karty produktów Woo

en: Woo Product Title
pl: Tytuł produktu Woo

en: Woo Product Upsell
pl: Promocja produktów Woo

en: Woo Product Upsells
pl: Oferty Dodatkowe Produktu Woo

en: Woo Products
pl: Produkty Woo

en: Woo Related Products
pl: Woo produkty

[ctx: WooCommerce items number]
en: %1$s Item | %1$s Items
pl[0]: Pozycja: %1$s
pl[1]: Pozycje: %1$s

en: WooCommerce must be active for this module to appear
pl: Aby ten moduł był dostępny, WooCommerce musi być aktywny

en: WordPress image size to use for thumbnails (e.g., thumbnail, medium, large, full).
pl: Rozmiar obrazu WordPress do użycia dla miniatur (np. thumbnail, medium, large, full).

en: Would you like to save these fonts and colors for future Divi AI layouts?
pl: Czy chcesz zapisać te czcionki i kolory dla przyszłych układów Divi AI?

en: Would you like to update this attribute in all of these presets as well?
pl: Czy chcesz zaktualizować ten atrybut również we wszystkich tych presetach?

en: Wrap
pl: Zawijaj

en: Wrap Reverse
pl: Zawijaj Odwrotnie

en: Write & Replace
pl: Napisz i zamień

en: Write Automatically
pl: Pisz automatycznie

en: Write With AI
pl: Pisz z AI

en: Write free-form css using the keyword %s to target this module. i.e. %s
pl: Wpisz dowolny CSS, używając słowa kluczowego %s, aby wskazać ten moduł, np. %s

en: X Profile Url
pl: URL URL profilu X

en: X-Height (ex)
pl: Wysokość X (ex)

en: X-Ray
pl: Rentgen

en: X-Ray Mode
pl: Tryb Rentgen

en: Year: %s
pl: Rok: %s

en: Yes
pl: Tak

en: Yes Please!
pl: Tak proszę!

en: You Have Unsaved Changes
pl: Masz Niezapisane Zmiany

en: You are about to delete a global layout. This will disconnect all templates that use this global layout and duplicate it in place. Are you sure you wish to continue?
pl: Za chwilę usuniesz globalny układ. Spowoduje to odłączenie wszystkich szablonów, które używają tego globalnego układu, oraz skopiowanie go w jego miejscu. Czy na pewno chcesz kontynuować?

en: You can add borders to any element, customize their appearance and assign unique styles to each edge.
pl: Możesz dodawać obramowania do dowolnego elementu, dostosowywać ich wygląd i przypisywać unikalne style do każdej krawędzi.

en: You can find your API Key <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank" rel="noreferrer">here</a>.
pl: Klucz API znajdziesz <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank" rel="noreferrer">tutaj</a>.

en: You can pick unique background colors for toggles when they are in their open and closed states. Choose the closed state background color here.
pl: Możesz wybrać unikalne kolory tła dla przełączników, gdy są w stanie otwartym i zamkniętym. Wybierz tutaj kolor tła stanu zamkniętego.

en: You can pick unique background colors for toggles when they are in their open and closed states. Choose the open state background color here.
pl: Możesz wybrać unikalne kolory tła dla przełączników, gdy są w stanie otwartym i zamkniętym. Wybierz tutaj kolor tła stanu otwartego.

en: You can pick unique text colors for toggle titles when they are open and closed. Choose the closed state title color here.
pl: Możesz wybrać unikalne kolory tekstu do przełączania tytułów, gdy są one otwarte i zamknięte. Wybierz tutaj kolor tytułu zamkniętego stanu.

en: You can pick unique text colors for toggle titles when they are open and closed. Choose the open state title color here.
pl: Możesz wybrać unikalne kolory tekstu do przełączania tytułów, gdy są one otwarte i zamknięte. Wybierz tutaj kolor tytułu stanu otwartego.

en: You cannot use `divi` namespace. `divi` namespace is reserved for built-in module that is authored by Elegant Themes.
pl: Nie możesz używać przestrzeni nazw `divi`. Przestrzeń nazw `divi` jest zarezerwowana dla wbudowanego modułu autorstwa Elegant Themes.

en: You do not have permission to access this Theme Builder page.
pl: Nie masz uprawnień do dostępu do tej strony Theme Builder.

en: You do not have permission to create posts of this type.
pl: Nie masz uprawnień do tworzenia wpisów tego typu.

en: You do not have permission to duplicate this post.
pl: Nie masz uprawnień do duplikowania tego wpisu.

en: You do not have permission to edit one or more posts.
pl: Nie masz uprawnień do edycji jednego lub większej liczby wpisów.

en: You do not have permission to edit this post.
pl: Nie masz uprawnień do edycji tego wpisu.

en: You do not have permission to reorder posts of this type.
pl: Nie masz uprawnień do zmiany kolejności wpisów tego typu.

en: You do not have permission to trash this post.
pl: Nie masz uprawnień do przeniesienia tego wpisu do kosza.

en: You do not have sufficient permissions to modify this category.
pl: Nie masz wystarczających uprawnień, aby modyfikować tę kategorię.

en: You do not have sufficient permissions to modify this tag.
pl: Nie masz wystarczających uprawnień, aby modyfikować ten tag.

en: You do not have sufficient permissions to modify this taxonomy term.
pl: Nie masz wystarczających uprawnień, aby modyfikować ten termin taksonomii.

en: You don't have sufficient permissions to access this content.
pl: Nie masz wystarczających uprawnień, aby uzyskać dostęp do tej treści.

en: You entered the wrong number in captcha.
pl: Wpisano nieprawidłową liczbę w captcha.

en: You have not saved any items to your Divi Library yet. Once an item has been saved to your library, it will appear here for easy use.
pl: Nie zapisano jeszcze żadnych elementów w Bibliotece Divi. Gdy element zostanie zapisany w bibliotece, pojawi się tutaj, aby można było łatwo z niego korzystać.

en: You may be interested in&hellip;
pl: Może Cię zainteresować&hellip;

en: You must be %1$slogged in%2$s to post a review.
pl: Musisz być %1$szalogowany%2$s, aby dodać opinię.

en: You must be a human to submit this form.
pl: Aby wysłać ten formularz, musisz być człowiekiem.

en: You must be logged in to checkout.
pl: Musisz się zalogować, aby przejść do kasy.

en: You've made changes to the <strong>%1$s</strong> Group preset settings. This will affect all <strong>%1$s</strong> Groups across your entire site. Do you wish to proceed?
pl: Wprowadzono zmiany w ustawieniach presetu grupy <strong>%1$s</strong>. Wpłynie to na wszystkie grupy <strong>%1$s</strong> w całej witrynie. Czy chcesz kontynuować?

en: You've made changes to the <strong>%1$s</strong> Module preset settings. This will affect all <strong>%1$s</strong> Modules across your entire site. Do you wish to proceed?
pl: Wprowadzono zmiany w ustawieniach presetu modułu <strong>%1$s</strong>. Wpłynie to na wszystkie moduły <strong>%1$s</strong> w całej witrynie. Czy chcesz kontynuować?

en: Your Dynamic Post Title Will Display Here
pl: Tutaj Wyświetli Się Dynamiczny Tytuł Wpisu

en: Your Existing Pages
pl: Twoje istniejące strony

en: Your Save Has Failed
pl: Twój zapis nie powiódł się

en: Your Saved Layouts
pl: Załaduj layout

en: Your Title Goes Here
pl: Tutaj Wpisz Swój Tytuł

en: Your cart is currently empty.
pl: Twój koszyk jest obecnie pusty.

en: Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.
pl: Tutaj znajduje się Twoja treść. Edytuj lub usuń ten tekst bezpośrednio albo w ustawieniach Treści modułu. Możesz też ostylować każdy aspekt tej treści w ustawieniach Projektu modułu, a nawet zastosować własny CSS do tego tekstu w ustawieniach Zaawansowanych modułu.

en: Your dynamic author bio will display here. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus auctor urna eleifend diam eleifend sollicitudin a fringilla turpis. Curabitur lectus enim.
pl: Tutaj wyświetli się dynamiczny opis autora. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus auctor urna eleifend diam eleifend sollicitudin a fringilla turpis. Curabitur lectus enim.

en: Your dynamic category description will display here. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus auctor urna eleifend diam eleifend sollicitudin a fringilla turpis. Curabitur lectus enim.
pl: Tutaj wyświetli się dynamiczny opis kategorii. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus auctor urna eleifend diam eleifend sollicitudin a fringilla turpis. Curabitur lectus enim.

en: Your dynamic post excerpt will display here. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus auctor urna eleifend diam eleifend sollicitudin a fringilla turpis. Curabitur lectus enim.
pl: Tutaj wyświetli się dynamiczny fragment wpisu. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus auctor urna eleifend diam eleifend sollicitudin a fringilla turpis. Curabitur lectus enim.

en: Your order
pl: Twoje zamówienie

en: Your page contains changes that have not been saved. If you close the builder without saving, these changes will be lost. If you would like to leave the builder and save all changes, please select <strong>Save & Exit</strong>. If you would like to discard all recent changes, choose <strong>Discard & Exit</strong>.
pl: Twoja strona zawiera zmiany, które nie zostały zapisane. Jeśli zamkniesz kreator bez zapisywania, zmiany zostaną utracone. Jeśli chcesz opuścić kreator i zapisać wszystkie zmiany, wybierz <strong>Zapisz i wyjdź</strong>. Jeśli chcesz usunąć wszystkie ostatnie zmiany, wybierz strong>Odrzuć i wyjdź</strong>.

en: Your rating
pl: Twoja ocena

en: Your review
pl: Twoja opinia

en: Your session has ended. Please log in again, refresh this tab, and retry export.
pl: Twoja sesja wygasła. Zaloguj się ponownie, odśwież tę kartę i ponów próbę eksportu.

en: Z Index
pl: Indeks Z

en: Zero-width (ch)
pl: Zerowa szerokość (ch)

en: Zig Zag 2
pl: Zygzak 2

en: Zoom
pl: Zmniejsz

en: Zoom Icon Color
pl: Kolor ikony zoomu

en: Zoom In
pl: Powiększ

en: Zoom Out
pl: Pomniejsz

en: Zoom to 25%
pl: Powiększ do 25%

en: Zoom to 50%
pl: Powiększ do 50%

en: Zoom to 75%
pl: Powiększ do 75%

en: \"Build From Scratch\" loads a pre-built WooCommerce page layout, with which you build on when the Divi Builder is enabled. \"Default\" option lets you use default WooCommerce page layout.
pl: Opcja \"Buduj Od Zera\" wczytuje gotowy układ strony WooCommerce, na bazie którego tworzysz po włączeniu Divi Builder. Opcja \"Domyślne\" pozwala użyć domyślnego układu strony WooCommerce.

en: bottom
pl: dół

en: by
pl: przez

en: by
pl: przez

en: by %s
pl: przez %s

en: center
pl: środek

en: close Modal
pl: Zamknij modal

en: color
pl: kolor

en: colors
pl: kolory

en: comments
pl: komentarzy

en: contains
pl: zawiera

en: cookie
pl: ciastko

en: cookie with
pl: ciasteczko z

en: css var
pl: Zmienna CSS

en: custom field
pl: pole niestandardowe

en: default
pl: domyślnie

en: delay
pl: opóźnienie

en: does not contain
pl: nie zawiera

en: does not equal
pl: różne

en: e.g., 3n+1
pl: np. 3n+1

en: elect a widget-area that you would like to display. You can create new widget areas within the Appearances > Widgets tab.
pl: Wybierz obszar widżetów, który chcesz wyświetlić. Nowe obszary widżetów możesz utworzyć w zakładce Wygląd > Widżety.

en: enter a %s
pl: wpisz %s

en: equals
pl: równe

en: fonts
pl: czcionki

en: has been added to cart.
pl: został dodany do koszyka.

en: has no value
pl: nie ma wartości

en: image
pl: obraz

en: images
pl: obrazy

en: invalid payment method
pl: nieprawidłowa metoda płatności

en: is any value
pl: ma jakąkolwiek wartość?

en: is empty
pl: puste

en: is equal to
pl: jest równe

en: is greater than
pl: większe niż

en: is less than
pl: mniejsze niż

en: is not empty
pl: niepuste

en: is not equal to
pl: nie jest równe

en: johndoe
pl: jankowalski

en: left
pl: lewo

en: links
pl: linki

[ctx: number of comments]
en: %s Comment | %s Comments
pl[0]: Komentarz: %s
pl[1]: Komentarze: %s

en: numbers
pl: liczby

en: or
pl: lub

en: reCAPTCHA v3 returns a score between 0 and 1 where 1 is very likely a good interaction, and 0 is very likely a bot. With this setting you can choose the minimum score that should be considered a good interaction.
pl: reCAPTCHA v3 zwraca wynik od 0 do 1, gdzie 1 to najprawdopodobniej dobra interakcja, a 0 to najprawdopodobniej bot. Dzięki temu ustawieniu możesz wybrać minimalny wynik, który należy uznać za dobrą interakcję.

en: read more
pl: czytaj dalej

en: read more...
pl: czytaj więcej...

en: right
pl: prawo

en: select a %s
pl: wybierz %s

en: string
pl: ciąg znaków

en: terms data cannot be empty.
pl: dane terminów nie mogą być puste.

en: text
pl: tekst

en: times
pl: czasy

en: to clear your search filters.
pl: aby wyczyścić filtry wyszukiwania.

en: top
pl: góra

en: upload an %s
pl: prześlij %s

en: url
pl: URL

en: value
pl: wartość

en: {{entity}} Offset
pl: {{entity}} Przesunięcie

en: {{entity}} Per Page
pl: {{entity}} Na Stronę

en: « Older Entries
pl: « Starsze Wpisy
