Divi - en to sr translation catalogue (4468 entries)

en: %1$s %2$s Layout
sr: Raspored %1$s %2$s

en: %1$s Alternating Background Color
sr: %1$s наизменична боја позадине

en: %1$s Archive Page
sr: Stranica Arhive %1$s

en: %1$s Attributes
sr: Atributi Za %1$s

en: %1$s Author
sr: Autor %1$s

en: %1$s Background
sr: Позадина %1$s

en: %1$s Background Color
sr: %1$s Боју позадине

en: %1$s Border Color
sr: %1$s Boja okvira

en: %1$s Border Radius
sr: %1$s Granica Radijus

en: %1$s Border Width
sr: %1$s Granični Širina

en: %1$s Box Shadow
sr: %1$s Бок Схадов

en: %1$s Categories
sr: Kategorije %1$s

en: %1$s Comment Count
sr: Broj Komentara %1$s

en: %1$s Excerpt
sr: Izvod %1$s

en: %1$s Focus Background Color
sr: %1$s Боја позадине фокуса

en: %1$s Focus Text Color
sr: %1$s Фокус боје текста

en: %1$s Font
sr: %1$s font

en: %1$s Icon
sr: %1$s икона

en: %1$s Icon Color
sr: %1$s икона Боја

en: %1$s Icon Placement
sr: %1$s икона локација

en: %1$s Letter Spacing
sr: %1$s razmak između slova

en: %1$s Line Height
sr: %1$s visina redova

en: %1$s Link
sr: Link %1$s

en: %1$s Modified Date
sr: Datum Izmene %1$s

en: %1$s Name
sr: Naziv: %1$s

en: %1$s Publish Date
sr: Datum Objave %1$s

en: %1$s Relationship
sr: %1$s веза

en: %1$s Tags
sr: Oznake %1$s

en: %1$s Text Alignment
sr: %1$s поравнање текста

en: %1$s Text Color
sr: %1$s boja teksta

en: %1$s Text Size
sr: %1$s Tekt Size

en: %1$s Title
sr: Naslov %1$s

en: %1$s in Specific %2$s
sr: %1$s u Određenom %2$s

en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
sr[0]: %1$s recenzija za %2$s
sr[1]: %1$s recenzija za %2$s

en: %1$s with Specific %2$s
sr: %1$s Sa Određenim %2$s

en: %1$s/Archive Title
sr: Naslov %1$s/Arhive

en: %1$s: The value may not be greater than %2$d characters.
sr: %1$s: Vrednost ne sme biti duža od %2$d karaktera.

en: %1$s: The value must be at least %2$d characters.
sr: %1$s: Vrednost mora imati najmanje %2$d karaktera.

en: %1s %2s Alignment
sr: Poravnanje %1s %2s

en: %1s Margin
sr: %1s Spoljašnja Margina

en: %1s Padding
sr: %1s Unutrašnja Margina

en: %2$s estimated time remaining: %1$dmin
sr: Procena preostalog vremena za %2$s: %1$d min

en: %d image From Unsplash
sr: %d slika sa Unsplash-a

en: %d selected
sr: Izabrano: %d

en: %s Admin Label
sr: Admin Oznaka %s

en: %s Alignment
sr: %s Poravnanje

en: %s Animation
sr: Animacija %s

en: %s Animation Delay
sr: Kašnjenje Animacije za %s

en: %s Animation Direction
sr: Smer Animacije za %s

en: %s Animation Duration
sr: Trajanje Animacije za %s

en: %s Animation Intensity
sr: Intenzitet Animacije za %s

en: %s Animation Repeat
sr: Ponavljanje Animacije za %s

en: %s Animation Speed Curve
sr: Kriva Ubrzanja Animacije za %s

en: %s Animation Starting Opacity
sr: Početna Providnost Animacije za %s

en: %s Animation Style
sr: Stil Animacije za %s

en: %s Background
sr: Pozadina %s

en: %s Background Color
sr: Boja Pozadine za %s

en: %s Background Image
sr: %s Pozadinska Slika

en: %s Background Image Blend
sr: %s Režim Stapanja Pozadinske Slike

en: %s Background Image Position
sr: Pozicija Pozadinske Slike za %s

en: %s Background Image Repeat
sr: Ponavljanje Pozadinske Slike za %s

en: %s Background Image Size
sr: Veličina Pozadinske Slike za %s

en: %s Background Mask
sr: %s Pozadinska Maska

en: %s Background Pattern
sr: %s Pozadinski Šablon

en: %s Background Video Height
sr: %s Visina Pozadinskog Videa

en: %s Background Video MP4
sr: %s Pozadinski Video MP4

en: %s Background Video Webm
sr: %s Pozadinski Video Webm

en: %s Background Video Width
sr: %s Širina Pozadinskog Videa

en: %s Blend
sr: %s Mešanje

en: %s Blur
sr: %s Zamućenje

en: %s Border
sr: Ivica %s

en: %s Border Color
sr: %s Boja Ivica

en: %s Border Radius
sr: %s Poluprečnik Ivica

en: %s Border Style
sr: %s Stil Ivica

en: %s Border Styles
sr: %s Stilovi Ivica

en: %s Border Weight
sr: Debljina Okvira %s

en: %s Border Width
sr: %s Širina Ivica

en: %s Bottom Sticky Limit
sr: Donja Sticky Granica %s

en: %s Box Shadow
sr: Senka Okvira %s

en: %s Box Shadow Blur Strength
sr: %s Jačina Zamućenja Senke Okvira

en: %s Box Shadow Horizontal Position
sr: %s Horizontalna Pozicija Senke Okvira

en: %s Box Shadow Position
sr: %s Pozicija Senke Okvira

en: %s Box Shadow Spread Strength
sr: %s Jačina Širenja Senke Okvira

en: %s Box Shadow Vertical Position
sr: %s Vertikalna Pozicija Senke Okvira

en: %s Breakpoint
sr: Prelomna Tačka %s

en: %s Brightness
sr: %s Osvetljenost

en: %s Button
sr: Dugme %s

en: %s CSS Class
sr: CSS Klasa %s

en: %s CSS ID
sr: CSS ID %s

en: %s Color
sr: Boja %s

en: %s Conditions
sr: Uslovi %s

en: %s Contrast
sr: %s Kontrast

en: %s Custom CSS
sr: Prilagođeni CSS %s

en: %s Default Preset
sr: Podrazumevana Postavka %s

en: %s Disable on
sr: %s Onemogući Na

en: %s Element Label
sr: Oznaka Elementa za %s

en: %s Filters
sr: Filteri %s

en: %s Font Size
sr: Veličina Fonta %s

en: %s Font Style
sr: %s Stil Fonta

en: %s Font Weight
sr: %s Debljina Fonta

en: %s Gradient Direction
sr: Smer Gradijenta za %s

en: %s Gradient Length
sr: Dužina Gradijenta za %s

en: %s Gradient Position
sr: Pozicija Gradijenta za %s

en: %s Gradient Stops
sr: Tačke Gradijenta za %s

en: %s Gradient Type
sr: Tip Gradijenta za %s

en: %s Heading Level
sr: %s Nivo Naslova

en: %s Height
sr: %s Visina

en: %s Horizontal Offset
sr: %s Horizontalni Pomak

en: %s Horizontal Overflow
sr: %s Horizontalno Prelivanje

en: %s Hue
sr: %s Nijansa

en: %s ID & Classes
sr: ID I Klase %s

en: %s Icon
sr: %s Ikonica

en: %s Icon Color
sr: %s Boja Ikonice

en: %s Icon Placement
sr: %s Položaj Ikonice

en: %s Image Height
sr: Visina Slike za %s

en: %s Image Horizontal Offset
sr: Horizontalni Pomak Slike za %s

en: %s Image Vertical Offset
sr: Vertikalni Pomak Slike za %s

en: %s Image Width
sr: Širina Slike za %s

en: %s Interactions
sr: Interakcije %s

en: %s Invert
sr: %s Inverzija

en: %s Item Indent
sr: Uvlačenje Stavke %s

en: %s Letter Spacing
sr: %s Razmak Između Slova

en: %s Line Color
sr: %s Boja Linije

en: %s Line Height
sr: %s Visina Reda

en: %s Line Style
sr: %s Stil Linije

en: %s Link
sr: Veza %s

en: %s Link Target
sr: Odredište Veze %s

en: %s Link URL
sr: %s URL Veze URL

en: %s Margin
sr: Margina %s

en: %s Mask Aspect Ratio
sr: %s Odnos Stranica Maske

en: %s Mask Blend Mode
sr: %s Režim Stapanja Maske

en: %s Mask Color
sr: %s Boja Maske

en: %s Mask Height
sr: %s Visina Maske

en: %s Mask Horizontal Offset
sr: %s Horizontalni Pomak Maske

en: %s Mask Position
sr: %s Pozicija Maske

en: %s Mask Size
sr: %s Veličina Maske

en: %s Mask Transform
sr: %s Transformacija Maske

en: %s Mask Vertical Offset
sr: %s Vertikalni Pomak Maske

en: %s Mask Width
sr: %s Širina Maske

en: %s Max Height
sr: %s Maks. Visina

en: %s Max Width
sr: %s Maks. Širina

en: %s Min Height
sr: %s Min. Visina

en: %s Module
sr: Modul %s

en: %s Motion Effect Trigger
sr: %s Okidač Efekta Kretanja

en: %s Name
sr: Naziv: %s

en: %s Not Supported
sr: Nije Podržano %s

en: %s Offset From Surrounding Sticky Elements
sr: Pomeraj U Odnosu Na Okolne Sticky Elemente %s

en: %s Offset Origin
sr: %s Izvor Pomaka

en: %s Opacity
sr: %s Neprozirnost

en: %s Padding
sr: Unutrašnja Margina %s

en: %s Parallax Method
sr: %s Metod Paralakse

en: %s Pattern Blend Mode
sr: %s Režim Stapanja Šablona

en: %s Pattern Color
sr: %s Boja Šablona

en: %s Pattern Height
sr: %s Visina Šablona

en: %s Pattern Horizontal Offset
sr: %s Horizontalni Pomak Šablona

en: %s Pattern Repeat
sr: %s Ponavljanje Šablona

en: %s Pattern Repeat Origin
sr: %s Ishodište Ponavljanja Šablona

en: %s Pattern Size
sr: %s Veličina Šablona

en: %s Pattern Transform
sr: %s Transformacija Šablona

en: %s Pattern Vertical Offset
sr: %s Vertikalni Pomak Šablona

en: %s Pattern Width
sr: %s Širina Šablona

en: %s Placeholder Text
sr: Tekst Rezervisanog Mesta %s

en: %s Position
sr: Pozicija %s

en: %s Preset
sr: %s Пресет

en: %s Preset 1
sr: Unapred Podešavanje 1 za %s

en: %s Presets
sr: %s Пресетс

en: %s Relationship
sr: Odnos za %s

en: %s Repeat Gradient
sr: Ponavljaj Gradijent za %s

en: %s Saturate
sr: %s Zasićenje

en: %s Scroll Effects
sr: Efekti Skrolovanja %s

en: %s Scroll Transform Effects
sr: %s Efekti Transformacije Pri Skrolovanju

en: %s Sepia
sr: %s Sepija

en: %s Settings
sr: %s Podešavanja

en: %s Shadow Color
sr: %s Boja Senke

en: %s Size
sr: Veličina %s

en: %s Sizing
sr: Veličina %s

en: %s Spacing
sr: Razmak %s

en: %s State
sr: Stanje %s

en: %s Sticky Bottom Offset
sr: Donji Sticky Pomeraj %s

en: %s Sticky Position
sr: Sticky Pozicija %s

en: %s Sticky Top Offset
sr: Gornji Sticky Pomeraj %s

en: %s Style
sr: %s Stil

en: %s Style Position
sr: %s Pozicija Stila

en: %s Style Type
sr: %s Tip Stila

en: %s Text
sr: Tekst %s

en: %s Text Alignment
sr: %s Poravnanje Teksta

en: %s Text Color
sr: %s Boja Teksta

en: %s Text Shadow
sr: Senka Teksta %s

en: %s Text Shadow Blur Strength
sr: Jačina Zamućenja Senke Teksta %s

en: %s Text Shadow Color
sr: Boja Senke Teksta %s

en: %s Text Shadow Horizontal Length
sr: Horizontalna Dužina Senke Teksta %s

en: %s Text Shadow Vertical Length
sr: Vertikalna Dužina Senke Teksta %s

en: %s Text Size
sr: %s Veličina Teksta

en: %s Toggle Gradient
sr: Uključi/Isključi Gradijent za %s

en: %s Toggle Mask
sr: %s Uključi/Isključi Masku

en: %s Toggle Pattern
sr: %s Uključi/Isključi Šablon

en: %s Top Sticky Limit
sr: Gornja Sticky Granica %s

en: %s Transform
sr: Transformacija %s

en: %s Transforms
sr: Transformacije %s

en: %s Transition
sr: Prelaz %s

en: %s Transition Default and Sticky Styles
sr: Prelaz Između Podrazumevanih I Sticky Stilova %s

en: %s Transition Delay
sr: Kašnjenje Prelaza %s

en: %s Transition Duration
sr: Trajanje Prelaza %s

en: %s Transition Speed Curve
sr: Kriva Brzine Prelaza %s

en: %s Use Parallax Effect
sr: %s Koristi Paralaks Efekat

en: %s Vertical Offset
sr: %s Vertikalni Pomak

en: %s Vertical Overflow
sr: %s Vertikalno Prelivanje

en: %s Visibility
sr: Vidljivost %s

en: %s Weight
sr: %s Debljina

en: %s Width
sr: %s Širina

en: %s Z Index
sr: Z-Index %s

en: %s are given a border to separate them from normal text. Pick a color to use for that border.
sr: Elementima %s se dodaje okvir kako bi se odvojili od običnog teksta. Izaberite boju za taj okvir.

en: %s are given a border to separate them from normal text. You can increase or decrease the size of that border using this setting.
sr: Elementima %s se dodaje okvir kako bi se odvojili od običnog teksta. Ovim podešavanjem možete povećati ili smanjiti debljinu tog okvira.

en: %s by %s
sr: %s od %s

en: %s quantity
sr: Količina %s

en: %s result
sr: %s rezultat

en: %s: The field is required.
sr: %s: Polje je obavezno.

en: %s: The selected value is invalid.
sr: %s: Izabrana vrednost je nevažeća.

en: %s: The selected value is not exist.
sr: %s: Izabrana vrednost ne postoji.

en: %s: The value may only contain letters and numbers.
sr: %s: Vrednost može sadržati samo slova i brojeve.

en: %s: The value may only contain letters.
sr: %s: Vrednost može sadržati samo slova.

en: %s: The value may only contain numbers.
sr: %s: Vrednost može sadržati samo brojeve.

en: %s: The value must be a valid email address.
sr: %s: Vrednost mora biti važeća email adresa.

en: &laquo; Older Entries
sr: &laquo; Stariji Unosi

en: (Copy)
sr: (Kopija)

en: (estimated for %s)
sr: (procena za %s)

en: + Select Category, Tags, ...
sr: + Izaberite kategoriju, oznake, ...

en: + Select posts
sr: + Izaberite objave

en: , Reset after
sr: , Ресетујте после

en: 0 Comments
sr: 0 Komentara

en: 0 comments
sr: 0 komentara

en: 0 items
sr: 0 предмета

en: 1 Column
sr: Jedna kolona

en: 1 Comment
sr: 1 Komentar

en: 1 comment
sr: 1 komentar

en: 2 Column
sr: 2 Колона

en: 2 Columns
sr: 2 Kolone

en: 3 Columns
sr: 3 Kolone

en: 3D Diamonds
sr: 3Д Диамондс

en: 4 Columns
sr: 4 Kolone

en: 404 Error Page
sr: Stranica Greške 404

en: 404 Page
sr: 404 Stranica

en: 404 error pages do not have editable page settings.
sr: Stranice greške 404 nemaju podesiva podešavanja stranice.

en: 5 Columns
sr: 5 Kolona

en: 6 Columns
sr: 6 Kolona

en: <p class="description">Select a menu that should be used in the module. <a href="%s" target="_blank">Click here to create new menu</a>.</p>
sr: <p class="description">Izaberite meni koji treba da se koristi u modulu. <a href="%s" target="_blank">Kliknite ovde da kreirate novi meni</a>.</p>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
sr: <span class="meta-nav">&larr;</span> Stariji Komentari

en: <strong>Woo Billing Address Module</strong> and <strong>Woo Shipping Address Module</strong> must be added to this page to allow users to submit orders.
sr: <strong>Woo Billing Address Module</strong> i <strong>Woo Shipping Address Module</strong> moraju biti dodati na ovu stranicu kako bi korisnici mogli da pošalju porudžbine.

en: <strong>Woo Billing Address Module</strong> must be added to this page to allow users to submit orders.
sr: <strong>Woo Billing Address Module</strong> mora biti dodat na ovu stranicu kako bi korisnici mogli da pošalju porudžbine.

en: A Module
sr: Modul

en: A Post Content module is required in order to add unique content within the Theme Builder template. Once a Post Content module has been added to the template, you will be able to add unique post content within that area for each post using the template.
sr: Modul Sadržaj Objave je neophodan da biste dodali jedinstven sadržaj unutar šablona u Theme Builder-u. Kada se modul Sadržaj Objave doda u šablon, moći ćete da dodate jedinstven sadržaj objave u tom području za svaku objavu koristeći šablon.

en: A Row
sr: Red

en: A Section
sr: Odeljak

en: A Specific URL Parameter
sr: Одређени параметар URL-а

en: A backup exists for the Theme Builder that is newer than the version you are currently viewing. This backup was captured during your previous editing session, but you never saved it. Would you like to restore this backup and continue editing where you left off?
sr: Postoji rezervna kopija za Theme Builder koja je novija od verzije koju trenutno gledate. Ova rezervna kopija je napravljena tokom vaše prethodne sesije uređivanja, ali je nikada niste sačuvali. Da li želite da vratite ovu rezervnu kopiju i nastavite uređivanje tamo gde ste stali?

en: A global color can't equal itself
sr: Globalna boja ne može biti jednaka samoj sebi

en: A name to associate with the account when displayed in the account select field.
sr: Име које се повезује са налогом када се прикаже у пољу за избор налога.

en: A valid URL should start with a #
sr: Važeći URL treba da počne sa #

en: ACF Groups
sr: ACF Grupe

en: AI Image
sr: AI Slika

en: AI Quick Action
sr: AI Brza Radnja

en: Above
sr: Iznad

en: Above Title
sr: Iznad naslova

en: Absolute
sr: Апсолутно

en: Accordion
sr: Harmonika

en: Accordion Item
sr: Stavka Harmonike

en: Accordion Items
sr: Stavke Harmonike

en: Accordions
sr: Аццордионс

en: Account
sr: Nalog

en: Account Link URL
sr: URL везе са налогом

en: Account Name
sr: Име Налога

en: Action
sr: Odeljak

en: Action Icons On Hover
sr: Ikone Radnji Na Prelazak Mišem

en: Actions
sr: Radnje

en: Activate Preset
sr: Активирајте унапред подешено

en: Active Groups
sr: Aktivne Grupe

en: Active Link Color
sr: Boja aktivne veze

en: Active Menu Link
sr: Aktivna veza za meni

en: Active Portfolio Filter
sr: Aktivni filter portfolija

en: Active Tab
sr: Aktivna kartica

en: Active Tab Background Color
sr: Pozadinska boja aktivne kartice

en: Active Tab Text
sr: Tekst Aktivne Kartice

en: Active Tab Text Color
sr: Активна боја текста на картици

en: Actual Size
sr: Стамбена Област

en: Add
sr: Dodaj

en: Add %s
sr: Dodaj %s

en: Add API Key
sr: Dodaj API Ključ

en: Add Attribute
sr: Dodaj Atribut

en: Add Audio
sr: Dodaj Audio

en: Add Background Color
sr: Boja pozadine

en: Add Background Gradient
sr: Preliv pozadine

en: Add Background Image
sr: Slika pozadine

en: Add Background Mask
sr: Додајте маску за позадину

en: Add Background Pattern
sr: Додајте узорак позадине

en: Add Background Video
sr: Postavi kao pozadinski video

en: Add Canvas
sr: Dodaj Platno

en: Add Checkbox
sr: Dodaj Polje Za Potvrdu

en: Add Column
sr: Dodaj Kolonu

en: Add Condition
sr: Додај услов

en: Add Cookie
sr: Dodaj Kolačić

en: Add Custom Body
sr: Dodaj Prilagođeni Glavni Sadržaj

en: Add Custom Footer
sr: Dodaj Prilagođeno Podnožje

en: Add Custom Header
sr: Dodaj Prilagođeno Zaglavlje

en: Add Element
sr: Dodaj Element

en: Add Element Above
sr: Dodaj Element Iznad

en: Add Element Below
sr: Dodaj Element Ispod

en: Add Element Inside
sr: Dodaj Element Unutar

en: Add From Library
sr: Dodaj Iz Biblioteke

en: Add From Sets Library
sr: Dodaj Iz Biblioteke Setova

en: Add Fullwidth Section
sr: Dodaj Odeljak Pune Širine

en: Add Gallery Images
sr: Slike galerije

en: Add Global Body
sr: Dodaj Globalni Glavni Sadržaj

en: Add Global Color
sr: Додајте глобалну боју

en: Add Global Font
sr: Dodaj Globalni Font

en: Add Global Footer
sr: Dodaj Globalno Podnožje

en: Add Global Header
sr: Dodaj Globalno Zaglavlje

en: Add Global Image
sr: Dodaj Globalnu Sliku

en: Add Global Link
sr: Dodaj Globalnu Vezu

en: Add Global Number
sr: Dodaj Globalni Broj

en: Add Global Text
sr: Dodaj Globalni Tekst

en: Add Grid Offset Rule
sr: Dodaj Pravilo Pomaka Mreže

en: Add Image
sr: Slika

en: Add Interaction
sr: Dodaj Interakciju

en: Add Layout
sr: Dodaj Raspored

en: Add Media
sr: Dodaj medij

en: Add Meta Query
sr: Dodaj Meta Upit

en: Add Module
sr: Dodaj Modul

en: Add New
sr: Dodaj Novo

en: Add New %s
sr: Dodaj novi %s

en: Add New %s Or Row
sr: Dodaj Novi %s Ili Red

en: Add New Body Template
sr: Dodaj Novi Šablon Glavnog Sadržaja

en: Add New Footer Template
sr: Dodaj Novi Šablon Podnožja

en: Add New Fullwidth Row
sr: Dodaj Novi Red Pune Širine

en: Add New Global Canvas
sr: Dodaj Novo Globalno Platno

en: Add New Header Template
sr: Dodaj Novi Šablon Zaglavlja

en: Add New Item
sr: Dodaj novu stavku

en: Add New Module
sr: Dodaj novi modul

en: Add New Module Or Row
sr: Dodaj Novi Modul Ili Red

en: Add New Preset
sr: Додај ново унапред подешено

en: Add New Row
sr: Dodaj novi red

en: Add New Section
sr: Dodaj novi odeljak

en: Add New Template
sr: Dodaj Novi Šablon

en: Add New Theme Builder
sr: Dodaj Novi Theme Builder

en: Add New Theme Builder Item
sr: Dodaj Novu Stavku Theme Builder-a

en: Add Page
sr: Dodaj Stranicu

en: Add Placeholder Content To New Modules
sr: Додајте садржај резервисаног садржаја новим модулима

en: Add Preset
sr: Dodaj Unapred Podešavanje

en: Add Radio
sr: Dodaj Radio Dugme

en: Add Regular Section
sr: Dodaj Regularni Odeljak

en: Add Specialty Section
sr: Dodaj posebnu sekciju

en: Add To Category
sr: Dodaj U Kategoriju

en: Add To Tags
sr: Dodaj U Oznake

en: Add Video
sr: Video

en: Add a review
sr: Dodajte recenziju

en: Add custom HTML after the element wrapper.
sr: Dodajte prilagođeni HTML posle omotača elementa.

en: Add custom HTML before the element wrapper.
sr: Dodajte prilagođeni HTML pre omotača elementa.

en: Add from Library
sr: Dodaj Iz Biblioteke

en: Add to %1$s Library
sr: Dodaj u Biblioteku %1$s

en: Add to Categories
sr: Dodaj U Kategorije

en: Add to Library
sr: Dodaj u Biblioteku

en: Add to Tags
sr: Dodaj U Oznake

en: Add two or more color stops to your gradient background. Each stop can be dragged to any position on the gradient bar. From each color stop to the next the color is interpolated into a smooth gradient.
sr: Додајте две или више боја у позадину прелива. Сваки граничник се може превући на било коју позицију на траци градијента. Од сваке стопе боје до следећег боја се интерполира у глатки градијент.

en: Add/Delete Item
sr: Dodaj/Obriši Stavku

en: Added %s
sr: Dodato: %s

en: Added Column
sr: Dodata Kolona

en: Added Flex Column
sr: Dodata Fleks Kolona

en: Added Flex Grid
sr: Dodata Fleks Mreža

en: Added Group Preset
sr: Dodata Unapred Podešena Postavka Grupe

en: Added Module Preset
sr: Dodata Unapred Podešena Postavka Modula

en: Added Row
sr: Dodat Red

en: Added Specialty Section
sr: Dodata Specijalna Sekcija

en: Added template
sr: Dodat šablon

en: Additional Information
sr: Dodatne Informacije

en: Additional information
sr: Dodatne Informacije

en: Address Line 2
sr: Adresa, Red 2

en: Adjust how sensitive the mirror movement is to mouse position
sr: Podesite koliko je kretanje ogledala osetljivo na položaj miša

en: Adjust the background style of the button by customizing the background color, gradient, and image.
sr: Подесите стил позадине дугмета прилагођавањем боје позадине, градијента и слике.

en: Adjust the background style of this element by customizing the background color, gradient, image, video, pattern and mask.
sr: Подесите стил позадине овог елемента тако што ћете прилагодити боју позадине, градијент, слику, видео, шаблон и маску.

en: Adjust the height of the featured image.
sr: Подесите висину истакнуте слике.

en: Adjust the height of the person's portrait photo within the testimonial.
sr: Подесите висину портретне фотографије особе унутар изјаве.

en: Adjust the horizontal spacing between child elements. This gap applies between columns in both flex and grid layouts.
sr: Podesite horizontalni razmak između podređenih elemenata. Ovaj razmak se primenjuje između kolona i u flex i u grid rasporedima.

en: Adjust the max height of the featured image.
sr: Подесите максималну висину истакнуте слике.

en: Adjust the max width of the featured image.
sr: Подесите максималну ширину истакнуте слике.

en: Adjust the size of the carousel arrows.
sr: Podesite veličinu strelica karusela.

en: Adjust the size of the dot navigation.
sr: Podesite veličinu navigacije tačkama.

en: Adjust the spacing between each column in this row.
sr: Prilagodi razmak između svake kolone u ovom redu.

en: Adjust the vertical spacing between child elements. This gap applies between rows in both flex and grid layouts.
sr: Podesite vertikalni razmak između podređenih elemenata. Ovaj razmak se primenjuje između redova i u fleks i u grid rasporedima.

en: Adjust the width of the content within the blurb.
sr: Подесите ширину садржаја унутар блурб-а.

en: Adjust the width of the featured image.
sr: Подесите ширину истакнуте слике.

en: Adjust the width of the image within the table.
sr: Подесите ширину слике унутар табеле.

en: Adjusting the grayscale filter will allow you to change the color saturation of the map.
sr: Подешавање филтера у сивим тоновима ће вам омогућити да промените засићеност боје на карти.

en: Admin Label
sr: Oznaka administratora

en: Advanced
sr: Napredno

en: Advanced Settings
sr: Napredna Podešavanja

en: After
sr: Posle

en: After Every 10th Action
sr: После сваке 10. акције

en: After Every 20th Action
sr: После сваке 20. акције

en: After Every 30th Action
sr: Афтер Евери 30тх Ацтион

en: After Every 40th Action
sr: После сваке 40. акције

en: After Every Action
sr: После сваке акције

en: After Image
sr: Slika Posle

en: After Label
sr: Oznaka Posle

en: After Number of Times
sr: После Број пута

en: Album
sr: Албум

en: Alert
sr: Upozorenje

en: Align Columns
sr: Poravnaj Kolone

en: Align Content
sr: Poravnaj Sadržaj

en: Align Items
sr: Poravnaj Stavke

en: Align Self
sr: Poravnaj Samo

en: Align grid items within their cells horizontally. Controls how items are positioned along the inline (row) axis within their grid area, offering options like start, center, end, and stretch.
sr: Poravnajte grid stavke unutar njihovih ćelija horizontalno. Kontroliše kako se stavke pozicioniraju duž inline (redne) ose unutar svog grid područja, nudeći opcije kao što su početak, centar, kraj i razvuci.

en: Align image to the left, right or center.
sr: Поравнајте слику лево, десно или центар.

en: Align the %1$s to the left, right, center or justify.
sr: Поравнајте %1$s улево, удесно, у средини или оправдајте.

en: Align the %s to the left, right, center or justify.
sr: Poravnajte %s ulevo, udesno, po sredini ili obostrano.

en: Align the module to the left, right or center.
sr: Поравнајте модул са леве, десне или средишње стране.

en: Align this item within its grid cell horizontally.
sr: Horizontalno poravnajte ovu stavku unutar njene ćelije mreže.

en: Align this item within its grid cell vertically.
sr: Vertikalno poravnajte ovu stavku unutar njene ćelije mreže.

en: Align to the left, right, center or justify.
sr: Poravnajte ulevo, udesno, po sredini ili obostrano.

en: Align you button to the left, right or center of the module.
sr: Poravnajte dugme ulevo, udesno ili po sredini modula.

en: Align your button to the left, right or center of the module.
sr: Поравнајте дугме лево, десно или у средини модула.

en: Alignment
sr: Poravnavanje

en: All
sr: Sve

en: All
sr: Sve

en: All %1$s
sr: Sve %1$s

en: All %1$s Pages
sr: Sve Stranice %1$s

en: All Archive Pages
sr: Sve Stranice Arhive

en: All Attributes
sr: Svi Atributi

en: All Author Pages
sr: Sve Stranice Autora

en: All Body Templates
sr: Svi Šabloni Glavnog Sadržaja

en: All Borders
sr: Sve Ivica

en: All Categories
sr: Sve kategorije

en: All Containers
sr: Svi Kontejneri

en: All Date Pages
sr: Sve Datumske Stranice

en: All Day
sr: Цео дан

en: All Divi users can store up to %s items to their Divi Cloud for free. To save more items to your cloud and unlock unlimited storage, upgrade your Divi Cloud membership today. If you build Divi websites for a living, Divi Cloud is an awesome add-on and an amazing time saver. You are going to love it!
sr: Svi Divi korisnici mogu besplatno da sačuvaju do %s stavki u svom Divi Cloud-u. Da biste sačuvali više stavki u oblaku i otključali neograničeno skladište, nadogradite svoje članstvo za Divi Cloud već danas. Ako se profesionalno bavite izradom Divi veb-sajtova, Divi Cloud je sjajan dodatak i ogromna ušteda vremena. Oduševiće vas!

en: All Elements
sr: Svi Elementi

en: All Footer Templates
sr: Svi Šabloni Podnožja

en: All Header Templates
sr: Svi Šabloni Zaglavlja

en: All Modified Fields
sr: Sva Izmenjena Polja

en: All Modules
sr: Алл Модулес

en: All Option Groups
sr: Sve Grupe Opcija

en: All Presets
sr: Svi Preseti

en: All Templates
sr: Svi Šabloni

en: All Theme Builder Items
sr: Sve Stavke Theme Builder-a

en: All Theme Builders
sr: Svi Theme Builders

en: All Variables
sr: Sve Varijable

en: All available options selected
sr: Sve dostupne opcije su izabrane

en: All content created in the Divi Builder will be lost. Previous content will be restored. Do you wish to proceed?
sr: Sav sadržaj kreiran u Divi Builder-u biće izgubljen. Prethodni sadržaj će biti vraćen. Da li želite da nastavite?

en: All of your current page content will be lost. Do you wish to proceed?
sr: Vaš sav trenutni sadržaj stranice će biti izgubljen. Da li želite da nastavite?

en: All of your current role settings will be set to defaults. Do you wish to proceed?
sr: Sva trenutna podešavanja uloge biće vraćena na podrazumevana. Da li želite da nastavite?

en: All options selected. Type to add custom tags.
sr: Sve opcije su izabrane. Kucajte da dodate prilagođene oznake.

en: All values must have units
sr: Sve vrednosti moraju imati jedinice

en: All videos should be uploaded in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers. Upload the .MP4 version here.
sr: Сви видео записи требају бити учитани у оба .МП4 .ВЕБМ формата како би се осигурала максимална компатибилност у свим прегледачима. Овде додајте .МП4 верзију.

en: All videos should be uploaded in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers. Upload the .WEBM version here.
sr: Сви видео записи требају бити учитани у оба .МП4 .ВЕБМ формата како би се осигурала максимална компатибилност у свим прегледачима. Овде додајте .ВЕБМ верзију.

en: Allow video to be paused by other players when they begin playing
sr: Dozvolite da se video pauzira od strane ostalih plejera kada započnu puštanje

en: Allow video to be paused while it is not in the visible area.
sr: Dozvolite da se video pauzira od strane ostalih plejera kada započnu puštanje

en: Allowed Symbols
sr: Dozvoljeni simboli

en: Alphanumeric Only (A-Z, 0-9)
sr: Samo alfanumerički znakovi (A-Z, 0-9)

en: Also Save All %d Modules as Individual Items
sr: Takođe Sačuvaj Svih %d Modula Kao Pojedinačne Stavke

en: Also Save All %d Rows as Individual Items
sr: Takođe Sačuvaj Svih %d Redova Kao Pojedinačne Stavke

en: Also Save All %d Sections as Individual Items
sr: Takođe Sačuvaj Svih %d Odeljaka Kao Pojedinačne Stavke

en: An active link is the page currently being visited. You can pick a color to be applied to active links to differentiate them from other links.
sr: Активна веза је страница коју тренутно посјећујете. Можете одабрати боју која ће се примијенити на активне везе како бисте их разликовали од других веза.

en: An error has occurred while saving the Global Presets settings. Various problems can cause a save to fail, such as a lack of server resources, firewall blockages or plugin conflicts or server misconfiguration. You can try saving again by clicking Try Again, or you can download a backup of your unsaved defaults by clicking Download Backup. A backup can be helpful when contacting our Support Team.
sr: Дошло је до грешке при чувању подешавања Глобалних унапред подешених поставки. Различити проблеми могу да доведу до неуспешног чувања, као што је недостатак ресурса сервера, блокаде заштитног зида или сукоби додатака или погрешна конфигурација сервера. Можете поново покушати да сачувате тако што ћете кликнути на Пробај поново или можете да преузмете резервну копију својих несачуваних подразумеваних вредности тако што ћете кликнути на Преузми резервну копију. Резервна копија може бити од помоћи када контактирате наш тим за подршку.

en: An error has occurred while saving your page. Various problems can cause a save to fail, such as a lack of server resources, firewall blockages, plugin conflicts or server misconfiguration. You can try saving again by clicking Try Again, or you can download a backup of your unsaved page by clicking Download Backup. Backups can be restored using the portability system while next editing your page.
sr: Desila se greška pri pokušaju da sačuvate vašu stranicu. Nekoliko problema je moglo da izazove neuspelost pokušaja da sačuvate, kao što je nedostatak resursa servera, blokade zaštitnog zida, konflikti u dodatnim komponentama ili loša konfiguracija servera. Možete da pokušate da sačuvate ponovo tako što ćete pritisnuti Pokušaj ponovo, ili možete da preuzmete rezervnu kopiju vaše nesačuvane stranice tako što ćete pritisnuti Preuzmi rezervnu kopiju. Rezervne kopije mogu biti povraćene u prethodno stanje tako što ćete koristiti sistem prenosivosti dok sledeći put menjate vašu stranicu.

en: An error occurred while processing the shortcode.
sr: Došlo je do greške pri obradi shortcode.

en: An error occurred while uploading the font file. We detected that the 'fileinfo' PHP extension is not loaded in your server. Enabling the extension may help.
sr: Došlo je do greške prilikom otpremanja datoteke fonta. Otkrili smo da ekstenzija PHP-a „fileinfo” nije učitana na vašem serveru. Omogućavanje ekstenzije može pomoći.

en: An introduction to the Fullwidth Menu module
sr: Увод у модул Фуллвидтх Мену

en: An introduction to the Menu module
sr: Увод у мени за мени

en: An unknown error occurred while uploading the font file. Please try again.
sr: Došlo je do nepoznate greške prilikom otpremanja datoteke fonta. Pokušajte ponovo.

en: And %1$s More
sr: I Još %1$s

en: Animation
sr: Animacija

en: Animation Delay
sr: Animacija

en: Animation Direction
sr: Smer preliva

en: Animation Duration
sr: Animacija

en: Animation Intensity
sr: Animacija

en: Animation Repeat
sr: Animacija

en: Animation Speed
sr: Brzina Animacije

en: Animation Speed Curve
sr: Animacija

en: Animation Starting Opacity
sr: Анимација Покретање непрозирности

en: Animation Style
sr: Animacija

en: Annually
sr: Сваке године

en: Anti-Spam Provider Account Setup Documentation
sr: Документација за подешавање налога добављача заштите од нежељене поште

en: Any
sr: Bilo koje

en: Any %1$s Link
sr: Bilo Koji %1$s Link

en: Any URL Parameter
sr: Било који параметар URL-а

en: App View
sr: Prikaz Aplikacije

en: Append Above
sr: Dodaj Iznad

en: Append Below
sr: Dodaj Ispod

en: Append To Main Canvas
sr: Dodaj Na Glavno Platno

en: Apply
sr: Primeni

en: Apply "Sticky Offset" to the nearest Sticky Element above or below this element.
sr: Primeni „Sticky Pomeraj“ na najbliži sticky element iznad ili ispod ovog elementa.

en: Apply Changes
sr: Primeni Promene

en: Apply Motion Effects To Child Elements
sr: Примените ефекте покрета на подређене елементе

en: Apply Structure Template
sr: Primeni Šablon Strukture

en: Apply a vertical or horizontal slant to the element, stretching it in either direction.
sr: Primeni vertikalni ili horizontalni nagib na element, razvlačeći ga u bilo kom smeru.

en: Apply coupon
sr: Primeni kupon

en: Apply “Sticky Offset” to the nearest Sticky Element above or below this element
sr: Примените „Стицки Оффсет“ на најближи лепљиви елемент изнад или испод овог елемента

en: Applying the grayscale filter will change the map colors to black and white.
sr: Примена филтера у сивим тоновима ће променити боје на црно-белу.

en: Arch
sr: Арцх

en: Archive Pages
sr: Stranice Arhive

en: Are You Sure?
sr: Да ли сте сигурни?

en: Are you sure you want to delete the preset "%s"? This action cannot be undone.
sr: Da li ste sigurni da želite da obrišete unapred podešavanje "%s"? Ova radnja se ne može opozvati.

en: Are you sure you want to move "%s" to the trash?
sr: Da li ste sigurni da želite da premestite "%s" u otpad?

en: Are you sure?
sr: Da li ste sigurni?

en: Arrow
sr: Strelice

en: Arrow 2
sr: Strelice

en: Arrow 3
sr: Strelice

en: Arrow Color
sr: Арров Цолор

en: Arrow Position
sr: Pozicija Strelica

en: Arrow Size
sr: Veličina Strelica

en: Arrows
sr: Strelice

en: Artist
sr: Уметник

en: Artist Name
sr: Ime Izvođača

en: Ascending
sr: Rastuće

en: Ask me anything about building your page.
sr: Pitajte me bilo šta o izradi vaše stranice.

en: Assign As Default
sr: Postavi Kao Podrazumevano

en: Assign Preset as Default
sr: Додели унапред подешено као подразумевано

en: Assign Presets
sr: Dodeli Unapred Podešavanja

en: Assign a unique CSS ID to the element which can be used to assign custom CSS styles from within your child theme or from within Divi's custom CSS inputs.
sr: Доделите јединствени CSS ИД елементу који се може користити за додељивање прилагођених CSS стилова унутар ваше подређене теме или из Divi-јевих прилагођених CSS улаза.

en: Assign any number of CSS Classes to the element, separated by spaces, which can be used to assign custom CSS styles from within your child theme or from within Divi's custom CSS inputs.
sr: Доделите било који број CSS класа елементу, раздвојених размацима, који се могу користити за додељивање прилагођених CSS стилова унутар ваше подређене теме или из Divi-јевих прилагођених CSS улаза.

en: Assigned layout to template
sr: Dodeljen raspored šablonu

en: Asymmetric
sr: Асимметриц

en: Asymmetric 2
sr: Асимметриц 2

en: Asymmetric 3
sr: Асимметриц 3

en: Asymmetric 4
sr: Асимметриц 4

en: Attribute
sr: Атрибути

en: Attribute Body
sr: Тело атрибута

en: Attribute Name
sr: Naziv Atributa

en: Attribute Row
sr: Ред атрибута

en: Attribute Text
sr: Tekst Atributa

en: Attribute Title
sr: Назив атрибута

en: Attribute Type To Extend
sr: Tip Atributa Za Proširenje

en: Attribute Value
sr: Vrednost Atributa

en: Attribute name is required.
sr: Naziv atributa je obavezan.

en: Attributes
sr: Atributi

en: Audio Content
sr: Sadržaj audio datoteke

en: Audio Cover Art
sr: Slika audio datoteke

en: Audio File
sr: Аудио Филе

en: Audio Meta
sr: Meta podaci audio datoteke

[ctx: Audio Module meta information]
en: by %1$s
sr: od %1$s

en: Audio Title
sr: Naslov audio snimka

en: Audios
sr: Аудиос

en: Authentication Required
sr: Potrebna Autentifikacija

en: Author
sr: Autor

en: Author Archive Page
sr: Arhivska Stranica Autora

en: Author Bio
sr: Biografija Autora

en: Author Page Link
sr: Link Stranice Autora

en: Author Profile Picture
sr: Profilna Slika Autora

en: Author Text
sr: Tekst Autora

en: Author Website
sr: Veb-Sajt Autora

en: Author details can be modified from the user profile page.
sr: Detalji autora mogu se izmeniti na stranici korisničkog profila.

en: Auto
sr: Ауто

en: Auto Height Rows
sr: Redovi Automatske Visine

en: Auto Width Columns
sr: Kolone Automatske Širine

en: Automatic Animation
sr: Automatska animacija

en: Automatic Animation Speed (in ms)
sr: Brzina automatske animacije (u milisekundama)

en: Automatic Carousel Rotation
sr: Automatska rotacija panoa sa slikama

en: Automatic Carousel Rotation Speed (in ms)
sr: Automatska rotacija panoa sa slikama

en: Automatic Rotation
sr: Automatska Rotacija

en: Automatic Rotation Speed
sr: Brzina Automatske Rotacije

en: Available on backorder
sr: Dostupno po porudžbini

en: Average
sr: Prosečno

en: Back To Preset Manager
sr: Nazad Na Menadžer Preseta

en: Back to parent
sr: Nazad na roditelja

en: Background
sr: Pozadina

en: Background Color
sr: Boja pozadine

en: Background Gradient
sr: Preliv pozadine

en: Background Image
sr: Slika pozadine

en: Background Image Blend
sr: Izmešaj sliku u pozadini

en: Background Image Height
sr: Висина позадинске слике

en: Background Image Horizontal Offset
sr: Хоризонтални помак позадинске слике

en: Background Image Position
sr: Позадинску Слику Позиције

en: Background Image Repeat
sr: Ponovi sliku iz pozadine

en: Background Image Size
sr: Позадинску Слику Величине

en: Background Image Vertical Offset
sr: Вертикални помак позадинске слике

en: Background Image Width
sr: Ширина позадинске слике

en: Background Mask
sr: Позадинска маска

en: Background Overlay Color
sr: Boja pozadine prekrivke

en: Background Pattern
sr: Бацкгроунд Паттерн

en: Background Preview:
sr: Pregled Pozadine:

en: Background Settings
sr: Podešavanja Pozadine

en: Background Video
sr: Video MP4 za pozadinu

en: Background Video Height
sr: Visina pozadinskog videa

en: Background Video MP4
sr: Video MP4 za pozadinu

en: Background Video Webm
sr: Video WEBM kao pozadina

en: Background Video Width
sr: Širina pozadinskog videa

en: Background images can be blended with the background color, merging the two and creating unique effects.
sr: Позадинске слике се могу помијешати с бојом позадине, спајајући двије и стварајући јединствене ефекте.

en: Backup Exists
sr: Postoji Rezervna Kopija

en: Backward
sr: Unazad

en: Bar
sr: Бар

en: Bar Background Color
sr: Boja pozadine trake

en: Bar Counter
sr: Traka u brojaču

en: Bar Counters
sr: Traka za brojanje

en: Base Device
sr: Osnovni Uređaj

en: Based on
sr: Zasnovano na

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
sr: Budite prvi koji će oceniti &ldquo;%s&rdquo;

en: Bean
sr: Беан

en: Before
sr: Pre

en: Before Image
sr: Slika Pre

en: Before Label
sr: Oznaka Pre

en: Before you can download Premade Layouts from the Divi Library you must authenticate your Elegant Themes subscription.
sr: Pre nego što možete da preuzmete gotove rasporede iz Divi biblioteke, morate da autentifikujete svoju Elegant Themes pretplatu.

en: Before/After Image
sr: Slika Pre/Posle

en: Before/After Images
sr: Slike Pre/Posle

en: Below
sr: Ispod

en: Below Title
sr: Ispod naslova

en: Best Selling Products
sr: Najprodavaniji proizvodi

en: Binary
sr: Binarni

en: Bio/Description
sr: Biografija/Opis

en: Biography
sr: Biografija

en: Blades
sr: Ножеви, сецива

en: Blend Mode
sr: Сачувана Модул

en: Block
sr: Blok

en: Block quotes are given a border to separate them from normal text. Pick a color to use for that border.
sr: Блоковским наводима се даје граница која их раздваја од нормалног текста. Изаберите боју коју ћете користити за ту границу.

en: Block quotes are given a border to separate them from normal text. You can increase or decrease the size of that border using this setting.
sr: Блоковским наводима се даје граница која их раздваја од нормалног текста. Можете повећати или смањити величину те границе користећи ову поставку.

en: Blockquote
sr: Блоцккуоте

en: Blockquote Border Color
sr: Boja ivice polja na koje se kliknulo

en: Blockquote Border Weight
sr: Блоцккуоте Бордер Веигхт

en: Blogs
sr: Блогс

en: Blue
sr: Plava

en: Blur
sr: Blurb tekst

en: Blur by this amount.
sr: Замутите овај износ.

en: Blurb
sr: Blurb tekst

en: Blurb Content
sr: Sadržaj paragrafa

en: Blurb Image
sr: Slika paragrafa

en: Blurb Title
sr: Naziv paragrafa

en: Blurbs
sr: Блурбс

en: Body
sr: Glavni Tekst

en: Body Area
sr: Боди Ареа

en: Body Link
sr: Боди Линк

en: Body Template
sr: Šablon Glavnog Sadržaja

en: Body Templates
sr: Šabloni Glavnog Sadržaja

en: Body Text
sr: Тело текст

en: Body Text Color
sr: Boja Glavnog Teksta

en: Body: %s
sr: Glavni Tekst: %s

en: Bold
sr: Podebljani tekst

en: Bold 700
sr: Podebljano 700

en: Border
sr: Granica

en: Border Bottom
sr: Donja Ivica

en: Border Color
sr: Boja ivice

en: Border Left
sr: Leva Ivica

en: Border Radius
sr: Poluprečnik Ivica

en: Border Right
sr: Desna Ivica

en: Border Style
sr: Stil ivice

en: Border Styles
sr: Stil ivice

en: Border Top
sr: Gornja Ivica

en: Border Weight
sr: Debljina Okvira

en: Border Width
sr: Širina ivice

en: Borders support various different styles, each of which will change the shape of the border element.
sr: Границе подржавају различите стилове, од којих ће сваки промијенити облик граничног елемента.

en: Bottom
sr: Na dno

en: Bottom Border Color
sr: Boja taster i ivice

en: Bottom Border Style
sr: Stil ivice

en: Bottom Border Width
sr: Širina ivice

en: Bottom Center
sr: Доле У Центру

en: Bottom Left
sr: На Дну Са Леве Стране

en: Bottom Right
sr: Десно Доле

en: Bottom Sticky Limit
sr: Доња лепљива граница

en: Bottom To Top
sr: Od dna ka vrhu

en: Bottom of Element
sr: Дно елемента

en: Bounce
sr: Odbijanja

en: Box Shadow
sr: Бок Схадов

en: Box Shadow Blur Strength
sr: Бок Схадов Блур Стренгтх

en: Box Shadow Horizontal Position
sr: Бок Схадов Хоризонтална позиција

en: Box Shadow Position
sr: Početna pozicija

en: Box Shadow Spread Strength
sr: Кутија Снага ширења сенке

en: Box Shadow Vertical Position
sr: Početna pozicija

en: Brand New
sr: Потпуно нов

en: Breakpoint
sr: Tačka Preloma

en: Breakpoint Enter
sr: Ulazak U Tačku Preloma

en: Breakpoint Exit
sr: Izlaz Iz Tačke Preloma

en: Breakpoints
sr: Prelomne Tačke

en: Brightness
sr: Бригхтнесс

en: Browser
sr: Претраживач

en: Build Custom Body
sr: Izradi Prilagođeni Glavni Sadržaj

en: Build Custom Footer
sr: Izradi Prilagođeno Podnožje

en: Build Custom Header
sr: Izradi Prilagođeno Zaglavlje

en: Build Global Body
sr: Izradi Globalni Glavni Sadržaj

en: Build Global Footer
sr: Izradi Globalno Podnožje

en: Build Global Header
sr: Izradi Globalno Zaglavlje

en: Build New Template
sr: Izradi Novi Šablon

en: Build On The Front End
sr: Gradi Na Prednjem Delu Sajta

en: Build With AI
sr: Изградите помоћу вештачке интелигенције

en: Build your page from the ground up. Don't worry, you can access our premade layouts at any time.
sr: Napravite stranicu od nule. Ne brinite, možete pristupiti našim unapred pripremljenim rasporedima u bilo kom trenutku.

en: Builder
sr: Graditelj

en: Builder Default Interaction Mode
sr: Podrazumevani Režim Interakcije U Graditelju

en: Builder Default View Mode
sr: Буилдер Дефаулт Виев Моде

en: Builder History
sr: Istorija Graditelja

en: Builder Interface
sr: Interfejs Builder-a

en: Builder Interface Animations
sr: Animacije Interfejsa Graditelja

en: Builder Keyboard Shortcuts
sr: Prečice Na Tastaturi U Graditelju

en: Builder Settings
sr: Podešavanja Graditelja

en: Bullet
sr: Znak za nabrajanje

en: Bullet Color
sr: Boja tačaka

en: Button
sr: Дугме

en: Button #1
sr: Dugme #1

en: Button #1 Link URL
sr: Veza Dugmeta #1 URL

en: Button #2
sr: Dugme #2

en: Button #2 Link URL
sr: Veza Dugmeta #2 URL

en: Button Alignment
sr: Poravnanje tastera

en: Button Box Shadow
sr: Буттон Бок Схадов

en: Button Icon
sr: Ikonica Dugmeta

en: Button Icon Color
sr: Boja Ikonice Dugmeta

en: Button Icon Placement
sr: Položaj Ikonice Dugmeta

en: Button One
sr: Дугме Једна

en: Button Text
sr: Tekst Dugmeta

en: Button Two
sr: Два Тастера

en: Button and Border Color
sr: Boja taster i ivice

en: Buttons
sr: Буттонс

en: By adjusting the ending position of the gradient, you can control how quickly or slowly each color transitions, and where the transition begins.
sr: Подешавањем завршне позиције градијента, можете контролисати како брзо или полако прелази свака боја и где почиње транзиција.

en: By adjusting the starting position of the gradient, you can control how quickly or slowly each color transitions, and where the transition begins.
sr: Подешавањем почетне позиције градијента, можете да контролишете како брзо или полако прелази свака боја и где почиње транзиција.

en: By default, animations will only play once. If you would like to loop your animation continuously you can choose the Loop option here.
sr: По подразумеваној вредности, анимације ће се репродуковати само једном. Ако желите да непрекидно петљате са вашом анимацијом, овде можете изабрати опцију Лооп.

en: By default, button icons are displayed on hover. If you would like button icons to always be displayed, then you can enable this option.
sr: Иконе дугмета су подразумевано приказане на лебдењу. Ако желите да иконе икона увек буду приказане, можете да омогућите ову опцију.

en: By default, elements will extend the full width of their parent element. If you would like to set a custom static width, you can do so using this option.
sr: По дефаулту, елементи ће проширити пуну ширину свог основног елемента. Ако желите да подесите прилагођену статичну ширину, можете то да урадите користећи ову опцију.

en: By default, your main canvas and all local canvases will be exported, along with any global canvases appended to your main canvas or targeted by your main canvas with interactivity.
sr: Podrazumevano, biće izvezeni vaše glavno platno i sva lokalna platna, zajedno sa svim globalnim platnima prikačenim na vaše glavno platno ili ciljanim od strane glavnog platna putem interaktivnosti.

en: By increasing the starting opacity, you can reduce or remove the fade effect that is applied to all animation styles.
sr: Повећавањем почетне непрозирности, можете умањити или уклонити ефекат бледе који се примењује на све стилове анимације.

en: CSS Class
sr: CSS klasa

en: CSS ID
sr: CSS identifikacija

en: CSS ID & Classes
sr: CSS ID i klase

en: CSS Snippet
sr: CSS Isječak

en: CSS added here will target the following class: %s
sr: CSS dodat ovde će ciljati sledeću klasu: %s

en: CSS syntax error.
sr: Greška u CSS sintaksi.

en: Call
sr: Позив

en: Call To Action
sr: Poziv na akciju

en: Call To Actions
sr: Позив на радње

en: Cancel
sr: Otkaži

en: Cancel Changes
sr: Otkaži Promene

en: Cannot create a revision of a revision
sr: Nije moguće napraviti reviziju revizije

en: Cannot hook block to itself.
sr: Nije moguće zakačiti blok na samog sebe.

en: Canvas
sr: Platno

en: Canvas Grid View
sr: Mrežni Prikaz Platna

en: Canvas ID is required.
sr: ID platna je obavezan.

en: Canvas Name
sr: Naziv Platna

en: Canvas Portal
sr: Portal Platna

en: Canvas Portals
sr: Portali Platna

en: Canvas Settings
sr: Podešavanja Platna

en: Capitalize
sr: Velika Početna Slova

en: Captcha Field
sr: Polje „Captcha“

en: Captcha Text
sr: Tekst za „Captcha“

en: Caption
sr: Natpis

en: Caption Text
sr: Tekst Natpisa

en: Caret
sr: Царет

en: Carousel
sr: Pano sa slikama

en: Carousel Active Slide
sr: Aktivni Slajd Karusela

en: Carousel Arrows
sr: Strelice Karusela

en: Carousel Container
sr: Kontejner Karusela

en: Carousel Dots
sr: Tačke Karusela

en: Carousel Item
sr: Stavka Karusela

en: Carousel Item Title
sr: Naslov Stavke Karusela

en: Carousel Item Title Text
sr: Tekst Naslova Stavke Karusela

en: Carousel Settings
sr: Podešavanja Karusela

en: Carousel Slide
sr: Slajd Karusela

en: Carousel Title
sr: Naslov Karusela

en: Carousel Track
sr: Traka Karusela

en: Cart
sr: Корпа

en: Cart Quantity
sr: Царт Куантити

en: Cart Quantity Text
sr: Корпа Количина Текст

en: Cart Totals Table
sr: Табела укупних вредности у колицима

en: Cart Totals Table Cell
sr: Ћелија табеле са укупним колицима

en: Cart Totals Table Row
sr: Ред табеле са укупним износом корпе

en: Cart totals
sr: Ukupno u korpi

en: Categories
sr: Kategorije

en: Categories Separator
sr: Razdvojnik Kategorija

en: Category
sr: Kategorija

en: Category 1
sr: Kategorija 1

en: Category 2
sr: Kategorija 2

en: Category 3
sr: Kategorija 3

en: Category Description
sr: Opis Kategorije

en: Category Image
sr: Slika Kategorije

en: Category Page
sr: Страница категорије

en: Category Type
sr: Tip Kategorije

en: Center
sr: Centar

en: Center Center
sr: Центар Центар

en: Center Left
sr: Са Леве Стране У Центру

en: Center Mode
sr: Centralni Režim

en: Center Right
sr: Центар За Права

en: Center the active slide and show partial slides on either side.
sr: Centriraj aktivni slajd i prikaži delimične slajdove sa obe strane.

en: Centered
sr: Центрирано

en: Centimeters (cm)
sr: центиметри (цм)

en: Change API Key
sr: Promeni API ključ

en: Change Column Structure
sr: Promeni strukturu kolone

en: Change Gutter Width
sr: Izmeni širinu razmaka između stubaca

en: Change the direction of the gradient by choosing a starting position within a 360 degree range.
sr: Промените правац нагиба тако што ћете изабрати почетну позицију унутар опсега од 360 степени.

en: Changed Column Structure
sr: Promenjena Struktura Kolona

en: Changed Flex Column Structure
sr: Promenjena Struktura Fleks Kolona

en: Changes made to variables will affect all instances across your entire site. Do you wish to proceed?
sr: Promene napravljene na promenljivama će uticati na sve instance na celom sajtu. Da li želite da nastavite?

en: Character
sr: Znakovni

en: Chat
sr: Цхат

en: Checkbox
sr: Polje za potvrdu

en: Checkboxes
sr: Polje za potvrdu

en: Checkerboard
sr: Цхецкербоард

en: Checkout
sr: Kasa

en: Checkout Button
sr: Дугме за наплату

en: Chevrons
sr: Шеврони

en: Child Module
sr: Podmodul

en: Children
sr: Podređeni Elementi

en: Children of Specific %1$s
sr: Potomci Određenog %1$s

en: Choose Column
sr: Izaberi Kolonu

en: Choose File
sr: Izaberi datoteku

en: Choose Files
sr: Изаберите Датотеке

en: Choose Font Files
sr: Izaberi datoteku

en: Choose Layout
sr: Izaberi raspored

en: Choose Library
sr: Izaberite Biblioteku

en: Choose a Background Image
sr: Izaberi sliku pozadine

en: Choose a Background Video MP4 File
sr: Izaberite MP4 video datoteku kao pozadinu

en: Choose a Background Video WEBM File
sr: Izaberite .WEBM video datoteku kao pozadinu

en: Choose a Premade Layout
sr: Izaberite Unapred Pripremljen Raspored

en: Choose a color for the carousel arrows.
sr: Izaberite boju za strelice karusela.

en: Choose a color for the dot navigation.
sr: Izaberite boju za navigaciju tačkama.

en: Choose a color for the slider arrows inside the circle.
sr: Izaberite boju za strelice klizača unutar kruga.

en: Choose a color for the slider circle and line.
sr: Izaberite boju za krug i liniju klizača.

en: Choose a custom field. Custom fields must be defined in your email provider account.
sr: Izaberite prilagođeno polje. Prilagođena polja moraju biti definisana u nalogu vašeg provajdera e-pošte.

en: Choose a custom font to use for the %s. All Google web fonts are available, or you can upload your own custom font files.
sr: Izaberite prilagođeni font za %s. Dostupni su svi Google web fontovi ili možete da otpremite sopstvene datoteke fonta.

en: Choose a custom font to use for the button. All Google web fonts are available, or you can upload your own custom font files.
sr: Изаберите прилагођени фонт који ћете користити за дугме. Сви Google веб фонтови су доступни или можете да отпремите сопствене датотеке прилагођених фонтова.

en: Choose a custom font to use for the text. All Google web fonts are available, or you can upload your own custom font files.
sr: Izaberite prilagođeni font za tekst. Dostupni su svi Google web fontovi ili možete da otpremite sopstvene datoteke fonta.

en: Choose a list. If you don't see any lists, click "Add" to add an account.
sr: Izaberite AWeber listu. Ako ne vidite nijednu listu, kliknite „Dodaj“ da biste dodali AWeber nalog.

en: Choose a preset for the selected module
sr: Izaberite pretpodešavanje za izabrani modul

en: Choose a service provider.
sr: Izaberi dobavljača usluga.

en: Choose a title of your login box.
sr: Izaberite naslov vašeg polja za prijavljivanje.

en: Choose an Image
sr: Izaberite sliku

en: Choose an account or click "Add" to add a new account.
sr: Изаберите налог или кликните на „Додај“ да бисте додали нови налог.

en: Choose an icon for the left navigation arrow.
sr: Izaberite ikonu za levu navigacionu strelicu.

en: Choose an icon for the right navigation arrow.
sr: Izaberite ikonu za desnu navigacionu strelicu.

en: Choose an icon for this list item.
sr: Izaberite ikonu za ovu stavku liste.

en: Choose an icon for your link.
sr: Izaberite ikonu za vaš link.

en: Choose an icon to display
sr: Izaberite ikonicu za prikaz

en: Choose an icon to display for the scroll down button.
sr: Izaberi ikonicu kako bi prikazao taster klizača nadole

en: Choose an icon to display with your blurb.
sr: Izaberite ikonu koju ćete prikazati sa vašim blurb tekstom.

en: Choose an icon to display.
sr: Izaberite ikonu za prikaz.

en: Choose from hundreds of premade layouts, start from any of your saved layouts, or clone an existing page.
sr: Бирајте између стотина унапред направљених изгледа, почните од било ког сачуваног изгледа или клонирајте постојећу страницу.

en: Choose how grid columns should be sized. Equal width columns create uniform columns, auto columns size to content, and manual gives you complete control with custom CSS grid syntax.
sr: Izaberite kako treba da se dimenzionišu grid kolone. Kolone jednake širine prave ujednačene kolone, automatske kolone se prilagođavaju sadržaju, a ručno vam daje potpunu kontrolu uz prilagođenu CSS grid sintaksu.

en: Choose how grid rows should be sized. Auto height adjusts to content, equal height creates uniform rows, minimum height sets a baseline, and fixed height maintains consistent row dimensions.
sr: Izaberite kako redovi mreže treba da se dimenzionišu. Automatska visina se prilagođava sadržaju, jednake visine stvaraju ujednačene redove, minimalna visina postavlja osnovu, a fiksna visina održava dosledne dimenzije redova.

en: Choose how many columns to display.
sr: Izaberi koliko kolona želiš da bude prikazano.

en: Choose how many posts you would like to display in the slider.
sr: Izaberite koliko objava želite da prikažete u klizaču.

en: Choose how many posts you would like to offset by
sr: Izaberite koliko objava biste želeli da nadoknadite

en: Choose how many posts you would like to skip. These posts will not be shown in the feed.
sr: Изаберите колико постова желите да прескочите. Ови постови неће бити приказани у фееду.

en: Choose how many products you would like to skip. These products will not be shown in the feed.
sr: Изаберите колико производа желите да прескочите. Ови производи неће бити приказани у фиду.

en: Choose how many times the shape divider should repeat. Setting to 1x will remove all repetition.
sr: Изаберите колико пута треба да се понавља разделник облика. Подешавање на 1к ће уклонити сва понављања.

en: Choose how much posts you would like to display per page.
sr: Izaberite koliko objava želite da bude prikazano po stranici.

en: Choose how the animation should play.
sr: Izaberite kako animacija treba da se reprodukuje.

en: Choose how the dropdown menu should be aligned relative to the parent module.
sr: Izaberite kako treba poravnati padajući meni u odnosu na nadređeni modul.

en: Choose how the dropdown should be positioned.
sr: Izaberite kako treba pozicionirati padajući meni.

en: Choose how the target element responds to mouse movement
sr: Izaberite kako ciljni element reaguje na pomeranje miša

en: Choose how to compare the meta value. Options include equals, not equals, greater than, less than, and other comparison operators for filtering posts.
sr: Izaberite kako da uporedite meta vrednost. Opcije uključuju jednako, nije jednako, veće od, manje od i druge operatore poređenja za filtriranje objava.

en: Choose how to sort the posts in your loop. Select the field that will be used to determine the order of the displayed content.
sr: Izaberite kako da sortirate objave u petlji. Izaberite polje koje će se koristiti za određivanje redosleda prikazanog sadržaja.

en: Choose how your products should be ordered.
sr: Izaberite kako će vaši proizvodi biti sortirani

en: Choose posts of which post type you would like to display.
sr: Одаберите постове које врсте поста желите да прикажете.

en: Choose the CSS grid property to apply to the targeted items
sr: Izaberite svojstvo CSS mreže koje će se primeniti na ciljane stavke

en: Choose the Column Class for this module when inside a flex layout.
sr: Izaberite klasu kolone za ovaj modul kada je unutar flex rasporeda.

en: Choose the HTML5 element to use for the element wrapper.
sr: Izaberite HTML5 element koji će se koristiti za omotač elementa.

en: Choose the alignment of the dot navigation.
sr: Izaberite poravnanje navigacije tačkama.

en: Choose the direction to sort your posts. Descending shows the newest or highest values first, while ascending shows the oldest or lowest values first.
sr: Izaberite smer sortiranja objava. Opadajuće prikazuje najnovije ili najveće vrednosti prvo, dok rastuće prikazuje najstarije ili najmanje vrednosti prvo.

en: Choose the font weights supported by your font. Select "All" if you don't know this information or if your font includes all weights.
sr: Изаберите тежину фонта коју подржава ваш фонт. Изаберите "Све" ако не знате ову информацију или ако ваш фонт садржи све тежине.

en: Choose the images that you would like to appear in the image gallery.
sr: Изаберите слике које желите да се појаве у галерији слика.

en: Choose the layout style for this element. Flexbox enables advanced layout options with direction, alignment, and spacing controls.
sr: Izaberite stil rasporeda za ovaj element. Flexbox omogućava napredne opcije rasporeda uz kontrole smera, poravnanja i razmaka.

en: Choose the playback direction of the animation.
sr: Izaberite smer reprodukcije animacije.

en: Choose the point of origin for all transformations. This will affect around which point the object is rotated, moved and resized.
sr: Izaberite početnu tačku za sve transformacije. Ovo utiče oko koje tačke se objekat rotira, pomera i menja mu se veličina.

en: Choose the position of the carousel arrows.
sr: Izaberite poziciju strelica karusela.

en: Choose the position of the dot navigation.
sr: Izaberite poziciju tačkaste navigacije.

en: Choose the scope of where to look for matching fields.
sr: Izaberite opseg gde će se tražiti podudarna polja.

en: Choose the scope of where to look for target modules.
sr: Izaberite opseg gde će se tražiti ciljni moduli.

en: Choose the social network
sr: Izaberi društvenu mrežu

en: Choose the thumbnail size to use for the featured image.
sr: Izaberite veličinu sličice koja će se koristiti za istaknutu sliku.

en: Choose the type of content to query for your loop. Select Post Type to display things like blog posts and products, Terms to display things like categories and tags, Users to display lists of users, or Menu to loop through WordPress menu items.
sr: Izaberite tip sadržaja za upit u petlji. Izaberite Tip Objave za prikaz npr. blog objava i proizvoda, Termini za prikaz npr. kategorija i oznaka, Korisnici za prikaz lista korisnika ili Meni za prolazak kroz stavke WordPress menija.

en: Choose the type of field
sr: Izaberi tip polja

en: Choose the width of each sidebar widget.
sr: Izaberite širinu svakog vidžeta bočne trake.

en: Choose to have this element remain a fixed distance from the top or bottom edge of the browser window as the user scrolls
sr: Одаберите да овај елемент остане на фиксној удаљености од горње или доње ивице прозора прегледача док корисник скролује

en: Choose to have this element remain a fixed distance from the top or bottom edge of the browser window as the user scrolls.
sr: Izaberite da ovaj element ostane na fiksnoj udaljenosti od gornje ili donje ivice prozora pregledača dok korisnik skroluje.

en: Choose what action should be performed
sr: Izaberite koja radnja treba da se izvrši

en: Choose what data (if any) to include in the redirect URL as query arguments.
sr: Изаберите које податке (ако их има) да укључите у URL за преусмеравање као аргументе упита.

en: Choose what happens when a site visitor has been successfully subscribed to your list.
sr: Изаберите шта ће се догодити када је посетилац сајта успешно пријављен на вашу листу.

en: Choose when the animation should be triggered.
sr: Izaberite kada animacija treba da se pokrene.

en: Choose when the dropdown should be displayed.
sr: Izaberite kada treba prikazati padajući meni.

en: Choose when this interaction should be triggered
sr: Izaberite kada ova interakcija treba da se pokrene

en: Choose when to display this element based on a set of conditions. Multiple conditions can be added. Date & Time condition is based on your timezone settings in your <a href="%1$s" target="_blank" title="WordPress General Settings">WordPress General Settings</a>
sr: Одаберите када желите да прикажете овај елемент на основу скупа услова. Може се додати више услова. Услов датума и времена је заснован на вашим подешавањима временске зоне у <a href="%1$s" target="_blank" title="Општа подешавања WordPress-а">Општа подешавања WordPress-а</a>

en: Choose where the button icon should be displayed within the button.
sr: Изаберите где ће икона дугмета бити приказана унутар дугмета.

en: Choose where the dropdown menu should be positioned relative to the parent module.
sr: Izaberite gde treba da bude pozicioniran padajući meni u odnosu na nadređeni modul.

en: Choose where you would like the background image to be positioned within this element. You may want to position the background based on the the image's focus point.
sr: Изаберите где желите да се позадинска слика постави унутар овог елемента. Можда желите да позиционирате позадину на основу тачке фокуса слике.

en: Choose whether any or all of the rules should be fulfilled
sr: Odaberite da li bilo koje ili sva pravila trebaju da budu ispunjena

en: Choose whether or not the quote icon should be visible.
sr: Izaberite da li će ili neće ikona za citat biti vidljiva.

en: Choose whether or not this toggle should start in an open or closed state.
sr: Izaberite da li ovaj preklopnik treba da startuje u otvorenom ili zatvorenom stanju.

en: Choose whether the slider moves horizontally or vertically.
sr: Izaberite da li se klizač pomera horizontalno ili vertikalno.

en: Choose whether to append this canvas above or below the main content on the front end.
sr: Odaberite da li da dodate ovo platno iznad ili ispod glavnog sadržaja na front-endu.

en: Choose whether you would like the shadow to appear outside your module, lifting the module up from the page, or inside the module, setting the module downwards within the page.
sr: Изаберите да ли желите да се сенка прикаже изван вашег модула, подижући модул са странице или унутар модула, постављајући модул надоле у оквиру странице.

en: Choose which breakpoint should trigger this interaction
sr: Izaberite koja tačka preloma treba da pokrene ovu interakciju

en: Choose which categories you would like to include in the feed.
sr: Izaberite koje biste katogorije želeli da budu uključene u izvod.

en: Choose which categories you would like to include in the slider.
sr: Izaberite koje kategorije biste želeli da uključite u klizač.

en: Choose which categories you would like to include.
sr: Изаберите који категорије желите да укључите.

en: Choose which element to extend attributes from.
sr: Izaberite iz kog elementa želite da proširite atribute.

en: Choose which element to find and replace values from.
sr: Izaberite iz kog elementa želite da pronađete i zamenite vrednosti.

en: Choose which modified fields to extend from the source element.
sr: Izaberite koja izmenjena polja želite da proširite iz izvornog elementa.

en: Choose which module should receive the effect
sr: Izaberite koji modul treba da primi efekat

en: Choose which option group to extend from the source elements.
sr: Izaberite iz koje grupe opcija želite da proširite iz izvornih elemenata.

en: Choose which side of the page your sidebar will be on. This setting controls text orientation and border position.
sr: Izaberite na kojoj strani stranice će se nalaziti vaša bočna traka. Ovo podešavanje kontroliše orijentaciju teksta i graničnu poziciju.

en: Choose which type of products you would like to display.
sr: Izaberite tip proizvoda koje želite da prikažete.

en: Choose which types of attributes to copy.
sr: Izaberite koje tipove atributa želite da kopirate.

en: Choose which types of elements to extend to.
sr: Izaberite na koje tipove elemenata želite da proširite.

en: Choose which types of elements to search within.
sr: Izaberite u kojim tipovima elemenata želite da pretražujete.

en: Choose your desired portfolio layout style.
sr: Izaberite željeni stil rasporeda portfelja.

en: Choosing "Cover" will force the image to fill the entire background area, clipping the image when necessary. Choosing "Fit" will ensure that the entire image is always visible, but can result in blank spaces around the image. When set to "Actual Size," the image will not be resized at all.
sr: Ако изаберете "Цовер", слика ће бити присиљена да попуни целу површину позадине, а кад је то потребно, исеца слику. Одабиром опције "Прилагоди" осигурава се да је цијела слика увијек видљива, али може резултирати празним простором око слике. Када је подешено на "Стварна величина", слика уопште неће бити промењена.

en: Chromium Browsers (Chrome, Edge, etc)
sr: Chromium претраживачи (Chrome, Edge, итд.)

en: Circle
sr: Krug

en: Circle Background Color
sr: Боја позадине круга

en: Circle Background Opacity
sr: Непрозирност позадине круга

en: Circle Color
sr: Boja kruga

en: Circle Counter
sr: Kružni brojač

en: Circle Counter Title
sr: Naslov kružnog brojača

en: Circle Counters
sr: Цирцле Цоунтерс

en: Circular
sr: Цирцулар

en: Clear
sr: Obriši

en: Clear , Save to Library, Import, Export
sr: Očisti, Sačuvaj U Biblioteku, Uvezi, Izvezi

en: Clear Layout
sr: Obriši Raspored

en: Cleared Layout
sr: Obrisan Raspored

en: Click
sr: Klik

en: Click Here
sr: Kliknite Ovde

en: Click Mode
sr: Režim Klika

en: Click here
sr: Klikovi

en: Click here to login
sr: Kliknite ovde da se prijavite

en: Clone
sr: Kloniraj

en: Cloned %s
sr: Duplirano: %s

en: Cloned Column
sr: Duplirana Kolona

en: Close
sr: Zatvori

en: Close Active Tab
sr: Zatvori Aktivnu Karticu

en: Close All
sr: Zatvori Sve

en: Close Edit Canvas Modal
sr: Zatvori Modal Za Uređivanje Platna

en: Close Extend Attributes Modal
sr: Zatvori Modal Proširi Atribute

en: Close History Modal
sr: Zatvori Modal Istorije

en: Close Modal
sr: Zatvori modal

en: Close Page Settings Modal
sr: Zatvori Modal Podešavanja Stranice

en: Close Responsive & State Picker
sr: Zatvori Birač Prilagodljivosti I Stanja

en: Close Right Click Options
sr: Zatvori Opcije Desnog Klika

en: Close Search
sr: Zatvori Pretragu

en: Close Tab
sr: Zatvori Karticu

en: Close Tab Group
sr: Zatvori Grupu Kartica

en: Closed Icon
sr: Затворена икона

en: Closed Title
sr: Цлосед Титле

en: Closed Title Text
sr: Tekst Naslova (Zatvoreno)

en: Closed Title Text Color
sr: Затворена боја текста наслова

en: Closed Toggle Background Color
sr: Pozadinska boja zatvorenog preklopnika

en: Clouds
sr: Облаци

en: Clouds 2
sr: Облаци 2

en: Code
sr: Kod

en: Code AI
sr: AI Za Kod

en: Code Snippet
sr: Isječak Koda

en: Code With AI
sr: Код са АИ

en: Codes
sr: Кодови

en: Collapse
sr: Да се котрља

en: Collapse All
sr: Skupi Sve

en: Collapse Empty Columns
sr: Sažmi Prazne Kolone

en: Collapse Table Gutters and Borders
sr: Скупи олуке и ивице табеле

en: Collapse Table Gutters and Borders.
sr: Скупи олуке и ивице табеле.

en: Color
sr: Boja

en: Color Filters
sr: Filteri Boja

en: Color Palette Settings
sr: Podešavanja Palete Boja

en: Color Picker
sr: Birač Boja

en: Color Scheme
sr: Šema Boja

en: Colors
sr: Boje

en: Column
sr: Kolona

en: Column %s Background Mask Aspect Ratio
sr: Колона %s Однос маске позадине

en: Column %s Background Mask Blend Mode
sr: Колона %s Режим мешања маске позадине

en: Column %s Background Mask Color
sr: Колона %s Боја маске позадине

en: Column %s Background Mask Height
sr: Висина маске позадине колоне %s

en: Column %s Background Mask Horizontal Offset
sr: Колона %s Хоризонтално померање маске позадине

en: Column %s Background Mask Position
sr: Колона %s позадинска маска позиција

en: Column %s Background Mask Size
sr: Колона %s Величина маске позадине

en: Column %s Background Mask Style
sr: Стил маске позадине колоне %s

en: Column %s Background Mask Transform
sr: Колона %s Трансформација маске позадине

en: Column %s Background Mask Vertical Offset
sr: Колона %s Позадинска маска Вертикални помак

en: Column %s Background Mask Width
sr: Колона %s Ширина маске позадине

en: Column %s Background Pattern Blend Mode
sr: Колона %s Режим мешања позадинског узорка

en: Column %s Background Pattern Color
sr: Колона %s Боја узорка позадине

en: Column %s Background Pattern Height
sr: Висина позадинског узорка колоне %s

en: Column %s Background Pattern Horizontal Offset
sr: Колона %s Хоризонтално померање узорка позадине

en: Column %s Background Pattern Repeat
sr: Колона %s Понављање позадинског узорка

en: Column %s Background Pattern Repeat Origin
sr: Колона %s Порекло понављања позадинског узорка

en: Column %s Background Pattern Size
sr: Колона %s Величина узорка позадине

en: Column %s Background Pattern Style
sr: Колона %s стил позадинског узорка

en: Column %s Background Pattern Transform
sr: Колона %s Трансформација позадинског узорка

en: Column %s Background Pattern Vertical Offset
sr: Колона %s Позадински узорак Вертикални помак

en: Column %s Background Pattern Width
sr: Колона %s ширина позадинског узорка

en: Column 1
sr: Kolona 1

en: Column 1 Before
sr: Kolona 1 Pre

en: Column 1 Main Element
sr: Kolona 1 Glavni Element

en: Column 2
sr: Kolona 2

en: Column 2 Before
sr: Kolona 2 Pre

en: Column 2 Main Element
sr: Kolona 2 Glavni Element

en: Column 3
sr: Kolona 3

en: Column 3 Before
sr: Kolona 3 Pre

en: Column 3 Main Element
sr: Kolona 3 Glavni Element

en: Column Class
sr: Klasa Kolone

en: Column End
sr: Kraj Kolone

en: Column Inner
sr: Unutrašnja Kolona

en: Column Label
sr: Цолумн Лабел

en: Column Layout
sr: Цолумн Лаиоут

en: Column Link Target
sr: Циља везе на колону

en: Column Link URL
sr: URL линка до колоне

en: Column Minimum Width
sr: Minimalna Širina Kolone

en: Column Reverse
sr: Kolona Obrnuto

en: Column Span
sr: Raspon Kolone

en: Column Start
sr: Početak Kolone

en: Column Width
sr: Širina Kolone

en: Column Widths
sr: Širine Kolona

en: Columns
sr: Цолумнс

en: Comma-separated list of post types to get taxonomies for. If empty, returns taxonomies for all post types.
sr: Lista tipova objava razdvojena zarezima za koje se preuzimaju taksonomije. Ako je prazno, vraća taksonomije za sve tipove objava.

en: Command Center
sr: Komandni Centar

en: Commands
sr: Komande

en: Comment
sr: Komentar

en: Comment Avatar
sr: Avatar komentara

en: Comment Body
sr: Telo komentara

en: Comment Content
sr: Sadržaj komentara

en: Comment Count
sr: Broj Komentara

en: Comment Count Text
sr: Tekst Broja Komentara

en: Comment Meta
sr: Meta podaci komentara

en: Comment Text
sr: Tekst Komentara

en: Comments
sr: Komentari

en: Comments Count
sr: Brojač komentara

en: Common
sr: Uobičajeno

en: Company
sr: Kompanija

en: Company Link Target
sr: Цомпани Линк Таргет

en: Company Link URL
sr: URL линка компаније

en: Company Text
sr: Tekst Kompanije

en: Compare
sr: Poređenje

en: Compare: %s
sr: Poređenje: %s

en: Comparison operator.
sr: Operator poređenja.

en: Complete your purchase using the pop-up to upgrade Divi Cloud.
sr: Dovršite kupovinu koristeći iskačući prozor da biste nadogradili Divi Cloud.

en: Conditional Logic
sr: Uslovna logika

en: Conditions
sr: Услови

en: Confetti
sr: Конфети

en: Configuration Error: Invalid data.
sr: Greška u Konfiguraciji: Nevažeći podaci.

en: Configuration Error: Invalid provider.
sr: Greška u Konfiguraciji: Nevažeći provajder.

en: Configuration Error: No list has been selected for this form.
sr: Greška u Konfiguraciji: Nije izabrana nijedna lista za ovaj obrazac.

en: Configure import options for your layout.
sr: Podesite opcije uvoza za vaš raspored.

en: Confirm
sr: Potvrdi

en: Conical
sr: Конични

en: Contact Button
sr: Taster za kontakt

en: Contact Form
sr: Obrazac za kontakt

en: Contact Forms
sr: Формулари за контакт

en: Contact Title
sr: Naslov kontakta

en: Contacting your host and asking them to increase the following PHP variables may help: memory_limit, max_execution_time, upload_max_filesize, post_max_size, max_input_time, max_input_vars. In addition, auditing your firewall error log (such as ModSecurity) may reveal false positives that are preventing saves from completing.
sr: Može pomoći da kontaktirate vašeg hosta i da ih pitate da povećate sledeći PHP: memory_limit, max_execution_time, upload_max_filesize, post_max_size, max_input_time, max_input_vars. Dodatno, nadziranje evidencije grešaka vašeg zaštitnog zida (kao što je ModSecurity) može otkriti lažne greške koje sprečavaju da se čuvanje završi.

en: Container
sr: Kontejner

en: Contains
sr: Садржи

en: Contains (LIKE)
sr: Sadrži (LIKE)

en: Content
sr: Sadržaj

en: Content Area
sr: Садржај

en: Content Area Background Color
sr: Pozadinska boja oblasti sadržaja

en: Content Attributes
sr: Atributi Sadržaja

en: Content Display
sr: Prikaz sadržaja

en: Content Length
sr: Дужина садржаја

en: Content Max Width
sr: Максимална ширина садржаја

en: Content Settings
sr: Podešavanja Sadržaja

en: Content Width
sr: Sadržaj

en: Content cannot be empty.
sr: Sadržaj ne može biti prazan.

en: Content conversion encountered a fatal error.
sr: Došlo je do fatalne greške tokom konverzije sadržaja.

en: Content conversion failed: %s
sr: Konverzija sadržaja nije uspela: %s

en: Content entered here will appear below the subheading text.
sr: Sadržaj unešen ovde će se pojaviti ispod podnaslova tekta.

en: Content migration encountered a fatal error.
sr: Došlo je do fatalne greške tokom migracije sadržaja.

en: Content migration failed: %s
sr: Migracija sadržaja nije uspela: %s

en: Continue Automatic Slide on Hover
sr: Наставите Аутоматски слајд када је курсор

en: Continue Editing
sr: Nastavi Uređivanje

en: Contrast
sr: Kontrole

en: Contributor
sr: Saradnik

en: Control how child elements are aligned. For flex layouts, this aligns items along the cross axis. For grid layouts, this aligns items within their cells vertically.
sr: Kontrolišite kako se podređeni elementi poravnavaju. Kod fleks rasporeda, ovo poravnava stavke duž poprečne ose. Kod grid rasporeda, ovo vertikalno poravnava stavke unutar njihovih ćelija.

en: Control how child elements are distributed along the main axis. For flex layouts, this distributes items along the main axis. For grid layouts, this aligns the entire grid within its container horizontally.
sr: Kontrolišite kako se podređeni elementi raspoređuju duž glavne ose. Za flex rasporede, ovo raspoređuje stavke duž glavne ose. Za grid rasporede, ovo horizontalno poravnava celu mrežu unutar njenog kontejnera.

en: Control how content is aligned along the cross axis. For flex layouts, this aligns wrapped lines when there is extra space. For grid layouts, this aligns the entire grid within its container vertically.
sr: Kontrolišite kako se sadržaj poravnava duž poprečne ose. Kod fleks rasporeda, ovo poravnava prelomljene redove kada postoji višak prostora. Kod grid rasporeda, ovo vertikalno poravnava ceo grid unutar njegovog kontejnera.

en: Control how grid items fill empty spaces in the grid. Dense packing attempts to fill gaps with smaller items, while sparse maintains the natural document order.
sr: Kontrolišite kako stavke mreže popunjavaju prazne prostore u mreži. Gusto pakovanje pokušava da popuni praznine manjim stavkama, dok retko zadržava prirodan redosled dokumenta.

en: Control how many projects are displayed. Leave blank or use 0 to not limit the amount.
sr: Kontrolišite koliko će projekata biti prikazano. Ostavite prazno ili koristite nulu da ne biste ograničavali iznos.

en: Control how this element behaves within a flexbox container. Choose "Shrink to Fit" to allow the element to shrink when space is limited, "Grow to Fill" to expand and fill available space, or "Custom" for manual control.
sr: Kontrolišite kako se ovaj element ponaša unutar flexbox kontejnera. Izaberite „Smanji da stane“ da omogućite elementu da se smanji kada je prostor ograničen, „Rasti da popuni“ da se proširi i popuni dostupni prostor ili „Prilagođeno“ za ručnu kontrolu.

en: Control the auto-placement algorithm for grid items. Choose row to fill rows first, or column to fill columns first. This determines how items automatically flow when not explicitly positioned.
sr: Kontrolišite algoritam automatskog raspoređivanja stavki mreže. Izaberite red da se prvo popunjavaju redovi ili kolonu da se prvo popunjavaju kolone. Ovo određuje kako stavke automatski teku kada nisu eksplicitno pozicionirane.

en: Control the direction in which child elements are arranged. Choose row for horizontal layout, column for vertical layout, or their reverse variants.
sr: Kontrolišite smer u kome se podređeni elementi raspoređuju. Izaberite red za horizontalni raspored, kolonu za vertikalni raspored ili njihove obrnute varijante.

en: Control the playback speed of the animation.
sr: Kontrolišite brzinu reprodukcije animacije.

en: Control the size of the icon by increasing or decreasing the font size
sr: Podesite veličinu ikonice povećavanjem ili smanjivanjem veličine fonta

en: Control the size of the icon by increasing or decreasing the font size.
sr: Контролирајте величину иконе тако што ћете повећати или смањити величину фонта.

en: Control the stacking order of this canvas. Canvases with higher z-index values will appear above canvases with lower z-index values.
sr: Kontrolišite redosled slaganja ovog platna. Platna sa većim vrednostima z-index-a pojaviće se iznad platna sa manjim vrednostima z-index-a.

en: Control whether child elements should wrap to new lines when they exceed the container width. No wrap keeps items on a single line, wrap allows items to move to new lines, and wrap reverse wraps in reverse order.
sr: Kontrolišite da li podređeni elementi treba da se prelome u nove redove kada premaše širinu kontejnera. Bez prelamanja zadržava stavke u jednom redu, prelamanje omogućava prelazak u nove redove, a prelamanje obrnuto prelama obrnutim redosledom.

en: Controls
sr: Kontrole

en: Controls the CSS rendering order. Higher numbers are printed last and take precedence.
sr: Kontroliše redosled prikaza CSS-a. Veći brojevi se ispisuju poslednji i imaju prednost.

en: Controls the display of the apartment (address_2) field in checkout.
sr: Kontroliše prikaz polja za stan (address_2) na stranici za plaćanje.

en: Controls the display of the company field in checkout.
sr: Kontroliše prikaz polja za kompaniju na stranici za plaćanje.

en: Controls the display of the phone field in checkout.
sr: Kontroliše prikaz polja za telefon na stranici za plaćanje.

en: Conversion Failed
sr: Konverzija Nije Uspela

en: Conversion completed. Item moved to the Rows library.
sr: Конверзија је завршена. Ставка је премештена у библиотеку редова.

en: Conversion completed. Item moved to the Sections library.
sr: Конверзија је завршена. Ставка је премештена у библиотеку одељака.

en: Convert Module To Row
sr: Претвори модул у ред

en: Convert Module To Section
sr: Претвори модул у одељак

en: Convert Row To Section
sr: Претвори ред у одељак

en: Convert Selected Modules To Group
sr: Pretvori Izabrane Module U Grupu

en: Convert To Global
sr: Претвори у глобално

en: Cookie
sr: Цоокие

en: Cookie Does Not Exist
sr: Колачић не постоји

en: Cookie Exists
sr: Цоокие Екистс

en: Cookie Name
sr: Име колачића

en: Cookie Value
sr: Вредност колачића

en: Cookie Value Does Not Equal
sr: Вредност колачића није једнака

en: Cookie Value Equals
sr: Вредност колачића је једнака

en: Copied %s
sr: Kopirano: %s

en: Copied Modules
sr: Kopirani Moduli

en: Copy
sr: Копија

en: Copy %1$s
sr: Kopiraj %1$s

en: Copy %1$s Attributes
sr: Kopiraj Atribute Za %1$s

en: Copy All Attributes
sr: Kopiraj Sve Atribute

en: Copy Attributes
sr: Kopiraj Atribute

en: Copy Children
sr: Kopiraj Decu

en: Copy From Template
sr: Kopiraj Iz Šablona

en: Copy Item Styles
sr: Kopiraj Stilove Stavke

en: Copy Module
sr: Kopiraj modul

en: Copy Module Style
sr: Kopiraj Stil Modula

en: Copy Parent
sr: Kopiraj Roditelja

en: Copy-Paste Module
sr: Kopiraj-Nalepi Modul

en: Corner Blob
sr: Цорнер Блоб

en: Corner Lake
sr: Цорнер Лаке

en: Corner Paint
sr: Цорнер Паинт

en: Corner Pill
sr: Цорнер Пилл

en: Corner Square
sr: Цорнер Скуаре

en: Count
sr: Broj

en: Countdown Timer
sr: Sat za odbrojavanje

en: Countdown Timers
sr: Цоунтдовн Тимерс

en: Counter Amount
sr: Brojevi brojača

en: Counter Container
sr: Kontejner brojača

en: Counter Title
sr: Naziv brojača

en: Coupon Form
sr: Образац купона

en: Coupon code
sr: Kod kupona

en: Coupon:
sr: Kupon:

en: Coupon: DIVI
sr: Kupon: DIVI

en: Cover
sr: Покријте

en: Create New Category
sr: Kreiraj Novu Kategoriju

en: Create New Category/Categories
sr: Креирајте нову категорију/категорије

en: Create New Tag
sr: Kreiraj Novi Tag

en: Create New Tag(s)
sr: Направите нове ознаке

en: Create Template
sr: Kreiraj Šablon

en: Create Your Page
sr: Kreirajte Svoju Stranicu

en: Create rules to target and style specific child grid items using nth-child selectors. Define custom positioning, spanning, and layout properties for individual grid items to create complex, asymmetrical grid layouts.
sr: Napravite pravila za ciljanje i stilizovanje određenih podređenih grid stavki pomoću nth-child selektora. Definišite prilagođeno pozicioniranje, raspon i svojstva rasporeda za pojedinačne grid stavke kako biste kreirali složene, asimetrične grid rasporede.

en: Created Group
sr: Kreirana Grupa

en: Creating Preview Link...
sr: Kreiranje Linka za Pregled...

en: Crosses
sr: Крстови

en: Cubes
sr: Коцке

en: Currency
sr: Valuta

en: Currency & Frequency
sr: Valuta I Učestalost

en: Currency & Frequency Text
sr: Tekst Valute I Učestalosti

en: Current %1$s Link
sr: Trenutni Link %1$s

en: Current Category
sr: Тренутна категорија

en: Current Date
sr: Trenutni Datum

en: Current Element
sr: Trenutni Element

en: Current Element & Children
sr: Trenutni Element i Deca

en: Current Element & Descendants
sr: Trenutni Element i Potomci

en: Current page
sr: Trenutna Stranica

en: Current page URL for deriving current_page loop context in Visual Builder.
sr: Trenutna stranica URL za izvođenje konteksta current_page petlje u Visual Builder-u.

en: Current page main loop type from settings context for current_page query resolution.
sr: Tip glavne petlje trenutne stranice iz konteksta podešavanja za razrešavanje current_page upita.

en: Current page number.
sr: Broj trenutne stranice.

en: Current:
sr: Trenutno:

en: Curve
sr: Крива

en: Curve 2
sr: Крива 2

en: Custom
sr: Prilagođeno

en: Custom Body
sr: Prilagođeni Glavni Sadržaj

en: Custom CSS
sr: Prilagođeni CSS

en: Custom CSS Settings
sr: Podešavanja Prilagođenog CSS-a

en: Custom Condition
sr: Prilagođeni Uslov

en: Custom Date Format
sr: Prilagođeni Format Datuma

en: Custom Field
sr: Prilagođeno Polje

en: Custom Field Value
sr: Прилагођена вредност поља

en: Custom Fields
sr: Prilagođena Polja

en: Custom Footer
sr: Prilagođeno Podnožje

en: Custom Header
sr: Prilagođeno Zaglavlje

en: Custom Link Text
sr: Prilagođeni Tekst Linka

en: Custom Order (WooCommerce)
sr: Prilagođeni Redosled (WooCommerce)

en: Custom Size
sr: Цустом Сизе

en: Custom Taxonomy Name
sr: Prilagođeno ime klasifikacije

en: Custom field name
sr: Naziv Prilagođenog Polja

en: Custom field value
sr: Vrednost Prilagođenog Polja

en: Custom nth-child Rule
sr: Prilagođeno nth-child Pravilo

en: Customize Builder Settings Toolbar
sr: Prilagodi Traku Alatki Podešavanja Graditelja

en: Customize Settings Toolbar
sr: Prilagodi Traku Alatki Podešavanja

en: Cut
sr: Iseci

en: Cut %1$s
sr: Iseci %1$s

en: Cut Children
sr: Iseci Decu

en: Cut Module
sr: Iseci modul

en: Cut Parent
sr: Iseci Roditelja

en: Daily
sr: Dnevno

en: Dark
sr: Tamno

en: Dark Text Color
sr: Tamna boja teksta

en: Darken
sr: Potamni

en: Dashboard
sr: Kontrolna Tabla

en: Dashed
sr: Isprekidana ivica

en: Date
sr: Датум

en: Date & Time
sr: Датум време

en: Date Archive
sr: Архива датума

en: Date Format
sr: Format Datuma

en: Date archive pages do not have editable page settings.
sr: Stranice arhive po datumu nemaju podesiva podešavanja stranice.

en: Date: new to old
sr: Datum: od novijeg ka starom

en: Date: old to new
sr: Datum: od starijeg ka novijem

en: DateTime
sr: Datum/Vreme

en: Day(s)
sr: Dan(a)

en: Day: %s
sr: Dan: %s

en: Days
sr: Дани

en: Decimal
sr: Decimalni

en: Decrease
sr: Smanji

en: Decrease Font Size
sr: Smanji veličinu fonta

en: Decrease Module Bottom Padding
sr: Smanji Donji Unutrašnji Razmak Modula

en: Decrease Module Bottom Padding by 10px
sr: Smanji Donji Unutrašnji Razmak Modula Za 10px

en: Decrease Module Left Padding
sr: Smanji Levi Unutrašnji Razmak Modula

en: Decrease Module Left Padding by 10px
sr: Smanji Levi Unutrašnji Razmak Modula Za 10px

en: Decrease Module Padding
sr: Смањење оптерећења модула

en: Decrease Module Padding By 10px
sr: Смањивање модула за 10пк

en: Decrease Module Right Padding
sr: Smanji Desni Unutrašnji Razmak Modula

en: Decrease Module Right Padding by 10px
sr: Smanji Desni Unutrašnji Razmak Modula Za 10px

en: Decrease Module Top Padding
sr: Smanji Gornji Unutrašnji Razmak Modula

en: Decrease Module Top Padding by 10px
sr: Smanji Gornji Unutrašnji Razmak Modula Za 10px

en: Decrease Row Bottom Padding
sr: Smanji Donji Unutrašnji Razmak Reda

en: Decrease Row Bottom Padding by 10px
sr: Smanji Donji Unutrašnji Razmak Reda Za 10px

en: Decrease Row Left Padding
sr: Smanji Levi Unutrašnji Razmak Reda

en: Decrease Row Left Padding by 10px
sr: Smanji Levi Unutrašnji Razmak Reda Za 10px

en: Decrease Row Padding
sr: Smanji unutrašnju marginu reda

en: Decrease Row Padding By 10px
sr: Umanji unutražnju marginu reda za 10 piksela

en: Decrease Row Right Padding
sr: Smanji Desni Unutrašnji Razmak Reda

en: Decrease Row Right Padding by 10px
sr: Smanji Desni Unutrašnji Razmak Reda Za 10px

en: Decrease Row Top Padding
sr: Smanji Gornji Unutrašnji Razmak Reda

en: Decrease Row Top Padding by 10px
sr: Smanji Gornji Unutrašnji Razmak Reda Za 10px

en: Decrease Section Bottom Padding
sr: Smanji Donji Unutrašnji Razmak Odeljka

en: Decrease Section Bottom Padding by 10px
sr: Smanji Donji Unutrašnji Razmak Odeljka Za 10px

en: Decrease Section Left Padding
sr: Smanji Levi Unutrašnji Razmak Odeljka

en: Decrease Section Left Padding by 10px
sr: Smanji Levi Unutrašnji Razmak Odeljka Za 10px

en: Decrease Section Padding
sr: Smanji unutrašnju marginu sekcije

en: Decrease Section Padding By 10px
sr: Umanji unutrašnju marginu sekcije za 10 piksela

en: Decrease Section Right Padding
sr: Smanji Desni Unutrašnji Razmak Odeljka

en: Decrease Section Right Padding by 10px
sr: Smanji Desni Unutrašnji Razmak Odeljka Za 10px

en: Decrease Section Top Padding
sr: Smanji Gornji Unutrašnji Razmak Odeljka

en: Decrease Section Top Padding by 10px
sr: Smanji Gornji Unutrašnji Razmak Odeljka Za 10px

en: Decrease the opacity of the unfilled space of the circle to make the color fade into the background.
sr: Смањите непрозирност непопуњеног простора у кругу како би боја нестала у позадини.

en: Default
sr: Podrazumevano

en: Default (Menu ordering + name)
sr: Подразумевано (редослед менија + име)

en: Default Interaction Mode
sr: Podrazumevani Režim Interakcije

en: Default Preset
sr: Дефаулт Пресет

en: Default Sorting
sr: Podrazumevano sortiranje

en: Default State
sr: Podrazumevano Stanje

en: Default Website Template
sr: Podrazumevani Šablon Sajta

en: Define a number for the circle counter. (Don't include the percentage sign, use the option below.). <strong>Note: You can use only natural numbers from 0 to 100</strong>
sr: Дефинишите број за бројач кругова. (Не укључујте знак процента, користите опцију испод.). <strong>Напомена: Можете користити само природне бројеве од 0 до 100</strong>

en: Define a number for the counter. (Don't include the percentage sign, use the option below.)
sr: Odredite broj za brojač. (Ne uključujte znak za procente, koristite opciju ispod.)

en: Define a percentage for this bar.
sr: Odredite procenat za ovu traku.

en: Define a sub title for the table if desired.
sr: Odredite podnaslov cenovnika, ukoliko to želite

en: Define a title for the pricing table.
sr: Odredite naslov cenovnika

en: Define a title for your contact form.
sr: Odredite naslov za vaš obrazac za kontakt.

en: Define a title.
sr: Odredite naslov.

en: Define an album name.
sr: Odredite ime albuma.

en: Define an artist name.
sr: Odredite ime umetnika.

en: Define custom text for the next link. You can use the %title% variable to include the post title. Leave blank for default.
sr: Definišite prilagođeni tekst za sledeći link. Možete koristiti promenljivu %title% da uključite naslov objave. Ostavite prazno za podrazumevano.

en: Define custom text for the next link. You can use the <strong>%title</strong> variable to include the post title. Leave blank for default.
sr: Definišite prilagođeni tekst za sledeću vezu. Možete koristiti <strong>%title</strong> promenljivu da biste uključili naziv objave.Ostavite prazno ako želite podrazumevanu vrednost.

en: Define custom text for the previous link. You can use the %title% variable to include the post title. Leave blank for default.
sr: Definišite prilagođeni tekst za prethodni link. Možete koristiti promenljivu %title% da uključite naslov objave. Ostavite prazno za podrazumevano.

en: Define custom text for the previous link. You can use the <strong>%title</strong> variable to include the post title. Leave blank for default.
sr: Definišite prilagođeni tekst za prethodnu vezu. Možete koristiti <strong>%title</strong> promenljivu da biste uključili naziv objave. Ostavite prazno ako želite podrazumevanu vrednost.

en: Define how bright the colors should be.
sr: Definišite tekst naslova za vaš slajd.

en: Define how distinct bright and dark areas should be.
sr: Одредите како би требало да постоје различите светле и тамне области.

en: Define how intense the color saturation should be.
sr: Definišite tekst naslova za vaš slajd.

en: Define how much this element should grow relative to other flex items when there is extra space available. A higher value means the element will take up more of the available space compared to other items. Set to 0 to prevent growing.
sr: Definišite koliko ovaj element treba da raste u odnosu na druge flex stavke kada ima viška prostora. Veća vrednost znači da će element zauzeti više dostupnog prostora u poređenju sa drugim stavkama. Postavite na 0 da sprečite rast.

en: Define how much this element should shrink relative to other flex items when there is insufficient space. A higher value means the element will shrink more compared to other items. Set to 0 to prevent shrinking.
sr: Definišite koliko ovaj element treba da se smanji u odnosu na druge flex stavke kada nema dovoljno prostora. Veća vrednost znači da će se element više smanjiti u poređenju sa drugim stavkama. Postavite na 0 da sprečite smanjivanje.

en: Define how transparent or opaque this should be.
sr: Дефинишите колико би ово требало да буде транспарентно или непрозирно.

en: Define the animation settings that will be applied as the user scrolls. The animation begins when the element enters the browser viewport and ends when it leaves the viewport
sr: Definišite podešavanja animacije koja će se primenjivati dok korisnik skroluje. Animacija počinje kada element uđe u prikaz pregledača i završava se kada napusti prikaz.

en: Define the audio file for use in the module. To remove an audio file from the module, simply delete the URL from the settings field.
sr: Odredite audio datoteku koju ćete koristiti u modulu. Da biste uklonili audio datoteku iz modula, jednostavno izbrišite URL iz polja podešavanja.

en: Define the column template using CSS grid-template-columns syntax. Use values like "1fr 2fr 1fr" for proportional columns, "200px auto 100px" for mixed units, or "repeat(3, 1fr)" for repeated patterns.
sr: Definišite šablon kolona koristeći sintaksu CSS grid-template-columns. Koristite vrednosti kao što su "1fr 2fr 1fr" za proporcionalne kolone, "200px auto 100px" za mešovite jedinice ili "repeat(3, 1fr)" za ponavljajuće obrasce.

en: Define the length of automatically generated excerpts. Leave blank for default ( 270 )
sr: Definišite dužinu automatski generisanih odlomaka.Ostavite prazno za podrazumevanu vrednost ( 270 )

en: Define the length you want your gradient to span in a unit of your choice. If the length of the gradient is at any time less than the size of the container, the last color stop in the gradient will fill the remaining space.
sr: Definišite dužinu na koju želite da se gradijent prostire, u jedinici po vašem izboru. Ako je dužina gradijenta u bilo kom trenutku manja od veličine kontejnera, poslednja tačka prelaza boje u gradijentu popuniće preostali prostor.

en: Define the method, used for the parallax effect.
sr: Odredite metod koji ćete koristiti za Paralaksa efekat.

en: Define the number of images that should be displayed per page.
sr: Definišite broj slika koje bi trebalo da budu prikazane po strani.

en: Define the number of products that should be displayed per page.
sr: Odredite broj projekata koje treba prikazati po stranici.

en: Define the number of projects that should be displayed per page.
sr: Odredite broj projekata koje treba prikazati po stranici.

en: Define the row template using CSS grid-template-rows syntax. Use values like "auto 200px auto" for mixed sizing, "repeat(3, 1fr)" for equal proportions, or specific measurements for precise control.
sr: Definišite šablon redova koristeći sintaksu CSS grid-template-rows. Koristite vrednosti kao što su "auto 200px auto" za mešovito dimenzionisanje, "repeat(3, 1fr)" za jednake proporcije ili konkretne mere za preciznu kontrolu.

en: Define the size for implicit columns that are automatically created when grid items are placed outside the explicitly defined grid. This controls the width of overflow columns.
sr: Definišite veličinu za implicitne kolone koje se automatski kreiraju kada se stavke mreže postave izvan eksplicitno definisane mreže. Ovo kontroliše širinu prelivnih kolona.

en: Define the size for implicit rows that are automatically created when grid items are placed outside the explicitly defined grid. This controls the height of overflow rows.
sr: Definišite veličinu za implicitne redove koji se automatski kreiraju kada se stavke mreže postave izvan eksplicitno definisane mreže. Ovo kontroliše visinu prelivnih redova.

en: Define the text for the slide button
sr: Odredite tekst za taster slajda

en: Define the text of the form submit button.
sr: Definišite tekst forme dugmeta „Prosledi“.

en: Define the text which will be displayed on the login button.
sr: Definišite tekst koji će biti prikazan na dugmetu za prijavu.

en: Define the title text for your slide.
sr: Definišite tekst naslova za vaš slajd.

en: Define the unique ID of this field. You should use only English characters without special characters and spaces.
sr: Definišite jedinstven ID za ovo polje. Treba da koristite samo engleske karaktere bez specijalnih karaktera ili razmaka.

en: Define the units of your gradient stop positions.
sr: Дефинишите јединице ваших зауставних позиција градијента.

en: Define the vertical offset distance from the bottom edge of the browser window
sr: Дефинишите вертикално растојање од доње ивице прозора претраживача

en: Define the vertical offset distance from the bottom edge of the browser window.
sr: Definišite vertikalnu udaljenost pomeraja od donje ivice prozora pregledača.

en: Define the vertical offset distance from the top edge of the browser window
sr: Дефинишите вертикално одступање од горње ивице прозора претраживача

en: Define the vertical offset distance from the top edge of the browser window.
sr: Definišite vertikalnu udaljenost pomeraja od gornje ivice prozora pregledača.

en: Define whether or not the field should be visible.
sr: Odredite da li polje treba da bude vidljivo.

en: Define whether the field should be required or optional
sr: Odredi da li polja treba da budu obavezna ili opcionalna.

en: Delay before the effect is executed
sr: Kašnjenje pre izvršavanja efekta

en: Delete
sr: Izbriši

en: Delete %1$s
sr: Obriši %1$s

en: Delete %s
sr: Obriši %s

en: Delete Canvas
sr: Obriši Platno

en: Delete Global Color
sr: Избриши глобалну боју

en: Delete Global Layout
sr: Obriši Globalni Raspored

en: Delete Gradient
sr: Obriši Gradijent

en: Delete Grid Offset Rule
sr: Obriši Pravilo Pomaka Mreže

en: Delete Item
sr: Obriši Stavku

en: Delete Module
sr: Obriši modul

en: Delete Preset
sr: Делете Пресет

en: Delete Template
sr: Obriši Šablon

en: Deleted template
sr: Obrisani šablon

en: Dense
sr: Gusto

en: Descending
sr: Opadajuće

en: Description
sr: Opis

en: Description Type
sr: Опис типа

en: Design
sr: Dizajn

en: Design Attributes
sr: Atributi Dizajna

en: Design Settings
sr: Podešavanja Dizajna

en: Design Settings and Advanced Module Settings
sr: Поставке дизајна и Напредне поставке модула

en: Desktop View
sr: Prikaz Za Desktop

en: Detach From Global
sr: Одвојите се од глобалног

en: Detach From Variable
sr: Odvoji Od Promenljive

en: Device
sr: Uređaj

en: Diagonal
sr: Дијагонала

en: Diagonal Bars 2
sr: Дијагоналне шипке 2

en: Diagonal Lines
sr: Дијагоналне линије

en: Diagonal Pills
sr: Диагонал Пиллс

en: Diagonal Stripes
sr: Диагонал Стрипес

en: Diagonal Stripes 2
sr: Дијагоналне пруге 2

en: Diamonds
sr: Дијаманти

en: Difference
sr: Razlika

en: Direction
sr: Smer

en: Disable Builder
sr: Onemogući Builder

en: Disable Global
sr: Deaktiviraj globalni

en: Disable Item
sr: Onemogući Stavku

en: Disable Preset
sr: Онемогући унапред подешено

en: Disable Template
sr: Onemogući Šablon

en: Disable on
sr: Onemogućeno je

en: Disable this option if you want to ignore manually defined excerpts and always generate it automatically.
sr: Deaktivirajte ovu opciju ako želite da ignorišete ručno definisanje odlomaka i uvek ih generišite automatski.

en: Disabled Button
sr: Дисаблед Буттон

en: Disabled On
sr: Onemogućeno Na

en: Disabled template
sr: Onemogućen šablon

en: Disabling bullets will remove the bullet points that appear next to each list item within the pricing table's feature area.
sr: Онемогућавањем ознака биће уклоњене тачке са ознакама које се појављују поред сваке ставке листе у оквиру области карактеристика табеле за одређивање цена.

en: Disabling the author avatar will remove the profile picture from the module.
sr: Онемогућавање аватара ће уклонити слику профила из модула.

en: Disabling the border separator will remove the solid line that appears to the left or right of sidebar widgets.
sr: Онемогућавање граничног сепаратора ће уклонити чврсту линију која се појављује лево или десно од видгета бочне траке.

en: Disabling the comment count will remove the number of comments from the top of the module.
sr: Онемогућавање броја коментара уклања број коментара са врха модула.

en: Disabling the reply button will prevent visitors from creating threaded comments.
sr: Онемогућавање дугмета за одговор ће спречити посетиоце да креирају коментаре са навојем.

en: Disc
sr: Дисц

en: Discard & Exit
sr: Odbaci & Izađi

en: Discard All Changes
sr: Poništi sve izmene

en: Display Again After
sr: Prikaži Ponovo Nakon

en: Display Conditions
sr: Услови приказа

en: Display Name
sr: Prikazano Ime

en: Display Only If
sr: Прикажи само ако

en: Display Only If Author
sr: Prikaži Samo Ako Je Autor

en: Display Only If Browser
sr: Прикажи само ако је претраживач

en: Display Only If Category Page
sr: Прикажи само ако страница категорије

en: Display Only If Current Date
sr: Прикажи само ако је тренутни датум

en: Display Only If Logged In Status
sr: Prikaži Samo Ako Je Status Prijave

en: Display Only If Operating System
sr: Приказ само ако је оперативни систем

en: Display Only If Post Category
sr: Прикажи само ако категорија објаве

en: Display Only If Post Tag
sr: Прикажи само ако објавите ознаку

en: Display Only If Post Type
sr: Прикажи само ако је врста објаве

en: Display Only If Tag Page
sr: Прикажи само ако страницу са ознаком

en: Display Only If User
sr: Прикажи само ако је корисник

en: Display Only If User Role
sr: Прикажи само ако је корисничка улога

en: Display Only on
sr: Prikaži Samo Na

en: Display Only on Date Archives
sr: Прикажи само у архивама датума

en: Display Order
sr: Redosled Prikaza

en: Display a message.
sr: Prikaži Captcha

en: Display dot navigation for the carousel.
sr: Prikaži tačkastu navigaciju za karusel.

en: Display if all conditions are true
sr: Прикажи да ли су сви услови тачни

en: Display if any condition is true
sr: Прикажи да ли је било који услов тачан

en: Display navigation arrows on the carousel.
sr: Prikaži navigacione strelice na karuselu.

en: Display posts for the current page. Useful on archive and index pages.
sr: Прикажите постове за тренутну страницу. Корисно на архивским и индексним страницама.

en: Divi Builder Helper
sr: Divi Builder Хелпер

en: Divi Builder Layout
sr: Raspored Divi Builder

en: Divi Builder Layouts
sr: Rasporedi za Divi Builder

en: Divi Documentation
sr: Dokumentacija za Divi

en: Divi Icons
sr: Divi Ицонс

en: Divi Library
sr: Divi Biblioteka

en: Divi Role Editor
sr: Uređivač Uloga za Divi

en: Divi Role Editor Settings
sr: Podešavanja Uređivača Uloga za Divi

en: Divi Theme Builder Set
sr: Skup Divi Theme Builder-a

en: Divi Theme Builder Template
sr: Šablon Divi Theme Builder-a

en: Divi Theme Builder Templates
sr: Šabloni Divi Theme Builder-a

en: Divider
sr: Razdelnik

en: Divider Arrangement
sr: Visina razdelnika

en: Divider Color
sr: Boja ivice

en: Divider Flip
sr: Razdelnik

en: Divider Height
sr: Visina razdelnika

en: Divider Horizontal Repeat
sr: Дивидер Хоризонтал Репеат

en: Divider Style
sr: Stil razdelnika

en: Divider Weight
sr: Visina razdelnika

en: Dividers
sr: Razdelnik

en: Dividers can be placed either above or below section content. If placed above section content, then modules and rows within the section will be hidden behind the divider when they overlap.
sr: Раздјелници могу бити постављени изнад или испод садржаја секције. Ако се постави изнад садржаја секције, онда се модули и редови унутар секције скривају иза делиоца када се преклапају.

en: Division require one value to be unitless
sr: Pri deljenju jedna vrednost mora biti bez jedinice

en: Do Not Stick
sr: Не држи се

en: Does Not Contain
sr: Не садржи

en: Does Not Contain (NOT LIKE)
sr: Ne Sadrži (NOT LIKE)

en: Does not Contain
sr: Не садржи

en: Does not Equal
sr: Није једнако

en: Does not Exist
sr: Не постоји

en: Don't Append
sr: Ne Dodaj

en: Don't Restore
sr: Ne Vraćaj

en: Don't display on
sr: Не приказуј на

en: Don't display on posts authored by
sr: Не приказуј на објавама чији је аутор

en: Don't display on search results for
sr: Не приказуј у резултатима претраге за

en: Don't display to
sr: Не приказуј на

en: Don't display to users who have
sr: Не приказујте корисницима који имају

en: Don't display to users who have visited
sr: Не приказуј корисницима који су посетили

en: Dot Alignment
sr: Poravnanje Tačkica

en: Dot Color
sr: Boja Tačke

en: Dot Navigation
sr: Navigacija Tačkama

en: Dot Navigation Color
sr: Дот Навигатион Цолор

en: Dot Position
sr: Pozicija Tačkica

en: Dot Size
sr: Veličina Tačke

en: Dotted
sr: Tačkasta ivica

en: Double
sr: Dvostruka ivica

en: Down
sr: Nadole

en: Download Backup
sr: Preuzmi rezervnu kopiju

en: Download Backup Before Importing
sr: Preuzmi Rezervnu Kopiju Pre Uvoza

en: Downwards
sr: Nadole

en: Draft
sr: Nacrt

en: Drag n Drop
sr: Prevuci i Pusti

en: Drag to resize
sr: Prevuci za promenu veličine

en: Draggable On Mobile
sr: Драггабле Он Мобиле

en: Dragged module
sr: Prevlačeni modul

en: Dropdown
sr: Padajući Meni

en: Dropdown Alignment
sr: Poravnanje Padajućeg Menija

en: Dropdown Direction
sr: Smer Padajućeg Menija

en: Dropdown Menu
sr: Padajuće veze menije

en: Dropdown Menu Active Link Color
sr: Боја активног линка са падајућег менија

en: Dropdown Menu Animation
sr: Animacija padajućeg menija

en: Dropdown Menu Background Color
sr: Boja pozadine padajućeg menija

en: Dropdown Menu Container
sr: Padajući kontejner menija

en: Dropdown Menu Direction
sr: Смер падајућег менија

en: Dropdown Menu Line Color
sr: Boja linije padajućeg menija

en: Dropdown Menu Links
sr: Padajuće veze menije

en: Dropdown Menu Text Color
sr: Boja teksta padajućeg menija

en: Dropdown Menus
sr: Дропдовн менији

en: Dropdown Offset
sr: Pomeraj Padajućeg Menija

en: Dropdown Position
sr: Položaj Padajućeg Menija

en: Dropdowns
sr: Padajući Meniji

en: Duplicate
sr: Дупликат

en: Duplicate %1$s
sr: Dupliraj %1$s

en: Duplicate %s
sr: Dupliraj %s

en: Duplicate Canvas
sr: Dupliraj Platno

en: Duplicate Grid Offset Rule
sr: Dupliraj Pravilo Pomaka Mreže

en: Duplicate Item
sr: Dupliraj Stavku

en: Duplicate Module
sr: Dupliraj modul

en: Duplicate Preset
sr: Дуплицате Пресет

en: Duplicate Template
sr: Dupliraj Šablon

en: Duplicate property "%s" found.
sr: Pronađeno je duplirano svojstvo „%s“.

en: Duplicated layout
sr: Dupliran raspored

en: Duplicated template
sr: Dupliran šablon

en: Dynamic Content
sr: Динамички садржај

en: Dynamic Content Custom Fields
sr: Dinamički Sadržaj: Prilagođena Polja

en: Dynamic Posts
sr: Dinamičke Objave

en: Ease
sr: Ублажити, лакоца

en: Ease-In
sr: Еасе-Ин

en: Ease-In-Out
sr: Олакшавање уласка

en: Ease-Out
sr: Еасе-Оут

en: Edit
sr: Уредити

en: Edit %1$s Layout
sr: Uredi Raspored %1$s

en: Edit %s
sr: Uredi %s

en: Edit Attribute
sr: Uredi Atribut

en: Edit Body Template
sr: Uredi Šablon Glavnog Sadržaja

en: Edit Borders
sr: Uredi Ivice

en: Edit Buttons
sr: Uredi Dugmad

en: Edit Canvas
sr: Uredi Platno

en: Edit Canvas Settings
sr: Uredi Podešavanja Platna

en: Edit Colors
sr: Uredi Boje

en: Edit Configuration
sr: Uredi Konfiguraciju

en: Edit Content
sr: Uredi Sadržaj

en: Edit Element Above
sr: Uredi Element Iznad

en: Edit Element Below
sr: Uredi Element Ispod

en: Edit First Child Element
sr: Uredi Prvi Podređeni Element

en: Edit Fonts
sr: Uredi Fontove

en: Edit Footer Template
sr: Uredi Šablon Podnožja

en: Edit Global Canvas
sr: Uredi Globalno Platno

en: Edit Global Color
sr: Уреди глобалну боју

en: Edit Global Items
sr: Uredi Globalne Stavke

en: Edit Grid Offset Rule
sr: Uredi Pravilo Pomaka Mreže

en: Edit Header Template
sr: Uredi Šablon Zaglavlja

en: Edit Image With AI
sr: Уредите слику помоћу АИ

en: Edit Interaction
sr: Uredi Interakciju

en: Edit Item
sr: Uredi stavku

en: Edit Layout
sr: Uredi Raspored

en: Edit Page
sr: Uredi Stranicu

en: Edit Parent Element
sr: Uredi Nadređeni Element

en: Edit Post
sr: Uredi Objavu

en: Edit Preset
sr: Uredi Unapred Podešavanje

en: Edit Profile
sr: Uredi Profil

en: Edit Responsive Values
sr: Uredi Responzivne Vrednosti

[ctx: Edit Set using Theme Builder]
en: Edit Set
sr: Uredi Set

en: Edit Snippet
sr: Uredi Isječak

en: Edit Template
sr: Uredi Šablon

en: Edit Template Layout
sr: Uredi Raspored Šablona

[ctx: Edit Template using Theme Builder]
en: Edit Template
sr: Uredi Šablon

en: Edit Theme Builder
sr: Uredi Theme Builder

en: Edit Theme Builder Item
sr: Uredi Stavku Theme Builder-a

en: Edit With Divi
sr: Uredi Uz Divi

en: Edit With Theme Builder
sr: Uredi Pomoću Theme Builder-a

en: Edit with the Divi Builder
sr: Uredi Pomoću Divi Builder-a

en: Edited %s
sr: Izmenjeno: %s

en: Edited %s Child Modules
sr: Izmenjeni Podmoduli U %s

en: Edited Local Attributes
sr: Izmenjeni Lokalni Atributi

en: Editing: %s
sr: Uređivanje: %s

en: Editor
sr: Urednik

en: Effect Action
sr: Radnja Efekta

en: Effects
sr: Efekti

en: Elegant Themes Support
sr: Podrška Elegant Themes

en: Element
sr: Елемент

en: Element Label
sr: Oznaka Elementa

en: Element Type
sr: Tip Elementa

en: Elements
sr: Elementi

en: Ellipse
sr: Елипса

en: Elliptical
sr: Елиптични

en: Email Account
sr: Nalog e-pošte

en: Email Address
sr: Adresa e-pošte

en: Email Field
sr: Polje e-adrese

en: Email Fullwidth
sr: Stranica pune širine

en: Email Optin
sr: Пошаљите Оптин

en: Email Optins
sr: Емаил Оптинс

en: Email Provider Account Setup Documentation
sr: Документација за подешавање налога добављача е-поште

en: Enable
sr: Укључите

en: Enable %s
sr: Омогући %s

en: Enable Admin Bar
sr: Omogući Admin Traku

en: Enable Condition
sr: Енабле Цондитион

en: Enable Raw HTML
sr: Omogući Sirovi HTML

en: Enable Redirect URL
sr: Aktiviraj URL adresu za preusmeravanje

en: Enable Template
sr: Omogući Šablon

en: Enable Title
sr: Omogući Naslov

en: Enable loop functionality to dynamically display looping content from the database based on your query settings.
sr: Omogućite funkciju petlje za dinamički prikaz ponavljajućeg sadržaja iz baze podataka na osnovu podešavanja upita.

en: Enable or disable pagination for this feed.
sr: Aktiviraj ili deaktiviraj numerisanje stranica za ovaj izvod.

en: Enable this to make the animation loop infinitely.
sr: Omogućite ovo da se animacija beskonačno ponavlja.

en: Enabled animated transitions between default and sticky styles when the element becomes "stuck".
sr: Omogućava animirane prelaze između podrazumevanih i sticky stilova kada element postane „zalepljen“.

en: Enabled animated transitions between default and sticky styles when the element becomes “stuck”
sr: Омогућени анимирани прелази између подразумеваних и лепљивих стилова када се елемент „заглави“

en: Enabled template
sr: Omogućen šablon

en: Enabling conditional logic makes this field only visible when any or all of the rules below are fulfilled<br><strong>Note:</strong> Only fields with an unique and non-empty field ID can be used
sr: Omogućavanje uslovne logike čini ovo polje vidljivim kada su bilo koje ili sva pravila ispunjena<br><strong>Note:</strong> Samo polja sa jedinstvenim i ne praznim Identifikacionim poljem mogu da se koriste

en: Enabling this option will add borders to input fields when focused.
sr: Ако омогућите ову опцију, додајте границе пољима за унос када се фокусирају.

en: Enabling this will extend the input field to 100% of the width of the module.
sr: Ако ово омогућите, поље за унос ће се проширити на 100% ширине модула.

en: Enabling this will make the carousel cycle through all slides automatically.
sr: Ako ovo omogućite, karusel će automatski prolaziti kroz sve slajdove.

en: End
sr: Kraj

en: End Position
sr: Krajnja pozicija

en: Ending
sr: Крај

en: Ending %s
sr: Kraj %s

en: Ending Blur
sr: Ендинг Блур

en: Ending Offset
sr: Ендинг Оффсет

en: Ending Opacity
sr: Ендинг Опацити

en: Ending Rotation
sr: Крај ротације

en: Ending Scale
sr: Ендинг Сцале

en: Enhance
sr: Побољшати

en: Enter Custom Attribute
sr: Unesite Prilagođeni Atribut

en: Enter Custom Meta Key
sr: Unesite Prilagođeni Meta Ključ

en: Enter Preview Mode
sr: Uđi U Režim Pregleda

en: Enter a name for your %s.
sr: Unesite naziv za %s.

en: Enter a name for your canvas.
sr: Unesite naziv za svoje platno.

en: Enter a name for your exported file.
sr: Unesite naziv za izvezenu datoteku.

en: Enter an address for the map center point, and the address will be geocoded and displayed on the map below.
sr: Unesite adresu centralne tačke mape, i adresa će biti geokodirana i prikazana na mapi ispod.

en: Enter an address for this map pin, and the address will be geocoded and displayed on the map below.
sr: Unesite adresu za ovu čiodu na mapi, i ova adresa će biti geokodirana i prikazana na mapi ispod.

en: Enter custom nth-child pattern (e.g., 3n+1, 4n-1, 2n+3)
sr: Unesite prilagođeni nth-child obrazac (npr. 3n+1, 4n-1, 2n+3)

en: Enter meta key
sr: Unesite Meta Ključ

en: Enter meta value
sr: Unesite Meta Vrednost

en: Enter the HTML attribute name (e.g., class, id, data-state, aria-expanded)
sr: Unesite naziv HTML atributa (npr. class, id, data-state, aria-expanded)

en: Enter the URL for the Button.
sr: Unesi URL za taster

en: Enter the attribute value to toggle/add/remove
sr: Unesite vrednost atributa za uključivanje/isključivanje, dodavanje ili uklanjanje

en: Enter the cookie name (e.g., user_preference, theme_mode, cart_items)
sr: Unesite naziv kolačića (npr. user_preference, theme_mode, cart_items)

en: Enter the cookie value to toggle/add/remove
sr: Unesite vrednost kolačića za uključivanje/isključivanje, dodavanje ili uklanjanje

en: Enter the custom field name (meta key) you want to query. This is the key stored in the post_meta table that identifies your custom field.
sr: Unesite naziv prilagođenog polja (meta ključ) koji želite da upitate. Ovo je ključ sačuvan u tabeli post_meta koji identifikuje vaše prilagođeno polje.

en: Enter the custom field value you want to match against. This is the value stored in the post_meta table that you want to filter posts by.
sr: Unesite vrednost prilagođenog polja koju želite da uporedite. Ovo je vrednost sačuvana u tabeli post_meta po kojoj želite da filtrirate objave.

en: Enter the new value that will replace the found value.
sr: Unesite novu vrednost koja će zameniti pronađenu vrednost.

en: Enter the numeric value for the grid property (e.g., column span: 1)
sr: Unesite numeričku vrednost za svojstvo mreže (npr. raspon kolone: 1)

en: Enter the text for the Button.
sr: Unesi tekst za taster

en: Enter the text for this list item.
sr: Unesite tekst za ovu stavku liste.

en: Enter the value you want to find and replace.
sr: Unesite vrednost koju želite da pronađete i zamenite.

en: Enter your address to view shipping options.
sr: Unesite svoju adresu da biste videli opcije dostave.

en: Enter your page title here.
sr: Unesite ovde  naslov vaše stranice.

en: Entire Page
sr: Cela Stranica

en: Equal Columns
sr: Jednake Kolone

en: Equal Fixed Width Columns
sr: Kolone Sa Jednakom Fiksnom Širinom

en: Equal Height Rows
sr: Redovi Jednake Visine

en: Equal Minimum Width Columns
sr: Kolone Sa Jednakom Minimalnom Širinom

en: Equal Width Columns
sr: Kolone Jednake Širine

en: Equalize Column Heights
sr: Izjednači visine kolona

en: Equalizing columns heights will force all columns to assume the height of the tallest column in the row. All columns will have the same height, keeping their appearance uniform
sr: Izjednačavanje visina kolona će primorati sve kolone da preuzmu visinu najviše kolone u redu. Sve kolone će imati istu visinu, čime se zadržava ujednačen izgled.

en: Equals
sr: Једнако

en: Equals (=)
sr: Jednako (=)

en: Error when rendering Shortcode module with shortcode name %1$s and shortcode content %2$s
sr: Greška pri prikazivanju modula Kratki Kod sa shortcode nazivom %1$s i shortcode sadržajem %2$s

en: Even Items
sr: Parne Stavke

en: Events
sr: Događaji

en: Every Eighth Item
sr: Svaka Osma Stavka

en: Every Fifth Item
sr: Svaka Peta Stavka

en: Every Fourth Item
sr: Svaka Četvrta Stavka

en: Every Ninth Item
sr: Svaka Deveta Stavka

en: Every Other
sr: Сваки други

en: Every Seventh Item
sr: Svaka Sedma Stavka

en: Every Sixth Item
sr: Svaka Šesta Stavka

en: Every Tenth Item
sr: Svaka Deseta Stavka

en: Every Third Item
sr: Svaka Treća Stavka

en: Exceptions
sr: Izuzeci

en: Excerpt
sr: Izvod

en: Excerpt Length
sr: извод Дужина

en: Exclude Categories
sr: Isključi kategorije

en: Exclude Current %s
sr: Izuzmi Trenutni %s

en: Exclude Current Post
sr: Izuzmi Trenutnu Objavu

en: Exclude From
sr: Izuzmi Iz

en: Exclude From: %1$s
sr: Izuzmi Iz: %1$s

en: Exclude Pages
sr: Isključi stranice

en: Exclude Posts
sr: Isključi objave

en: Exclude Posts With Specific Terms
sr: Isključi Objave Sa Određenim Terminima

en: Exclude Specific Posts
sr: Isključi Određene Objave

en: Excluded Item
sr: Izuzeta stavka

en: Excluded Item Text
sr: Tekst Isključene Stavke

en: Excluded Search Queries
sr: Изузети упити за претрагу

en: Exclusion
sr: Izuzetak

en: Execute Selected Option
sr: Izvrši Izabranu Opciju

en: Execute Selected Responsive State Picker Option
sr: Pokreni Izabranu Opciju U Biraču Prilagodljivosti I Stanja

en: Exist
sr: Постоји

en: Existing Page Layout
sr: Postojeći Raspored Stranice

en: Existing Post Layout
sr: Postojeći Raspored Objave

en: Exit
sr: Izađi

en: Exit Builder
sr: Izađi Iz Graditelja

en: Exit Dropdown
sr: Zatvori Padajući Meni

en: Exit Preview
sr: Izađi Iz Pregleda

en: Exit Preview Mode
sr: Izađi Iz Režima Pregleda

en: Exit To Dashboard
sr: Izađi U Kontrolnu Tablu

en: Exit To Editor
sr: Izađi U Uređivač

en: Exit To Front End
sr: Izađi na Prednji Prikaz

en: Exit To WordPress Dashboard
sr: Izađi na WordPress Kontrolnu Tablu

en: Exit To WordPress Editor
sr: Izađi u WordPress Uređivač

en: Exit Visual Builder
sr: Изађите Visual Builder

en: Exit to Backend
sr: Izađi u Pozadinu

en: Exit to Backend Builder
sr: Izađi u Backend Builder

en: Expand
sr: Razvij

en: Expand All
sr: Proširi Sve

en: Expand And Fill
sr: Прошири и попуни

en: Expand Modal
sr: Proširi modal

en: Export
sr: Izvoz

en: Export & Import
sr: Izvoz i Uvoz

en: Export Canvas
sr: Izvezi Platno

en: Export File Name
sr: Izvezi ime datoteke

en: Export Layout
sr: Извоз распореда

en: Export Options
sr: Опције извоза

en: Export Presets
sr: Izvezi Presete

en: Export Templates
sr: Izvezi Šablone

en: Export Variables
sr: Izvezi Promenljive

en: Extend %1$s Attributes
sr: Proširi Atribute Za %1$s

en: Extend %1$s Content Attributes
sr: Proširi Atribute Sadržaja Za %1$s

en: Extend %1$s Design Attributes
sr: Proširi Dizajn Atribute Za %1$s

en: Extend %1$s Preset
sr: Proširi Podešavanje Za %1$s

en: Extend %1$s Presets
sr: Proširi Podešavanja Za %1$s

en: Extend %1$s Style Attributes
sr: Proširi Atribute Stila Za %1$s

en: Extend All %1$s Attributes
sr: Proširi Sve Atribute Za %1$s

en: Extend Attributes
sr: Proširi Atribute

en: Extend From Element
sr: Proširi Iz Elementa

en: Extend Select Content Attributes
sr: Proširi Izabrane Atribute Sadržaja

en: Extend Select Design Attributes
sr: Proširi Izabrane Dizajn Atribute

en: Extend Select Presets
sr: Proširi Izabrana Podešavanja

en: Extend Select Style Attributes
sr: Proširi Izabrane Atribute Stila

en: Extend To Element Type
sr: Proširi Na Tip Elementa

en: Extend To Location
sr: Proširi Na Lokaciju

en: Extended Attributes
sr: Prošireni Atributi

en: External Article
sr: Spoljni Članak

en: External Link
sr: Spoljni Link

en: Facebook Profile Url
sr: Facebook profil URL

en: Fade
sr: Postepeno pojavljivanje i iščezavanje

en: Fade In
sr: Postepeno pojavljivanje

en: Fading In and Out
sr: Фадинг Ин анд Оут

en: Fading in & Out
sr: Ubleđivanje i Iščezavanje

en: Failed to create post.
sr: Neuspešno kreiranje objave.

en: Failed to create your layout. Please try again later.
sr: Nije uspelo kreiranje rasporeda. Pokušajte ponovo kasnije.

en: Failed to delete global canvas.
sr: Brisanje globalnog platna nije uspelo.

en: Failed to duplicate post.
sr: Neuspešno dupliranje objave.

en: Failed to duplicate your layout. Please try again later.
sr: Nije uspelo dupliranje rasporeda. Pokušajte ponovo kasnije.

en: Failed to load the Theme Builder.
sr: Nije uspelo učitavanje Theme Builder-a.

en: Failed to load your existing items. Please try again later.
sr: Nije uspelo učitavanje postojećih stavki. Pokušajte ponovo kasnije.

en: Failed to move post to trash.
sr: Neuspešno premeštanje objave u otpad.

en: Failed to update breakpoints.
sr: Ažuriranje prelomnih tačaka nije uspelo.

en: Featured Background Color
sr: Истакнута боја позадине

en: Featured Body Text Color
sr: Боја текста у тексту

en: Featured Bullet Color
sr: Феатуред Цолор Буллет

en: Featured Currency & Frequency Text Color
sr: Boja Teksta Istaknute Valute I Učestalosti

en: Featured Excluded Item Color
sr: Истакнута боја искључене ставке

en: Featured Header Background Color
sr: Истакнута боја позадине заглавља

en: Featured Image
sr: Istaknuta Slika

en: Featured Image Alt Text
sr: Alt Tekst Istaknute Slike

en: Featured Image Height
sr: Истакнута висина слике

en: Featured Image Max Height
sr: Максимална висина истакнуте слике

en: Featured Image Max Width
sr: Максимална ширина истакнуте слике

en: Featured Image Overlay
sr: Prekrivka istaknute slike

en: Featured Image Placement
sr: 296: Položaj istaknute slike

en: Featured Image Title Text
sr: Title Tekst Istaknute Slike

en: Featured Image Width
sr: Истакнута ширина слике

en: Featured Price Text Color
sr: Истакнута боја текста

en: Featured Pricing Area Background Color
sr: Истакнута боја позадине за област цене

en: Featured Products
sr: Istaknuti proizvodi

en: Featured Subtitle Text Color
sr: Истакнута боја текста за титлове

en: Featured Table
sr: Istaknuta tabela

en: Featured Title Text Color
sr: Истакнута боја наслова текста

en: Featured pricing tables have a drop shadow that helps them stand out from the rest. This shadow can be disabled if you wish.
sr: Истакнуте табеле за одређивање цена имају сенку која им помаже да се издвоје од осталих. Ова сенка може бити онемогућена ако желите.

en: Featuring a table will make it stand out from the rest.
sr: Ako istaknete cenovnik to će ga izdvojiti od drugih.

en: Fetch
sr: Preuzmi

en: Field
sr: Polje

en: Field Does Not Exist (NOT EXISTS)
sr: Polje Ne Postoji (NOT EXISTS)

en: Field Exists (EXISTS)
sr: Polje Postoji (EXISTS)

en: Field ID
sr: ID polje

en: Field Information
sr: Informacije O Polju

en: Field Label
sr: Ознака поља

en: Field Labels
sr: Ознаке поља

en: Field Name
sr: Naziv Polja

en: Field Options
sr: Opcije polja

en: Field to order results by (directly passed to the WordPress query)
sr: Polje za sortiranje rezultata (direktno se prosleđuje WordPress upitu)

en: Fields
sr: Polja

en: Fields Label Position
sr: Положај ознаке поља

en: Fields Placeholder
sr: Фиелдс Плацехолдер

en: Fields Width
sr: Ширина поља

en: Filter Color
sr: Boja Filtera

en: Filter Criteria
sr: Критеријуми филтрирања

en: Filter Criteria Text
sr: Tekst Kriterijuma Filtera

en: Filter Global Color
sr: Filtriraj Globalnu Boju

en: Filter posts based on post meta values. Use this to create complex queries that match posts with specific custom field data, such as showing only posts with a particular meta value.
sr: Filtrirajte objave na osnovu vrednosti meta podataka objave. Koristite ovo za kreiranje složenih upita koji pronalaze objave sa određenim podacima u prilagođenim poljima, na primer prikaz samo objava sa određenom meta vrednošću.

en: Filter the loop to exclude posts that have the specific taxonomy terms you specify. Use this to remove content with particular categories, tags, or other taxonomies from your results.
sr: Filtrirajte petlju tako da isključi objave koje imaju određene termine taksonomije koje navedete. Koristite ovo da uklonite sadržaj sa određenim kategorijama, oznakama ili drugim taksonomijama iz rezultata.

en: Filter the loop to only include posts that have the specific taxonomy terms you specify. Use this to narrow down your results to content with particular categories, tags, or other taxonomies.
sr: Filtrirajte petlju tako da uključuje samo objave koje imaju određene termine taksonomije koje navedete. Koristite ovo da suzite rezultate na sadržaj sa određenim kategorijama, oznakama ili drugim taksonomijama.

en: Filterable Portfolio
sr: Portfelj koji se može filtrirati

en: Filterable Portfolios
sr: Филтерабле Портфолиос

en: Filters
sr: Filter

en: Find
sr: Pronađi

en: Find & Replace
sr: Пронађи и замијени

en: Find And Replace
sr: Pronađi I Zameni

en: Find And Replace Complete
sr: Pronađi I Zameni Završeno

en: Find And Replace In Element Type
sr: Pronađi I Zameni U Tipu Elementa

en: Find And Replace In Location
sr: Pronađi I Zameni U Lokaciji

en: Find Value
sr: Vrednost Za Pronalaženje

en: First & Last Name
sr: Ime I Prezime

en: First Instance of Every Month
sr: Прва инстанца сваког месеца

en: First Item
sr: Prva Stavka

en: First Name
sr: Ime

en: First Name Fullwidth
sr: Učini je u potpunosti širokom

en: Fit
sr: Стане

en: Fixed
sr: Фикед

en: Fixed Height Rows
sr: Redovi Fiksne Visine

en: Fixed Left Sidebar
sr: Stranica sa levom bočnom trakom

en: Fixed Right Sidebar
sr: Stranica sa desnom  bočnom trakom

en: Flex
sr: Fleks

en: Flip
sr: Preokreni

en: Flip Horizontal
sr: Флип Хоризонтал

en: Flip Vertical
sr: Флип Вертицал

en: Flip the divider horizontally or vertically to change the shape and its direction.
sr: Окрените преграду хоризонтално или вертикално да бисте променили облик и његов правац.

en: Floating
sr: Plutajući

en: Floating Minimum Size
sr: Минимална величина плутања

en: Floating Squares
sr: Плутајући квадрати

en: Fold
sr: Фолд

en: Follow
sr: Prati

en: Follow Button
sr: Taster „Prati“

en: Follow on %s
sr: Prati na %s

en: Font
sr: Фонт

en: Font Does not Exist.
sr: Font Ne Postoji.

en: Font Families
sr: Familije Fontova

en: Font Name
sr: Име Налога

en: Font Name Cannot be Empty and Cannot Contain Special Characters.
sr: Naziv Fonta Ne Može Biti Prazan I Ne Može Sadržati Posebne Znakove.

en: Font Name Cannot be Empty.
sr: Naziv Fonta Ne Može Biti Prazan.

en: Font Size (em)
sr: Veličina Fonta (em)

en: Font Style
sr: Kopiraj stil

en: Font Weight
sr: Meko svetlo

en: Font Weights
sr: Debljine Fonta

en: Font With This Name Already Exists. Please Use a Different Name.
sr: Font Sa Ovim Nazivom Već Postoji. Koristite Drugi Naziv.

en: Fonts
sr: Fontovi

en: Footer
sr: Podnožje

en: Footer Template
sr: Šablon Podnožja

en: Footer Templates
sr: Šabloni Podnožja

en: Force Fullwidth
sr: Učini je u potpunosti širokom

en: Force Visible
sr: Prisili Prikaz

en: Force the element to be visible in specific contexts.
sr: Prisili da element bude vidljiv u određenim kontekstima.

en: Forgot your password?
sr: Zaboravili ste lozinku?

en: Form
sr: Форма

en: Form Background Color
sr: Boja Pozadine Formulara

en: Form Fields
sr: Polja obrasca

en: Form Notice
sr: Форм Нотице

en: Form Notice Background Color
sr: Boja Pozadine Obaveštenja Obrasca

en: Form Title
sr: Наслов обрасца

en: Form Title Text
sr: Tekst Naslova Obrasca

en: Forward
sr: Napred

en: Free Divi Cloud Limit Reached
sr: Dostignuto Ograničenje Besplatnog Divi Cloud-a

en: Free Form CSS
sr: Slobodni Oblik CSS

en: Free-Form CSS
sr: CSS слободног облика

en: Frequency
sr: Učestalost

en: Friday
sr: петак

en: From Hour
sr: Од сата

en: From Minute
sr: Од минута

en: Full Size (Original)
sr: Puna Veličina (Original)

en: Fullwidth
sr: Puna Širina

en: Fullwidth Code
sr: Puna širina koda

en: Fullwidth Codes
sr: Фуллвидтх Цодес

en: Fullwidth Image
sr: Puna širina slike

en: Fullwidth Images
sr: Фуллвидтх Имагес

en: Fullwidth Map
sr: Mapa pune širine

en: Fullwidth Maps
sr: Фуллвидтх Мапс

en: Fullwidth Menu
sr: Meni pune širine

en: Fullwidth Menus
sr: Фуллвидтх Менус

en: Fullwidth Module
sr: Modul pune širine

en: Fullwidth Post Content
sr: Садржај поста на пуној ширини

en: Fullwidth Post Contents
sr: Sadržaj Objave Preko Cele Širine

en: Fullwidth Post Slider
sr: Klizač objave u punoj širini

en: Fullwidth Post Sliders
sr: Фуллвидтх Пост Слидерс

en: Fullwidth Post Title
sr: Puna širina naslova objave

en: Fullwidth Post Titles
sr: Фуллвидтх Пост Титлес

en: Fullwidth Section
sr: Sekcija Preko Pune Širine

en: Fullwidth Slider
sr: Klizač pune širine

en: Fullwidth Sliders
sr: Фуллвидтх Слидерс

en: Galleries
sr: Галлериес

en: Gallery
sr: Galerija

en: Gallery Item
sr: Stavka u galeriji

en: Gallery Item Caption
sr: Natpis galerijske stavke

en: Gallery Item Title
sr: Ime stavke u galeriji

en: Gallery Pagination
sr: Numerisanje stranica galerije

en: General
sr: Opšte

en: General Functionality
sr: Opšte Funkcionalnosti

en: Generate & Replace
sr: Генерирај и замени

en: Generate Automatically
sr: Генерирај аутоматски

en: Generate Content With AI
sr: Генеришите садржај помоћу вештачке интелигенције

en: Generate From Video
sr: Generiši sliku iz video zapisa

en: Generate Section With AI
sr: Генеришите секцију са АИ

en: Generate With AI
sr: Генеришите помоћу АИ

en: Geocoder failed due to %s
sr: Geokoder nije uspeo zbog %s

en: Get Unlimited Divi Cloud Storage
sr: Pređite na Neograničeno Skladište u Divi Cloud-u

en: Give Me A Choice
sr: Гиве Ме А Цхоице

en: Give this element a blur effect so that it moves in and out of focus as the viewer scrolls through the page.
sr: Дајте овом елементу ефекат замућења тако да се помера у и ван фокуса док гледалац скролује кроз страницу.

en: Give this element a scale effect so that it grows and shrinks as the viewer scrolls through the page.
sr: Дајте овом елементу ефекат размере тако да расте и смањује се док гледалац скролује кроз страницу.

en: Give this element an opacity effect so that it fades in and out as the viewer scrolls through the page.
sr: Дајте овом елементу ефекат непрозирности тако да бледи и нестаје док гледалац скролује кроз страницу.

en: Give this element horizontal motion so that it slides left or right as the viewer scrolls through the page.
sr: Дајте овом елементу хоризонтално кретање тако да клизи лево или десно док гледалац скролује кроз страницу.

en: Give this element rotating motion so that it spins as the viewer scrolls through the page.
sr: Дајте овом елементу ротирајући покрет тако да се окреће док гледалац скролује кроз страницу.

en: Give this element vertical motion so that is moves faster or slower than the elements around it as the viewer scrolls through the page.
sr: Дајте овом елементу вертикално кретање тако да се креће брже или спорије од елемената око њега док се гледалац помера кроз страницу.

en: Global
sr: Globalni

en: Global Body
sr: Globalni Glavni Sadržaj

en: Global Canvas
sr: Globalno Platno

en: Global Canvases
sr: Globalna Platna

en: Global Colors
sr: Globalne Boje

en: Global Fonts Weights
sr: Debljine Globalnih Fontova

en: Global Footer
sr: Globalno Podnožje

en: Global Header
sr: Globalno Zaglavlje

en: Global Variables
sr: Globalne Promenljive

en: Global canvas not found.
sr: Globalno platno nije pronađeno.

en: Go Back
sr: Vrati se nazad

en: Go To
sr: Idi Na

en: Go To A Module
sr: Idi Na Modul

en: Go To A Row
sr: Idi Na Red

en: Go To A Section
sr: Idi Na Odeljak

en: Go To Layer
sr: Иди на слој

en: Go To a Section, Row or Module
sr: Idi Na Odeljak, Red Ili Modul

en: Go to Dashboard
sr: Idi Na Kontrolnu Tablu

en: Go to Editor
sr: Idi U Uređivač

en: Good
sr: Dobro

en: Google API Key
sr: Google API ključ

en: Google Maps script is not available on this page.
sr: Skripta Google Maps nije dostupna na ovoj stranici.

en: Gradient
sr: Preliv

en: Gradient Direction
sr: Smer preliva

en: Gradient End
sr: Kraj Preliva

en: Gradient Length
sr: Dužina Gradijenta

en: Gradient Position
sr: Градијентна позиција

en: Gradient Start
sr: Početak Preliva

en: Gradient Stops
sr: Градијент се зауставља

en: Gradient Type
sr: Tip Preliva

en: Gradient Unit
sr: Градиент Унит

en: Graph
sr: Грапх

en: Graph 2
sr: Графикон 2

en: Graph 3
sr: Графикон 3

en: Graph 4
sr: Графикон 4

en: Grayscale Filter Amount (%)
sr: Količina filtera skale sivih tonova (%)

en: Greater Than (>)
sr: Veće Od (>)

en: Greater Than or Equal (>=)
sr: Veće Ili Jednako (>=)

en: Green
sr: Zelena

en: Grid
sr: Koordinantna mreža

en: Grid Auto Columns
sr: Automatske Kolone Mreže

en: Grid Auto Rows
sr: Automatski Redovi Mreže

en: Grid Column Template
sr: Šablon Grid Kolona

en: Grid Density
sr: Gustina Mreže

en: Grid Direction
sr: Smer Mreže

en: Grid Layout
sr: Распоред решетке

en: Grid Mode
sr: Režim Mreže

en: Grid Offset Rule
sr: Pravilo Pomaka Mreže

en: Grid Offset Rules
sr: Pravila Pomaka U Gridu

en: Grid Row Template
sr: Šablon Redova Mreže

en: Grid Template Columns
sr: Kolone Šablona Mreže

en: Grid Tile Background Color
sr: Pozadinska boja mreže pločica

en: Grid View
sr: Prikaz Mreže

en: Groove
sr: Izdubljeno

en: Group
sr: Grupa

en: Group Carousel
sr: Grupni Karusel

en: Group Carousels
sr: Grupni Karuseli

en: Group Settings Into Closed Toggles
sr: Подешавања групе у затвореним прекидачима

en: Groups
sr: Grupe

en: Grow
sr: Rast

en: Grow to Fill
sr: Uvećaj da Popuni

en: Gutter
sr: Razmak Između Kolona

en: Gutter Width
sr: Razmak između kolona

en: HTML
sr: ХТМЛ

en: HTML After
sr: HTML Posle

en: HTML Before
sr: HTML Pre

en: HTML/JS Snippet
sr: HTML/JS Isječak

en: Hamburger Menu Icon Color
sr: Боја икона менија Хамбургер

en: Hamburger Menu Icon Font Size
sr: Величина слова иконе менија Хамбургер

en: Hard Light
sr: Tvrda svetlost

en: Has No Value
sr: Нема вредности

en: Has Not Visited a Specific Page
sr: Није посетио одређену страницу

en: Has Not Visited a Specific Post
sr: Није посетио одређени пост

en: Has Visited a Specific Page
sr: Посетио је одређену страницу

en: Has Visited a Specific Post
sr: Посетио је одређени пост

en: Header
sr: Zaglavlje

en: Header Container
sr: Наслов Контејнер

en: Header Image
sr: Slika zaglavlja

en: Header Template
sr: Šablon Zaglavlja

en: Header Templates
sr: Šabloni Zaglavlja

en: Heading
sr: Naslov

en: Heading 1
sr: Naslov 1

en: Heading 2
sr: Naslov

en: Heading 3
sr: Naslov

en: Heading 4
sr: Naslov

en: Heading 5
sr: Naslov

en: Heading 6
sr: Naslov

en: Heading Container
sr: Хеадинг Цонтаинер

en: Heading Level
sr: Ниво наслова

en: Heading Text
sr: Tekst podnaslova

en: Heading Text Color
sr: Boja Teksta Naslova

en: Heading Text H1
sr: Tekst Naslova H1

en: Heading Text H2
sr: Tekst Naslova H2

en: Heading Text H3
sr: Tekst Naslova H3

en: Heading Text H4
sr: Tekst Naslova H4

en: Heading Text H5
sr: Tekst Naslova H5

en: Heading Text H6
sr: Tekst Naslova H6

en: Headings
sr: Naslovi

en: Headings: %s
sr: Naslovi: %s

en: Heavy
sr: Хеави

en: Heavy 900
sr: Teško 900

en: Height
sr: Visina

en: Help
sr: Pomoć

en: Help Video
sr: Video Uputstvo

en: Here you can add the current item to your Divi Library for later use.
sr: Ovde možete da dodate trenutnu stavku u svoju Divi Biblioteku za kasniju upotrebu.

en: Here you can adjust the easing method of your animation. Easing your animation in and out will create a smoother effect when compared to a linear speed curve.
sr: Овде можете подесити начин ублажавања ваше анимације. Смањење и смањивање анимације ће створити глаткији ефекат у поређењу са линеарном кривуљом брзине.

en: Here you can adjust the element's position left or right from its starting location, which may differ based on its offset origin.
sr: Овде можете подесити позицију елемента лево или десно од његове почетне локације, која се може разликовати у зависности од његовог померања.

en: Here you can adjust the element's position upwards or downwards from its starting location, which may differ based on its offset origin.
sr: Овде можете подесити позицију елемента нагоре или надоле од његове почетне локације, која се може разликовати у зависности од његовог помака.

en: Here you can adjust the element's starting location within its parent container. You can further adjust the element's position using the offset controls.
sr: Овде можете подесити почетну локацију елемента унутар његовог родитељског контејнера. Можете даље подесити позицију елемента помоћу контрола помака.

en: Here you can adjust the order in which posts are displayed.
sr: Ovde možete da prilagodite red po kojem su objave prikazane.

en: Here you can choose Product Page Layout for WooCommerce.
sr: Ovde možete izabrati raspored stranice proizvoda za WooCommerce.

en: Here you can choose between Description and short description to display.
sr: Овде можете изабрати између Опис и кратак опис за приказ.

en: Here you can choose from which corner this element is offset from. The vertical and horizontal offset adjustments will be affected based on the element's offset origin.
sr: Овде можете изабрати из ког угла се овај елемент помера. На вертикална и хоризонтална подешавања помака ће утицати на основу почетка помака елемента.

en: Here you can choose how to position the product meta.
sr: Овде можете изабрати како позиционирати мета производа.

en: Here you can choose icon size.
sr: Ovde možete izabrati veličinu ikone.

en: Here you can choose icon width.
sr: Овде можете одабрати ширину иконе.

en: Here you can choose the direction that your sub-menus will open. You can choose to have them open downwards or upwards.
sr: Ovde možete izabrati pravac kojim će se vaši podmeniji otvarati. Možete izabrati da se otvaraju nadole ili nagore.

en: Here you can choose the element's position type. Absolutely positioned elements will float inside their parent elements. Fixed positioned elements will float within the browser viewport. Relatively positioned elements sit statically in their parent container, but can still be offset without disrupting surrounding elements.
sr: Ovde možete izabrati tip pozicioniranja elementa. Apsolutno pozicionirani elementi lebde unutar roditeljskih elemenata. Fiksno pozicionirani elementi lebde unutar prikaza pregledača. Relativno pozicionirani elementi stoje statično u svom roditeljskom kontejneru, ali i dalje mogu biti pomereni bez narušavanja okolnih elemenata.

en: Here you can choose the element's position type. Absolutlely positioned elements will float inside their parent elements. Fixed positioned elements will float within the browser viewport. Relatively positioned elements sit statically in their parent container, but can still be offset without disrupting surrounding elements.
sr: Овде можете изабрати тип позиције елемента. Апсолутно позиционирани елементи ће плутати унутар својих родитељских елемената. Фиксно позиционирани елементи ће лебдети у оквиру за приказ прегледача. Релативно позиционирани елементи стоје статички у свом родитељском контејнеру, али се и даље могу померити без ометања околних елемената.

en: Here you can choose the image alignment.
sr: Ovde možete izabrati poravnjanje slike.

en: Here you can choose the size for all icons in this list.
sr: Ovde možete izabrati veličinu za sve ikone u ovoj listi.

en: Here you can choose to display the title.
sr: Овде можете изабрати да прикажете наслов.

en: Here you can choose when motion effects are triggered: When the top of the element enters into view, when the middle of the element enters into view, or when the bottom of the element enters into view.
sr: Овде можете да изаберете када се активирају ефекти покрета: Када врх елемента улази у преглед, када средина елемента улази у преглед, или када доњи део елемента улази у преглед.

en: Here you can choose where to place the Featured Image.
sr: Ovde možete izabrati gde će se postaviti istaknuta slika.

en: Here you can choose where to place the icon.
sr: Ovde možete izabrati gde da smestite ikonu.

en: Here you can choose where to place the reviews link.
sr: Овде можете изабрати где ћете поставити линк за критике.

en: Here you can choose whether background color setting above should be used or not.
sr: Ovde možete da odaberete da li podešavanje pozadinske boje iznad treba da se koristi ili ne.

en: Here you can choose whether icon set below should be used.
sr: Ovde možete izabrati da li će se ikona postavljena ispod koristiti.

en: Here you can choose whether or not display the Author Name in Post Meta.
sr: Ovde možete izabrati da li će se prikazivati ime autora u meta podacima objave.

en: Here you can choose whether or not display the Categories in Post Meta. Note: This option doesn't work with custom post types.
sr: Ovde možete izabrati da li da budu prikazane ili ne kategorije u meta podacima objave. Napomena: Ova opcija ne radi u objavama prilagođenog tipa.

en: Here you can choose whether or not display the Comments Count in Post Meta.
sr: Ovde možete izabrati da li da bude prikazan ili ne brojač komentara u meta podacima objave.

en: Here you can choose whether or not display the Date in Post Meta.
sr: Ovde možete izabrati da li će se prikazivati datum u meta podacima objave.

en: Here you can choose whether or not display the Featured Image.
sr: Ovde možete izabrati da li će se prikazivati istaknuta slika.

en: Here you can choose whether or not display the Post Meta.
sr: Ovde možete izabrati da li će se prikazivati meta podaci objave.

en: Here you can choose whether or not display the Post Title.
sr: Ovde možete izabrati da li će se prikazivati naslov objave.

en: Here you can choose whether or not the image should have a space below it.
sr: Ovde možete izabrati da li slika treba ili ne treba da ima prostor ispod.

en: Here you can choose whether or not the image should open in Lightbox. Note: if you select to open the image in Lightbox, url options below will be ignored.
sr: Ovde možete izabrati da li bi trebalo ili ne bi da se slika otvori u fascikli. Napomena: ako izaberete da otvorite sliku u fascikli, URL opcije ispod će biti ignorisane.

en: Here you can choose whether or not the map will be draggable on mobile devices.
sr: Ovde možete izabrati da li će na mobilnim uređajima mapa biti podložna prevlačenju ili ne.

en: Here you can choose whether or not to display the Coupon code.
sr: Овде можете изабрати да ли желите да прикажете код купона или не.

en: Here you can choose whether or not to display the Product image.
sr: Овде можете изабрати да ли желите да прикажете слику производа или не.

en: Here you can choose whether or not to display the Remove Item Icon.
sr: Овде можете изабрати да ли желите да прикажете икону Уклони ставку.

en: Here you can choose whether or not to display the Update cart button.
sr: Овде можете изабрати да ли желите да прикажете дугме Ажурирај корпу или не.

en: Here you can choose whether or not to include the follow button next to the icon.
sr: Ovde možete izabrati da li ćete ili nećete pored ikone uključiti i taster za praćenje.

en: Here you can choose whether or not use the background color for the Title/Meta text.
sr: Ovde možete izabrati da li će se koristiti boja pozadine za tekst naslova/meta podataka.

en: Here you can choose whether or not your link opens in a new window
sr: Ovde možete izabrati da li se vaša veza otvara ili ne otvara u novom prozoru

en: Here you can choose whether or not your link opens in a new window.
sr: Ovde možete odabrati da li se veza otvara u novom prozoru.

en: Here you can choose whether the Categories should be added.
sr: Овде можете изабрати да ли категорије треба додати.

en: Here you can choose whether the SKU should be added.
sr: Овде можете изабрати да ли треба додати СКУ.

en: Here you can choose whether the Tags should be added.
sr: Овде можете да изаберете да ли тагове треба додати.

en: Here you can choose whether the custom reviews link should be added.
sr: Овде можете изабрати да ли треба додати прилагођену везу рецензија.

en: Here you can choose whether the header is expanded to fullscreen size.
sr: Ovde možete izabrati da li se zaglavlje proširuje na veličinu celog ekrana.

en: Here you can choose whether the percent sign should be added after the number set above.
sr: Ovde možete izabrati da li bi znak za procente trebalo dodati nakon broja postavljenog iznad.

en: Here you can choose whether the quantity field should be added before the Add to Cart button.
sr: Овде можете одабрати да ли треба додати поље количине пре дугмета Додај у корпу.

en: Here you can choose whether the scroll down button is shown.
sr: Ovde možete izabrati da li će taster klizača na dole biti prikazan.

en: Here you can choose whether the star rating should be added.
sr: Овде можете изабрати да ли треба додати звездицу.

en: Here you can choose whether the stock (displayed when product inventory is managed) should be visible or not.
sr: Ovde možete da izaberete da li zalihe (prikazane kada se upravlja inventarom proizvoda) treba da budu vidljive ili ne.

en: Here you can choose whether the user should be redirected back to the current page after logging in.
sr: Овде можете да изаберете да ли ће корисник бити поново преусмерен на тренутну страницу након пријављивања.

en: Here you can choose whether the zoom level will be controlled by mouse wheel or not.
sr: Ovde možete izabrati da li će se nivo zumiranja kontrolisati točkićem miša ili ne.

en: Here you can choose whether your color should be light or dark. If you are working with a dark background, then your controls color should be light. If your background is light, then your controls color should be set to dark.
sr: Ovde možete izabrati da li boja treba da bude svetla ili tamna. Ako radite sa tamnom pozadinom, boja kontrola treba da bude svetla. Ako je pozadina svetla, boja kontrola treba da bude tamna.

en: Here you can choose whether your text should be light or dark. If you are working with a dark background, then your text should be light. If your background is light, then your text should be set to dark.
sr: Ovde možete izabrati da li će vaš tekst da bude svetao ili taman. Ako radite sa tamnom pozadinom, onda bi vaš tekst trebalo da bude svetao. Ako je vaša pozadina svetla, onda bi vaš tekst trebalo da bude podešen na tamno.

en: Here you can choose which action to execute on button click.
sr: Ovde možete izabrati koju radnju treba izvršiti na klik dugmeta.

en: Here you can choose which types of characters are used to distinguish between each item in the %s.
sr: Ovde možete da izaberete koji se tipovi znakova koriste za razdvajanje svake stavke u %s.

en: Here you can choose which types of characters are used to distinguish between each item in the list.
sr: Ovde možete da izaberete koji se tipovi znakova koriste za razdvajanje svake stavke u listi.

en: Here you can choose which types of characters are used to distinguish between each item in the ordered list.
sr: Овде можете да изаберете који типови знакова се користе за разликовање између сваке ставке у нарученој листи.

en: Here you can chose whether Sale Badge should be displayed or not.
sr: Ovde možete da izaberete da li oznaka sniženja treba da bude prikazana ili ne.

en: Here you can chose whether product  image should be displayed or not.
sr: Ovde možete da izaberete da li slika proizvoda treba da bude prikazana ili ne.

en: Here you can chose whether product gallery should be displayed or not.
sr: Ovde možete da izaberete da li galerija proizvoda treba da bude prikazana ili ne.

en: Here you can control element overflow on the %s axis. If set to scroll, content that overflows static widths or heights will trigger a browser scrollbar. If set to hidden, content overflow will be clipped.
sr: Овде можете контролисати преливање елемената на оси %s. Ако је подешен за скроловање, садржај који прелазе статичке ширине или висине покреће претраживачку траку. Ако је постављено на скривено, прелијевање садржаја ће бити исечено.

en: Here you can control element overflow on the X axis.
sr: Ovde možete kontrolisati prelivanje elementa po X osi.

en: Here you can control element overflow on the Y axis.
sr: Ovde možete kontrolisati prelivanje elementa po Y osi.

en: Here you can control element position on the z axis. Elements with higher z-index values will sit atop elements with lower z-index values.
sr: Овде можете контролисати позицију елемента на з оси. Елементи са вишим вредностима з-индекса ће се налазити на врху елемената са нижим вредностима з-индекса.

en: Here you can control the corner radius of this element. Enable the link icon to control all four corners at once, or disable to define custom values for each.
sr: Овде можете контролисати радијус угла овог елемента. Омогућите икону везе да бисте контролисали сва четири угла одједном или онемогућили да дефинишете прилагођене вредности за сваки од њих.

en: Here you can create the breadcrumb text for the Home page.
sr: Овде можете да креирате текст за домаћу страницу.

en: Here you can create the content that will be used within the module
sr: Ovde možete kreirati sadržaj koji će se koristiti u modulu

en: Here you can create the content that will be used within the module.
sr: Ovde možete stvoriti sadržaj koji će biti korišćen u okviru modula.

en: Here you can create the link for the Home page.
sr: Овде можете створити везу за почетну страницу.

en: Here you can define a custom color for all icons in this list.
sr: Ovde možete definisati prilagođenu boju za sve ikone u ovoj listi.

en: Here you can define a custom color for the button icon.
sr: Овде можете да дефинишете прилагођену боју за икону дугмета.

en: Here you can define a custom color for the icon.
sr: Овде можете да дефинишете прилагођену боју за икону.

en: Here you can define a custom color for the overlay
sr: Ovde možete da definišete prilagođenu boju za preklapanje

en: Here you can define a custom color for the overlay icon
sr: Ovde možete da definišete prilagođenu boju za preklapajuću ikonu

en: Here you can define a custom color for the overlay icon.
sr: Ovde možete da definišete prilagođenu boju za ikonu preklopa.

en: Here you can define a custom color for the overlay.
sr: Ovde možete definisati prilagođenu boju za preklopni sloj.

en: Here you can define a custom color for the scroll down icon.
sr: Овде можете да дефинишете прилагођену боју за икону за померање надоле.

en: Here you can define a custom color for the social network icon.
sr: Овде можете да дефинишете прилагођену боју за икону друштвене мреже.

en: Here you can define a custom color for the zoom icon.
sr: Овде можете да дефинишете прилагођену боју за икону зума.

en: Here you can define a custom color for your hamburger menu icon.
sr: Овде можете дефинисати прилагођену боју за икону менија хамбургера.

en: Here you can define a custom color for your icon.
sr: Ovde možete odrediti prilagođenu boju za vašu ikonu.

en: Here you can define a custom color for your search icon.
sr: Овде можете дефинисати прилагођену боју иконе за претрагу.

en: Here you can define a custom color for your shopping cart icon.
sr: Овде можете дефинисати прилагођену боју за икону ваше кошарице.

en: Here you can define a custom icon for the overlay
sr: Ovde možete da definišete prilagođenu ikonu za preklapanje

en: Here you can define a custom icon for the overlay.
sr: Ovde možete definisati prilagođenu ikonu za preklopni sloj.

en: Here you can define the Date Format in Post Meta. Default is 'M j, Y'.
sr: Ovde možete definisati format datuma u meta podacima objave. Podrazumevano je "M j, Y".

en: Here you can define the Icon alignment.
sr: Ovde možete definisati poravnanje ikona.

en: Here you can define the alignment of Button.
sr: Ovde možete definisati poravnanje dugmeta.

en: Here you can define the content that will be placed within the current tab.
sr: Ovde možete da odredite sadržaj koji će biti postavljen u okviru aktuelne kartice.

en: Here you can define the content that will be placed within the infobox for the pin.
sr: Ovde možete odrediti sadržaj koji će biti postavljen unutar informacionog polja za čiodu.

en: Here you can define the custom pattern for the email Message. Fields should be included in following format - <strong>%%field_id%%</strong>. For example if you want to include the field with id = <strong>phone</strong> and field with id = <strong>message</strong>, then you can use the following pattern: <strong>My message is %%message%% and phone number is %%phone%%</strong>. Leave blank for default.
sr: Ovde možete definisati  prilagođeni obrazac elektronske poruke. Polja bi trebalo da budu uključena u sledeći format - <strong>%%field_id%%</strong>. Na primer, ako želite da uključite polje sa ID <strong>phone</strong> i polje sa ID = <strong>message</strong>, onda možete koristiti sledeće: <strong>Moja poruka je %%message%% i broj telefona je %%phone%%</strong>.

en: Here you can define whether previous and next posts must be within the same taxonomy term as the current post.
sr: Ovde možete definisati da li prethodna i sledeća objava moraju biti unutar istog termina taksonomije kao i trenutna objava.

en: Here you can designate how fast the carousel rotates, if 'Automatic Carousel Rotation' option is enabled above. The higher the number the longer the pause between each rotation. (Ex. 1000 = 1 sec)
sr: Ovde možete odrediti kojom brzinom se pano okreće, ako je iznad aktivirana opcija „Automatska rotacija panoa“. Što je veći broj, to je duža pauza između svake rotacije. (Primer: 1000 = jedna sekunda)

en: Here you can designate how fast the slider fades between each slide, if 'Automatic Animation' option is enabled above. The higher the number the longer the pause between each rotation.
sr: Ovde možete odrediti koliko brzo klizač bledi između svakog slajda, ako je opcija  „Automatska animacija“ aktivirana iznad. Što je veći broj, to je duža pauza između svake rotacije.

en: Here you can save the current item and add it to your Divi Library for later use as well.
sr: Ovde možete da sačuvate trenutnu stavku i dodate je u svoju Divi Biblioteku za kasniju upotrebu.

en: Here you can see a list of pre-made layout packs that ship with the Divi Builder. You can also access layouts that you have saved to your Divi Library. Choose the “Divi Builder Demo” layout pack to see the layouts it includes.
sr: Ovde možete da vidite listu unapred napravljenih paketa rasporeda koji dolaze uz Divi Builder. Takođe možete da pristupite rasporedima koje ste sačuvali u svojoj Divi Biblioteci. Izaberite paket rasporeda „Divi Builder Demo“ da biste videli rasporede koje sadrži.

en: Here you can select the Page type.
sr: Овде можете изабрати тип странице.

en: Here you can select the Product.
sr: Овде можете одабрати производ.

en: Here you can select the tabs that you would like to display.
sr: Овде можете одабрати картице које желите да прикажете.

en: Here you can select whether or not your section has an inner shadow. This can look great when you have colored backgrounds or background images.
sr: Ovde možete izabrati da li vaša sekcija ima ili nema unutrašnju senku. Ovo može odlično izgledati kada imate pozadine u boji ili pozadinske slike.

en: Here you can set the Breadcrumb separator.
sr: Овде можете подесити сепаратор хлеба.

en: Here you can set the background color for the active tab.
sr: Ovde možete da podesite boju pozadine za aktivnu karticu.

en: Here you can set the background color for the inactive tab.
sr: Ovde možete da podesite boju pozadine za neaktivnu karticu.

en: Here you can set the font for the active tab.
sr: Ovde možete da podesite font za aktivnu karticu.

en: Here you can set the separator.
sr: Овде можете подесити сепаратор.

en: Heroes
sr: Hero Sekcije

en: Hidden
sr: Сакривен

en: Hidden Field
sr: Skriveno Polje

en: Hide Element
sr: Sakrij Element

en: Hide On Front End
sr: Sakrij Na Frontendu

en: Hide empty columns in the grid automatically. When enabled, columns without content will be removed from the layout, allowing remaining content to fill the available space.
sr: Automatski sakrijte prazne kolone u gridu. Kada je omogućeno, kolone bez sadržaja biće uklonjene iz rasporeda, a preostali sadržaj će popuniti raspoloživi prostor.

en: History
sr: Istorija

en: History State Interval
sr: Interval Stanja Istorije

en: Home
sr: Početna

en: Home Link
sr: Хоме Линк

en: Home Text
sr: Почетни текст

en: Homepage
sr: Početna Stranica

en: Homepage Link
sr: Link Početne Stranice

en: Homepage does not have editable page settings.
sr: Početna stranica nema podesiva podešavanja stranice.

en: Honeycomb
sr: Хонеицомб

en: Horizontal
sr: Хоризонтално

en: Horizontal Gap
sr: Horizontalni Razmak

en: Horizontal Gutters
sr: Хоризонтал Гуттерс

en: Horizontal Motion
sr: Хоризонтал Мотион

en: Horizontal Offset
sr: Хоризонтал Оффсет

en: Horizontal Overflow
sr: Хоризонтал Оверфлов

en: Hour
sr: Сат

en: Hour(s)
sr: Sat(i)

en: Hourly
sr: Na sat

en: Hours
sr: Сати

en: Hover
sr: Лебдети

en: Hover Icon Picker
sr: Birač ikone pri zadržavanju pokazivača iznad

en: Hover Mode
sr: Režim Prelaska

en: Hover Overlay Color
sr: Boja preklopa pri zadržavanju pokazivača iznad

en: Hover State
sr: Stanje Pri Prelasku

en: Hovered
sr: Pri Prelasku Mišem

en: How Does It Look?
sr: Како изгледа?

en: How do you want to load this Template?
sr: Kako želite da učitate ovaj Šablon?

en: Hue
sr: Nijansa

en: IP Address
sr: Obeležena adresa na mapi

en: Icon
sr: Ikona

en: Icon Alignment
sr: Ицон Алигнмент

en: Icon Color
sr: Boja ikone

en: Icon Element
sr: Елемент иконе

en: Icon Font Size
sr: Veličina fonta ikone

en: Icon List
sr: Lista Ikona

en: Icon List Item
sr: Stavka Liste Ikona

en: Icon List Items
sr: Stavke Liste Ikona

en: Icon Lists
sr: Liste Ikona

en: Icon Picker
sr: Birač Ikona

en: Icon Size
sr: Величина иконе

en: Icon Type
sr: Tip Ikone

en: Icon Unicode
sr: Unicode Ikone

en: Icon Weight
sr: Debljina Ikone

en: Icons
sr: Иконе

en: If defined, this element will stick to the bottom of this container, overriding its stickiness to the edge of the browser
sr: Ако је дефинисан, овај елемент ће се залепити за дно овог контејнера, надјачавајући његову лепљивост за ивицу прегледача

en: If defined, this element will stick to the bottom of this container, overriding its stickiness to the edge of the browser.
sr: Ako je definisano, ovaj element će se lepiti za dno ovog kontejnera, prepisujući njegovo lepljenje za ivicu pregledača.

en: If defined, this element will stick to the top of this container, overriding its stickiness edge of the browser
sr: Ако је дефинисан, овај елемент ће се залепити за врх овог контејнера, надјачавајући његову лепљивост ивицу претраживача

en: If defined, this element will stick to the top of this container, overriding its stickiness edge of the browser.
sr: Ako je definisano, ovaj element će se lepiti za vrh ovog kontejnera, prepisujući njegovo lepljenje za ivicu pregledača.

en: If defined, this slide image will appear to the left of your slide text. Upload an image, or leave blank for a text-only slide.
sr: Ako je definisano, ova slika slajda će se pojaviti levo od vašeg teksta slajda. Otpremite sliku, ili ostavite prazno da biste imali samo slajd sa tekstom.

en: If defined, this video will appear to the left of your slide text. Enter youtube or vimeo page url, or leave blank for a text-only slide.
sr: Ako je definisano, ovaj video će se pojaviti levo od vašeg teksta slajda. Unesite URL stranica Youtube ili Vimeo, ili ostavite prazno da biste imali samo slajd sa tekstom.

en: If enabled, an overlay color and icon will be displayed when a visitors hovers over the featured image of a post.
sr: Ako se aktivira, preklapajuća boja i ikona će biti prikazana kada posetilac zadrži pokazivač iznad aktuelne slike objave.

en: If enabled, an overlay color and icon will be displayed when a visitors hovers over the image
sr: Ako se aktivira, preklapajuća boja i ikona će biti prikazane kada posetilac zadrži pokazivač iznad slike

en: If enabled, defined gradient stops will be repeated until the outer boundary of the background is reached.
sr: Ако је омогућено, дефинисана заустављања градијента ће се понављати док се не достигне спољна граница позадине.

en: If enabled, gradient will be positioned on top of background-image
sr: Ако је омогућено, градијент ће бити позициониран на врху слике позадине

en: If enabled, the background will be a gradient.
sr: Ako je omogućeno, pozadina će biti gradijent.

en: If enabled, the field will take 100% of the width of the content area, otherwise it will take 50%
sr: Ako se aktivira, polje će zauzeti 100% širine područja sadržaja, inače će zauzeti 50%

en: If enabled, the gradient will be placed above the background image.
sr: Ako je omogućeno, gradijent će biti postavljen iznad pozadinske slike.

en: If enabled, your background image will stay fixed as your scroll, creating a fun parallax-like effect.
sr: Ako se ova opcija aktivira, vaša pozadinska slika će ostati fiksirana dok se pomerate po stranici, stvarajući zabavan efekat nalik Paralaksa efektu.

en: If the background image is smaller than the size of the element, you may want the image to repeat. This result will result in a background image pattern.
sr: Ако је позадинска слика мања од величине елемента, можда желите да се слика понови. Резултат ће резултирати у позадинској слици.

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
sr: Ako ste ranije kupovali kod nas, unesite svoje podatke ispod. Ako ste novi kupac, nastavite na odeljak Naplata.

en: If you the carousel layout option is chosen and you would like the carousel to slide automatically, without the visitor having to click the next button, enable this option and then adjust the rotation speed below if desired.
sr: Ako je opcija rasporeda panoa sa slikama izabrana i želeli biste da pano klizi automatski, a da posetilac ne mora da klikne sledeći taster, aktivirajte ovu opciju i onda, ukoliko želite, prilagodite brzinu rotacije ispod.

en: If you would like the slider to slide automatically, without the visitor having to click the next button, enable this option and then adjust the rotation speed below if desired.
sr: Ako biste želeli da klizač klizi automatski, a da posetilac ne mora da klikne sledeći taster, aktivirajte ovu opciju i onda podesite ispod brzinu rotacije, ako želite.

en: If you would like to add a delay before your animation runs you can designate that delay here in milliseconds. This can be useful when using multiple animated modules together.
sr: Ако желите додати кашњење прије покретања анимације, можете овдје одредити кашњење у милисекундама. Ово може бити корисно када се користи више анимираних модула заједно.

en: If you would like to adjust the date format, input the appropriate PHP date format here.
sr: Ako biste želeli da prilagodite format datuma, unesite ovde odgovarajući PHP format datuma.

en: If you would like to control the size of the icon, you must first enable this option.
sr: Ако желите да контролишете величину иконе, прво морате да омогућите ову опцију.

en: If you would like to customize the appearance of this module's button, you must first enable custom button styles.
sr: Ако желите да прилагодите изглед дугмета овог модула, прво морате да омогућите прилагођене стилове дугмади.

en: If you would like to make your logo a link, input your destination URL here.
sr: Ако желите да ваш лого буде линк, унесите своју одредишну URL овде.

en: If you would like to use a subhead, add it here. Your subhead will appear below your title in a small font.
sr: Ako želite da koristite podnaslov, dodajte ga ovde. Vaš podnaslov će biti prikazan ispod naslova malom veličinom fonta.

en: If you would like your image to be a link, input your destination URL here. No link will be created if this field is left blank.
sr: Ako biste želeli da vaša slika bude veza, unesite vašu URL destinaciju ovde. Veza se neće stvoriti ako se ovo polje ostavi prazno.

en: If you'd like to see a version that is fully compatible with Divi 5, consider letting the third-party developer know.
sr: Ako želite da vidite verziju koja je u potpunosti kompatibilna sa Divi 5, razmislite o tome da obavestite programera treće strane.

en: If your pricing is subscription based, input the subscription payment cycle here.
sr: Ako je vaša cena zasnovana na pretplati, unesite ovde uplatu za pretplate.

en: Ignore Sticky Posts
sr: Ignoriši Lepljive Objave

en: Image
sr: Slika

en: Image
sr: Slika

en: Image & Icon
sr: Slika i ikona

en: Image & Video
sr: Slika i video

en: Image Alignment
sr: Poravnjanje slike

en: Image Animation
sr: Анимација слике

en: Image Count
sr: Имаге Цоунт

en: Image Height
sr: Висина слике

en: Image Horizontal Offset
sr: Horizontalni Pomak Slike

en: Image Link Target
sr: Имаге Линк Таргет

en: Image Link URL
sr: URL линка на слику

en: Image Order
sr: Имаге Ордер

en: Image Overlay
sr: Preklapanje slike

en: Image Vertical Offset
sr: Vertikalni Pomak Slike

en: Image Width
sr: Maksimalna širina slike

en: Image or Icon
sr: Slika Ili Ikonica

en: Image/Icon
sr: Slika/Ikonica

en: Image/Icon Animation
sr: Animacija slike/ikone

en: Image/Icon Placement
sr: Raspored slike/ikone

en: Images
sr: Slike

en: Import
sr: Uvezi

en: Import & Export
sr: Uvoz i Izvoz

en: Import & Export Presets
sr: Uvezi i Izvezi Presete

en: Import & Export Variables
sr: Uvezi i Izvezi Varijable

en: Import Canvas
sr: Uvezi Platno

en: Import Design Presets?
sr: Да увезете унапред подешене поставке дизајна?

en: Import Divi Builder Templates
sr: Uvezi Šablone Divi Builder-a

en: Import Layout
sr: Импорт Лаиоут

en: Import Options
sr: Opcije Uvoza

en: Import Presets
sr: Uvezi Unapred Definisane Postavke

en: Import Templates
sr: Uvezi Šablone

en: Import To New Canvas
sr: Uvezi U Novo Platno

en: Import Variables
sr: Uvezi Promenljive

en: Import them as static layouts from the website they were exported from. This may take several minutes depending on the number of references being imported.
sr: Uvezite ih kao statične rasporede sa sajta sa kog su izvezeni. Ovo može potrajati nekoliko minuta, u zavisnosti od broja referenci koje se uvoze.

en: Imported Content
sr: Uvezen Sadržaj

en: Imported templates
sr: Uvezeni Predlošci

en: Improve With AI
sr: Побољшајте помоћу АИ

en: In A New Tab
sr: U Novoj Kartici

en: In List (IN)
sr: U Listi (IN)

en: In Stock
sr: На лагеру

en: In Stock Text
sr: Текст на залихама

en: In The Current Tab
sr: U Trenutnoj Kartici

en: In order for videos to be sized correctly, you must input the exact height (in pixels) of your video here.
sr: Da bi video zapisima bila ispravno podešena veličina, morate ovde uneti tačnu širinu (u pikselima) vašeg video zapisa.

en: In order for videos to be sized correctly, you must input the exact width (in pixels) of your video here.
sr: Da bi video zapisima bila ispravno podešena veličina, morate ovde uneti tačnu širinu (u pikselima) vašeg video zapisa.

en: Inactive Tab Background Color
sr: Pozadinska boja neaktivne kartice

en: Inches (in)
sr: инчи (ин)

en: Include Advanced Design settings
sr: Uključi Napredna Podešavanja Dizajna

en: Include All Global Canvases
sr: Uključi Sva Globalna Platna

en: Include All Templates
sr: Uključi Sve Predloške

en: Include IP Address
sr: Obuhvati kategorije

en: Include the subscriber's ip address in the data sent to your email provider.
sr: Укључите ИП адресу претплатника у податке послате вашем провајдеру е-поште.

en: Included Categories
sr: Укључене категорије

en: Included Tabs
sr: Uključene Kartice

en: Incomplete chunk data received. Expected %1$d chunks, received %2$d chunks.
sr: Primljeni su nepotpuni podaci o segmentima. Očekivano segmenata: %1$d, primljeno segmenata: %2$d.

en: Increase
sr: Povećaj

en: Increase Font Size
sr: Povećaj veličinu fonta

en: Increase Module Bottom Padding
sr: Povećaj Donji Unutrašnji Razmak Modula

en: Increase Module Bottom Padding by 10px
sr: Povećaj Donji Unutrašnji Razmak Modula Za 10px

en: Increase Module Left Padding
sr: Povećaj Levi Unutrašnji Razmak Modula

en: Increase Module Left Padding by 10px
sr: Povećaj Levi Unutrašnji Razmak Modula Za 10px

en: Increase Module Padding
sr: Повећајте оптерећење модула

en: Increase Module Padding By 10px
sr: Повећајте оптерећење модула за 10пк

en: Increase Module Right Padding
sr: Povećaj Desni Unutrašnji Razmak Modula

en: Increase Module Right Padding by 10px
sr: Povećaj Desni Unutrašnji Razmak Modula Za 10px

en: Increase Module Top Padding
sr: Povećaj Gornji Unutrašnji Razmak Modula

en: Increase Module Top Padding by 10px
sr: Povećaj Gornji Unutrašnji Razmak Modula Za 10px

en: Increase Row Bottom Padding
sr: Povećaj Donji Unutrašnji Razmak Reda

en: Increase Row Bottom Padding by 10px
sr: Povećaj Donji Unutrašnji Razmak Reda Za 10px

en: Increase Row Left Padding
sr: Povećaj Levi Unutrašnji Razmak Reda

en: Increase Row Left Padding by 10px
sr: Povećaj Levi Unutrašnji Razmak Reda Za 10px

en: Increase Row Padding
sr: Povećaj unutrašnju marginu reda

en: Increase Row Padding By 10px
sr: Uvećaj unutrašnju marginu reda za 10 piksela

en: Increase Row Right Padding
sr: Povećaj Desni Unutrašnji Razmak Reda

en: Increase Row Right Padding by 10px
sr: Povećaj Desni Unutrašnji Razmak Reda Za 10px

en: Increase Row Top Padding by 10px
sr: Povećaj Gornji Unutrašnji Razmak Reda Za 10px

en: Increase Section Bottom Padding
sr: Povećaj Donji Unutrašnji Razmak Odeljka

en: Increase Section Bottom Padding by 10px
sr: Povećaj Donji Unutrašnji Razmak Odeljka Za 10px

en: Increase Section Left Padding
sr: Povećaj Levi Unutrašnji Razmak Odeljka

en: Increase Section Left Padding by 10px
sr: Povećaj Levi Unutrašnji Razmak Odeljka Za 10px

en: Increase Section Padding
sr: Povećaj unutrašnju marginu sekcije

en: Increase Section Padding By 10px
sr: Uvećaj unutrašnju marginu sekcije za 10 piksela

en: Increase Section Right Padding
sr: Povećaj Desni Unutrašnji Razmak Odeljka

en: Increase Section Right Padding by 10px
sr: Povećaj Desni Unutrašnji Razmak Odeljka Za 10px

en: Increase Section Top Padding
sr: Povećaj Gornji Unutrašnji Razmak Odeljka

en: Increase Section Top Padding by 10px
sr: Povećaj Gornji Unutrašnji Razmak Odeljka Za 10px

en: Increase or decrease the height of the shape divider.
sr: Повећајте или смањите висину разделника облика.

en: Increase or decrease the size of the %1$s text.
sr: Повећајте или смањите величину текста за %1$s.

en: Increase or decrease the size of the %s text.
sr: Povećajte ili smanjite veličinu teksta %s.

en: Increase or decrease the size of the button text.
sr: Повећајте или смањите величину текста дугмета.

en: Increase or decrease the size of the scroll down arrow that appears towards the bottom of the module.
sr: Повећајте или смањите величину стрелице надоле која се помера према дну модула.

en: Increase or decrease the size of the text.
sr: Povećajte ili smanjite veličinu teksta.

en: Increase or decrease the size of this element.
sr: Povećajte ili smanjite veličinu ovog elementa.

en: Increase or decrease the thickness of the border around the button. Setting this value to 0 will remove the border entirely.
sr: Повећајте или смањите дебљину ивице око дугмета. Постављањем ове вредности на 0 ће се граница потпуно уклонити.

en: Increasing indentation will push list items further towards the center of the text content, giving the list more visible separation from the the rest of the text.
sr: Повећавање удубљења ће гурнути ставке листе даље ка центру текстуалног садржаја, дајући листи видљивије одвајање од остатка текста.

en: Increasing the border radius will increase the roundness of the button's corners. Setting this value to 0 will result in squared corners.
sr: Повећање радијуса границе повећава заобљеност углова дугмета. Постављање ове вредности на 0 ће резултирати квадратним угловима.

en: Increasing the border radius will increase the roundness of the overlay corners. Setting this value to 0 will result in squared corners.
sr: Повећањем радијуса границе повећава се заобљеност углова прекривања. Постављање ове вредности на 0 ће резултирати квадратним угловима.

en: Increasing the divider weight will increase the thickness of the dividing line.
sr: Повећањем тежине делиоца повећава се дебљина линије раздвајања.

en: Increasing the spread strength will increase the density of the box shadow. Higher density results in a more intense shadow.
sr: Повећањем јачине расипања повећава се густина кутије. Већа густина резултира интензивнијом сенком.

en: Increasing the width of the border will increase its size/thickness.
sr: Повећање ширине границе ће повећати његову величину / дебљину.

en: Inherited Rule (Non-editable)
sr: Nasleđeno Pravilo (Nije Moguće Uređivati)

en: Inline
sr: У реду

en: Inline Centered Logo
sr: Инлине Центеред Логотип

en: Inner Column
sr: Unutrašnja Kolona

en: Inner Columns
sr: Unutrašnje Kolone

en: Inner Max Width
sr: Иннер Мак Видтх

en: Inner Row
sr: Unutrašnji Red

en: Inner Rows
sr: Unutrašnji Redovi

en: Inner Shadow
sr: Prikaži unutrašnju senku

en: Inner Width
sr: Иннер Видтх

en: Input
sr: Unos

en: Input Facebook Profile Url.
sr: Unesite URL Facebook profila

en: Input Field
sr: Polje za unos

en: Input Fields
sr: Поља за унос

en: Input LinkedIn Profile Url.
sr: Unesite LinkedIn profil URL.

en: Input Placeholder
sr: Инпут Плацехолдер

en: Input X Profile Url.
sr: Unesite URL X profila.

en: Input a title for the circle counter.
sr: Unesite naslov kružnog brojača.

en: Input a title for the counter.
sr: Unesite naslov za brojač.

en: Input the email address where messages should be sent.<br /><br /> Note: email delivery and spam prevention are complex processes. We recommend using a delivery service such as <a href="http://mandrill.com/">Mandrill</a>, <a href="https://sendgrid.com/">SendGrid</a>, or other similar service to ensure the deliverability of messages that are submitted through this form
sr: Unesite adresu e-pošte na koju treba slati poruke.<br /><br /> Napomena: isporuka e-pošte i sprečavanje spama su složeni procesi. Preporučujemo korišćenje usluge isporuke kao što su <a href="http://mandrill.com/">Mandrill</a>, <a href="https://sendgrid.com/">SendGrid</a>, ili druge slične usluge kako biste obezbedili isporučivost poruka poslatih putem ovog obrasca

en: Input the job title.
sr: Unesite naziv radnog mesta

en: Input the main text content for your module here.
sr: Unesite ovde sadržaj glavnog teksta za vaš modul.

en: Input the name of the company.
sr: Unesite ime kompanije.

en: Input the name of the person.
sr: Unesite ime osobe.

en: Input the name of the testimonial author.
sr: Unesite ime autora koji svedoči.

en: Input the person's position.
sr: Unesite poziciju osobe

en: Input the value of the product here.
sr: Unesite vrednost proizvoda ovde.

en: Input your desired button text, or leave blank for no button.
sr: Unesite vaš željeni tekst za taster, ili ostavite prazno ako ne želite taster.

en: Input your desired button text.
sr: Unesite vaš željeni tekst tastera.

en: Input your desired link text.
sr: Unesite željeni tekst linka.

en: Input your main slide text content here.
sr: Unesite ovde vaš sadžaj glavnog teksta slajda.

en: Input your value to action title here.
sr: Unesite ovde vašu vrednost naslova akcije.

en: Insert
sr: Umetni

en: Insert %s
sr: Umetni %s

en: Insert %s Module
sr: Umetni Modul %s

en: Insert Dynamic Content
sr: Ubaci Dinamički Sadržaj

en: Insert Existing Page Layout
sr: Umetni Postojeći Raspored Stranice

en: Insert Existing Post Layout
sr: Umetni Postojeći Raspored Objave

en: Insert Layout
sr: Инсерт Лаиоут

en: Insert Media
sr: Ubaci medij

en: Insert Module
sr: Umetni modul

en: Insert Module Or Row
sr: Ubaci Modul Ili Red

en: Insert Premade Layout
sr: Umetni Gotov Raspored

en: Insert Row
sr: Ubaci red

en: Insert Saved Layout
sr: Umetni Sačuvani Raspored

en: Insert Saved Module
sr: Umetni Sačuvani Modul

en: Insert Saved Row
sr: Umetni Sačuvani Red

en: Insert Saved Section
sr: Umetni Sačuvanu Sekciju

en: Insert Section
sr: Ubaci odeljak

en: Insert Theme Builder Set
sr: Umetni Skup Theme Builder-a

en: Insert Theme Builder Template
sr: Umetni Predložak Theme Builder-a

en: Inset
sr: Sa unutrašnje strane

en: Inside
sr: У

en: Inspect
sr: Inspekcija

en: Inspector
sr: Inspektor

en: Insufficient permission.
sr: Nedovoljne dozvole.

en: Intensity effects how subtle or aggressive your animation will be. Lowering the intensity will create a smoother and more subtle animation while increasing the intensity will create a snappier more aggressive animation.
sr: Ефекти интензитета како ће ваша анимација бити суптилна или агресивна. Смањивање интензитета ће створити глаткију и суптилнију анимацију, док ће повећавање интензитета створити снажнију и агресивнију анимацију.

en: Interaction
sr: Interakcija

en: Interactions
sr: Interakcije

en: Interface Animations
sr: Animacije Interfejsa

en: Interface Mode
sr: Režim Interfejsa

en: Invalid File format. You should be uploading a JSON file.
sr: Nevažeći format datoteke. Treba da otpremite JSON datoteku.

en: Invalid Pin and address data. Please try again.
sr: Nevažeći pin kod i podaci adrese.Molimo pokušajte kasnije.

en: Invalid Post ID.
sr: Nevažeći ID objave.

en: Invalid attribute name. Attribute names must contain only letters, numbers, hyphens, underscores, and colons.
sr: Nevažeći naziv atributa. Nazivi atributa mogu da sadrže samo slova, brojeve, crtice, donje crte i dvotačke.

en: Invalid chunked request: missing required chunking parameters.
sr: Nevažeći segmentirani zahtev: nedostaju obavezni parametri segmentiranja.

en: Invalid context parameter.
sr: Nevažeći parametar konteksta.

en: Invalid email
sr: Nevažeća e-pošta

en: Invalid layout save target for current context.
sr: Nevažeća ciljna lokacija čuvanja rasporeda za trenutni kontekst.

en: Invalid library item type.
sr: Nevažeći tip stavke biblioteke.

en: Invalid non-chunked request: chunking parameters should not be present.
sr: Nevažeći nesegmentirani zahtev: parametri segmentiranja ne bi trebalo da budu prisutni.

en: Invalid nonce
sr: Nevažeći nonce

en: Invalid nonce.
sr: Nevažeći nonce.

en: Invalid parent setting specified.
sr: Naveden je nevažeći nadređeni parametar.

en: Invalid post ID.
sr: Nevažeći ID objave.

en: Invalid post type.
sr: Nevažeći tip objave.

en: Invalid request. Missing required parameters %s.
sr: Nevaževi zahtev. Nedostaju obavezni parametri %s.

en: Invalid unit is being used for calculation
sr: Za proračun se koristi nevažeća jedinica

en: Invert
sr: Инверт

en: Invert the hue, saturation, and brightness by this amount.
sr: Инвертирајте нијансу, засићеност и осветљеност за овај износ.

en: Inverted Chevrons
sr: Инвертед Цхевронс

en: Inverted Chevrons 2
sr: Обрнути шеврони 2

en: Is
sr: Ис

en: Is After
sr: Ис Афтер

en: Is Any Value
sr: Ис Ани Валуе

en: Is Before
sr: Ис Пре

en: Is Greater Than (numeric values only)
sr: Је веће од (само нумеричке вредности)

en: Is Less Than (numeric values only)
sr: Је мање од (само нумеричке вредности)

en: Is Not
sr: Није

en: Is Not On a Specific Date
sr: Nije Na Određeni Datum

en: Is On Specific Day(s) of the Week
sr: Је на одређени дан(е) у недељи

en: Is On a Specific Date
sr: Је на одређени датум

en: Is the First Day of the Month
sr: Први је дан у месецу

en: Is the Last Day of the Month
sr: Последњи је дан у месецу

en: Italic
sr: Kurziv

en: Item
sr: Stavka

en: Item Defaults
sr: Podrazumevane Vrednosti Stavke

en: Item Indent
sr: Uvlačenje Stavke

en: Item Overlay
sr: Preklapanje stavke

en: Item Title
sr: Naslov stavke

en: JSON-encoded main loop settings data from settings context for current_page query resolution.
sr: Podaci podešavanja glavne petlje kodirani u JSON formatu iz konteksta podešavanja za razrešavanje current_page upita.

en: Job Title
sr: Radno mesto

en: Justified
sr: Obostrano Poravnato

en: Justify
sr: Poravnaj Obostrano

en: Justify Content
sr: Poravnaj Sadržaj

en: Justify Items
sr: Poravnaj Stavke U Gridu

en: Justify Self
sr: Rasporedi Samo

en: Keyboard Shortcuts
sr: Prečice Na Tastaturi

en: Label
sr: Oznaka

en: Label Text
sr: Tekst Oznake

en: Label for the "after" image.
sr: Oznaka za sliku "posle".

en: Label for the "before" image.
sr: Oznaka za sliku "pre".

en: Labels
sr: Oznake

en: Landscape
sr: Položeno

en: Large
sr: Veliko

en: Last Instance of Every Month
sr: Последња инстанца сваког месеца

en: Last Item
sr: Poslednja Stavka

en: Last Modified Date
sr: Datum Poslednje Izmene

en: Last Name
sr: Prezime

en: Last Name Fullwidth
sr: Stranica pune širine

en: Last Used
sr: Poslednje Korišćeno

en: Last Used Position
sr: Početna pozicija

en: Last, First Name
sr: Prezime, Ime

en: Lastly, it is recommended that you temporarily disable all WordPress plugins and browser extensions and try to save again to determine if something is causing a conflict.
sr: Poslednje, preporučljivo je da privremeno onemogućite sve WordPress dodatne komponente i ekstenzije pregledača i da pokušate da sačuvate ponovo da biste utvrdili da li nešto prouzrokuje konlikt.

en: Latest %1$s
sr: Najnoviji %1$s

en: Latest Products
sr: Најновији производи

en: Layer Blob
sr: Лаиер Блоб

en: Layers
sr: Слојеви

en: Layout
sr: Raspored

[ctx: Layout]
en: Add New
sr: Dodaj Novo

en: Layout Details
sr: Rasporedi

en: Layout Direction
sr: Smer Rasporeda

en: Layout Style
sr: Stil Rasporeda

en: Layout Wrapping
sr: Prelamanje Rasporeda

en: Layout, Section, Row, Module
sr: Raspored, Sekcija, Red, Modul

en: Learn More
sr: Saznajte Više

en: Leave a Reply to %s
sr: Ostavite Odgovor za %s

en: Leave at 0 to remove restriction
sr: Ostavite na 0 da biste uklonili ograničenje

en: Leave blank if you're using this module on a Project or Post. Otherwise type the taxonomy name to make the 'In the Same Category' option work correctly.
sr: Ostavite prazno ako koristite ovaj modul na projektu ili objavi. U suprotnom, unesite naziv taksonomije da bi opcija „U Istoј Kategoriji“ radila ispravno.

en: Left
sr: Levo

en: Left Aligned
sr: Лево поравнато

en: Left Arrow Icon
sr: Ikona Leve Strelice

en: Left Border Color
sr: Boja ivice

en: Left Border Style
sr: Stil ivice

en: Left Border Width
sr: Širina ivice

en: Left Sidebar
sr: Leva Bočna Traka

en: Left To Right
sr: Od leve ka desnoj strani

en: Legacy
sr: Nasleđeno

en: Less Than (<)
sr: Manje Od (<)

en: Less Than or Equal (<=)
sr: Manje Ili Jednako (<=)

en: Letter Spacing
sr: Razmak Između Slova

en: Letter spacing adjusts the distance between each letter in the %1$s.
sr: Размак између слова прилагођава растојање између сваког слова у %1$s.

en: Letter spacing adjusts the distance between each letter in the %s.
sr: Razmak između slova podešava razdaljinu između svakog slova u %s.

en: Letter spacing adjusts the distance between each letter in the button.
sr: Размак између слова прилагођава растојање између сваког слова у дугмету.

en: Letter spacing adjusts the distance between each letter.
sr: Razmak između slova podešava razdaljinu između svakog slova.

en: Letters Only (A-Z)
sr: Samo slova (A-Z)

en: Library
sr: Biblioteka

en: Library Item Error
sr: Greška Stavke Biblioteke

en: Library Item Preview
sr: Pregled Stavke Biblioteke

en: Library Item does not exist.
sr: Stavka Biblioteke Ne Postoji.

en: Library Settings
sr: Podešavanja Biblioteke

en: Library item does not exist. Click close to close this browser window.
sr: Stavka biblioteke ne postoji. Kliknite na Zatvori da zatvorite ovaj prozor pregledača.

en: Library item not found
sr: Stavka biblioteke nije pronađena

en: Light
sr: Svetlo

en: Light 300
sr: Svetlo 300

en: Light Text Color
sr: Svetla boja teksta

en: Lighten
sr: Osvetli

en: Lightness
sr: Svetlina

en: Line
sr: Линија

en: Line Color
sr: Boja teksta oznake

en: Line Height
sr: Visina Reda

en: Line Icons
sr: Иконе линија

en: Line Position
sr: Позиција позиције

en: Line Style
sr: Stil razdelnika

en: Line height adjusts the distance between each line of the %1$s text. This becomes noticeable if the %1$s is long and wraps onto multiple lines.
sr: Висина линије подешава растојање између сваког реда текста у %1$s. Ово постаје приметно ако је %1$s дугачак и прелази у више линија.

en: Line height adjusts the distance between each line of the %s text. This becomes noticeable if the %s is long and wraps onto multiple lines.
sr: Visina reda podešava razdaljinu između svakog reda teksta %s. Ovo postaje primetno ako je %s dugačak i prelazi u više redova.

en: Line height adjusts the distance between each line of the text. This becomes noticeable if the text is long and wraps onto multiple lines.
sr: Visina reda podešava razdaljinu između svakog reda teksta. Ovo postaje primetno ako je tekst dugačak i prelazi u više redova.

en: Linear
sr: Linearni

en: Linear gradients radiate in a single direction across one axis. Radial gradients radiate from the center of the background in the shape of a circle.
sr: Линеарни градијенти зраче у једном правцу преко једне осе. Радијални градијенти зраче из средишта позадине у облику круга.

en: Link
sr: Veza

en: Link Color
sr: Boja Linka

en: Link Destination
sr: Odredište Linka

en: Link Name
sr: Naziv Linka

en: Link Options
sr: Opcije Linka

en: Link Target
sr: Линк Таргет

en: Link Text
sr: Tekst Linka

en: Link To Taxonomy Pages
sr: Link Ka Stranicama Taksonomije

en: Link URL
sr: URL veza

en: Link to Category Index Pages
sr: Link Ka Indeksnim Stranicama Kategorija

en: Link to Comments Area
sr: Link Ka Odeljku Za Komentare

en: Link to Tag Index Pages
sr: Link Ka Indeksnim Stranicama Oznaka

en: LinkedIn Profile Url
sr: URL LinkedIn profila

en: Links
sr: Veze

en: Links Text
sr: Tekst Linkova

en: List
sr: Lista

en: List View
sr: Prikaz Liste

en: List of files selected for import. Click the X icon to remove a file.
sr: Lista datoteka izabranih za uvoz. Kliknite na ikonu X da uklonite datoteku.

en: Load
sr: Učitaj

en: Load Code Snippets
sr: Učitaj Isječke Koda

en: Load From Library
sr: Učitaj Iz Biblioteke

en: Load Layout
sr: Učitaj Raspored

en: Load Premade Layout
sr: Učitaj raspored

en: Load Template
sr: Učitaj Predložak

en: Loaded Canvas
sr: Učitano Platno

en: Loaded Page
sr: Učitana Stranica

en: Loaded Preset
sr: Učitani Preset

en: Loaded Template
sr: Učitani Predložak

en: Loaded Theme Builder
sr: Učitan Theme Builder

en: Loading pre-made layouts is a great way to jump-start your new page. The Divi Builder comes with dozens of layouts to choose from, and you can find lots of great free layouts online too. You can save your favorite layouts to the Divi Library and load them on new pages or share them with the community. Click the highlighted button to open the layouts menu and select a pre-made layout.
sr: Učitavanje gotovih rasporeda je odličan način da brzo započnete izradu nove stranice. Divi Builder dolazi sa desetinama rasporeda koje možete izabrati, a mnogo sjajnih besplatnih rasporeda možete pronaći i na internetu. Možete sačuvati omiljene rasporede u Divi biblioteci i učitati ih na novim stranicama ili ih podeliti sa zajednicom. Kliknite istaknuto dugme da otvorite meni rasporeda i izaberete gotov raspored.

en: Loading...
sr: Učitavanje...

en: Local Canvases
sr: Lokalna Platna

en: Location
sr: Локација

en: Lock %1$s
sr: Zaključaj %1$s

en: Lock Item
sr: Zaključaj Stavku

en: Lock Module
sr: Zaključaj modul

en: Log In To Divi Cloud
sr: Prijavi Se U Divi Cloud

en: Log out
sr: Odjava

en: Logged In Status
sr: Пријављен статус

en: Logged in as %1$s
sr: Prijavljeni ste kao %1$s

en: Logger
sr: Dnevnik

en: Login
sr: Prijava

en: Login Button
sr: Taster prijavljivanja

en: Login Description
sr: Opis prijavljivanja

en: Login Fields
sr: Polja prijavljivanja

en: Login Form
sr: Obrazac za prijavljivanje

en: Login Title
sr: Лого Име

en: Login To Divi Cloud
sr: Prijavite Se Na Divi Cloud

en: Logins
sr: Логинс

en: Logo
sr: Logotip

en: Logo Border Radius
sr: Poluprečnik Ivica Logotipa

en: Logo Image
sr: Лого слика

en: Logo Link Target
sr: Циљ везе логотипа

en: Logo Link URL
sr: URL линка за логотип

en: Loop
sr: Petlja

en: Loop %s Custom Field
sr: Prilagođeno Polje Petlje %s

en: Loop %s Custom Fields
sr: Prilagođena Polja Petlje %s

en: Loop Animation
sr: Ponavljaj Animaciju

en: Loop Dynamic Content
sr: Dinamički Sadržaj Petlje

en: Loop Element
sr: Element Petlje

en: Loop ID
sr: ID Petlje

en: Loop Menu CSS Classes
sr: CSS Klase Stavke Menija U Petlji

en: Loop Menu Description
sr: Opis Stavke Menija U Petlji

en: Loop Menu Link
sr: Link Stavke Menija U Petlji

en: Loop Menu Link Relationship
sr: Relacija Linka Stavke Menija U Petlji

en: Loop Menu Order
sr: Redosled Stavki Menija U Petlji

en: Loop Menu Text
sr: Tekst Stavke Menija U Petlji

en: Loop Menu Title Attribute
sr: Atribut Naslova Stavke Menija U Petlji

en: Loop Meta Keys
sr: Meta Ključevi Petlje

en: Loop Position
sr: Pozicija U Petlji

en: Loop Post Terms
sr: Termini Objave U Petlji

en: Loop Post Title
sr: Naslov Objave U Petlji

en: Loop Product
sr: Proizvod U Petlji

en: Loop Product Current Price
sr: Trenutna Cena Proizvoda U Petlji

en: Loop Product Link URL
sr: Link Proizvoda U Petlji URL

en: Loop Product Regular Price
sr: Redovna Cena Proizvoda U Petlji

en: Loop Product Sale Price
sr: Snižena Cena Proizvoda U Petlji

en: Loop Product Terms
sr: Termini Proizvoda U Petlji

en: Loop Product Title
sr: Naslov Proizvoda U Petlji

en: Lost your password?
sr: Zaboravili ste lozinku?

en: Lottie Animation
sr: Lottie Animacija

en: Lottie Animation File
sr: Fajl Lottie Animacije

en: Lottie Animations
sr: Lottie Animacije

en: Luminosity
sr: Osvetljenost

en: Made Global %s
sr: Postavljeno Kao Globalno %s

en: Main Canvas
sr: Glavno Platno

en: Main Element
sr: Glavni elemenat

en: Main Query
sr: Glavni Upit

en: Make Fullscreen
sr: Razvij preko celog ekrana

en: Make Fullwidth
sr: Napravite punu širinu

en: Make Global
sr: Napravi Globalno

en: Make Global Color
sr: Направите глобалну боју

en: Make Main Canvas
sr: Postavi Kao Glavno Platno

en: Make Menu Links Fullwidth
sr: Би Мени Линкова Полноширинный

en: Make Row Full Width
sr: Postavi Red Na Pun Širinu

en: Make This Table Featured
sr: Istakni ovaj cenovnik

en: Make global module attribute local
sr: Učini globalni atribut modula lokalnim

en: Make global module children local
sr: Pretvori decu globalnog modula u lokalnu

en: Make sure you entered the correct captcha.
sr: Proverite da li ste uneli ispravan captcha kod.

en: Make this canvas available across all posts.
sr: Učini ovo platno dostupnim na svim objavama.

en: Manage Global %s
sr: Upravljaj Globalnim %s

en: Manage Global Colors
sr: Upravljaj Globalnim Bojama

en: Manage Template Assignments
sr: Upravljaj Dodelama Predložaka

en: Manual Height Rows
sr: Redovi Ručne Visine

en: Manual Input
sr: Ručni Unos

en: Manual Width Columns
sr: Kolone Ručne Širine

en: Manually select specific posts to exclude from your loop. This allows you to remove particular posts from your results while keeping the rest of your query intact.
sr: Ručno izaberite određene objave koje želite da isključite iz svoje petlje. Ovo vam omogućava da uklonite određene objave iz rezultata, a da ostatak upita ostane nepromenjen.

en: Manually select specific posts to include in your loop. This allows you to create a curated list of content by choosing individual posts rather than using broader queries.
sr: Ručno izaberite određene objave koje želite da uključite u svoju petlju. Ovo vam omogućava da napravite kuriranu listu sadržaja biranjem pojedinačnih objava umesto korišćenja širih upita.

en: Map
sr: Mapa

en: Map Center Address
sr: Glavna adresa mape

en: Map Pin
sr: Pribadača Mape

en: Map Pin Address
sr: Obeležena adresa na mapi

en: Map Pins
sr: Pribadače Mape

en: Maps
sr: Мапс

en: Margin
sr: Маргин

en: Margin adds extra space to the outside of the element, increasing the distance between the element and other items on the page.
sr: Маргина додаје додатни простор споља елементу, повећавајући растојање између елемента и других ставки на страници.

en: Marker
sr: Oznaka

en: Mask Aspect Ratio
sr: Омјер ширине и висине маске

en: Mask Blend Mode
sr: Режим мешања маске

en: Mask Color
sr: Боја маске

en: Mask Height
sr: Висина маске

en: Mask Horizontal Offset
sr: Хоризонтални помак маске

en: Mask Position
sr: Положај маске

en: Mask Size
sr: Величина маске

en: Mask Style
sr: Маск Стиле

en: Mask Transform
sr: Маск Трансформ

en: Mask Vertical Offset
sr: Вертикални помак маске

en: Mask Width
sr: Маск Видтх

en: Masonry
sr: Zidani Raspored

en: Max Height
sr: Мак Хеигхт

en: Max Width
sr: Мак Видтх

en: Maximum Length
sr: Maximalna dužina

en: Maximum length: %1$d characters.
sr: Maksimalna dužina: %1$d karaktera.

en: Media
sr: Mediji

en: Medium
sr: Srednje

en: Medium 500
sr: Srednje 500

en: Member Description
sr: Opis člana

en: Member Image
sr: Slika člana

en: Member Position
sr: Pozicija člana

en: Member Social Links
sr: Veze ka društvenim mrežama člana

en: Menu
sr: Meni

en: Menu ID to query (when query_type is menus).
sr: ID menija za upit (kada je query_type menus).

en: Menu Item
sr: Stavka Menija

en: Menu Item Offset
sr: Pomak Stavki Menija

en: Menu Items Per Page
sr: Stavki Menija Po Stranici

en: Menu Link
sr: Veza za meni

en: Menu Logo
sr: Логотип менија

en: Menu Order
sr: Redosled Menija

en: Menu Style
sr: Stil Menija

en: Menu Text
sr: Текст менија

en: Menu width is limited by your website content width. Enabling this option will extend the menu the full width of the browser window.
sr: Ширина менија је ограничена ширином садржаја ваше веб локације. Ако омогућите ову опцију, мени ће се проширити на пуну ширину прозора претраживача.

en: Menus
sr: Менији

en: Message
sr: Poruka

en: Message AI Agent...
sr: Pošalji poruku AI Agentu...

en: Message Field
sr: Poruka polja

en: Message Pattern
sr: Šablon poruke

en: Meta
sr: Meta podaci

en: Meta Key
sr: Meta Ključ

en: Meta Key: %s
sr: Meta Ključ: %s

en: Meta Layout
sr: Мета Лаиоут

en: Meta Query
sr: Meta Upit

en: Meta Text
sr: Мета Тект

en: Meta Value
sr: Meta Vrednost

en: Meta Value: %s
sr: Meta Vrednost: %s

en: Meta key to query.
sr: Meta ključ za upit.

en: Meta query parameters for filtering posts by custom fields. Array of meta query clauses. Multiple clauses are combined with AND relation.
sr: Parametri meta upita za filtriranje objava po prilagođenim poljima. Niz klauzula meta upita. Više klauzula se kombinuje AND relacijom.

en: Meta value to compare against.
sr: Meta vrednost za poređenje.

en: Meta value type.
sr: Tip meta vrednosti.

en: Mid
sr: Мид

en: Mid %s
sr: Sredina %s

en: Mid Blur
sr: Мид Блур

en: Mid Offset
sr: Мид Оффсет

en: Mid Opacity
sr: Мид Опацити

en: Mid Rotation
sr: Мид Ротатион

en: Mid Scale
sr: Мид Сцале

en: Middle of Element
sr: Средина елемента

en: Millimeters (mm)
sr: милиметри (мм)

en: Min Height
sr: Мин Хеигхт

en: Minimum Height Rows
sr: Redovi Minimalne Visine

en: Minimum Length
sr: Minimalna dužina

en: Minimum Score
sr: Минимални резултат

en: Minimum length: %1$d characters.
sr: Minimalna dužina: %1$d karaktera.

en: Minute
sr: Минуте

en: Minute(s)
sr: Minut(a)

en: Minutes
sr: Минута

en: Mirror Mouse Movement
sr: Preslikaj Pokret Miša

en: Missing required parameter: `currentPage.id`.
sr: Nedostaje obavezni parametar: `currentPage.id`.

en: Mobile Menu Background Color
sr: Мобилни Мени Боју Позадине

en: Mobile Menu Text Color
sr: Боја текста за мобилни телефон

en: Modal
sr: Modalni Prozor

en: Modified
sr: Izmenjeno

en: Modified Fields To Extend
sr: Izmenjena Polja Za Proširenje

en: Modify
sr: Модификовати

en: Modify how this element blends with any layers beneath it. To reset, choose the "Normal" option.
sr: Измијените како се овај елемент мијеша с било којим слојем испод њега. Да бисте ресетовали, изаберите опцију "Нормално".

en: Module
sr: Modul

en: Module %1$s are created using HTML headings. You can change the heading level for this module by choosing anything from H1 through H6. Higher heading levels are smaller and less significant.
sr: Модул %1$s се креира помоћу ХТМЛ заглавља. Можете да промените ниво заглавља за овај модул тако што ћете изабрати било шта од Х1 до Х6. Виши нивои су мањи и мање значајни.

en: Module %s are created using HTML headings. You can change the heading level for this module by choosing anything from H1 through H6. Higher heading levels are smaller and less significant.
sr: Modul %s se kreira pomoću HTML naslova. Nivo naslova za ovaj modul možete promeniti izborom od H1 do H6. Viši nivoi naslova su manji i manje značajni.

en: Module Alignment
sr: Poravnavanje teksta

en: Module Elements
sr: Елементи модула

en: Module Link Target
sr: Модул Линк Таргет

en: Module Link URL
sr: URL линка модула

en: Module Presets
sr: Pretpodešavanja Modula

en: Module Text
sr: Tekst Modula

en: Module Use
sr: Korišćenje Modula

en: Module heading levels are created using HTML headings. You can change the heading level for this module by choosing anything from H1 through H6. Higher heading levels are smaller and less significant.
sr: Nivoi naslova modula se kreiraju pomoću HTML naslova. Nivo naslova za ovaj modul možete promeniti tako što ćete izabrati bilo šta od H1 do H6. Viši nivoi naslova su manji i manje značajni.

en: Module mousetrap
sr: Mousetrap modula

en: Modules
sr: Moduli

en: Monday
sr: Понедељак

en: Month: %s
sr: Mesec: %s

en: Monthly
sr: Месечно

en: More
sr: Više

en: More Options
sr: Više Opcija

en: Motion Effect Trigger
sr: Окидач ефекта покрета

en: Mountains
sr: sadrži

en: Mountains 2
sr: sadrži

en: Mouse Enter
sr: Ulazak Miša

en: Mouse Exit
sr: Izlaz Miša

en: Mouse Wheel Zoom
sr: Zumiranje točkićem na mišu

en: Move
sr: Потез

en: Move Down
sr: Pomeri Dole

en: Move Item
sr: Premesti Stavku

en: Move Module Down
sr: Premesti Modul Nadole

en: Move Module To Bottom
sr: Premesti Modul Na Dno

en: Move Module To Parent
sr: Premesti Modul U Nadređeni Element

en: Move Module To Top
sr: Premesti Modul Na Vrh

en: Move Module Up
sr: Premesti Modul Nagle

en: Move To Bottom
sr: Pomeri Na Dno

en: Move To Parent
sr: Pomeri U Roditelja

en: Move To Top
sr: Pomeri Na Vrh

en: Move Up
sr: Pomeri Gore

en: Move the element in any direction without affecting the elements around it.
sr: Pomerite element u bilo kom pravcu bez uticaja na elemente oko njega.

en: Move to Trash
sr: Premesti u Otpad

en: Moved %s
sr: Premešteno: %s

en: Moved Modules
sr: Premešteni Moduli

en: Movement Type
sr: Tip Kretanja

en: Multi-Column
sr: Više Kolona

en: Multi-Row
sr: Više Redova

en: Multiplication require one value to be unitless
sr: Pri množenju jedna vrednost mora biti bez jedinice

en: Multiply
sr: Pomnoži

en: My Cloud
sr: Moj Cloud

en: My Divi Cloud
sr: Moj Divi Cloud

en: My Global %s
sr: Moj Globalni %s

en: My Library
sr: Moja Biblioteka

en: Name
sr: Naziv

en: Name Field
sr: Polje za ime

en: Name Format
sr: Format Imena

en: Name Fullwidth
sr: Stranica pune širine

en: Name Your Font
sr: Именујте Фонт

en: Name, key, or label of the ACF repeater field to query (used when query_type is repeater)
sr: Naziv, ključ ili oznaka ACF repeater polja za upit (koristi se kada je query_type repeater)

en: Navigate
sr: Navigacija

en: Navigate Within Current Category
sr: Навигате Витхин Цуррент Цатегори

en: Navigation
sr: Navigacija

en: Navigation Arrows
sr: Strelice navigacije

en: Network
sr: Mreža

en: Never
sr: Никада

en: New Accordion Item
sr: Nova Stavka Harmonike

en: New Bar Counter
sr: Nova traka za brojanje

en: New Body Template
sr: Novi Predložak Glavnog Sadržaja

en: New Comment Title
sr: Naslov novog komentara

en: New Contact Field
sr: Novo Polje Za Kontakt

en: New Field
sr: Novo Polje

en: New Footer Template
sr: Novi Predložak Podnožja

en: New Global Canvas
sr: Novo Globalno Platno

en: New Header Template
sr: Novi Predložak Zaglavlja

en: New Icon List Item
sr: Nova Stavka Liste Ikona

en: New Message From %1$s%2$s
sr: Nova Poruka Od %1$s%2$s

en: New Module
sr: Novi modul

en: New Preset From Current Styles
sr: Novo Unapred Podešavanje Iz Trenutnih Stilova

en: New Pricing Table
sr: Novi cenovnk

en: New Review Title
sr: Нови наслов рецензије

en: New Row
sr: Novi red

en: New Section
sr: Novi odeljak

en: New Slide
sr: Novi slajd

en: New Tab
sr: Nova kartica

en: New Template
sr: Novi Predložak

en: New Theme Builder
sr: Novi Theme Builder

en: New Theme Builder Item
sr: Nova Stavka Theme Builder-a

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sr: Noviji Komentari <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Next
sr: Sledeće

en: Next Entries &raquo;
sr: Sledeći Unosi &raquo;

en: Next Entries »
sr: Sledeći Unosi »

en: Next Link
sr: Sledeća veza

en: Next Link Arrow
sr: Strelica za sledeću vezu

en: Next Page
sr: Sledeća Stranica

en: Next Post
sr: Sledeća Objava

en: Nice Name
sr: Prijatno Ime

en: Nickname
sr: Nadimak

en: No
sr: Ne

en: No Animation
sr: Bez animacije

en: No Canvas
sr: Nema Platna

en: No Column Class
sr: Bez Klase Kolone

en: No File Selected.
sr: Nijedna Datoteka Nije Izabrana.

en: No Font File Provided.
sr: Nije Dostavljena Datoteka Fonta.

en: No Matches Found
sr: Nema Pronađenih Podudaranja

en: No Modules Found
sr: Nema Pronađenih Modula

en: No Preset
sr: Bez Unapred Podešenog

en: No Presets Applied
sr: Nema Primenjenih Unapred Podešavanja

en: No Repeat
sr: Ne Ponavljaj

en: No Results Found
sr: Nema Pronađenih Rezultata

en: No Results Found.
sr: Nema Pronađenih Rezultata.

en: No Sidebar
sr: Bez Bočne Trake

en: No Thanks
sr: Не хвала

en: No Wrap
sr: Bez Prelamanja

en: No commands found
sr: Nisu pronađene komande

en: No entries found.
sr: Nijedan unos nije pronađen.

en: No entry found.
sr: Nijedan unos nije pronađen.

en: No field is selected
sr: Nijedno polje nije izabrano

en: No field selected
sr: Nijedno polje nije izabrano

en: No fields found
sr: Nijedno polje nije pronađeno

en: No fields were found that match the specified find value.
sr: Nisu pronađena polja koja se podudaraju sa navedenom vrednošću za pronalaženje.

en: No gallery images found for this product.
sr: Nije pronađena nijedna slika u galeriji za ovaj proizvod.

en: No global canvases found
sr: Nisu pronađena globalna platna

en: No global canvases found in Trash
sr: Nisu pronađena globalna platna u otpadu

en: No layers exist for this search query.
sr: Ne postoje slojevi za ovaj upit pretrage.

en: No library item found
sr: Nije pronađena nijedna stavka biblioteke

en: No matching options found
sr: Nisu pronađene podudarne opcije

en: No matching options. Press Enter to add as custom tag.
sr: Nema podudarnih opcija. Pritisnite Enter da dodate kao prilagođenu oznaku.

en: No modules found matching the selected criteria.
sr: Nema pronađenih modula koji odgovaraju izabranim kriterijumima.

en: No option groups available.
sr: Nema dostupnih grupa opcija.

en: No options added.
sr: Nema dodatih opcija.

en: No options available
sr: Nema dostupnih opcija

en: No options found
sr: Nisu pronađene opcije

en: No post ID or content provided.
sr: Nije naveden ID objave niti sadržaj.

en: No products were found matching your selection.
sr: Nijedan proizvod nije pronađen koji odgovara vašem izboru.

en: No results found
sr: Nije pronađen nijedan rezultat

en: No results found.
sr: Нема резултата.

en: Non-Standard Meta Keys
sr: Nestandardni Meta Ključevi

en: Nonce verification failed. Please refresh the page and try again.
sr: Verifikacija nonce vrednosti nije uspela. Osvežite stranicu i pokušajte ponovo.

en: None
sr: Nijedno

en: Normal
sr: Normalno

en: Not Equals (!=)
sr: Nije Jednako (!=)

en: Not In List (NOT IN)
sr: Nije U Listi (NOT IN)

en: Not that bad
sr: Nije Tako Loše

en: Note: this action may take several minutes depending on the number of templates using this layout.
sr: Napomena: ova radnja može potrajati nekoliko minuta, u zavisnosti od broja predložaka koji koriste ovaj raspored.

en: Note: this field is used to disable browser autofill during the form editing in VB
sr: Beleška: ovo polje se koristi da se onemogući automatsko popunjavanje pregledača tokom menjanja obrasca u VB

en: Nothing found
sr: Ništa nije pronađeno

en: Nothing found in Trash
sr: Ništa nije pronađeno u Otpadu

en: Number
sr: Broj

en: Number Counter
sr: Brojač oblika broja

en: Number Counter Title
sr: Naslov brojevnog brojača

en: Number Counters
sr: Бројачи бројева

en: Number Of Views
sr: Broj Pregleda

en: Number Text
sr: Tekst Broja

en: Number of Columns
sr: Broj Kolona

en: Number of Rows
sr: Broj Redova

en: Number of Views
sr: Број прегледа

en: Number of Words
sr: Broj Reči

en: Number of items per page
sr: Broj Stavki Po Stranici

en: Number of menu items per page (used when query_type is menus)
sr: Broj stavki menija po stranici (koristi se kada je query_type menus)

en: Number of posts per page (used when query_type is post_type)
sr: Broj Objavа Po Stranici (koristi se kada je query_type post_type)

en: Number of posts per page.
sr: Broj objava po stranici.

en: Number of repeater items per page (used when query_type is repeater)
sr: Broj repeater stavki po stranici (koristi se kada je query_type repeater)

en: Number of slides to scroll at once.
sr: Broj slajdova koji se pomeraju odjednom.

en: Number of slides to show at once.
sr: Broj slajdova koji se prikazuju odjednom.

en: Number of terms per page (used when query_type is terms)
sr: Broj Termina Po Stranici (koristi se kada je query_type terms)

en: Number of users per page (used when query_type is users)
sr: Broj Korisnika Po Stranici (koristi se kada je query_type users)

en: Numbers
sr: Brojevi

en: Numbers Only (0-9)
sr: Samo brojevi (0-9)

en: Numbers Text
sr: Tekst Brojeva

en: Numeric
sr: Numerički

en: Odd Items
sr: Neparne Stavke

en: Off
sr: Isključeno

en: Offset Columns
sr: Pomeri Kolone

en: Offset From Surrounding Sticky Elements
sr: Одмак од околних лепљивих елемената

en: Offset Number
sr: Brojni nedostatak

en: Offset Origin
sr: Оффсет Оригин

en: Offset Rule
sr: Pravilo Pomeraja

en: Offset Value
sr: Vrednost Pomeraja

en: Offset for menu items query (overrides page calculation)
sr: Pomeraj za upit stavki menija (pregaziće izračunavanje stranice)

en: Offset for posts query (overrides page calculation)
sr: Offset za upit objava (pregazi izračunavanje stranice)

en: Offset for repeater query (overrides page calculation)
sr: Offset za repeater upit (pregazi izračunavanje stranice)

en: Offset for terms query (overrides page calculation)
sr: Offset za upit termina (pregazi izračunavanje stranice)

en: Offset for users query (overrides page calculation)
sr: Offset za upit korisnika (pregazi izračunavanje stranice)

en: Ogees
sr: Огеес

en: Ok
sr: U redu

en: Old Price
sr: Stara cena

en: On
sr: Uključeno

en: On Backorder
sr: На наруџби

en: On Backorder Text
sr: На текст наруџбе

en: On Click
sr: Pri Kliku

en: On Hover
sr: Pri Prelasku Mišem

en: On Load
sr: Pri Učitavanju

en: On Top Of Section Content
sr: На врху садржаја садржаја

en: On View
sr: Pri Prikazu

en: Once
sr: Једном

en: One or more posts not found.
sr: Jedna ili više objava nije pronađena.

en: Only Display This Many Times
sr: Прикажи само ово много пута

en: Only Include Posts With Specific Terms
sr: Uključi Samo Objave Sa Određenim Terminima

en: Only Include Specific Posts
sr: Uključi Samo Određene Objave

en: Only Replace Identical Fields
sr: Zameni Samo Identična Polja

en: Only Show Icon On Hover for %1$s
sr: Само прикажи иконицу када је курсор миша за %1$s

en: Only Show Icon On Hover for %s
sr: Prikaži Ikonicu Samo Pri Prelasku Mišem za %s

en: Only Show Icon On Hover for Button
sr: Prikaži Ikonicu Samo Pri Prelasku Mišem za Dugme

en: Only display
sr: Само приказ

en: Only display after
sr: Приказујте само после

en: Only display before
sr: Приказујте само раније

en: Only display on
sr: Само приказ укључен

en: Only display on date archives after
sr: Приказујте само у архивама датума после

en: Only display on date archives before
sr: Приказуј само у архивама датума раније

en: Only display on first day of month
sr: Prikaži Samo Prvog Dana U Mesecu

en: Only display on last day of month
sr: Prikaži Samo Poslednjeg Dana U Mesecu

en: Only display on posts authored by
sr: Приказујте само на објавама чији је аутор

en: Only display on posts where
sr: Приказујте само на објавама где

en: Only display on search results for
sr: Прикажи само у резултатима претраге за

en: Only display to
sr: Прикажи само до

en: Only display to logged in visitors
sr: Прикажи само пријављеним посетиоцима

en: Only display to logged out visitors
sr: Прикажи само одјављеним посетиоцима

en: Only display to users who have
sr: Приказујте само корисницима који имају

en: Only display to users who have visited
sr: Прикажи само корисницима који су посетили

en: Only display to users who have visited
sr: Prikaži Samo Korisnicima Koji Su Posetili

en: Only letters allowed.
sr: Dozvoljena su samo slova.

en: Only letters and numbers allowed.
sr: Dozvoljena su samo slova i brojevi.

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
sr: Samo prijavljeni kupci koji su kupili ovaj proizvod mogu da ostave recenziju.

en: Only numbers allowed.
sr: Dozvoljeni su samo brojevi.

en: Onsale
sr: Na rasprodaji

en: Oops! An Error Has Occurred
sr: Упс! Дошло је до грешке

en: Oops, it looks like the current Theme Builder Template body layout is disabled.
sr: Ups, izgleda da je raspored glavnog sadržaja u trenutnom predlošku Theme Builder-a onemogućen.

en: Opacity
sr: Непрозирност

en: Opacity Range
sr: Opseg Neprozirnosti

en: Open
sr: Otvori

en: Open %s
sr: Otvori %s

en: Open Add to Library
sr: Otvori Dodavanje U Biblioteku

en: Open All
sr: Otvori Sve

en: Open Clear Layout
sr: Otvori Čist Raspored

en: Open Command Center
sr: Otvori Komandni Centar

en: Open Help Panel
sr: Otvori Panel Pomoći

en: Open History
sr: Otvori Istoriju

en: Open Icon
sr: Отвори икона

en: Open Layers
sr: Otvori Slojeve

en: Open Page Settings
sr: Otvori podešavanja stranice

en: Open Portability Window
sr: Otvori Prozor Za Prenos

en: Open Recent
sr: Otvori Nedavno

en: Open Search
sr: Otvori Pretragu

en: Open Settings
sr: Otvori Podešavanja

en: Open Title Text Color
sr: Отворите боју текста наслова

en: Open Toggle
sr: Otvori preklopnik

en: Open Toggle Background Color
sr: Pozadinska boja otvorenog preklopnika

en: Open in Lightbox
sr: Otvori u Lajtboksu

en: Operating System
sr: Оперативни систем

en: Opt-in Description
sr: Opis prijavljivanja

en: Opt-in Form
sr: Obrazac za prijavljivanje

en: Opt-in Form Fields
sr: Polja obrasca

en: Opt-in Title
sr: Naslov cenovnika

en: Option Enter
sr: Potvrdi Opciju

en: Option Group
sr: Grupa Opcija

en: Option Group Presets
sr: Pretpodešavanja Grupe Opcija

en: Option Group To Extend
sr: Grupa Opcija Za Proširenje

en: Option Move Down
sr: Pomeri Opciju Nadole

en: Option Move Left
sr: Pomeri Opciju Ulevo

en: Option Move Right
sr: Pomeri Opciju Udesno

en: Option Move Up
sr: Pomeri Opciju Nagore

en: Optional label for identification
sr: Opciona oznaka za identifikaciju

en: Optional label for identification in the rule list
sr: Opciona oznaka za identifikaciju u listi pravila

en: Optional post ID for global module template context (enables selective sync conversion).
sr: Opcioni ID objave za kontekst šablona globalnog modula (omogućava selektivnu konverziju sinhronizacije).

en: Options
sr: Opcije

en: Options Group Presets Confirmation Modal Overlay
sr: Preklapajući Potvrdni Modal za Unapred Podešavanja Grupe Opcija

en: Orange
sr: Narandžasta

en: Order
sr: Ред

en: Order By
sr: Sortiraj prema

en: Order direction (ascending or descending)
sr: Smer Sortiranja (rastuće ili opadajuće)

en: Ordered List
sr: Umetni naručenu listu

en: Ordered List Item Indent
sr: Уређена ставка ставке листе

en: Ordered List Style Position
sr: Позиција нарученог стила листе

en: Ordered List Style Type
sr: Тип наручене листе

en: Orientation
sr: Orijentacija

en: Other
sr: Ostalo

en: Out Of Stock
sr: Нема на залихи

en: Out Of Stock Text
sr: Tekst Nema Na Stanju

en: Out of Stock Text
sr: Текст на складишту

en: Outer Shadow
sr: Prikaži unutrašnju senku

en: Outset
sr: Sa spoljašnje strane

en: Outside
sr: Sa spoljašnje strane

en: Overflow
sr: Prelivanje

en: Overlay
sr: Preklapanje

en: Overlay Background Color
sr: Боја позадине за прекривање

en: Overlay Icon
sr: Ikona koja preklapa

en: Overlay Icon Color
sr: Boja preklapajuće ikone

en: Overlay Image
sr: Оверлаи Имаге

en: Override Active Global Templates
sr: Pregazi Aktivne Globalne Predloške

en: Override Existing Assignments
sr: Pregazi Postojeće Dodele

en: Override Existing Default Website Template
sr: Pregazi Postojeći Podrazumevani Predložak Sajta

en: Override the default alignment for this specific element within its flex container. This allows individual elements to be aligned differently from the container's align-items setting.
sr: Zamenite podrazumevano poravnanje za ovaj određeni element unutar njegovog flex kontejnera. Ovo omogućava da se pojedinačni elementi poravnaju drugačije od podešavanja align-items kontejnera.

en: Padding
sr: Unutrašnja margina

en: Padding adds extra space to the inside of the element, increasing the distance between the edge of the element and its inner contents.
sr: Додавање додатног простора унутрашњости елемента повећава растојање између ивице елемента и његовог унутрашњег садржаја.

en: Page
sr: Stranica

en: Page Background Settings
sr: Podešavanja Pozadine Stranice

en: Page Bar Icons
sr: Ikone Trake Stranice

en: Page Color Palette Settings
sr: Podešavanja Palete Boja Stranice

en: Page Creation Flow
sr: Tok Kreiranja Stranice

en: Page Custom CSS Settings
sr: Podešavanja Prilagođenog CSS-a Stranice

en: Page Manager
sr: Menadžer Stranica

en: Page Menu
sr: Meni Stranice

en: Page Options
sr: Opcije Stranice

en: Page Performance Settings
sr: Podešavanja Performansi Stranice

en: Page Settings
sr: Podešavanja Stranice

en: Page Spacing Settings
sr: Podešavanja Razmaka Stranice

en: Page Title
sr: Naslov Stranice

en: Page Type
sr: Паге Типе

en: Page Visit
sr: Посета странице

en: Pagenavi
sr: Navigacija po stranici

en: Pages
sr: Пагес

en: Pagination
sr: Prikaži numerisanje stranica

en: Pagination Active Page
sr: Numerisanje aktivne stranice

en: Pagination Navigation
sr: Navigacija Paginacijom

en: Pagination Text
sr: Tekst Paginacije

en: Paginations
sr: Paginacije

en: Paint
sr: Паинт

en: Parallax Method
sr: Paralaksa metod

en: Parent
sr: Nadređeno

en: Parent Action Icons On Hover
sr: Ikonice Radnji Roditelja Pri Prelasku

en: Parent Action Icons On Hover
sr: Ikone Nadređenih Radnji Na Prelazak Mišem

en: Parent Column
sr: Roditeljska Kolona

en: Parent Container
sr: Nadređeni Kontejner

en: Parent Group
sr: Roditeljska Grupa

en: Parent Row
sr: Roditeljski Red

en: Parent Section
sr: Roditeljska Sekcija

en: Parentheticals must be closed
sr: Zagrade moraju biti zatvorene

en: Password
sr: Lozinka

en: Paste %1$s
sr: Nalepi %1$s

en: Paste %1$s %2$s Attributes
sr: Nalepi Atribute Za %1$s %2$s

en: Paste %1$s Above
sr: Nalepi %1$s Iznad

en: Paste %1$s Attributes
sr: Nalepi Atribute Za %1$s

en: Paste %1$s Below
sr: Nalepi %1$s Ispod

en: Paste %1$s Content Attributes
sr: Nalepi Atribute Sadržaja Za %1$s

en: Paste %1$s Design Attributes
sr: Nalepi Dizajn Atribute Za %1$s

en: Paste %1$s Inside
sr: Nalepi %1$s Unutra

en: Paste %1$s Preset
sr: Nalepi Podešavanje Za %1$s

en: Paste %1$s Presets
sr: Nalepi Podešavanja Za %1$s

en: Paste %1$s Style Attributes
sr: Nalepi Atribute Stila Za %1$s

en: Paste All %1$s Attributes
sr: Nalepi Sve Atribute Za %1$s

en: Paste All Attributes
sr: Nalepi Sve Atribute

en: Paste Attributes
sr: Nalepi Atribute

en: Paste Design Attributes
sr: Nalepi Atribute Dizajna

en: Paste Item Style
sr: Nalepi Stil Stavke

en: Paste Module
sr: Nalepi modul

en: Paste Module Style
sr: Nalepi Stil Modula

en: Paste Select Content Attributes
sr: Nalepi Izabrane Atribute Sadržaja

en: Paste Select Design Attributes
sr: Nalepi Izabrane Dizajn Atribute

en: Paste Select Presets
sr: Nalepi Izabrana Podešavanja

en: Paste Select Style Attributes
sr: Nalepi Izabrane Atribute Stila

en: Paste to %1$s
sr: Nalepi U %1$s

en: Pattern Blend Mode
sr: Режим мешања узорка

en: Pattern Color
sr: Боја узорка

en: Pattern Height
sr: Висина узорка

en: Pattern Horizontal Offset
sr: Хоризонтални помак узорка

en: Pattern Repeat
sr: Паттерн Репеат

en: Pattern Repeat Origin
sr: Порекло понављања узорка

en: Pattern Size
sr: Величина узорка

en: Pattern Style
sr: Паттерн Стиле

en: Pattern Transform
sr: Паттерн Трансформ

en: Pattern Vertical Offset
sr: Вертикални помак узорка

en: Pattern Width
sr: Паттерн Видтх

en: Pause %s Video When Another Video Plays
sr: Pauziraj %s Video Kada Se Pusti Drugi Video

en: Pause %s Video While Not In View
sr: Pauziraj %s Video Kada Nije U Prikazu

en: Pause Video When Another Video Plays
sr: Паузирај видео када се други видео репродукује

en: Pause Video While Not In View
sr: Паузирајте видео док нисте у приказу

en: Pause automatic rotation when hovering over the carousel.
sr: Pauziraj automatsku rotaciju pri prelasku mišem preko karusela.

en: Pause on Hover
sr: Pauziraj na Prelazak Mišem

en: Percent
sr: Procenat

en: Percent Container
sr: Kontejner procenata

en: Percent Sign
sr: Znak za procente

en: Percent Text
sr: Tekst procenata

en: Percentage
sr: Procenat

en: Percentage Text
sr: Tekst Procenta

en: Perfect
sr: Savršeno

en: Performance Settings
sr: Podešavanja Performansi

en: Person
sr: Osoba

en: Persons
sr: Особе

en: Phone
sr: Telefon

en: Phone View
sr: Prikaz Za Telefon

en: Phone Wide
sr: Telefon Široko

en: Phone number
sr: Broj Telefona

en: Picas (pc)
sr: Пицас (пц)

en: Pick a Color
sr: Izaberite Boju

en: Pick a box shadow style to enable box shadow for this element. Once enabled, you will be able to customize your box shadow style further. To disable custom box shadow style, choose the None option.
sr: Изаберите стил сенке да бисте омогућили сенку за овај елемент. Када се једном активира, моћи ћете да додатно прилагодите стил сенке у кутији. Да бисте онемогућили прилагођени стил бокса, изаберите опцију Ноне.

en: Pick a color to be applied to the background of dropdown menus. Dropdown menus appear when hovering over links with sub items.
sr: Изаберите боју која ће се применити на позадину падајућих менија. Падајући менији се појављују када прелазите преко веза са под-ставкама.

en: Pick a color to be used for active links in dropdown menus. Dropdown menus appear when hovering over links with sub items.
sr: Изаберите боју која ће се користити за активне везе у падајућим менијима. Откачени менији појављују се када се покажете преко миша над везама са под ставкама.

en: Pick a color to be used for links in dropdown menus. Dropdown menus appear when hovering over links with sub items.
sr: Изаберите боју која ће се користити за везе у падајућим менијима. Падајући менији се појављују када прелазите преко веза са под-ставкама.

en: Pick a color to be used for links in mobile menus.
sr: Изаберите боју која ће се користити за линкове у мобилним менијима.

en: Pick a color to be used for the %1$s text.
sr: Изаберите боју која ће се користити за текст %1$s.

en: Pick a color to be used for the %s text
sr: Izaberite boju za tekst %s

en: Pick a color to be used for the alternating %1$s
sr: Изаберите боју која ће се користити за наизменично %1$s

en: Pick a color to be used for the background of button.
sr: Izaberite boju za pozadinu dugmeta.

en: Pick a color to be used for the border.
sr: Изаберите боју која ће се користити за границу.

en: Pick a color to be used for the button border.
sr: Изаберите боју која ће се користити за дугме.

en: Pick a color to be used for the button text.
sr: Изаберите боју која ће се користити за текст дугмета.

en: Pick a color to be used for the dividing line between links in dropdown menus. Dropdown menus appear when hovering over links with sub items.
sr: Изаберите боју која ће се користити за линију раздвајања између веза у падајућим менијима. Падајући менији се појављују када прелазите преко веза са под-ставкама.

en: Pick a color to be used for the remove icon.
sr: Изаберите боју која ће се користити за икону за уклањање.

en: Pick a color to be used for the required field indicator.
sr: Изаберите боју која ће се користити за индикатор захтеваног поља.

en: Pick a color to be used for the text
sr: Izaberite boju za tekst

en: Pick a color to be used for the text written inside input fields.
sr: Изаберите боју која ће се користити за текст написан унутар поља за унос.

en: Pick a color to be used in the unfilled space of the circle.
sr: Изаберите боју која ће се користити у непопуњеном простору круга.

en: Pick a color to fill the module's input fields.
sr: Изаберите боју за попуњавање поља за унос модула.

en: Pick a color to fill the module's notice.
sr: Изаберите боју да бисте испунили обавештење о модулу.

en: Pick a color to fill the module's radio buttons.
sr: Изаберите боју за попуњавање радио дугмади модула.

en: Pick a color to fill the module's remove icon.
sr: Изаберите боју за попуњавање иконе за уклањање модула.

en: Pick a color to fill the module's selected radio button.
sr: Изаберите боју за попуњавање изабраног радио дугмета модула.

en: Pick a color to fill the module's table alternating cell.
sr: Изаберите боју за попуњавање наизменичне ћелије у табели модула.

en: Pick a color to fill the module's table cell.
sr: Изаберите боју да попуните ћелију табеле модула.

en: Pick a color to fill the module's table header.
sr: Изаберите боју за попуњавање заглавља табеле модула.

en: Pick a color to fill the module's table row.
sr: Изаберите боју да попуните ред табеле модула.

en: Pick a color to fill the module's table.
sr: Изаберите боју за попуњавање табеле модула.

en: Pick a color to fill the module's tooltip.
sr: Изаберите боју која ће испунити опис модула.

en: Pick a color to use behind the post title text. Reducing the color's opacity will allow the background image to show through while still increasing text readability.
sr: Изаберите боју коју ћете користити иза текста наслова поста. Смањење непрозирности боје ће омогућити да се позадинска слика прикаже док се истовремено повећава читљивост текста.

en: Pick a color to use for the background area that appears behind the pricing text.
sr: Изаберите боју коју ћете користити за област позадине која се појављује иза текста за одређивање цена.

en: Pick a color to use for the background behind pricing table titles.
sr: Изаберите боју коју ћете користити за позадину наслова табела цена.

en: Pick a color to use for the background overlay. Decreasing the opacity will allow background images and gradients to show through while still keeping the text readable.
sr: Изаберите боју која ће се користити за позадинско прекривање. Смањење непрозирности ће омогућити приказивање позадинских слика и градијента док се текст и даље чита.

en: Pick a color to use for the bullets that appear next to each list item within the pricing table's feature area.
sr: Изаберите боју која ће се користити за ознаке које се појављују поред сваке ставке листе у оквиру области карактеристике табеле за одређивање цена.

en: Pick a color to use for the circular background area behind the quote icon.
sr: Изаберите боју за кружну позадинску област иза иконе цитата.

en: Pick a color to use for the dot navigation that appears at the bottom of the slider to designate which slide is active.
sr: Изаберите боју која ће се користити за навигацију тачкама која се појављује на дну клизача да бисте одредили који је слајд активан.

en: Pick a color to use for the icon that appears when hovering over a Carousel Item.
sr: Izaberite boju za ikonu koja se prikazuje pri prelasku mišem preko stavke karusela.

en: Pick a color to use for the icon that appears when hovering over a product.
sr: Изаберите боју коју ћете користити за икону која се појављује приликом преласка преко производа.

en: Pick a color to use for the overlay that appears behind the play icon when hovering over the video.
sr: Изаберите боју која ће се користити за слој који се појављује иза иконе за репродукцију када лебдите изнад видеозаписа.

en: Pick a color to use for the sale badge that appears on products that are on sale.
sr: Izaberite boju za oznaku sniženja koja se prikazuje na proizvodima koji su na sniženju.

en: Pick a color to use for the sales bade that appears on products that are on sale.
sr: Изаберите боју коју ћете користити за продајну понуду која се појављује на производима који се продају.

en: Pick a color to use for the section divider. By default, it will assume the color of the section above or below this section to ensure a smooth transition.
sr: Изаберите боју коју ћете користити за делитељ делова. По подразумеваној вредности, она ће преузети боју одељка изнад или испод овог одељка да би се обезбедио глатки прелаз.

en: Pick a color to use for the slider arrows that are used to navigate through each slide.
sr: Изаберите боју коју ћете користити за стрелице које се користе за кретање кроз сваки слајд.

en: Pick a text shadow style to enable text shadow for this element. Once enabled, you will be able to customize your text shadow style further. To disable custom text shadow style, choose the None option.
sr: Изаберите стил сенке текста да бисте омогућили сенку текста за овај елемент. Када га једном омогућите, моћи ћете додатно да прилагодите стил сенке текста. Да бисте онемогућили прилагођени стил сенке текста, изаберите опцију Ноне.

en: Pick a unique color to be used for the background of featured pricing tables. This helps featured tables stand out from the rest.
sr: Изаберите јединствену боју која ће се користити за позадину истакнутих табела одређивања цена. Ово помаже истакнутим столовима који се издвајају од осталих.

en: Pick a unique color to be used for the menu background color when viewed on a mobile device.
sr: Изаберите јединствену боју која ће се користити за боју позадине менија када се гледа на мобилном уређају.

en: Pick a unique color to use for body text in featured pricing tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
sr: Изаберите јединствену боју коју ћете користити за текст у истакнутим табелама за одређивање цена. Јединствене боје могу помоћи да се истакнуте ствари издвоје од осталих.

en: Pick a unique color to use for currency and frequency text within featured pricing tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
sr: Изаберите јединствену боју која ће се користити за текст валуте и учесталост текста у приказаним табелама цена. Јединствене боје могу помоћи да се истакнуте ствари издвоје од осталих.

en: Pick a unique color to use for excluded list items within featured pricing tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
sr: Изаберите јединствену боју коју ћете користити за ставке искључене листе у оквиру истакнутих табела одређивања цена. Јединствене боје могу помоћи да се истакнуте ствари издвоје од осталих.

en: Pick a unique color to use for price text within featured pricing tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
sr: Изаберите јединствену боју коју ћете користити за текстуални текст у оквиру истакнутих табела цена. Јединствене боје могу помоћи да се истакнуте ствари издвоје од осталих.

en: Pick a unique color to use for subtitles in featured pricing tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
sr: Изаберите јединствену боју за титлове у истакнутим табелама за одређивање цена. Јединствене боје могу помоћи да се истакнуте ствари издвоје од осталих.

en: Pick a unique color to use for the background area that appears behind the pricing text in featured tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
sr: Изаберите јединствену боју коју ћете користити за област позадине која се појављује иза текста за цене у приказаним табелама. Јединствене боје могу помоћи да се истакнуте ствари издвоје од осталих.

en: Pick a unique color to use for the background behind pricing table titles in featured pricing tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
sr: Изаберите јединствену боју коју ћете користити за позадину наслова табела цена у истакнутим табелама за одређивање цена. Јединствене боје могу помоћи да се истакнуте ствари издвоје од осталих.

en: Pick a unique color to use for the bullets that appear next to each list items within featured tabes. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
sr: Изаберите јединствену боју коју ћете користити за метке који се појављују поред сваке ставке листе у оквиру истакнутих табела. Јединствене боје могу помоћи да се истакнуте ствари издвоје од осталих.

en: Pick a unique color to use for title text in featured pricing tables. Unique colors can help featured items stand out from the rest.
sr: Изаберите јединствену боју за текст наслова у истакнутим табелама за одређивање цена. Јединствене боје могу помоћи да се истакнуте ствари издвоје од осталих.

en: Pick an animation style to enable animations for this element. Once enabled, you will be able to customize your animation style further. To disable animations, choose the None option.
sr: Изаберите стил анимације да бисте омогућили анимације за овај елемент. Када се једном активира, моћи ћете даље да прилагодите стил анимације. Да бисте онемогућили анимације, изаберите опцију Ноне.

en: Pick an icon to be used for the button.
sr: Изаберите икону која ће се користити за дугме.

en: Pick from up to five different animation directions, each of which will adjust the starting and ending position of your animated element.
sr: Изаберите до пет различитих праваца анимације, од којих ће сваки прилагодити почетну и завршну позицију вашег анимираног елемента.

en: Pills
sr: пилуле

en: Pin
sr: Zakačka

en: Pinwheel
sr: Пинвхеел

en: Pixels
sr: Pikseli

en: Place Gradient Above Background Image
sr: Pozadinska slika naslova

en: Placeholder Text
sr: Tekst Placeholdere-a

en: Play Button
sr: Taster za reprodukovanje

en: Play Icon
sr: Ikonica za reprodukovanje

en: Play Mode
sr: Režim Reprodukcije

en: Player Buttons
sr: Tasteri plejera

en: Player Sliders
sr: Klizači plejera

en: Player Sliders Current
sr: Trenutni klizači plejera

en: Player Timer
sr: Merač plejera

en: Please %s
sr: Molimo %s

en: Please enter a %s
sr: Molimo unesite %s

en: Please enter your valid google map API key.
sr: Unesite važeći Google Maps API ključ.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
sr: Unesite svoje podatke iznad da biste videli dostupne načine plaćanja.

en: Please input a valid email address.
sr: Unesite važeću imejl adresu.

en: Please log in to Divi Cloud to save your layout.
sr: Prijavite se na Divi Cloud da biste sačuvali svoj raspored.

en: Please select at least one file.
sr: Izaberite najmanje jednu datoteku.

en: Please, check the fields below to make sure you entered the correct information.
sr: Proverite polja ispod da biste se uverili da ste uneli tačne informacije.

en: Please, fill in the following fields:
sr: Popunite sledeća polja:

en: Please, fix the following errors:
sr: Ispravite sledeće greške:

en: Plugin Options
sr: Opcije Dodatka

en: Points (pt)
sr: Поени (пт)

en: Polka Dots
sr: Полка Дотс

en: Popularity (Sales)
sr: Popularnost (Prodaja)

en: Portability
sr: Prenosivost

en: Portfolio
sr: Portfelj

en: Portfolio Filters
sr: Filteri portfolija

en: Portfolio Image
sr: Slika portfolija

en: Portfolio Pagination
sr: Numerisanje stranica portfolija

en: Portfolio Pagination Active
sr: Aktivna Paginacija Portfolija

en: Portfolio Post Meta
sr: Opisni tekst portfolija

en: Portfolio Title
sr: Naslov portfelja

en: Portfolios
sr: Портфолиос

en: Portrait
sr: Portret

en: Position
sr: Pozicija

en: Position Text
sr: Tekst Pozicije

en: Post
sr: Objava

en: Post Carousel
sr: Karusel Objave

en: Post Carousels
sr: Karuseli Objave

en: Post Category
sr: Категорија поста

en: Post Content
sr: Објави садржај

en: Post Contents
sr: Sadržaj Objave

en: Post Count
sr: Broj Objava

en: Post ID is required.
sr: ID objave je obavezan.

en: Post IDs array is required.
sr: Niz ID-jeva objava je obavezan.

en: Post Info
sr: Info O Objavi

en: Post Meta
sr: Meta podaci objave

en: Post Name
sr: Naziv Objave

en: Post Offset
sr: Pomak Objave

en: Post Offset Number
sr: Број офсетног поста

en: Post Slider
sr: Klizač saobjavama

en: Post Sliders
sr: Пост Слидерс

en: Post Status
sr: Status Objave

en: Post Tag
sr: Пост Таг

en: Post Title
sr: Naslov objave

en: Post Titles
sr: Пост Титлес

en: Post Type
sr: Tip Objave

en: Post Type Archive
sr: Arhiva Tipova Objave

en: Post Types
sr: Врсте постова

en: Post Visit
sr: Пост Висит

en: Post not found.
sr: Objava nije pronađena.

en: Post type "%s" does not exist.
sr: Tip objave "%s" ne postoji.

en: Post type archive pages do not have editable page settings.
sr: Stranice arhive tipa objave nemaju podesiva podešavanja stranice.

en: Post type is required.
sr: Tip objave je obavezan.

en: Post type mismatch.
sr: Nepodudaranje tipa objave.

en: Post type to query (when query_type is post_type). Can be a single post type or comma-separated list. If empty, queries all post types.
sr: Tip objave za upit (kada je query_type post_type). Može biti jedan tip objave ili lista razdvojena zarezima. Ako je prazno, upituju se svi tipovi objava.

en: Post type to query. Can be a single post type or comma-separated list (e.g., "post", "post,product,media"). If empty, queries all post types.
sr: Tip objave za upit. Može biti jedan tip objave ili lista razdvojena zarezima (npr. "post", "post,product,media"). Ako je prazno, upituju se svi tipovi objava.

en: Posts For Current Page
sr: Поруке за тренутну страницу

en: Posts Per Page
sr: Objava Po Stranici

en: Posts by %s
sr: Objave od %s

en: Posts for Current Page
sr: Objave Za Trenutnu Stranicu

en: Premade Layout
sr: Gotov Raspored

en: Premade Layouts
sr: Unapred definisani rasporedi

en: Preset
sr: Пресет

en: Preset 1
sr: Unapred Podešeno 1

en: Preset 2
sr: Unapred Podešeno 2

en: Preset 3
sr: Unapred Podešeno 3

en: Preset 4
sr: Unapred Podešeno 4

en: Preset 5
sr: Unapred Podešeno 5

en: Preset 6
sr: Unapred Podešeno 6

en: Preset 7
sr: Unapred Podešeno 7

en: Preset Manager
sr: Menadžer Preseta

en: Preset Name
sr: Пресет Наме

en: Preset Preview
sr: Pregled Preseta

en: Preset Settings
sr: Пресет Сеттингс

en: Presets
sr: Unapred Podešene Vrednosti

en: Presets cannot be empty.
sr: Unapred podešene postavke ne mogu biti prazne.

en: Presets conversion encountered a fatal error.
sr: Došlo je do fatalne greške tokom konverzije unapred podešenih postavki.

en: Presets conversion failed: %s
sr: Konverzija unapred podešenih postavki nije uspela: %s

en: Prev
sr: Preth.

en: Prevent sticky posts from appearing at the top of your loop results. When enabled, sticky posts will be treated as regular posts and sorted according to your other ordering criteria.
sr: Sprečite da se lepljive objave prikazuju na vrhu rezultata petlje. Kada je omogućeno, lepljive objave će se tretirati kao obične objave i sortirati prema drugim kriterijumima redosleda.

en: Prevent the current post from appearing in the loop results. This is useful when displaying related posts to avoid showing the same post that the visitor is currently viewing.
sr: Sprečite da se trenutna objava pojavi u rezultatima petlje. Ovo je korisno pri prikazu povezanih objava kako se ne bi prikazala ista objava koju posetilac trenutno gleda.

en: Preview
sr: Pregled

en: Preview Dropdown
sr: Padajući Meni za Pregled

en: Preview On Front End
sr: Pregled Na Front End-u

en: Preview Page
sr: Pregled Stranice

en: Previous
sr: Prethodno

en: Previous Link
sr: Prethodna veza

en: Previous Link Arrow
sr: Strelica za prethodnu vezu

en: Previous Page
sr: Prethodna Stranica

en: Previous Post
sr: Prethodna Objava

en: Price
sr: Cena

en: Price Text
sr: Текст цене

en: Pricing Area Background Color
sr: Боја позадине за одређивање цене

en: Pricing Button
sr: Taster za kupovinu

en: Pricing Content
sr: Sadržaj cenovnika

en: Pricing Heading
sr: Podnaslov važećeg cenovnika

en: Pricing Item
sr: Stavka cenovnika

en: Pricing Subtitle
sr: Podnaslov cenovnika

en: Pricing Table
sr: Cenovnik

en: Pricing Table Items
sr: Stavke Cenovnika

en: Pricing Tables
sr: Cenovnici

en: Pricing Title
sr: Naslov cenovnika

en: Pricing Top
sr: Vrh cenovnika

en: Primary Color
sr: Primarna Boja

en: Priority
sr: Prioritet

en: Privacy
sr: Приватност

en: Product
sr: Proizvod

en: Product 1
sr: Proizvod 1

en: Product 2
sr: Proizvod 2

en: Product 3
sr: Proizvod 3

en: Product 4
sr: Proizvod 4

en: Product 5
sr: Proizvod 5

en: Product 6
sr: Proizvod 6

en: Product Additional Information
sr: Dodatne Informacije O Proizvodu

en: Product Breadcrumb
sr: Navigaciona Putanja Proizvoda

en: Product Category
sr: Kategorija Proizvoda

en: Product Content
sr: Sadržaj Proizvoda

en: Product Count
sr: Brojanje proizvoda

en: Product Description
sr: Opis Proizvoda

en: Product Gallery Preview Unavailable
sr: Pregled Galerije Proizvoda Nije Dostupan

en: Product ID
sr: ID Proizvoda

en: Product ID.
sr: ID Proizvoda.

en: Product Image
sr: Слика производа

en: Product Layout
sr: Raspored Proizvoda

en: Product Name
sr: Naziv Proizvoda

en: Product Offset Number
sr: Број одступања производа

en: Product Price
sr: Cena Proizvoda

en: Product Reviews
sr: Recenzije Proizvoda

en: Product Reviews Count
sr: Broj Recenzija Proizvoda

en: Product Row Layout
sr: Изглед реда производа

en: Product SKU
sr: SKU Proizvoda

en: Product Short Description
sr: Kratak Opis Proizvoda

en: Product Stock Quantity
sr: Količina Na Lageru

en: Product Stock Status
sr: Status Zaliha Proizvoda

en: Product Title
sr: Назив производа

en: Product Title Text
sr: Tekst Naslova Proizvoda

en: Product Type
sr: Tip Proizvoda

en: Product image
sr: Slika Proizvoda

en: Product long description
sr: Dug Opis Proizvoda

en: Product name
sr: Naziv Proizvoda

en: Product not found.
sr: Proizvod nije pronađen.

[ctx: Product quantity input tooltip]
en: Qty
sr: Kol

en: Progress bar
sr: Traka napretka

en: Promo Button
sr: Taster

en: Promo Description
sr: Opis

en: Promo Title
sr: Promotivni naslov

en: Public Display Name
sr: Javno Prikazano Ime

en: Publish
sr: Objavi

en: Publish Date
sr: Datum Objave

en: Publish Page
sr: Objavi Stranicu

en: Published
sr: Objavljeno

en: Purple
sr: Ljubičasta

en: Quantity
sr: Količina

en: Query Type
sr: Tip Upita

en: Queue elements/presets using %1$s and leverage ^>*+ operators. Filter on the fly with :filter.
sr: Stavite u red elemente/preset-e pomoću %1$s i koristite operatore ^>*+. Filtrirajte u hodu pomoću :filter.

en: Quick Actions
sr: Куицк Ацтионс

en: Quote Icon
sr: Ikona za citat

en: Quote Icon Background Color
sr: Pozadinska boja ikone navodnika

en: Radio Button
sr: Радио дугме

en: Radio Button Background Color
sr: Boja Pozadine Radio Dugmeta

en: Radio Buttons
sr: Radio dugmad

en: Ramp
sr: Рамп

en: Ramp 2
sr: Рампа 2

en: Random
sr: Nasumično

en: Random Order
sr: Случајни редослед

en: Rate&hellip;
sr: Oceni&hellip;

en: Rating
sr: Ocena

en: Rating Container
sr: Контејнер за оцењивање

en: Rating Layout
sr: Изглед рејтинга

en: Read More
sr: Сазнајте више

en: Read More Button
sr: Taster Opširnije

en: Read More Text
sr: Tekst "Pročitaj Više"

en: Read more
sr: Сазнајте више

en: Recent
sr: Procenat

en: Red
sr: Crvena

en: Redirect
sr: Preusmeri

en: Redirect To The Current Page
sr: Preusmeri na trenutnu stranicu

en: Redirect URL
sr: URL за преусмеравање

en: Redirect URL Query
sr: Упит за преусмеравање URL-а

en: Redirect to a custom URL.
sr: Преусмери на прилагођени URL.

en: Redirect users after successful form submission.
sr: Preusmeri korisnike nakon uspešnog podnošenja obrasca.

en: Redo
sr: Ponovi

en: Registration Date
sr: Datum Registracije

en: Regular
sr: Obično

en: Regular 400
sr: Regularno 400

en: Regular Section
sr: Regularna Sekcija

en: Reimagine
sr: Реимагине

en: Relation
sr: Relacija

en: Relationship
sr: Odnos

en: Relative
sr: У односу

en: Relink them to this website's global Header, Body, and/or Footer.
sr: Ponovo ih povežite sa globalnim Zaglavljem, Glavnim Sadržajem i/ili Podnožjem ovog sajta.

en: Remember me
sr: Zapamti me

en: Remove
sr: Ukloni

en: Remove Attribute
sr: Ukloni Atribut

en: Remove Cookie
sr: Ukloni Kolačić

en: Remove Icon
sr: Уклони икону

en: Remove Icon Background Color
sr: Boja Pozadine Ikonice Za Uklanjanje

en: Remove Icon Color
sr: Boja Ikonice Za Uklanjanje

en: Remove Icon Font Size
sr: Veličina Fonta Ikonice Za Uklanjanje

en: Remove Preset
sr: Ukloni Unapred Podešavanje

en: Remove Variable
sr: Ukloni Promenljivu

en: Remove tag
sr: Ukloni oznaku

en: Remove this item
sr: Ukloni ovu stavku

en: Removed %s
sr: Uklonjeno: %s

en: Removed Column
sr: Uklonjena Kolona

en: Removed Group Preset
sr: Uklonjena Unapred Podešena Postavka Grupe

en: Removed Module Attribute
sr: Uklonjen Atribut Modula

en: Removed Module Preset
sr: Uklonjena Unapred Podešena Postavka Modula

en: Removed layout from template
sr: Raspored uklonjen iz predloška

en: Rename Template
sr: Preimenuj Predložak

en: Renamed template
sr: Predložak preimenovan

en: Repeat
sr: Ponovi

en: Repeat End
sr: Понови крај

en: Repeat Frequency
sr: Фреквенција понављања

en: Repeat Gradient
sr: Поновите градијент

en: Repeat X (horizontal)
sr: Ponovi X (horizontalno)

en: Repeat Y (vertical)
sr: Ponovi Y (vertikalno)

en: Repeat and Stretch
sr: Поновите и истегните

en: Repeat with space between
sr: Поновите са размаком између

en: Repeater Offset
sr: Pomak Repetitora

en: Repeaters Per Page
sr: Repetitora Po Stranici

en: Replace Existing Content.
sr: Zameni Postojeći Sadržaj.

en: Replace Existing Preset
sr: Zameni Postojeće Pretpodešavanje

en: Replace Global Color
sr: Замените глобалну боју

en: Replace Value
sr: Vrednost Za Zamenu

en: Replaced Attributes
sr: Zamenjeni Atributi

en: Replaced Group Preset
sr: Zamenjena Unapred Podešena Postavka Grupe

en: Replaced Module Attributes
sr: Zamenjeni Atributi Modula

en: Replaced Module Preset
sr: Zamenjena Unapred Podešena Postavka Modula

en: Reply Button
sr: Taster odgovor

en: Report This Error
sr: Пријави ову грешку

en: Required Field
sr: Traženo polje

en: Required Field Indicator Color
sr: Боја индикатора захтеваног поља

en: Reset
sr: Ресет Улога

en: Reset %1$s %2$s
sr: Resetuj %1$s %2$s

en: Reset %1$s %2$s Attributes
sr: Resetuj Atribute Za %1$s %2$s

en: Reset %1$s Attributes
sr: Resetuj Atribute Za %1$s

en: Reset %1$s Preset
sr: Resetuj Podešavanje Za %1$s

en: Reset %s Column Structure
sr: Resetuj Strukturu Kolona %s

en: Reset After Duration
sr: Ресетујте после трајања

en: Reset All Attributes
sr: Resetuj Sve Atribute

en: Reset All Templates
sr: Resetuj Sve Predloške

en: Reset Attributes
sr: Resetuj Atribute

en: Reset Content Attributes
sr: Resetuj Atribute Sadržaja

en: Reset Design Attributes
sr: Resetuj Atribute Dizajna

en: Reset Exclude From Filters
sr: Resetuj Izuzmi Iz Filtera

en: Reset Field
sr: Resetuj Polje

en: Reset Filters
sr: Resetuj Filtere

en: Reset Presets
sr: Resetuj Presete

en: Reset Roles
sr: Resetuj Uloge

en: Reset Select Content Attributes
sr: Resetuj Izabrane Atribute Sadržaja

en: Reset Select Design Attributes
sr: Resetuj Izabrane Dizajn Atribute

en: Reset Select Presets
sr: Resetuj Izabrana Podešavanja

en: Reset Select Style Attributes
sr: Resetuj Izabrane Atribute Stila

en: Reset Style Attributes
sr: Resetuj Atribute Stilova

en: Reset Template Assignments
sr: Resetuj Dodele Predložaka

en: Reset Use On Filters
sr: Resetuj Koristi Na Filterima

en: Reset search input
sr: Resetuj unos pretrage

en: Resize
sr: Promeni Veličinu

en: Resize window
sr: Promeni veličinu prozora

en: Responsive Editor
sr: Responzivni Uređivač

en: Responsive Zoom In
sr: Odazivajuće uvećavanje

en: Responsive Zoom Out
sr: Odazivajuće umanjivanje

en: Restore
sr: Vrati

en: Restore Variable
sr: Vrati Promenljivu

en: Restored draft
sr: Vraćen nacrt

en: Result Message
sr: Uspešna poruka

en: Result Message Text
sr: Tekst Poruke O Rezultatu

en: Results for "%1$s"
sr: Rezultati Za "%1$s"

en: Return To Theme Builder
sr: Vrati Se U Theme Builder

en: Returning customer?
sr: Povratni kupac?

en: Review Avatar
sr: Ревиев Аватар

en: Review Body
sr: Тело за преглед

en: Review Count
sr: Број прегледа

en: Review Count Text
sr: Tekst Broja Recenzija

en: Review Meta
sr: Преглед Мета

en: Review Rating
sr: Оцена оцена

en: Reviews
sr: Recenzije

en: Reviews Count
sr: Критике критике

en: Ridge
sr: Ispupčene

en: Right
sr: Desno

en: Right Arrow Icon
sr: Ikona Desne Strelice

en: Right Border Color
sr: Boja ivice

en: Right Border Style
sr: Stil ivice

en: Right Border Width
sr: Širina ivice

en: Right Click
sr: Desni Klik

en: Right Click Options Overlay
sr: Preklopni Sloj Opcija Desnog Klika

en: Right Sidebar
sr: Desna Bočna Traka

en: Right To Left
sr: Od desne ka levoj strani

en: Rock Stack
sr: Роцк Стацк

en: Role Editor
sr: Uređivač Uloga

en: Roles
sr: Uloge

en: Roll
sr: Ролл

en: Root
sr: Koren

en: Root Container
sr: Korenski Kontejner

en: Root-level Font Size (rem)
sr: Veličina Osnovnog Fonta (rem)

en: Rotate
sr: Rotiraj

en: Rotate 90 Degree
sr: Ротирајте за 90 степени

en: Rotate 90 degree
sr: Ротирајте за 90 степени

en: Rotate the element on different axis to spin the element in 3D space.
sr: Rotirajte element oko različitih osa da biste ga okretali u 3D prostoru.

en: Rotating
sr: Ротирајуће

en: Round
sr: Okruglo

en: Rounded Corners
sr: Zaobljeni pravougaonik

en: Routing
sr: Usmeravanje

en: Row
sr: Red

en: Row Alignment
sr: Poravnavanje

en: Row End
sr: Kraj Reda

en: Row Height
sr: Visina Reda

en: Row Heights
sr: Visine Redova

en: Row Inner
sr: Unutrašnji Red

en: Row Link Target
sr: Ров Линк Таргет

en: Row Link URL
sr: URL линка реда

en: Row Minimum Height
sr: Minimalna Visina Reda

en: Row Reverse
sr: Red Obrnuto

en: Row Span
sr: Raspon Reda

en: Row Start
sr: Početak Reda

en: Rows
sr: Redovi

en: Rules
sr: Pravila

en: Sale Badge
sr: Značka prodaje

en: Sale Badge Color
sr: Boja značke za rasprodaju

en: Sale New Price
sr: Продаја нова цена

en: Sale New Price Text
sr: Tekst Nove Cene Na Sniženju

en: Sale Old Price
sr: Продаја старе цене

en: Sale Old Price Text
sr: Tekst Stare Cene Na Sniženju

en: Sale Price
sr: Продајна цена

en: Sale Price Text
sr: Tekst Cene Na Sniženju

en: Sale Products
sr: Proizvodi na rasprodaji

en: Saturation
sr: Zasićenje

en: Saturday
sr: субота

en: Save
sr: Sačuvaj

en: Save & Exit
sr: Sačuvaj i izađi

en: Save & Publish
sr: Sačuvaj i Objavi

en: Save & Set Pending
sr: Sačuvaj i Postavi Na Čekanju

en: Save & Set Private
sr: Sačuvaj i Postavi Kao Privatno

en: Save & Set To Draft
sr: Sačuvaj i Postavi Kao Nacrt

en: Save Changes
sr: Sačuvaj promene

en: Save Cloud Item
sr: Сачувај ставку у облаку

en: Save Divi Roles
sr: Sačuvaj Divi Uloge

en: Save Draft
sr: Sačuvaj nacrt

en: Save Dropdown
sr: Padajući Meni za Čuvanje

en: Save Individual Items
sr: Сачувајте појединачне ставке

en: Save Layout to Library
sr: Sačuvaj raspored u biblioteku

en: Save Page
sr: Sačuvaj Stranicu

en: Save Page As Draft
sr: Sačuvaj stranicu kao nacrt

en: Save Preset
sr: Sačuvaj Unapred Podešavanje

en: Save Template To Library
sr: Sačuvaj šablon u biblioteku

en: Save Theme Builder Set
sr: Sačuvaj skup Theme Builder šablona

en: Save Theme Builder Template
sr: Sačuvaj Theme Builder šablon

en: Save To Divi Cloud
sr: Sačuvaj U Divi Cloud

en: Save To Divi Library
sr: Sačuvaj u Divi biblioteku

en: Save To Library
sr: Sačuvaj U Biblioteku

en: Save Variables
sr: Sačuvaj Promenljive

en: Save and Reload
sr: Сачувај и поново учитај

en: Save as Global
sr: Sačuvaj kao globalni

en: Save of Global Presets Has Failed
sr: Чување глобалних унапред подешених поставки није успело

en: Save this set of templates to the Divi Library for later use
sr: Sačuvaj ovaj skup šablona u Divi biblioteku za kasniju upotrebu

en: Save this template to the Divi Library for later use
sr: Sačuvaj ovaj šablon u Divi biblioteku za kasniju upotrebu

en: Save to Divi Cloud
sr: Sačuvaj U Divi Cloud

en: Save to Library
sr: Sačuvaj U Biblioteku

en: Save your current %1$s to the Divi Library for later use.
sr: Sačuvajte trenutni %1$s u Divi Biblioteku za kasniju upotrebu.

en: Save your current module to the Divi Library for later use.
sr: Sačuvaj trenutni modul u Divi biblioteku za kasniju upotrebu.

en: Save your current page to the Divi Library for later use.
sr: Sačuvaj trenutnu stranicu u Divi biblioteku za kasniju upotrebu.

en: Save your current row to the Divi Library for later use.
sr: Sačuvaj trenutni red u Divi biblioteku za kasniju upotrebu.

en: Save your current section to the Divi Library for later use.
sr: Sačuvaj trenutni odeljak u Divi biblioteku za kasniju upotrebu.

en: Saved
sr: Sačuvaj

en: Saved Layout
sr: Sačuvani Raspored

en: Saved Module
sr: Sačuvani modul

en: Saved Row
sr: Sačuvani red

en: Saved Section
sr: Sačuvani odeljak

en: Saving
sr: Čuvanje

en: Saving To Divi Cloud
sr: Čuvanje u Divi Cloud

en: Saving and loading from the library
sr: Чување и учитавање из библиотеке

en: Saving and loading layouts from the Divi Library
sr: Čuvanje i učitavanje rasporeda iz Divi biblioteke

en: Saving to Cloud
sr: Čuvanje u Cloud

en: Saving...
sr: Čuvanje...

en: Scale
sr: Skaliraj

en: Scaling Up and Down
sr: Скалирање горе и доле

en: Scaling up & down
sr: Uvećavanje i Smanjivanje

en: Scallops
sr: Скољке

en: Scheduled
sr: Zakazano

en: Scheduled Date
sr: Zakazani Datum

en: Screen
sr: Ekran

en: Scroll
sr: Свитак

en: Scroll Down Button
sr: Taster klizača na dole

en: Scroll Down Icon
sr: Ikona za pomeranje ka dole

en: Scroll Down Icon Color
sr: Boja ikonice klizača nadole

en: Scroll Down Icon Size
sr: Veličina ikonice klizače nadole

en: Scroll Effects
sr: Ефекти скроловања

en: Scroll To Animate
sr: Skroluj Za Animaciju

en: Scroll To Element
sr: Pomeri Do Elementa

en: Scroll Transform Effects
sr: Ефекти трансформације померања

en: Search
sr: Pretraga

en: Search %1$s
sr: Pretraži %1$s

en: Search &hellip;
sr: Pretraga &hellip;

en: Search Body Templates
sr: Pretraži šablone glavnog sadržaja

en: Search Documentation or Get Support
sr: Pretraži dokumentaciju ili zatraži podršku

en: Search Fonts
sr: Pretraži rasporede

en: Search Footer Templates
sr: Pretraži šablone podnožja

en: Search Global Canvases
sr: Pretraži Globalna Platna

en: Search Header Templates
sr: Pretraži šablone zaglavlja

en: Search Icon Color
sr: Боја иконе претраживања

en: Search Icon Font Size
sr: Величина слова иконе претраживања

en: Search Icons
sr: Сеарцх Ицонс

en: Search Layout
sr: Pretraži Raspored

en: Search Queries separated by commas
sr: Upiti Pretrage Razdvojeni Zarezima

en: Search Results
sr: Rezultati Pretrage

en: Search Templates
sr: Pretraži šablone

en: Search Theme Builder Items
sr: Pretraži stavke Theme Builder-a

en: Search Theme Builders
sr: Pretraži Theme Builders

en: Search attributes...
sr: Pretraži atribute...

en: Search commands...
sr: Pretraži komande...

en: Search element types...
sr: Pretraži tipove elemenata...

en: Search elements...
sr: Pretraži elemente...

en: Search fields...
sr: Pretraži polja...

en: Search for a module
sr: Pretraži modul

en: Search for:
sr: Pretraga za:

en: Search groups...
sr: Pretraži grupe...

en: Search modules...
sr: Pretraži module...

en: Search option groups...
sr: Pretraži grupe opcija...

en: Search pages...
sr: Pretraži stranice...

en: Search presets...
sr: Pretraži pretpodešavanja...

en: Search results for: %s
sr: Rezultati pretrage za: %s

en: Search results pages do not have editable page settings.
sr: Stranice rezultata pretrage nemaju podesiva podešavanja stranice.

en: Search settings...
sr: Pretraži podešavanja...

en: Search term
sr: Pojam Za Pretragu

en: Search term to filter posts by title only.
sr: Pojam za pretragu za filtriranje objava samo po naslovu.

en: Search variables...
sr: Pretraži promenljive...

en: Search...
sr: Pretraga...

en: Searches
sr: Сеарцхес

en: Second(s)
sr: Sekund(i)

en: Secondary Color
sr: Sekundarna Boja

en: Section
sr: Odeljak

en: Section Area Background Color
sr: Boja Pozadine Oblasti Sekcije

en: Section Link Target
sr: Одељак Линк Таргет

en: Section Link URL
sr: URL линка одељка

en: Section dividers allow you to add creative shape transitions between different sections on your page.
sr: Раздјелници дијелова вам омогућују да додате креативне пријелазе облика између различитих одјељака на страници.

en: Sections
sr: Odeljci

en: Select A Preset
sr: Изаберите А Пресет

en: Select All In Container
sr: Izaberi Sve U Kontejneru

en: Select Child Option
sr: Izaberi Podređenu Opciju

en: Select Custom Field
sr: Izaberite Prilagođeno Polje

en: Select Down Icon
sr: Izaberite Ikonu Dole

en: Select Dropdown
sr: Izaberite padajući

en: Select Icon
sr: Изаберите Икона

en: Select Left Icon
sr: Izaberite Levу Ikonu

en: Select Menu
sr: Izaberi Meni

en: Select Next Help Video
sr: Izaberi Sledeći Video Pomoći

en: Select Next Option
sr: Izaberi Sledeću Opciju

en: Select Next Responsive State Picker Option
sr: Izaberi Sledeću Opciju U Biraču Prilagodljivosti I Stanja

en: Select Parent Option
sr: Izaberi Nadređenu Opciju

en: Select Prev Help Video
sr: Izaberi Prethodni Video Pomoći

en: Select Prev Responsive State Picker Option
sr: Izaberi Prethodnu Opciju U Biraču Prilagodljivosti I Stanja

en: Select Previous Option
sr: Izaberi Prethodnu Opciju

en: Select Right Icon
sr: Izaberite Desnу Ikonu

en: Select Templates
sr: Izaberi šablone

en: Select a Network
sr: Izaberi mrežu

en: Select a canvas to display
sr: Izaberite platno za prikaz

en: Select a canvas to display in this portal.
sr: Izaberite platno za prikaz u ovom portalu.

en: Select a layout file (.json) to import.
sr: Izaberite datoteku rasporeda (.json) za uvoz.

en: Select a list
sr: Izaberi listu

en: Select a menu
sr: Izaberi meni

en: Select a target module first to see available presets
sr: Prvo izaberite ciljni modul da biste videli dostupna pretpodešavanja

en: Select an account
sr: Изаберите налог

en: Select an animation to be used when dropdown menus appear. Dropdown menus appear when hovering over links with sub items.
sr: Изаберите анимацију која ће се користити када се појаве падајући менији. Падајући менији се појављују када прелазите преко веза са под-ставкама.

en: Select an ordering method for the gallery. This controls which gallery items appear first in the list.
sr: Изаберите метод наручивања за галерију. Овим се контролише које се ставке галерије појављују на листи.

en: Select from thousands of premade layouts designed for every type of site
sr: Изаберите између хиљада унапред припремљених изгледа дизајнираних за сваки тип сајта

en: Select grid property...
sr: Izaberite svojstvo mreže...

en: Select how you would like to display the featured image in slides
sr: Izaberite kako biste voleli da vam se prikaže isitaknuta slika u klizačima

en: Select target offset...
sr: Izaberite ciljni pomeraj...

en: Select the categories that you would like to exclude from the search results.
sr: Izaberite kategorije koje želite da isključite iz rezultata pretrage.

en: Select the categories that you would like to include in the feed.
sr: Izaberite kategorije koje biste želeli da budu uključene u izvod.

en: Select the date and time to publish this page.
sr: Izaberite datum i vreme objavljivanja ove stranice.

en: Select the divider shape that you would like to use. Shapes are represented visually within the list.
sr: Изаберите облик делиоца који желите да користите. Облици су визуелно представљени унутар листе.

en: Select the post type for this page.
sr: Izaberite tip objave za ovu stranicu.

en: Select the shape of the dividing line used for the divider.
sr: Изаберите облик линије раздвајања која се користи за делилац.

en: Select the status for this page.
sr: Izaberite status za ovu stranicu.

en: Select up Icon
sr: Izaberite Ikonu Gore

en: Select which child items to target (e.g., even, odd, every 3rd)
sr: Izaberite koje podstavke da ciljate (npr. parni, neparni, svaki 3.)

en: Select which element to apply this attribute to
sr: Izaberite na koji element će se primeniti ovaj atribut

en: Selected Files:
sr: Изабране датотеке:

en: Selected Font Files:
sr: Izabrane Datoteke Fonta:

en: Selected Radio Button
sr: Изабрано радио дугме

en: Selected Radio Button Background Color
sr: Boja Pozadine Izabranog Radio Dugmeta

en: Selectors
sr: Selektori

en: Semi Bold
sr: Семи Болд

en: Semi Bold 600
sr: Polupodebljano 600

en: Send message
sr: Pošalji poruku

en: Sensitivity
sr: Osetljivost

en: Separator
sr: Razdvojnik

en: Separator Text
sr: Tekst Razdvajača

en: Separator between breadcrumb items.
sr: Razdvajač između stavki navigacije mrvica.

en: Sepia
sr: Сепиа

en: Service Provider
sr: Dobavljač usluga

en: Set
sr: Skup

en: Set %s
sr: Подесите %s

en: Set As Background
sr: Postavi kao pozadinu

en: Set As Background Video
sr: Postavi kao pozadinski video

en: Set Details
sr: Detalji skupa

en: Set Name
sr: Naziv skupa

en: Set as Default Preset
sr: Postavi kao Podrazumevano Unapred Podešavanje

en: Set as Main Canvas
sr: Postavi Kao Glavno Platno

en: Set background to Primary Color
sr: Postavi pozadinu na Primarnu Boju

en: Set background to Secondary Color
sr: Postavi pozadinu na Sekundarnu Boju

en: Set how many columns this item should span horizontally.
sr: Podesite koliko kolona ova stavka treba horizontalno da zauzme.

en: Set how many rows this item should span vertically.
sr: Podesite koliko redova ova stavka treba da obuhvati vertikalno.

en: Set the fixed height for each row in the grid. All rows will maintain this exact height regardless of their content, creating a uniform grid structure.
sr: Podesite fiksnu visinu za svaki red u mreži. Svi redovi će zadržati tačno ovu visinu bez obzira na sadržaj, stvarajući ujednačenu strukturu mreže.

en: Set the fixed width for each column in the grid. All columns will maintain this exact width regardless of their content or container size.
sr: Podesite fiksnu širinu za svaku kolonu u gridu. Sve kolone će zadržati tačno ovu širinu bez obzira na svoj sadržaj ili veličinu kontejnera.

en: Set the minimum height for each row in the grid. Rows will never be shorter than this height, ensuring adequate space for content and maintaining layout consistency.
sr: Podesite minimalnu visinu za svaki red u mreži. Redovi nikada neće biti niži od ove visine, obezbeđujući dovoljno prostora za sadržaj i održavajući doslednost rasporeda.

en: Set the minimum width for each column in the grid. Columns will never be smaller than this width, ensuring content remains readable and properly formatted.
sr: Podesite minimalnu širinu za svaku kolonu u gridu. Kolone nikada neće biti manje od ove širine, što obezbeđuje da sadržaj ostane čitljiv i pravilno formatiran.

en: Set the number of columns in the grid. This determines how many vertical columns your grid layout will have across the container width.
sr: Podesite broj kolona u gridu. Ovo određuje koliko će vertikalnih kolona vaš grid raspored imati preko širine kontejnera.

en: Set the number of posts to display per page in your loop. This controls how many items are shown before pagination is required.
sr: Podesite broj objava za prikaz po stranici u petlji. Ovo određuje koliko se stavki prikazuje pre nego što je potrebna paginacija.

en: Set the number of posts to skip from the beginning of your query results. Use this to exclude the first few posts and start your loop from a different point.
sr: Podesite broj objava koje treba preskočiti od početka rezultata upita. Koristite ovo da izuzmete prvih nekoliko objava i započnete petlju od druge tačke.

en: Set the number of rows in the grid. This determines how many horizontal rows your grid layout will have down the container height.
sr: Podesite broj redova u mreži. Ovo određuje koliko će horizontalnih redova vaš raspored mreže imati niz visinu kontejnera.

en: Set the offset distance for the dropdown menu.
sr: Podesite udaljenost pomeraja za padajući meni.

en: Set the position of the field labels.
sr: Подесите положај ознака поља.

en: Set the position of the slider (0-100).
sr: Podesite položaj klizača (0-100).

en: Set the row layout.
sr: Подесите распоред редова.

en: Set the width of the fields.
sr: Подесите ширину поља.

en: Set where this item should end horizontally within the grid. Negative values are supported.
sr: Podesite gde ova stavka treba horizontalno da se završi unutar mreže. Negativne vrednosti su podržane.

en: Set where this item should end vertically within the grid. Negative values are supported.
sr: Podesite gde ova stavka treba vertikalno da se završi unutar mreže. Negativne vrednosti su podržane.

en: Set where this item should start horizontally within the grid. Negative values are supported.
sr: Podesite gde ova stavka treba horizontalno da počne unutar mreže. Negativne vrednosti su podržane.

en: Set where this item should start vertically within the grid. Negative values are supported.
sr: Podesite gde ova stavka treba vertikalno da počne unutar mreže. Negativne vrednosti su podržane.

en: Setting
sr: Postavka

en: Setting States
sr: Stanja Podešavanja

en: Setting a maximum height will prevent your element from ever surpassing the defined height value. As your module content increases and surpasses the maximum height, it will overflow the element wrapper.
sr: Постављање максималне висине спречава ваш елемент да превазиђе дефинисану вредност висине. Како се садржај модула повећава и премашује максималну висину, он ће прелити омотач елемената.

en: Setting a maximum width will prevent your element from ever surpassing the defined width value. Maximum width can be used in combination with the standard width setting. Maximum width supersedes the normal width value.
sr: Постављање максималне ширине спречава ваш елемент да превазиђе дефинисану вредност ширине. Максимална ширина се може користити у комбинацији са стандардном поставком ширине. Максимална ширина замењује вредност нормалне ширине.

en: Settings
sr: Podešavanja

en: Settings Modal Default Position
sr: Podrazumevana Pozicija Prozorčića Podešavanja

en: Settings Tabs
sr: Kartice Podešavanja

en: Settings Types
sr: Tipovi Podešavanja

en: Settings, Background, Color Palette, Gutters, Custom CSS, Performance
sr: Podešavanja, Pozadina, Paleta boja, Razmaci, Prilagođeni CSS, Performanse

en: Settings, History, Exit, Shortcuts
sr: Podešavanja, Istorija, Izlaz, Prečice

en: Settings, Pages, Posts, Custom Post Types
sr: Podešavanja, Stranice, Objave, Prilagođeni tipovi objava

en: Shadow Color
sr: Boja fonta podnaslova

en: Shadow's horizontal distance from the element. A negative value places the shadow to the left of the element.
sr: Хоризонтална удаљеност сјене од елемента. Негативна вредност поставља сенку лево од елемента.

en: Shadow's horizontal distance from the text. A negative value places the shadow to the left of the text.
sr: Хоризонтална удаљеност сјене од текста. Негативна вредност поставља сенку лево од текста.

en: Shadow's vertical distance from the element. A negative value places the shadow above the element.
sr: Вертикална удаљеност сјене од елемента. Негативна вредност поставља сенку изнад елемента.

en: Shadow's vertical distance from the text. A negative value places the shadow above the text.
sr: Вертикална удаљеност сенке од текста. Негативна вредност поставља сенку изнад текста.

en: Shapes
sr: Oblici

en: Shift all colors by this amount.
sr: Померите све боје на овај износ.

en: Shipping
sr: Dostava

en: Shippo
sr: Схиппо

en: Shopping Cart Icon Color
sr: Цолор Цолор Ицон Ицон

en: Shopping Cart Icon Font Size
sr: Величина фонта иконе за куповину

en: Short Description
sr: Кратак опис

en: Shortcode
sr: Kratki Kod

en: Shortcode Module
sr: Modul Kratkog Koda

en: Shortcut
sr: Prečica

en: Shortcut name has to be unique. There is already existing shortcut using this name:
sr: Naziv prečice mora biti jedinstven. Već postoji prečica sa ovim nazivom:

en: Show %1$s Icon
sr: %1$s икона

en: Show %s Icon
sr: Prikaži %s Ikonicu

en: Show Arrows
sr: Prikaži strelice

en: Show Author
sr: Prikaži autora

en: Show Author Avatar
sr: Схов Аутхор Аватар

en: Show Border Separator
sr: Ukloni ivični razdelnik

en: Show Bullets
sr: Схов Буллетс

en: Show Button
sr: Taster „Prati“

en: Show Button Icon
sr: Prikaži Ikonicu Dugmeta

en: Show CTA On Mobile
sr: Prikaži slike na mobilnom telefonu

en: Show Cart Quantity
sr: Прикажи количину у корпи

en: Show Categories
sr: Prikaži kategorije

en: Show Child Elements
sr: Prikaži Elemente Decu

en: Show Comment Count
sr: Покажи Број Коментара

en: Show Comments Count
sr: Prikaži brojač komentara

en: Show Content
sr: Prikaži sadržaj

en: Show Content On Mobile
sr: Sakrij sadržaj na mobilnom uređaju

en: Show Controls
sr: Prikaži kontrole

en: Show Coupon Code
sr: Прикажи код купона

en: Show Customer Reviews Count
sr: Прикажи број прегледа купаца

en: Show Date
sr: Prikaži datum

en: Show Disabled Modules At 50% Opacity
sr: Prikaži Onemogućene Module sa 50% Providnosti

en: Show Divider
sr: Prikaži razdelnik

en: Show Dot Navigation
sr: Prikaži Tačkasto Navigiranje

en: Show Dropdown On
sr: Prikaži Padajući Meni Na

en: Show Element
sr: Prikaži Element

en: Show Excerpt
sr: Prikaži izvod

en: Show Featured Drop Shadow
sr: Схов Схадов

en: Show Featured Image
sr: Prikaži istaknutu sliku

en: Show First Name Field
sr: Прикажи поље Име

en: Show Gallery Images
sr: Прикажи слике из галерије

en: Show Image
sr: Прикажи слику

en: Show Image / Video On Mobile
sr: Prikaži sliku / video snimak na mobilnom uređaju

en: Show Image On Mobile
sr: Prikaži slike na mobilnom telefonu

en: Show Image Overlays on Main Video
sr: Prikaži preklapanja slike na glavnom video zapisu

en: Show Inner Shadow
sr: Prikaži unutrašnju senku

en: Show Last Name Field
sr: Прикажи поље Ласт Наме

en: Show Meta
sr: Prikaži meta podatke

en: Show Name
sr: Прикажи име

en: Show Next Post Link
sr: Sakrij vezu za sledeću objavu

en: Show On Front End
sr: Prikaži na sajtu

en: Show Only
sr: Prikaži kontrole

en: Show Pagination
sr: Prikaži numerisanje stranica

en: Show Percentage
sr: Прикажи проценат

en: Show Post Categories
sr: Prikaži kategorije objave

en: Show Post Meta
sr: Prikaži meta objavu

en: Show Previous Post Link
sr: Sakrij vezu za prethodnu objavu

en: Show Price
sr: Прикажи цену

en: Show Product Image
sr: Прикажи слику производа

en: Show Quantity Field
sr: Прикажи поље количине

en: Show Quote Icon
sr: Ikona za citat

en: Show Rating
sr: Прикажи оцену

en: Show Read More Button
sr: Prikaži dugme Pročitaj više

en: Show Remove Item Icon
sr: Прикажи икону Уклони ставку

en: Show Reply Button
sr: Прикажи дугме за одговор

en: Show SKU
sr: Прикажи СКУ

en: Show Sale Badge
sr: Прикажи продајну значку

en: Show Scroll Down Button
sr: Prikaži taster klizača nadole

en: Show Search Icon
sr: Прикажи икону претраге

en: Show Shopping Cart Icon
sr: Прикажи икону за корпу за куповину

en: Show Space Below The Image
sr: Ukloni prostor ispod slike

en: Show Star Rating
sr: Прикажи оцену звезда

en: Show Stock
sr: Схов Стоцк

en: Show Tags
sr: Прикажи ознаке

en: Show Theme Builder Layouts
sr: Prikaži Rasporede Theme Builder-a

en: Show Title
sr: Prikaži naslov

en: Show Title and Caption
sr: Prikaži naslov i natpis

en: Show Update Cart Button
sr: Прикажи дугме за ажурирање корпе

en: Showing the full content will not truncate your posts in the slider. Showing the excerpt will only display excerpt text.
sr: Prikazivanje punog sadržaja neće skratiti vaš sadržaj na klizaču. Prikazivanje izvoda će prikazati samo tekst izvoda.

en: Showing the full content will not truncate your posts on the index page. Showing the excerpt will only display your excerpt text.
sr: Prikazivanje punog sadržaja neće skratiti vaše objave na osnovnoj stranici. Prikazivanjem izvoda će se prikazati samo tekst izvoda.

en: Shrink
sr: Smanjivanje

en: Shrink to Fit
sr: Smanji da Stane

en: Sidebar
sr: Bočna traka

en: Sidebar Layout
sr: Raspored Bočne Trake

en: Sidebars
sr: Сидебарс

en: Sign in to your Elegant Themes account using the pop up to activate Divi Cloud.
sr: Prijavite se na svoj Elegant Themes nalog koristeći iskačući prozor da biste aktivirali Divi Cloud.

en: Sign in to your Elegant Themes account using the pop-up to activate Divi Cloud.
sr: Prijavite se na svoj Elegant Themes nalog putem iskačućeg prozora da biste aktivirali Divi Cloud.

en: Signed
sr: Sa Predznakom

en: Simply describe your page content, sit back, relax, and let Divi AI build your page with the click of a button.
sr: Samo opišite sadržaj stranice, zavalite se, opustite se i prepustite Divi AI-ju da izgradi vašu stranicu jednim klikom.

en: Simply describe your page, sit back, relax and let Divi AI build it for you
sr: Једноставно опишите своју страницу, седите, опустите се и препустите Divi АИ да је направи за вас

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the %1$sUpdate Totals%2$s button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
sr: Pošto vaš pregledač ne podržava JavaScript ili je onemogućen, obavezno kliknite dugme %1$sAžuriraj Ukupno%2$s pre nego što napravite narudžbinu. Može vam biti naplaćeno više od iznosa navedenog iznad ako to ne uradite.

en: Singular
sr: Jednina

en: Site Logo
sr: Logo Sajta

en: Site Tagline
sr: Slogan Sajta

en: Site Title
sr: Naslov Sajta

en: Site visitors who subscribe to your list will be redirected to this URL.
sr: Посетиоци сајта који се претплате на вашу листу биће преусмерени на ову URL.

en: Size
sr: Veličina

en: Sizes
sr: Veličine

en: Sizing
sr: Podešavanje veličine

en: Skype Button Action
sr: Акција Skype дугмета

en: Slant
sr: Слант

en: Slant 2
sr: Слант 2

en: Slide
sr: Slajd

en: Slide Active Controller
sr: Upravljač aktivnog slajda

en: Slide Active Controllers
sr: Aktivni Kontroleri Slajda

en: Slide Arrows
sr: Strelice slajda

en: Slide Button
sr: Taster slajda

en: Slide Controllers
sr: Kontroleri slajda

en: Slide Description
sr: Opis slajda

en: Slide Description Container
sr: Prevuci kontejner opisa

en: Slide Image
sr: Slika slajda

en: Slide Meta
sr: Naziv slajda

en: Slide Title
sr: Naziv slajda

en: Slider
sr: Klizač

en: Slider Arrows
sr: Strelice klizača

en: Slider Arrows Color
sr: Boja strelica klizača

en: Slider Color
sr: Boja Klizača

en: Slider Controls
sr: Kontrole klizača

en: Slider Controls Color
sr: Boja kontrola klizača

en: Sliders
sr: Слидерс

en: Slides
sr: Слајдови

en: Slides to Scroll
sr: Slajdova za Pomeranje

en: Slides to Show
sr: Slajdova za Prikaz

en: Smiles
sr: Смилес

en: Social Follow
sr: Pratioci na društvenim mrežama

en: Social Icon
sr: Ikonica društvene mreže

en: Social Media Follow
sr: Ikonice za praćenje društvenih medija

en: Social Media Follows
sr: Социал Медиа Фолловс

en: Social Network
sr: Društvena mreža

en: Social Networks
sr: Друштвене мреже

en: Soft Light
sr: Meko svetlo

en: Solid
sr: Puna ivica

en: Solid Icons
sr: Чврсте иконе

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
sr: Žao nam je, izgleda da nema dostupnih načina plaćanja za vašu državu. Kontaktirajte nas ako vam je potrebna pomoć ili želite da se dogovorite o alternativnim opcijama.

en: Sort By Date: Newest To Oldest
sr: Sortirajte po datumu:  najnovije ka najstarijem

en: Sort By Date: Oldest To Newest
sr: Sortirajte po datumu: od najstarije ka najnovijem

en: Sort By Popularity
sr: Sortiraj prema popularnosti

en: Sort By Price: High To Low
sr: Sortiraj prema ceni: od skupljeg ka jeftinijem

en: Sort By Price: Low To High
sr: Sortiraj prema ceni: od jeftinijeg ka skupljem

en: Sort By Rating
sr: Sortiraj prema oceni

en: Sort by Menu Order
sr: Поредај по редоследу менија

en: Source Element
sr: Izvorni Element

en: Space
sr: Razmak

en: Space Around
sr: Razmak Oko

en: Space Between
sr: Razmak Između

en: Space Evenly
sr: Ravnomeran Razmak

en: Spacing
sr: Razmak

en: Spacing Settings
sr: Podešavanja razmaka

en: Spam Protection
sr: Спам Протецтион

en: Specialty
sr: Posebno

en: Specialty Column
sr: Specijalna Kolona

en: Specialty Section
sr: Specijalna Sekcija

en: Specific %1$s
sr: Određeni %1$s

en: Specific %1$s Pages
sr: Određene stranice %1$s

en: Specific Author Page
sr: Određena autorska stranica

en: Specific Author Page By Role
sr: Određena autorska stranica po ulozi

en: Specific Search Queries
sr: Специфични упити за претрагу

en: Specific post ID to exclude when exclude_current_post is true. Can be a single ID or comma-separated list.
sr: ID određene objave za izuzimanje kada je exclude_current_post true. Može biti jedan ID ili lista razdvojena zarezima.

en: Specific post IDs to exclude from the query. Can be a single ID or comma-separated list.
sr: Specifični ID-ovi objava za isključivanje iz upita. Može biti jedan ID ili lista razdvojena zarezima.

en: Specific post IDs to include in the query. Can be a single ID or comma-separated list.
sr: Specifični ID-ovi objava za uključivanje u upit. Može biti jedan ID ili lista razdvojena zarezima.

en: Specify the data type of the meta value for proper comparison. Choose from CHAR (text), NUMERIC (numbers), DECIMAL (decimal numbers), or other data types.
sr: Navedite tip podataka meta vrednosti radi ispravnog poređenja. Izaberite CHAR (tekst), NUMERIC (brojevi), DECIMAL (decimalni brojevi) ili druge tipove podataka.

en: Specify the value of your link's <em>rel</em> attribute. The <em>rel</em> attribute specifies the relationship between the current document and the linked document.<br><strong>Tip:</strong> Search engines can use this attribute to get more information about a link.
sr: Odredite vrednost atributa vaše veze<em>rel</em>. <em>rel</em> atribut određuje odnos između trenutnog dokumenta i povezanog dokumenta.<br><strong>Savet:</strong> Predraživači mogu koristiti ovaj atribut da bi dobili više informacija o ovoj vezi.

en: Spectrum Picker
sr: Birač Spektra

en: Spectrum Range
sr: Opseg Spektra

en: Speculation Rule
sr: Pravilo Špekulacije

en: Speculation Rules
sr: Pravila Špekulacije

en: Speed Up The Builder With Prerendering
sr: Ubrzajte Builder Uz Pre-renderovanje

en: Speed up or slow down your animation by adjusting the animation duration. Units are in milliseconds and the default animation duration is one second.
sr: Убрзајте или успорите анимацију подешавањем трајања анимације. Јединице су у милисекундама, а подразумевано трајање анимације је једна секунда.

en: Split Testing
sr: Split testiranje

en: Split Testing Statistics
sr: Statistika A/B Testiranja

en: Square
sr: Квадрат

en: Square Stripes
sr: Скуаре Стрипес

en: Squares
sr: Квадрати

en: Stacked
sr: Сложени

en: Standard Meta Keys
sr: Standardni Meta Ključevi

en: Star Rating
sr: Звјездице

en: Start
sr: Početak

en: Start Position
sr: Početna pozicija

en: Start Typing
sr: Počnite da gradite

en: Start from a layout in your Divi Library or clone an existing page
sr: Počnite od rasporeda iz vaše Divi biblioteke ili klonirajte postojeću stranicu

en: Starting
sr: Почиње

en: Starting %s
sr: Početak %s

en: Starting Blur
sr: Стартинг Блур

en: Starting Offset
sr: Стартинг Оффсет

en: Starting Opacity
sr: Стартинг Опацити

en: Starting Rotation
sr: Почетак ротације

en: Starting Scale
sr: Почетна скала

en: State
sr: Stanje

en: Static
sr: Statičko

en: Status
sr: Stanje

en: Stick to Bottom
sr: Држите се дна

en: Stick to Top
sr: Држите се врха

en: Stick to Top and Bottom
sr: Држите се врха и дна

en: Sticky
sr: Lepljivo

en: Sticky Bottom Offset
sr: Стицки Боттом Оффсет

en: Sticky Position
sr: Стицки Поситион

en: Sticky State
sr: Lepljivo Stanje

en: Sticky Top Offset
sr: Стицки Топ Оффсет

en: Stop
sr: Zaustavi

en: Store State
sr: Sačuvaj Stanje

en: Store States
sr: Sačuvaj Stanja

en: Stretch
sr: Razvuci

en: Stretch to Fill
sr: Растегните да бисте попунили

en: Strikethrough
sr: Stopa kliktanja

en: Strings
sr: Niske

en: Structure
sr: Struktura

en: Style
sr: Stilovi

en: Style Attributes
sr: Atributi Stila

en: Style Position
sr: Pozicija Stila

en: Style Settings
sr: Podešavanja Stila

en: Style Type
sr: Tip Stila

en: Styles
sr: Stilovi

en: Sub Agent
sr: Podagent

en: Submit
sr: Pošalji

en: Submit Button
sr: Taster za prosleđivanje

en: Submit Comment
sr: Pošalji Komentar

en: Submit a Comment
sr: Pošaljite Komentar

en: Subscribe Button
sr: Taster za prosleđivanje

en: Subscription Error:
sr: Greška pri Pretplati:

en: Subtitle
sr: Podnaslov

en: Subtitle Goes Here
sr: Ovde Ide Podnaslov

en: Subtitle Text
sr: Tekst Podnaslova

en: Subtotal
sr: Međuzbir

en: Success Action
sr: Odeljak

en: Success Message
sr: Uspešna poruka

en: Success!
sr: Uspešno!

en: Successfully updated %d field(s).
sr: Uspešno ažurirano: %d polje(a).

en: Sunday
sr: недеља

en: Support Center
sr: Centar za Podršku

en: Supported File Formats:
sr: Podržani Formati Datoteka:

en: Supported Font Weights
sr: Подржане тежине фонтова

en: Switch Back To Classic Editor
sr: Vrati Se Na Klasični Uređivač

en: Switch Tab
sr: Promeni Karticu

en: Sync children to global module
sr: Sinhronizuj decu sa globalnim modulom

en: Sync values
sr: Вредности синхронизације

en: Tab
sr: Kartica

en: Tab Text
sr: Tekst Kartice

en: Table
sr: Сто

en: Table Background Color
sr: Boja Pozadine Tabele

en: Table Cell
sr: Табле Целл

en: Table Cell Alternating Background Color
sr: Боја позадине наизменичне ћелије табеле

en: Table Cell Background Color
sr: Boja Pozadine Ćelije Tabele

en: Table Header
sr: Заглавље табеле

en: Table Header Background Color
sr: Pozadinska boja zaglavlja tabele

en: Table Header Row
sr: Ред заглавља табеле

en: Table Row
sr: Ред табеле

en: Table Row Background Color
sr: Boja Pozadine Reda Tabele

en: Table Rows
sr: Редови табеле

en: Tablet View
sr: Prikaz Za Tablet

en: Tablet Wide
sr: Tablet Široko

en: Tabs
sr: Kartice

en: Tabs Content
sr: Sadržaj kartica

en: Tabs Controls
sr: Postavke kartica

en: Tag
sr: Oznaka

en: Tag 1
sr: Oznaka 1

en: Tag 2
sr: Oznaka 2

en: Tag 3
sr: Oznaka 3

en: Tag Page
sr: Таг Паге

en: Tag input container
sr: Kontejner za unos oznaka

en: Tags
sr: Oznake

en: Tags Separator
sr: Razdvojnik Oznaka

en: Target
sr: Cilj

en: Target Element
sr: Ciljni Element

en: Target Loop
sr: Ciljna Petlja

en: Target Module
sr: Ciljni Modul

en: Target Offset
sr: Ciljni Pomeraj

en: Target predefined selectors within this element without the need to write out selectors name. i.e. %s
sr: Ciljajte unapred definisane selektore unutar ovog elementa bez potrebe da upisujete nazive selektora. npr. %s

en: Taxonomy
sr: Taksonomija

en: Taxonomy to query (when query_type is terms). Can be a single taxonomy or comma-separated list.
sr: Taksonomija za upit (kada je query_type terms). Može biti jedna taksonomija ili lista razdvojena zarezima.

en: Template
sr: Šablon

en: Template Details
sr: Detalji šablona

en: Template Name
sr: Naziv šablona

en: Template Settings
sr: Podešavanja šablona

en: Templates
sr: Šabloni

en: Term
sr: Termin

en: Term Count
sr: Broj Termina

en: Term Description
sr: Opis Termina

en: Term ID
sr: ID Termina

en: Term ID to filter by (when query_type is post_type). Can be a single ID or comma-separated list.
sr: ID termina za filtriranje (kada je query_type post_type). Može biti jedan ID ili lista razdvojena zarezima.

en: Term Link
sr: Link Termina

en: Term Name
sr: Naziv Termina

en: Term Offset
sr: Pomak Termina

en: Term Order
sr: Redosled Termina

en: Terms
sr: Termini

en: Terms Groups
sr: Grupe Termina

en: Terms Per Page
sr: Termina Po Stranici

en: Testimonial
sr: Svedočanstva

en: Testimonial Author
sr: Autor izjavnog teksta

en: Testimonial Description
sr: Opis izjavnog teksta

en: Testimonial Meta
sr: Meta podaci izjavnog teksta

en: Testimonial Portrait
sr: Portret izjavnog teksta

en: Testimonials
sr: Тестимониалс

en: Text
sr: Tekst

en: Text & Logo Alignment
sr: Поравнавање текста и логотипа

en: Text Alignment
sr: Poravnavanje teksta

en: Text Background Color
sr: Boja pozadine teksta

en: Text Color
sr: Boja teksta

en: Text Overlay Border Radius
sr: Radijus ivice preklapajućeg teksta

en: Text Overlay Color
sr: Boja preklapajućeg teksta

en: Text Shadow
sr: Тект Схадов

en: Text Shadow Blur Strength
sr: Тект Схур Блур Стренгтх

en: Text Shadow Color
sr: Boja teksta

en: Text Shadow Horizontal Length
sr: Тект Схадов Хоризонтална дужина

en: Text Shadow Vertical Length
sr: Vertikalno poravnanje teksta

en: Text Size
sr: Veličina Teksta

en: Text Vertical Alignment
sr: Vertikalno poravnanje teksta

en: Text for the home link in the breadcrumb.
sr: Tekst za početnu vezu u navigaciji mrvica.

en: Textarea
sr: Prostor za tekst

en: Texts
sr: Тектс

en: Thanks for contacting us
sr: Hvala što ste nas kontaktirali

en: The D4 presets data to convert to D5 format and apply migrations.
sr: Podaci D4 unapred podešenih postavki za konverziju u D5 format i primenu migracija.

en: The Google Maps API Script is currently disabled in the <a href="%s" target="_blank">Theme Options</a>. This module will not function properly without the Google Maps API.
sr: Skripta Google Maps API je trenutno onemogućena u <a href="%s" target="_blank">Opcijama Teme</a>. Ovaj modul neće ispravno funkcionisati bez Google Maps API-ja.

en: The HTML attribute name (e.g., class, data-custom)
sr: Naziv HTML atributa (npr. class, data-custom)

en: The ID of the current post (used for exclude_current_post)
sr: ID trenutne objave (koristi se za exclude_current_post)

en: The REST API route definition for %s is missing the required permission_callback argument.
sr: Definiciji REST API rute za %s nedostaje obavezni argument permission_callback.

en: The REST API route definition missing the required permission_callback argument.
sr: Definiciji REST API rute nedostaje obavezni argument permission_callback.

en: The Skype account name.
sr: Име Skype налога.

en: The URL for this social network link.
sr: URL veze za ovu društvenu mrežu.

en: The account ID.
sr: ID naloga.

en: The account data.
sr: Podaci naloga.

en: The account name.
sr: Naziv naloga.

en: The body layout of a template should not be disabled if you wish to display and edit the content of individual posts using this layout.
sr: Raspored glavnog sadržaja u šablonu ne treba onemogućiti ako želite da prikazujete i uređujete sadržaj pojedinačnih objava koristeći ovaj raspored.

en: The bullet point that begins each list item can be placed either inside or outside the parent list wrapper. Placing list items inside will indent them further within the list.
sr: Тачка буллета која почиње сваку ставку листе може бити постављена унутар или изван омотача родитељске листе. Постављање ставки листе унутра ће их увлачити даље унутар листе.

en: The characters that begin each list item can be placed either inside or outside the parent list wrapper. Placing list items inside will indent them further within the list.
sr: Znakovi koji započinju svaku stavku liste mogu biti postavljeni unutar ili izvan omotača nadređene liste. Postavljanje stavki liste unutar će ih dodatno uvući u listu.

en: The characters that begins each list item can be placed either inside or outside the parent list wrapper. Placing list items inside will indent them further within the list.
sr: Знакови који почињу сваку ставку листе могу бити постављени унутар или изван омотача родитељске листе. Постављање ставки листе унутра ће их увлачити даље унутар листе.

en: The color of the shadow.
sr: Боја сенке.

en: The dividing line can be placed either above, below or in the center of the module.
sr: Линија раздвајања може бити постављена изнад, испод или у средини модула.

en: The following account will be removed:
sr: Sledeći nalog će biti uklonjen:

en: The higher the value, the bigger the blur, the shadow becomes wider and lighter.
sr: Што је већа вредност, веће је замућење, сенка постаје шира и светлија.

en: The item you are trying to convert is empty.
sr: Stavka koju pokušavate da konvertujete je prazna.

en: The library item type is not attached to a given item.
sr: Tip stavke biblioteke nije pridružen datoj stavci.

en: The message that will be shown to site visitors who subscribe to your list.
sr: Порука која ће бити приказана посетиоцима сајта који су се претплатили на вашу листу.

en: The page you requested could not be found.
sr: Stranica koju ste tražili nije pronađena.

en: The preset data is too large to save in a single request. This usually happens when you have a large number of presets. The system will automatically split the data into smaller chunks and retry. Please try saving again.
sr: Podaci unapred podešavanja su preveliki da bi se sačuvali u jednom zahtevu. Ovo se obično dešava kada imate veliki broj unapred podešavanja. Sistem će automatski podeliti podatke na manje delove i ponovo pokušati. Pokušajte ponovo da sačuvate.

en: The provider slug.
sr: Slug provajdera.

en: The selected canvas no longer exists
sr: Izabrano platno više ne postoji

en: The speed at which the carousel automatically cycles.
sr: Brzina kojom karusel automatski prolazi kroz slajdove.

en: The speed of the slide transition animation.
sr: Brzina animacije prelaza slajda.

en: The title of your blurb will appear in bold below your blurb image.
sr: Naslov vašeg blurb teksta će biti podebljan ispod vaše blurb slike.

en: The title will appear above the content and when the accordion is closed.
sr: Naslov će se prikazati iznad sadržaja i kada je harmonika zatvorena.

en: The title will appear above the content and when the toggle is closed.
sr: Naslov preklopnika će se pojaviti iznad sadržaja i kad je preklopnik zatvoren.

en: The title will be used within the tab button for this tab.
sr: Naslov će biti korišćen u okviru tastera za karticu za ovu karticu.

en: The value for this attribute (e.g., my-class, custom-value)
sr: Vrednost za ovaj atribut (npr. my-class, custom-value)

en: Theme Builder Item
sr: Stavka Theme Builder-a

en: Theme Builder Items
sr: Stavke Theme Builder-a

en: Theme Builder Library Templates
sr: Šabloni iz biblioteke Theme Builder-a

en: Theme Builder Template Editing
sr: Uređivanje Theme Builder šablona

en: Theme Customizer
sr: Prilagođavač teme

en: Theme Options
sr: Opcije teme

en: There are no reviews yet.
sr: Još nema recenzija.

en: There must be operators between values
sr: Između vrednosti moraju postojati operatori

en: There must be spaces around operators
sr: Oko operatora moraju postojati razmaci

en: There was an error trying to send your message. Please try again later.
sr: Došlo je do greške prilikom slanja vaše poruke. Pokušajte ponovo kasnije.

en: There was no response.
sr: Nije bilo odgovora.

en: Thin
sr: Тхин

en: Thin 100
sr: Tanko 100

en: Thinking...
sr: Razmišljam...

en: This %1$s
sr: Ovaj %1$s

en: This Divi 4 module is running in backwards compatibility mode because it has custom settings applied to it by a third-party Divi Extension which is not yet compatible with Divi 5. You can edit the shortcode directly or recreate the module using Divi 5.
sr: Ovaj Divi 4 modul radi u režimu kompatibilnosti unazad zato što su na njega primenjena prilagođena podešavanja preko ekstenzije treće strane za Divi koja još uvek nije kompatibilna sa Divi 5. Možete direktno urediti shortcode ili ponovo napraviti modul koristeći Divi 5.

en: This Layout Is Built With Divi
sr: Ovaj Raspored Je Napravljen Uz Divi

en: This Loop %1$s
sr: Ova Petlja %1$s

en: This applies motion effects to individual elements within the module rather than the module as a whole. For example, to each image within a Gallery, rather than the Gallery container.
sr: Ово примењује ефекте кретања на појединачне елементе унутар модула, а не на модул у целини. На пример, на сваку слику у оквиру Галерије, а не на контејнер Галерије.

en: This attribute exists in the following presets:
sr: Ovaj atribut postoji u sledećim pretpodešavanjima:

en: This content could not be displayed. Click the button below to save and reload the builder
sr: Овај садржај није могао бити приказан. Кликните на дугме испод да бисте сачували и поново учитали градитеља

en: This content could not be displayed. Please report this error to our team so that we can fix it and then save and reload the builder.
sr: Овај садржај није могао бити приказан. Молимо вас да пријавите ову грешку нашем тиму како бисмо је поправили, а затим сачували и поново учитали градитеља.

en: This content will appear below the subscribe button.
sr: Sadržaj unešen ovde će se pojaviti ispod podnaslova tekta.

en: This content will appear below the title.
sr: Sadržaj unešen ovde će se pojaviti ispod podnaslova tekta.

en: This controls how your text is aligned within the module.
sr: Ovo kontroliše način na koji je vaš tekst poravnat u okviru modula.

en: This controls the direction of the lazy-loading animation.
sr: Ovo kontroliše smer animacije.

en: This controls the orientation of the image within the module.
sr: Ovo kontroliše orijentaciju slike unutar modula.

en: This controls the transition delay of the hover animation.
sr: Овим се контролише кашњење пријелаза ховер анимације.

en: This controls the transition duration of the hover animation.
sr: Овим се контролише трајање преласка ховер анимације.

en: This controls the transition speed curve of the hover animation.
sr: Овим се контролише кривуља брзине преласка ховер анимације.

en: This field is disabled
sr: Ovo polje je onemogućeno

en: This file should not be imported in this context.
sr: Ova datoteka ne treba da se uvozi u ovom kontekstu.

en: This import contains references to the global Header, Body, and/or Footer from the website they were exported from. How would you like to import these references?
sr: Ovaj uvoz sadrži reference na globalno zaglavlje, glavni sadržaj i/ili podnožje sa sajta sa kog su izvezeni. Kako želite da uvezete ove reference?

en: This is a legacy Divi 4 module running in backwards compatibility mode. In most cases, legacy modules should appear the same as they did in Divi 4. However, these modules aren't as performant and fully featured as Divi 5 modules.
sr: Ovo je zastareli Divi 4 modul koji radi u režimu kompatibilnosti unazad. U većini slučajeva, zastareli moduli bi trebalo da izgledaju isto kao u Divi 4. Međutim, ovi moduli nisu toliko performantni i nemaju sve funkcije kao Divi 5 moduli.

en: This is the date the countdown timer is counting down to.
sr: Ovo je datum do kog odbrojava tajmer za odbrojavanje.

en: This is the title displayed for the countdown timer.
sr: Ovo je naslov prikazan za sat za odbrojavanje.

en: This item is assigned to another template. Saving will override and remove its current assignment.
sr: Ova stavka je dodeljena drugom šablonu. Čuvanje će prepisati i ukloniti trenutnu dodelu.

en: This layout contains global design presets. Check the box below to import these styles as presets, or leave it unchecked to bring them in as static styles.
sr: Овај изглед садржи глобалне унапред постављене дизајне. Означите поље у наставку да бисте ове стилове увезли као унапред подешене или оставите неозначено да бисте их унели као статичке стилове.

en: This legacy module is running in backward compatibility mode. Legacy modules require a reload when editing and cause slower loading times on the front end.
sr: Ovaj nasleđeni modul radi u režimu kompatibilnosti unazad. Nasleđeni moduli zahtevaju ponovno učitavanje pri uređivanju i uzrokuju sporije vreme učitavanja na prednjem prikazu.

en: This module will not function properly on the front end of your website because this is not the assigned Checkout page.
sr: Ovaj modul neće ispravno funkcionisati na prednjoj strani sajta jer ovo nije dodeljena stranica za plaćanje.

en: This number of columns cannot be used on this row.
sr: Овај број ступаца се не може користити у овом реду.

en: This option will cover the player UI on the main video. This image can either be uploaded in each video setting or auto-generated by Divi.
sr: Ova opcija će pokriti interfejs plejera na glavnom video zapisu. Ova slika može biti ili otpremljena u svakom video podešavanju ili automatski generisana od strane Divi.

en: This post has been assigned a template using the Theme Builder, however, the template being used does not contain a Post Content module.
sr: Ovoj objavi je dodeljen šablon pomoću Theme Builder-a, međutim šablon koji se koristi ne sadrži modul Sadržaj objave.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
sr: Ova objava je zaštićena lozinkom. Unesite lozinku da biste videli komentare.

en: This sets a static height value for your element. Once set, the height of the element will no longer be determined by its inner content. Content that exceeds the static height of the element will overflow the element wrapper.
sr: Ово поставља статичку вредност висине за ваш елемент. Када се једном подеси, висина елемента више неће бити одређена унутрашњим садржајем. Садржај који прелази статичку висину елемента ће прелити омотач елемената.

en: This setting adjusts the shape of the bullet point that begins each list item.
sr: Ово подешавање прилагођава облик тачке означавања која почиње сваку ставку листе.

en: This setting determines the vertical alignment of your content. Your content can either be vertically centered, or aligned to the bottom.
sr: Ovo podešavanje određuje vertikalno poravnanje vašeg sadržaja. Vaš sadržaj može biti ili vertikalno centriran ili poravnat do dna.

en: This setting determines the vertical alignment of your slide image. Your image can either be vertically centered, or aligned to the bottom of your slide.
sr: Ovo podešavanje određuje vertikalno poravnanje vaše slike slajda. Vaša slika može biti ili vertikalno postavljena, ili poravnana na dno vašeg slajda.

en: This setting will let you choose to use the thumbnail track controls below the slider or dot navigation at the bottom of the slider.
sr: Ovo podešavanje će vam dozvoliti da izaberete da koristite kontrole trake sa sličicama ispod klizača ili tačkastu navigaciju na dnu klizača.

en: This setting will make your slider arrows either light or dark in color.
sr: Ovo podešavanje će učiniti vaše strelice klizača ili svetlim ili tamnim.

en: This setting will toggle visibility of CTA on mobile devices.
sr: Ovo podešavanje će uključiti/isključiti vidljivost CTA-a na mobilnim uređajima.

en: This setting will toggle visibility of Images/Video on mobile devices.
sr: Ovo podešavanje će uključiti/isključiti vidljivost Slika/Videa na mobilnim uređajima.

en: This setting will toggle visibility of content on mobile devices.
sr: Ovo podešavanje će uključiti/isključiti vidljivost sadržaja na mobilnim uređajima.

en: This setting will turn on and off the circle buttons at the bottom of the slider.
sr: Ovo podešavanje će uključiti i isključiti kružne tastere na dnu klizača.

en: This setting will turn on and off the featured image in the slider.
sr: Ova podešavanja će uključiti i isključiti istaknutu sliku u klizaču.

en: This setting will turn on and off the meta section.
sr: Ova podešavanja će uključiti i isključiti meta odeljak.

en: This setting will turn on and off the navigation arrows.
sr: Ovo podešavanje će uključiti i isključiti strelice za navigaciju.

en: This setting will turn on and off the read more button.
sr: Ovo podešavanje će aktivirati i deaktivirati dugme Pročitaj više.

en: This settings turns on and off the 1px divider line, but does not affect the divider height.
sr: Ova podešavanja uključuju i isključuju liniju razdelnika od jednog piksela, ali ne utiču na visinu razdelnika.

en: This will adjust the color of the 1px divider line.
sr: Ovo će podesiti boju linije razdelnika veličine jednog piksela.

en: This will affect all <strong>%1$s</strong> Groups using the <strong>%2$s</strong> across your entire site. Do you wish to proceed?
sr: Ovo će uticati na sve Grupe <strong>%1$s</strong> koje koriste <strong>%2$s</strong> na celom sajtu. Želite li da nastavite?

en: This will affect all <strong>%1$s</strong> Modules using the <strong>%2$s</strong> across your entire site. Do you wish to proceed?
sr: Ovo će uticati na sve Module <strong>%1$s</strong> koji koriste <strong>%2$s</strong> na celom sajtu. Želite li da nastavite?

en: This will assign <strong>%1$s</strong> as the <strong>Default %2$s Preset</strong> across your entire site. All <strong>%2$s</strong> Modules that use the <strong>Default %2$s Preset</strong> will be affected. Do you wish to proceed?
sr: Ovo će postaviti <strong>%1$s</strong> kao <strong>Podrazumevano Unapred Podešavanje za %2$s</strong> na celom sajtu. Svi Moduli <strong>%2$s</strong> koji koriste <strong>Podrazumevano Unapred Podešavanje za %2$s</strong> biće obuhvaćeni. Želite li da nastavite?

en: This will assign <strong>%1$s</strong> as the default <strong>%2$s</strong> across your entire site. All elements that use <strong>Default %2$s</strong> will be affected. Do you wish to proceed?
sr: Ovo će postaviti <strong>%1$s</strong> kao podrazumevano <strong>%2$s</strong> na celom sajtu. Svi elementi koji koriste <strong>Podrazumevano %2$s</strong> biće obuhvaćeni. Želite li da nastavite?

en: This will change the Display Order of the module.
sr: Ovo će promeniti Redosled Prikaza modula.

en: This will change the fill color for the bar.
sr: Ovo će izmeniti unutrašnju boju trake.

en: This will change the label of the module in the builder for easy identification.
sr: Ovo će promeniti oznaku modula u izrađivaču, zarad lake identifikacije.

en: This will delete and unassign the <strong>%1$s</strong> preset across your entire site, and assign the <strong>Default %2$s Preset</strong> in all instances. Do you wish to proceed?
sr: Ovo će obrisati i ukloniti dodelu unapred podešavanja <strong>%1$s</strong> na celom sajtu i dodeliti <strong>Podrazumevano Unapred Podešavanje za %2$s</strong> u svim instancama. Želite li da nastavite?

en: This will delete and unassign this <strong>%1$s</strong> preset across your entire site, and assign the <strong>Default %2$s Preset</strong> in all instances. Do you wish to proceed?
sr: Ово ће избрисати и опозвати додељивање овог <strong>%1$s</strong> унапред подешеног садржаја на целој вашој веб локацији и доделити подразумевано <strong>подешавање %2$s</strong> у свим случајевима. Да ли желите да наставите?

en: This will disable the module on selected devices
sr: Ovo će onemogućiti modul na izabranim uređajima

en: This will disable the module on selected devices.
sr: Ovo će onemogućiti modul na izabranim uređajima.

en: This will reset all Theme Builder settings and delete all templates. Are you sure you want to do this?
sr: Ovo će resetovati sva podešavanja Theme Builder-a i obrisati sve šablone. Da li ste sigurni da želite to da uradite?

en: This will turn thumbnails on and off.
sr: Ovim ćete isključiti ili uključiti sličice.

en: This will update all instances across your entire site.
sr: Ovo će ažurirati sve instance na celom sajtu.

en: This would create an infinite loop
sr: Ovo bi napravilo beskonačnu petlju

en: Three values are required
sr: Potrebne su tri vrednosti

en: Thumbnail
sr: Sličica

en: Thumbnail Item
sr: Sličica

en: Thumbnail Orientation
sr: Položaj sličica

en: Thumbnail Overlay Color
sr: Preklapajuća boja sličice

en: Thumbnail Size
sr: Veličina Sličice

en: Thursday
sr: четвртак

en: Tilt
sr: Nagnuće

en: Time Delay
sr: Vremensko Kašnjenje

en: Time:
sr: Vreme:

en: Timer Section
sr: Odeljak vremenskog brojača

en: Title
sr: Naslov

en: Title Link
sr: Наслов Линк

en: Title Text
sr: Текст наслова

en: Title displayed above the portfolio.
sr: Naslov prikazan iznad portfelja

en: Title is required.
sr: Naslov je obavezan.

en: Title/Meta Background Image
sr: Pozadinska slika naslova

en: Title: a-z
sr: Naziv: a-z

en: Title: z-a
sr: Naziv: z-a

en: To Hour
sr: Do Sata

en: To Minute
sr: Do Minuta

en: To use the Checkout Payment module, you need to add a Checkout Billing module and a Checkout Shipping module to this page first.
sr: Da biste koristili modul Naplata Plaćanje, prvo morate da dodate module Naplata Podaci Za Naplatu i Naplata Dostava na ovu stranicu.

en: To use the Checkout Payment module, you need to add a Checkout Billing module to this page first.
sr: Da biste koristili modul Naplata Plaćanje, prvo morate da dodate modul Naplata Podaci Za Naplatu na ovu stranicu.

en: Toggle
sr: Preklopnik

en: Toggle %s
sr: Uključi/Isključi %s

en: Toggle Attribute
sr: Uključi/Isključi Atribut

en: Toggle Content
sr: Sadržaj preklopnika

en: Toggle Cookie
sr: Uključi/Isključi Kolačić

en: Toggle Divi Builder
sr: Uključi/Isključi Divi Builder

en: Toggle Gradient
sr: Uključi/Isključi Gradijent

en: Toggle Icon
sr: Ikona preklopnika

en: Toggle Mask
sr: Uključi/Isključi Masku

en: Toggle Options
sr: Opcije Preklopnika

en: Toggle Pattern
sr: Uključi/Isključi Šablon

en: Toggle Preset
sr: Uključi/Isključi Unapred Podešavanje

en: Toggle Responsive View
sr: Uključi/Isključi Prikaz Za Odzivne Uređaje

en: Toggle Title
sr: Naslov preklopnika

en: Toggle Visibility
sr: Uključi/Isključi Vidljivost

en: Toggle between the various gallery layout types.
sr: Пребацивање између различитих типова изгледа галерије.

en: Toggle dropdown
sr: Otvori/Zatvori padajući meni

en: Toggled layout visibility
sr: Promenjena vidljivost rasporeda

en: Toggles
sr: Тогглес

en: Tool Call
sr: Poziv Alatke

en: Tooltip
sr: Тоолтип

en: Tooltip Background Color
sr: Boja Pozadine Opisa U Oblačiću

en: Top
sr: Vrh

en: Top Border Color
sr: Boja ivice

en: Top Border Style
sr: Stil ivice

en: Top Border Width
sr: Širina ivice

en: Top Center
sr: На Врху У Центру

en: Top Left
sr: На Врху Са Леве Стране

en: Top Rated Products
sr: Najbolje ocenjeni proizvodi

en: Top Right
sr: Врх Десно

en: Top Sticky Limit
sr: Топ Стицки Лимит

en: Top To Bottom
sr: Od vrha ka dnu

en: Top of Element
sr: Врх елемента

en: Total
sr: Ukupno

en: Trackbacks/Pingbacks
sr: Trackback/Pingback

en: Transform
sr: Трансформисати

en: Transform Origin
sr: Трансформ Оригин

en: Transform Rotate
sr: Трансформ Ротате

en: Transform Scale
sr: Трансформ Сцале

en: Transform Skew
sr: Трансформ Скев

en: Transform Translate
sr: Трансформ Транслате

en: Transforms
sr: Transformacije

en: Transition Default and Sticky Styles
sr: Подразумевани прелаз и лепљиви стилови

en: Transition Delay
sr: Транситион Делаи

en: Transition Duration
sr: Трајање транзиције

en: Transition Speed
sr: Brzina Prelaza

en: Transition Speed Curve
sr: Кривуља брзине транзиције

en: Transitions
sr: Транситионс

en: Translate
sr: Prevedi

en: Travel back in time by this amount.
sr: Враћајте се у прошлост овим износом.

en: Triangle
sr: Триангле

en: Triangles
sr: Троуглови

en: Trigger Animation
sr: Okidač Animacije

en: Trigger Event
sr: Okidački Događaj

en: Trigger:
sr: Okidač:

en: True Parallax
sr: Istinski Paralaksa efekat

en: Try Again
sr: Pokušaj ponovo

en: Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.
sr: Pokušajte da precizirate pretragu ili koristite navigaciju iznad da biste pronašli objavu.

en: Tuesday
sr: уторак

en: Tufted
sr: Тафтед

en: Turn comment count on and off.
sr: Заузврат Број коментара on и off.

en: Turn excerpt on and off.
sr: Укључите и искључите извод.

en: Turn image on or off
sr: Uključi Ili Isključi Sliku

en: Turn image on or off.
sr: Укључите или искључите слику.

en: Turn meta on or off.
sr: Укључите или искључите мета.

en: Turn name on or off
sr: Uključi Ili Isključi Naziv

en: Turn name on or off.
sr: Укључите или искључите име.

en: Turn on or off the author link.
sr: Uključi ili isključi vezu autora.

en: Turn pagination on and off.
sr: Uključi i isključi numerisanje stranica.

en: Turn pagination on or off
sr: Uključi Ili Isključi Paginaciju

en: Turn price on or off
sr: Uključi Ili Isključi Cenu

en: Turn price on or off.
sr: Укључите или искључите цену.

en: Turn project titles on or off.
sr: Uključite ili isključite naslove projekata.

en: Turn rating on or off
sr: Uključi Ili Isključi Ocenu

en: Turn rating on or off.
sr: Укључите или искључите оцењивање.

en: Turn sale badge on or off
sr: Uključi Ili Isključi Oznaku Sniženja

en: Turn sale badge on or off.
sr: Укључите или искључите значку за распродају.

en: Turn the captcha on or off using this option.
sr: Uključi ili isključi Captcha koristeći ovu opciju.

en: Turn the category links on or off.
sr: Uključi ili isključi veze kategorija.

en: Turn the date display on or off.
sr: Uključite ili isključite ekran sa datumom.

en: Turn the date on or off.
sr: Uključi ili isključi datum.

en: Turn the pagination on or off.
sr: Uključite ili isključite paginaciju.

en: Turn this on to exclude pages from search results.
sr: Uključite ovo da biste isključili stranice iz rezultata pretrage.

en: Turn this on to show the Search Button.
sr: Uključite ovo da biste prikazali dugme za pretragu.

en: Turn this on to show the next post link.
sr: Uključite ovo da se prikaže link ka sledećoj objavi.

en: Turn this on to show the previous post link.
sr: Uključite ovo da se prikaže link ka prethodnoj objavi.

en: Turning off percentages will remove the percentage text from within the filled portion of the bar.
sr: Искључивање процента ће уклонити процентуални текст из испуњеног дела траке.

en: Turning this on will allow automatic sliding to continue on mouse hover.
sr: Претварајући ово ће аутоматски клизна наставити када пређете мишем.

en: Turning this on will exclude Posts from search results.
sr: Uključivanje ovoga će isključiti objave iz rezultata pretrage.

en: Two values are required
sr: Potrebne su dve vrednosti

en: Type
sr: Tip

en: Type > then search to nest, Cmd+Enter to add, Enter to insert all
sr: Ukucajte > pa pretražite za ugnježđavanje, Cmd+Enter za dodavanje, Enter za ubacivanje svega

en: Type of query to perform (post_type, terms, users, current_page, repeater, or repeater_field_name)
sr: Tip upita za izvršavanje (post_type, terms, users, current_page, repeater ili repeater_field_name)

en: Type the Redirect URL
sr: Унесите URL за преусмеравање

en: Type the message you want to display after successful form submission. Leave blank for default
sr: Ukucaj poruku koju želiš da bude prikazana posle uspešnog podnošenja obrasca. Ostavi prazno za podrazumevanu vrednost

en: Type the text you want to use as placeholder for the search field.
sr: Ukucajte tekst koji želite da koristite kao čuvar mesta za polje pretrage.

en: Type: %s
sr: Tip: %s

en: URL Parameter
sr: Параметар URL-а

en: URL Parameter Name
sr: Назив параметра URL-а

en: URL Parameter Value
sr: Вредност параметра URL-а

en: URL for the home link in the breadcrumb.
sr: URL za početnu vezu u navigaciji mrvica.

en: URLs
sr: URL-ovi

en: Ultra Bold
sr: Ултра Болд

en: Ultra Bold 800
sr: Ultra Podebljano 800

en: Ultra Light
sr: Tvrda svetlost

en: Ultra Light 200
sr: Ultra Svetlo 200

en: Ultra Wide
sr: Ultra Široko

en: Unable To Establish Internet Connection.
sr: Није могуће успоставити интернет везу.

en: Unassigned
sr: Nedodeljeno

en: Unclosed block: missing closing brace.
sr: Nezatvoren blok: nedostaje završna vitičasta zagrada.

en: Underline
sr: Podvučeni tekst

en: Underneath Section Content
sr: Ubaci odeljak

en: Undo
sr: Poništi

en: Undo/Redo
sr: Poništi/Ponovi

en: Undock Active Tab
sr: Otkači Aktivnu Karticu

en: Undock Tab
sr: Otkači Karticu

en: Unexpected closing brace.
sr: Neočekivana završna vitičasta zagrada.

en: Unknown Field
sr: Nepoznato Polje

en: Unknown Module
sr: Nepoznati Modul

en: Unknown Target
sr: Nepoznata Meta

en: Unknown error.
sr: Nepoznata greška.

en: Unlock
sr: Откључавање

en: Unlock %1$s
sr: Otključaj %1$s

en: Unlock %s
sr: Otključaj %s

en: Unlock Module
sr: Откључавање Модул

en: Unlock module
sr: Otključaj modul

en: Unlock parent module first
sr: Prvo otključajte nadređeni modul

en: Unordered List
sr: Umetni nenaručenu listu

en: Unordered List Item Indent
sr: Centriraj listu stavki

en: Unordered List Style Position
sr: Положај неуређеног стила листе

en: Unordered List Style Type
sr: Umetni nenaručenu listu

en: Unsaved Changes
sr: Nesačuvane Promene

en: Unsaved changes will be lost if you leave the Theme Builder at this time.
sr: Nesačuvane promene će biti izgubljene ako sada napustite Theme Builder.

en: Unsigned
sr: Bez Predznaka

en: Unsupported
sr: Nije Podržano

en: Unsupported post type.
sr: Nepodržani tip objave.

en: Until Date
sr: До датума

en: Up
sr: Горе

en: Update
sr: Ažuriraj

en: Update All Presets
sr: Ažuriraj Sva Pretpodešavanja

en: Update Preset With Current Styles
sr: Ажурирајте унапред подешене тренутне стилове

en: Update Presets?
sr: Ažurirati Pretpodešavanja?

en: Update cart
sr: Ažuriraj korpu

en: Update this value in all detected locations.
sr: Ažuriraj ovu vrednost na svim pronađenim lokacijama.

en: Update totals
sr: Ažuriraj ukupno

en: Updated template settings
sr: Ažurirana podešavanja šablona

en: Updated templates order
sr: Ažuriran redosled šablona

en: Updating breakpoints will affect take affect across your entire website. When disabling a breakpoint, its styles will be stored for posterity. When enabling a breakpoint, any existing styles for that breakpoint will be restored.
sr: Ažuriranje prelomnih tačaka će se primeniti na celom vašem sajtu. Kada onemogućite prelomnu tačku, njeni stilovi će biti sačuvani za ubuduće. Kada omogućite prelomnu tačku, svi postojeći stilovi za tu prelomnu tačku biće vraćeni.

en: Updating breakpoints will take affect across your entire website.
sr: Ažuriranje prelomnih tačaka će se primeniti na celom vašem sajtu.

en: Updating breakpoints will take affect across your entire website. When disabling a breakpoint, its styles will be stored for posterity.
sr: Ažuriranje prelomnih tačaka će se primeniti na celom vašem sajtu. Kada onemogućite prelomnu tačku, njeni stilovi će biti sačuvani za ubuduće.

en: Updating breakpoints will take affect across your entire website. When enabling a breakpoint, any existing styles for that breakpoint will be restored.
sr: Ažuriranje prelomnih tačaka će se primeniti na celom vašem sajtu. Kada omogućite prelomnu tačku, svi postojeći stilovi za tu prelomnu tačku biće vraćeni.

en: Upgrade Your Divi Cloud
sr: Nadogradite svoj Divi Cloud

en: Upload
sr: Otpremi

en: Upload Font
sr: Otpremi

en: Upload a video
sr: Otpremi video

en: Upload an image
sr: Otpremi sliku

en: Upload an image to display at the top of your blurb.
sr: Otpremi sliku da biste je prikazali na vrhu vašeg blurb teksta.

en: Upload an image to display beside your menu.
sr: Отпремите слику која ће се приказати поред вашег менија.

en: Upload an image.
sr: Otpremite sliku.

en: Upload the "after" image.
sr: Otpremite sliku "posle".

en: Upload the "before" image.
sr: Otpremite sliku "pre".

en: Upload the .WEBM version of your video here. All uploaded videos should be in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers.
sr: Otpremite ovde .WEBM verziju vašeg video zapisa. Svi otpremljeni video zapisi treba da budu i u .MP4 i u .WEBM formatima da bi se obezbedila maksimalna kompatibilnost u svim pregledačima.

en: Upload your Lottie JSON animation file.
sr: Otpremite vaš Lottie JSON fajl animacije.

en: Upload your desired image, or type in the URL to the image you would like to display over your video. You can also generate a still image from your video.
sr: Otpremite vašu željenu sliku ili ukucajte URL slike koju biste želeli da prikažete preko vašeg video zapisa. Možete takođe iz vašeg video zapisa generisati i fotografiju bez pokreta.

en: Upload your desired image, or type in the URL to the image you would like to display.
sr: Otpremite vašu željenu sliku, ili ukucajte URL slike koju biste želeli da prikažete.

en: Upload your desired video in .MP4 format, or type in the URL to the video you would like to display.
sr: Otpremite željeni video u .MP4 formatu ili unesite URL video-snimka koji želite da prikažete.

en: Upload/Remove Fonts
sr: Otpremi/Ukloni Fontove

en: Uppercase
sr: Velika Slova

en: Upscale
sr: Упсцале

en: Upwards
sr: Nagore

en: Use A Spam Protection Service
sr: Користите услугу заштите од нежељене поште

en: Use Background Color
sr: Koristi boju pozadine

en: Use Background Color Gradient
sr: Koristite preliv boja iz pozadine

en: Use Background Overlay
sr: Koristi pozadinsko preklapanje

en: Use Basic Captcha
sr: Користите Басиц Цаптцха

en: Use Current Loop
sr: Koristi Trenutnu Petlju

en: Use Custom %s Size
sr: Koristi Prilagođenu Veličinu %s

en: Use Custom Fields
sr: Koristi prilagođenu širinu

en: Use Custom Icon Size
sr: Користите прилагођену величину иконе

en: Use Custom Styles For %1$s
sr: Користите прилагођене стилове за %1$s

en: Use Dot Navigation
sr: Koristi tačkastu navigaciju

en: Use Focus Borders
sr: Koristi boju ivice za polje na koje se kliknulo

en: Use Global Body
sr: Koristi globalni glavni sadržaj

en: Use Global Footer
sr: Koristi globalno podnožje

en: Use Global Header
sr: Koristi globalno zaglavlje

en: Use Grayscale Filter
sr: Koristi filter skale sivih tonova

en: Use Icon
sr: Koristi ikonu

en: Use On
sr: Koristi na

en: Use Parallax Effect
sr: Koristi Paralaksa efekat

en: Use Post Excerpts
sr: Користите Пост Екцерптс

en: Use Single Name Field
sr: Polje za ime

en: Use Text Background Color
sr: Koristi pozadinsku boju teksta

en: Use Text Overlay
sr: Koristi preklapanje teksta

en: Use Thumbnail Track
sr: Koristi traku sa sličicama

en: Use Visual Builder
sr: Koristi Visual Builder

en: Use With Global Templates From This Website
sr: Koristi sa globalnim šablonima sa ovog sajta

en: Use the Divi Builder
sr: Koristi Divi Builder

en: Use the color picker to choose a color for the background overlay.
sr: Koristite odabirač boja da biste izabrali boju za pozadinsko preklapanje.

en: Use the color picker to choose a color for the text overlay.
sr: Koristite odabirač boja da biste izabrali boju za preklapajući tekst.

en: Use the current loop context for displaying products.
sr: Koristite kontekst trenutne petlje za prikaz proizvoda.

en: Use the fields below to add a new account.
sr: Koristite polja ispod da biste dodali novi nalog

en: User
sr: Korisnik

en: User IDs separated by commas
sr: ID-ovi Korisnika Razdvojeni Zarezima

en: User Link
sr: Link Korisnika

en: User Login
sr: Korisničko Ime

en: User Offset
sr: Pomak Korisnika

en: User Role
sr: Улога корисника

en: User is Logged In
sr: Корисник је пријављен

en: User is Logged Out
sr: Корисник је одјављен

en: User role to filter by (when query_type is users). Can be a single role or comma-separated list.
sr: Korisnička uloga za filtriranje (kada je query_type users). Može biti jedna uloga ili lista razdvojena zarezima.

en: Username
sr: Korisničko Ime

en: Username or email
sr: Korisničko ime ili imejl

en: Users
sr: Korisnici

en: Users Groups
sr: Korisničke Grupe

en: Users Per Page
sr: Korisnika Po Stranici

en: Using Scrolling Effects, you can transform elements on your page as you scroll. The animation's transition is based on the user's scrolling behavior. Once the element enters the browser viewport (top), the animation begins, and it once it leaves the viewport (bottom), the animation ends.
sr: Користећи ефекте померања, можете да трансформишете елементе на страници док се крећете. Прелазак анимације је заснован на корисниковом понашању померања. Када елемент уђе у оквир за приказ прегледача (горе), анимација почиње, а када напусти оквир за приказ (доле), анимација се завршава.

en: Using the Custom CSS tab , you can either output free form styles or output styles before / after / on the element.
sr: Korišćenjem kartice Prilagođeni CSS možete da ispišete proizvoljne stilove ili stilove pre / posle / na elementu.

en: Using the Divi Role Editor, you can limit the types of actions that can be taken by WordPress users of different roles. This is a great way to limit the functionality available to your customers or guest authors to ensure that they only have the necessary options available to them.
sr: Pomoću Divi uređivača uloga možete ograničiti vrste radnji koje mogu da obavljaju WordPress korisnici različitih uloga. Ovo je odličan način da ograničite funkcionalnost dostupnu vašim klijentima ili gostujućim autorima, kako biste osigurali da imaju dostupne samo potrebne opcije.

en: Using the transform controls, you can perform visual adjustments to any element using a combination of Scale, Translation, Rotation and Skew settings. This allows you to create advanced design effects without the need of a separate graphic design program.
sr: Pomoću kontrola transformacije možete vizuelno prilagoditi bilo koji element kombinacijom podešavanja Skale, Translacije, Rotacije i Iskošenja. Ovo vam omogućava da kreirate napredne dizajnerske efekte bez potrebe za posebnim programom za grafički dizajn.

en: Using the transform controls, you can performance visual adjustments to any element using a combination of Scale, Translation, Rotation and Skew settings. This allows you to create advanced design effects without the need of a separate graphic design program.
sr: Користећи контроле трансформације, можете извршити визуелна прилагођавања за било који елемент користећи комбинацију подешавања Скала, Превод, Ротација и Скев. То вам омогућава да креирате напредне дизајнерске ефекте без потребе за посебним програмом графичког дизајна.

en: Values must be comma separated
sr: Vrednosti moraju biti odvojene zarezima

en: Variable Manager
sr: Menadžer Varijabli

en: Variable Settings
sr: Podešavanja Promenljivih

en: Variables
sr: Promenljive

en: Variables Manager
sr: Menadžer Promenljivih

en: Variation Label
sr: Ознака варијације

en: Vertical
sr: Вертикала

en: Vertical Gap
sr: Vertikalni Razmak

en: Vertical Gutters
sr: Вертикални олуци

en: Vertical Motion
sr: Вертицал Мотион

en: Vertical Offset
sr: Вертицал Оффсет

en: Vertical Overflow
sr: Вертицал Оверфлов

en: Vertically Centered
sr: Vertikalno pozicioniran

en: Very poor
sr: Veoma Loše

en: Video Icon
sr: Ikona video snimka

en: Video MP4 File Or Youtube URL
sr: Видео МП4 датотека или Youtube URL

en: Video Play
sr: Pokretanje Videа

en: Video Slider
sr: Video klizač

en: Video Slider Item
sr: Stavka Video Slajdera

en: Video Slider Items
sr: Stavke Video Slajdera

en: Video Sliders
sr: Видео клизачи

en: Video Tutorials
sr: Podešavanja za video

en: Video WEBM File
sr: Видео ВЕБМ фајл

en: Videos
sr: Видеос

en: View
sr: Prikaz

en: View Body Template
sr: Prikaži Šablon Glavnog Sadržaja

en: View Footer Template
sr: Prikaži Šablon Podnožja

en: View Front End
sr: Prikaži Na Front End-u

en: View Global Canvas
sr: Prikaži Globalno Platno

en: View Header Template
sr: Prikaži Šablon Zaglavlja

en: View Page
sr: Prikaži Stranicu

en: View Split Testing Stats
sr: Prikaži Statistiku A/B Testiranja

en: View Template
sr: Prikaži Šablon

en: View Theme Builder
sr: Prikaži Theme Builder

en: View Theme Builder Item
sr: Prikaži Stavku U Theme Builder-u

en: Viewport Bottom
sr: Виевпорт Боттом

en: Viewport Enter
sr: Ulazak U Prikazni Okvir

en: Viewport Exit
sr: Izlaz Iz Prikaznog Okvira

en: Viewport Height (vh)
sr: Висина прозора (вх)

en: Viewport Maximum (vmax)
sr: Максимални оквир за приказ (вмак)

en: Viewport Minimum (vmin)
sr: Минимум оквира приказа (вмин)

en: Viewport Top
sr: Виевпорт Топ

en: Viewport Width (vw)
sr: Ширина видног поља (вв)

en: Visibility
sr: Vidljivost

en: Visible
sr: Видљиво

en: Visual
sr: Vizuelno

en: Wave
sr: Ваве

en: Wave 2
sr: Талас 2

en: Waves
sr: Вавес

en: Waves 2
sr: Вавес 2

en: Wavy
sr: Talasasto

en: Website Field
sr: Polje za veb lokaciju

en: Wednesday
sr: Среда

en: Weekly
sr: Недељно

en: Weights
sr: Debljine

en: When a minimum height is set, the element will always have a height of at least the amount defined. This supersedes smaller static height values. Unlike height, minimum height does not result in content overflow and will allow the height of your element to remain dynamic.
sr: Када је постављена минимална висина, елемент ће увек имати висину од најмање дефинисане вредности. Ово замењује мање статичке вредности висине. За разлику од висине, минимална висина не доводи до прелијевања садржаја и допушта да висина вашег елемента остане динамична.

en: When a visitor clicks into an input field, it becomes focused. You can pick a color to be used for the input field background while focused.
sr: Када посетилац кликне на поље за унос, он се фокусира. Можете изабрати боју која ће се користити за позадину поља за унос док је фокусирана.

en: When a visitor clicks into an input field, it becomes focused. You can pick a color to be used for the input text while focused.
sr: Када посетилац кликне на поље за унос, он се фокусира. Можете изабрати боју која ће се користити за унос текста док је фокусирана.

en: When clicked the module will link to this URL.
sr: Када се кликне на модул ће се повезати на ову URL.

en: When clicked, this link will direct to the specified URL.
sr: Klik na ovaj link vodiće na navedeni URL.

en: When enabled, a background color is added behind the slider text to make it more readable atop background images.
sr: Kada se aktivira, pozadinska boja se dodaje iza teksta klizača da bi mogao bolje da se čita na vrhu pozadinske slike.

en: When enabled, a custom overlay color will be added above your background image and behind your slider content.
sr: Kada se aktivira, prilagođena preklapajuća boja će biti dodata iznad vaše pozadinske slike i iza sadržaja vašeg klizača.

en: When enabled, any existing preset class will be removed when applying the preset
sr: Kada je omogućeno, sva postojeća klasa pretpodešavanja biće uklonjena pri primeni pretpodešavanja

en: When enabled, only replace values in fields that have the same type as the source field. When disabled, replace matching values in any field type.
sr: Kada je omogućeno, vrednosti se zamenjuju samo u poljima koja imaju isti tip kao izvorno polje. Kada je onemogućeno, podudarne vrednosti se zamenjuju u bilo kom tipu polja.

en: When enabled, this will add a custom icon within the button.
sr: Када је ова опција омогућена, додаје се прилагођена икона унутар дугмета.

en: When enabled, this will force your image to extend 100% of the width of the column it's in.
sr: Када је омогућено, то ће приморати вашу слику да прошири 100% ширине колоне у којој се налази.

en: When you save layouts to Divi Cloud, they become available on every website you build.
sr: Kada sačuvate rasporede u Divi Cloud, postaju dostupni na svakom veb-sajtu koji pravite.

en: Whether or not the First Name field should be included in the opt-in form.
sr: Да ли поље Име треба да буде укључено у образац за укључивање.

en: Whether or not the Last Name field should be included in the opt-in form.
sr: Да ли поље „Презиме“ треба да буде укључено у образац за укључивање.

en: Whether or not the Name field should be included in the opt-in form.
sr: Да ли поље Име треба да буде укључено у образац за прихватање.

en: Whether or not to show pagination for the gallery.
sr: Da li da se prikaže paginacija za galeriju.

en: Whether or not to show the title and caption for images (if available).
sr: Da li da se prikaže ili ne naslov i natpis za slike (ako je dostupno)

en: Whether or not to use a 3rd-party spam protection service like Google reCAPTCHA.
sr: Да ли да користите услугу заштите од нежељене поште треће стране као што Google reCAPTCHA.

en: Whether or not to use a single Name field in the opt-in form.
sr: Да ли да се користи једно поље за име у обрасцу за пријављивање.

en: Whether to exclude the current post from results (used when query_type is post_type, except for attachments)
sr: Da li izuzeti trenutnu objavu iz rezultata (koristi se kada je query_type post_type, osim za priloge)

en: Whether to ignore sticky posts in results order (used only when query_type is post_type and post_type is post)
sr: Da li ignorisati lepljive objave u redosledu rezultata (koristi se samo kada je query_type post_type i post_type je post)

en: While Editing Element
sr: Dok Uređujete Element

en: While In Builder
sr: Dok Ste U Graditelju

en: Widescreen
sr: Široki Ekran

en: Widget
sr: Vidžet

en: Widget Area
sr: Oblast vidžeta

en: Width
sr: Maksimalna širina

en: Wireframe Mode
sr: Žičani Prikaz

en: Wireframe View
sr: Izgled žičanog modela

en: Wireframe, Desktop, Tablet, Phone, Click Mode, Grid Mode, Hover Mode, Zoom
sr: Žičani Prikaz, Desktop, Tablet, Telefon, Režim Klika, Režim Mreže, Režim Prelaska, Zumiranje

en: Woo Breadcrumbs
sr: Woo Бреадцрумбс

en: Woo Cart Products
sr: Woo Царт Продуцтс

en: Woo Cart Totals
sr: Woo Царт Тоталс

en: Woo Checkout Billing
sr: Woo Цхецкоут наплата

en: Woo Checkout Details
sr: Woo Цхецкоут Детаљи

en: Woo Checkout Information
sr: Woo Цхецкоут Информатион

en: Woo Checkout Payment
sr: Woo Цхецкоут Паимент

en: Woo Checkout Payment module can be used on a page and cannot be previewed.
sr: Modul Plaćanje na Kasi Woo može se koristiti na stranici i ne može se pregledati u pretpregledu.

en: Woo Checkout Shipping
sr: Woo Цхецкоут Схиппинг

en: Woo Cross Sells
sr: Woo Цросс Селлс

en: Woo Notice
sr: Woo Нотице

en: Woo Product Add To Cart
sr: Woo производ Додај у корпу

en: Woo Product Description
sr: Woo опис производа

en: Woo Product Gallery
sr: Галерија производа Woo

en: Woo Product Images
sr: Слике производа Woo

en: Woo Product Information
sr: Информације о производу Woo

en: Woo Product Meta
sr: Woo Продуцт Мета

en: Woo Product Price
sr: Woo Продуцт Прице

en: Woo Product Rating
sr: Оцена производа Woo

en: Woo Product Reviews
sr: Woo Продуцт Ревиевс

en: Woo Product Stock
sr: Woo Продуцт Стоцк

en: Woo Product Tabs
sr: Woo Продуцт Табс

en: Woo Product Title
sr: Наслов производа Woo

en: Woo Product Upsell
sr: Woo Продуцт Упселл

en: Woo Product Upsells
sr: Woo Dodatna Prodaja Proizvoda

en: Woo Products
sr: Woo Продуцтс

en: Woo Related Products
sr: Woo Повезани производи

[ctx: WooCommerce items number]
en: %1$s Item | %1$s Items
sr[0]: %1$s Stavka
sr[1]: %1$s Stavki

en: WooCommerce must be active for this module to appear
sr: WooCommerce mora biti aktivan da bi se ovaj modul prikazao

en: WordPress image size to use for thumbnails (e.g., thumbnail, medium, large, full).
sr: WordPress veličina slike za sličice (npr. thumbnail, medium, large, full).

en: Would you like to save these fonts and colors for future Divi AI layouts?
sr: Да ли желите да сачувате ове фонтове и боје за будуће Divi АИ распореде?

en: Would you like to update this attribute in all of these presets as well?
sr: Da li želite da ažurirate ovaj atribut i u svim ovim pretpodešavanjima?

en: Wrap
sr: Prelamanje

en: Wrap Reverse
sr: Prelamanje Obrnuto

en: Write & Replace
sr: Врите & Реплаце

en: Write Automatically
sr: Врите Аутоматицалли

en: Write With AI
sr: Пишите са АИ

en: Write free-form css using the keyword %s to target this module. i.e. %s
sr: Pišite proizvoljan CSS koristeći ključnu reč %s da ciljate ovaj modul. npr. %s

en: X
sr: Икс

en: X Profile Url
sr: Кс Профиле URL

en: X-Height (ex)
sr: Visina Slova X (ex)

en: X-Ray
sr: Rendgen

en: X-Ray Mode
sr: Rendgen Režim

en: Year: %s
sr: Godina: %s

en: Yes
sr: Da

en: Yes Please!
sr: Да хвала!

en: You Have Unsaved Changes
sr: Imate Nesačuvane Promene

en: You are about to delete a global layout. This will disconnect all templates that use this global layout and duplicate it in place. Are you sure you wish to continue?
sr: Upravo ćete obrisati globalni raspored. Ovo će prekinuti vezu sa svim šablonima koji koriste ovaj globalni raspored i duplirati ga na njegovom mestu. Da li ste sigurni da želite da nastavite?

en: You can add borders to any element, customize their appearance and assign unique styles to each edge.
sr: Можете додати границе било којем елементу, прилагодити њихов изглед и додијелити јединствене стилове свакој ивици.

en: You can find your API Key <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank" rel="noreferrer">here</a>.
sr: Vaš API ključ možete pronaći <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank" rel="noreferrer">ovde</a>.

en: You can pick unique background colors for toggles when they are in their open and closed states. Choose the closed state background color here.
sr: Можете изабрати јединствене боје позадине за прекидаче када су у отвореном и затвореном стању. Овдје одаберите боју позадине затвореног стања.

en: You can pick unique background colors for toggles when they are in their open and closed states. Choose the open state background color here.
sr: Можете изабрати јединствене боје позадине за прекидаче када су у отвореном и затвореном стању. Овдје одаберите боју позадине отвореног стања.

en: You can pick unique text colors for toggle titles when they are open and closed. Choose the closed state title color here.
sr: Можете изабрати јединствене боје текста за преклопне наслове када су отворене и затворене. Овде изаберите боју наслова затворене државе.

en: You can pick unique text colors for toggle titles when they are open and closed. Choose the open state title color here.
sr: Можете изабрати јединствене боје текста за преклопне наслове када су отворене и затворене. Овдје одаберите боју наслова отворене државе.

en: You cannot use `divi` namespace. `divi` namespace is reserved for built-in module that is authored by Elegant Themes.
sr: Ne možete koristiti imenski prostor `divi`. Imenski prostor `divi` je rezervisan za ugrađeni modul čiji je autor Elegant Themes.

en: You do not have permission to access this Theme Builder page.
sr: Nemate dozvolu za pristup ovoj stranici Theme Builder-a.

en: You do not have permission to create posts of this type.
sr: Nemate dozvolu da kreirate objave ovog tipa.

en: You do not have permission to duplicate this post.
sr: Nemate dozvolu da duplirate ovu objavu.

en: You do not have permission to edit one or more posts.
sr: Nemate dozvolu da uređujete jednu ili više objava.

en: You do not have permission to edit this post.
sr: Nemate dozvolu da uređujete ovu objavu.

en: You do not have permission to reorder posts of this type.
sr: Nemate dozvolu da promenite redosled objava ovog tipa.

en: You do not have permission to trash this post.
sr: Nemate dozvolu da pošaljete ovu objavu u otpad.

en: You do not have sufficient permissions to modify this category.
sr: Nemate dovoljne dozvole da izmenite ovu kategoriju.

en: You do not have sufficient permissions to modify this tag.
sr: Nemate dovoljne dozvole da izmenite ovu oznaku.

en: You do not have sufficient permissions to modify this taxonomy term.
sr: Nemate dovoljne dozvole da izmenite ovaj termin taksonomije.

en: You don't have sufficient permissions to access this content.
sr: Nemate dovoljne dozvole za pristup ovom sadržaju.

en: You entered the wrong number in captcha.
sr: Uneli ste pogrešan broj u captcha.

en: You have not saved any items to your Divi Library yet. Once an item has been saved to your library, it will appear here for easy use.
sr: Još niste sačuvali nijednu stavku u Divi Biblioteci. Kada se stavka sačuva u vašoj biblioteci, pojaviće se ovde radi lakše upotrebe.

en: You may be interested in&hellip;
sr: Možda će vas zanimati&hellip;

en: You must be %1$slogged in%2$s to post a review.
sr: Morate biti %1$sprijavljeni%2$s da biste objavili recenziju.

en: You must be a human to submit this form.
sr: Morate biti čovek da biste poslali ovaj obrazac.

en: You must be logged in to checkout.
sr: Morate biti prijavljeni da biste završili kupovinu.

en: You've made changes to the <strong>%1$s</strong> Group preset settings. This will affect all <strong>%1$s</strong> Groups across your entire site. Do you wish to proceed?
sr: Napravili ste izmene u podešavanjima unapred definisanih podešavanja grupe <strong>%1$s</strong>. Ovo će uticati na sve grupe <strong>%1$s</strong> na celom sajtu. Želite li da nastavite?

en: You've made changes to the <strong>%1$s</strong> Module preset settings. This will affect all <strong>%1$s</strong> Modules across your entire site. Do you wish to proceed?
sr: Napravili ste izmene u podešavanjima unapred podešenog <strong>%1$s</strong> modula. To će uticati na sve <strong>%1$s</strong> module na celom sajtu. Da li želite da nastavite?

en: Your Dynamic Post Title Will Display Here
sr: Naslov Vaše Dinamičke Objave Biće Prikazan Ovde

en: Your Existing Pages
sr: Ваше постојеће странице

en: Your Save Has Failed
sr: Vaš pokušaj čuvanja nije uspeo

en: Your Saved Layouts
sr: Učitaj raspored

en: Your Title Goes Here
sr: Ovde Ide Vaš Naslov

en: Your cart is currently empty.
sr: Vaša korpa je trenutno prazna.

en: Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.
sr: Vaš sadržaj ide ovde. Uredite ili uklonite ovaj tekst direktno ili u podešavanjima sadržaja modula. Takođe možete stilizovati svaki aspekt ovog sadržaja u podešavanjima dizajna modula i čak primeniti prilagođeni CSS na ovaj tekst u naprednim podešavanjima modula.

en: Your dynamic author bio will display here. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus auctor urna eleifend diam eleifend sollicitudin a fringilla turpis. Curabitur lectus enim.
sr: Vaša dinamička biografija autora će se prikazati ovde. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus auctor urna eleifend diam eleifend sollicitudin a fringilla turpis. Curabitur lectus enim.

en: Your dynamic category description will display here. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus auctor urna eleifend diam eleifend sollicitudin a fringilla turpis. Curabitur lectus enim.
sr: Vaš dinamički opis kategorije će se prikazati ovde. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus auctor urna eleifend diam eleifend sollicitudin a fringilla turpis. Curabitur lectus enim.

en: Your dynamic post excerpt will display here. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus auctor urna eleifend diam eleifend sollicitudin a fringilla turpis. Curabitur lectus enim.
sr: Vaš dinamički odlomak iz objave će se prikazati ovde. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus auctor urna eleifend diam eleifend sollicitudin a fringilla turpis. Curabitur lectus enim.

en: Your order
sr: Vaša narudžbina

en: Your page contains changes that have not been saved. If you close the builder without saving, these changes will be lost. If you would like to leave the builder and save all changes, please select <strong>Save & Exit</strong>. If you would like to discard all recent changes, choose <strong>Discard & Exit</strong>.
sr: Vaša stranica sadrži promene koje nisu bile sačuvane. Ako zatvorite izrađivač a da ne sačuvate, ove promene će biti izgubljene. Ako biste voleli da izađete iz izrađivača i da sačuvate sve promene, izaberite <strong>Sačuvaj & Izađi</strong>. Ako biste želeli da odbacite sve skorašnje promene, izaberite <strong>Odbaci & Izađi</strong>.

en: Your rating
sr: Vaša Ocena

en: Your review
sr: Vaša Recenzija

en: Your session has ended. Please log in again, refresh this tab, and retry export.
sr: Vaša sesija je istekla. Prijavite se ponovo, osvežite ovu karticu i pokušajte izvoz ponovo.

en: Z Index
sr: З Индек

en: Zero-width (ch)
sr: нулта ширина (цх)

en: Zig Zag
sr: Зиг Заг

en: Zig Zag 2
sr: Зиг Заг 2

en: Zoom
sr: Umanji

en: Zoom Icon Color
sr: Boja ikone za zumiranje

en: Zoom In
sr: Uvećaj

en: Zoom Out
sr: Umanji

en: Zoom to 25%
sr: Uvećaj Na 25%

en: Zoom to 50%
sr: Uvećaj Na 50%

en: Zoom to 75%
sr: Uvećaj Na 75%

en: \"Build From Scratch\" loads a pre-built WooCommerce page layout, with which you build on when the Divi Builder is enabled. \"Default\" option lets you use default WooCommerce page layout.
sr: \"Build From Scratch\" učitava unapred napravljeni raspored WooCommerce stranice, koji zatim nadograđujete kada je Divi Builder omogućen. Opcija \"Default\" vam omogućava da koristite podrazumevani raspored WooCommerce stranice.

en: bottom
sr: dole

en: by
sr: od

en: by
sr: od

en: by %s
sr: od %s

en: center
sr: centar

en: close Modal
sr: Zatvori Modal

en: color
sr: boja

en: colors
sr: boje

en: comments
sr: komentara

en: contains
sr: sadrži

en: cookie
sr: колачић

en: cookie with
sr: колачић са

en: css var
sr: CSS var

en: custom field
sr: прилагођено поље

en: default
sr: podrazumevana vrednost

en: delay
sr: kašnjenje

en: does not contain
sr: ne sadrži

en: does not equal
sr: nije jednako

en: e.g., 3n+1
sr: npr. 3n+1

en: elect a widget-area that you would like to display. You can create new widget areas within the Appearances > Widgets tab.
sr: Izaberite zonu vidžeta koju želite da prikažete. Nove zone vidžeta možete da napravite u izgledu > Vidžeti.

en: enter a %s
sr: unesite %s

en: equals
sr: jednako je

en: fonts
sr: fontovi

en: has been added to cart.
sr: je dodat u korpu.

en: has no value
sr: нема никакву вредност

en: image
sr: slika

en: images
sr: slike

en: invalid payment method
sr: nevažeći način plaćanja

en: is any value
sr: је било која вредност

en: is empty
sr: je prazno

en: is equal to
sr: је једнако

en: is greater than
sr: je veće od

en: is less than
sr: je manje od

en: is not empty
sr: nije prazno

en: is not equal to
sr: није једнако

en: left
sr: levo

en: links
sr: veze

[ctx: number of comments]
en: %s Comment | %s Comments
sr[0]: %s Komentar
sr[1]: %s Komentara

en: numbers
sr: brojevi

en: or
sr: ili

en: reCAPTCHA v3 returns a score between 0 and 1 where 1 is very likely a good interaction, and 0 is very likely a bot. With this setting you can choose the minimum score that should be considered a good interaction.
sr: reCAPTCHA v3 враћа резултат између 0 и 1 где је 1 врло вероватно добра интеракција, а 0 је врло вероватно бот. Са овом поставком можете одабрати минимални резултат који треба сматрати добром интеракцијом.

en: read more
sr: opširnije

en: read more...
sr: pročitaj više...

en: right
sr: desno

en: select a %s
sr: izaberite %s

en: string
sr: niska

en: terms data cannot be empty.
sr: Podaci uslova ne mogu biti prazni.

en: text
sr: tekst

en: times
sr: пута

en: to clear your search filters.
sr: da biste obrisali filtere pretrage.

en: top
sr: gore

en: upload an %s
sr: otpremite %s

en: url
sr: URL

en: value
sr: вредност

en: {{entity}} Offset
sr: {{entity}} Pomak

en: {{entity}} Per Page
sr: {{entity}} Po Stranici

en: « Older Entries
sr: « Stariji Unosi
